Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-06-2004, 16:31   #21
olmk
Użytkownik Forum
 
olmk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2004

Posty: 116
Domyślny

bierz pallka !!!!!!!!!!
__________________
http://www.s-mmorpg.6r.pl/banner.jpg
olmk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-06-2004, 14:52   #22
Angelus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2004

Posty: 313
Domyślny

Kolo więcej LUZU ... nie musisz być od razu mistrzem świata ....

Polecam rycka i sorca ... a najlepiej stwórz 4 postacie i sam ocenisz co lepsze ...
Axy są bardzo dobre - wybór był słuszny i politycznie poprawny ...
__________________
..

Niesłuszna droga wiedzie tam , gdzie żadne kary mnie nie ruszą.
Mój los wykuwam sobie sam i sam steruję swoją duszą.
Angelus jest offline  
stary 15-06-2004, 08:42   #23
virus_k
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004

Posty: 12
virus_k ma numer GG 2886630
Domyślny

Żeby sorkiem iść na demony to trzeba mieć wysoki lvl. Ja bym na twoim miejscu wybrał pala albo knighta .
virus_k jest offline  
stary 15-06-2004, 08:44   #24
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez virus_k
Żeby sorkiem iść na demony to trzeba mieć wysoki lvl. Ja bym na twoim miejscu wybrał pala albo knighta .
Nieprawda, na demony sorcie/druidem mozna chodzi juz od 40-50lvl jezeli ma sie pacc. Chyba raczej knightem przez dlugi czas nie pojdziesz bo zeby go blokowac spokojnie potrzeba okolo 60lvl'u.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 15-06-2004, 13:29   #25
Tibianin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004

Posty: 26
Domyślny

Mi sie wydaje ze lepiej bedzie ci grac ryckiem masz vardzo dobre skile jak na ten lvl co prawda palkiem jak grasz to sobie silniejsze potwory bijesz na malym lvl np idzesz na draga na 20 a rycek to na 30 ma z nim problemy i musi ze 2 uh uzyc ale paladyni najczesciej mja deada bo np moj kumpel sobie beigal na pohu i wpadlw ta dziure i kicha rycek by sie jakos uratowal a uak masz lagi to palek ginie co prawda jako palek nei musisz ciagle kupywac lepszej broni i tarczy bo nei potrzebna ale na belty/styrzaly tez kupa kasy idzei ale jednak knight bedzie lepszy bo jak sie sie amunicja skonczy to jzu nei zyjesz GRAJ SWOIM RYCKIEM
Tibianin jest offline  
stary 18-06-2004, 20:04   #26
Vihobefa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 06 2004

Posty: 41
Domyślny

graj dalej tym knightem na 10 lvlu i trenuj axe bo jest bardzo dobre qpisz sobie d-lance to zobacysz
Vihobefa jest offline  
stary 18-06-2004, 20:32   #27
Rogal
Użytkownik Forum
 
Rogal's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 137
Domyślny

Graj Knightem I skile dobre rob i to jak najszybciej potem pojdziesz na coś większego lub szybko palca zrób i skile dobre i pójdz z kumplami z paccami na coś większego np hero czy takie inne..
__________________
Dziękuje za wszytkie moje Recutacje te dobre!!
Rogal jest offline  
stary 18-06-2004, 20:40   #28
JołAsia
Użytkownik Forum
 
JołAsia's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Piła
Wiek: 34

Posty: 61
Domyślny

Ja radziłabym Ci wybrać sorka skoro masz już knighta. Jak będziesz miał Pacca to będziesz miał full fajnych czarów. Dla knighta pacc daje najmniej chyba ze wszystkich profesji. Skoro masz knighta to po co Ci drugi?Ja stawiam na sorca pozdro
JołAsia jest offline  
stary 18-06-2004, 22:22   #29
noxlif
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 116
noxlif ma numer GG 8745426
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Toony Knight
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Matheous
Knight utrzymuje podobny poziom przez cala gre-jest dobry ale nie najlepszy.
Pallym na poczatku jest dosc ciezko bo na 10 dista w nic nie trafiasz-ale juz ok. 30 dista jest niezle a od 60+ co wbrew pozorom nie jest takie trudne to pally umie zrobic taka rzeznie, ze...
Sorcem jest na poczatku NAJCIEZEJ, bo mozesz expic wlasciwie tylko na rotach...Az doi 30 lvla i gdzies 35 mlvl...Wtedy zaczyna sie zabawa gwahahaha...Bierzesz sdki, gfb(powinienes ich TROCHE miec i robisz sobie rzeznie w carlin Nic tak nie podbudowuje jak widok hordy ludzi uciekajacych przed twoja malutka postacia
Druid to tylko i wylacznie uhmaker-nie mzoe robic sd, wiec tyko lata z hmmami i nie mozna zrobic takiej rzezni jak sorcem Ale gra nim wyglada podobnie, z 2 roznicami:
1.Skille rosna mu minimalnie szybciej wiec nieco lepiej sie expuje na tych gupich rotach
2.SD musisz KUPOWAC, ale bedziesz tak kase trzaskal na UHach, ze...
Ogolnie to jak jestes poczatkujacy i/lub slabe lacze to knight
Srednio zaawansowany, srednie lacze-pally
DOBRZE zaawansowany, charakter seryjnego zabojcy>-sorc
DOBRZE zaawansowany, charakter kogos, kto zyczy smacznego gryzacego go komarowi-Druid...
MILEJ ZABAWY!!!
Idź robić tą rzeź sorkiem bez UHów - zobaczymy co zdziałasz.
Wiadomo chyba żę najpierw kupujesz uhy a potem pk'ójesz, więc oczywiste jest że nie pójdziesz robiż rzeźni, bez uhów.

Graj KNIGHTEM. Masz ładne skille, więc idziesz expić gdzieś na folde albo na ghoule. Chociaż knight ma 1 wadę: za późno używać możę uhy, przez co jest łatwym kąskiem dla jebniętych PK. Ale mi się wydaje że to są uroki rycka: trenisz, trenisz, trenisz, a po ciężkiej pracy, wielka ulga i .... "Oooo jak szybko zabiłem tego Slima".
noxlif jest offline  
stary 23-06-2004, 10:18   #30
Krodarr
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 74
Domyślny

Graj palkiem bo jest duzo fajniej i ciekawiej niz innymi klasami poniwaz szybko sie robi skille gra jest ciekawa na stosunkowwo niskich lvl mozesz chodzi na potworki na ktorych knight nie mialby szans wiec wybierz palladyna
Krodarr jest offline  
stary 29-06-2004, 19:08   #31
Dead'paprykarz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 21
Domyślny

nie sluchaj matolkuw ktorzy ci muwia wez pala bo szybciej zabija silniejsze stwory,jesli chcesz pograc chwile to ok ale jesli chcesz pograc dluzej to na kazdego przyjdzie czas,zabijac silne stwory,pal naprzyklad nie wlezie tam gdzie knight,knight wlezie wszedzie,ale za to pal sieka na odleglosc i czesto traci male ilosci zycia masz zalete,ale knight puzniej bedzie DOM wezmy pod uwagi lagi bo to zecz oczywista i nieodzowna jesli masz lagi to pal ginie migusiem,knight wytrzyma,zastanuw sie czy chcesz wytrzymywac dluuuuzej i bic bardzo silno,czy chcesz wytrzymywac durzooo mniej ale stosujac walke na odleglosc.wez pod uwage lagi.
Dead'paprykarz jest offline  
stary 30-06-2004, 13:52   #32
Laurielus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 3
Domyślny

Niechce być niegrzeczny, ale powiem to tak:

Knight - typowy blocker który musi dużo czasu spędzać (czyt. marnować) na skillowaniu
Palladyn - jeżeli chcesz walić potwory z dystansu (odradzam jeżeli masz lagii...)

Na temat Druidów i Magów się nie wypowiadam bo obydwie profesje nie bardzo przypadły mi do gustu szkoda...
Laurielus jest offline  
stary 30-06-2004, 15:52   #33
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny czym najlepiej grać??

To ja ci proponuje zrób sobie chara i nie wychodź z rokgardu.Dlaczego??No bo głosy są podzielone i masz wode z mózgu.Rookgard będzie wsam raz jak będziesz chciał poczujesz się jak paladyn biorąć speary albo łuk i strzały a knightem wiadomo każda inna broń oprócz distance no a jak chcesz się poczuć magiem to nakupuj w cholere run antidotum.
PiXik jest offline  
stary 30-06-2004, 15:56   #34
Sajajit
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 29

Posty: 77
Sajajit ma numer GG 3052325
Domyślny

Bierz druida, lub knighta!
Będzie ci prościej!
__________________
Click!
Sajajit jest offline  
stary 04-07-2004, 20:58   #35
king_kill_33
Użytkownik forum
 
king_kill_33's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 5
Domyślny

Mialem wszystkie 4 postacie (kinght,druid,sorc,pally)

kinght : - trenisz i walisz na ghule (z kinghta masz kase)
pall - trenisz i walisz gs (nie za dużo ma tej kasy )
sorc - runy runy (sd to fajna zabawka dla PK )
druid - runy i kasa (uh to super runek )

------------------------

Gram kinghtem bo mi się każda postać nie pasowała prucz kinghta. Kinght uniwersalny i potrzebuje tylko 1 runy żeby żyć(mowa o uh). Radze ci weź kinghta na początek. Prosze nie komentować może i nie mam racji ale to moje zdanie na temat klas.


-------------------------
Sir-Karol [kinght lev 17 (50/47)]
Behawul [pall lev 31 (skile to sekret)]
Sir Amonem [druid lev 24 (mlev 35)]
king_kill_33 jest offline  
stary 04-07-2004, 21:16   #36
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Domyślny

Sorc Sorc i jeszcze raz Sorc 8) Moze na poczatku jest trudno ale jak Ubijesz juz ten ciezko zapracowany 50 lvl! to mozesz powiedziec wprost ze umiesz grac w tibie .Wystarczy ze ubijesz 20lvl i z 35 mlvl kilka Bp Hmm i GfB i szurasz na Guardy.

Ps.xD hryhry a sorc na Hight lvl sieje postrach.


You see yourself. You are a master sorcerer. You are Kizushite of the Ikka shinju.
LuNa
Asieks jest offline  
stary 05-07-2004, 16:39   #37
Taerom
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kiedys mialem taki sam problem kusila mnie ta profesja potem ta az nie sprubowalem wszytkich i dobralem wlasicwy wybor moja pierwsza postac dru (wtedy sie dowiedzialem ze dru nadaja sie tylko do robienia uhow blee) potem byl knight 17lvl skile 58 34 (pierwszy knight latalem z 2 handetem)potem prubowalem pala muj pierwszy pal niedolazl na main (latalem na rooku z lukiem LOL! szczyt glupoty jezelic har niejest only rook) potem knight nabilem nim sensowny lvl potem go hackneli ( ) potem dostalem knighta od kumpla sprzedalem (knight moim zdaniem najnudniejsza klasa nawet jak sie ma lvl 35+ jest nudno) potemczas na pala nabilem nim 22lvl gral bym dalej gdyby nie fakt ze niejest to najciekawsza postac na takim lvl z takimi skilami gdyby to byl pvp bym skilil (albo pkowal ) wiec mysle sobie sprubuje sorca i mam do nich motywacje sorcem na 15lvl mam lepsze eq niz mialem knightem na 30+ moze ciezko sie expi ale to do czasu sa lagi to robisz runki (wiec nie zginiesz na nie fortunym huncie zlagami ) u mnie taka kolejnosc
1.Sorc
2.Paladin
3.Knight
4.druid(ma gowniane czary blee)
 
stary 28-07-2004, 20:12   #38
Mimichal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Najlepszy jest knight!
Wielu z was sie nie zgodzi, wiekszosc uwaza ze palek. A ci co lubia czary ze sorc lub druid.

Jednak nie zapominajcie ze np. na Valorii najlepsi gracze to knighty!
 
stary 09-08-2004, 11:16   #39
drakon x
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 13
Domyślny

Ja osobiscie gram knightem bo to najprostsza profesja nie trzeba sie matrwic o wiele rzaczy.
drakon x jest offline  
stary 09-08-2004, 16:33   #40
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

primo:
re maniak: chyba nie na to forum trafiles co trzeba... udaj sie lepiej na jakies forum kibicow polki noznej.... tam tez tak ladnie mowia... a poza tym h** pisze sie przez "ch"
secundo:
najtowi sie nie skoncza strzaly, nie braknie sd/hmm/gfb/uh chociaz z tym ostatnim sie tylko czesciowo zgodze... paldek musi stanac zeby strzelic (na 99,99% jestem o tym przekonany... moze to kwestia laga ktorego miewam..)
gram najtem teraz bo wlasnie znudzilo mi sie robienie hmm, kupowania/robienie strzal, zbieranie spearow -> a jak ich braknie to kapota... nie ma jeszcze exevo spear...
aktus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:56.


Powered by vBulletin 3