Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-05-2008, 21:44   #101
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

A temu, żeby po osiągnięciu np. 200 poziomu nie było się już zablokowanym w jednym miejscu. A czemu w tibii są regularne update? Bo ZAWSZE będzie coś nowego do zrobienia, nigdy njie wykonamy wszystkich questów, nigdy nie zbierzemy wszystkich itemów, nigdy nie pokonamy wszystkich bossów, nigdy nie wbijemy poziomu "Absolutnego Maksimum"
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-05-2008, 21:52   #102
kombossik
Użytkownik Forum
 
kombossik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2008
Lokacja: Venore

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ja wolałbym jednak taki system jak w wowie ze np 150 lvl największy i nie ma lepszy gorszy bo max to 150 lvl wtedy juz nie jest tak ze gościo idzie aby expić i plx 200 lvl puźniej plx 250 lvl puźniej plx 300 lvl i gra dzień i noc ... a tak to wbije se 150 lvl i już luzik stop z bottowaniem (bo po co?) moim zdaniem było by lepiej...
__________________



kombossik jest offline  
stary 30-05-2008, 21:56   #103
KlonAdam
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik Pokaż post
Ja wolałbym jednak taki system jak w wowie ze np 150 lvl największy i nie ma lepszy gorszy bo max to 150 lvl wtedy juz nie jest tak ze gościo idzie aby expić i plx 200 lvl puźniej plx 250 lvl puźniej plx 300 lvl i gra dzień i noc ... a tak to wbije se 150 lvl i już luzik stop z bottowaniem (bo po co?) moim zdaniem było by lepiej...
Tylko Chuck Norris przeszedl Tibie ;]
 
stary 30-05-2008, 21:57   #104
Catoskun
Użytkownik Forum
 
Catoskun's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2008
Lokacja: ThaiS

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cato Skun
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 62
Skille: good
Poziom mag.: 6
Catoskun ma numer GG 1412101
Domyślny update

Znowu cos spierdolą
Catoskun jest offline  
stary 30-05-2008, 22:01   #105
SN1P3R
Użytkownik Forum
 
SN1P3R's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2008

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Moim zdaniem ten update roX.
W końcu grafika w tibii się choć trochę polepszy i będzie przyjemność grania ^^
SN1P3R jest offline  
stary 30-05-2008, 22:02   #106
Triq
Użytkownik Forum
 
Triq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Wiek: 32

Posty: 239
Profesja: Elder Druid
Gildia: Motomyszy
Świat: Lucera
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szmilej Pokaż post
zalamuja mnie posty typu "eee... nowe tereny dla facc ;/"... a kto dostal 5 wysp???
Zauważ, że posiadacze pacc płacą za te 5 wysp, a ty (podejrzewam, że jesteś takim osobnikiem który pacc nigdy nie posiadał) masz różne urozmaicenia za całkiem darmo.

/Pozdr
__________________




Motomyszy Thread <click me>
Triq jest offline  
stary 30-05-2008, 22:04   #107
informat6
Użytkownik Forum
 
informat6's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2007

Posty: 78
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie którzy pisali że najlepiej aby o Tibi nie słyszeli. W sumie Tibia to bezsens. Bezsensem jest również granie w inne gry, np. w Pacmana czy w CS-a. Ale jest sens w tym bezsensie - a to że przez ten czas przeznaczony na grze czujemy się szczęśliwi. Bawimy się z innymi, ale to jest przecież bezsensowne, ale jednak ma sens...
__________________


informat6 jest offline  
stary 30-05-2008, 22:04   #108
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@2up
Ale to nie powód żeby martwiła cie informacja, że Facce coś dostali.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 30-05-2008 o 22:09.
Michoss jest offline  
stary 30-05-2008, 22:11   #109
Morves
Użytkownik Forum
 
Morves's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 77+
Skille: 82+
Poziom mag.: 18
Morves ma numer GG 1351678 Send a message via Skype™ to Morves
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Nie chodzi o to, żeby expić na mniej lub bardziej opłacalnych potworach. Chodzi o to, że NIE MOŻNA DOPUŚCIĆ, BY TWOIM CELEM ŻYCIOWYM BYŁO WBICIE XXX POZIOMU!
Tibia jest jedną z nielicznych gier, gdzie podstawowym celem nie mkusi być najwyższy poziom!
Równie dobrze można sobie obrać za cel zebranie takich i takich przewdmiotów, zrobienia tego i tego questa, odkrycie całej mapy, albo po prostu fajnej zabawy z kolegami.
Gdy dochodzisz do wniosku, że nawet jak nie masz ochoty-musisz iść expic, to lepiej sobie odpuść i idź pooglądać TV (to samo odnosi się do sytuacji gdzie ustawiasz bota a potem idziesz robić coś innego. To oznacza że cyferka przy napisie "Experience" jest dla ciebie już celem życiowym, nie ważne w jaki sposób osiągniętym).
I tu się mylisz. Gracz, który sobie narzucił , że koniec z leniuchowaniem i myśli tylko o 100 lvl-u, nie jest osobą, której życiowym celem jest XX LVL i powinna usunąć Tibię, lecz osobę, która, nie wiem czy o tym słyszałeś, osiągnęłą samorealizację, nawet jeśli jej to nie wyjdzie. To Tibia, ludzie!
__________________
Wierny Hunted.pl.
Morves jest offline  
stary 30-05-2008, 22:12   #110
Juchasek
Użytkownik Forum
 
Juchasek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008
Lokacja: Skrzyszów
Wiek: 32

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Juchasek
Profesja: Knight
Świat: Titania
Poziom: 8+
Skille: 10+/10+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Skończcie płacze i lamenty :"DLACZEGO TO NIE JEST JAK WOW???" opd. jest prosta, bo to tibia i bardzo dobrze, że nie taka jak WoW, po drugie mmorgp nie polega na dodawaniu nowych terenuf rzeby paccowi gracze mieli gdzie wbić 500 lvl -.- W takich grach chodzi o dobrą zabawe tylko i wyłacznie, a coś nowego w kazzie czy darashi się przyda! Moim zdaniem bardzo fajny update, jeszcze żeby jakieś ciekawe questy dodali i będzie GIT





BTW. Nie chodzi w tej grze o to,aby wbić jak największy lvl, ale o to żeby mieć z tego zabawe, a jeżeli nie macie zabawy i ciągle narzekacie to zacznijcie grać w tego wowa, lineaga II, ciekawe czy będzie ciekawsze...
__________________
Nightwish <For!
System of a down <Ever!
Serj Tankian <In my heart !
Juchasek jest offline  
stary 30-05-2008, 22:18   #111
Triq
Użytkownik Forum
 
Triq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Wiek: 32

Posty: 239
Profesja: Elder Druid
Gildia: Motomyszy
Świat: Lucera
Poziom: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
@2up
Ale to nie powód żeby martwiła cie informacja, że Facce coś dostali.
A martwi? Nie. Sam obecnie jestem facc
__________________




Motomyszy Thread <click me>
Triq jest offline  
stary 30-05-2008, 22:19   #112
Dragones5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Wiek: 30

Posty: 333
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Poziom: 52
Poziom mag.: 15
Domyślny

Boooze przeciez to juz jakies glupie zaczyna sie robic. Next ots kur*a i tyle, a dziwicie sie czemu tak mysle? Jakies wagony pomiedzy dp a temple i brama to tak jak na otsie jest tp w temple i do dp. To juz 2 ots sie robi... Ale sa tez plusy tego update bo grafa widze fajna bedzie no i ten system rozomow.
@edit
Jak wam nie pasi to wypitalac na wowa a nie narzekacie... tibia i o tym rozmawiamy. To ze dupai ta gre to inna sprawa ;p

Ostatnio edytowany przez Dragones5 - 30-05-2008 o 22:25.
Dragones5 jest offline  
stary 30-05-2008, 22:30   #113
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

@Morves
Potwierdzasz to o czym mówię. Nie można dopuścić, by jedyną metodą samorealizacji było dla nas wbicie XXX poziomu! Tibia to jest ZABAWA!
Cytuj:
Opcja pierwsza:
-Chcesz expić-expisz, Nie chcesz expić-nie expisz.
Opcja duga:
-Chcesz expić-expisz, Nie chcesz expić-zmuszasz się do expienia
Opcja trzecia:
-Chcesz expić-expisz, Nie chcesz expić-ustawiasz bota, żeby expił za ciebie
Opcja pierwsza to zdrowe podejście. Opcja 2ga i 3cia to jest już choroba, uzależnienie od lvla.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 30-05-2008, 22:36   #114
Morves
Użytkownik Forum
 
Morves's Avatar
 
Data dołączenia: 01 11 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 34

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 77+
Skille: 82+
Poziom mag.: 18
Morves ma numer GG 1351678 Send a message via Skype™ to Morves
Domyślny

I jest jeszcze 4 opcja:
Chcesz expić-expisz, nie chcesz expić - nie expisz, lub idziesz expić, nie, ZEBY WBIĆ XX LVL, ylko po to, żeby dokonąc tego, co sobie narzuciłeś. To nie nałóg ani nic. Z resztą się zgadzam.
__________________
Wierny Hunted.pl.
Morves jest offline  
stary 30-05-2008, 22:49   #115
piternet01
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2008
Lokacja: Radom

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tenemu
Profesja: Paladin
Gildia: Avedon
Świat: Menera
Poziom: 65
Skille: 79/58
Poziom mag.: 15
piternet01 ma numer GG 8247274
Domyślny

No, ładny update się zapowiada Z tymi wagonikami trochę otsowsko, no ale, niech będzie
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Catoskun
Znowu cos spierdolą
Boshe, żal mi takich jak ty.... Nie rozumiecie, że pracownicy CipSoftu to zwykli ludzie, którym zależy na "money"? Gówno ich obchodzi, czy FACC się będzie żalił czy nie... im chodzi, żeby wszyscy kupowali PACC Czy ty wiesz ile oni wydają na tych graczy z Free Account? Utrzymują ich właśnie gracze z PACC

Liczę na coś nowego dla PACC
piternet01 jest offline  
stary 30-05-2008, 22:52   #116
VanBobel
Użytkownik Forum
 
VanBobel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2008

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 76
VanBobel ma numer GG 1830097
Domyślny

Żal mi wszystkich dzieci co płacza, że gra traci klimat, jesteście poprostu głupie noobki i tyle.... Czy wy nazywacie klimatem gre w ktorej jak już wczesniej było wspomniane, gdzie gory wygladaja jak klocki lego, lina wyglada jak jakies zminiete w rolon gowno, a gs wygladal jak jakas animacja w paincie zrobiony i przeksztalcony w slajd, zal mi was dzieci, ktore założe sie, że nawet za czasow tamtej starej tibi nie grali bo zaczeli od 7.9 era visow, noobki nazywaly klimatem pg 25/8 na bocie i te pls fri itans 1!!111!!!1!11!!, 200 lvl mamo kup mi pacca , wy tak nooby narzekacie, jak sie cos nie podoba to WYP...ALAC !! , to cipsoft stworzyl ta gra, on se decyduje co z nia zrobic, nooby, przyglupy co placza bo druit nie ma gdzie ekspic !!111 i cipki maja im dodac nowe expowiska... zall bo musza szybko lfle wybic zeby poszpanowac przed kumplami i se z peka postac w carlin przed depo, i hitac 8-lvlewe noobki, newbie.... i kozaczyc... wy to nazywacie klimatem ?? nic tylko plakac z noobkow. Dobrze, ze przynajmniej ulepszaja ta grafike, bo jak spojrzec tak na tibie 7.6 i ponizej to zal dupe sciska, noobki ktore to nazywaja klimatem, co nawet na gre fantazy nie przypomina tylko jakies <gowno> z painta <pokaz slajdow>, teraz to juz jakos normalniej bedzie wygladac, cipy sie staraja a wy drogie niedojeb.ne dzieci tibi tego nie dostrzegacie.... Zaloze sie, ze po moim poscie nooby zaczna spamowac posty typu ,, Pewnie wogole nie grales w tibie 7.6", zeby zapobiec temu spamowi to wam nooby mowie, ze kiedys gralem od tibi 7.1 i teraz wrocilem 7.9 i wiem jak kiedys tibia wygladala -.-
VanBobel jest offline  
stary 30-05-2008, 23:06   #117
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up
Wole, żeby Tibia była jak klocki lego niż jak POkemon..
Uszanuj kogoś zdanie
Ja bede płakal caly czas i co?? bedziesz mnie bluzgal
Osiagnalem w tej grze co chcialem (100lv) i wiecej do tego gowna nie wracam
Tak jak wy to mowicie ze jak co nam nie pasi to moze pojsc pograc np w Warcrafta..no i dobra bede grał w Warcrafta bo przynajmniej gra jest bardziej grywalna niż to gówno co nazywacie tibią.
Już otsy są lepsze (nie exp100000000 tylko np 3,5)

@edit
To jest moje zdanie i tylko moje, o tej grze

Pzdr =]
__________________
Cygan Slejter jest offline  
stary 30-05-2008, 23:39   #118
Fureyka
Chica mala
 
Fureyka's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2006
Lokacja: España
Wiek: 35

Posty: 584
Domyślny

@offtopic
Forum służy do wymiany informacji i poglądów między osobami. Tak więc przedstawcie swoje zdanie i wysłuchajcie zdania innych. Przekonywanie kogoś, że tylko Ty masz racje jest bezcelowe. Trochę kultury...

@topic
Jak już pisałam, jeszcze mi się to nie podoba. Mam nadzieje, że w następnym teaserze przeczytam coś o questach/itemach itd a z grafika/wagonami niech nie przesadzają.
Jest wiele propozycji na proposal board. Mogliby tam kiedyś zerknąć ;]
__________________



Polska supported fansite!
Newsy, forum, download, poradniki, kalkulatory, analizator serwer loga, występowanie bossów i wiele innych!
Fureyka jest offline  
stary 31-05-2008, 00:01   #119
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vadem Pokaż post
i tak najciekawszej częsci zapowiedzi nie ma w tlumaczeniu by tibia.pl... ehh
a mianowicie o tym że będzie dodany potwór "the evil sea serpent" (diabelski wąż morski) \o/
czyli Rybzorek dał d... znaczy się plamę :<

A co do, jak to ktoś ujął wyżej, "samorealizacji przez tibię" (chęć osiągnięcia n-levelu) to gz myślenia :< Nie ma to jak samorealizacja przez postawienie sobie za cel "nie będę jadł, pił, spał tylko grał" tia...

@down: dokładnie, każdy ma własny system wartości, jeden korzystniejszy inny mniej...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"



Ostatnio edytowany przez Vanhelsen - 31-05-2008 o 00:21.
Vanhelsen jest offline  
stary 31-05-2008, 00:02   #120
ChrisTa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 08 2007

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morves Pokaż post
I jest jeszcze 4 opcja:
Chcesz expić-expisz, nie chcesz expić - nie expisz, lub idziesz expić, nie, ZEBY WBIĆ XX LVL, ylko po to, żeby dokonąc tego, co sobie narzuciłeś. To nie nałóg ani nic. Z resztą się zgadzam.
Ja sobie narzuciłem dobre zdanie matury i dostanie się na dobre studia. Wy - dany lvl w Tibii.. No cż... kazdy ma swoje marzenia...

PS.
Z ta "grą" skończyłem jak mialem 14 lat bo za stary byłem na takie bezmyślne zabawy

Ostatnio edytowany przez ChrisTa - 31-05-2008 o 00:04.
ChrisTa jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:47.


Powered by vBulletin 3