Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-11-2007, 19:48   #61
Jackie'Samuraj
Użytkownik Forum
 
Jackie'Samuraj's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2006

Posty: 45
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 86
Skille: 83/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Teraz atak z drugiej strony.

Jeśli masz dość czytania żalów facców, że nie dostają (rzekomo) nic w update to wybierz w ankiecie opcje tak.

Jak uważasz, że takie tematy mają sens (o zgrozo) zaznacz nie.

Ja nie jestem chamem. Ja po prostu umiem trzeźwo myśleć i rozumiem zasady panujące na świecie. Mam też dość czytania bezpodstawnych żalów i oskrażeń facc.
Z jednej strony masz racje bo takie tematy i tak nic nie zmienia, ale z drugiej nie kazdego stac na pacc tzn. mi np szkoda kasy na to szczerze mowiac.
Jackie'Samuraj jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-11-2007, 20:38   #62
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jackie'Samuraj Pokaż post
Z jednej strony masz racje bo takie tematy i tak nic nie zmienia, ale z drugiej nie kazdego stac na pacc tzn. mi np szkoda kasy na to szczerze mowiac.
po 1: kazdego grającego stać na pacca
po 2: to ze ci szkoda kasy na pacca to nie znaczy ze cie nie stać
po 3: nic nie usprawiedliwia żalenia sie noobow ze nic im na faccu nie daja
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 30-11-2007, 20:41   #63
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
po 1: kazdego grającego stać na pacca
po 2: to ze ci szkoda kasy na pacca to nie znaczy ze cie nie stać
po 3: nic nie usprawiedliwia żalenia sie noobow ze nic im na faccu nie daja
1.Nie prawda, jest wiele opcji ze kogos nie stac na pacc
2.no tu sie zgodze
3.Czemu nooby? bo sie zala?? chyba nie wiesz co znaczy slowo noob
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 30-11-2007 o 20:42.
Cygan Slejter jest offline  
stary 01-12-2007, 02:15   #64
Hunter Of Mystery
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 117
Imię: 000
Gildia: 000
Świat: 00
Poziom: 00
Skille: 0000
Poziom mag.: 00
Domyślny

Swietnie! Po tym temacie moge stwierdzic, ze co 4/5 uzytkownikow to nooby.Tematy o facc/pacc maja sie czesto tak:
facc: znowu nic nie dostalismy!
pacc: a zamknijcie dupy facce nie placicie nic nie macie!
Jak dla mnie niech pacce maja te swoje potworki, tereny i niech sobie expia, mnie zawsze wkurzala sytuacja czarow, praktycznie zadna profesja facc nie wypelnia swojego zadania
knight - bez exety res na blokera nie nadaje sie...
druid - swietnie sobie poradzi jako healer bez spontanow leczacych...
sorc - bez poteznych czarow obszarowych to nic nie jest wart
pall - on nawet na pacc nie ma zadnej roli
__________________
Best Solo :Beholder
Best hit:140(Cyclops)
eQ: Noble Armor,Plate Legs,Soldier Helmet,Guardian Halberd,Knight Axe,Guardian Shield
Hunter Of Mystery jest offline  
stary 01-12-2007, 20:18   #65
Foxbee
Użytkownik Forum
 
Foxbee's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Pergamin To nie takie proste

Serdecznie wszystkich pozdrawiam - zarówno tych, którzy wyrażają (słuszną poniekąd) frustrację lamentem posiadaczy konta FACC, jak i tych, którzy (także nie bez racji) o przywilejach PACC jako o problemie mówią. Podkreślę to: mówią, bo jakkolwiek zgadzam się z założycielem tematu, to jednak nie można popadać w skrajności i zakazywać kulturalnej wymiany zdań, także na ten kontrowersyjny temat.

Czytając opinie użytkowników, zacząłem podejrzewać, że większość z nich nie rozumie, czym naprawdę jest uporczywe żalenie się. To też było przyczyną, dla której, mimo wszystko, oddałem głos na nie. Nie podzielam opinii niektórych forumowiczów, którzy skarżą się na jakiekolwiek przejawy dyskusji o powiększających się różnicach PACC-FACC. I znów: powiększających się, bo różnice jako takie są Tibii nieodłącznym elementem.

Dla przykładu, co powiecie o tym, że pół Tibii jest dostępne tylko dla PACC? Czy Tibia jest jeszcze darmową grą? A teraz spróbujcie ustosunkować się do tego, że, gdyby nie PACC i zachęcanie do jego kupna poprzez przywileje, CipSoft nie miałby z czego utrzymać serwerów i pracowników. Mam nadzieję, że to rozjaśni trochę Wasze gorące umysły. Pozdrawiam,

Foxbee
__________________
Jestem lisek - kogo liznę, wykituje na wściekliznę!
Foxbee jest offline  
stary 01-12-2007, 20:18   #66
Foxbee
Użytkownik Forum
 
Foxbee's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2007

Posty: 18
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

Przepraszam, znów te podwójne posty...
__________________
Jestem lisek - kogo liznę, wykituje na wściekliznę!

Ostatnio edytowany przez Foxbee - 01-12-2007 o 20:20.
Foxbee jest offline  
stary 01-12-2007, 23:12   #67
Gilu90
Użytkownik Forum
 
Gilu90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2005
Lokacja: Tychy
Wiek: 33

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Gilu90 ma numer GG 935519
Domyślny

Ja uważam że osoby posiadające facc nie powinni narzekać że za każdym razem dodają w nowym update większość dla osób posiadających pacc'a, każda firma chce zarabiać pieniądze, i oni właśnie tym nakłaniają do kupna pacc'a.

Gilu
__________________
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."
Napoleon Bonaparte
Gilu90 jest offline  
stary 02-12-2007, 09:52   #68
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

1. Wolnosc slowa - kazdy ma prawo to wygloszenia swoich opini.(Jak to up Lisek napisał kulturalna wymiana zdań jak najbardziej)
2. Co prawda to prawda tych tematow/postow(typu "KUTWA ZNOWU NIC DLA FAC !!ONE ONE ONE) o facc jest za duzo ale popatrzmy na to z drugiej strony :
Jesli cipsoft np. dodal by z 4 kopalnie z dwarf guardami kolo kazo... czy nie bylo by lepiej? facc i pacc skorzystają na tym i nie było by komentarzy typu "znowu 0 expowisk dla facc, fajne tereny tylko dla pacc"

W tym updacie i tak facc duzo skorzysta
- możliwość enchantingu broni
- nowe potiony
- nowe czary
- nowe runy
- przebudowane niektóre tereny
- nowe potwory
- pełno nowych grafik (np te nieszczesne kopalnie przed kazo, jak ladnie wejscia wyglądają)

W tym upie facc nie ma co narzekać .

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 02-12-2007 o 10:01.
Andrealfus jest offline  
stary 02-12-2007, 10:12   #69
Stary_Duch
Użytkownik Forum
 
Stary_Duch's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: Zaświaty

Posty: 94
Stan: Niegrający
Domyślny

Według mnie wystarczy, że FACC dostaliby choć połowę rzeczy z poprzednich update'ów, tak z poprzednich. Ile jest rzeczy, które mogliby dostać. No nie wiem choćby kilka czarów które są dla PACC, (teraz będą wprowadzone nowe, i oczywiście tylko dla płatnych kont. Co szkodzi oddanie kilku starych?) kilka nowych terenów, kilka outfitów, addonów, zadań, potworów do zabicia. Nowości, które są teraz wprowadzane, ten update zimowy, spoko, niech będą na PACC, w końcu płacą, więc niech mają, ale niech też ci gracze z darmowymi kontami też coś dostaną. W pewnym momencie rozwój darmowych kont zatrzymał się i stoi w miejscu. Wg mnie najnowszy update dla PACC, a rzeczy np z poprzednich update'ów dla darmowych kont.
__________________

Stary_Duch jest offline  
stary 02-12-2007, 17:59   #70
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up:

A z jakiej racji? Co dali faccowie tibii by teraz tibia i cipy im się odpłaciły i dały coś w update?
Erhion jest offline  
stary 02-12-2007, 18:08   #71
Mefisto of Deth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Też mnie wkurza gdy facc się żali chyba o to w facc chodzi żeby był gorszy od pacca co nie? Cipsoft chce zarobić a nie robić darmową grę dla noobków. Kupcie se Pacca Noobki to nie będziecie narzekać proste!
 
stary 02-12-2007, 21:34   #72
Hunter Of Mystery
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 117
Imię: 000
Gildia: 000
Świat: 00
Poziom: 00
Skille: 0000
Poziom mag.: 00
Domyślny

@up
Jakbym kupil pacca to bym narzekal jeszcze bardziej wedle zasady place-wymagam...
__________________
Best Solo :Beholder
Best hit:140(Cyclops)
eQ: Noble Armor,Plate Legs,Soldier Helmet,Guardian Halberd,Knight Axe,Guardian Shield
Hunter Of Mystery jest offline  
stary 04-12-2007, 05:11   #73
Helmen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To może zróbmy tak: facci dostaną ue, będzie się im dwukrotnie szybciej regenerowało życie i mana, niech facc'owy knight ma o polowe tańsze runy w sklepie, możliwość darmowego przemieszczania się statkami pomiędzy miastami, a pacc niech mają o połowę mniejszy exp dlatego iż mają więcej miast do expienia... poczekajmy miesiąc może dwa aż ujrzymy czarną stronę tibia.com informującą o zakończeniu projektu zwanego tibią z powodu braku funduszy... uśmiechy facc'ow nie pomogły w utrzymaniu serwerów! Bye.
 
stary 04-12-2007, 16:13   #74
Hunter Of Mystery
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2006

Posty: 117
Imię: 000
Gildia: 000
Świat: 00
Poziom: 00
Skille: 0000
Poziom mag.: 00
Domyślny

@up
Zaden normalny facc nie bedzie chcial wszystkiego co maja pacc, ale stosunek tego co maja pacc/facc to juz jest przegiecie. Praktycznie dostaje tylko to czego nie mozna by podzielic...
__________________
Best Solo :Beholder
Best hit:140(Cyclops)
eQ: Noble Armor,Plate Legs,Soldier Helmet,Guardian Halberd,Knight Axe,Guardian Shield
Hunter Of Mystery jest offline  
stary 04-12-2007, 17:45   #75
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Up:

WYJAŚNIJ MI.

Dlaczego macie coś dostać? DLACZEGO? PŁACISZ? CZY PŁACISZ ZA TE GRĘ?

JAK NIE TO NIE DOSTANIESZ NIC.
Erhion jest offline  
stary 04-12-2007, 20:36   #76
KLP
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 08 2006
Lokacja: Żory

Posty: 366
Profesja: Paladin
Gildia: Sinestesia
Świat: Astera
Poziom: 185
Skille: 105.84
Poziom mag.: 24
Domyślny

hhmm nie czytalem calego tematu ale tu raczej powinno sie wprowadzic jakies ograniczenie z wzegledu na lv a nie na facc/pacc
bo nie wiem czy zauwarzyliscie ale niskie lv na pacu tez ladnie nazekaja
odpisuje prawie kazdemu kto do mnie pisze i nie raz slysze male rewlacji typu "plz zrub mi 1 ancjen speara bo one podobno caly dzien wytrzymac moga " potem zostaje zwzywany jak mowie ze nie wiem co to "ancjent spear" jest i nie wiem jak sie go robi xD
potem czytam na fotrm jakies pier.olone brednie takiego doswiaczonego tibijczyka ktory zaciaga jezyka u podobnie ogranych kolegow i dochodze do wnioku ze powinno sie pozwolic na forum wypowiadac osoba ktore nabily conajmniej 50 lv co prawda ja na 50 lv bylem mega nobem ciagle ale przynajmniej nie wyskakiwalem z glupotami na forum
KLP jest offline  
stary 05-12-2007, 11:30   #77
Don^Mokate
Użytkownik Forum
 
Don^Mokate's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Siedlce
Wiek: 33

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Don Mokate
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 104
Poziom mag.: 67
Domyślny

zauwazcie jak facce sie zachowuja gdzy zmienili im glupie rody/wandy
tony spamu, nowe tematy, w kazdym temacie o update co drugi post to pytanie o rody
przyzwyczajcie sie ze jestescie plebsem skoro nie chcecie placic za ta gre. Wasz wybor.
__________________

nie szkoda ci kotka?;/
Don^Mokate jest offline  
stary 05-12-2007, 13:29   #78
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
jak dla mnie to facc maja za dużo ,

facc powinny dostać jedno miasto ( carlin bo to noob city ) a przy nim expowiska na level 8-15 , 15-25 i 25+

więcej im sie nie powinno należeć , przynajmniej inne miasta by sie odnoobily , ale jak by tak było pacc powinien być tańszy do 50 zl za 3 miesiące , bo tereny pacc były by wogle puste , cip i tak by ładnie zarabial
przeczytaj to co napisales i pomysl trzy razy...

przeciez jak by tak bylo, to ludzie by pacc'a nie kupowali, bo po co? plaicsz 50 zeta na 3 miesiace a pozniec co? znow 50zeta bo nie masz gdzie expic, po 3 miesiacach znow 50 zeta... az wkoncu dojdziesz do wniosku ze ta gra nie ma sensu, i osoba odpada, pozniej tak druga, osoba , trzecia i tak do konca ;] i koniec tibiii ;p


ja nigdy w zyciu nie kupilem sobie pacca, gram w tibie od 3,5 roku ;p pamietam czasy tibii 7,1 hmmm pacca mialem 2x ale to kolega mi kupil (glupi? ;p nie wiem, chcial to kupil, albo to z kolega sharowalem i on kupil pacca ;p) teraz loguje sie raz na tydzien, gadam ze starymi kolegami, zabije dl'e dla zabawy i daje loga, echh

z facc'iem mozna zyc ;] wkoncu POH/ dragon lair OF starcza na serio do 200 lvl ;] ale tego lvl nie osiagne ;]

hyh


pzdR! ;]
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline  
stary 05-12-2007, 14:05   #79
Monsword
Użytkownik Forum
 
Monsword's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Ziemia/Polska/Bydgoszcz

Posty: 335
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Domyślny

@Albertus- biorąc pod uwagę twoją wypowiedź zaczynam mieć podejrzenia że coś ciężkiego spadło ci na głowę.
Facc też ma prawo do gry. Ogólnie równowaga między facc' apacc wg mnie jest ok... ale powinni dać dostęp dla facc od 200 lvla do savanground i zrobić wyspę smoków dla facc i wtedy wszyscy byli by happy... można by jeszcze pogrzebać w magi ale to tyle
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!

100% tego forum to ludzie. Jeżeli nie należysz do tych 0 % nie wklejaj tego podpisu.

Powybijam ci wszystkie oczy kijem, a jak zabraknie ci oczu dokleje ci nowe kropelką. A mój kij przewędruje twoją źrenice w akompaniamencie krzyku "This is Sparta"!!!!!!!!!!
Monsword jest offline  
stary 05-12-2007, 14:09   #80
Xentrion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 12 2007
Lokacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 33

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xentrion
Profesja: Paladin
Gildia: White Wolfs
Świat: Morgana
Poziom: 38
Skille: 79/60
Poziom mag.: 11
Xentrion ma numer GG 7540285
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafals from hell Pokaż post
Zakaqzać to trzeba przede wszystkim tego tematu... Jak widać znowu zaczęły sie rozmowy na temat facców nic nie wnoszą. I od egzekwowania tego czy trzeba zakazać czy nie nie jesteśmy my tylko moderatorzy.
A co mają za modkowie do tego co Cipsoft robi z wlasnymi serwerami? hah...

@Topic
No tak i kolejna dyskusja... wiadomo... jak za cos płacisz to masz więcej. Tak bylo, jest i będzie... mysle ze poprostu ujawniasz swoją wyższosc nad facc... chyba ze jestem w blędzie.
Xentrion jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin 3