Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-08-2007, 15:51   #161
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero Pokaż post
Tak ci smutno, że skrytykowałem twoje ograniczone horyzonty, że aż musiałeś zacząć tupać nóżką? Ulżyj sobie, śmiało.

Tylko już mnie nie cmokaj...
Smutno to by mi było gdyby mnie rodzice nie kochali, ale na szczęście tak nie jest. Twoja krytyka po mnie spływa. Prawdę mówiąc dopiero teraz sobie o niej przypomnialem. Nie masz prawa oceniać moich horyzontów bo ich nawet nie znasz. A co do mojego poprzedniego posta to wyrazilem swoje poparcie dla piotrka z ktorym sie calkowicie zgadzam.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2007, 17:23   #162
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzys Nemptor Pokaż post
Smutno to by mi było gdyby mnie rodzice nie kochali, ale na szczęście tak nie jest.
To super. Nie musisz mi takich rzeczy pisać.
Cytuj:
Twoja krytyka po mnie spływa.
Trudno, więc chyba powinienem dać za wygraną i napisać coś w twoim stylu, zamiast starać się tłumaczyć.
Jeśli wg ciebie nie potrafię interpretować, wyciągam złe wnioski i nie rozróżniam najprostszej prowokacji od chęci zabłyśnięcia znajomością, czego to młodzież nie słucha, uargumentuj to.
Cytuj:
Prawdę mówiąc dopiero teraz sobie o niej przypomnialem.
Możesz o niej już zapomnieć. O muzyce z tobą na pewno nie będę dyskutował.
Cytuj:
Nie masz prawa oceniać moich horyzontów bo ich nawet nie znasz.
Oczywiście, że mam do tego prawo. To jest forum, wiesz? Ocenianie ludzi po postach nie jest tu niczym karygodnym.
Cytuj:
A co do mojego poprzedniego posta to wyrazilem swoje poparcie dla piotrka z ktorym sie calkowicie zgadzam.
Sprawę uważałem za zamkniętą i szczerze mówiąc nie bardzo mi się widzi dyskutowanie z tobą na jakikolwiek temat, ale jeśli podasz argumenty... To czemu nie.

Re.Down
Kontekst stary, k^rwa. Kontekst!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
Pragnę zaznaczyć, że chodzi o moją interpretację i wyciąganie wniosków z kontekstu wypowiedzi, więc proszę uprzejmie o nie dopierd%#&nie się, że nie jest napisane dosłownie "idiot-friendly".
Ciężko mi się opanować, kiedy jakiś dupek czepia się mnie o rzeczy, których nie rozumie.

Ostatnio edytowany przez Thero - 29-08-2007 o 20:11.
Thero jest offline  
stary 29-08-2007, 18:03   #163
Krzys Nemptor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Trudno, więc chyba powinienem dać za wygraną i napisać coś w twoim stylu, zamiast starać się tłumaczyć.
Jeśli wg ciebie nie potrafię interpretować, wyciągam złe wnioski i nie rozróżniam najprostszej prowokacji od chęci zabłyśnięcia znajomością, czego to młodzież nie słucha, uargumentuj to.
Piotrek wymienilem popularne gatunki muzyki wsrod mlodziezy a ty od razu wyjezdzasz z tekstem ze to jest prowokacja. Opanuj się chlopie.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:47.


Powered by vBulletin 3