Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-05-2009, 13:10   #1
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny odnosnie zbanowania mojego poprzedniego konta na forum

witam,

tak sie wlasnie zastanawiam dlaczego moje poprzednie konto na forum tibia.pl zostalo zbanowane na zawsze.
postanowilem napisac tego posta z nadzieja ze po tym zostanie odbanowanie. tak wiec od poczatku,
nick - rav1337. powodem bana bylo wrzucenie przeze mnie linku do cama na speedy.share, jako iz ukrywanie formatu pliku jest niedozwolone tutaj pozwolilem sobie wrzucic link do bezposredniego downloadu(czyli wszystko jasne i widoczne) ostatnio nawet ktos zrobil temat o tym ze ten sposob jest poprawny i nie grozi jakim kolwiek banem/warnem(temacik przyklejony i akceptowany przez moderatorow).
konto dostalo 30ptk~ warna- czyli jak napisalem juz wczesniej niekonczacy sie ban, nie moge tamtym acc rowzniej sprawdzic prywatnych wiadomosci, kto mnie zbanowac etc. a wydaje mi sie ze nie zrobilem nic co zaslugiwaloby na taka kare. tym bardziej ze uzytkownicy wrzucajacy linki do speedy share z ukrytym formatem nie sa karani bani tym bardziej dozywotnim





//rav
__________________

Ostatnio edytowany przez Rav - 17-05-2009 o 13:10. Powód: wydaje mi sie ze dobry dzial wybralem ^.-
Rav jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-05-2009, 13:36   #2
Fayny
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Naprawde daleko Procent Fajności: 98,9 %
Wpisy bloga: 2

Posty: 102
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Zaraz pewnie będzie ban za multi acc

No ciekawe, też mnie to dziwi bo zazwyczaj za ukrywane rozszerzzenie dają po 5 punktów, a zresztą jak mówiłeś przecież dałeś link do speedyego ale bez ukrytego rozszerzenia ( jak ktoś nie wie jak to zrobić to niech sprawdzi przyklejony temat w dziale filmy ) więc dlaczego ban ?
__________________
Terrorcore
IN MY HEAD
www.terrorcore.pl
Muzic Or Noize ?
Cytaty Miesiąca :
"Donald Tusk o swoich obietnicach wyborczych : błogosławieni ci którzy nie widzieli a zagłosowali."
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Skoro Fayny mówi, że on jest fajny to musi być fajny!
Wiadomo.



faJny na 98,9 %
Fayny jest offline  
stary 17-05-2009, 14:06   #3
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
Zaraz pewnie będzie ban za multi acc
konto zrobilem dopiero po otrzymaniu bana na <rahim> kiedy to tompior sie rozpedzil i dal mi 13poszczegolnych warnow w kilka minut(nice)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
więc dlaczego ban ?
dobre pytanie, zwrocilem sie z tym problemem jakis czas temu do ktoregos z aktywnych moderatorow i otrzymalem nastepujaca wiadomosc

Cytuj:
wszystko zalezy od moderatora on decyduje o tym jaka kare otrzymujesz
nawet drogowka ma te swoje taryfikatory xd
__________________
Rav jest offline  
stary 17-05-2009, 14:57   #4
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Wystarczy przeczytac punkt 5 regulaminu, dotyczacy ukrywania rozszerzen oraz formatu pliku:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
ZABRONIONYMI FORMATAMI SĄ: exe, scr, zip, rar, bat, com

Autor posta zawierającego link do pliku w jednym z w/w formatów zostaje zbanowany dożywotnio, niezależnie czy plik zawierał "niespodziankę", czy też nie.

Admini i Moderatorzy nie mają żadnego obowiązku sprawdzać pliku pod kątem zawartości. Nie będzie tłumaczenia "a ja w tym pliku rar miałem spakowane zdjęcia, bo było ich dużo i nie chciałem każdego osobno dawać"...

Co więcej, do uploadowania plików zabronione jest używanie wszelakich serwerów ukrywających rozszerzenie pliku. Cała nazwa pliku - wraz z rozszerzeniem - musi być widoczna w URLu. Banowane będą osoby podające linki typu http://www.*****/123123/ lub omijające autocenzurę forum przez wstawianie w linku dodatkowej spacji, kropki itp..
Jezeli w linku, ktory podales, bylo widac rozszerzenie pliku i nie bylo ono jednym z zakazanych formatow to ban jest niesluszny i powinien zostac zdjety. Bardzo mozliwe, ze moderator sie pomylil.

@up: 13 warnow w kilka minut? 0.0 Cos ci sie chyba pomylilo
__________________

Ostatnio edytowany przez Tompior - 17-05-2009 o 14:59.
Tompior jest offline  
stary 17-05-2009, 15:21   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Wystarczy przeczytac punkt 5 regulaminu, dotyczacy ukrywania rozszerzen oraz formatu pliku:



Jezeli w linku, ktory podales, bylo widac rozszerzenie pliku i nie bylo ono jednym z zakazanych formatow to ban jest niesluszny i powinien zostac zdjety. Bardzo mozliwe, ze moderator sie pomylil.

@up: 13 warnow w kilka minut? 0.0 Cos ci sie chyba pomylilo
Czytaj ze zrozumieniem, Tompiorze. (kolejny raz)
Cytuj:
powodem bana bylo wrzucenie przeze mnie linku do cama na speedy.share, jako iz ukrywanie formatu pliku jest niedozwolone tutaj pozwolilem sobie wrzucic link do bezposredniego downloadu(czyli wszystko jasne i widoczne) ostatnio nawet ktos zrobil temat o tym ze ten sposob jest poprawny i nie grozi jakim kolwiek banem/warnem(temacik przyklejony i akceptowany przez moderatorow).
Chodzi mu dokładnie o ten przyklejony temat

http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=210132

Skoro został przyklejony, musiał być zatwierdzony przez moderatora. Jeżeli autor wątku wstawił właśnie taki link - ban nie był słuszny.

@top
Powodem jest brak kompetencji, wiedzy, czy umiejętności niektórych moderatorów. Nie wszyscy stworzeni są do porównywania linku zawartego w temacie z regulaminem forum, bądź go nie znają. Było już kilka takich banów, za link zgodny z regulaminem. Zwykle został on cofany, chociaż zapewne w większości nie pisano nawet odwołań.

Oczywiście każdy ma prawo się pomylić - pomyłka rzecz ludzka. Mam nadzieję zatem, że zdejmą Ci bana

@Edit by Tompior: Oczywiscie, jak zwykle - Ryba fail! :d

Ostatnio edytowany przez Tompior - 17-05-2009 o 16:50.
Rybzor jest offline  
stary 17-05-2009, 19:17   #6
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Witam.

Primo, Takie sprawy załatwia się na PW z moderatorem który tego warna wystawił, choć by dla tego, że jest to wtedy najszybsza metoda rozwiązania problemu.

Secundo, ban wystawiłem 1 grudnia 2008. Jeżeli uważałeś, że jest on niesprawiedliwy, trzeba było odezwać się wtedy a nie po prawie 7 miesiącach. Nie posiadam już w wysłanych wiadomościach treści postu za który otrzymałeś ostrzeżenie ani go nie pamiętam więc nie mam zamiaru cofać bana.
Dodatkowo, jako argument przeciw jest automatyczne przyznanie się do posiadania 2ch kont. Nie widzę powodu by odbanowywać tamto, skoro to jest aktywne.

Pozdrawiam,Vanhelsen.
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:45.


Powered by vBulletin 3