Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-03-2007, 14:58   #61
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Noo to Adaś wygrał, czyżby 4 Kryształowa Kula będzie na 100%??
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-03-2007, 15:02   #62
H.Lyoud
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 03 2007
Lokacja: Crawley / UK

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Capality Pokaż post
Noo to Adaś wygrał, czyżby 4 Kryształowa Kula będzie na 100%??
Jak skoczy swoje to będzie
H.Lyoud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 19:17   #63
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Małysz wygrał, Polska wygrała ale ja poruszę inny temat.
W drugiej lidze padają bardzo ciekawe wyniki. Na początku sezonu Gazeta Wyborcza przeprowadziła wśród trenerów 2-ligowych ekip sondę, jakie drużyny będą w pierwszej 3 na zakończenie sezonu. W 17 (!) na 18 przypadkach w pierwszej trójce wymieniane były Ruch Chorzów i Jagiellonia Białystok. Tymczasem Ruch przegrał 2 z kolei mecz (0:2 z Polonią W. i 0:1 z Odrą Opole) a Jaga w 3 meczach zanotowała w porażki i remis (1:2 z KSZO, 0:1 z Lechią i 1:1 z Piastem). Co ciekawe, jedyne bramki dla Jagiellonii strzelił pozyskany w przerwie zimowej Vuk Sotirović...
Idziemy dalej...ŁKS Łomża, która wyrasta na 2-ligową potęgę wygrała już 6 spotkanie z rzędu! I to nie z byle kim! Zaczęło się od Górnika Polkowice (1:0), potem Polonia Warszawa (1:0), Odra Opole (2:1), Polonia Bytom (3:2), Śląsk Wrocław (2:1) i dzisiaj Zagłębie Sosnowiec (2:1). Na tym Łomżanie na pewno nie zakończą swojego marszu, tym bardziej, że wszystkie spotkania poprzedniej rundy grali na wyjeździe albo na boisku Warmii Grajewo, przez modernizację stadionu.

Trochę to wyszło jak serwis informacyjny.. W każdym razie, tabela na koniec sezonu do góry nogami?
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 19:28   #64
H.Lyoud
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 03 2007
Lokacja: Crawley / UK

Posty: 138
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Otylia Jędrzejczak wicemistrzynią świata
H.Lyoud jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 21:49   #65
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Małysz wygrał, Polska wygrała ale ja poruszę inny temat.
W drugiej lidze padają bardzo ciekawe wyniki. Na początku sezonu Gazeta Wyborcza przeprowadziła wśród trenerów 2-ligowych ekip sondę, jakie drużyny będą w pierwszej 3 na zakończenie sezonu. W 17 (!) na 18 przypadkach w pierwszej trójce wymieniane były Ruch Chorzów i Jagiellonia Białystok. Tymczasem Ruch przegrał 2 z kolei mecz (0:2 z Polonią W. i 0:1 z Odrą Opole) a Jaga w 3 meczach zanotowała w porażki i remis (1:2 z KSZO, 0:1 z Lechią i 1:1 z Piastem). Co ciekawe, jedyne bramki dla Jagiellonii strzelił pozyskany w przerwie zimowej Vuk Sotirović...
Idziemy dalej...ŁKS Łomża, która wyrasta na 2-ligową potęgę wygrała już 6 spotkanie z rzędu! I to nie z byle kim! Zaczęło się od Górnika Polkowice (1:0), potem Polonia Warszawa (1:0), Odra Opole (2:1), Polonia Bytom (3:2), Śląsk Wrocław (2:1) i dzisiaj Zagłębie Sosnowiec (2:1). Na tym Łomżanie na pewno nie zakończą swojego marszu, tym bardziej, że wszystkie spotkania poprzedniej rundy grali na wyjeździe albo na boisku Warmii Grajewo, przez modernizację stadionu.

Trochę to wyszło jak serwis informacyjny.. W każdym razie, tabela na koniec sezonu do góry nogami?
Ja myślę że te 2 porażki Ruchu nic nie znaczą, mały kryzys. Ale i tak uważam że "Niebiescy" awansują. Niejestem jakimś fanem Ruchu ale licze że awansują.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 22:45   #66
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Poprawka, miałam na myśli inny mecz. Co do Ruchu i tak nie mamy szans. Niepoprawni optymiści, ale do nich należę. Jeszcze Słońce w pełnym blasku przyjdzie ze Wschodu.

Co do Adama Małysza, klasa i tyle. Mistrz.
__________________



Ostatnio edytowany przez Czarna_Mamba - 27-03-2007 o 15:36.
Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 23:08   #67
BafiAndDracon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Adam rulezzzzzzzzzz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2007, 23:50   #68
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Ruch Chorzów a 1 miejscu w II lidze, jak dobrze pamiętam, w jednym spotkaniu strzelili nam pierwszego gola w '16 sekundzie, a my mamy nadzieję ma I ligę. Niepoprawni optymiści, ale do nich należę. Jeszcze Słońce w pełnym blasku przyjdzie ze Wschodu.

Co do Adama Małysza, klasa i tyle. Mistrz.
Jeśli mówisz o meczu w Chorzowie z poprzedniej rundy to pudło Jaga wygrała, mimo niewiarygodnej przewagi Ruchu 1:0 : )
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2007, 21:26   #69
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny Mściwa bestia xD.

Była żona Romana Abramowicza chce wykorzystać pieniądze, które otrzymała od męża po rozwodzie na kupno.. klubu sportowego (tj. pokaźnej ilości jego akcji) Arsenal Londyn.

Irina Abramowicz, której sprawa rozwodowa z właścicielem Chelsea zakończyła się nie dalej niż tydzień temu, otrzymała z jego szacowanego na 18,7 biliona dolarów majątku - 300 milionów w tej samej walucie.

Cóż przysłowia o piekle i mściwych kobietach zapewne każdy z nas słyszał (jeśli jest inaczej, drogie Panie - prosimy dementować), najwidoczniej Pani Irina nie będzie wyjątkiem.

Jedna z "10 najbardziej wpływowych blondynek świata" chce wspomóc (jeśli nie wprost - wejść w posiadanie) największego londyńskiego rywala The Blues.

Autor tej wiadomości, dodatkowo, powołując się na Siberian Express cytuje także byłą drugą połowę Abramowicza:

,,Spędziłam z Romanem wiele nudnych godzin, w sypialni i na Stamford Bridge. Teraz kiedy jesteśmy rozwiedzeni chcę by moje życie stało się bardziej ekscytujące."

Czemu nie, Emirates Stadium brzmi rzeczywiście bardziej ekscytująco poza tym mina ex-męża gdy się o tym dowie - bez wątpienia, bezcenne .

Ale dobrze, koniec żartów. Chociaż sami przyznajcie, wyjątkowa sytuacja. Jeśli założymy, że te doniesienia byłyby prawdą.
__________________________________________________ ______________
Co o tym sądzicie???
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2007, 15:34   #70
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Jeśli mówisz o meczu w Chorzowie z poprzedniej rundy to pudło Jaga wygrała, mimo niewiarygodnej przewagi Ruchu 1:0 : )
Nah, pomyliłam mecze. O tym, który miałam na myśli wbili nam bramkę w 17 minucie. Stary mecz, ale po nim uświadomiłam sobie, że narazie nie mamy szans. Po prostu. Te, Bastash, jak obstawiasz, kiedy awansujemy do I ligi?
__________________



Ostatnio edytowany przez Czarna_Mamba - 27-03-2007 o 15:37.
Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2007, 20:55   #71
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Małysz rox, Mecz z Azerbejdżanem rox, z Armenia kipa, nuda, Otylia ma kolejny medalik
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-03-2007, 11:32   #72
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Te, Bastash, jak obstawiasz, kiedy awansujemy do I ligi?
To taki żart? : p
Tak na serio to w tym sezonie wierzę w pierwszą trójkę, jeśli się nie uda awansować to w przyszłym już nie widzę szans.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2007, 15:22   #73
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Odświeżam, bo działo się! Sawrymowicz mistrzem świata na 1500m stylem dowolnym! I to nie jest prima - aprilis : p
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 21:06   #74
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Co sądzicie o wczorajszych meczach LM ?

Myśle, że Milan powinien na luzie wygrać z Bayernem - Gdyby nie Reising (czy jakoś tak - mam na myśli bramkarza druzyny z Niemiec) byłoby z 4:2. W każdym razie nie podobało mi się sędziowanie arbitra z Rosji. Popełnił kilka ważnych pomyłek co miało duzy wpływ na przebieg meczu. Anyway myślę, że Bayern wyrobił sobie całkiem przyzwoitą zaliczkę na rewanż w Monachium. Te dwie bramki strzelone Milanowi na wyjeździe mogą mieć duze znaczenie w meczu za dwa tygodnie.

Co do Liverpool'u - tutaj nie mam tak wiele do komentowania. Anglicy zagrali w swoim stylu, dużo im wychodziło. PSV, które ma okres słabej formy + brak 3ech podstawowych zawodników nie miało nic do powiedzenia.

Co do dzisiejszych spotkań myślę, że będziemy świadkami wysokiej wygranej drużyny z Londynu i trudnego meczu we Włoszech. Manchester jeszcze nigdy nie grał z podbudowaną zwycięstwem z Lyon'em Romą - dlatego trudno jest jednoznacznie ocenić faworytów tego spotkania. Nie ma co ukrywać- oba zespoły są na fali. Jednak wynik tego spotkania przewiduję, z lekkim wskazaniem na drużynę Czerwonych Diabłów. Głównym atutem Romy może być własne boisko, wsparcie dużego grona kibiców i dobra forma Tottiego (za którym nie zbytnio przepadam). Z kolei Manchester ma Ronaldo, który przezywa okres szczytowej formy oraz całą resztę bardzo dobrych zawodników.

Dobra- koniec mojego wyczerpującego posta/postu. Czekam na wasze opinie dotyczące tej fazy LM
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 22:36   #75
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

A ja narzucę inny wątek:

Otóż dzisiaj w play offach grały J.W Construction AZS Politechnika Warszawska vs. BOT Skra Bełchatów, mecz zakończył sie zwycięstwem BOTU 3:1(kibicowałem AZS)
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 22:57   #76
Thoder
Użytkownik Forum
 
Thoder's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

I kogo to obchodzi?
__________________
And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna die with you.
Take your hand and walk away...

____________________________________

Forza Juve !

____________________________________

Cytuj:
"Adicz to jest stary wyjadacz, on kocha sie podszywać, budować coś, później to niszczyć - i wszystko kosztem innych."
Thoder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2007, 23:54   #77
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Co sądzicie o wczorajszych meczach LM ?

Myśle, że Milan powinien na luzie wygrać z Bayernem - Gdyby nie Reising (czy jakoś tak - mam na myśli bramkarza druzyny z Niemiec) byłoby z 4:2. W każdym razie nie podobało mi się sędziowanie arbitra z Rosji. Popełnił kilka ważnych pomyłek co miało duzy wpływ na przebieg meczu. Anyway myślę, że Bayern wyrobił sobie całkiem przyzwoitą zaliczkę na rewanż w Monachium. Te dwie bramki strzelone Milanowi na wyjeździe mogą mieć duze znaczenie w meczu za dwa tygodnie.

Co do Liverpool'u - tutaj nie mam tak wiele do komentowania. Anglicy zagrali w swoim stylu, dużo im wychodziło. PSV, które ma okres słabej formy + brak 3ech podstawowych zawodników nie miało nic do powiedzenia.

Co do dzisiejszych spotkań myślę, że będziemy świadkami wysokiej wygranej drużyny z Londynu i trudnego meczu we Włoszech. Manchester jeszcze nigdy nie grał z podbudowaną zwycięstwem z Lyon'em Romą - dlatego trudno jest jednoznacznie ocenić faworytów tego spotkania. Nie ma co ukrywać- oba zespoły są na fali. Jednak wynik tego spotkania przewiduję, z lekkim wskazaniem na drużynę Czerwonych Diabłów. Głównym atutem Romy może być własne boisko, wsparcie dużego grona kibiców i dobra forma Tottiego (za którym nie zbytnio przepadam). Z kolei Manchester ma Ronaldo, który przezywa okres szczytowej formy oraz całą resztę bardzo dobrych zawodników.

Dobra- koniec mojego wyczerpującego posta/postu. Czekam na wasze opinie dotyczące tej fazy LM
Przerwa:

Roma 1-0 Manchester
Chelsea 0-1 Valencia (--Najciekawsze jest to że Chelsea ciśnie Valencie niesamowicie a to Valencia prowadzi xD--)
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2007, 00:09   #78
Thoder
Użytkownik Forum
 
Thoder's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Up
Już remisy. Zobaczymy jak się to dalej potoczy
__________________
And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna die with you.
Take your hand and walk away...

____________________________________

Forza Juve !

____________________________________

Cytuj:
"Adicz to jest stary wyjadacz, on kocha sie podszywać, budować coś, później to niszczyć - i wszystko kosztem innych."
Thoder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2007, 00:18   #79
Piotrek~
Użytkownik Forum
 
Piotrek~'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2005
Lokacja: Kalisz

Posty: 237
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 60
Skille: 90/91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thoder Pokaż post
I kogo to obchodzi?
mnie......
Piotrek~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-04-2007, 00:18   #80
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Milan 2 vs 2 Bayern
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:17.


Powered by vBulletin 3