Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Pokaż wyniki sondy: Czy ten post.....
Pomogl wam zrozumiec swoje bledy 51 37.50%
mial dobra tresc 72 52.94%
pokazal wam ze to ja jestem wielki noob 28 20.59%
olaliscie na calego? 17 12.50%
Sonda z możliwością wyboru wielokrotnego Głosujących: 136. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-04-2006, 02:23   #321
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

ja jestem nobem ? chyba tak ... bo gralem raz na koncie Relki Jej druidka i wyszedlem z troli na redzie. dlaczego ach dlaczego zapytacie ? poszedlem na nie goly ja swiety turecki

ale to tak na rozluznienie tematu bo tak sobie czytam co piszecie, i musze Wam powiedziec, ze macie ultimate truth niestety. a juz szczyt takowego zachowania przejawia sie na swiatach non pvp. dobrze napisalem ? bo ludzie sa tam bezkarni. wedlug mnie. z tego co zaobserwowalem. i nie krzyczcie, ze jest gm, czy consul, czu tutor. bo ja sie nie znam. a pisze to co widze.

a jak ic tepic ? to jest dobre pytanie. muchozol odpada a szkoda ale to juz do Was pytanie ... z wyrazami szacunku ... poczatkijacy bog jeden raczy wiedziec kto
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-04-2006, 18:27   #322
mlodysiwek
Użytkownik Forum
 
mlodysiwek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2006
Lokacja: Wlkp

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
mlodysiwek ma numer GG 7073354
Domyślny

Piękny post, takiego była trzeba.


Chciałem jeszcze dodac ze hakerzy to 95% PL i tylko oni wpadają na głupkowate pomysły typu:

Wsadze ci Mpa bo mam program tylko daj mi passy o LOL
Wstydze sie za swoj narod nawet w grze
__________________

mlodysiwek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-04-2006, 02:05   #323
murhaja
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2006

Posty: 23
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 66
Skille: 81/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

bardzo ładny artykuł może przemówi to do rozsądku naszym rodakom, nie do końca zgadzam się z tobą na temat noobów bycie noobem nie jest złe (noob = newbie = nowy) większość polaków to więcej niż nooby to złodzieje, chamy, tylko polacy tak sie zachowują...

Ostatnio edytowany przez murhaja - 23-04-2006 o 02:11.
murhaja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-04-2006, 22:55   #324
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Cool Bez przesady....

W zasadzie w każdej narodowości są uczciwi gracze, jak i nOOby przez duze "O". Teraz broniąc siebie piszecie że SWE to same nOOby oszusci itp a zapomnieliście że tam też są playerzy, którzy pomagają innym, nie oszukuja. przecież nie ma idealnego narodu gdzie nie było by choc 1 nOOba. Możliwe że dlatego tak odczuwamy,że polacy to n00by , bo bardzo wielu polaków gra w tibię. Zwracam sie też do autora, że powinien uwzględnic ze w polsce nie graja same n00by a tylko on jeden gra 4 lata i n00bem nie jest... trochę szacunku i dla osób ktore graja mniej a zdązyły porównac definicję n00ba i newbie :/
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-04-2006, 11:57   #325
Misio Man
Użytkownik Forum
 
Misio Man's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2006
Lokacja: Konin,Mainland

Posty: 83
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Misio Man ma numer GG 9110078
Domyślny No Wreszcie!!

Wreszcie ktoś kto wie co trzeba wiedzieć bo ja na każdym serwie słyszę k***a mać bo lvl straciłem ple ple jeden kolo raz mnie zabił(BR) bez powodu potem na dragach go spotkałem z yellow hp miałem wybór SD czy UH Uhłem go i długo razem hunciliśmy,gadaliśmy, etc i było miło niestety zhackowano go a ja przeszedłem na inny świat. A co do poradnika(??) to bardzo dobry wreszcie ktoś który przemówił
__________________
-> regulamin
Misio Man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 00:16   #326
Tegoro Halius
Użytkownik forum
 
Tegoro Halius's Avatar
 
Data dołączenia: 30 03 2006
Lokacja: 2m jelita cienkiego Adama Małysza

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
Poziom: 27
Skille: xx/22
Poziom mag.: 32
Smutny No wkoncu ;p

Nareszcie temat na jakiego wszyscy czekalismy te noobki co siedzo w depo i ch*j robia tylko kradno rzeczy i zwalniaja server ale bez przesady troche tam pojechales po naszych z tego poradnika wychodzie ze jestem noobem bo na hotkeyach mam np. ExOrI ViS "" Wanna die? albo
Utani Hur "" I spadam =) wiec mam troche zal
Tegoro Halius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2006, 22:34   #327
Qwesty
Użytkownik forum
 
Qwesty's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Milówka
Wiek: 34

Posty: 22
Stan: Zbanowany
Imię: Nie gram!!
Gildia: Nie gram!!
Świat: Nie gram!!
Skille: 00/00
Qwesty ma numer GG 5603523 Qwesty ma login Tlenu qwesty1@tlen.pl
Domyślny

Pierwsza zasada! Czytać wolno ze zrozumieniem!!!!! I nie pisac na forum co palce wystukaja...;/ i co przyjdzie na mysl... Tak, ja znam przyczyne tego wszystkiego... Moj brat...ma 22 lata... wszyscy w Tibi go lubia... nigdy nie ma klopotu itd. ja tak samo... A np. koles z kafejki internetowej w mojej miejscowosci to jest totalny noob!! Serio...a dlaczego ? Odp. wiadoma : Ma 10 lat ;/ Wiekszosc Polskich dzieci w to gra... Nie, nie patrzcie na moj przypis, nie mam 13 lat... Prawie wszystkie lvle +90 to ludzie madrzy,dojrzali ... Jak widze dzieci co ani nie umieja napisac "pomoz" (pisza "pomurz") albo "rusz sie" (pisza "rurz sie") to az mnie skreca, gdzie sa matki tych dzieci? ;/ 10 latkowi pozwalac grac a nawet nie wie w co pozwala mu grac...To tyle...Powodzenia wam...Nara
Qwesty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 17:05   #328
pucus78
Użytkownik forum
 
pucus78's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: Thais

Posty: 9
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 51
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
nOOb- gracz, który nic nie wie, ale twardo się zapiera ze wie i ze to ty jesteś nOOb
newbie(lub noobie, zależy jaki kraj)- gracz, który nic nie wie, ale się przyznaje i darzy do poprawy
...

nOOb- Polak, Brazylijczyk, Hiszpan, zaczyna grac pierwszy dzień, ktoś do niego mówi noob a on zaczyna przeklinać, bo słyszał to słowo w innej grze i twardo mówi ze on nie noob...
Sam sobie zaprzeczasz niemozna nazwac noobem czlowieka ktory gra pierwszy dzien a jest choc troche oczytany w tym temacie a ty wpadasz i obrazasz go takim nazewnictwem tylko dlatego ze myslisz ze jak ma low lvl to pewie odrazu noob wiec sie niedziw ze klnie bo to slowo mnie tez drazni a troche gram i za duzo osob naduzywa slowa noob.

Noob to czlowiek ktory pozjadal wszystkie rouzmy uwaza sie za boga a sam w wielu kwestaiach jest nieoczytany... no iswym zachowaniem okazuje to wiec prosze sie zastanowic zanim ktos krzyknie do kogos noob
pucus78 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 09:44   #329
Ziem Magic
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 18
Domyślny

No cóż, bolesny fakt, wiekszość to n00by...Ale niestety juz tak będzie :/
Nic i nikt tego nie zmieni, żaden tekst, żadne zdarzenie. Ale może <mam taką %!@^!@% nadzieję !!> komuś coś zaświta w mózgu...Szansa 1 na 500 :/
OCZYŚĆMY ŚWIAT Z N00BÓW !!!!!!!! Wtedy będzie lepiej...

Na deser 'kfiatek' z noobkiem:
koleś 1-chodz na nooby
koleś 2-po co?
1-no chodz
2-dobra ide gdzie jestes
1-carlin
...........
Idą razem koleś 1 ma 13 lvl jego kumpel 18.Zobaczyli sorca na 16.Koleś 1 zaczyna go lać koleś 2 poszedł PP i co? i dead
Yeah, noob wtopił...Już nie pkuje..może dlatego że go zhackowali 'Gildia' hack

Ps. Miałem ciekawe kiedyś zajęcie ... Anty PK = Anty noob
Ziem Magic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 10:16   #330
pijany rolnik
Użytkownik Forum
 
pijany rolnik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 193
Profesja: Master Sorcerer
pijany rolnik ma numer GG 2939702
Domyślny

mnie denerwuje rowniez stanie przed dp. Goni mnie PK po Ab i oczywiscie muszę okrazyc dp 10x zanim uda mi sie kogos odepchnac i wejsc do srodka. Tak samo jest w kazdym innym miescie. oblezenie noobkow tak, ty co teraz czytasz tego posta pewnie tez blokuejsz tak dp :/
__________________
Łamanie prawa.
pijany rolnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2006, 10:35   #331
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pucus78
Sam sobie zaprzeczasz niemozna nazwac noobem czlowieka ktory gra pierwszy dzien a jest choc troche oczytany w tym temacie a ty wpadasz i obrazasz go takim nazewnictwem tylko dlatego ze myslisz ze jak ma low lvl to pewie odrazu noob wiec sie niedziw ze klnie bo to slowo mnie tez drazni a troche gram i za duzo osob naduzywa slowa noob.

Noob to czlowiek ktory pozjadal wszystkie rouzmy uwaza sie za boga a sam w wielu kwestaiach jest nieoczytany... no iswym zachowaniem okazuje to wiec prosze sie zastanowic zanim ktos krzyknie do kogos noob
Cytuj:
nOOb- gracz, który nic nie wie, ale twardo się zapiera ze wie i ze to ty jesteś nOOb
newbie(lub noobie, zależy jaki kraj)- gracz, który nic nie wie, ale się przyznaje i darzy do poprawy

Wiele osób na pewno tego nawet nie wiedziała. A teraz pokaże wam definicje nOOba w dzisiejszych czasach tibijskich.
nOOb- Polak, Brazylijczyk, Hiszpan, zaczyna grac pierwszy dzień, ktoś do niego mówi noob a on zaczyna przeklinać, bo słyszał to słowo w innej grze i twardo mówi ze on nie noob
On zaprzecza sam sobie? Przeczytaj jeszcze raz.
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 02:48   #332
Pyro Aris
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 830
Stan: Niegrający
Świat: Obsidia
Pyro Aris ma numer GG 5842093
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WszechStronny
Kończę na razie tego posta, potem dodam nowe które bardziej rozwiną te przemyślenia, a wy tez pomyślcie, ze jednak jesteście noobami, ale możecie to zmienić, co wy na to?
no tak wszyscy polacy to nooby jednak ty jestes wyjatkowy... pare razy spytalem wyzszych lvli (nie w tibii) gdzie moge expic na lvl xx ze skillami xx/xx i juz jestem zaliczony do noobow !

<<<<<<<< to nie jest moj glowny char - uhmaker ,pk char ,i do monkow
Pyro Aris jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 15:27   #333
Aynahanir
Użytkownik Forum
 
Aynahanir's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2006

Posty: 162
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aynahanir
Profesja: Sorcerer
Poziom: 39
Poziom mag.: 45
Domyślny

wielu z nas kiedyś było... jak to się pisało? a tak newbie. w sensie że jesteśmy na tibii nowi i staramy się grać jak najlepiej i być tak dobrzu jak nas na to stać. ja sam mam dopiero 4 level i praktycznie jestem noobem w znaczeniu które tu podałem. co do n00bów przez duże O to opis autora dokładnie opisuje takich gości co ich codziennie widuję na Morganie. Nic nie wiedzą i zapierają się że są mistrzami tibii. paru gości nawet stało na dziedzińcu i najgłośniej jak się dało mówili
Cytuj:
BUY TORCH!
a stali koło sklepu. jesdemu takiemu sprzedałem zużytą świeczkę żeby się odczepił
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez www.translate.pl
Tłumaczenie: SPRITE
N M KRASNOLUDEK
wtf? po fante ide...
Aynahanir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 22:44   #334
Colo_2006
Użytkownik Forum
 
Colo_2006's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Berlin
Wiek: 45
Wpisy bloga: 7

Posty: 541
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: brak
Świat: Refugia
Poziom: 999
Skille: 100/99
Domyślny 100 % Racji

Masz racje wiele osób tak robi , ale to nie ich wina
__________________

"Ceną była śmierć za wolności smak.
Choć minął czasu szmat, ty pamiętaj brat
Ceną była śmierć, życie oddał dziad
63 dni chwały, nie przeliczając strat"
Colo_2006 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 03:33   #335
pucus78
Użytkownik forum
 
pucus78's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: Thais

Posty: 9
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 51
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladiatr
On zaprzecza sam sobie? Przeczytaj jeszcze raz.
taaak a co?! poczytaj se tez kilka razy nietedy drogra do pojecia nooba.. to w tej chwili zbyt abstrakcyjne pojecie i nie dokonca sam sobie dobrze odpowiedzial... troche filozofiii a nie juz jak noobek bedziesz zaprzeczal
pucus78 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-06-2006, 08:45   #336
Chycel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 27
Smutny

Poprostu gratulacje dla typa, co rozpoczal ten temat. A ja kocham Parysa ktory napisal tak... Parys napisal
Cytuj:
noobie- gracz ktory nic nie wie, ale sie przyznaje i darzy do poprawy
Noobie? Chyba Newbie. Jak byś poprawił orty/ literówki ( a jest ich dużo) to artykuł trafiłby na stronke.
A teraz WszechStronny

Cytuj:
newbie(lub noobie, zależy jaki kraj)- gracz, który nic nie wie, ale się przyznaje i darzy do poprawy
No Parys, troszke nie umiesz czytac... ale jestes wkoncu kibolem ><

Powroce do tematu, moj braciak, jak pada, to sie boje o moje drzwi do pokoju <po 2 serjach, nie wiem jak jeszcze zyja>. Hamsko sie zachowuje w tibii, a potem sie dziwi ze ma hunta od hgh lvli. Ja ogolnie rzecz biorac zachowuje sie kulturalnie, nie kroje lootow, nie wyklinam, nie kluce sie.
POROZUMIENIE Z GRACZAMI TO JEST PRAKTYCZNIE PIERWSZY STOPIEN DO WBICIA HGH LVLA PRZEZ WAS!! A to, ze wy nie umiecie sie zachowac, to kolegow nie macie, a tylko samych wrogow, ktorzy tylko czekaja na to, aby powiedziec - Gratz! Ur Hunted! I kto z wami pojdzie np. na te hydry? Jak wy wyklinacie, kradniecie, kolo sobie pomysli ze bedziecie tacy na huncie, albo wpadnie akorat na czas huntu wasz przesladowca, i was nie utlucze? Loot skradziony/wziety z ciala a wasz kolega, z ktorym byliscie jest teraz o pustym portfelu ><.

To tyle. 1st post

@edit
Teraz pytanko za 100pkt <moze iq>
Co oznacza slowo HUNTED?? Odp. przyjmowane sa do godz. 13 dnia 19 czerwca roku panskiego...

Ostatnio edytowany przez Chycel - 19-06-2006 o 08:58.
Chycel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2006, 01:49   #337
Nakaye
Użytkownik Forum
 
Nakaye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 40
Skille: -/-
Poziom mag.: 57
Wyślij wiadomość przez ICQ do Nakaye Nakaye ma numer GG 3743844 Send a message via Skype™ to Nakaye
Domyślny

Pisząc ten topic obraziłeś wszystkich Polaków oprócz siebie. Co z tego, że grasz 4 lata? Ktoś może grać mniej lat, a przesiedzieć więcej godzin przy tibii niż ty w ciągu tych 4 lat, czy to będzie znaczyć, że 'on' jest lepszy?
Poziom polskich graczy wynika z niedojrzałości psychicznej dzieci w wieku 12-15 lat- wyzywają i myślą, że są najlepsi. Oczywiście znam kilku graczy, którzy pomimo swojego wieku potrafią normalnie porozmawiać i pokazać, że umieją grać. Co do graczy w starszym wieku (16-17+)- oni się przykładają do gry... dlatego im jakoś idzie. Są przypadki, gdzie ludzie nawet starsi zachowują się jak małolaty- wynika to z tego, że nie chodzą do szkoły, nie uczą się, są po prostu 'prostakami'... potem słyszę w tv:

"-Ja jestem knajtem i wale z aksa... a kumpel jest druitem i wali z ruszczki"

Dużo osób robi takie błedy ortograficzne w grze... co świadczy o ich poziomie wykształcenia. Szwedzi są po prostu dojrzalsi, wyuczeni, ale także cwaniakami. Prawie co drugi "super-szwed" dzieli swoje konto z kolegą. Dlatego tak rządzą na serverach. My mamy także wspaniałych graczy (pod względem expienia)- wystarczy spojrzeć na server 'Furora'. Grają tam praktycznie sami polacy i co? Zrobili 100 levele szybciej niż jakikolwiek szwed (nie wspominając o Taifunie, który nam pocisnął 200 level).

Dlatego:

DZIECIAKI! NAJPIERW DO KSIĄŻEK- POTEM GRAĆ, A SKOŃCZY SIĘ DZIECINNE ZACHOWANIE W GRZE

Nie masz co się chwalić, że rozmawiasz ze Szwedami itp. jak ci coś nie pasuje w Polsce to wyjedź tam! W tibii każdy gracz odpowiada za siebie , a jeżeli boisz się przynać, że jesteś polakiem- to najwyraźniej nie umiesz grać >.<.
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
A jednak jesteś ciekawskie jajco.
Nakaye jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 16:24   #338
maciek117
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Racja

wszystko co napisal Nakaye to swieta racja. Niestety w polsce tak to juz jest ze 90% ludzi grajacych przez internet to rozpieszczene bachory ktore sluchala tokio hotel i blog 29 i podczas grania cwaniakuja do kazdego bo to jest dla niech jedyna szansa zeby kogos obrazic a nie dostac po gebie .

W ogole to powstala juz nawet przeciez specjalna akcja NIE DZIECIOM NEOSTRADY ktora zwalcza takich łepków
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2006, 17:42   #339
Patol
Użytkownik Forum
 
Patol's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: GRO
Wiek: 31

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Matteo
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 13
Skille: 55/55
Poziom mag.: 3
Patol ma numer GG 7299407
Domyślny

Ja starac sie nie byc noobem, ale wiem ze czasami jestem. A tak wogole to polacy w Tibii to prawie same nooby. Np koles do mnie podchodzi i mowi odrazu czy zostaniemy przyjaciolmi. Powiedzialem mu czemu nie tylko przyjaciolmi a nie przyjaciulmi. Po jakims czasie koles mowi tak: daj mi prosze jakies itemki bo jestem po dedzie. Potem sprawdzam na www.tibia.com a on wcale nie mial nigdy deda. A ja tam nie wiem czy szwedzi tacy dobrzy, ja wiem ze niemcy to ziomki jakich malo (sam sie ucze niemieskiego w szkole i mi idzie niezle). Jak moj kumpel zobaczy niemca to odrazu gada ze to faszysta, nazista, hitler, pogromca Zydow, ze niech jedzie do Auschwitz. To sa wlasnie WIELKIE NOOBY.
__________________
GUARDIA ROXX
Patol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-06-2006, 09:44   #340
Najs Knight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2006
Lokacja: Trzebicz

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Luminera
Poziom: 21
Poziom mag.: 37
Najs Knight ma numer GG 7158968
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
Noobie? Chyba Newbie. Jak byś poprawił orty/ literówki ( a jest ich dużo) to artykuł trafiłby na stronke. Chociaż mi sie artykuł nie podoba. Po co niby jednoczyć Polaków? Po to żeby tylko oni byli na serverze? A co do cen... Każdy chce więcej zarobić. Buisnes is buisnes, w biznesie nie ma sentymentów. A skoro grasz w tą grę od 4 lat to któy masz lvl? Bubble gra od trzech lat i ma 190, a Ty?
n00b? hyhy
Najs Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:34.


Powered by vBulletin 3