Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-11-2006, 20:10   #101
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

nie ma co się oszukiwać-znowu utrudnią grę.Zawsze tak zachwalają update te cipy a potem okazuje się że jest gorzej;p znowu wprowadzą pewnie jakiś licznik/ogranicznik typu soule i stamina i będzie jeszcze lepiej
suchyxxx jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-11-2006, 20:17   #102
Ksyzu
Użytkownik forum
 
Ksyzu's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2006
Lokacja: Gorzów

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Selena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez suchyxxx Pokaż post
nie ma co się oszukiwać-znowu utrudnią grę.Zawsze tak zachwalają update te cipy a potem okazuje się że jest gorzej;p znowu wprowadzą pewnie jakiś licznik/ogranicznik typu soule i stamina i będzie jeszcze lepiej
E sorka tylko one ulatwili sole i stamina to maly pryszcz a skill bary to jest bezsens ... ale to nie ten dzial na to...
Niech dadza wiecej info na ten temat albo dzadza TESTA i wszystko jasne bo takie tutaj gdybanie i rozmyslanie co bedzie niema sensu
Ksyzu jest offline  
stary 03-11-2006, 20:25   #103
Kaja
Użytkownik forum
 
Kaja's Avatar
 
Data dołączenia: 11 10 2006
Lokacja: Kielce

Posty: 13
Imię: Xarania
Profesja: Elder Druid
Gildia: Naction
Świat: Refugia
Poziom: 52
Poziom mag.: 50
Domyślny

Zapowiada sie bardzo Ciekawie chociaż dziwie sie jeżeli Cipy "ulatwią" dostęp do Rarów ( to że nikt na nowszych światach nie ma G-helmetów itp to nie znaczy że nie da sie ich zdobyc , Cipy kiedyś wyraźnie napisaly że KAŻDY item w gże jest do zdobycia ) ponieważ to zmieni ich wartość dajmy na to ze w tej chwili jakis 100 ek maży sobie o takim G-helmecie, a po upd bedzie myslal "ach wbije sobie ten 200 lvl i odrazu na g-helmet quest", a wracając do tematu "Sorc bije 100x szybciej lvl od Ek.." to w pewnym sensie sie zgadzam a z innego punktu patrzenia nie ;P, Chcę zauwazyć w jakim tempie Ek bije lvl 8-100 sorc staje sie maszyną do zabijania około 80 lvla, a do tego czasu musi sie zdac na pomoc knightów w biciu lvla , kiedy na nowych światach sorce maja po 50-60 lvle to knighci biegaja z 80... Oczywiście zgadzam sie z tym ze knightom trzeba urozmajić gre bo jest ona monotonna... ale zeby odrazu ek na 100 lvlu bil po np 600 z sca :<?
Jednym słowem możemy tylko czekać w niecierpliwości na nowy upd
Kaja jest offline  
stary 03-11-2006, 20:36   #104
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

true true
suchyxxx jest offline  
stary 03-11-2006, 20:48   #105
Delete
Użytkownik Forum
 
Delete's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Nowy Tomyśl

Posty: 149
Stan: Niegrający
Imię: Calodre
Delete ma numer GG 8282383
Domyślny

Hmm...
"...tajemnicze artefakty..."
To brzmi ciekawie. Może TH, Warlord sword albo i coś jeszcze lepszego.
Pożyjemy, zobaczymy...
__________________
Jeśli A oznacza szczęście, to A=X+Y+Z, gdzie X - praca, Y - rozrywki, Z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Albert Einstein
Delete jest offline  
stary 03-11-2006, 20:50   #106
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Cool :(

Wiem cos o tym expieniu ://

Zakladajac ze ja ide na exp i robie w porywach 150 k na godzine a Czipsu robi 250k-300k widac roznice , do tego on nie musi potrzebuje tyle h co ja na wbicie okreslonej ilosci expa.

Jak dla mnie trzeba wprowadzic % do dmg przy danym lvlu co zdecydowanie wyrownalo by szanse wszystkich profesji.


Katrila lvl 163 palladyn nie moze walnac w smoka z bolta wiecej niz 193-194 wiec jesli by przy jego lvlu
wziasc jakies 15-16% do dmg no to ladnie by juz bylo ...

Ostatnio edytowany przez Veltaxio - 03-11-2006 o 21:09. Powód: spie juz :(
Veltaxio jest offline  
stary 03-11-2006, 20:50   #107
Savir Firestorn
Użytkownik forum
 
Savir Firestorn's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005
Lokacja: KOALOA ISLAND
Wiek: 33

Posty: 23
Stan: Zbanowany
Profesja: Druid
Świat: Aldora
Poziom: 9
Skille: 12/13
Poziom mag.: 5
Domyślny ...

Panowie i dzieci. Skoro zwracacie tylko na to ze ma powrocic jakies questy dla wszstkich i tym podobne. Zastanowcie sie, czy tak ma być.
Oczywiscie fajnie by bylo:
- mana i hp respi sie jak teraz, likwiduja soul, czary zabieraja tyle co w tibi 7.1.
- sorkowie i druci nadal wala z rozdzek.
- questy dla wszystkich
- nowa wyspa dla facc, lub udostapienie jednej paccowej wyspy dla facc.
Ale czy tak ma sie stac, czy oni tylko nie zrobia nowych potworkow, czy moze zmienia znowu tylko grafkie. Moze, ale to moze dodadza bronie i tych co nie bylo udostepnia np Magic long sword. lub bedzie mozna kupwoac kamyki w sklepie.
moze addony beda tez dla facc? Moze.

Jednakze jestesm pewien ze cos sie zmieni, a co to trzeba tylko czekac i wtedy sie okaze.
Savir Firestorn jest offline  
stary 03-11-2006, 21:07   #108
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

a i tu się mylisz bo oficjalnie niby nie ma różnicy a naprawdę jest lekka zwłaszcza w obronie tylko o tym narazie mało wiadomo a może to kolejna bzdura co mi mówili?
suchyxxx jest offline  
stary 03-11-2006, 21:08   #109
Veltaxio
Użytkownik Forum
 
Veltaxio's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Wiek: 36
Wpisy bloga: 2

Posty: 597
Stan: Na Emeryturze
Imię: Imargam
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ekipa Misia
Świat: Furora
Poziom: 327
Skille: 104/102
Poziom mag.: 10
Cool xD

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GooberStraw Pokaż post
Przede wszystkim lvl powinien miec wplyw na sile obrazen. Bo to jest bez sensu ze 100 knight wali tak samo jak 200 knight. -.-
Moj blad , chodzilo mi wlasnie o to zeby byl dodatkowy dmg zalezny od lvlu wkoncu sorce i druty maja wzrost dmg wraz z lvlem...
Veltaxio jest offline  
stary 03-11-2006, 21:18   #110
suchyxxx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 10 2004

Posty: 170
Domyślny

no fakt przydałoby się
suchyxxx jest offline  
stary 03-11-2006, 21:33   #111
XIII
Zbanowany
 
XIII's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Lokacja: Localhost
Wiek: 37

Posty: 1,000
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ununul Pokaż post
Ale sekrety suuper dostępne oczy-wiście dla PACC
Daje glowe, ze ta gra za jakies 1-1,5roku bedzie tylko platna, jak w WoWie: abonament na miesiac. Wg mnie wspaniale rozwiazanie, zmniejszylo by to ilosc noobkow o 100%.
XIII jest offline  
stary 03-11-2006, 22:10   #112
Pixis'icewind
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 09 2005
Lokacja: Bieslko - Biała
Wiek: 35

Posty: 7
Imię: Niema
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: :P była ;]
Świat: Selena/Furora
Poziom: był
Skille: były
Poziom mag.: .
Pixis'icewind ma numer GG 8088215
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez XIII Pokaż post
Daje glowe, ze ta gra za jakies 1-1,5roku bedzie tylko platna, jak w WoWie: abonament na miesiac. Wg mnie wspaniale rozwiazanie, zmniejszylo by to ilosc noobkow o 100%.
po 1 w wowie płacimy co 2 miechy :>
po 2 czar armagedon muglby byc od 100lv~ ale po uzyciu go umieramy i nieliczom sie wtedy blessy :>
po 3 zobaczymy co cip'ki znuw wymyslom mam nadzieje ze niezwalom znuw czegos jak np spiry -.-
Pixis'icewind jest offline  
stary 03-11-2006, 23:05   #113
Andre3w
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ehhh...

A ja bym się cieszył z bramek na MINIMALNY level na niektóre expowiska. Bo irytują mnie knightci, którzy na lvlach 50+ zbierają kasę na carrion wormach na Liberty Bay.
 
stary 04-11-2006, 00:58   #114
Dark Lord Markus
Użytkownik Forum
 
Dark Lord Markus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Gryfice

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Jeżeli chodzi o golden helmet, great shield i thunder hammer topodobno mozna go lootnac z orsha (na tibiawiki jest tak napisane, to stronka GMa Eriga więc chyba wiarygodne źródło), lecz niema żadnego regularnego spawnu tylko można go spotkać na rajdzie na Edron.

Jeżeli chodzi o dmg knighta to według mnie skille i lvl powinny być brane pod uwage w obrażeniach zadawanych przez naszego rycerza. Było to by świetnym rozwiazaniem ponieważ zwiększyło to by obrażenia knighta i na 100+ lvlu ze skillami xx/xx niebiłby tyle samo co koleś na 8 lvlu z takimi samymi skillami i taką samą bronią. Powinni jeszcze zrobić jakis dodatkowy czar dla najta który by zjadał soule bo nierozumiem po co jest napisana ich liczba jak zasze mamy full...

Ostatnio edytowany przez Dark Lord Markus - 04-11-2006 o 01:06.
Dark Lord Markus jest offline  
stary 04-11-2006, 07:29   #115
Nekrusik
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 01 2006
Lokacja: Dziura
Wiek: 34

Posty: 211
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sanctum
Świat: Eternia
Poziom: [.]
Skille: 30/25
Poziom mag.: 62
Nekrusik ma numer GG 4087616
Domyślny

Ja osobiscie mam nadzieje ze nowy uodate nie wniesie duzo do Tibi.. gdyz wszystko(a nawet nie do konca) ze starego update odkryli jedynie wbardzo wysokie lvle, grajace dosc duzo w tibie, a dla przecietnych graczy to co?
Za kilka lat oni beda w polowie wiedzy o Tibi, jak Ci co graja po 8h dziennie i maja 200 lvl, bo biara kilku kumpli i nara..




Nekrusik jest offline  
stary 04-11-2006, 08:16   #116
Pan Yuzek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2006
Lokacja: Polska
Wpisy bloga: 1

Posty: 373
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Pan Yuzek ma numer GG 8927644
Domyślny Udpade...;]

jak ja uwielbiam udpade... teraz najbardziej bym chcial: czar ofensywny dla druida(dla FACC); wiecej run; moze jakis nowy stroj dla FACC. Ale coz napewno to sie nie spelni. ja czekm....
Pan Yuzek jest offline  
stary 04-11-2006, 10:24   #117
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Powinni ulepszyc druida, bo narazie to prawie na kazdym swiecie spotkanie jakiegos h lvl druida to jest zadkosc.
Cipy zaczely bawic sie w legendarne itemy? DSL? TH? Golden Helmet? To niech chociarz questy na te gowna niepolegaja na wpadnieciu do jakiegos rooma jebnieciu kilku ue i otworzeniu skrzynki, ale na pomysleniu, rozwiazaniu jakiejs zagadki itp....
Explorer of Hell jest offline  
stary 04-11-2006, 10:32   #118
Felux
Użytkownik Forum
 
Felux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: Kamion
Wiek: 33

Posty: 157
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don Toro Pokaż post
Czyżby się sprawdziły dawno już wypowiedziane słowa prze Cipy, że "w najbliższej przyszłości powrócą legendarne itemy do gry" (nie pamiętam dokładnie starałem się oddać sens zdania).


Tak bylo w wywiadzie na www.tibianews.net
Felux jest offline  
stary 04-11-2006, 10:34   #119
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

wiecie co....ta wasza dyskusja jest żałosna i tak nikt was nie posłucha i wasze zdanie nie wniesie zmian w grze. No ale marzeń się nie odbiera...tylko po co tak tragiczne posty w styly "a ja bym chciał (...) " ..... eh..dzieci dzieci
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline  
stary 04-11-2006, 10:35   #120
Pszemek LP
Użytkownik forum
 
Pszemek LP's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Lucera
Poziom: 50
Skille: 20/24
Poziom mag.: 48
Pszemek LP ma numer GG 7309579
Domyślny

Ja bym chciał by w tym updacie dali chociaz jeden czar ofensywny druidowi (np. coś jak exori vis) a knightowi zrobili obrażenia tak jak mają profesje magiczne. Czyli skill dodawałby 2% do max. obrażeń a lvl 3% ;> Jak już pisali przedmówcy bezsensu jest że 100lvl będzie walił tyle co 6lvl z takimi samymi skillami i bronią.
Pszemek LP jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin 3