Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-04-2008, 19:03   #81
Vrith
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 114
Imię: Muel Lan
Profesja: Elite Knight
Gildia: Inferno
Świat: Xerena
Poziom: 96
Skille: 88/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quenative Pokaż post
połowa z was sie zali ze 2x 100 ms zabija 100ek a to gowno prawda bo on wali hity za okolo 300 (dokladnie nie wiem ile) no a taki knight ma potiona za 600 ON SIE MOZE ULECZYC 2 RAZY CO DAJE 1200 HP A TE SORCE MOGA ZADAC MU 600HP a wy placzecie ciagle
tak btw. te manasy dla pala powinny dawac 210 many bo wtedy by mozna bylo exure san jeszcze walnac a tak trzeba miec te 60 many zeby sie uleczyc potion i exura san
napisz zażalenie do cipsoftu a dla sorkow niech zrobia mfy co daja 1200 many bo ja chce k**** ciagle ue walic
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krystian-Wielki-Owner Pokaż post
Czytając Wasze wszystkie wypowiedzi, doszedłem do wniosku, że to axe są lepsze. Na pierwszych stronach pisze, że to swordy góruja. Nie mogłem spać dziś w nocy, bo mam knighta na axe ze skilami 59/59 i miałem zacząć skilować sworda.
Pozdro dla fanów knighta.
Vrith jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-04-2008, 19:03   #82
Pszczola
Użytkownik Forum
 
Pszczola's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Wiek: 29

Posty: 103
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 95
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K0wal Pokaż post
i co boterzy płaczą bo boty pod nowego clienta nie działają (jedyny plus tego upa )
oj zdziwilbys sie ;]
Pszczola jest offline  
stary 09-04-2008, 19:46   #83
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keriosa_ Pokaż post
No ale nikt z was oczywiście nie wie, że można użyć każdego rodzaju w jednej sekundzie

Czyli w jeden sekundzie możesz się uleczyć wszystkimi 4 potionami na raz... Co da ci baaardzo dużo hp :/
Sprawdziłem, niestety - bullshit.
Kamliss jest offline  
stary 09-04-2008, 20:03   #84
Paccliker
Użytkownik Forum
 
Paccliker's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 62
Poziom mag.: 53
Domyślny

Jak zwykle tyle narzekania. I tak w to będziecie grać nawet jak by rat walił z e wave a wolf strzelał z arrowów. Za tydzień się przyzwyczaicie i tyle. Ja Vampy moim 50 msem tak szybko zabijam, że haste nawet nie zdąży włączyć. A co do tych hyder i gsów ... To za ile walą z dystansu jak ktoś to napisał?
__________________
1st ostrzeżenie: 03.02.08 by Dr.Omader
2st ostrzeżenie: 21.12.08 by Wieszok



Paccliker jest offline  
stary 09-04-2008, 20:07   #85
Tomeleoon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Szkoda, ze nie zrobili zwyklych i srednich spirit potion'ow. Jak juz jest great to te by sie przydaly.

Pozatym to nawet fajnie

Ostatnio edytowany przez Tomeleoon - 09-04-2008 o 20:09.
 
stary 09-04-2008, 20:09   #86
Milan ognia
Użytkownik Forum
 
Milan ognia's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Rookgaard / Gorzów Wlkp.
Wiek: 32

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 43
Milan ognia ma numer GG Dam na Pw... może.
Domyślny

Cytuj:
Prosimy o zapoznanie się z Tibia Rules w celu poznania ich.
Masło maślane. =*
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo Pokaż post
@Thoro
ROTFL, Twoje posty są głupsze niż ustawa przewiduje, gratulacje.
Ogólnie to spadaj, nikt nie wierzy w te spedalone bajki, poza tym, jak takiś eko, to wyłącz komputer, bo energia elektryczna u nas pochodzi w większości z węgla .
Milan ognia jest offline  
stary 09-04-2008, 20:47   #87
KriS1460
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2008
Lokacja: Gdansk

Posty: 280
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

z tym Djinn Blade z marida i Efreta to prawdopodobnie SCIEMA.
pare stron wstecz widzialem jak 1 koles napisal ze wylotowal juz Djinn Blade z marida. Moze macie jakas fotke z tym? jezeli by ktos takiego lootnal juz to napewno na tibia.de byl by juz jakis post na ten temat a nic do tej pory nie ma. Ja dzis Maridow zabilem SETKI, wszystkie Djiny na Aurea byly okupowane, nikomu nic nie spadlo chodz wiem ze to odrazu nie leci.

Ostatnio edytowany przez KriS1460 - 09-04-2008 o 22:12.
KriS1460 jest offline  
stary 09-04-2008, 21:24   #88
adrianeczeqq
Użytkownik Forum
 
adrianeczeqq's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 31

Posty: 523
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 132
Domyślny

geomancery rzadziej żrą manę i max do 60(było 80) i gsy troszkę częściej z łapy za 100+ mnie leją a z poisona nie obrywałem więcej jak 80
__________________
Cytuj:
Kom zue hausen, kinder machen, szturchen pupen, targen lachen.
How much wood would a woodchuk chuck if a woodchuk would chuck a wood?

Ostatnio edytowany przez adrianeczeqq - 09-04-2008 o 21:28.
adrianeczeqq jest offline  
stary 09-04-2008, 21:41   #89
$KASA$
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 03 2006

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KriS1460 Pokaż post
z tym Djinn Blade z marida i Efreta to prawdopodobnie SCIEMA.
pare stron wstecz widzialem jak 1 koles napisal ze wylotowal juz Djinn Blade z marida. Moze macie jakas fote z tym? jezeli by ktos takiego lootnal juz to napewno na tibia.de byl by juz jakis post na ten temat a nic do tej pory nie ma.
Dokladnie...
$KASA$ jest offline  
stary 09-04-2008, 22:18   #90
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Na wiki nic nie dodali co do loota.
Jeżeli chodzi o zmiany potwór - pokemon welcome to!

Bożeee to jest żenada, czemu z upa na up muszą zmienić moba, skoro tamte były dobre (geo żrący mniej mana = mniejsze lvl mogą tłuc dwarf hella/vampir i haste? po co mu to, i tak ma tak mało hp że zazwyczaj nie doleci.../bb i wave? przecież to kupa gównianych kości a nie Lich).

Potiony? Mam swoje zdanie - z uhami było dobrze, a dodawanie nowych środków leczniczych to idiotyzm, bo dobry system leczenia został wyparty przez jakieś gówniane fluidy.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline  
stary 09-04-2008, 22:58   #91
Xeondes
Użytkownik Forum
 
Xeondes's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2007

Posty: 20
Imię: Xeonndess
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Supervisors
Świat: Elera
Poziom: 50
Poziom mag.: 49
Domyślny

Nie no cipsoft znowu wszystko zepsul!!!! Teraz z malp leci max 30gp!!!! Juz mam ich dosc. Ciekawe co jeszcze spi****yli

Ostatnio edytowany przez Xeondes - 09-04-2008 o 23:00.
Xeondes jest offline  
stary 09-04-2008, 23:20   #92
Uladin_Relox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Potiony? Mam swoje zdanie - z uhami było dobrze, a dodawanie nowych środków leczniczych to idiotyzm, bo dobry system leczenia został wyparty przez jakieś gówniane fluidy.[/quote]


zgadzam się w 100% knighci niedługo będą jak czołgi za niedługo zrobią ze coś będzie dawało 1000hp sorc musi kilka sd wsadzić w knighta ten sie uleczy 1 potionkiem i sdki zmarnowane to bez sensu. teraz druid niema na czym zarabiac kiedys szlo grac jak jeszcze uhy byly w cenie a teraz...
Nie dosyć ze trzeba dużo tracić na manaski bo różczka czary itp dużo biorą many w sumie. Expienie knightem zawsze było o wiele tańsze niż magami a teraz to już dali czadu z tymi potionkami i jeszcze hp kosztuje 45 gp a mp 50 większej żenady nie widziałem...
 
stary 09-04-2008, 23:53   #93
Kellerman
Użytkownik Forum
 
Kellerman's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2007
Lokacja: New York
Wpisy bloga: 1

Posty: 267
Stan: Na Emeryturze
Imię: John Doe
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 79
Skille: -,.,-
Poziom mag.: 7
Kellerman ma numer GG 5857403
Domyślny

Co za idioci ,nawet taki imo spamer jak ja opuścił to forum...
wiecie co? kilka lat temu gdybym powiedział na forum ,że anni mogłoby być prostsze wszyscy by mnie wyśmieli ,Anni chyba najważniejsze przeżycie w życiu Tibijczyka ,6 demów ,mały pokoik ,brak możliwości ucieczki... każdy to lubił ,gracze cieszyli się jak padli po 4 razy na anni odrabiali lvl ,co wtedy trwało dość długo (teraz 6 godzin -.-) wtedy byli prawdziwi przyjaciele w tibi ,prawdziwe pk ,mistrzowie pvp ,expienia ,myślenia ,teraz ludzie myślą tak ,bocik plx (już nawet cipsoft się zlitował nad idiotami i zrobił hotkeye -.-) no jakby nie koor** mam zarąbiste pvp bo m wall stawia mi bot , a ja naciskam hotkeya ,i w ogóle evull smile...
Anni "o zepsuli ani bo słabiej się leczę" oglądał ktoś anni Astronisa? widziałem to na żywo tak się składa ,zresztą nie tylko ja wiele osób...wszystko zakładał sam ,ice rapiery itd ...straty ogromne ...ktoś może mi się teraz pochwalić mi z czystym sercem ,że zrobił anni bez bota ,durnych hotkeys i własnych umiejętności ... zróbcie mi przysługę ,załóżcie ograniczenia wiekowe i umysłowe w tibii zero ilotów tibia od 17 lat ,i ewentualnie jeszcze dla tych 15-16 co mają własny pogląd na świat...grał ktoś na świecie only dla premium? wiecie co? tam stawiasz monka pod depo ,i nikt ci go nie zabije ,będzie na nim trenował :> i czekał aż się uleczy ,tam większość bije nie dla zysku ,tylko dla zabawy...
__________________
Kod:
"We francuskim ruchu oporu patrzenie na pluton egzekucyjny uważano za honor, a największym męstwem był uśmiech w momencie strzału"

Zabiłem twojego brata a może pomogłem rozbić twoje małżeństwo?nie ważne co zrobiłem napisz mi notkę

JAK WIDZĘ RIPPERA TO MNIE ŻAL ZŻERA.
Kellerman jest offline  
stary 10-04-2008, 00:10   #94
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

coraz wiecej widze w tym temacie "Djinn Blade" <<<--- moze mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi dokładnie?

@down
powiedział co wiedział nie?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo

Ostatnio edytowany przez Aevolana - 10-04-2008 o 00:29.
Aevolana jest offline  
stary 10-04-2008, 00:10   #95
VanDaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Domyślny

uwazam ze ten update byl potrzebny jak dodanie plywania w tibi ...
dziekuje, dowidzenia
VanDaan jest offline  
stary 10-04-2008, 02:50   #96
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kellerman Pokaż post
Anni "o zepsuli ani bo słabiej się leczę" oglądał ktoś anni Astronisa? widziałem to na żywo tak się składa ,zresztą nie tylko ja wiele osób...wszystko zakładał sam ,ice rapiery itd ...straty ogromne ...ktoś może mi się teraz pochwalić mi z czystym sercem ,że zrobił anni bez bota ,durnych hotkeys i własnych umiejętności
Znam takich , ja tez nigdy nie uzylem bota Ale sa lepsi ode mnie , znam takich co bez bota zrobili ani potem zrobili feru tower solo blokowali morgha czy orshabala , bili faraony solo , juggi - i wszystko bez bota.

Sa naprawde niezli gracze ale ich w obecnych zcasach to juz tylko ze swica szukac.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 10-04-2008 o 02:51.
mago jest offline  
stary 10-04-2008, 02:53   #97
VanDaan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2007

Posty: 111
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Domyślny

Znam takich , ja tez nigdy nie uzylem bota Ale sa lepsi ode mnie , znam takich co bez bota zrobili ani potem zrobili feru tower solo blokowali morgha czy orshabala , bili faraony solo , juggi - i wszystko bez bota.

Sa naprawde niezli gracze ale ich w obecnych zcasach to juz tylko ze swica szukac

na twoim miejscu popracowal bym nad umiejetnosciami w pisowni
VanDaan jest offline  
stary 10-04-2008, 08:07   #98
Elius
Użytkownik forum
 
Elius's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Godów

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 28
Skille: 62/60
Poziom mag.: 4
Elius ma numer GG 8170002
Domyślny

hehe... z tymi potionami pomysł może być
Elius jest offline  
stary 10-04-2008, 09:34   #99
Obdarciuch
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2007
Lokacja: Leżajsk

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Obdarciuch
Profesja: Elder Druid
Gildia: Old
Świat: Guardia
Poziom: 201
Poziom mag.: 79
Domyślny

Wszystko ladnie pięknie ale albo mi sie wydaje albo z sd mam duzo slabsze hity w demka. Dlugo niegralem to moze zle pamietam. Niech mnie ktos oswieci czy to prawda ze magom (sorc,drut) jak zwykle dodali poprzeczke. A moze tylko druid ma mniejsze hity teraz. Albo po prostu mi sie to przysnilo ;p
Obdarciuch jest offline  
stary 10-04-2008, 09:51   #100
Jess Veronique
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 35

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nerana
Poziom: 106
Poziom mag.: 82
Send a message via Skype™ to Jess Veronique
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Postanowiliśmy również okazać więcej tolerancji, jeśli chodzi o nazwy postaci. Po wprowadzeniu owych zmian twoja postać będzie mogła mieć nazwę sławnej osoby lub jakieś rzeczy. Imię twojego bohatera będzie mogło brzmieć w twoim ojczystym języku lub być podobne do nazwy innych bohaterów, gdyż usunęliśmy stosowne punkty regulaminu. Zmiany te dotyczą imion jak i nazw, rang i podpisów gildii.
czyli nadszedl czas Pamel oraz Kotletów of Schab?

__________________
W duszy hardcore, w bani meksyk!
Jess Veronique jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:15.


Powered by vBulletin 3