Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2010, 00:03   #101
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie.
Popatrz, za czasów starożytnego Rzymu homoseksualizm był akceptowany. Wraz z upadkiem Rzymu, upadła też ta akceptacja... a wraz z tym rosła popularność chrześcijaństwa. Ja tu widzę pewną analogię, o której wspomniałem już wcześniej. Bo przecież Bóg stworzył kobietę i mężczyznę (co zostało zapisane w jakiejś książce), to niepodważalny dowód, na pewno. Swoją drogą, to nie homoseksualiści, a księża gwałcą dzieci Rzeczywiście, wybrańcy Boga.
Zoofilia też była w sumie akceptowana. Natomiast tymi księżmi rzeczywiście pokazałeś ile wiesz o świecie , który cię otacza. Parę rozdmuchanych afer akurat z księżmi i każdy ksiądz= pedofil.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Mówiłem o podłożu psychicznym i istocie fizycznej samej jednostki.
U zwierząt ? Aha ok.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Którym można się zarazić też przez kontakt kobieta-mężczyzna, no rzeczywiście świetny argument, wykorzystywany tylko przez ludzi chcących zrzucić na homo całe zło.
Można oczywiście tylko w kontaktach homoseksualnych jest to o wiele częstsze.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A ksiądz to już jest poza mocą tej wszechmocnej natury?
No i nieźle się ta natura spisała, w ogóle dając możliwość bycia bezpłodnym. To tak jakbym wsadził pranie do prali i zamiast proszku do prania dosypałbym pieprzu.
A dlaczego pijesz do księży? Co to ma wspólnego z nasza dyskusja ? Ksiądz jest jak każdy inny mężczyzna . Musisz się wyżyć na księżach dlatego szukasz powodu do zaczepki ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Bo INTELIGENTNI ludzie zauważają, że ludzi jest o wiele za dużo. Co za dużo to nie zdrowo. Poza tym o przyczynach ujemnego przyrostu naturalnego uczy się w gimnazjum na geografii, więc chyba niespecjalnie uważałeś.
Niestety tu pokazałeś totalny brak wiedzy przede wszystkim ekonomicznej poczytaj o cyklach koniekturalnych według Keynesa i ich zwalczaniu wtedy się dowiesz jak ważne w naszej gospodarce jest przyrost ludności.
Inteligentni ludzie to rozumieją i nie pieprzą głupot typu co za dużo to nie zdrowo. Niższa , która zrobi się po lewackich europejczykach zajmą muzułmanie z prawem szariatu. Tam nie będzie dyskusji o gejach. Ale niestety to jest naturalne lepszy ustrój/naród/system wygrywa ze słabszym

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Tak, ale dziecko powinno mieć wybór, a nie od dziecka być nauczanym jedynej-słusznej-racji. Myślisz, że czemu chrzest jest tak wcześnie? "Bo jak umrą jako małe dzieci to pójdą do nieba"? Akurat.
Rodzice maja całkowite prawo wychowywać dziecko jak im to pasuje , jesli go nie katują , moga uczyć go miłości do gejów albo homofobii . Mogą uczyć ,że Piłsudski był bohaterem narodowym albo bandyta spod Bezdan.Nic ci do tego
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
To ciekawe, kogo ludzie znienawidzą bardziej - pedofila czy geja.
Geja czy nekrofila ? bez sensu argument

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Moje tłumaczenie jest takie, że homoseksualizm jest normalnym oraz naturalnym zjawiskiem w przyrodzie. Szkoda tylko, że żałośnie próbowałeś odwrócić kota ogonem. No cóż, ale tak to jest jak się nie ma żadnych argumentów. Żałosne.
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz. Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci. Więc skoro barany nie czerpią przyjemności z robieniem tego między sobą więc po co to robią ? Wala się dla samego walenia ? Wytłumacz mi jeszcze misiaczku dlatego te wszystkie barany , psy a nawet więźniowie gdy dopuści się ich do samic/kobiet robia to z kobietami a nie miedzy sobą ? Jest to wina instynktu, baranowi tez buzują hormony i tez musi dać upust . Jak ileś procent dzieciaków będzie sobie robiło dobrze przed monitorem to znaczy ,że wola rękę od dziewczyny ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Skręcasz w prawo na skrzyżowaniu moralność/normalność później prosto absurdem antylewaków, na rondzie trzeci zjazd w dziwaczne dowodzenie że białe jest białe a czarne jest czarne i masz.
No rozumiem ,że dla lewaków dziwaczne jest to ,żę białe jest białe a czarne jest czarne .

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 09-07-2010 o 00:16.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2010, 00:47   #102
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Zoofilia też była w sumie akceptowana.
Dałbym tu argument o miłości, ale zaraz byś pewnie powiedział, że zoofil może kochać kota, więc po prostu spasuje, to donikąd nie prowadzi, twojego poglądu i tak nie zmienię.

Cytuj:
Natomiast tymi księżmi rzeczywiście pokazałeś ile wiesz o świecie , który cię otacza. Parę rozdmuchanych afer akurat z księżmi i każdy ksiądz= pedofil.
Na tej samej zasadzie ty (domyślam się tylko, oceniam to na podstawie większości hetero) uważasz homo za cioty kręcące tyłkami, z miękkimi nadgarstkami, w różowych koszulkach, obściskujących się na paradach. A to też jest tylko cząstka.

Cytuj:
Można oczywiście tylko w kontaktach homoseksualnych jest to o wiele częstsze.
A czy na tej samej podstawie ja mam uważać stosunek hetero za gorszy, bo w nim częściej dochodzi do gwałtów?

Cytuj:
A dlaczego pijesz do księży? Co to ma wspólnego z nasza dyskusja ? Ksiądz jest jak każdy inny mężczyzna . Musisz się wyżyć na księżach dlatego szukasz powodu do zaczepki ?
Nie o to chodzi. Chodzi o to, że mówisz, że mężczyzna musi uprawiać seks, bo tak go stworzyła natura. To co z księżmi?

Cytuj:
Niestety tu pokazałeś totalny brak wiedzy przede wszystkim ekonomicznej poczytaj o cyklach koniekturalnych według Keynesa i ich zwalczaniu wtedy się dowiesz jak ważne w naszej gospodarce jest przyrost ludności.
Nie czytałem i nie mam zamiaru czytać. Jeśli wymagasz od kogoś pełną znajomość na wszystkie tematy, to pomyliłeś forum. Myślisz, że jak przeczytasz książkę, o której mało kto słyszał, to możesz uważać, że inni mają brak wiedzy?

Cytuj:
Inteligentni ludzie to rozumieją i nie pieprzą głupot typu co za dużo to nie zdrowo. Niższa , która zrobi się po lewackich europejczykach zajmą muzułmanie z prawem szariatu.
Inteligentny człowiek stwierdziłby, że Europejczycy robią dobrze, a muzułmanie bardzo źle. To nie są jakieś wyścigi, kto zrobi więcej dzieci, ten będzie miał władzę.

Cytuj:
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz. Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci.
Typowe. A czy heteroseksualizm ogranicza się tylko do seksu? A co, jeśli ci powiem, że dotąd nie odbyłem żadnego stosunku z mężczyzną? To już nie jestem gejem? Jest też coś takiego, jak uczucie, ale pewnie tobie wydaje się to śmieszne.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 00:52   #103
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
No to o czym tu dyskutujemy skoro zrobili te dzieci to maja do nich jakieś prawa.
Oczywiscie. Choc jest to argument dla tych tutaj co uwazaja ze homo to cale zlo, i nigdy nie powinni wychowywac dzieci.

Cytuj:
Przeczysz temu ,że przyjemność z seksu nie jest dziełem ewolucji ?
Owszem. Bo jest to wytwor ewolucji. Co nie zmienia faktu ze natura/ewolucja ma wiecej niz jeden sposob wymuszenia prokreacji, nie tylko przyjemnoscia. Zgodze sie z toba ze mozna to nazwac instynktem. Ale zeszlismy z tematu.

Cytuj:
Bardzo to naciągane, myśląc tym tokiem myślenia, czyszczenie nieba przed defilada na placu czerwonym tez jest rzeczą naturalna.
Tez. Wszystki osiagniecia i dewiacje ludzi sa efektem ewolucji. Wymyslamy rzeczy abstrakcyjne, ale ta umiejetnosc mamy w spadku natury. To co jednostki lub grupy robia i wszystkie zmiany, ktorych uniknac sie nie da.


Moze zacznijmy nowszy temat. Church of Scientology. Religia czy sekta? Mielismy szczescie ze nie rozprzestrzenil sie on do polski. Co ciekawsze, grupa "Anonymous" (/b/tardy) wypowiedziala temu "kosciolowi" wojne, po tym jak Scientolodzy starali sie "cenzurowac internet" (usunac jeden wywiad z Tomem Cruise) twierdzac ze jest to "copyrighted material".

http://www.youtube.com/watch?v=JCbKv9yiLiQ
http://www.youtube.com/watch?v=lAP8QNLXeNo
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 01:03   #104
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Na tej samej zasadzie ty (domyślam się tylko, oceniam to na podstawie większości hetero) uważasz homo za cioty kręcące tyłkami, z miękkimi nadgarstkami, w różowych koszulkach, obściskujących się na paradach. A to też jest tylko cząstka.
Nie uważam tak, chociaż jakby zrobić statystykidsetek księży pedofilów i zniewieściałych gejów to chyba zdecydowanie wygraliby geje


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A czy na tej samej podstawie ja mam uważać stosunek hetero za gorszy, bo w nim częściej dochodzi do gwałtów?
Zzęściej dochodzi do gwałtów bo heterycy stanowią 98% społeczności kolego, nie tylko geografia ekonomiczna lezy ale takze matma.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie o to chodzi. Chodzi o to, że mówisz, że mężczyzna musi uprawiać seks, bo tak go stworzyła natura. To co z księżmi?
Tez musi dać sobie upust, niestety nie jestem ślepo zapatrzonym moherem . Ataki na księży u mnie nie przejda
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie czytałem i nie mam zamiaru czytać. Jeśli wymagasz od kogoś pełną znajomość na wszystkie tematy, to pomyliłeś forum. Myślisz, że jak przeczytasz książkę, o której mało kto słyszał, to możesz uważać, że inni mają brak wiedzy?
Nie uważam ,żeby wszyscy interesowali się makroekonomia i to na poziomie dyskusje Keynesizm - klasycyzm. tylko po prostu nie opowiadaj głupot o ,że jak się mniej rodzi to dobrze. Mogłeś tego nie wiedzieć rozumiem , jezeli nei masz zamiaru czytać to uwierz mi na słowo - to głupota
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Inteligentny człowiek stwierdziłby, że Europejczycy robią dobrze, a muzułmanie bardzo źle. To nie są jakieś wyścigi, kto zrobi więcej dzieci, ten będzie miał władzę.
Niestety są , jak za parędziesiąt lat w europie bedzie gigantyczny odsetek muzułmanów to jak myślisz , też będą grzecznie rozmawiać o prawach gejów ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Typowe. A czy heteroseksualizm ogranicza się tylko do seksu? A co, jeśli ci powiem, że dotąd nie odbyłem żadnego stosunku z mężczyzną? To już nie jestem gejem? Jest też coś takiego, jak uczucie, ale pewnie tobie wydaje się to śmieszne.
1. Widze ,że nagminnie odwracasz kota ogonem. Wątpię ,żeby barany w kontaktach homoseksualnych angażowały się psychoemocjonalnie
2. Akurat tu chyba nikt się nie przyczepi , każde badania mówią ,że geje zmieniają partnerów jak rękawiczki , i w większości jest to tylko zaspokojenie potrzeb nic więcej , są naturalnie wyjątki
3. Jeśli chodzi o twój stosunek z mężczyzna to się chwalisz czy żalisz ?

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 09-07-2010 o 01:07.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 01:51   #105
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Cytuj:
No rozumiem ,że dla lewaków dziwaczne jest to ,żę białe jest białe a czarne jest czarne .
Oj przydałby się kurs z przemówień wielkiego wodza Jarosława. Chociaż może dla ciebie lewakiem jest Jaro?

Cytuj:
Nie uważam tak, chociaż jakby zrobić statystykidsetek księży pedofilów i zniewieściałych gejów to chyba zdecydowanie wygraliby geje
Pewny jesteś? A co z aferami pedofilskimi w Polsce, Irlandii, Stanach Zjednoczonych? Ile to było w Irlandii poszkodowanycH? Bo z tego co pamiętam to strasznie dużo (kołacze mi się liczba kilkunastu tysięcy dzieci na przestrzeni 30 lat).

Cytuj:
1. Widze ,że nagminnie odwracasz kota ogonem. Wątpię ,żeby barany w kontaktach homoseksualnych angażowały się psychoemocjonalnie
A w kontaktach z baranicami angażują sie? Tworzą miłosne wiersz itp itd?

Cytuj:
2. Akurat tu chyba nikt się nie przyczepi , każde badania mówią ,że geje zmieniają partnerów jak rękawiczki , i w większości jest to tylko zaspokojenie potrzeb nic więcej , są naturalnie wyjątki
Każde czyli które? I czy podobne badania robione na uczestnikach wiejskich dyskotek?

Cytuj:
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz. Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci. Więc skoro barany nie czerpią przyjemności z robieniem tego między sobą więc po co to robią ? Wala się dla samego walenia ? Wytłumacz mi jeszcze misiaczku dlatego te wszystkie barany , psy a nawet więźniowie gdy dopuści się ich do samic/kobiet robia to z kobietami a nie miedzy sobą ? Jest to wina instynktu, baranowi tez buzują hormony i tez musi dać upust . Jak ileś procent dzieciaków będzie sobie robiło dobrze przed monitorem to znaczy ,że wola rękę od dziewczyny ?
No akurat przy zwierzętach to zaobserwowano że nawet przy dostępie do samic nadal utrzymują kontakty z samcami. Co do więźniów pojęcia nie mam. Nie wiem czy ktoś takie badania przeżył.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 02:21   #106
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
A w kontaktach z baranicami angażują sie? Tworzą miłosne wiersz itp itd?
Waćpan wybaczy. To są owce.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 11:26   #107
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Wałkowanie dalej tego tematu nie ma sensu, i tak od samego początku był to offtop, więc...

Co myślicie o tym, że Jarek nagle się zaszył w swoim domu? Pewnie wściekł się, że masa wybrała Bronka a nie jego. Koniec wojny polsko-polskiej, akurat
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 12:37   #108
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Moje tłumaczenie jest takie , że sam sobie przeczysz.
Dostałeś właśnie nagrodę kretyna roku, wiesz?
Ponieważ twoje wytłumaczenie podanego zapytania brzmi: moje wytłumaczenie przeczy samo sobie (!). Czyli zamiast odnieść się do zapytania żałośnie próbujesz odskoczyć od tematu i skierować rozmowę w inną stronę.

Cytuj:
Wytłumacz mi jeszcze misiaczku dlatego te wszystkie barany , psy a nawet więźniowie gdy dopuści się ich do samic/kobiet robia to z kobietami a nie miedzy sobą ?
Zanim pójdziemy z tematem dalej, chce żebyś uargumentował swoją wypowiedź. Bo ja tutaj na razie widzę kretynizm wyssany z palca bez jakichkolwiek rzeczowych dowodów.

Cytuj:
Co myślicie o tym, że Jarek nagle się zaszył w swoim domu? Pewnie wściekł się, że masa wybrała Bronka a nie jego. Koniec wojny polsko-polskiej, akurat
Musi odreagować stres po wyborach (oby nie za pomocą kota!)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 09-07-2010 o 12:38.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 13:08   #109
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Oj przydałby się kurs z przemówień wielkiego wodza Jarosława. Chociaż może dla ciebie lewakiem jest Jaro?
Nie, jest narodowym socjalista
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Pewny jesteś? A co z aferami pedofilskimi w Polsce, Irlandii, Stanach Zjednoczonych? Ile to było w Irlandii poszkodowanycH? Bo z tego co pamiętam to strasznie dużo (kołacze mi się liczba kilkunastu tysięcy dzieci na przestrzeni 30 lat)
.
A teraz drogi kolega zobacz ilu księży brało w niej udział ,ilu zostało skazanych i porównaj z liczba wszytkich księży
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
A w kontaktach z baranicami angażują sie? Tworzą miłosne wiersz itp itd?
.
Podejrzewam, ze również nie . Tylko drogi kolega zamiast pisać kretynizmy może przeczyta z łaski swojej , kto zaczął pisać o uczuciach w życiu baranów , bo nie ja.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
Każde czyli które? I czy podobne badania robione na uczestnikach wiejskich dyskotek?
.
http://www.piotrskarga.pl/ps,384,5,0...nformacje.html
Pierwsze ze brzegu , inne artykuł są podobne.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus Pokaż post
No akurat przy zwierzętach to zaobserwowano że nawet przy dostępie do samic nadal utrzymują kontakty z samcami. Co do więźniów pojęcia nie mam. Nie wiem czy ktoś takie badania przeżył.
Nie wiem, być może tak jest. Podałem tylko pewien fakt, zdecydowana większość samców po dostepie do samic robi to z samicami. Ale czy koledzy nie dostrzegają problemu ? Skoro barany kierują się tylko instynktem( z tym się chyba zgadzamy) , to ich mózg jest nastawiony tylko na :
- zdobyć pokarm
- rozmnożyć sie
-czuć się bezpieczniej
- dominacja w stadzie itd
Skoro jak koledzy udowodnili nie odczuwają przyjemności z prokreacji to po co to robią z samcami ? Dla samego bycia gejem ? Z uczucia ? Czy po prostu muszą bo ich ciśnie ?
1.Może chodzić tez o pewną dominacje ,co jest tez spotykane. tzn ja cie wezmę bo jestem ważniejszy i pokaże ,że jesteś nikim.
2. Samice nie są dajkami jak ludzkie kobiety, jest okres godowy ,u np.psa cieczka Wtedy pies może sie wyżyć ,wcześniej nie może . Wiec korzysta z innego psa , czasami z różnych innych rzeczy zdarza się atak na kota, tak samo więźniowie . I wracamy do kwestii masturbacji dzieciaków , robią reka jednak gdyby mieli możliwość robili by to z dziewczyna .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Dostałeś właśnie nagrodę kretyna roku, wiesz?
Ponieważ twoje wytłumaczenie podanego zapytania brzmi: moje wytłumaczenie przeczy samo sobie (!). Czyli zamiast odnieść się do zapytania żałośnie próbujesz odskoczyć od tematu i skierować rozmowę w inną stronę.
Czym próbuje odskoczyć ? Przeczę temu ,że występuje homoseksualizm występuje w przyrodzie ? Tłumacze tylko dlaczego tak jest, zeby tacy lewacy jak ty nie mogli mówić. "Barany lubią się walić między sobą więc my też możemy". Bo jest róznica między baranem i człowiekiem , które podawałem wcześniej. Chyba twoja inteligencja jest na takim poziomie ,że zrozumiesz te subtelne różnice.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Zanim pójdziemy z tematem dalej, chce żebyś uargumentował swoją wypowiedź. Bo ja tutaj na razie widzę kretynizm wyssany z palca bez jakichkolwiek rzeczowych dowodów.
Widzi kolega , tutaj pojawia się coś takiego jak logiczne myślenie , tak obce środowiskom lewackim.
Mam nakręcić ci filmik jak mój pies ma do wyboru innego psa a suczkę z cieczka ? Nie na kręcę, za to w bonusie powiem ci co się stanie , bo możesz się nie domyślić. Wybierze sukę

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 09-07-2010 o 22:58.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 13:11   #110
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
http://www.piotrskarga.pl/ps,384,5,0...nformacje.html
Pierwsze ze brzegu , inne artykuł są podobne.
Z całym szacunkiem, ale tracisz resztki wiarygodności.

Może jeszcze jakieś fragmenty z "Naszego Dziennika" albo "Rycerza Niepokalanej" ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 13:40   #111
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Z całym szacunkiem, ale tracisz resztki wiarygodności.

Może jeszcze jakieś fragmenty z "Naszego Dziennika" albo "Rycerza Niepokalanej" ?
Akurat takie znalazłem , przeczysz autentyczności, znajdz badanie przeczące temu. To ,że zobaczyłeś Skarge w adresie nie oznacza ,że to stek kłamstw .Informacje powtarzają się w podobnych artykułach
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 13:41   #112
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Chciałem zakończyć ten temat, ale parę rzeczy muszę sprostować...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
A teraz drogi kolega zobacz ilu księży brało w niej udział ,ilu zostało skazanych i porównaj z liczba wszytkich księży
A teraz drogi kolega zobacz ile ludzi brało w niej (paradzie) udział, ilu z nich było homo i porównaj z liczbą wszystkich homo.
Do twojej wiadomości - jak wejdziesz na losową stronę pornograficzną, to też jest tam dużo różnych... ludzi. To nie znaczy, że co drugi z nas bierze udział w tworzeniu takiego filmu.

Cytuj:
Podejrzewam, ze również nie . Tylko drogi kolega zamiast pisać kretynizmy może przeczyta z łaski swojej , kto zaczął pisać o uczuciach w życiu baranów , bo nie ja.
Zacytuj, gdzie napisałem o uczuciach BARANÓW czy jakichkolwiek innych zwierząt. Bo o ile mi wiadomo (oczywiście mogę się mylić, skąd niby JA mam wiedzieć co JA miałem na myśli) mówiłem o ludziach.
Twój argument, że homo zmieniają partnerów jak rękawiczki nie ma nigdzie poparcia, pasuje tak samo do hetero (dyskoteki anyone?) i jest zwyczajnie głupi.

Cytuj:
Nie wiem, być może tak jest. Podałem tylko pewien fakt, zdecydowana większość samców po dostepie do samic robi to z samicami.
Hmm, nie słyszałem o gromadach jednopłciowych. Bo z tego co widzę sądzisz, że w gromadzie male i female seks male-male nie występuje, bo przecież mają pod nosem samice.

Cytuj:
Skoro jak koledzy udowodnili nie odczuwają przyjemności z prokreacji to po co to robią z samcami ? Dla samego bycia gejem ? Z uczucia ? Czy po prostu muszą bo ich ciśnie ?
Bo tak ich stworzyła natura. Mają instynkt, tylko trochę inaczej zaprogramowany. Poza tym biseksualizm występuje także u zwierząt, co widać m. in. na podwórkowych bezdomnych psach posuwających raz kundla, raz suczkę.

Cytuj:
Mam nakręcić ci filmik jak mój pies ma do wyboru innego psa a suczkę z cieczka ? Nie na kręcę, za to w bonusie powiem ci co się stanie , bo możesz się nie domyślić. Wybierze sukę
Zwyczajny pies - tak. To tak jakbyś powiedział "nakręcę geja, heteryka i kobietę; zgadnij, kogo wybierze heteryk?".

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 09-07-2010 o 13:44.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 13:45   #113
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Akurat takie znalazłem , przeczysz autentyczności, znajdz badanie przeczące temu. To ,że zobaczyłeś Skarge w adresie nie oznacza ,że to stek kłamstw .Informacje powtarzają się w podobnych artykułach
Nie przeczę autentyczności, tylko uważam, że są solidne podstawy by podważyć obiektywność tych danych.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 14:04   #114
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
A teraz drogi kolega zobacz ile ludzi brało w niej (paradzie) udział, ilu z nich było homo i porównaj z liczbą wszystkich homo.

Do twojej wiadomości - jak wejdziesz na losową stronę pornograficzną, to też jest tam dużo różnych... ludzi. To nie znaczy, że co drugi z nas bierze udział w tworzeniu takiego filmu.
A co to ma do rzeczy ? Czy ty w ogolę wiesz o czym masz pisać czy bezmyślnie przewijasz temat za tematem ?
Mówiliśmy o stereotypach , powiedziałeś , że pewnie uważam każdego geja za ciote , odpowiedziałem ci ,że tak nie napisałem . Widząc twoja niechęć do księży napisałem ,że prawdopodobnie zniewieściałych gejów jest więcej w stosunku do wszystkich gejów niż księży pedofilów do reszty księży . Nie wiem po co ciągniesz ten temat
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post

Zacytuj, gdzie napisałem o uczuciach BARANÓW czy jakichkolwiek innych zwierząt. Bo o ile mi wiadomo (oczywiście mogę się mylić, skąd niby JA mam wiedzieć co JA miałem na myśli) mówiłem o ludziach.
Twój argument, że homo zmieniają partnerów jak rękawiczki nie ma nigdzie poparcia, pasuje tak samo do hetero (dyskoteki anyone?) i jest zwyczajnie głupi.
Podałem fakty naukowe w linku, dyskutuj z nimi nie ze mną

napisałem
"Homoseksualizm jest zaspokajaniem popędu płciowego (czerpanie z niego przyjemności) z osoba tej samej płci. " było to w kontekście baranów. odpisałes:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Typowe. A czy heteroseksualizm ogranicza się tylko do seksu? A co, jeśli ci powiem, że dotąd nie odbyłem żadnego stosunku z mężczyzną? To już nie jestem gejem? Jest też coś takiego, jak uczucie, ale pewnie tobie wydaje się to śmieszne.
Czytaj uważnie moje posty i myśl nad nimi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Hmm, nie słyszałem o gromadach jednopłciowych. Bo z tego co widzę sądzisz, że w gromadzie male i female seks male-male nie występuje, bo przecież mają pod nosem samice.
No KURWA MAĆ (żeby było dobitnie). ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ.
Z reszta a o czym ja pisze cały czas ? Czy tobie naprawdę trzeba wszytko dać na talerzu, nawet nie na talerzu ale jeszcze przerzuć i połknąć ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Bo tak ich stworzyła natura. Mają instynkt, tylko trochę inaczej zaprogramowany. Poza tym biseksualizm występuje także u zwierząt, co widać m. in. na podwórkowych bezdomnych psach posuwających raz kundla, raz suczkę.
Zwyczajny pies - tak. To tak jakbyś powiedział "nakręcę geja, heteryka i kobietę; zgadnij, kogo wybierze heteryk?".
moze faktycznie skończmy ten temat
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2010, 16:07   #115
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Musi odreagować stres po wyborach (oby nie za pomocą kota!)
Odwraca kota ogonem.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 00:36   #116
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

http://demotywatory.pl/1884379/Mam-d...mniejszego-zla

Nie wiem jak wam, ale mi sie demot szalenie podoba
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 01:18   #117
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Widziałem podobny demotywator, gdzie była pokazana ośmiorniczka z Kaczyńskim i Komorowskim i podpis "Niech wybiera. Będzie prościej i taniej.".
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 16:45   #118
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

BTW. Katastrofa Smoleńska rozwiązana. Winny jest rząd Donalda Tuska bo nie kupił samolotów.
__________________
Rogue 80
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 19:30   #119
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...Polakiem_.html
Niedługo jego zdjęcia będą dostępne w każdej polskiej lodówce, niach, niach, niach.
Z tą katastrofą smoleńską to jest oczywiste - Jarek kryje się swoim bratem; wini tylko Tuska, bo na ruskich się przejedzie. Czyli w PiSie wraca pierdolenie kotka za pomocą młotka.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2010, 21:32   #120
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Nie jest to takie pewne, czytalem, ze Polacy beda konsultowac sie z naukowcami z Ameryki aby ustalic, czy w Smolensku nie wywolano przypadkiem sztucznej mgly.

Z ciekawostek - prawicowy rzad na Wegrzech walczy z kryzysem, obnizajac podatki - tak to sie robi! We Francji natomiast zakazano nosic burki
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin 3