Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > FAQ i zasady

Notki

FAQ i zasady Często zadawane pytania i zasady. Zanim o coś spytasz, sprawdź tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-05-2010, 00:04   #501
igorek89
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pytanko

chcialbym sie dowiedziec czegos...ostatnio zostalem zhacowany (nie wiem w jaki sposob kayloger znalaz sie na moim kapie,sciagalem z neta jedynie filmiki i to pewnie temu sie to stalo) ale nie w tym problem..ten frajer spowodowal na dodatek bana Account banished until Jun 17 2010, 16:11:52 CEST because of hacking ("V74.DARKSTARLLC.COM /32127 Ventrilo 2.8.3". Spreading hack links is a violation of Tibia Rule 3d) i czy da sie z tym cos zrobic?nigdy nie botowalem zadnych linkow nigdy nie wysylalem itp. Chcialbym bardzo grac a nie moge przez bana choc nic nie zrobilem.
zgory dziekuje za pomoc
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-05-2010, 00:33   #502
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Nic nie zrobisz. Za konto odpowiedzialny jesteś Ty, nieważne, kto go używał, tak więc tłumaczenia, że to hacker na nic się nie zdadzą.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2010, 13:58   #503
destar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na to, ale szukalem i nie znalazlem.
Mam problem z grafika w tibi, albowiem przesladuja mnie kwadraty, ktore zaslaniaja mi prawdziwe rzeczy w tibi ( wiecie o co chodzi). Co mam zrobic zeby sie ich pozbyc, bo nieda sie z nimi grac.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2010, 19:21   #504
Doniuuu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2010
Lokacja: Bytom
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Początkujący
Domyślny

Mam dwa pytania i bardzo bym chciał żeby ktoś mi szybko odpowiedział, bo nie mogę zacząć grać.
Pobrałem ze strony tibia.pl najnowszą wersję Tibi i gdy ją włączam wyskakuje mi jakiś błąd:
"Video surface allocation failed (error code 15)
Please choose another video graphics mode"

Jak sobie z tym poradzić ??

I drugi mój problem. Gdy rejestrowałem się na Tibia.com wpisałem account name oraz e-mail zaznaczyłem wszystkie trzy kwadraciki i powinien mi wyskoczyć jeden z numerów potrzebnych do późniejszego logowania już do gry, a nic takiego nie mam.. pisze tylko, że wyślą mi hasło na e-maila, a żadnego numeru nie ma.. Co robić ??

edit:
Problemy rozwiązane

Ostatnio edytowany przez Doniuuu - 30-06-2010 o 00:03.
Doniuuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2010, 20:00   #505
matimatik145
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie

Witam! Mam dziwne pytanie. Chodząc sobie po thaisowych okolicach pod obozem trolli na jego wschód (miasta) znalazłem zamknięte drzwi (z martwym ciałem za nimi). I własnie chodzi o to czy da się je otworzyć?? No i kolejne drzwi nie do otworzenia są dalej na górze korytarza(pokonac 2 orki warriory trzeba po drodze). Czy ktoś wie coś na ten temat??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-11-2010, 00:40   #506
raszbu91
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Error Code 13

Mam pewien problem.
Jakis czas nie gralem w tibie. Kilka dni temu pobralem najnowszego klienta. Zainstalowalem tibie i... Wyskakuje mi blad o nastepujacej tresci:

Video surface allocation failed. ( Error Code 13)
Please choose another video graphics mode.

Nie mam bladego pojecia o co tutaj chodzi, jezeli ktos sie na tym zna i jest w stanie mi pomoc, bardzo prosze.

Podaje moj nr gg: 2880891.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-12-2010, 20:42   #507
Zaleta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2010

Posty: 3
Domyślny

mam pytanie. co mogę zrobić, aby odzyskać napój miłosny potrtzebny do wykonania The Scatterbrained Sorcerer Quest, bo zabili mnie i przedmioty mi wypadły.
Zaleta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2012, 03:11   #508
magik770
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 05 2012

Posty: 3
Problem

Nazwa tematu : Pytanie ,Rare ?
Tresc Postu :
Witam mam pyanko czy ktos morze powiedziec mi czy te itemki sa rare ? mam takie same na swojej postaci nie znalazlem zadnych ofert w markecie wiec

pytam was moze ktos z was widzial lub slyszal o nich ... prosze o odpowiedz dziekuje z gory...


Uploaded with ImageShack.us
magik770 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2012, 20:56   #509
Millerus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 26
Millerus ma numer GG 4139749
Domyślny Tworzenie konta

Witam, nie wiedziałem gdzie napisać. Mam problem nie moge utworzyć nowego konta w tibii, dlaczego? Daje create new account wypełniam wszystko, na końcu akceptuje i wyskakuje mi za każdym razem: "The Following Errors Have Occurred:
Please select a valid game world.

Dlaczego, skoro wybrałem serv na ktorym chce grac itp?!?!
Millerus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2012, 15:32   #510
Pablo54321
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2012

Posty: 3
Domyślny Pacc na 3 Miesiące przez firme Drom!!!!!!!!!!!!

Siema zamowilem pacca na 3 miesiące przez firme Drom 26 Czerwca 2012r i nie otrzymalem pacca do dzis 18 Lipca 2012r. Co jest kurwa grane czemu mi pacc nie dochodzi przez tyle dni co jest z ta pierdolona firma Drom czy ona jeszcze wogole istnieje? Chce zeby o tym kazdy wiedzial i nie kupowal pacca przez firme Drom bo firma Drom juz najprawdopodobniej nie istnieje i robi ludzi w chuja!!!!!!!!!
Pablo54321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2012, 11:08   #511
axetur
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny rec!!!

Kupiłem reca przez tibia.pl i ani żadnej odpowiedzi na e-mail ani nic,czekam już 10 dni roboczych prosze o kontakt w tej sprawie!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2013, 19:40   #512
Zaleta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2010

Posty: 3
Domyślny

Mam pytanie. Nie wiem tylko, czy pytam na dobrym wątku. Przeniosłem się z jednego miasta do drugiego. Zaliczyłem deada i odrodziłem się w pierwszym mieście. Co zrobić, by odrodzić się w tym, do którego się "przeprowadziłem"?
Zaleta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:23.


Powered by vBulletin 3