Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-05-2006, 11:03   #181
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@2x up
No właśnine sam powiedziałeś, że jakbyś wiedział to i tak nie powiedział... Co z tego wynika: spadaj z tego forum jak nie masa nic sensownego do napisania, podzielenia się informacjami i próbowania powiązac ze sobą wszytsko w jedną całośc, a jak chcesz se tyrac MaveriC'a to od tego sa PW...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-05-2006, 11:37   #182
Jordan rookguardion
Użytkownik forum
 
Jordan rookguardion's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 15
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Saphira
Skille: rosną
Poziom mag.: =]
Dumny

Przeznam stonoga że odwaliłeś kawał dobrej roboty podziwiam tych rookstayerow którzy siedzą i rozkminiają zagadki rooka ja osobiście tez gram rookstayerem ale nie chce mi sie gadac z NPC i tłumaczyc ksiąg pracuj dalej może kiedyś zdobędziesz SS`a
Jordan rookguardion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 12:59   #183
=Midnight=
Użytkownik Forum
 
=Midnight='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 39
Domyślny

No i kolejny debil... Czy ja powiedzialem ze dorwalem Spike Sword'a? NIE! Powiedzialem ze znalazlem duzo ciekawych rzeczy! I to nie sa rzeczy typu "Amber wrocila z maina..." , "Amber zostawila ksiazke z imionami NPCow, i gwiazdkami. Gwiazdki te oznaczaja... ", "Dallheim nie ufa Amber..." ble ble ble. Sa to rzeczy ktorych nikt nie opisal. I jak masz krytykowac takimi glupimi postami to wez nic lepiej idioto nie pisz bo tylko lduzi wkurzasz. Jak uwazasz ze nie mozna zdobyc SSa to po jakiego kuzde twoja mac c**ja tu wchodzisz?! Jak grasz na mainie i uwazasz ze rook jest od tego zeby tylko wbic sobie 8 level, to idz na forum o mainie i klóc sie o Basiliska!!
__________________
-> regulamin
=Midnight= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 13:58   #184
luberix1
Użytkownik Forum
 
luberix1's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Lokacja: Polska

Posty: 39
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Pergamin

Ale skad macie pewnosc ze te kamienie i ogien wokol spike sword to nie miraz wiem wiem zeculiscie tam ksy czy cos ale co z tego moze po prostu sie na to wchodzi a to znika skad mozemy wiedziec ?? to pozostanie zawsze w tajemnicy chyba ze Stonoga (ladna laska) na avatar odkryje prawde NarQ'a
luberix1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 15:37   #185
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

hmm tak czytam i się zastanawia. Dużo ludzi wiąże zdobycie SS z minomagim i ghulem, a może właśnie nie. Może gdy zdobędziemy SS to będziemy mogli dostać się do komnaty z MMi Ghulem i ich zabić. Pawdopodobnie ciężko by było zabić MM z katany... Tylko jak zdobyć tego SS??...
__________________
wizu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 19:27   #186
Mateuszsnape
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie Ss

A o co chodzi w tej tabliczce kolo wysepki z SS?
Tam jest coś napisane, że "tylko skromny może doytykac miecza" czy coś takiego.Może rzeczywiscie trzeba mieć 1 level, żeby rozwiązać tą zagadkę z SS itp.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 22:12   #187
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

@=Midnight=
Dzięki, dzięki... Ale do jasnej cholery ten temat jest po te, żeby dzielić się wskazówkami, a nie ty gadasz, że coś odkryłeś, ale nie powiesz... Jak masz tak pisać to stąd spieprzaj, bo i tak jest dużo użytkowników na tym forum, którzy piszą tak samo bezsensownie jak ty...
Kshaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 16:16   #188
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Żarówka

Chciałem się spytać czy ktoś wie coś o skale obok tratwy Amber? Tam w prawo i takie przejście ''na ukos''. Opowiem wam cos. Właśnie szedłem sobie na rybki i pomyślałem że tma obok tratwy AMber jest dużo wody. Na tratwie nic niebrało. Poszedłem obok. Patrzę - wysoka skała. Na początku wydawało mi się że skała (to było takie kamienne wzniesienie jak naprzykład sie wychodzi z miasta i sie idzie ciągle prosto to sie spotyka taką skałe tam są takie głazy i kwiatki.) No to myśle sobie że zmienia się perspektywa widzenia. Jak ktoś nie rozumie to niech obejdzie sobie naprzykład wieże orków - zależy na jakiej się kratce ustanie to sie widzi wieże ze środka wieże z zewnątrz wieże na ''patrerze''. No to sobie idę tak myśląc i... widzę że tu niema żadnej skały!!! Tylko te głazy co były na górze są na równi z ziemią i to wszyskto wyglądało tak jakby ta skała ''zapadła'' się pod ziemię. Było widać że tu kiedyś byo wzniesienie bo było wszystko na równi z trawą ale przeciez na górze skała jest siwa a trawa zielona więc od razu widać że jest róznica. Na dodatek wokoło tego siwego placu będącego kiedyś na poziomie +1 a teraz na 0 była taka jakby spalona zółta trawa. Niech każdy na swoim świecie pójdzie tam i zobaczy to z bliska. Może u was jest tak jak wcześniej. Ale ja chodziłem do tego miejsca 3 razy po tym zjawisku i cały cza była zapadnięta. Prosze idźcie tam. Aha i jescze 1 nie pickujcie bo ja Axetox, Eqq i Jaar Drax używaliśmu kilofa. Niewiem co to narazie sprawdźcie!!!


PS: Żadne dowody nie wskazują na to że Hyacynth boi się ratów ale jest 1 - troche mało . Otóż znalazłem księgę w której było napisane że Loui boi się królików, Amber cyklopów, minosów i orców ,a Hyacynt ratów. Na Amber i Loui są dowody wystarczy do nich powiedzieć a Hyacynth? No niewiem. Wydaje mi się że po Anty luring system Hyacynth przestał się bać ale książka została więc... zostawmy to i zajmijmy się czubkiem wieży orców i zapadającą się skała.

PS2:BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Ale mnie rozwaliłeś z tym podpisem Eqq. Ten koleś rzeczywiście był ostry. Nie mogę wyrobić!!!

PS3: DLa tych któym podoba się mój Avatar niedługo zmieniam .
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 16:56   #189
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

Ja nie wiem czy komuś to coś da ale o Dixi się dowiedziałem, że jest wnuczką Obi'ego (powiesz hi, job ona powie, że pomaga dziadkowi w jego sklepie).
PS. Stonoga, ten wczesniejszy avatar chyba lepszy był , ale zostaw ten i zmieniaj co jakiś czas plz ;p
PS2. Ej Stonoga weź się zaloguj Vialixem i mi pokaż o jaką skałę przy tratwie chodzi bo ja tam właśnie jestem i nie widzę żadnej
@DOWN
Lepiej mnie zaprowadź bo nierozumiem xD

Ostatnio edytowany przez Ozurtes - 04-05-2006 o 17:44.
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 17:35   #190
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ozurtes
Ja nie wiem czy komuś to coś da ale o Dixi się dowiedziałem, że jest wnuczką Obi'ego (powiesz hi, job ona powie, że pomaga dziadkowi w jego sklepie).
PS. Stonoga, ten wczesniejszy avatar chyba lepszy był , ale zostaw ten i zmieniaj co jakiś czas plz ;p
PS2. Ej Stonoga weź się zaloguj Vialixem i mi pokaż o jaką skałę przy tratwie chodzi bo ja tam właśnie jestem i nie widzę żadnej

SPX Ozurtes tych avatarów starczy mi do końca zycia . Więc mogę zmieniać codziennie . A ta skała??? Ustan przed tratwa. Odwroc się w stronę przeciwną do miasta (dla ciebie lewo) i idz. Jak zobaczysz zejscie na dol to wejdz w nie. Bedziesz musial przejsc ''na ukos'' bo strzałkami się nieda. Zejdź kilka kratek uważając czy nic sie nie rusza.

PS: Tam pod tą skała jest ułożony taki kwadrat z krzaczków i niewiem czy to sie przyda ale 1 raz w Tibi widzę taką symetryczność. To dziwne aczkolwiek prawdopodobnie nieprzydatne.
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 18:07   #191
Stary Rencista
Użytkownik forum
 
Stary Rencista's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2006

Posty: 8
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Smutny Czyżby koniec nadziei?

Witam,
Pisze ten post nie w celu zniechęcenia rookstayerów(wielki respekt) ale aby powiedzieć im coś co powinni w końcu zrozumiec. Grałem dosyć długo na rooku, zwiedziłem prawie każdy zakątej tej tajemniczej wyspy, przekopałem kilofem wszystko...dowiedziałem się wiele informacji od kolegów(które niestety były mylne, ale zachęcały mnie do dalszych poszukiwań). Po dłuższym okresie zrozumiałem że nie ma dojścia do Mino Maga ani Ghoula, tak samo nie ma możliwości zdobycia Spike Sworda( nie zaprzecze że kiedyś istniała możliwość, ale questy zostały usunięte, również klucze znikły). Te stwory jak i legendarny miecz pozostał po to aby pokazać graczom co ich mniej więcej czeka na mainie. Także już straciłem nadzieje...no ale będe śledził Wasze forum i może się dowiem jeszcze czegoś więcej(np: od załozyciela tematu) i być może to mnie zmotywuje do wznowienia poszukiwań(licze na to że to będzie konkretna rzecz). Życze powodzenia!
Stary Rencista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-05-2006, 19:49   #192
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Oj Stonoga, za mało przeżyłeś w tibii Takie coś jest normalne, na mainie jest pełno takich miejsc raczej nie masz się czym podniecać
(tak, byłem i sprawdziłem)
Helixaw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 00:53   #193
=Midnight=
Użytkownik Forum
 
=Midnight='s Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006

Posty: 39
Domyślny

Dobra nie chce mi sie juz klocic z takimi debilami jak Kshakuu ktory gowno robi a sie wymadrza. Powiem wam tylko - dokladnie pogadajcie z wszystkimi NPCami. Nie bede wam pisal calej solucji bo co to za zabawa. Wiem wiem, pewnie znowu mnie pojedziecie i powiecie ze tibia jest juz tak stara ze juz wszystkie mozliwosci rozmow z NPCami były przerabiane. Ale mowcie do nich cos nietypowego, a nie ciagle "spike sword", imiona npcow, "job", "minotaur", itp.itd. Zobaczycie, dowiecie sie ciekawych rzeczy.
__________________
-> regulamin
=Midnight= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 01:20   #194
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Ciagle ten mino mag i ghoul, az mi sie rzygac chce. A moze odpowiedz macie pod samym nosem he? Tak jak mowil knightmare ze na rooku jest duzo oczywistych rzeczy ktore tylko odciagaja uwage od innych rzeczy ktore byly by bardziej oczywiste gdyby ludzie przestali zwracac uwage na te ociagajace uwage. Dlaczego nikt z was nie wspomnial jeszcze o jednym bardzo ciekawym przedmiocie z rooka, ba on nawet na mainie do popularnych nie nalezy. Mowie tu o malej zielonej ksiazce u takiej seksownej panienki imieniem Lili......
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 10:08   #195
Dark Sorcer
Użytkownik Forum
 
Dark Sorcer's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Lokacja: Nowa Sól

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Skille: 90+/80
Domyślny Poszukiwania

My szukamy dalej i ja sie nie nudze przy tym
Dark Sorcer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 13:53   #196
THC1983
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Hmm... tak? no dobra Maveric i reszta. Piszcie sobie tu głupoty dalej - ja wam powiem jedno. Ja z moimi kolegami dowiedziliśmy się już trochę. Wiemy co dokładnie jest w komnacie minomaga. Wiemy że do spike nie da sie dojść za pomocą kilofa. Wiemy że Amber była więziona na sczycie wieży orków. Wiemy że wieża orków MA czubek. Da się wejść na górę - tam była więziona Amber. Wiemy wiele rzeczy. Patrzę na posty niektórych i powstrymuje się od śmiechu. Zaśmiałbym się ale to jest ż a ł o s n e. Więc thx za wszystko mam dość nOObków którzy myślą że zabłysną postem: ''nie da sie ta dojsc'' itp. Bo powiedzmy to sobie wprost - zamulacie takimi postami i myślicie że jesteście mądrzy.


PS: Chyba Axetox i ja wiemy o co tka naprawdę chodzi. A więc życzę wam dalszego mądzrenia sie w szczęściu i zdrowiu. Jesteście śmieszni (przynajmniej co niektórzy).


edit:
Karłowaci NIE było to sprawdzane nawet kilkadziesiąt razy. Tamten rzeczywiście ''zabłysnął''. Tu pierwszy raz Maveric miał rację.

hehe kazdy wie co jest w komnacie mino maga jak ktos bedzie chodził do drzwi i do piecyka przez jakies 30-40 min non stop to minomag zacznie przesywac skrzynie pod samą sciane ja juz kilka razy tak robiłem bo mysałem ze jak dosunie skrzynie do pewnego miejscato sie drzwi otworza tak samo jak na paradox quescie co ghoul przesuwa skrzynkie i wtedy teleportuje nas na wyzszy poziom ;p a tak pozatym to nie wiem ile miesiecy grasz w tibie stonoga bo nie wiem czy wiedziałes o tym ze w tym miejscu gdzie sie teraz znajduje dziura z kluczem do bearroomu nie było jej tam tylko gdzie inndziej !!!!!!!!! a w tamtym miejscu starym gdzie sie znajdował kiedys klucz były 2 skrzynki 1 wałsnie z kluczem a 2 z koperta !! i nie mylic sobie tej dziury z questem na salomonki bo to jest całkiem nie potej stronie mapy!!
THC1983 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 14:03   #197
THC1983
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stonoga
Chciałem się spytać czy ktoś wie coś o skale obok tratwy Amber? Tam w prawo i takie przejście ''na ukos''. Opowiem wam cos. Właśnie szedłem sobie na rybki i pomyślałem że tma obok tratwy AMber jest dużo wody. Na tratwie nic niebrało. Poszedłem obok. Patrzę - wysoka skała. Na początku wydawało mi się że skała (to było takie kamienne wzniesienie jak naprzykład sie wychodzi z miasta i sie idzie ciągle prosto to sie spotyka taką skałe tam są takie głazy i kwiatki.) No to myśle sobie że zmienia się perspektywa widzenia. Jak ktoś nie rozumie to niech obejdzie sobie naprzykład wieże orków - zależy na jakiej się kratce ustanie to sie widzi wieże ze środka wieże z zewnątrz wieże na ''patrerze''. No to sobie idę tak myśląc i... widzę że tu niema żadnej skały!!! Tylko te głazy co były na górze są na równi z ziemią i to wszyskto wyglądało tak jakby ta skała ''zapadła'' się pod ziemię. Było widać że tu kiedyś byo wzniesienie bo było wszystko na równi z trawą ale przeciez na górze skała jest siwa a trawa zielona więc od razu widać że jest róznica. Na dodatek wokoło tego siwego placu będącego kiedyś na poziomie +1 a teraz na 0 była taka jakby spalona zółta trawa. Niech każdy na swoim świecie pójdzie tam i zobaczy to z bliska. Może u was jest tak jak wcześniej. Ale ja chodziłem do tego miejsca 3 razy po tym zjawisku i cały cza była zapadnięta. Prosze idźcie tam. Aha i jescze 1 nie pickujcie bo ja Axetox, Eqq i Jaar Drax używaliśmu kilofa. Niewiem co to narazie sprawdźcie!!!


PS: Żadne dowody nie wskazują na to że Hyacynth boi się ratów ale jest 1 - troche mało . Otóż znalazłem księgę w której było napisane że Loui boi się królików, Amber cyklopów, minosów i orców ,a Hyacynt ratów. Na Amber i Loui są dowody wystarczy do nich powiedzieć a Hyacynth? No niewiem. Wydaje mi się że po Anty luring system Hyacynth przestał się bać ale książka została więc... zostawmy to i zajmijmy się czubkiem wieży orców i zapadającą się skała.

PS2:BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Ale mnie rozwaliłeś z tym podpisem Eqq. Ten koleś rzeczywiście był ostry. Nie mogę wyrobić!!!

PS3: DLa tych któym podoba się mój Avatar niedługo zmieniam .
wiem o co ci chodzi a zauwazyłes te 4 krzaki i srodek moze da sie zrobic tam dziure tylko wtedy jak spike sworda nie bedzie na wysepce a jezeli chodzi o wieze orców to jest ona o 1 albo 2 poziomy wyzsza z tego co wiem to zreszta widac jak sie włazi na wieze waspów i to nie wszystko kazdy z was chodzi po kilka razy mze tamtedy i chyba nikt nie zwrucił uwagi na ziemie jest taki + na ziemi zroboiny i jak sie stanie posrodku i sie weznie mapke nizej to jest komnata hehe jak zgadniecie gdzie to miejsce sie znajduje to napiszcie

Ostatnio edytowany przez THC1983 - 05-05-2006 o 14:06.
THC1983 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 15:00   #198
Stonoga
Użytkownik Forum
 
Stonoga's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Pod mostem

Posty: 41
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura (war)
Poziom: 11
Skille: 18\20
Domyślny Czas na NPC

DALLHEIM

Vialix: weapons
Dallheim: With my spikesword I slice even a cyclops in pieces.
Vialix: Amber
Dallheim: I don't trust her.
Vialix: king
Dallheim: HAIL TO THE KING!
Vialix: Seymour
Dallheim: Leave me alone with this whimp.
Vialix: magic
Dallheim: Not interested in such party tricks.
Vialix: monster
Dallheim: I will crush all monsters who dare to attack our base.
Vialix: job
Dallheim: I am the bridgeguard. I defend Rookgaard against the beasts from the wilderness and the dungeons!
Vialix: dungeons
Dallheim: Dungeons are dangerous, be prepared.
Vialix: heal
Dallheim: You aren't looking really bad. Sorry, I can't help you.
Vialix: help
Dallheim: I have to stay here, sorry, but I can heal you if you are wounded.
Vialix: tibia
Dallheim: A nice place for a hero, but nothing for whelps.


Tłumaczenie:
Vialix: bronie
Dallheim: Z moim kolczastym mieczem ;p nawet cyklopy ciąłem na kawałki.
Vialix: Amber
Dallheim: Nie ufam jej.
Vialix: krol
Dallheim: CHWALA KROLOWI!
Vialix: Seymour
Dallheim: Daj mi spokój z tym frajerem!
Vialix: magia
Dallheim: Nie interesuje sie tymi sztuczkami.
Vialix: potwor
Dallheim: Zniszcze wszystkie potwory ktore osmiela sie zaatakowac nasza baze.
Vialix: praca
Dallheim: Jestem straznikiem mostu. Bronie Rookgaardu przed bestiami z dziczy i lochow.
Vialix: lochy
Dallheim: Lochy sa niebezpieczne, badz przygotowany.
Vialix: leczyc
Dallheim: Nie wygladasz zle. Wybacz, nie moge ci pomoc.
Vialix: pomoc
Dallheim: Musze zostac tu, przepraszam, ale moge cie uleczyc gdy bedziesz zraniony.
Vialix: Tibia
Dallheim: NIEPRZETŁUMACZONE

Tłumaczenie by Pan Qba and Lasooch.

TOM THE TANNER

Vialix: job
Tom: I'm the local tanner. I buy fresh animal corpses, tan them, and convert them into fine leather clothes ...
Vialix: Tu sellnąłem rata.
Tom: Deal. By the way: If you'd like to hunt something bigger, check the cellar of the stables to the north. Some adventurer used to store his loot under a loose board beneath a barrel.He might have forgotten something when he left the isle.
Vialix: troll
Tom: Troll leather stinks. Can't use it.
Vialix: human
Tom: Are you crazy?!
Vialix: orc
Tom: I don't buy Orcs. Their skin is too scratchy.

DIXI

Vialix: job
Dixi: I'm helping my grandfather Obi with this shop. Do you want to buy or sell anything?
Vialix: help
Dixi: If you need something, please let me know.

OBI

Vialix: job
Obi: I am a merchant, just a humble merchant. What can I do for you?
Vialix: help
Obi: I sell stuff to prices that low, that all other merchants would mock at my stupidity.
Vialix: Amber
Obi: She is beautiful, very, very beautiful. I hope I can impress her in some way.
Vialix: Dallheim
Obi: What a hero, what a hero.
Vialix: Sam
Obi: My good old cousin Sam. Oh, how I miss him, how I miss him.
Vialix: Seymour
Obi: He is the head of the local academy. I encouraged him to sponsor you guy, but no one listens to Obi, no one listens to me, as usually.
Vialix: king
Obi: The king encouraged salesmen to travel here, but only I dared to take the risk, and a risk it was!
Vialix: monsters
Obi: If you want to challenge the monsters, you need some weapons and armor I sell. You need them definitely!

tłumaczcie
__________________
ROOK BALANCED



i gra muzyka

Ostatnio edytowany przez Stonoga - 05-05-2006 o 15:37.
Stonoga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 17:23   #199
Pan Qba
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Daleko stąd

Posty: 23
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 24
Skille: 15/21
Poziom mag.: 22
Domyślny

DIXI

Vialix: praca
Dixi: Pomagam mojemu dziadkowi Obiemu w tym sklepie. Czy chcesz cos kupic lub sprzedac?
Vialix: pomoc
Dixi: Jesli bedziesz czegos potrzebowac, daj mi znac.

OBI

Vialix: praca
Obi: Jestem kupcem, po prostu skromnym kupcem. Co moge dla ciebie zrobic?
Vialix: pomoc
Obi: Sprzedaje rzeczy tak tanio, ze inni kupcy wysmiewaja sie z mojej glupoty.
Vialix: Amber
Obi: Jest piekna, bardzo, bardzo piekna. Mam nadzieje ze jakos jej zaimponuje.
Vialix: Dallheim
Obi: Co za bohater, co za bohater.
Vialix: Sam
Obi: Moj dobry stary kuzyn Sam. Oh, jak mi go brak, jak mi go brak.
Vialix: Seymour
Obi: Jest glowa miejscowej akademii. Zachecilem go zeby cie sponsorowal, ale nikt nie slucha Obiego, nikt mnie nie slucha, jak zwykle.
Vialix: krol
Obi: Krol zachecil sprzedawcow do podrozy tutaj, ale tylko ja podjalem ryzyko, co to bylo za ryzyko!
Vialix: potwory
Obi: Jesli chcesz sie zmierzyc z potworami, potrzebujesz broni i zbroi ktore sprzedaje. Koniecznie ich potrzebujesz!
__________________

Pan Qba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2006, 21:32   #200
Dallheim
Użytkownik forum
 
Dallheim's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Na mostku w Rookgaard

Posty: 11
Stan: Rookstayer
Imię: Vialix
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Azura
Poziom: 13
Skille: 20\20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez THC1983
hehe kazdy wie co jest w komnacie mino maga jak ktos bedzie chodził do drzwi i do piecyka przez jakies 30-40 min non stop to minomag zacznie przesywac skrzynie pod samą sciane ja juz kilka razy tak robiłem bo mysałem ze jak dosunie skrzynie do pewnego miejscato sie drzwi otworza tak samo jak na paradox quescie co ghoul przesuwa skrzynkie i wtedy teleportuje nas na wyzszy poziom ;p a tak pozatym to nie wiem ile miesiecy grasz w tibie stonoga bo nie wiem czy wiedziałes o tym ze w tym miejscu gdzie sie teraz znajduje dziura z kluczem do bearroomu nie było jej tam tylko gdzie inndziej !!!!!!!!! a w tamtym miejscu starym gdzie sie znajdował kiedys klucz były 2 skrzynki 1 wałsnie z kluczem a 2 z koperta !! i nie mylic sobie tej dziury z questem na salomonki bo to jest całkiem nie potej stronie mapy!!
Żeee co? MM zaczne przesuwać jakieś skrzynie? Jestem rookslayerem od dość dawna i nigdy o czymś takim niesłyszałem. Powiedz więcej.
Dallheim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:23.


Powered by vBulletin 3