Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-07-2008, 14:43   #281
Vindem
Użytkownik Forum
 
Vindem's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2008
Lokacja: Suwałki

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Mercenarys
Świat: Antica
Poziom: 91
Skille: 16/25
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666 Pokaż post
Ech... A nie moglibyście się pogodzić, że to jest tylko ozdoba, która ma za zadanie podtrzymać klimat? Bazyliszek jak i skarbiec. CipSoft zrobił to po to, żeby ludzie szukali, szukali, szukali. Moim zdaniem podobnie jest z językiem 469, czyli "Pic na wodę, fotomontaż".
Mylisz się. Jest ten quest ale to tylko jedna najbardziej zdeterminowana osoba dostanie te raresy. Bo to jest tak jak z domkiem...
sec zaraz wyjaśnię o co im chodzi...
Więc. Mamy/widzimy domek i tam są przecież jakieś itemki. Player kładzie je tam żeby pochwalić się lub coś innego. No i jeżeli on wejdzie do tego domku i zabierze je zniknął nie? A nie pojawią się znowu po SS. Właśnie i na takiej zasadzie działają WSZYSTKIE pomieszczenia z rare itemami. Możesz wziąć je tylko jeden jedyny raz na servie. To jest taka nagroda za poświęcenie czasu aby do niej dotrzeć. I wątpię aby to sie po każdym SS respiło czy coś. Nieprawdaż? Rozmawiałem troszkę na ten temat z GM-em ale oczywiście obowiązuje go tajemnica zawodowa więc nie mógł za dużo powiedzieć, ale potwierdził moje przypuszczenia.
Vindem jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2008, 14:49   #282
LolnY_dawac_haslo
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 07 2008
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 30

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
LolnY_dawac_haslo ma numer GG 4105417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vindem Pokaż post
Mylisz się. Jest ten quest ale to tylko jedna najbardziej zdeterminowana osoba dostanie te raresy. Bo to jest tak jak z domkiem...
sec zaraz wyjaśnię o co im chodzi...
Więc. Mamy/widzimy domek i tam są przecież jakieś itemki. Player kładzie je tam żeby pochwalić się lub coś innego. No i jeżeli on wejdzie do tego domku i zabierze je zniknął nie? A nie pojawią się znowu po SS. Właśnie i na takiej zasadzie działają WSZYSTKIE pomieszczenia z rare itemami. Możesz wziąć je tylko jeden jedyny raz na servie. To jest taka nagroda za poświęcenie czasu aby do niej dotrzeć. I wątpię aby to sie po każdym SS respiło czy coś. Nieprawdaż? Rozmawiałem troszkę na ten temat z GM-em ale oczywiście obowiązuje go tajemnica zawodowa więc nie mógł za dużo powiedzieć, ale potwierdził moje przypuszczenia.
Mylisz się, Dragon Scale Legsów nie da się zdobyć, co potwierdził pewien konkurs. Przynajmniej w moim mniemaniu tak się stało. Pan którego zacytowałeś piszę więcej prawdy niż ty

LolnY_dawac_haslo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2008, 14:52   #283
Komarek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005

Posty: 145
Domyślny

Dajcie sobie z tym spokój, tak samo się męczyliście nad POI, i co ? Jeśli otworzą quest z basilisk'iem to dowiecie się tego w którymś z teaserów.
Komarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 22:59   #284
Szalony_Archeolog
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Coś nowego

Przeczytałem cały temat i naprawdę miejscami robiło mi się słabo. Niby każdy tu probuje rozwiązać te tajemnice, ale nic nie robi (poza paroma osobami). Chyba aż 5 stron wygląda tak:
-Tam się nie da wejść bo ja tak mówię i koniec gadki!!111jedenjedenone!!
-Da się, bo ty to się na tibi nie znasz i nie masz GM-a za znajomego!
-Nie da się i już! Zobacz na screenie <wkleja ss-a>
-To jest fake na 100%!
itd. itp.
Ktoś napisał parę stron wcześniej, że odpowiedź może być zupełnie gdzie indziej i rzeczywiście jest w innym mieście . W starej świątyni w Thais (tam gdzie się expi i jest quest) w ciele jednego z mino znalazłem książkę (chyba się tam respi bo znalazłem ją 2 razy w tym samym miejscu). Pisało tam coś o tym, że kopią jakiś tunel już bardzo długo, bo ponad 30 dni i w końcu dostali się do muru. Kiedy go rozwalili zobaczyli za nim człowieka z mieczem w niebieskiej zbroi i zielonych spodniach ze smoczej skóry. Krzyknął "ATAK!" i wszystkich pozabijał.

Nie pamiętam dokładnej treści tej książki, więc jutro editne posta i wkleję tu wszystko.

P.S. Uwaga drogie dzieci (tyczy się osób nieposiadających umiejętności logicznego myślenia). Jeśli myślicie, że zaimponujecie komuś na tym forum, że "wy wiecie" to się mylicie. Jeśli coś piszecie, róbcie to z sensem i po przeczytaniu całego tematu (chociaż czasami jest to trudne przez niektórych wszechwiedzących), bo potem 50 razy czytamy to samo w jednym temacie. Jeśli macie już jakąś teorie jak coś zrobić poprzyjcie ją jakimiś faktami/dowodami, a nie opowiadacie bajki. Już lepiej zajmijcie się bezcelowym nabijaniem levela, zamiast pisać tu takie (napisałbym co innego) głupoty.

@EDIT
Oto treść tej książki:

"We finally made it to trick the foolish dragon and advance to some better part of earth. Here it is easy to dig a new dungeon. I hope we will find a new way out.

The way is long. We are digging for about 30 days.

We made it to advance to a stone wall! Tomorrow we will break it! The day we will see the sun again is close! Palker will be proud of me!

Yeah! This was the final blow. The wall is broken! But, what is that? Behind the wall, there is a human warrior. He seems dangerous. He has a glowing sword, a blue armor and green pants made of dragon-skin. He screams something like "Tataah!" and attacks! I don´t understand the humans! What does that mean?
HE KILLS MY MINO-GUARDS! And now he turns towards me ..."

Ostatnio edytowany przez Szalony_Archeolog - 18-07-2008 o 12:16. Powód: Wklejenie tekstu z ksiązki z tibi
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 03:03   #285
PoloniaBytomOle
Użytkownik Forum
 
PoloniaBytomOle's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 226
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 180
Poziom mag.: 84
Domyślny

Hmm....czytam ten temat od dluzszego czasu ale sie nie wypowiadalem i dla mnie to wogule jest kompletna wtopa z tym bazyliszkiem a najlepszym rozwiazaniem bylo by wziasc lopate kilof w reke i cala tibie przekopac moze by cos sie odkrylo xD
__________________
PoloniaBytomOle jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:17.


Powered by vBulletin 3