Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-06-2006, 23:06   #181
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Zabawne jak widze niektore prace to tylko sie smiac chce ...
Albo ludzie sie na tym nie znaja albo marne plagiaty...
Niech zwyciezy najlepszy, mimo ze bylem przeciwny koszulce to praca Tibijczyka z krzeslem jest bardzo dobra
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-06-2006, 23:36   #182
Bodziu
Użytkownik Forum
 
Bodziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: ►Aktywacja◄ Teleportacja to miodzio akcja grunt to git lokalizacja.
Wiek: 59

Posty: 190
Stan: Aktywny gracz
Świat: Arcania
Domyślny

@up
I z humorem
Ale to raczej powinny być jakieś zwykłe potworki a nie fanatycy z krzesłem.

Ostatnio edytowany przez Bodziu - 04-06-2006 o 15:34.
Bodziu jest offline  
stary 04-06-2006, 00:31   #183
Shocky
Użytkownik Forum
 
Shocky's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: ...
Wiek: 35

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: kyra
Poziom: 51
Skille: 71/69
Poziom mag.: 5
Domyślny

mam pytanie !!!!

mozna stworzyć potworka i summona ? obie kreatuy własnej produkcji i nie występujące w tibi
__________________
Dzien w którym powstaną barykady
Ja po tej, ty po tamtej stronie
Dzień w którym rozlegną sie strzały
I staniemy sie bardziej czerwoni
I staniemy sie bardziej czerwoni

Lecz my nie będziemy pokorni
Nie będziemy bezsilni i bierni
Weźmiemy co bedzie pod reką
I staniemy po stronie rebelii
I staniemy po stronie rebelii

Gdzie wtedy schowacie swe twarze?


::
Shocky jest offline  
stary 04-06-2006, 09:32   #184
zimne_piwo
Użytkownik Forum
 
zimne_piwo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bartoszyce
Wiek: 37

Posty: 276
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bodziu
@up
I z humorem
Już nie mogę, człowieku przez takich jak Ty normalnie głowa mnie boli. 20 stron, a połowa z tego to Twoje beznadziejne posty =\ Daj sobie trochę luzu, nie dostaniesz nic za pisanie postów 'och ok, więc to znaczy, że się myliłem', 'z humorem'.

To jest moje zdanie i jeżeli Cię uraziłem to przepraszam.
zimne_piwo jest offline  
stary 04-06-2006, 11:26   #185
Ylamar
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ej pomozcie mi bo nie wiem jak wkleic postac bo mam juz zrobionego.a musze zrobic cytuj czy odpowiedz??
 
stary 04-06-2006, 11:49   #186
Bodziu
Użytkownik Forum
 
Bodziu's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: ►Aktywacja◄ Teleportacja to miodzio akcja grunt to git lokalizacja.
Wiek: 59

Posty: 190
Stan: Aktywny gracz
Świat: Arcania
Domyślny

Nie uraziłeś mnie, fakt dużo tu postów wpisuję, ale to są komentarze do prac.
A jak głowa boli to przepraszam
(Będę już grzeczny )





@down
Ja się właśnie staram jak najwięcej edytować.

Ostatnio edytowany przez Bodziu - 12-06-2006 o 13:56.
Bodziu jest offline  
stary 04-06-2006, 12:54   #187
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

@ Bodziu
Można edytować posty, a nie odpowiadać na post każdego, który wspomni Twój nick.

@ Topic
Bazyliszek to połączenie hydry i dragona. Bardzo sprytne ze strony autora.
Anaconda pana Prince Asertivian jest całkiem fajna.
Królik wygląda przyzwoicie, ale ma zbyt duże atrybuty. (najlepiej zrobić chomika 800 hp 560 exp)
Dzik jest dobrze zrobiony i ma przyzwoite atrybuty.
Plasmworm ma Wielki Atut, jest nim jego grafika, a obok niej (Ilość hp:50 Ilość Expa:100) dobrze dobrane staty.
Big Ant kojarzy mi się strasznie z "kupą".
Drag Rider jest niesamowitym połączeniem dragona i playera. Czegoś takiego nam brakowało.
Magic King ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie "sprytne obchodzenie regulaminu", gdyż zamiast przerabiać potwora (co jest plagiatem), ten koleś poprostu go skopiował (w jego mniemaniu pewnie to nie jest plagiat).
Evil Blader mógłby wygrać, gdyby został należycie zrobiony (może wystarczy pochylić go w paincie?).
Czyste zło bije od potwora o nazwie "clean evil". On naprawde jest Evul. Już widzę jak Cipy zatrudniają autora pracy na stanowisko "twórcy najsilniejszych potworów w Tibii z wypasioną oprawą graficzną".
Poison "frog". :/ całkiem dobre, ale oczywiście 80hp/160exp i rozwalająca taktyka "dać im podejść, a następnie uderzyć je z Heavy Magic Missle".
Prawdziwym kryminałem jest dead "połowy dużej grupy rookstayerów", którzy walczyli z równie silnym potworem Magic Cryminal.
Wszystkich przeskoczyła gigantyczna żaba, która akurat jest opisywana (przeze mnie) bez sarkazmu.


@ HOTS NEWS
Gorącym hitem na liście jest FIRE SLIME. Oczywiście autor postarał się bardzo. Slime przecież idąc w każdą stronę wygląda tak samo. A ten jest spowity wprost fantastyczną ognisto-płomienistą aurą.

Nosorożec nareszcie znalazł sobie miejsce na imitacji prawdziwej mapie Tibii, a nie na mapie jakiegoś Otsa (gdzie zapewne występuje naturalnie). Wojownik, który obok niego stoi nareszcie ma dobry lvl, co do ilości expa (wcześniej miał expa na 36-37 lvl, a lvl=38 i pełny pasek , dziwie się pomysłowości niektórych fakemasterów). Dodatkowo autor zapomniał napisać, że z Nosorożców wypadają crystale (bo niby po co miałby brać 13 crystali na hunta?),ale bardzo rzadko, bo graczowi został już tylko jeden uh!!(ale nie ma się co martwić, bo pewnie 100 ładunkowy)!! Ma dobre statystyki, ale dziwny melee (min 50 max 250), co oznacza że atakuje magią, bo inaczej jak można określić minimalny dmg?


...
Niestety, ale nie mam siły już tego komentować.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 04-06-2006 o 16:03.
DRoN jest offline  
stary 04-06-2006, 13:43   #188
Chetszot
Użytkownik forum
 
Chetszot's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2006
Lokacja: Thais

Posty: 19
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moirai
Świat: Azura
Poziom: 60
Skille: 84/63
Poziom mag.: 17
Domyślny

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli czyjaś praca zostanie skasowana z jakiegoś powodu przez adminka, to czy można po tym wydarzeniu ponownie wysłać formularz?
Chetszot jest offline  
stary 04-06-2006, 14:14   #189
Morthigan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2006

Posty: 12
Domyślny

tak, można.. pod warunkiem ze zmienisz to co było powodem skasowania twojego posta... mi tez tak zrobili ale zmienilem grafike i narazie siedzi... trzeba tylko uważać na tych co wyłapują takie okazje i jak tobie usuną posta to oni takiego samego dadzą tylko bez grafiki no i kupa... ale tak sie jeszze chyba nie zdarzyło...
Morthigan jest offline  
stary 04-06-2006, 14:43   #190
resurrection
Użytkownik Forum
 
resurrection's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004

Posty: 30
Domyślny

co do prac... troche denerwuje liczba plagiatów, rozumiem że może niektóre pomysły mogą się pojawić niezależnie od siebie, ale jak już jest dany potwór to może sobie odpuśćcie... nie przeraża was liczba entów?
moją pracę dam raczej przed zakończeniem konkursu, lepiej nie ryzykować
wygląda na to, że jury czeka praca detektywa
resurrection jest offline  
stary 04-06-2006, 17:30   #191
Hov
Użytkownik Forum
 
Hov's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Premia
Hov ma numer GG 3875836
Domyślny

@yp

Czyli co, jak jakies dziecko co pewnie wogole nie zrobi grafiki, zajęło komus nazwe, to ma nie robic juz ktos inny?

Wlasnie takie prace są dobre, jest konkurencja, a nie kto pierwszy ten lepszy.

@Dron
huyh :d niezle kommenty... 100% sie zgadzam, juz planuje wlasny plagiat tibi, aby umiescic tam te wspaniale bestie xd


Peace,
Hov
Hov jest offline  
stary 04-06-2006, 17:49   #192
Nusumu Chi
Użytkownik forum
 
Nusumu Chi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2006

Posty: 13
Imię: Nusumu Chi
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Domyślny

@up

Przecież można zrobić stworka o tej samej nazwie. Nie widziałam za to banów. Szczególnie, że sama robię Driadę, a później zauważyłam drugą, tylko o innym opisie itd.
A konkurencja i tak istnieje
Nusumu Chi jest offline  
stary 04-06-2006, 18:08   #193
resurrection
Użytkownik Forum
 
resurrection's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004

Posty: 30
Domyślny

Hov, miałem na mysli właśnie te prace, w których już jest grafika - taki skrót myślowy. Z resztą któryś z moderatorów napisał wcześniej, że kreatywność też jest brana pod uwagę
resurrection jest offline  
stary 04-06-2006, 19:02   #194
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez namlessone
2).Postać, którą wpiszę do konkursu nie może być ukryta, ok, ale czy na tym koncie mogą być inne ukryte chary?
myślll-.- a kto ci udowodni albo sprawdzi ze masz ukryte inne chary?-,-
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 04-06-2006, 20:23   #195
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Prosto z sahary przybywa desert troll, klimat musiał mu nieźle podrasować statystyki, bo kto nie byłby żywotny jedząc piasek?
Cytuj:
Ilość hp: 200
Ilość Expa: 30
Mistrzem magii napewno zostanie autor potwora Spellmaster. Mistrzu, podziel się z nami tajemnicą tworzenia fantastycznego outfitu GM'a z biała "magiczną" powłoką!!
Kolejny na liście przebojów jest Mino Lider. Liderem grafik ma szanse jeszcze zostać, ale jego autor już takiej szansy nie ma. Mimo to jest ładnym połączeniem mino guarda w zbroi orc leadera.
Ponadczasowy jest Pirate, którego możemy oglądać na 26 stronie. Nie dość, że nie zachowuje wymiarów, to nie został stworzony w rzucie Tibijskim. Jego autor posiada piękny okaz dzisiejszej daty w polu "Data dołączenia".
Z lisią chytrościa autor Foxa obrócił go w paincie o 90 stopni itp. Oprócz tego, ma dobrze wyważone staty(naprawdę dobrze).
Potworem pokroju trola okazuje się mrówka. Brzydka oprawa graficzna nie gwarantuje całkowitej porażki. Dzieli się ona również na wysoki loot i taktykę (są słabe ale walić z GFB').
Trupem jest już magiczny pomysł na Magic Skeletona. Ja wiem, że ciężko jest skopiować gifa z pierwszego posta, pokolorować go lekko, dać super staty(joł ziooom, ja wygram bom śprytny i bedem miał dobrego stwora w tibi,ale szpann!), a także "nieopłacalny loot" rzędu 1k z 10 skeletonów.

@ down

Ja tylko zamieszczam swoje zdanie. Nie piszę o pracach przeciętnych, bo niektóre może cudne nie są, ale zrobione uczciwie. Przyczepiam się gdy:
1. plagiat
2. potwór obracany w paincie o 90 stopni
3. naprawdę obleśny jednokolorowy potworek
4. zesrany opis (1000exp/200hp, walić najlepiej z sd albo lmm, ale tylko knightem, bo palem z kuszy w zwarciu używając poison daggera/arrows itp.)
5. miejsce bardzo podejrzane

Do autorów nie ma co się przywalać, bo nagle się znaleźli nowi ludzie z 1-4 czerwca. (oczywiście nie wszyscy)

A teraz trochę topa:
Z porażającą siłą tytana wpadł Electric Troll. Praca nad nim trwała tyle czasu, ile czasu jego autor jest na forum. Oczywiście to był żart, bo ile czasu zajmuje przemalowanie trolla na żółto?
Cytuj:
Kiedyś para trolli zapędziła się pod elektrownie
Wzruszające...
Cytuj:
Elektrownia ta była niedaleko Thais dlatego tam jest ich najwiecej
Autor był w pobliżu Czarnobyla w 1986 roku?
Cytuj:
żyją w bobliżu innych miast ze względu na możliwość zdobycia jedzenia
Tak. W Carlin ham kosztuje tylko 6gp.

Statystyki tego, stworzonego wielkim wysiłkiem kreatywności, monstrum są całkiem dobrze dobrane. Chociaż podejrzewam, że wyglądało to tak:
Cytuj:
troll 50hp 20exp -> eletric troll 50*2=100hp 20*2=40exp
Cytuj:
Dla Knighta radze zabrać backpack ih-ów albo uh-ów.
Szkoda, że na roty się nie bierze uhów. Ponoć na rooku są bardzo groźne.
4 mlvl-> 20-30 lvl samego expienia lub 10-20 lvl wyskilowany.
Chyba nie ma potrzeby wyjaśniania reszty?

Ostatnio edytowany przez DRoN - 04-06-2006 o 22:23.
DRoN jest offline  
stary 04-06-2006, 21:49   #196
Hov
Użytkownik Forum
 
Hov's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 83
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Premia
Hov ma numer GG 3875836
Domyślny

Kreatywność... hyh... dobra niech kazdy sobie w duchu odpowie na to pytanie.
@up
Ty koles masz jakas faze na kommenty Xd w sumie to mody moga czytac twoje posty to bedzie wiadomo kogo kasowac...
Ogolnie, poziom prac poki co jest niziutki... Prawdziwe dziela pewnie ukaza sie dzien przed zakonczeniem konkursu...
Ja tam swojeemu gratowi postaram sie nadac jakis normalny wyglad w najblizszym czasie.... xd

Peace,
Hov
Hov jest offline  
stary 04-06-2006, 22:14   #197
resurrection
Użytkownik Forum
 
resurrection's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004

Posty: 30
Domyślny

po prostu lubi się dzielić swoimi spostrzeżeniami, nie będę ukrywać że niektóre z nich mam podobne
resurrection jest offline  
stary 04-06-2006, 22:45   #198
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Data dołączenia: 04 06 2006
Wiem że występuje to na forum bardzo często, dlatego ciężko jest dojść kto to.
Tego można scharakteryzować całkiem ładnym przerobieniem DSa, na DSa w wybrakowanej zbroi.
Z ciemności niepełnego pancerza wyłaniają się wspaniale dobrane staty (Ilość hp:450 Ilość Expa:500).

Cytuj:
(żadko) ,knight armor(żadko) ,ice rapier(żadko),knight legs(żadko) ,fire sword(żadko)
Opis:Jest to żadko spotykany potwur o dużej sile i obronie.
Dam głowę, że myślał tak: 'dużej' pisze się przez 'dórzej', ale zrobie z siebie jeszcze większego idiotę.

Nie pojeżdżałbym po nim, ale ma 1 posta i 1 dzień.

@ Hot News

Tym razem nowości są zimne jak lód, którym jest okryty kolejny DS, skopiowany z posta Modka. Widać ludzie wstydzą się własnych pomysłów albo budzą się z zimowego snu, bo pod Nickiem autora widnieje znany text "Data dołączenia: 04 06 2006".
Oprócz zimnych, jak kosmiczna otchłań, statystyk i paroma literówkami (mało znaczące), autor daje wspaniałą wskazówkę. Oby ten potwór został dodany do Tibi. Z tak rozwiniętą taktyką każdy będzie go bez kłopotu rozwalał.

Niestety to na tyle. Muszę kończyć.
Mamy jeszcze 16 dni...

Greetings 4 all. (dla Ciebie też userze zakładający 6 konto, żeby dać teraz kolejnego potwora z serii "super skeleton".)

@ Nusumu Chi i jej driada

Nie przywykłem czepiać się niezłych prac i 'normalnych userów', ale jak chcesz to może coś uda mi się napisać.
Jak postać się porusza, to mogłaby mahać też drugą ręką i może coś z włosami. Staty są raczej dobre, bo potwór może być traktowany jako przeszkoda, nie jako exp czy dostawca kasy/loota.
Troszkę za mało many do summon'owania. Ja dałbym ponad 450.
Loot: blood herb (NIEZWYKLE rzadko), 0-x worms (x<20),
Opis: przyzwoity
Taktyka ze zdjęciem też dobre.
Cytuj:
potrafi na 10 sekund upodobnić się do drzewa
Nie lepiej napisać, że na 'pewien czas lub do 10 sekund'?
Ps. chyba niedawno dałaś grafiki, bo wcześniej ich nie widziałem. Są dobre (mogłyby być troszkę lepsze, ale i tak mi się podobają).

Its all for you.
Greetings & goodluck.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 04-06-2006 o 23:14.
DRoN jest offline  
stary 05-06-2006, 11:57   #199
Morthigan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2006

Posty: 12
Domyślny

no cóż pochwalić można także autora potwora Dark Akolyte
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...&postcount=223
pomijając fakt, że wygląda on jak wampir w masce dla płetwonurka jest całkiem ok...

"Mowi sie ze w ten sposob ich dusze zmieniaja sie w demony i opetuja nastepnych ludzi."

czy to oznacza, że jak go spodkam to dostane staty i outfit demona??? xD

imponującą animację posiada także kolejny "Babe Dragon" (xD)

http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...&postcount=226

hmm...w końcu mówi się o podobieństwach ojca i syna...

ale nie ma co "demonic dog" wymiata

http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...&postcount=148
Morthigan jest offline  
stary 05-06-2006, 13:50   #200
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Ja mam nadzieje ze te Potworki 3D (Uzyta siatka -> Podstawowa Mata -> Teksturka = z innych gier), np,
-Pirat
-Pingwin (nie jestem pewien, ale bardzo podobny do uzycia z siatka)
-i moze troszke ten zombie... o ktorym ostatnio bylo glosno...

i pare innych

Zostana zdyskwalifikowani.. no przestancie, szczegolnie ten pirat (widzialem go juz gdzies, ale nazwy gierki nie moge przypomniec ;/ ) przeciez widac ze on z innej gry, tak samo Zombie, zupelnie inna perspektywa, kazdy glupi co gra w Tibie to chyba wie jaka jest perspektywa, ten co umie tworzyc grafiki takie wlasnie jak ten Zombie to tym bardziej powinien byc tego swiadom, ze robi zla perspektywa...

Na usta sie sunie jedna odpowiedz... PLAGIAT.

Powtarzam, kazdy kto mial stycznosc z grafika, tak banalna, jaka jest Tibijska, powinien wiedziec jaka jest w niej perspektywa !
Zombie = 100% plagiat
Pirat = 100% plagiat
pingwin .. nie wiem, w sumie nie trudno zrobic, ale za bardzo sie wyroznia (barwa kolorow, i wogole, ze wierzyc mi sie nie chce ze to robiony do tego specjalnie ).
Avager jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.


Powered by vBulletin 3