Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 02-06-2009, 00:53   #1
frod0
Użytkownik forum
 
frod0's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2009

Posty: 6
Domyślny Nowe mapy

Bardzo lubię grać na serwerze cs-a tibia, dlatego zwracam się z prośbą o wgranie nowych map. Mianowicie chodzi mi o de cpl mill, tuscana, ewentualnie de cpl strike. Myślę, że moją opinie podziela wielu graczy i z chęcią by zagrali te mapy na serwerze tibia. Gra by się stała ciekawsza i bardziej urozmajcona.

PS Map typu officie i millitia już dawno się nie gra, dlatego myślę że należy je usunąć.
frod0 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-06-2009, 11:49   #2
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

tuscan owszem, cpl strike nie, bo z respa tt słychać już ich w domku i zawsze wiem gdzie biegną.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 02-06-2009, 12:34   #3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez frod0 Pokaż post
Bardzo lubię grać na serwerze cs-a tibia, dlatego zwracam się z prośbą o wgranie nowych map. Mianowicie chodzi mi o de cpl mill, tuscana, ewentualnie de cpl strike. Myślę, że moją opinie podziela wielu graczy i z chęcią by zagrali te mapy na serwerze tibia. Gra by się stała ciekawsza i bardziej urozmajcona.

PS Map typu officie i millitia już dawno się nie gra, dlatego myślę że należy je usunąć.
Dzienny mapcycle:
Cytuj:
de_dust2
de_kabul
fun_allinone
de_aztec
cs_office
de_inferno
de_tuscan
de_nuke
de_train
de_cbble
awp_india
de_westwood
de_prodigy
cs_militia
de_dust
de_cpl_mill
cpl strike odpada.

Co do map militia i office. Owszem, gra się, a to, że Ci nie podchodzą nie oznacza, że jest inaczej.
Rybzor jest offline  
stary 02-06-2009, 17:24   #4
frod0
Użytkownik forum
 
frod0's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2009

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Dzienny mapcycle:

cpl strike odpada.

Co do map militia i office. Owszem, gra się, a to, że Ci nie podchodzą nie oznacza, że jest inaczej.
Gram już na tym serwie dwa tygodnie nieraz 4 godziny bez przerwy i nie grałem nigdy clan1 mill, de cpl mill ani tuscan-a. Admin jest po to, aby urozmaicić grę graczom i podporządkować się do nich a nie do siebie. Rybzor to nie jest MOJE zdanie tylko wielu graczy, którzy grają na tym serwie. Admin powinien spełniać życzenia graczy a nie swoje... Jeśłi nie ma pewności powinien przeprowadzić sondę. Tak poza tym jestem za tym, aby na serwie przed końcem każdej mapy był przeprowadzony vot na następną mapkę. Na marginesie trzeba dorównywać do najlepszych serwów a nie gorszych, bo chyba na takich tylko gra się offica czy militię.

Ostatnio edytowany przez frod0 - 02-06-2009 o 17:31.
frod0 jest offline  
stary 02-06-2009, 17:45   #5
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez frod0 Pokaż post
Gram już na tym serwie dwa tygodnie nieraz 4 godziny bez przerwy i nie grałem nigdy clan1 mill, de cpl mill ani tuscan-a. Admin jest po to, aby urozmaicić grę graczom i podporządkować się do nich a nie do siebie. Rybzor to nie jest MOJE zdanie tylko wielu graczy, którzy grają na tym serwie. Admin powinien spełniać życzenia graczy a nie swoje... Jeśłi nie ma pewności powinien przeprowadzić sondę. Tak poza tym jestem za tym, aby na serwie przed końcem każdej mapy był przeprowadzony vot na następną mapkę. Na marginesie trzeba dorównywać do najlepszych serwów a nie gorszych, bo chyba na takich tylko gra się offica czy militię.
Admin nie ma spełniać życzeń gracza, to nie koncert życzeń, a jak by na wszystko odpowiadał tak, to by takie pasożyty jak ty mu na łeb weszły.

Ryba podchodzi do sprawy obiektywnie, i za to go cenie, eot.
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 02-06-2009, 18:12   #6
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
Admin nie ma spełniać życzeń gracza, to nie koncert życzeń, a jak by na wszystko odpowiadał tak, to by takie pasożyty jak ty mu na łeb weszły.

Ryba podchodzi do sprawy obiektywnie, i za to go cenie, eot.
Podpisuje się pod tym moimi kopytami.

Zadziwiające jest to, że każdy praktycznie uważa, że "jego" zdanie jest podzielane przez "wszystkich" graczy...

Frodo - office czy milita to mapy kultowe. Wielu ludzi u nas je lubi, to że "wielkie elo serwery" ich nie mają nas nie obchodzi. My mamy swój mały serwer przyboczny tibia.pl i taka jego rola. I tak jesteśmy na 3 miejscu w sieci Shooters.pl

Szanujemy Twoje zdanie, Ty uszanuj nasze i innych graczy.
Jeśli uważasz, że nasz serwer jest do dupy i nikt na nim nie chce grać, a Ty masz lepszy pomysł jak można to zrobić - proszę bardzo załóż swój serwer i niech będzie lepszy od naszego.
Dr. Omader jest offline  
stary 02-06-2009, 18:32   #7
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Admin powinien spełniać życzenia graczy (...)
Cytuj:
Admin jest po to, aby urozmaicić grę graczom i podporządkować się do nich
* Rybzor nie wie czy się śmiać czy płakać o.0

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DROM
Podpisuje się pod tym moimi kopytami.
CZYLI MNIE CENISZ?
Rybzor jest offline  
stary 02-06-2009, 18:40   #8
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
CZYLI MNIE CENISZ?
Nie. Chodziło mi o pierwszą część wypowiedzi Puii
Dr. Omader jest offline  
stary 03-06-2009, 16:48   #9
frod0
Użytkownik forum
 
frod0's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2009

Posty: 6
Domyślny

Poza Dr. Omader widzę, że reszta jest albo niedouczona albo niewychowana. Wiem, że prawda i krytyka boli, ale moim celem jest tylko polepszenie warunków gry na serwie. Forum jest po to, aby konwersować, wymieniać poglądy i zdania. Ja nie będę wchodził adminowi do dupy jak niektórzy to robią (puii), a na dodatek nic nie wnoszą do rozmowy. Myślę, że ten temat należy zamknąć, ponieważ dalsza rozmowa nie ma sensu

Nie będę komentował tego typu wypowiedzi: "Rybzor nie wie czy się śmiać czy płakać o.0". Najpierw trzeba nauczyć się polskiego, a potem możesz ewentualnie coś MĄDREGO napisać.

Ostatnio edytowany przez frod0 - 03-06-2009 o 16:51.
frod0 jest offline  
stary 03-06-2009, 16:59   #10
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez frod0 Pokaż post
Poza Dr. Omader widzę, że reszta jest albo niedouczona albo niewychowana. Wiem, że prawda i krytyka boli, ale moim celem jest tylko polepszenie warunków gry na serwie. Forum jest po to, aby konwersować, wymieniać poglądy i zdania. Ja nie będę wchodził adminowi do dupy jak niektórzy to robią (puii), a na dodatek nic nie wnoszą do rozmowy. Myślę, że ten temat należy zamknąć, ponieważ dalsza rozmowa nie ma sensu

Nie będę komentował tego typu wypowiedzi: "Rybzor nie wie czy się śmiać czy płakać o.0". Najpierw trzeba nauczyć się polskiego, a potem możesz ewentualnie coś MĄDREGO napisać.
Jak prawda boli? Ma mnie boleć to że na innych serwerach podobno nie grywa się offica? Nie bardzo rozumiem...

Krytyka boli? Jestem adminem strony na której codziennie potrafi być nawet 100 tysięcy ludzi... Jakby krytyka miała mnie boleć to już dawno bym się pociął... ;-)

Krytyka jest zawsze i wszędzie bo zawsze komuś coś nie będzie pasowało.
Gdybyśmy wywalili office tak jak piszesz to za jakiś czas pojawiłby się "Frodo2", który by napisał, że na wszystkich porządnych serwerach przecież gra się office i że to kultowa mapa i jak jej może nie być...
U nas office jest i będzie. Ludzie na naszym serwie lubią go grać i zawsze jest dużo ludzi na tej mapie(chyba że są późne godziny nocne). Jeśli komuś się nie podoba office to może po prostu na 20 minut wyjść z serwera i wrócić potem.

Nigdy się wszystkim nie dogodzi, dlatego staramy się serwer tak układać i tak organizować, żeby był przyjemny dla jak największej ilości ludzi i dla nas samych. Nie mamy ciśnienia na bycie najbardziej elo serwerem w polsce, nie mamy nic wspólnego z sceną CSa, dlatego podchodzimy do tematu na luzie.

A ludzi owszem słuchamy, ale nie po tym co mówią tylko po tym co robią bo to jest bardziej miarodajne.

Krytykować jest łatwo. Nie wymaga to praktycznie żadnego zaangażowania. Szczególnie w czasach internetu. Żyjemy w czasach krytyków - prawie wszyscy wszystko krytykują i dają wszystkim rady jak zrobić żeby było lepiej. Tylko nikt nie jest w tej krytyce spójny, dlatego należy się jej przyglądać i wyciągać swoje wnioski. Pomijam fakt, że przeważnie najwięksi krzykacze najmniej w danej dziedzinie osiągnęli w życiu

Wyzywanie od niedouczonych czy niewychowanych ludzi też nie jest na miejscu. Na prawdę zapraszam Cię - spróbuj zrobić jakiś swój duży projekt i zobaczysz jak to wygląda od środka i nagle się okaże, że nic nie jest albo czarne albo białe tylko wszystko jest odcieniami szarego... :-)
Dr. Omader jest offline  
stary 04-06-2009, 01:07   #11
o1.
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 05 2009
Lokacja: szczecin
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
o1. ma numer GG 3880796 Send a message via Skype™ to o1.
Domyślny

A ja powiem : na serwer powinny byc dodane de_chateau de_piranesi 2 swietne mapki sa stare jak nuke czy dd2 i mniej grane... czemu? kwestia przypadku... dlatego prosze o rozpatrzenie mojej propozycji

EDIT wszedzie sie gra de_office !! frodo mowisz ze ktos tu jest niedouczony? dam ci 5 serwerow najwyzszej rangi gdzie sa grane te mapy... chyba chciales byc zbyt mądry...

Ostatnio edytowany przez o1. - 04-06-2009 o 01:09.
o1. jest offline  
stary 04-06-2009, 08:05   #12
Puii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 04 2008

Posty: 413
Stan: Niegrający
Domyślny

"Ja nie będę wchodził adminowi do dupy jak niektórzy to robią (puii),"

??????
__________________
Animelist
Last.FM
Homepage
Puii jest offline  
stary 04-06-2009, 19:19   #13
Avallach
Użytkownik Forum
 
Avallach's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2007

Posty: 946
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 95+
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Puii Pokaż post
"Ja nie będę wchodził adminowi do dupy jak niektórzy to robią (puii),"

??????
Chłopczyk po prostu nie miał juz co napisac ;p
__________________
...Przeważnie, widać to po mnie wyraźnie...
...Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie...


To wroga sugestia, pożera cię jak bestia,
Mów do serca bitu, bo tam jest amnestia.
Paktofonika [Pfk Company]
Avallach jest offline  
stary 05-06-2009, 20:17   #14
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Coś mi się zdaję, że autor nie lubi tych dwóch mapek i mówi, że niby większość graczy także... ehh. To coś jak w podobie gdy gracz włazi na serva i mówi do admina "ej zmienisz mapke??????" mając w dupie opinię innych. Źle ci tam? - nie graj.
Erverse jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:11.


Powered by vBulletin 3