Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-07-2008, 12:57   #9941
Szkolny'Mafjozo
Użytkownik Forum
 
Szkolny'Mafjozo's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 244
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Deathscare
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 508
Skille: 128/11
Poziom mag.: 33
Szkolny'Mafjozo ma numer GG 33293973
Domyślny

__________________
Szkolny'Mafjozo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2008, 13:35   #9942
Znicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 171
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darky
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dementhess
Świat: Candia
Poziom: 301
Skille: 108/82
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ale1Noby Pokaż post
Hmm a ja wam powiem tyle ze ...... Gdyby przy zakładaniu acc był test na inteligencje nie było by tych darkcepow , tomurek , i wiaderko team czy tam beka ... Dzieciaki maja podnietę z tego ze nie dadzą pograć innym ... Nuuuu ale cóż dla idiotów miejsce na świecie tez musi być bo z kogo będziemy śmiać sie i na kogo będziemy kurwowa* ... Pozdro dla tych którzy maja pod górkę przez takich jak ów wymieniłem wyżej ...
Tak masz rację na świecie musi być miejsca nawet dla takiego debila jak ty aż mnie zadziwiłeś że przyznałeś się do tego gz =]
Znicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 13:42   #9943
Ejdz
Użytkownik Forum
 
Ejdz's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 230
Skille: 100.97
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Znicz Pokaż post
Człowieku nie rób z siebie żala bo chciałbym podkreślić że byłeś off w czasie gdy go bilismy :*(tak samo jak hunabku,Hullah-hop itp)
A skoro jesteś taki fajny :< to dlaczego nie wyskoczyliście na Ghaz~~?(przecież masz wielkiego Proxego obok) dlaczego nie staraliście się go ubić? bo miałeś sraczkę tyle =]
bylem off? jebnij sie w banie,bilem frosty i zreszta twój team chwalil mi sie na priv,mózg plyx
Ejdz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 13:57   #9944
Dziarecki
Użytkownik Forum
 
Dziarecki's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 104
Imię: Ellian
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Equality
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ale1Noby Pokaż post
Hmm a ja wam powiem tyle ze ...... Gdyby przy zakładaniu acc był test na inteligencje nie było by tych darkcepow , tomurek , i wiaderko team czy tam beka ... Dzieciaki maja podnietę z tego ze nie dadzą pograć innym ... Nuuuu ale cóż dla idiotów miejsce na świecie tez musi być bo z kogo będziemy śmiać sie i na kogo będziemy kurwowa* ... Pozdro dla tych którzy maja pod górkę przez takich jak ów wymieniłem wyżej ...
Co do T3AM BEKI. Z tego co wiem, oni robia zwale w Tibii, a Wy sie plujecie o to, ze trapuja, bija was krzeslem itp. wyluzujcie, bo to tylko gra.


Screen


hmm... ID 0F 17... Chyba bota na feru tower wrzuce ;D xDDD




lvl ;]


DHQ ;]

__________________
Obrazek usuniety z powodu naruszania zasad forum - Tompior

23:07 Bayla Amesh [31]: sikajac do morza bd o Tobie myslal KC :*
Dziarecki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 14:09   #9945
Kenad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kenad
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 180
Skille: x/x
Poziom mag.: 9
Domyślny Darkcep

Darkcepie mozesz niepamietac bo gralem swoim pro evu edkem i wez tak niecwaniakuj bo tam w twojej wsi jest duzo takich cepow> gdzie to srem? czy niewiem czy dobrze mowie.Do psychologa idz , a z tym kupowaniem acc to nie jest tak jak mowisz;] kenadem gralem prawie od poczatku wiec zkoncz. Jak sie z tomurka gada o 11 to o 12 juz niewie oczym sie gadalo o 11 wiec zkoncz pajacowac. myslicie ze mozecie wszystko na candi? huja i niemowie tu chodzcie na pvp bo to jest zalosne ale zkonczcie myslec ze poi ,bosy itp questy i nietylko mozecie tylko wy robic bo na candi jest duzo innych gildi, teamow ktore to by zrobily moze nie lepiej ale na tym samym stopniu.
Kenad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 14:28   #9946
Xenaox007
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 07 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kaczor
Profesja: Elder Druid
Gildia: Veracious
Świat: Candia
Poziom: 95
Poziom mag.: 60
Domyślny

Proxy no fakt , nie masz wysharowanej postaci lecz jest od samych poczatkow wybotowana wiec nie widze róznicy. Pozatym ja nie wiem czemu wy tak placzecie niech maja czapke bynajmniej ktos zabije bosa mam to w dupie czy zabije go ago czy darkseph wazne zeby byl na erigu feru 1:1 candia

Btw ładnie to zrobili chyba tylko agroki padl
Xenaox007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:08   #9947
Lenidas
Użytkownik Forum
 
Lenidas's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 344
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jeriax
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 263
Domyślny

A to moja "sorcyrzyca", która tylko śpi i je i czasem ExUrA powie

31 mlv

__________________
____________
"...siła to ostateczność, do której uciekają się nieudolni..."
Lenidas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:20   #9948
Libacjan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 134
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Co do T3AM BEKI. Z tego co wiem, oni robia zwale w Tibii, a Wy sie plujecie o to, ze trapuja, bija was krzeslem itp. wyluzujcie, bo to tylko gra.
Gdybyś to ty od nich padł, to gadał byś inaczej. (ja nie padłem)





A gdyby taki gość siedział obok ciebie w kafejce i ubijając twoją postać, po chwili odwrócił by się do ciebie i zaczął mówić ucieszonym głosem "HAHA PADŁEŚ UBAW PO PACHY NIE?!"

Ostatnio edytowany przez Libacjan - 15-07-2008 o 15:53.
Libacjan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:50   #9949
Dziarecki
Użytkownik Forum
 
Dziarecki's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 104
Imię: Ellian
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Equality
Świat: Candia
Domyślny

@up

Hmm... Jak mówiłem, to "tylko gra", moze i bym się wkurzył, ale to nie powód do wyzywania na forach od debili, ciot, szmat, kurew etc. : }
__________________
Obrazek usuniety z powodu naruszania zasad forum - Tompior

23:07 Bayla Amesh [31]: sikajac do morza bd o Tobie myslal KC :*
Dziarecki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:54   #9950
Xenaox007
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 07 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kaczor
Profesja: Elder Druid
Gildia: Veracious
Świat: Candia
Poziom: 95
Poziom mag.: 60
Domyślny

Elian wiesz Ty jestes ich rl-em i z tego co wiem chcieli Cie zabic czy tam nawet zabili : D! Ale nie rozumiem ludzi takich np jak ago itd. To bez sens lub zazdrosc niech zabija bossa z tego co widzialem i wiem taka unitera z nas sie smieje ze nie zabilismy ghaza ostatnio moze ten feru da im do zrozumienia. Ja se to przemyslalem w pizdu niech mnie zabijają ale z tego powodu nie bede im przeszkadzal w zabiciu jakiegokolowiek bosa
Xenaox007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:54   #9951
D@bro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004

Posty: 98
Profesja: Rookstayer
Poziom: 1
Skille: 1/1
Poziom mag.: 1
Domyślny





xD!
To dopiero były czasy xd
D@bro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:55   #9952
Znicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 171
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darky
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dementhess
Świat: Candia
Poziom: 301
Skille: 108/82
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ale1Noby Pokaż post
Noooo DARKCEPIE przeczytaj sobie pare razy to co napisałem a może wyciągniesz wniosek o kim to napisałem .....Noo miałem na myśli ze dla DARKCEPOW , TOMOuREK , i wielu innych pojeb** należy sie szacunek bo mama mnie uczyła aby szanować chorych umysłowo ludzi Przykro mi bardzo ze BOzia nie wyposażyła cie w mozg ... Wez nie cwaniakuj bo na rl pewnie nie był byś taki hardy .... tylko bys uciekasz aż ci pielucha by z dupy spada ... jeśli sie dobrze przypatrzysz to zauważysz to "" Ci , Cie , Ciebie itp " pisze z małej litereczki bo nie mam szacunku dla takich jak ty .... nie mecz sie w odpisywanie bo po co masz sie meczyc
no to skoro jesteś kozaczek :< to wpadaj do mnie :< i zobaczymy kto będzie uciekał :< aby potraficie pierdolić, w końcu weźcie się za to
A co do Bozi - nie mieszaj ją w to Bo mi Bozia dała tyle co trzeba
Btw. Nie jeden razy pisałem na forum żeby ludzie nie opisywali swojego życia prywatnego więc prosze nie opisuj go ;p, nie moja wina że masz braki w główce(I hardy to ty może jesteś jak jesteś na parterze i cię... =] ), i zlookaj jak napisałeś,,tylko byś uciekasz'' <-- najs Pl
Znicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:55   #9953
Fenzopi94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Włocławek
Wiek: 30

Posty: 13
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xenaox007 Pokaż post
Proxy no fakt , nie masz wysharowanej postaci lecz jest od samych poczatkow wybotowana wiec nie widze róznicy. Pozatym ja nie wiem czemu wy tak placzecie niech maja czapke bynajmniej ktos zabije bosa mam to w dupie czy zabije go ago czy darkseph wazne zeby byl na erigu feru 1:1 candia

Btw ładnie to zrobili chyba tylko agroki padl
Od samego początku wybotowaną ?Niestety sie mylisz.On nie wbił 100 lvl we 2 ownerow jak ty i potem bocil do 140 na cultach.Poćwicz skilowanie na slimach i trapowanie na larvach , jak to Ty mówisz "brak ci skila w boceniu :<.

Ostatnio edytowany przez Fenzopi94 - 15-07-2008 o 15:57.
Fenzopi94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 15:59   #9954
Znicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 171
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darky
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dementhess
Świat: Candia
Poziom: 301
Skille: 108/82
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xenaox007 Pokaż post
Elian wiesz Ty jestes ich rl-em i z tego co wiem chcieli Cie zabic czy tam nawet zabili : D! Ale nie rozumiem ludzi takich np jak ago itd. To bez sens lub zazdrosc niech zabija bossa z tego co widzialem i wiem taka unitera z nas sie smieje ze nie zabilismy ghaza ostatnio moze ten feru da im do zrozumienia. Ja se to przemyslalem w pizdu niech mnie zabijają ale z tego powodu nie bede im przeszkadzal w zabiciu jakiegokolowiek bosa
A co do boosików daliśmy im wolną rękę na Ghaz~~ najpierw oni potem my i niestety nie wyszli :<
Znicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 16:08   #9955
Xenaox007
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 07 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kaczor
Profesja: Elder Druid
Gildia: Veracious
Świat: Candia
Poziom: 95
Poziom mag.: 60
Domyślny

Darky ale tez wiesz dobrze jakby nie przeszkadzali byscie go szybko zabili
Fenz uwazaj na carrion worma pozatym sam mi sie spowiadal ze postac wybotowana ja mialem blackd od 120 lvla do 142 niestety hack byl i sam wiesz kto ma postac teraz... Tibia to nie wszystko fenz ; > Pozatym polecam grac na 2 ownerow wydajesz 45 zl na pacca grasz jak CI sie zechce a lvl i tak leci wiec spoko : >
Zdjecie


Xenaox007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 16:14   #9956
Znicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 171
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darky
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dementhess
Świat: Candia
Poziom: 301
Skille: 108/82
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenad Pokaż post
Darkcepie mozesz niepamietac bo gralem swoim pro evu edkem i wez tak niecwaniakuj bo tam w twojej wsi jest duzo takich cepow> gdzie to srem? czy niewiem czy dobrze mowie.Do psychologa idz , a z tym kupowaniem acc to nie jest tak jak mowisz;] kenadem gralem prawie od poczatku wiec zkoncz. Jak sie z tomurka gada o 11 to o 12 juz niewie oczym sie gadalo o 11 wiec zkoncz pajacowac. myslicie ze mozecie wszystko na candi? huja i niemowie tu chodzcie na pvp bo to jest zalosne ale zkonczcie myslec ze poi ,bosy itp questy i nietylko mozecie tylko wy robic bo na candi jest duzo innych gildi, teamow ktore to by zrobily moze nie lepiej ale na tym samym stopniu.
Po 1 Słuchaj ja i nie tylko ja, jak i każdy na tej candi może robić co chce Ośle
Po 2 Na wsi może ty mieszkasz ja nie narzekam na swoje miasto więc odpierdol się
Po 3 Jak już jedziemy po bandzie to lecimy: Naucz się pisać zkoncz <-- Owned
Po 4 Piszesz tak --> ,,myślicie że możecie wszystko na candi? huja i niemowie tu chodzcie na pvp'' <-- zastanów się co ty pierdolisz xD najpierw gadasz że--> myślicie że wy możecie wszystko na candi a po chwili--> wyskakujesz z tekstem chodźcie na pvp = no to wynika z tego że jednak coś tu możemy robić( skoro nas zapraszasz na pvp, bo gówno możesz tu zrobić )
Po 5 Cep to ty może masz na 1 albo 2 imię
Po 6 Skoro mówisz że są giuldie które by dał rade zrobić to lub tamto(mi chodzi tylko w przypadku boosa) to dlaczego Ghaz~~ nie ubili :< mieli wolną rączkę :<.
Po 7 Wracając do pkt.1 mogę robić co chce i jak chce i jak mi się to podoba, a że są ludzie którym to nie pasuje to nie moja wina ( i nie płacz już )
Znicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 17:06   #9957
knixxy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2008

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 50
Skille: 77/60
Poziom mag.: 13
Domyślny

oto jak wbijam 29LVL

knixxy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 17:07   #9958
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Domyślny

@Znicz

Śliczne fotki, daje 10 i zapraszam do siebie.

__________________
Versa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 17:59   #9959
proxy92
Użytkownik Forum
 
proxy92's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2007
Lokacja: Tam gdzie Vomiro nigdy nie będzie
Wiek: 31

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Imię: Proxy Aran
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 123
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xenaox007 Pokaż post
Proxy no fakt , nie masz wysharowanej postaci lecz jest od samych poczatkow wybotowana wiec nie widze róznicy. Pozatym ja nie wiem czemu wy tak placzecie niech maja czapke bynajmniej ktos zabije bosa mam to w dupie czy zabije go ago czy darkseph wazne zeby byl na erigu feru 1:1 candia

Btw ładnie to zrobili chyba tylko agroki padl
Fajne że ręczne expienie nazywasz botowaniem o.O przyznaje teraz czasem boce od 105 dokladnie... ale wczesniej expił mój palec wskazujący z serdecznym ) Widać że zaczynasz sie podlizywac Cepkom etc. Szukasz nowych kolegów? daj ogloszenie w anonsach.
__________________
proxy92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2008, 18:11   #9960
Kenad
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kenad
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 180
Skille: x/x
Poziom mag.: 9
Żarówka

Jezeli bys umial czytac ze zrozumieniem wywnioskowal bys inne rzeczy
"huja i niemowie tu chodzcie na pvp'' => nie mowie >> tak jak inni na pvp to costam.
Najwiekszym czeresniakem w tej waszej gildi jestes ty bo sie madrzysz za wszystkich. Kultury troche. Jezeli ktos siedzi na respie to sie niew*******aj a nie wchodzisz i mowisz ja tu expie <lol2> Zreszta kazdy wie ze darkcepy zabijaja za free jak by niemogli sie wyzyc na innym swiecie pvp. To ozdadnie zdanie jakie wypowiem na ten temat;]
Kenad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:59.


Powered by vBulletin 3