Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-02-2004, 16:38   #41
Renihali
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004

Posty: 64
Domyślny Wedlug Mnie Jest Tak ...

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Bloody_Izual
Uhy drożesze niż sd? Chyba chodzi ci o 2 bp uh i 1 sd.Bo zanim skończyłem grać na Danubi bp uh można było spylić nawet za 2.5k a sd to za ok 4.3k.Ale wracając do tematu jak napisał bloku że jak widzi sorcera na 30 czuje respekt a jak druida to nie,nei wiem jak ty ale jaczuje respekt przed każdym kto ma spory lv a jak nei czujesz respektu do druida na 30lv to powiedz mu "fuck you" to poczujesz respekt jak wylądujesz w temple.

Zgadzam sie co do słowa z tym ponieważ ja rowniez wiele bardziej wole Druidka od Maga co prawda Druid nie moze robic SD to moze je zawsze kupic np. ja napotkalem Sorca co szedl z Poison Spiderow z czerwonym HP i z jadem i mi napisal tak "Do you have a UH rune plz give me" - ja napisalem ze nie dam mu a on powiedzial ze dam mi SD za UHa a ja se pomyslalem ze nie wkoncu sie wkurzylem i se palnelem: "I GIVE YOU UH RUNE FOR 2 SD" a on sie zgodzil i to jest najlepszy przyklad dlaczego Druid ma łatwiejesze poczatki ja gram Druidem i jest cool bo na 17 levelu poszedlem na Orc Forest z blokerem ...

A jak Druida Mag Strzeli z SD to on wezmie UHa i sie uleczy i pojdzie sobie jak gdyby nigdy nic a na poczatku Druidowi jest latwiej bo moze wczesniej robic UHy niz Sorc SD a w Questach jest bardzo potrzebny np. przy Mass Healing moze uleczyc cala grupke takze wnisoek jest prosty :

....:::RUID THE BEST::::....

...kto sie ze mna zgodzi... 8) 8) 8)
Renihali jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-02-2004, 18:55   #42
Czkowron
Zbanowany
 
Czkowron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 33

Posty: 202
Wyślij wiadomość przez ICQ do Czkowron Czkowron ma numer GG 5079155 Czkowron ma login Tlenu puchacz13@tlen.pl
Domyślny

Przekonaliście mnie !!!!!

Biore se druida jak zdobede 8 lvl ;]
Czkowron jest offline  
stary 09-02-2004, 20:27   #43
rowerek33
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2004

Posty: 96
Domyślny

a ja moze powiem zupelnie inaczej poniewaz jest to twoja pierwsza postac radzilbym Ci zalozyc druida zgarnac sporo kasy z Uhów i wziasc maga

( ej a na jakim swiecie grasz )
rowerek33 jest offline  
stary 19-02-2004, 15:56   #44
Dark Raiderek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 01 2004

Posty: 22
Dark Raiderek ma numer GG 4812163
Domyślny

dla tych co liczyli koszty co się bardziej opłaca to chyba zapomnieli o kosztach bp blank runów bo każdy sobie liczył ze druid daw bp robi 6h i 40 min a sorcek bp SD 7 20min ale patrząc na koszty blank runów to wychodzi to praktycznie na remis bowiem bp UH zwykle 2k a BP SD 4k(ceny trimery i hiberny) a że druid musi jeszcze wydac dodatkowe 220gp na next bp pustaków to daje mu to zysk na czysto 3560gp a mag który robi swój jeden bp 40 minut dłużej zarabia na czysto 3780gp więc praktycznie zarabiają tyle samo
Dark Raiderek jest offline  
stary 19-02-2004, 19:54   #45
staz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 09 2003

Posty: 16
Domyślny

dla mnie osobiscie mag. to ogromny sukces tej gry ze zwolennikow druidow jak i magów jest niemalże tyle samo
staz jest offline  
stary 19-02-2004, 20:21   #46
cnb
Użytkownik Forum
 
cnb's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2004
Lokacja: Ostróda
Wiek: 39

Posty: 26
cnb ma numer GG 1920517 cnb ma login Tlenu cannabis@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
... Biore se druida jak zdobede 8 lvl ;]
a ja powiem tak: nie masz pacc nawet nie mysl o graniu sorcem lub druidem ...
cnb jest offline  
stary 19-02-2004, 21:42   #47
Przemyslawek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 02 2004

Posty: 20
Przemyslawek ma numer GG 3942860
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Renihali
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Bloody_Izual
Uhy drożesze niż sd? Chyba chodzi ci o 2 bp uh i 1 sd.Bo zanim skończyłem grać na Danubi bp uh można było spylić nawet za 2.5k a sd to za ok 4.3k.Ale wracając do tematu jak napisał bloku że jak widzi sorcera na 30 czuje respekt a jak druida to nie,nei wiem jak ty ale jaczuje respekt przed każdym kto ma spory lv a jak nei czujesz respektu do druida na 30lv to powiedz mu "fuck you" to poczujesz respekt jak wylądujesz w temple.

Zgadzam sie co do słowa z tym ponieważ ja rowniez wiele bardziej wole Druidka od Maga co prawda Druid nie moze robic SD to moze je zawsze kupic np. ja napotkalem Sorca co szedl z Poison Spiderow z czerwonym HP i z jadem i mi napisal tak "Do you have a UH rune plz give me" - ja napisalem ze nie dam mu a on powiedzial ze dam mi SD za UHa a ja se pomyslalem ze nie wkoncu sie wkurzylem i se palnelem: "I GIVE YOU UH RUNE FOR 2 SD" a on sie zgodzil i to jest najlepszy przyklad dlaczego Druid ma łatwiejesze poczatki ja gram Druidem i jest cool bo na 17 levelu poszedlem na Orc Forest z blokerem ...

A jak Druida Mag Strzeli z SD to on wezmie UHa i sie uleczy i pojdzie sobie jak gdyby nigdy nic a na poczatku Druidowi jest latwiej bo moze wczesniej robic UHy niz Sorc SD a w Questach jest bardzo potrzebny np. przy Mass Healing moze uleczyc cala grupke takze wnisoek jest prosty :

....:::RUID THE BEST::::....

...kto sie ze mna zgodzi... 8) 8) 8)
Ja gram Druidem BO DRUIDZI TO POTĘGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-----
Edit by Gremlin
Upomnienie +1 za bezsensowny jedno linijkowy post gdzie quote jest wielokrotnie wieksze niz sam post.
Przemyslawek jest offline  
stary 20-02-2004, 06:54   #48
Owoc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003

Posty: 264
Domyślny

To ja spróbuję obiektywnie porównać:

Druid może robić UHy szybko, sorc może robić zamiast tego GFB, ale UHy są jednak bardziej opłacalne i można robić je wcześniej. Punkt dla druida.

SDki są mniej więcej tak samo opłacalne jak UH, więc druid może spokojnie zrobić sobie 2 BP UH, sprzedać je i za to ma BP SD, a robił je tyle czasu co sorc robi BP SD. Remis.

Evave - potężny czar, może zaboleć, ale trzeba mocnego maga. Na wyższym levelu jednak stanowi przewagę dla maga.

UE - najmocniejszy czar, dzięki niemu możesz robić takie rzeczy, że głowa mała, ale trzeba naprawdę potężnego maga. Na high levelu jednak kolejna przewaga sorcerera. Druid niby ma poison storm, ale to badziew.


Podsumowując: na początku druid ma łatwiej, ale na wyższych levelach przewagę uzyskuje sorc. Więc jeśli nie zamierzasz grać dużo, lepszy będzie druid. Jeśli jednak kiedyś zamierzasz być KIMŚ (highlvl + PACC) to sorc jest o niebo lepszy.
__________________
W Tibii 2 razy dotarłem do lvl 36:
Owoc, lvl 36 Elite Knight, Danubia
Demonic Owoc, lvl 36 Royal Paladin, Elysia

Teraz już nie gram w Tibię. UT2004/GW!
Owoc jest offline  
stary 29-02-2004, 16:13   #49
Master Mazi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 125
Master Mazi ma numer GG 4434691
Domyślny

MAG !!! Oni są najlepsi
__________________
Name - Shivaki - Elite Knight
Master Mazi jest offline  
stary 29-02-2004, 16:20   #50
Xodapi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 177
Domyślny

Ja mam druida, ale to tylko mój UH maker, mag jest lepszy (wogóle oby dwóch profesji nie lubie )
__________________
Julera > Elite Knight > 88lvl > 88/86 > 7mlvl
Xodapi jest offline  
stary 29-02-2004, 19:50   #51
Gregov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 02 2004

Posty: 9
Domyślny

Hmm...
Można powiedziec ze jezeli sie ma free account to sie praktycznie niczym nie roznia i wybor jest prostszy. Lecz jezeli sie ma pacca to sie zaczynaja schodki bo dochodza nowe czary itd.

Ja sam gram druidem i narazie jest dobrze gra
Sorcem pewnie tez dobrze by mi sie gralo tylko SD sie dluzej robi niz uh wiec jest to postac dla wytrwalych :-)
Gregov jest offline  
stary 29-02-2004, 20:04   #52
Thorinek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak juz chce ktos wybrac postac magiczna to zdecydowanie sorcer jest leprzy...Ja osobiscie smieje sie z druida na 30lv jak widze i jak on mnie zaatakuje to on bedzie ladawal w swiatyni Njleprzy i tak jest knight>>>>>rulez<<<<<<the best poprostu
 
stary 29-02-2004, 22:00   #53
U$3r
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 09 2003

Posty: 147
U$3r ma numer GG 2450961
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Thorinek
jak juz chce ktos wybrac postac magiczna to zdecydowanie sorcer jest leprzy...Ja osobiscie smieje sie z druida na 30lv jak widze i jak on mnie zaatakuje to on bedzie ladawal w swiatyni Njleprzy i tak jest knight>>>>>rulez<<<<<<the best poprostu
Do ciekawych wnioskow niektorzy dochodza... A tak powaznie to ten dylemat jest tak stary jak tibia, no bo jeden powie, druid rzadzi bo ma od groma uh i jak go ktos walnie to sie leczy i po klopocie, a runy ofensywne sobie kupi. Ze ogolnie jest masta bo trzepie uh od niechcenia. Drugi powie a mag wymiata ,zwlaszcza ak jest masta sorc wlai sd i po kolesiu, ma vite a jak ktos przybura to sei uhnie z runa bo sobie kupi, zarabia po 4k od bp sd i rzadzi... kto ma racje?-obydwoje maja

U$3r sory za bledy ale lecialem razem z wena i ortografia nie nadazala
U$3r jest offline  
stary 09-03-2004, 07:11   #54
Raczeq
Użytkownik Forum
 
Raczeq's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Opole

Posty: 279
Domyślny

Jezeli masz zamiar kupic pacc na ta postac to lepszy sorc + UE ale jezeli niezamierzasz to druida wez
__________________
Hail EoS !!!
Raczeq jest offline  
stary 09-03-2004, 08:19   #55
Dj Nekro
Użytkownik Forum
 
Dj Nekro's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 588
Stan: Niegrający
Dj Nekro ma numer GG 3023961
Domyślny

Ja mam Knighta, ale chciałbym mieć druida
__________________

do you think it was you who decided to come here ?
do you think it is you who makes the choises in your life ?
do you really think it matters what you think ?
it was destiny's path which brought you here...
without knowing it you have been chosen to witness this gathering of 25 thousands infected souls...
tonight you will learn about the ways of destiny's path...
after this your life will never be the same...

WWW.OVERBIZZ.INFO
Dj Nekro jest offline  
stary 09-03-2004, 19:57   #56
Warloczek
Użytkownik Forum
 
Warloczek's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

I tak wyszło
druid 50%
mag 50%
ale fajnie a bylem pewien że mag bedzie miał wiecej
Ja oczywiście głosowałem na druida!!!
__________________
Monument życia...
Warloczek jest offline  
stary 13-03-2004, 14:57   #57
Mathayus
Użytkownik Forum
 
Mathayus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004

Posty: 168
Domyślny

lespzy jest druid na uhach wiecej statystycznie zarabia niz sorc na sd a potem np gs tylko z hmm lejesz jak sorc a jak na cos mocnego w temai idzesz itak sd kupujesz
__________________
You see yourself. You are an elder druid. You are Member of the House of Valor.

"Gość w dom, żona w ciąży"
Mathayus jest offline  
stary 13-03-2004, 15:18   #58
rowerek33
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2004

Posty: 96
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez julita
Jeden UH=100gp, SD=220gp...
Julita skoro przeważnie bp Uh kosztuje 2 k to jakim kaltulatorem to obliczyłaś ze jeden Uh kosztuje 100 gp ?

Druid osobiscie dla mnie jest postacia mniej ambitna a wiec zarazem łatwięjszą ale zrób jak chcesz.
Prawdziwy mag dla mnie to od 60 a druid wystarczy 50 i jest bardzo dobrze.
rowerek33 jest offline  
stary 24-03-2004, 10:04   #59
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Wow ja siem tak własnie zastanawiam bo mam 1 palla na mainie i zalożyłem se jeszcze 1 postać i sie właśnie zastanawiałem czy mam z niego zrobić sorca czy druida tak mi namieszaliiście w głowie Heh szkoda że nie można mieć 2 profesji na raz to bym se z niego zrobił i druida i sorca Ale jusz sie zdacydowałem to będzie sorc
Wufei jest offline  
stary 24-03-2004, 15:55   #60
nova_ab
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 3
nova_ab ma numer GG 0 Adres Jabbera do nova_ab
Domyślny

Cytat:

PS.Mag na wysokim lvl ma raczej małe szanse na zabicie palla co ma uh,SD szczególnei że pal jest w ruchu,więc wg.mnie najsilniejszy jest pall.



Dobry MAG umnie strzelac z sd i w wiekszosci razach mu sie to udaje



Ps: Ale ja i tak stzrelam z Batlle
nova_ab jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:25.


Powered by vBulletin 3