Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-05-2007, 16:46   #1
Bartholomew
Użytkownik Forum
 
Bartholomew's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: stąd

Posty: 400
Profesja: Sorcerer
Gildia: kiedys Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 5+
Skille: nie
Poziom mag.: 1
Domyślny historia arcanii

no wlasnie... wielu arcanijczykow zastanawia sie jakie byly poczatki arcanii. pierwsze wojny, potyczki, slawne osoby, historie, itd. mile widziane screeny, ktore beda uswietniac ten temat. o wypowiedz prosze szczegolnie osoby ktore sa na tym serwerze od poczatku, a jest ich pare, chociaz oczywiscie ci co cos wiedza na ów temat tez sa mile widziani.
__________________
Oryginalnie napisane przez Notopeczek:
ja mialem wiekszy lvlv niz ty ilosc szarych komurek ktorych urzywales
Bartholomew jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-05-2007, 16:59   #2
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Osoby historyczne dla mnie:
- Mannow~
- Shayn~
- Fary~
- Fosfik~
- Troy~

Reszta osob które sa historia arcanii to nadal graja albo juz nowe osoby tymi charami, jak wiemy duzo osob juz sprzedalo chary:/
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2007, 18:17   #3
Lipton'ek
Użytkownik Forum
 
Lipton'ek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: W domu

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Imię: LoL
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: AL-Kaida
Świat: Arcadia
Poziom: 666
Skille: 666/666
Poziom mag.: 6~
Domyślny

jesli chcecie zobaczyc ss'ki z historii to look tibia.com >> Farylin Manson >> ( ma taki link w opisie ...)

a legendami arcani są napewno jush :

NG
EZ
DPFT
i gracze :
~shyan
~vorith
~fosfik
~valais
__________________
www.zal.pl <-- look noob's
Lipton'ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2007, 20:09   #4
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Napiszę tyle ile pamiętam:
na pocztaku wiadomo wyścig szczurów,każdy pgował,z pierwszych dni na prowadzenie toplisty wyłonił się Losari,cha'os,barlox.w 1 wojnie nie uczestniczyłem,i dokładnie nie pamiętam kto z kim się bił,gildia cha'osa z gildią barloxa i losariego bodajze.
Potem zbanowali Losariego za sharing.Ja sobie spokojnie żyłem w gildi Samurai Army,w której byłem wraz z kolegami z Aldory,Valori i Lunary.
Potem razem ze starym kolegą z Valori,nick:Rethic założyliśmy gildię Far cry,w której zgromadziliśmy wiekszosc polskiej czolowki servera,ale rethic zaczal robic walki,gildia rozpadła się i powstało Legends of Arcania z byłymi członkami FC.Była mała wojna Hellgate vs Inferno,swe vs spain,kto wygrał nie pamiętam(ale wybaczcie to było 2,5 roku temu)
potem Radena miał KGB,Bedurion jakąś swoją,ja LoA,Fosfik jakiś swój twór(chyba Hellgate),a Rafaman Dark Wind.
Ustaliłem price list na Arcani,po czym Rafaman wypowiedział mi wojnę,pominę ją milczeniem.xD-przegrałem.
Nastepnie Dark Wind zaczeło bić gildię Beduriona,zdisbandowalismy gildie,i wszyscy trafiliśmy do KGB.
Po czym Rafaman zaatakował Aresa na hills,zrobiliśmy wjazd z carpetu podobny do Elysi,Dark wind przegrało ten battle,potem były jeszcze bitwy na Edron,Thais i koło Carlin.wszystkie przegrało Dark Wind co spowodowało rozłam w gildi i rozłam na DW i NG(Next generation),po kolejnej porażce NG(nieskromnie sie pryzznam,że 9 Ng zrobilo sneak na mnie i Alunira,i obaj zabiliśmy 3 z nich i wtedy Ng wypłaciło się)
ja straciłem internet po zebraniu w szkole,za niechodzenie do szkoły podczas wojny.W miedzy czasie na arcani KGB rozpadło się i najwyższe lvle pod wodzą Fosfika trafiły do DPFT.Po pięknej przemowie Rhargara na forum,że nikogo się nie boi i ze NG rozwali dpft rozpoczeła się kolejna wojna,w której nie miałem okazji wziac udziału,a gdy wróciłem,dobiegała końca.Potem zostały wykonane pierwsze Anni na serverze i pamiętne 000000,najlepsi PG tamtego okresu to Arris,Vorith i Ares.Alunir i fosfik również ładnie cieli expa.w ciągu wakacji udało mi się wbić 100lv,pierwszy demon helmet na arcani,duża wartośc przedmiotu,fosfik był łasy na nie,a że Valais i Ca'fuze lubili Pa,łatwo było o pretekst,wojna zaczeła się z powodu zabicia noob chara Van hel'singa,a za kare Fosfik kazał płacić 9 osobom demon hemety.ja będąc na wakacjach,byłem włascicielem gildi Winter fresh,która prezentowała pewną siłe,Notop po mnie zadzwonił abym po powrocie pomógł mu z wojną.Stare Ng dołącyzło do Ez.i rozpoczeła się najfajniesza wojna Arcani.Pierwsze walki nie są mi znane,po powrocie z wakacji,po dołączeniu do Ez,stoczyliśmy bitwę pod thais,zwycięską dla Ez.Potem było pare mniejszych potyczek i wielka bitwa na Ankh,w której EZ zostało pogromione.Za sprawą pewnego bota,sorcowie z EZ zabijali na 1 combo ludzi,jednak wkońcu oszustwo zostało opłacone hackami i wojna mimo ze już była wygrana przez Ez,zmieniła zupelnie oblicze.Dpft wygrało i zaczeło panowć na serverze,wypłaciłem się widząc szanse na dalsza gre,dpft huncilo wielu ludzi po wojnie,którzy sie wypłacili,trafiałem do różnych gildi i gdy nadchodziło zagrozenie PA ze strony Dpft,dispandowlaismy je i zakładlaismy nastepne,mimo to udało mi się wkrecic do gildi byłych członków Dpft-Seventh Kingdom,byłem w niej długo,zaskarbiłem sobie zaufanie,a raczej oczekiwano odemnie bycia liderem tej gildi,w gorszych czasach.Gdy dpft zaczeło prowokowac wojne z Sk,wbrew pozorm mimo braku sorcow,chary sk były silne i mozna było zaryzykowac,jednak hiszpanie poddali wojne na starcie,a ja z powodu wakacji,jak zwykle nie miałem czasu na gre,nie było mnie w Warszawie,bitwa na Edron,ukazala brak organizacji i dyscypliny w szeregach SK.
bitwa na Ankh,ponownie udowodniła wyższosc syzbkosci sorcow,mimo znacznie lepszego dowodzenia,i próby nie popełnienai poprzednich błędów(z Ez-dowodzil ten sam lider-shyan).
po moim powrocie z wakacji,podjąłem kolejną próbę walki an venore lair-jednak SK bylo zbyt wystraszone by działąc,i mimo 30 osob online,z depo wyszlo ledwo 9,a potem na tyly przyszlo kolejne 10,przegrana makabryczna.
Potem byłem hunted przez jakieś 7 miesiecy,mimo to niewiel to wpłyneło na moje życie,bo matura tegoroczna i itak tata odcial neta na 5 meichow,zebym nie grał...ledwo wróciłęm i kreowała się kolejna bitka-beach vs dpft.To tez opisywac?
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2007, 20:21   #5
Bartholomew
Użytkownik Forum
 
Bartholomew's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: stąd

Posty: 400
Profesja: Sorcerer
Gildia: kiedys Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 5+
Skille: nie
Poziom mag.: 1
Domyślny

@up
o to wlasnie mi chodzilo, piekna historia opisana z twojego punktu widzenia. mozna by napisac ksiazke
__________________
Oryginalnie napisane przez Notopeczek:
ja mialem wiekszy lvlv niz ty ilosc szarych komurek ktorych urzywales
Bartholomew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 00:03   #6
Sir Stas
Użytkownik Forum
 
Sir Stas's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Stan: Początkujący
Imię: Polo enmo
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 189
Skille: 94/84
Poziom mag.: 9
Domyślny Re:

Wiele zeczy zostalo pominietych i osob ktore graly na Arcani bylo juz tyle nickow ze trudno je wszystkie zapamientac.
__________________
Agresja sie szerzy nie możesz z nią wygrać dołącz sie do niej.
Sir Stas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 00:32   #7
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hmm chcialem taki topic zalozyc ale mnie wyreczyles Bartholomew ;D

@Lamus.

Piękna historia lecz widziana Twoimi oczami. Chętnie poznalbym historie Aresa , Leszcza bądz tez Alunira lecz wtedy trzeba bybylo przetlumaczyc... jesli ktos jest chętny to prosze bardzo...

Co do war Beach - dpft to chyba Ci co są zainteresowani sytuacja na serwerze powinni wiedziec... zresztą nie podobalo mi sie ze dpft wzielo pierw osoby na wojne a pozniej wiekszosc wywalili na zbity pysk... a wiele osob ( stalych z dpft) nie logowalo sie przez caly war... ( Achmed Assassin , Perrymon ( tego nie mam mu za zle bo i tak dobry koles ) i kilka innych ) aczykolwiek tez nie moze byc w gildi 150 osob ( bylo ok. 60~)
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 01:02   #8
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

LOL lamus ja kurna nie pamietam co sie dzialo tyga temu a ty widze sprzed roku+ szczegoly...rofl pamietnik piszesz czy coi?xD

ps. niezla faza z rodzicami widac ze gdyby nie ich interwencja byblys kolejnym pg z ledwo co ukonczona podstawowka skoro musieli cie odrywac od kompa
Aro aka papa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 08:24   #9
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

a ja ciagle sobie wspominam jaka zgache musial miec cha'os jak dostal ue od barloxa(bo na high score oboje mieli bodajze 39mlvl i skad tu UE) i potem rzeznia w wykonaniu losari & barlox
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 08:42   #10
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Problem

@arowix
za dużo pijesz;D
a co do przesady z grą,to jedynie podczas wojen poswięcałem nadmiernie dużo czasu na gre.No ale wiadomo ojciec sie wkurzał jak dzieciak mu siedzi po 10 godzin przed kompem

ważne postacie w historii arcani::
Losari-najprawdopodbniej byłby pierwszym 100lv,miał 70 kiedy inni mieli 50~.
Zbanowany za sharing.Wygrał pierwsze wojny.
Barlox-Seth-drone z Aldory,znaliśmy się z tamtąd,więc jak ja miałem mały lvl 13,i arowix mnie już shuncił(miałes 22lv dziadzie)xD,to załatwił,następnego dnia ja 24,Arowix 24.XD
Ares Dragoon-stary dobry znajomy 1 owner,z powodu nedznego neta,meczył guardy jak wariat.Pamiętam na wojnie jak do niego dzwoniłem i mówił "to co robimy generale?"XD,kontakt mam do dziś
pamietny dead w Thais,jak Dark wind stało na north gate,Ares automap click,i go zjdeli na jeden spam sd.a miał 93lv.
Potem inny owner,padł na Thais battle z mojej reki na Ez vs Dpft,a stary aresik "zabiłes mnie lamusie"
Teraz Ares ma też Polskiego i bardzo dobrego gracza z arcani,jednego z nieliczncyh którzy pamiętają wszystkie stare czasy.1 team anni.
Falain-poznałem go w Hellgacie jak expiłem na pierwsze lvle,super kumpel,od początku do końca,w LoA pogrom mieliśmy,ale w Ez znów poszedł ze mną,przegraliśmy,wypłacił się razem ze mną i dostał hunta za głupotę,olał tibie,pozniej sprzedal char debilowi ktory porozdawal wiekszosc itemow i kasy,padł i tekst :"oddaj mi aola bo mi spadl".Teraz znow gra stary owner,jesli loguje,co sie rzadko zdarza.1 team anni.
Arris-Wielkie Pg,ale wsumie pozatym niewiele wiecej osiagnal na serverze,po hacku zrezygnował z gry,ot tyle,też był w 1 teamie na anni.
Vorith-mega pg,słaby net,jakto w Polsce jest.
Gdyby nie kicki,z pewnością pierwszy 200lv arcani,miał świetny distance,nie chciał nikomu zdradzić czemu,wsumie itak pare osób się dowiedziało,ponadto ogromny bajkopisarz,o jego questach na greatshieldy,warlord swordy itd.słuchałem z uśmiechem.xD
w Wojnach,tchórz straszny,miał najlepszy lvl i bał się bić,mimo to każdy go lubił;P.
1 team na anni,bot mu się zepsuł i widać na filmiku 000000000000000000,i vorith dead;p.
Potem po kicku bodajze na 176lv,zrezygnował,bo stracił ponad 10kk expa przez kicki.
Długo próbowal sprzedać chara,sprzedal hiszpnowi,i dostał bana,wsumie mimo wszystko szkoda,takiej postaci...
Bedurion-heh,mój 1 demon hunt na Arcani,do dzis nie wiem co spadlo,na wojnach wiele nie pokazał,raczej deady knightem majacym 1,7k hp,w 20 sekund.Wypłacił się z EZ vs Dpft,przypegowal do 200lvla,wrócił do turtli,sprzedał chara Egipcjaninowi,który myślał że ma 200+ to jest nieśmiertelny;p,jak się okazało na sk vs dpft,nie jest
Ogólnie Bedurion to najwyższy lvl knight,ale itak każdy wie ze kiedy nie pójdziemy na coś lepszego to itak Bedu padnie,a cały shit zleci na barki leszcza...
dobra ciag dalszy nastąpi.xD
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 15:55   #11
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

hmm ciekawie ciekawie to teraz czekamy na dalsza opowiesc Dziadku Lamusini
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 16:30   #12
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

ja czekam az inni doloza swoje 3 grosze,o ile dolaza;p najbardziej chcialbym z hlvli sie dowiedziec co ma do powiedzenia na temat historii Arcanii Notop i Lechu

down* mi sie wydawalo ze od "bardzo dawno temu,w odleglej galaktyce"

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 11-05-2007 o 17:18.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 17:08   #13
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

notop zacznei swoja bajke od "kiedy podjechalem na stacje Arcania..." xD
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 17:58   #14
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
Dpft wygrało i zaczeło panowć na serverze,wypłaciłem się widząc szanse na dalsza gre,dpft huncilo wielu ludzi po wojnie,którzy sie wypłacili,trafiałem do różnych gildi i gdy nadchodziło zagrozenie PA ze strony Dpft,dispandowlaismy je i zakładlaismy nastepne,mimo to udało mi się wkrecic do gildi byłych członków Dpft-Seventh Kingdom,byłem w niej długo,zaskarbiłem sobie zaufanie,a raczej oczekiwano odemnie bycia liderem tej gildi,w gorszych czasach.Gdy dpft zaczeło prowokowac wojne z Sk,wbrew pozorm mimo braku sorcow,chary sk były silne i mozna było zaryzykowac,jednak hiszpanie poddali wojne na starcie,a ja z powodu wakacji,jak zwykle nie miałem czasu na gre,nie było mnie w Warszawie,bitwa na Edron,ukazala brak organizacji i dyscypliny w szeregach SK.
Teraz ty masz wladze i robisz PA(pamietam ze juz raz za PA miales po wojnie nie ciekawie) no ale kazdy ppl przy wladzy robi PA, na kazdym serwie
Sk od poczatku nie mialo szans w tej wojnie, zadnego porzadnego MS ani EK!!

A tak btw. Kiedy next war?? Arcania bez tego jest nudna!!
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 18:18   #15
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

@ciacho
jakie Pa?mmm,msg me w grze albo na priv msg,zreszta itak chyba wiem kim jesteś

@down
,cicho tam.xD

Ostatnio edytowany przez Poll - 11-05-2007 o 19:09.
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 18:46   #16
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Co do okresu gdy Dark Wind istniało - pamiętam ich zasadzkę na nas w Ab'Dendriel (chyba wtedy jeszcze LoA istniało). Mianowicie - Rafaman poprosił aby h lvle z naszej gildii przyszły do tej zagrody na prawo od depo w AB w celu negocjacji(Nie pamiętam co było tego powodem). Pobiegł tam Lamus, Arris, <nie pamiętam kto> i ja. Nagle cały ekran zrobił się czerwony od nadciągających Dark Wind'owców. Lamu i Arris nie mieli szans dać loga, mnie low lvla chcieli na koniec, więc dałem logaxP
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 11-05-2007 o 18:47.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 21:54   #17
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
@ciacho
jakie Pa?mmm,msg me w grze albo na priv msg,zreszta itak chyba wiem kim jesteś

@down
,cicho tam.xD
to msg me xD Ciekawe czy wiesz w sumie ty mozesz wiedziec
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2007, 22:29   #18
Santa Claus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2006

Posty: 29
Świat: Arcania
Domyślny

[quote=Ciacho1920;1424433]Teraz ty masz wladze i robisz PA(pamietam ze juz raz za PA miales po wojnie nie ciekawie) no ale kazdy ppl przy wladzy robi PA, na kazdym serwie

Lamusini i PA? cos ci sie pogibalo

ps.mam nadzieje ze Narod Slaski stawi sie w Bialymstoku
juz sie nakrecam
Santa Claus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 09:17   #19
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Dobra teraz ciag dalszy :
Damoon-na początku grał nim Frik,wbił wysoki lvl,nie pamietam dokładnie ile 120?czy 130.I zaczął jak to frik i pobratymcy z jego miasta(Dulib i bulba-kradli co się dało,i kogo się dało;p.nie wyłączając w tym samych siebie) wałkować,niby mass pk,zabił tetuni,ban na tydzień,odbanowali go i ban na miesiac,potem sprzedał postać ,na wojnie Ez vs Dpft grał nim Xamox o ile się nie mylę.Od pewnego czasu kupił go jakiś Egipcjanin i jedzie dalej z lvl;P.Jako pierwszy zaczął dream challenge questa na Arcani:<
Sheriff woody-niezłe pg,wiecznie bohaterował,a jak przychodziło co do czego siedział w pz,choćby mass NG na edron,Ng biło ekipe z Dpft,dpft wołalo wszystkich żeby przybiegli(przed wojną ez vs dpft),ja miałem 92lv,a Sheriff 97,polazłem ich lac;p...a sheriff w depo.tak samo wszystkie bitki w EZ(sądze ze nie dochodziłby do wojny,gdyby nie ultimatum fosfika,że ma oddac d-helmet(wtedy jakieś 600k).Na wojnie też żadko walczył,ogólnie gdyby nie oddawał chara shyanowi to chyba nigdy by nie miał fragów.Co do tego czy grał od zawsze ten sam owner to spekuluję,ale może...
Osób które obecnie graja(pierwsi ownerzy) nie wiem czy mam opisywac ich historię(moimi oczami?)-tzn.Alunira,Fosfika,Sua Mea,Leszcza etc.wsumie Oni sami mogą opowiedzieć o swojej historii.
nie wiem,no jak o kimś chcecie wiedzieć to mówcie,napisze swoje 5 groszy.
Poll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2007, 09:57   #20
Dewyth
Użytkownik Forum
 
Dewyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 124
Dewyth ma numer GG 3375634
Domyślny

Sua zna tylko historię Em De Wu
__________________
Nienawiść do hackerów tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany

TEPIC HACKERSTWO, TAK WYCHOWANO NAS...

...evul
Dewyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.


Powered by vBulletin 3