Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Silvera

Notki

Silvera Wydarzenia ze świata Silvera
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2009, 00:57   #5621
HellFrycek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 389
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akkorin Pokaż post
Ja do kolejnej gildii przechodzę, chyba nowego chara zrobię, a was ciągle na otsie nie ma.
po co mam wchodzic jak ty tylko tam chara chyba zrobiles,w 2 osoby otsa nie zwojujemy
HellFrycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-07-2009, 11:34   #5622
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

ja tez mam chara i jak bedzie team to bede gral. przeciez kalory ambele itd tez maja postacie
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 12:14   #5623
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Zawsze jak będzie za mało osób to można dołączyć się do kogoś.
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 12:20   #5624
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No ja też mam chara ale ostatnio nie gram, bo nikogo nie widzę od nas po za Eragogiem. Jak zaczniecie grac to i ja zaczne bo narazie to nie ma sensu.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 22:06   #5625
Luki_Asen
Użytkownik Forum
 
Luki_Asen's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: Legionowo

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Domyślny


<lune
>jc
own3d ;/ już wiem czemu tak lubili nadużywać słowa "marico" na vencie XD
__________________
Luki_Asen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 22:46   #5626
Trophyy_Draven
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 03 2009
Lokacja: Warszawa

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Shadow Tribe
Świat: Silvera
Poziom: 72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luki_Asen Pokaż post

<lune
>jc
own3d ;/ już wiem czemu tak lubili nadużywać słowa "marico" na vencie XD
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAH A
Trophyy_Draven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 10:05   #5627
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

ŁOMAGAD!

decydujcie czy gracie na otsie czy nie, bo na razie każdy tylko mówi 'jak inni to i ja", ale żadni inni nie zaczęli jeszcze grać
Akkorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 03:12   #5628
Kalor_Tald
Użytkownik Forum
 
Kalor_Tald's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2009
Lokacja: Bytom

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kalor Tald
Profesja: Elder Druid
Świat: Silvera
Poziom: 120
Poziom mag.: 65
Kalor_Tald ma numer GG 4060777
Domyślny

gra ktos jeszcze z Polaków na tym servie?
bo porobilbym cos wspolnie troche moze xd
Kalor_Tald jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 03:49   #5629
HellFrycek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2007
Lokacja: Bytom

Posty: 389
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kalor_Tald Pokaż post
gra ktos jeszcze z Polaków na tym servie?
bo porobilbym cos wspolnie troche moze xd
najpierw ubijasz a tera co ... xd
HellFrycek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 11:48   #5630
Pszemek'Policjant
Użytkownik forum
 
Pszemek'Policjant's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2009

Posty: 8
Domyślny

@pszemek

XDD hahahah a ty nadal lizesz srake tym swoim czarnym braciom na forum a jak


"przemek" :
I and Renato are proud that we've started war against FTP with low lvls and we've kicked them finally : ).
As you love them so much we hate them more.

jajajja ofcccccccc ;d ty zrobiles all , kup pacca 30 dniowego , gwarantuje ci ze nie wbijesz 140 , jesli wbijesz masz u mnie 3 miesiace za free
haha oj bujna masz wyobraznie dziecko ;d


hail dan hail juan
hail carlos hail goss
IN MEMORY OF DANGOSS



@kalor i cycek
haha jak nikt nie gra? gra Twoj rox kumpel z osiedla solar mlody i ta jego ekipka
paladyn szancez i lora aro DDDDD
aha i ja czasem gram ale to wspominalem z gumplem amerykaninem i przemekiem na Grinche pozdrawiam caly bytom i jego okilice bytom bytom okolice przemek lize dzisiaj cyce
asijoasijoaskop

Ostatnio edytowany przez Pszemek'Policjant - 18-07-2009 o 11:53.
Pszemek'Policjant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 11:57   #5631
Pszemek'Policjant
Użytkownik forum
 
Pszemek'Policjant's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2009

Posty: 8
Domyślny

hahaha widze ze kozak potus juz cos pisze ;DDDDD
Pszemek'Policjant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 12:19   #5632
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pszemek'Policjant Pokaż post
@pszemek

XDD hahahah a ty nadal lizesz srake tym swoim czarnym braciom na forum a jak


"przemek" :
I and Renato are proud that we've started war against FTP with low lvls and we've kicked them finally : ).
As you love them so much we hate them more.

jajajja ofcccccccc ;d ty zrobiles all , kup pacca 30 dniowego , gwarantuje ci ze nie wbijesz 140 , jesli wbijesz masz u mnie 3 miesiace za free
haha oj bujna masz wyobraznie dziecko ;d


hail dan hail juan
hail carlos hail goss
IN MEMORY OF DANGOSS



@kalor i cycek
haha jak nikt nie gra? gra Twoj rox kumpel z osiedla solar mlody i ta jego ekipka
paladyn szancez i lora aro DDDDD
aha i ja czasem gram ale to wspominalem z gumplem amerykaninem i przemekiem na Grinche pozdrawiam caly bytom i jego okilice bytom bytom okolice przemek lize dzisiaj cyce
asijoasijoaskop

Dziecko? Z tego co wiem to jesteś ode mnie młodszy ; ). Jeśli znajdziesz gdzieś zdanie, w którym pisze, że zrobiłem 'all' to już się więcej nie odezwę. Byłem w wojnie z Aervanim w tym samym dniu, kiedy zrobił gildię Sixth Alliance, a ty kiedy doszedłeś do Hard Plan? < ; I tak jak Suprus, nic nie wiesz i nie będziesz wiedział, a dla mnie Tibia to już przeszłośc.

Pozdrów kolegów z osiedla, 'dobrze' cie wychowują.

Edit: Liże? A może raczej mówię prawdę, która cie boli?: ) No bo innego powodu nie widzę. Jesteś drugą osobą, która próbuje mnie ośmieszyc, ale powiem ci jedno: to siebie ośmieszasz i wyrabiasz sobie pewną opinię, ale nie będę tłumaczył jaką bo każdy wie. Nawet twoi 'silveryjscy koledzy' ją znają, no ale, że nie chcą się kłócic to po prostu milczą.

A jeśli już chodzi o granie. Nie będę przypominał kto wstawał, żeby pograc w Tibię o 4-6 rano przed szkołą. A może chodziło o to, żeby 'pogadac' z Vnzl i Br, bo o tej porze zawsze ich było pełno online?; >
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 18-07-2009 o 12:29.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 12:59   #5633
Pszemek'Policjant
Użytkownik forum
 
Pszemek'Policjant's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2009

Posty: 8
Żarówka

A to nie było o 3 zamiast 4????

Haha taaaaa już zmieniasz temat , to poprostu zmieniasz temat , tu chodzi o to CO zrobiłeś w tym twoim hard plan ze swoim chłopakiem aervanim i odimem

GÓWNO , dawałes im chary i lizales tylko gdzie popadnie
aha i miales kiedys ktoregokolwiek venta?XDDD
oj chyba nie ;[


@kostiszrek ;d

Ostatnio edytowany przez Pszemek'Policjant - 18-07-2009 o 13:08.
Pszemek'Policjant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 13:09   #5634
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pszemek'Policjant Pokaż post
A to nie było o 3 zamiast 4????

Haha taaaaa już zmieniasz temat , to poprostu zmieniasz temat , tu chodzi o to CO zrobiłeś w tym twoim hard plan ze swoim chłopakiem aervanim i odimem

GÓWNO , dawałes im chary i lizales tylko gdzie popadnie
aha i miales kiedys ktoregokolwiek venta?XDDD
oj chyba nie ;[
Najwcześniejszy twój log był 4 coś tam i pamiętam jak się kłóciłeś z poredą i moradinem na forum i oni też to powinni pamiętac ; d.

Oj miałem i jeszcze pamiętam kilka ob i kto liderował ; ). Oddawałem chara, tak to prawda, ale jak chcesz wiedziec coś więcej to pogadaj z Renato i Rafaelem ; d.
Myślisz, że mnie to boli, że powiesz wszystkim, że oddawałem chara dla br/vnzl?; > Żaden z nich nigdy nie użył lettera.
A żeby ci ułatwic:
Arek oddał chara do bocenia dla Setha na 84, który bocił razem z nim do 105.
Potem Arek oddał chara mi, poexpiłem do 107, dałem chara dla Aervaniego, który wbił jakieś 60%, bo potrzebny był mu tylko addon item. Chara dostał też Jogador(Rafael), który raz był na sneaku, no a potem Odim, który bocił od 108 do 115, a po za tym był tylko raz na ob i raz na sneaku. W końcu Amerath na Lesterzenho założył gildię Cataclysm, dałem mu passy, ale nigdy nie poszedł Destroyerem walczyc, po prostu potrzebował go w razie jakiejś akcji do trapowania. No i w końcu oddałem chara dla Gossa, który razem z Arkiem bocił chara od 115 do 133.

Mam nadzieję, że ci to pomoże w przyszłości.

Edit: No i co z tego, że zmieniłem temat?; > Jak widac nie potrafisz odpowiedziec na moje pytania.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 18-07-2009 o 13:13.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 13:40   #5635
Pszemek'Policjant
Użytkownik forum
 
Pszemek'Policjant's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2009

Posty: 8
Domyślny

A no tak , sory w ciągu kilkunastu miesięcy grania w tibie raz lognałem się o 4
przepraszam

Jesteś pizda i tyle kłócisz się z każdym na forum silvery a po co?
zeby miec o czym gadac ze swoim kumplem odimem?
cóż zycze powodzenia w karierze robienia z siebie pizdy i dupoliza

out
Pszemek'Policjant jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 14:19   #5636
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pszemek'Policjant Pokaż post
A no tak , sory w ciągu kilkunastu miesięcy grania w tibie raz lognałem się o 4
przepraszam

Jesteś pizda i tyle kłócisz się z każdym na forum silvery a po co?
zeby miec o czym gadac ze swoim kumplem odimem?
cóż zycze powodzenia w karierze robienia z siebie pizdy i dupoliza

out
No a potem to były 5 i 6 rano ; d, nie zaczynaj dziecko beznadziejnych kłótni, bo mi nie zależy wogóle na tej grze. Wole się cieszyc tym co mam na rl ; D i to mi pasuje. A z Odimem nie rozmawiam prawie wogóle, zresztą nawet na msn już nie wchodzę. Słabo ci idzie coś, może czas zastanowic się nad sobą i nad swoim zachowaniem?

Ja się kłócę? ; D Jeszcze nigdy nie zacząłem, to wy zaczynacie jak napisze coś w kierunku FTP.
Tak jak mówiłem - prawda zabolała, bo od razu lecisz od wyzwisk? I kto tu jest dzieckiem? Na dodatek, któremu Tibia z głowy śmietnik zrobiła. Naucz się kultury i dopiero pisz + pisz z sensem i prawdą. Wogóle twoja teoria 'o lizaniu dupy' chyba wyszła od ciebie. No ale tak, może to jest według ciebie zaprzyjaźnienie się z kimś. I nagle problem do Odima, który ze starego teamu trochę zgasił co niektórych, którzy wkółko przez rok powtarzali to samo i nic nie wiedzieli o naszym teamie. Ale ta wasza propaganda słabo działa ; ). Mimo, że mało pomogłem to jednak nikt nie miał do tego pretensji i mogłem w spokoju grac przez ten rok, a jedyny powód dla którego próbujecie po mnie jeździc podając beznadziejne i te same argumenty wkółko jest taki, że byłem z tymi, którzy wyj***** FTP. Z tego co pamiętam, to do Moradina mieliście ten sam problem < --- botter, sharer, never fights etc.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 18-07-2009 o 14:25.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 15:09   #5637
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mendolina Pokaż post
No a potem to były 5 i 6 rano ; d, nie zaczynaj dziecko beznadziejnych kłótni, bo mi nie zależy wogóle na tej grze. Wole się cieszyc tym co mam na rl ; D i to mi pasuje. A z Odimem nie rozmawiam prawie wogóle, zresztą nawet na msn już nie wchodzę. Słabo ci idzie coś, może czas zastanowic się nad sobą i nad swoim zachowaniem?

Ja się kłócę? ; D Jeszcze nigdy nie zacząłem, to wy zaczynacie jak napisze coś w kierunku FTP.
Tak jak mówiłem - prawda zabolała, bo od razu lecisz od wyzwisk? I kto tu jest dzieckiem? Na dodatek, któremu Tibia z głowy śmietnik zrobiła. Naucz się kultury i dopiero pisz + pisz z sensem i prawdą. Wogóle twoja teoria 'o lizaniu dupy' chyba wyszła od ciebie. No ale tak, może to jest według ciebie zaprzyjaźnienie się z kimś. I nagle problem do Odima, który ze starego teamu trochę zgasił co niektórych, którzy wkółko przez rok powtarzali to samo i nic nie wiedzieli o naszym teamie. Ale ta wasza propaganda słabo działa ; ). Mimo, że mało pomogłem to jednak nikt nie miał do tego pretensji i mogłem w spokoju grac przez ten rok, a jedyny powód dla którego próbujecie po mnie jeździc podając beznadziejne i te same argumenty wkółko jest taki, że byłem z tymi, którzy wyj***** FTP. Z tego co pamiętam, to do Moradina mieliście ten sam problem < --- botter, sharer, never fights etc.
Ja ci odpowiem, ty jestes dzieciakiem leczacym komplesy na forum. Taka prawda jestem ktoras osoba z koleji ktora ci to powtarza. Bija cie w szkole wyzywaja, przesladuja to odgrywasz sie na forum xD

A najlepsze jest to ze myslisz ze ktos sie przejmie twoim lizaniem xD
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 15:25   #5638
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja mam dla ciebie taką odpowiedź poreda: jedynym powodem dla którego bronisz, a nawet popierasz Gortiego jest taki, że nigdy mnie nie lubiłeś odkąd poszedłeś do FTP, a ja zostałem z Aervanim. Wiesz dobrze, że zachowanie jakie pokazuje Gorti jest typowe dla kogoś, komu Tibia namieszała w głowie. Gdyby Gorti robił takie rzeczy, np. do Asena to jestem pewien, że byś go zjechał jak się tylko da ; ).
A co szkoły, to chyba opowiedziałeś swoją historię?; d Ja już ją dawno skończyłem, ty również, a nad popieraniem zachowania Gortiego radziłbym ci się zastanowic.
Co do lizania... jestem w 100% pewny, że jakby FTP rządziło na Silverze i to z FTP ktoś by miał advance to na pewno byś wtrącił swoje 'gratz' w temacie na forum ; ]. Nie musiałem nikomu lizac, żeby byc w teamie Vicorfa, po prostu jestem tam od początku ; D, ale jak widac jeszcze się z tym nie pogodziłeś.
I dlatego Asen ma pełen respekt, bo nigdy się ze mną nie kłócił, bo dla niego Tibia to tylko gra i zabawa, ale jak widac dla niektórych to coś więcej, tymbardziej, że ktoś próbuje wejśc w czyjeś prywatne życie.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 15:45   #5639
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

A nie pomyslales ze powodem moze byc "dosrywanie" kazdemu? W tym momencie to ty prowadzisz walke z jakimis 726386283861682138613 osobami.
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 15:49   #5640
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
A nie pomyslales ze powodem moze byc "dosrywanie" kazdemu? W tym momencie to ty prowadzisz walke z jakimis 726386283861682138613 osobami.
A czy ja zaczynam pierwszy? Co napiszę post o teamie Vicorfa lub FTP to zaraz po kolei Suprus, Malevolent, Adar Zevonto, Gorti Soul lecą z odpowiedzią na mój post. Nawet gdy nie chodzi o nich, ani gdy nie mówię nic przeciwko.

To samo było rok temu, identyczna sytuacja. Suprus, Malevolent, Adar~ próbowali zjechac Moradina, na nim się zaczęło, potem ja się wtrąciłem, bo już mnie zaczęło to drażnic. Moradin przestał pisac, to wszyscy przenieśliście się na mnie i tak wkółko. A jak wszyscy byli w jednym teamie to nagle cisza.

Edit: a jeszcze co do lizania, skoro ja się znam z Vicorfami itd., tzn, że im liże tak? A ty się znasz z Xeosnarami i co, na jakiej zasadzie się z nimi przyjaźnisz? Myślę, że na tej samej co ja. Lojalnośc. Więc zastanów się dwa razy za nim coś napiszesz bo takie pieprzenie na lewo i prawo jest żałosne.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 18-07-2009 o 15:55.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:50.


Powered by vBulletin 3