Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-09-2012, 18:46   #1
mlodszy11
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny czary exori i exeva

witam, moje pytanie pewnie wyda sie dziecinne i zostane zbluzgany przez niektorych z spolecznosci tibii no ale...

ostatnim razem gralem w tibie jak byla jeszcze 7.x czyli dosc dawno temu, ostatnio chcialem sprobowac znowu i zastanawiam sie po obejrzeniu kilku filmikow nad jednym...
posluze sie przykladami, exori frigo widzialem ze dziala juz na odleglosc nie trzeba stac obok przeciwnika, w zwiazku z czym czy czary exevo flam hur itp tez dzialaja na jakas odleglosc czy po staremu ze musze sie ustawic w kierunku w ktorym chce trzasnac skillem?

i jeszcze jedno pytanie, jezeli na paccu kupie skille dostepne dla pacca to gdy on mi sie skonczy bede mogl dalej uzywac pacc skilli?

Ostatnio edytowany przez mlodszy11 - 27-09-2012 o 18:56.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-10-2012, 20:18   #2
Maroo17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 11 2009

Posty: 12
Domyślny

Wiec czary takie jak exori frigo atakuja na odleglosc, ale flam hury np. bija tylko tam gdzie Twoja postac jest zwrocona, nie w kierunku zaznaczonego celu.
Po skonczeniu sie pacca nie masz juz tych czarow, dopiero jak ponownie kupisz premium to bedziesz mógl ich uzywac (o ile kupisz te czary )
Maroo17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2012, 17:57   #3
MagaOqsa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 10 2012

Posty: 3
Domyślny

O matko... część skili jest za punkty premium? A ja się chciałam zastanowić nad tą grą.
MagaOqsa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:10.


Powered by vBulletin 3