Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Pokaż wyniki sondy: Czy zakazać takich tematów?
Tak 497 62.99%
Nie 292 37.01%
Głosujących: 789. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-12-2007, 13:07   #101
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kolczatek Pokaż post
no własinie nie kurym ludziom jestsmutno bo inni sie podniecajom za mają PACCA a inni ludzie nie mają pinedrzy
A niektórym ludziom jest smutno, bo inni nie umieją pisać a i tak wpychają swoje łapska i ryj tam, gdzie nie trzeba.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-12-2007, 13:40   #102
Beliar_Dark
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie mam PACC'a ale się nad tym nie użalam. Jak ktoś chce płacić to niech mu się gra lepiej. Sądzę, że Tibia to świetna gra i CipSoft musi jakoś na niej zarabiać. I tak dobrze, że dali możliwość grania na darmowym koncie.
 
stary 08-12-2007, 15:29   #103
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
no własinie nie kurym ludziom jestsmutno bo inni sie podniecajom za mają PACCA a inni ludzie nie mają pinedrzy
A komp i net to pewnie kradziony.
Erhion jest offline  
stary 09-12-2007, 04:44   #104
Helmen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kolczatek Pokaż post
no własinie nie kurym ludziom jestsmutno bo inni sie podniecajom za mają PACCA a inni ludzie nie mają pinedrzy
smutno mi jest bo nie mam mieczyka na pleckach i się nie podniecam hej może razem uzbieramy na paka?

kumple?

Ostatnio edytowany przez Helmen - 09-12-2007 o 04:48.
 
stary 09-12-2007, 14:03   #105
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Ja uważam, że autora tego tematu należy zbanować za to, że jest fajny i ma PACCa.
Dagins jest offline  
stary 09-12-2007, 14:23   #106
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Myślę, że ciebie tym bardziej.
Erhion jest offline  
stary 10-12-2007, 01:23   #107
Master Tajfun
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 57
Imię: Tajfoon
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 50+
Skille: 77/75 +
Poziom mag.: 5+
LOL Wedlug mnie..

Wedlug mnie na tym forum moderatorzy powinni zainstalowac program ktory nie wiem jak sie nazywa ale ktory ma dzialanie nastepujace: poprawia bledy, bo mnie to dobija jak coraz wiecej osob robi takie bledy ze mi sie wydaje ze oni to robia to dla jaj.. ale niestety tylko mi sie wydaje.. poprostu pisza tak jak sie mowi, w ogole mnie to dobija.. zdenerwowalem sie... papa!
Master Tajfun jest offline  
stary 10-12-2007, 19:26   #108
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie, NIKT nie ma prawa spamować na forum
Jeżeli uważasz, że wyrażanie własnego zdania to spam, to po co żeś się udzielał w tym temacie, spamując?
A chodzi Ci o jakieś konkretne forum, czy tak ogólnie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
no i nastepny sukces update'u - jezeli ci dwaj przestana grac to bedzie 2 noobow mniej!
Czy zrozumiałeś moją wypowiedź? Może przeczytaj jeszcze raz...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
ja spamerow szanować nie będe
Jak Ty możesz spojżeć w lustro?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
ale: "co sadziesz o update" nie oznacza od razu: "napluj na cipsoft darmozjadzie że ci nic do facca nie dali"
A to, że leży sobie 100zł na całkowicie pustym chodniku, nie oznacza "żeby je wziąć". Podniusłbyś?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
każdego gracza w Tibii stac na pacca
A znasz wszystkich osobiście i wiesz jakie są ich stany majątkowe?
Mogę się zgodzić że to 90 zł to nie jest wcale dużo i każdy może tyle zarobić w niedługim czasie.
Ale uważam, że problemy finansowe nie powinne być poruszane na forum, jak dla mnie wykracza to poza kulturę wypowiedzi, ale jeżeli.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A ja wole pisać taki temat. Jak oni się żalą to ja też.
Wszyscy się żalą, mają zajęcie i się cieszą.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagins Pokaż post
Ja uważam, że autora tego tematu należy zbanować za to, że jest fajny i ma PACCa.
Na szczęście to od Ciebie nie zależy . Zawsze możesz wysłać raport do moderatora, tylko wiesz czym to się kończy jeżeli autor nic złego nie zrobił?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master Tajfun Pokaż post
Wedlug mnie na tym forum moderatorzy powinni zainstalowac program ktory nie wiem jak sie nazywa ale ktory ma dzialanie nastepujace: poprawia bledy, bo mnie to dobija jak coraz wiecej osob robi takie bledy ze mi sie wydaje ze oni to robia to dla jaj.. ale niestety tylko mi sie wydaje.. poprostu pisza tak jak sie mowi, w ogole mnie to dobija.. zdenerwowalem sie... papa!
O ile mi się dobrze wydaje to sam nie używasz polskich znaków, a się czepiasz. Co do tego programu to chyba nie tu powinieneś o tym napisać ;]
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 10-12-2007 o 19:35.
Andrew jest offline  
stary 10-12-2007, 19:57   #109
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
A znasz wszystkich osobiście i wiesz jakie są ich stany majątkowe?
Mogę się zgodzić że to 90 zł to nie jest wcale dużo i każdy może tyle zarobić w niedługim czasie.
Ale uważam, że problemy finansowe nie powinne być poruszane na forum, jak dla mnie wykracza to poza kulturę wypowiedzi, ale jeżeli.
Jak masz na kompa i neta to na pacca też masz. Wystarczy pozbierać lub zarobić.
Erhion jest offline  
stary 10-12-2007, 19:58   #110
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Jezeli temat nie jest bezsensownym lamentem - czemu nie. Sam mialem pare razy PACC, wiec moge smialo porownac gre na obu rodzajach kont. Logiczne, ze PACC to ogromne korzyscie, ale IMO w pzypadku Tibii są aż nazbyt ogromne... Sam zawsze mówiłem, że ludzie z CIPsoftu nie posiadają ambicji, a ich jedynym celem jest kasa, dlatego piłują FACCE jak tylko sie da.
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline  
stary 10-12-2007, 20:44   #111
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

A co w tym złego? Ja jak bym zrobił grę to bym robił tylko dla tych co mi za nią płacą. Ci ludzie mają normalną prace i chcą na tym zarobić. A piłują facc, bo przez nich są zapełnione serwery itp.
Erhion jest offline  
stary 12-12-2007, 17:23   #112
n@uriQo.
Użytkownik Forum
 
n@uriQo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Siemianowice Śl.

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

@Bloodwin
Czytałem pierwsze strony i już kolejne omijam bo żal mi dupe ściska jak czytam twoje wypowiedzi... Pewnie zaraz powiesz "To po co to w ogóle czytasz" - a no czytam bo mam takie prawo, czyż nie ?

Smucisz i tyle.. Już kilka osób pisało - ''każdy kiedyś miał facc'' a już ja nikomu nie uwierzę, że jak tylko usłyszał o tibi to już prędko do PKO leciał kupic premium...
Z mojego doświadczenia wiem, że nie każdy FACC to noob. Ja w przeciągu 4 lat (bo tyle gram w tibie) miałem tylko raz premium.
Teraz co ? Zjebiesz mnie że jestem biedak, ciul bo mialem raz pacc'a ? Otóż się mylisz ... Wg. mnie pacc nie był mi tak potrzebny bo grałem dla przyjemności a nie po to by być lepszy od kolegów z rl. Ja grałem zawsze wtedy kiedy miałem wolne, kiedy byłem chory. Dlatego proszę zamknij ryj, bo twoje argumenty są żałosne.

@Master Tajfun
Heh ten program też powinien poprawiać błędy stylistyczne, bo twoja wypowiedz posiada takie - "styl."
n@uriQo. jest offline  
stary 13-12-2007, 11:07   #113
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Hahaha. Może nie czytałeś wszystkich moich postów. Ale czytać ze zrozumieniem to też nie umiesz. Mi żal dupe ściska jak czytam takie posty jak twoje.

Cytuj:
a no czytam bo mam takie prawo, czyż nie ?
A ja pisze, bo mam takie prawo. CO NIE?

Cytuj:
Z mojego doświadczenia wiem, że nie każdy FACC to noob.
Znajdź mi zdanie, gdzie napisałem, że każdy FACC to noob to cię ozłocę.

Cytuj:
Teraz co ? Zjebiesz mnie że jestem biedak, ciul bo mialem raz pacc'a ? Otóż się mylisz
Hah i kto tu się myli? Bo nic z tego nie powiem.

Cytuj:
Dlatego proszę zamknij ryj, bo twoje argumenty są żałosne.
Haha idź poskarz się mamie. Twoje argumenty nie są żałosne. Twoje argumenty są najgłupsze w tym temacie.

Pa Pa.
Erhion jest offline  
stary 13-12-2007, 11:46   #114
Tipox3
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 11 2007

Posty: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n@uriQo. Pokaż post
@Bloodwin
Czytałem pierwsze strony i już kolejne omijam bo żal mi dupe ściska jak czytam twoje wypowiedzi... Pewnie zaraz powiesz "To po co to w ogóle czytasz" - a no czytam bo mam takie prawo, czyż nie ?

Smucisz i tyle.. Już kilka osób pisało - ''każdy kiedyś miał facc'' a już ja nikomu nie uwierzę, że jak tylko usłyszał o tibi to już prędko do PKO leciał kupic premium...
Z mojego doświadczenia wiem, że nie każdy FACC to noob. Ja w przeciągu 4 lat (bo tyle gram w tibie) miałem tylko raz premium.
Teraz co ? Zjebiesz mnie że jestem biedak, ciul bo mialem raz pacc'a ? Otóż się mylisz ... Wg. mnie pacc nie był mi tak potrzebny bo grałem dla przyjemności a nie po to by być lepszy od kolegów z rl. Ja grałem zawsze wtedy kiedy miałem wolne, kiedy byłem chory. Dlatego proszę zamknij ryj, bo twoje argumenty są żałosne.
Pełne poparcie, n@uriQo. Nie chcem się rozpisywać, bo szkoda mojego czasu. Jak już zobaczyłem tytuł tego tematu od razu wiedziałem, że będzie on bez sensu, a jak go przeczytałem przekonałem się, że jest on taki sam jak jego autor, czyli bezsensowny.

p.s. Bloodwin, czekam na twój komentarz do mojej wypowiedzi. Jak zwykle będzie to twoja "mądra" wypowiedź.
Tipox3 jest offline  
stary 13-12-2007, 12:45   #115
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Pełne poparcie, n@uriQo. Nie chcem się rozpisywać, bo szkoda mojego czasu. Jak już zobaczyłem tytuł tego tematu od razu wiedziałem, że będzie on bez sensu, a jak go przeczytałem przekonałem się, że jest on taki sam jak jego autor, czyli bezsensowny.

p.s. Bloodwin, czekam na twój komentarz do mojej wypowiedzi. Jak zwykle będzie to twoja "mądra" wypowiedź.
A jakże. Dla ciebie jest to bezsensowny temat a dla mnie tematy w stylu "Znowu dla pacca !!!!11111111", "Gluuuuupi ubdate", "Wiecej dla facccca oneneone111!!". A ich autorzy też są bezsensowni.

Dla mnie twój post też jest bezsensowny.
Erhion jest offline  
stary 13-12-2007, 13:23   #116
kamil00s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 19
Profesja: Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Teraz atak z drugiej strony.

Jeśli masz dość czytania żalów facców, że nie dostają (rzekomo) nic w update to wybierz w ankiecie opcje tak.

Jak uważasz, że takie tematy mają sens (o zgrozo) zaznacz nie.

Ja nie jestem chamem. Ja po prostu umiem trzeźwo myśleć i rozumiem zasady panujące na świecie. Mam też dość czytania bezpodstawnych żalów i oskrażeń facc.
To może odrazu najlepiej zakazac pisania facca na forum? Chyba nie rozumiesz do konca zasad tej gry - konta facc (cos jak demo przed paccem) tez sa elementem tej gry (chociaz nie az takim duzym jak pacc) a to ze ktos ma zal i pisze to na forum ... chyba do tego jest forum? Co innego jest tresc wiadomosc i jej sens a posiadanie konta facc. A to ze wiekszosc tych tematow jest pisana przez trolle i dzieci neostraty to wedlug ciebie nie ma zwiazku z tym? .. NIE BO TU CHODZI O FACCA A NIE O TO? lol


a zreszta to jest prawda ze facc malo dostal szczegolnie palek - no i? Boli Ciebie tak te kilka slow?
kamil00s jest offline  
stary 14-12-2007, 19:27   #117
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
NIE BO TU CHODZI O FACCA A NIE O TO? lol
Sorry, ale nie rozumiem co napisałeś. LOL.

Cytuj:
Chyba nie rozumiesz do konca zasad tej gry
Raczej ty. I nie rozumiesz też zasady płace - wymagam.

Cytuj:
chyba do tego jest forum?
Do wypowiadania własnego zdania. Właśnie to robie.

Cytuj:
Boli Ciebie tak te kilka slow?
A ciebie boli ten temat?

Cytuj:
To może odrazu najlepiej zakazac pisania facca na forum?
To twój pomysł. lol

Cytuj:
a zreszta to jest prawda ze facc malo dostal szczegolnie palek - no i?
No i to, że ja i wiele innych osób na forum ma dość słuchania żalenia się facc w połowie tematów.
Erhion jest offline  
stary 15-12-2007, 10:38   #118
n@uriQo.
Użytkownik Forum
 
n@uriQo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Siemianowice Śl.

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Kto uważa, że trzeba zakazać tematów gdzie żalą się FACC?
Weź Bloodwin zamknij już ryj bo już żal tego czytać co ty piszesz... Sam sobie zaprzeczasz. Stworzyłeś temat taki który jak już napisałem u góry ma zakazać tematów gdzie sie żalą PACC, a sam się bronisz - przecież mam takie prawo ? Ludzie dają konkretny argument a ty nic innego jak jemu zaprzeczyć i pokazać że jesteś "mądry" Wiesz co ? Huja jesteś tylko trollem.
Jak tak bardzo Ci te tematy faccowskie przeszkadzają to je omijaj.

Aaa i jeszcze jedno. Sonda nie ma sensu bo dzieci które już tego pacc'a maja to będą dawać - TAK, ale jak ten PACC się tylko skończy to zaś zaczna tworzyć tematy "updejt, CIP pls, coz dla facc".
n@uriQo. jest offline  
stary 15-12-2007, 10:46   #119
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Jak tak bardzo Ci te tematy faccowskie przeszkadzają to je omijaj.
Jak ci się coś nie podoba to omijaj ten temat.

Cytuj:
Weź Bloodwin zamknij już ryj bo już żal tego czytać co ty piszesz
Zbulwersowało się dziecko? Atak szału?

Cytuj:
Ludzie dają konkretny argument a ty nic innego jak jemu zaprzeczyć i pokazać że jesteś "mądry"
Nie trzeba pokazywać. HAHA. Ja daje konkretne argumenty. A że ich nie rozumiesz to przykro mi. Szkoła dużo daje.

Cytuj:
Aaa i jeszcze jedno. Sonda nie ma sensu bo dzieci które już tego pacc'a maja to będą dawać - TAK, ale jak ten PACC się tylko skończy to zaś zaczna tworzyć tematy "updejt, CIP pls, coz dla facc".
Haha dziwne, bo kilka osób z facc dało na tak. Bawisz się we wróżke i wiesz co będą robić ludzie? Porażka.

Cytuj:
Wiesz co ? Huja jesteś tylko trollem.
Pisze się Chuj przez CH.

Ty większym trollem jesteś.
Erhion jest offline  
stary 15-12-2007, 14:04   #120
LordxKucharz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jest coraz gorzej, a update mnie zalamało kończe z tibią
PoZDrO
ps. Diablo Rullez
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin 3