Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-07-2009, 00:42   #1341
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nawet jak my bedziemy tolerancyjni , araby to wykorzystaja , nasza naiwnosc...

wiec tu nie mozna miec tolerancji
a tyś rozumy świata pozjadał? co takiego ci arabowie robią, że wykorzystują naszą naiwność? przestaw mi konkretnie, a nie 'okradają nas'
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2009, 00:43   #1342
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Ciekawe, Turków w Niemczech więcej niż Niemców?



Nie oglądałem, ale wobec Cyganów uprzedzeń się nie wyzbędę (hipokryzja? Może). Choćby dlatego, że od Cygana dostałem w ryj (podbiegł, uderzył, uciekł... zero honoru, pomijając fakt, że bicie ludzi po mordach nie jest niczym szlachetnym - nie, Albertus, nie jest) i Cygan próbował mnie przejechać.
z tego co mi opowiadali w szkolach i na ulicach ich wiecej.


cyganow tez nie lbuie , kiedys obok ich domu przechodzilem z kolega i jakis cygan drze ryja chodz tu , podszedlem a on mowi ze jego brat chce sie bic ze mna , brat gdzies w moim wieku moze mlodszy o rok. to ja dawaj go , jeb jeb jeb dostal pare razy zaczelem go kopac po ryju i wybieglo chyba z 3 cyganow z chaty , na szczescie byl ze mna kolega ktory przy wzroscie 175 cm warzy 90 kg , uderzyl jednego a reszta zwatpila. Mysleli ze beda kozaki a tu H.... hahahah ;D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
a tyś rozumy świata pozjadał? co takiego ci arabowie robią, że wykorzystują naszą naiwność? przestaw mi konkretnie, a nie 'okradają nas'
pomieszkaj pare lat za granica to bedziesz wiedzial co ci robia arabowie. jaka to plaga, mi sie juz naprawde nie chce tego opisywac. Popytaj znajomych co tam byli/sa. A jak nie masz znajomych to ci dam numer gg i napisze co oni wyrabiaja ew. moge tu opisac.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 15-07-2009 o 00:44.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 00:53   #1343
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Oj, Albertusie, żebyś Ty wiedział, jaką plagą za granicą są Polacy!
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 01:13   #1344
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
kolega ktory przy wzroscie 175 cm warzy 90 kg
Grubcio. Co do Cyganów się akurat z tOBĄ zgadzam, ale czy jest ktoś, kto jest nie-słowianinem/nie-aryjczykiem, kogo lubisz?

@down: ja mieszkam w miejscu, gdzie Cyganów nie brakuje i _nie spotkałem_ normalnego.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 15-07-2009 o 01:28.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 01:24   #1345
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@Lasooch

Ej, trochę zwątpiłem. : s Myślałem, że nie masz takich śmiechowych uprzedzeń :< Racja, sporo cyganów to mendy, ale to nie jest tak, że każdy jest nie wart niczego itd. Żeby nie było, sam mieszkam w miejscu, gdzie cyganów nie brakuje i nie raz spotkałem się z ich "kulturą", ale są też normalni.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 01:26   #1346
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post

pomieszkaj pare lat za granica to bedziesz wiedzial co ci robia arabowie. jaka to plaga, mi sie juz naprawde nie chce tego opisywac. Popytaj znajomych co tam byli/sa. A jak nie masz znajomych to ci dam numer gg i napisze co oni wyrabiaja ew. moge tu opisac.
ale co mi, jako Polakowi, robią Arabowie? mój ojciec pracuje w Niemczech i jakoś nigdy się na nich nie skarżył
i opisz tu, co oni takiego wyrabiają;]
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 01:39   #1347
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale co mi, jako Polakowi, robią Arabowie? mój ojciec pracuje w Niemczech i jakoś nigdy się na nich nie skarżył
i opisz tu, co oni takiego wyrabiają;]
pewnie chodzi o to, ze przyjezdzaja do bogatych krajow UE, rozmnazaja sie jak szaleni, nie pracuja, zyja tylko z zasilku i sie trudnia tym co simon moll czy jak mu tam bylo

@Lasooch itd
Tacy z was oswieceni ludzie, jedziecie Albertusa od rasistow, a sami nimi jestescie w stosunku do cyganow. Szczyt hipokryzji lol
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 01:48   #1348
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
@Lasooch itd
Tacy z was oswieceni ludzie, jedziecie Albertusa od rasistow, a sami nimi jestescie w stosunku do cyganow. Szczyt hipokryzji lol
Ba, nawet zaznaczyłem to w moim poście. Ale też gdzieś wcześniej chyba pisałem, że gdybym miał doświadczenia z np. Arabami być może też miałbym do nich niechęć (albo pisałem to w rozmowie prywatnej z kimśtam, nieważne). Ale co innego nienawiść do Żydów ("bo okradają Polskę!!1" - gdzie?), a co innego do Cyganów, z którymi miałem doświadczenia. Wiem, i tak wychodzę na hipokrytę i niepotrzebnie się tłumaczę

Ktoś kiedyś powiedział (chyba z bash.org) coś w deseń 'if were to name two things which I hate, it'd be racists and niggers' ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 02:26   #1349
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Co mają doświadczenia z jednostkami do opinii o całym narodzie?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 02:30   #1350
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Co mają doświadczenia z jednostkami do opinii o całym narodzie?
Właśnie to jest mi najtrudniej zrozumieć, przecież sama narodowość w dość niewielkim stopniu wpływa na osobowość człowieka (choć jej wpływu nie staram się negować).
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 08:01   #1351
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Co mają doświadczenia z jednostkami do opinii o całym narodzie?
Chodzi o brak pozytywnych doświadczeń z jednostkami. Zresztą, Cyganie to naród? Nie znam definicji narodu i nie chce mi się googlować ; )
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 08:52   #1352
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Chodzi o brak pozytywnych doświadczeń z jednostkami. Zresztą, Cyganie to naród? Nie znam definicji narodu i nie chce mi się googlować ; )
Naród. Po prostu nie mają własnego państwa. Ciekawe co by tu z nimi zrobić, skoro nie ma ich gdzie wygonić... Może prace w kopalni? Niech odpracują, co nam ukradli!!11

Osobiście nigdy nie spotkałem w porządku Cygana, chociaż słyszałem, że tacy rzeczywiście gdzieś są. Nie lubię ich, a mimo to nie łudzę się, że jestem w stanie z moimi upośledzonymi kolegami ogrodzić ich piętnastometrowym murem. 15 to zdecydowanie za dużo.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 09:21   #1353
ozahalski
Użytkownik Forum
 
ozahalski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2008
Lokacja: Gdansk

Posty: 89
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ozahalski
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 114
Poziom mag.: 21
Wyślij wiadomość przez ICQ do ozahalski
Domyślny

Mieszkam w miejscu gdzie Cyganów dużo nie ma, spotykam ich tylko w drodze do szkoły gdy grają na akordeonach w tramwajach... Nic do nich nie mam, ale mogli by znaleźc inny sposób na zarabianie pieniędzy bo gdy się wraca zmęczonym o 18-19 te ich brzdąkanie potrafi naprawdę w*****c. Gdyby to jeszcze było melodyjne i się kupy trzymało...
__________________
ozahalski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 09:54   #1354
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Naród. Po prostu nie mają własnego państwa. Ciekawe co by tu z nimi zrobić, skoro nie ma ich gdzie wygonić... Może prace w kopalni? Niech odpracują, co nam ukradli!!11
Wiadomo, że nie o to chodzi. Chociaż ci rzeczywiście kradnący _powinni_ odpracować, na przykład w kopalni (i nie chodzi o Cyganów, tylko o wszystkich złodziei/przestępców).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Osobiście nigdy nie spotkałem w porządku Cygana, chociaż słyszałem, że tacy rzeczywiście gdzieś są.
Urban legend ; )

@ozahalski: bo oni wszyscy to żebracy/złodzieje/oszuści. To znaczy z tych, których spotkałem.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 10:07   #1355
Mishallo
Użytkownik forum
 
Mishallo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2009
Lokacja: Dobrynin

Posty: 8
Domyślny

Tak samo jak rasistowsko nastawiony Albertus może mówić żeby wygonił te mniejszości narodowe które mu nie pasują i które w jego mniemaniu rzekomo okradają Polskę, tak teraz dowolna osoba na ulicy może chcieć mu spuścić łomot ponieważ nie zgadza się z jego jakby nie było chorymi i ograniczonymi poglądami.

I jeden przykład i drugi jest tak samo niedorzeczny, z tego powodu że mamy wolność słowa (akurat w tym przypadku- niestety) i Albertus może sobie mieć tak posrany światopogląd jaki sobie tylko wymarzy...

Identycznie możemy gadać wygonić i zamknąć za wysokim murem, osoby z jego poglądami i podejściem do życia. Pobudki tego są tak samo idiotyczne.
Mishallo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 10:29   #1356
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale co mi, jako Polakowi, robią Arabowie? mój ojciec pracuje w Niemczech i jakoś nigdy się na nich nie skarżył
i opisz tu, co oni takiego wyrabiają;]
to ci opisze wieczorkiem jak wrócę z klubu , bo zaraz se odpalam Diablo II .


Widzisz Lasooch , mówiłem ze jak się ma z nimi kontakt to się jest rasista... gdybyś widział arabów itp. tez pewnie miałbyś podobne zdanie jak ja i tak samo większość z was.
a żydzi działają w ukryciu wiec ciężko jest zobaczyć co robią...

i jak spotkasz powiedzmy 100 cyganow a jeden bedzie normalny to i tak te 99 wyrobi w tobie inne zdanie...
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 10:42   #1357
DK-LOG.911
Użytkownik Forum
 
DK-LOG.911's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 1

Posty: 482
Stan: Na Emeryturze
DK-LOG.911 ma numer GG 9863330 DK-LOG.911 ma login Tlenu gfos@tlen.pl
Domyślny

Nie ma normalnych cyganów. Nie wiem po co oni noszą te wszystkie czapki/chusty, po co żują non-stop wykałaczki... Przecież to jest chore! To jest jakbym na śniadanie jadł pastę do zębów!
__________________
I am allways glad to share the memory of the old times - Taghor Mithrilbasher
DK-LOG.911 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 10:48   #1358
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a żydzi działają w ukryciu wiec ciężko jest zobaczyć co robią...
A jak tobie się to udało?
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 10:51   #1359
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
a żydzi działają w ukryciu wiec ciężko jest zobaczyć co robią...
Dziwisz się? 2000 lat pogromów, prześladowań, holocaust i przeświadczenie, że jak bieda, coś złego się stanie to winny żyd. Sami nauczyliśmy ich żyć w zamkniętym społeczeństwie i sami nauczyliśmy ich być tak cholernie wydajnymi.

Jeśli zaś chodzi o turków/arabów i problemy państw UE z emigrantami, to wina leży w nieudolnym planowaniu i kompletnie błędnej polityce tych państw. Jeżeli ktoś ci daje coś na co normalnie mógłbyś zapracować to po co pracować? A z takiego założenia wyszło większość państw UE (w końcu samo UE to prawie jak socjalizm). Na przykład w takiej Australii problem emigrantów (na wiele większą skalę niż w całej Europie) rozwiązano w sposób znacznie bardziej efektywny. Postawiono na asymilację w obrębie małych społeczności a nie tworzenie enklaw tak jak to ma miejsce chociażby we Włoszech, Francji czy Niemczech.

Cytuj:
Nie ma normalnych cyganów. Nie wiem po co oni noszą te wszystkie czapki/chusty, po co żują non-stop wykałaczki... Przecież to jest chore! To jest jakbym na śniadanie jadł pastę do zębów!
To jest część ich kultury. To tak jak naśmiewać się z krakowskiego lajkonika (no bez jaj, facet przebrany za tatara śmiesznie podrygujący z atrapą konia na dupie) albo z hejnału z wieży kościoła mariackiego.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 11:11   #1360
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Europe zamknac a miedzy krajami europejskimi zawiazac szereg sojuszow i porozumien.
Czemu akurat europejskimi? Na Zachodzie jest na pewno wielu, którzy Polskę by też chcieli odgrodzić piętnastometrowym murem...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Jestem pewny ze w takiej sytuacji wiekszosc swiata by zdechla NP. Araby (nie mowie tu o tych co maja rope) ale o tych zwyklych prostych co dorabiaja sie na zasilkach europejskich państw.
Nie wiem jak to z tymi zasiłkami jest w przypadku cudzoziemców, ale to jest problem tych państw, że mają taki rozbuchany system świadczeń socjalnych.

Co do tych Turków w Niemczech, Cyganów itp. być może masz rację. Tylko co z tego? To nie jest kwestia narodowości. Polacy się nierzadko tak samo zachowują, i to nawet we własnym kraju...

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 15-07-2009 o 11:12.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:16.


Powered by vBulletin 3