Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2007, 18:14   #61
Liwotto
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 05 2005

Posty: 38
Brak ikony

znakiznaki

Ostatnio edytowany przez Liwotto - 10-09-2017 o 23:48.
Liwotto jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-02-2007, 14:06   #62
Mdruid
Użytkownik Forum
 
Mdruid's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Domyślny

A ja bym chciał zeby dla FACCa soul pointy odnawialy sie chociaz co 1min a nie co 2
Mdruid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-02-2007, 22:02   #63
Gered
Użytkownik Forum
 
Gered's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2005

Posty: 102
Imię: Allaris
Profesja: Elder Druid
Świat: Refugia
Poziom: 63
Domyślny

Przede wszystkim więcej terenów dla FACC, bo nie ma gdzie expić . No i jakiegoś potwora, który się opłaca...
Poza tym jeszcze wiele drobniejszych rzeczy, ale to może poczekać
Gered jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2007, 22:57   #64
seksowna_druidka
Użytkownik Forum
 
seksowna_druidka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2006

Posty: 278
Stan: Niegrający
Domyślny

@ilestam up "sorc z mieczykiem" Wyobraz sobie druta z warhammerem
1. Wiecej many na visa, i jakies udupienie wandow by sie przydalo... (nie mam pomyslu)
2. Fajne by bylo dodanie jakiegos miejsca z silnym oporem i limitem osob przebywajacych w srodku (aby nikt nie mogl tam dlugo pozyc).
3. Jakies aury dla sorca np: podwyzszenie skilli osob znajdujacych sie w jego polu widzenia (zwiekszyloby zespolowosc gry)
4. Zeby NPC straznicy w miastach atakowali pk tak po 50 z f-bomby od kazdego. (bo oni od tego sa, tak bo oni sa od tego)
seksowna_druidka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-02-2007, 16:38   #65
Chomiczak
Użytkownik Forum
 
Chomiczak's Avatar
 
Data dołączenia: 16 01 2007

Posty: 38
Stan: Niegrający
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez seksowna_druidka Pokaż post
@ilestam up "sorc z mieczykiem"
4. Zeby NPC straznicy w miastach atakowali pk tak po 50 z f-bomby od kazdego. (bo oni od tego sa, tak bo oni sa od tego)
A czy masz może prace dla młodzieży i dla ludzi??
Powinni chociarz pomagać bronić miasto w czasie plagi. Tak po 20 hity by starczyło...(NPC nie mlodzierz)
__________________
Psytul paszczaka ...

Ostatnio edytowany przez Chomiczak - 08-02-2007 o 16:41.
Chomiczak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2007, 03:25   #66
Aeglos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja bym dał druidowi na ostatniej lasce przynajmniej 2 odległości, i przede wszystkim, żeby wszystkie niedostępne itemy były dostępny (w ograniczonej ilości) na każdym świecie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2007, 03:44   #67
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Wyobraz sobie druta z warhammerem
Jeszcze nie tak dawno temu była to norma gdzieś do 35-40 lvl'a.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 14:28   #68
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Zacznę od propozycji nie dotyczącej mechaniki gry. Tibia jest grą mmorpg osadzoną w realiach świata fantasy gdzie żyją elfy, orki, potężni magowie i szlachetni rycerze. Jestem zagorzałym fanem Fantasy a co za tym idzie prawdziwego rpg(chodzi mi tutaj o prowadzenie klimatyczne swojej postaci. O walki fabularne itp.. pewnie większość nie wie o co chodzi ale dobra) Apel do Polaków spróbujcie dostosować Się do klimatu. Żar mi dupę ściska jak widzę Kolesia z Nickiem Benek penetrator odbytu, Zdzisio kanareczka, Czy sexy lady Ludzie zlitujcie się weźcie sobie wymyślcie jakieś nazwisko związane z klimatem no nie wiem Aragon itp.(hehe Władca pierścieni). Oczywiście nazwiska to polowa problemu No bo co to za klimat gdzie zamiast Witaj jest sieemka YOYO itp. A zamiast żegnam albo bywaj(słówka typowo ze średniowiecznego fantasy) jest nara. Jeszcze te przekleństwa na publicznym chacie. I genialne skróty NP, GZ srry. Pewnie większość teraz uważa mnie za zgreda bo zatruje wam życie no ale uważam że taka zmiana powinna nastąpić.

Teraz tak słyszałem gdzieś że Rycerz jest najszybsza profesją niestety nie wydaje mi się. Przydało by się przyspieszyć Rycerza skoro musi bić z bliska, Może jakieś szybsze skillowanie czy zwiększenie pojemności żołądka (w końcu taki knight to kawał chłopa i zje więcej niż taki wątły druid. Paladyni są stanowczo ograniczeni z skillowaniem. Profesje magiczne są według mnie bez problemów. Przydało by się wprowadzić nowe klasy. Nie wiem Berserker(barbarzyńca) Byłby on doskonałym wojem jako atakujący. Tzn Skill walki bronią rosnąłby mu znacznie szybciej niż u Rycka ale byłby upośledzony w Obronie tak więc wspaniały koleś do walki dwuręczami. Byłaby to klasa która bazowała by na ideologii orca berserkera. Nekromanta doskonały mag. Zrobiło by się nowy rodzaj różdżkę a jego taktyka polegałaby na ożywianiu stworków i przekształcanie je w szkielety albo inne nie umarłe istoty czy na wyższych lvl ożywienie stworka jako swojego pomocnika jako tego którym był przed śmiercią i inne takie czaru nekromancyjne. Znalazłoby się jeszcze parę klas. Fajnei też by było jakby można było wybrać rasę. To już prawdziwy Fantasy jak gadasz z elfem, krasnoludem, orkiem jako graczem. Nie chce mi się dalej pisać idę grać
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 15:05   #69
krzysio321
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnArAki Pokaż post
Ja bym chcial zmienic zeby w tibi nie bylo pacca czyli kazdy gracz mugl plynac gdzie zechce ake nigy sie cos takiego nie stanie


POPIERAM SWIETE SLOWA ja bym jeszcze dodal zeby nie morza bylo przesuwac ludzi i zeby CipSoft jakos to zrobil zeby nie bylo botow ale to cgyba niemozliwe
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-02-2007, 19:48   #70
Quadres
Użytkownik Forum
 
Quadres's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Oczywiście Tibia była by wspaniała noobów(patrz wyżej) ludzie jak można tyle błędów zrobić w tak krótkiej wypowiedzi Aż chce mi sie ryczeć

Edit:
Panie Krzysio usunięcie pacca jest nie możliwe, a bynajmniej nie opłacalne dla Twórców. Drugi pomysł jest naprawdę śmieszny. Wyobraź sobie sytuacje jesteś w dp i pakujesz się żeby wyjść poexpić jesteś gotowy wychodzisz niestety wszystkie wyjscia zabarykadowane przez druidów i magów którzy są podczas robienia runek i rozmawiania. I co może jak poprosisz to ktoś Cię przepuści niestety chamstwo wśród Tibijczyków z dnia na dzień rośnie.

Ostatnio edytowany przez Quadres - 11-02-2007 o 19:53.
Quadres jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 18:49   #71
Fenzopi92
Użytkownik Forum
 
Fenzopi92's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fenzopi
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 51
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnArAki Pokaż post
Ja bym chcial zmienic zeby w tibi nie bylo pacca czyli kazdy gracz mugl plynac gdzie zechce ake nigy sie cos takiego nie stanie
Żal ci dupe sciska ze nie masz pacc a po drugie niema pacc , niema tibi , bo jakie korzysci poza kasa z pacc mialy CIPY ?
__________________
Pozdro Dla tych Prawdziwych : Trin Aran ;* , Agostino , Raymak , Sir Druteq~~

[GUILD]Dark Imperium[/GUILD]
[CHAR]Fenzopi[/CHAR]
Fenzopi92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 19:27   #72
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quadres Pokaż post
Znalazłoby się jeszcze parę klas. Fajnei też by było jakby można było wybrać rasę. To już prawdziwy Fantasy jak gadasz z elfem, krasnoludem, orkiem jako graczem.
Nowe klasy wprowadziłyby za duże zmiany w grze. Za duże. To nie przejdzie. Choć z drugiej strony jakby wprowadzić "podklasy"? Poprostu pewne bonusy i minusy w zależności od wyboru. Rycek ofensywny, defensywny, pal fizyczny, magiczny, druid nekromanta, ze wzmocnioną trucizną(nie do wyleczenia jednym antidotum, % do obrażeń), sorc runiczny, spontaniczny... tu nie mam pomusłu dobrego.

Co do ras... niedawno dałem to w proposalsach... zjechali mnie Bóg raczy wiedzieć czemu... "Przecież krasnoludy i elfy to potwory blabla". To czemu kuźwa są miasta zbudowane przez przedstawicieli tych ras i bez problemu można tam przebywać człowiekiem... "potwory". Ehhh, rasiści.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 22:08   #73
Alcadieas Lord of Spirits
Użytkownik Forum
 
Alcadieas Lord of Spirits's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: All Stars
Świat: Zanera
Poziom: 80
Skille: 91/62
Poziom mag.: 9
Domyślny

Ja mam kilka luźnych sugesti, co do zmian.
- Nowe czary, bo troche mało jest
- Nowe tereny dla FACC. Nie mówię o likwidacjii PACCów czy tam coś, ale poprostu FACCe mają mało miejsca, expowiska są tłumnie oblegane
- Więcej klas. Cztery klasy to jednak troche biednie. Warto by było to troche pozmieniać i na ten przykąłd zrobić coś takiego. Te klasy które są teraz, ustalić jako cztery główne, i dorobić mniejsze profesje, które każdy gracz może sobie wybrać. cZYLI MIAŁOBY TO WYGLĄDAĆ TAK:
Klasa PALLADYN:
Profesje:
- Wojownik (łucznik, kusznik, etc.)
- Łowca (że umie walczyć, ale także polować To wiązałoby się też ze zmianą następującą, że taki łowca lootuje więcej żarcia z mobów )
Klasa KNIGHT:
Profesje:
- Crusader (typowy bloker - dużo hp, może mieć mocne tarcze)
- Warrior (wojownik, sporo hp, ale dobrze walczy, nie tylko do bloczenia)
Klasa DRUID:
Profesje:
- Kapłan (healer, od uhów, ihów, etc., sporo many, mało hp)
- Zwykły mag (dużo many, średnio hp, troche czarów ofensywnych, więcej defensywnych)
Klasa SORCER:
Profesje:
- Mag ofensywny (waleczny magik, dość dużo hp, mniej many ale piźdxi z esdeków czy ue)
- Zwykły mag (dużo many, średnio hp, troche czarów defensywnych, więcej ofensywnych).

I jeszcze coś takiego byłoby fajne, że nie każda kprofesja może mieć wszystkie itemki. To znaczy, np. najmocniejsze tarcze dla crusaderów, najmocniejsze miecze dla warriorów, etc.
^^ To narazie moje pomysł, może to wyglądać zupełnie innaczej, chodzi o sam zamysł tych klas, któe wybieramy sami.
__________________
Grom Hellscream
Refugia
See you in Tibia


Ostatnio edytowany przez Alcadieas Lord of Spirits - 12-02-2007 o 22:10. Powód: tam do licha xD
Alcadieas Lord of Spirits jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2008, 20:05   #74
Muriel1130
Użytkownik Forum
 
Muriel1130's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2008
Lokacja: Oleśnica

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Luminera
Poziom: 666
Skille: 666/666
Poziom mag.: 66
Muriel1130 ma numer GG 7350333
Domyślny

Wiem, że odkop ale jak komu się nie podoba niech się nie patrzy

Jak dla mnie to:
-Większa mapka mianowicie więcej expowisk dla FACC
-Możliwość zdobycia addonów do 4 FACCowskich oufitów przez graczy z FACC!!!
-maksymalnie 600 graczy na serwie + 60 na rooku
-więcej światów non-pvp (stare są przeciążone)
No dobra tak powracając do tibi to:
-lekko większy exp (np. o 0.50 albo 0.25 przynajmniej)
-lekko szybszy loot przedmiotów addonowych i szybsze zdobywania skurek za pomocą Obsidian Knife (w zależności od lvla)
-więcej itemków by skupywali NPC i za troszkę większe ceny (niech trud nad dotachaniem loot baga był opłacalniejszy)

No Tyle by mi stykneło
__________________
Miałem Dziwny sen widziałem Indiankę na koniu, Lecz gdy sie obudziłem koń stał a Indianki nie było...

20:09 Guardian of Druts [44]: bo kolega mowil ze to takie duze zielone
20:09 Guardian of Druts [44]: i goniem zionie



Muriel1130 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2008, 14:22   #75
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

',',',',',',',',',','NOOB PAWAH!!111111111',',',',',',',',',','

A JA PYM HCIAL JAK NA MOJIM OTSJE RZEBY Z DEMONUW LECJALO NARAS PIENC EMPA I RZEBY BYL EKSP RAZY 999999999999999999999999999999999999 I BALANCSAJA PROFESJUW RZEBY SORK I KNAJT NE BYLI TACY SOPER

AHA NIO I RZEBY NIE PYLO PAC I PK

'.'.'.'no noob power more'.'.'.'.'

srry za spam, ale spodziewalem sie wlasnie takich odpowiedzi "nabuw",

a propos balansacji, polowa krzyczy ze balansacja, ale mowcie konkrety.
ze co, ze sorc ma za duzo albo co tam jeszcze, zeby bylo wiadomo, jak to ma wygladac
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2008, 23:39   #76
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnArAki Pokaż post
i co z tego ze cipsoft nie miało by zysku ale jesli by tak było ze i nie było by pacc to i tak pewnie tibie morzna by było kupic w sklepie

ja bym dodał zeby dla facc było ankrahmun wiem ze było by dorzu noobuw ale by było
i kto tu jest noob?


Ah tak swiete slowa zeby pacc byl za free! Jakby Pacc byl za free to by go nie bylo do chu*a. Jak sie nie podoba ze trzeba placic pieniążki za pacc to nie grajcie. To ze wam mama nie daje pieniedzy to juz nie jest sprawa nasza ani cipsoftu.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 12-04-2008 o 23:41.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2008, 01:35   #77
Ascaron
Użytkownik Forum
 
Ascaron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Ascaron ma numer GG 5952097
Domyślny

-Test ortograficzny (wybierany język)
-Test inteligencji (wybierany język)
-Test podstawowej znajomości angielskiego
-Stajnia w tibii z końmi do kupienia.Dany koń miał by daną szybkość,daną obronę,daną wytrzymałość,jadł by tyle i tyle na godzinę.
-Policja dla paymerów (Sram-jednostka specjalna, albo jak ktoś woli)
-Zablokowana opcja zabijania słabszych graczy o 10 lvli, ale o 5 lvli słabszego gracza już można próbować.
-Za przeklinanie na kanale głównym kasacja postaci.
-Nowe serwery pod różne wersje tibi np. serwer 7.4,serwer7.5,serwer7.6(to już maksymalna wersja)
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sasuke9045 Pokaż post
Ja mam 20 lvl kingh i mi nie muwcie ze nie mam takich skilluw

mam druga postac i mam 178 lvl i mam skille 278/298

nie muwci ze nie mam takich skillów bo mam a jak sądzicie że nie mam to jesteście noobami


JAK TAK UWAżASZ TO Z CIEBIE NOOB !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KaCzKa.pl Pokaż post
Cyclops - stare ma gacie i śmierdzą

Ostatnio edytowany przez Ascaron - 13-04-2008 o 19:34.
Ascaron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2008, 23:22   #78
Arlash
Użytkownik Forum
 
Arlash's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: WLKP.

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 28
Arlash ma numer GG 2499674
Domyślny

To co ja bym chcial w sumie nie jest trudne do zrobienia. Sama tibia jest ok, ale spolecznosc...Chcialbym zmienic nastawienie graczy do innych graczy...
__________________
Hail my friends !

[CHAR]Liberty Angel[/CHAR]
Arlash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2008, 00:55   #79
Balnazar00
Użytkownik Forum
 
Balnazar00's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2008

Posty: 68
Świat: Obsydia
Poziom: 50~
Skille: 7o~/7o~
Domyślny

Dluzsze bany za nieuzasadnione zbijanie graczy, sumowanie nieuzasadnionych fragow postaci z danego acc (na danym swiecie) i na podstawie tych ze fragow banowanie
#Edit
@Down
3 i 5... lol

Ostatnio edytowany przez Balnazar00 - 27-07-2008 o 10:40.
Balnazar00 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2008, 01:26   #80
CaptainAmerica
Użytkownik Forum
 
CaptainAmerica's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2008
Lokacja: czechowice dziedzice

Posty: 37
Imię: Madziorek
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 105
Domyślny

- Chcialbym aby wprowadzono patch, który wykrywa każde użyte w grze makro i automatycznie kasuje konto po wykryciu.
- Nastawienie graczy (jak juz ktos wyzej wspomniał )
- Zakaz trapowania karany deletem konta
- Z 500% więcej kontroli GMów w grze (5x wiecej)
- Zakaz urządzani głupich akcji zakazów itp przez graczy, jak to ma np na Candii, gdzie pewna gildia trapuje ludzi, gdy ida np na POI z inna, albo jeszcze inna, której sie nudzi i goni za ludźmi trapujac ich, cieszac przy tym japy i gadając w stylu 5-6 latków (bardzo głupie texty, które im sie wydaja śmieszne...)
- Przydało by sie kilka serverów więcej

To chyba na tyle
CaptainAmerica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:47.


Powered by vBulletin 3