Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-01-2005, 18:57   #1
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny Akcja "ghoul"

Dzis na tym forum pojawil sie temat dotyczacy ghoula w "katana room" . Bardzo mnie to intryguje wiec zaczolem "weszyc" . Pierwsza rzecza jaka zrobilem bylo przezenie statystyk wszystkich rookstayerow z anticy ktozy sa w gildi z sunrisem . Nikt nie mial "killed by ghoul" . Lecz nie wyklucza to tgo ze z ghulem ktos sie nie spotkal poniewaz kazdy z nich ma pewnie pelno fluidow . Droga rzecza bylo nacisniecie kazdej rzeczy w katana room . wnioske : nic -.-'' . Zalozylem temat aby dowiedziec sie czy sa ludzie chetni do proby rozwiazania tej zagadki , nawet jezeli nie uda sie jej rozwiazac zapowiada sie dobra zabawa .
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2005, 19:08   #2
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

A moze trzeba było zacząć od poszukania na Forum?? Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 21-01-2005, 19:11   #3
Toomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004
Lokacja: Rawa Mazowiecka
Wiek: 34

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Imię: Yoomek
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Poziom mag.: 46
Domyślny

mam postać na rooku teraz na 11 lvl na 10 lvl wykonywalem katana room qest solo i widziałem ghula i jest on w jakimś osobnym pomieszczeniu za murem ale nei ma tam żadnego dojścia i pewnie nie będzie no chyba ze cpiy wprowadza jakiegos questa ale wtedy trzeba sie liczyć że mogły by sie pojawić na rooku scale armory i life ringi a tego chyba nie będzie
Toomek jest offline  
stary 21-01-2005, 19:11   #4
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

I co sie odzywasz jak topicu nizej nie czytales ?! A skad wiesz ze to tylko atrakcja ?! Ty ta gre skreciles ?!

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.

Ostatnio edytowany przez moF - 21-01-2005 o 19:15.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 19:20   #5
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

@mof
Wiesz ile ekip na różnych światach próbowało się tam dostać?? Nie jesteś pierwszy. Niektórzy moi koledzy spędzili parę ładnych godzin siedząc w katanaroom i przekopując, przesuwając i masę innych rzeczy żeby się tam dostać(efekt teleportu też) Jak myślisz, po co on tam jest? Żeby była jakaś rozrywka. Po co są różne typy powieszchni ziemi spowalniające ludzi, po co są zakręty, zakola, wydłużające drogę z dziury do dziury?? Żeby było jakieś urozmaicenie.

Do Mino Maga są drzwi. Do każdych drzwi jest klucz, kwestia znalezienia go. A co jeżeli jedyna jego kopia, a raczej oryginał klucza jest w rękach ludzi którzy nie oddadzą go. Równie dobrze klucz do Mino Maga może być koło Mino Maga, razem z teleportem do ghula, za którym jest teleport do pomieszczenia z żywym smokiem, którego jak pokonasz dostaniesz......i tak można w nieskończoność. Pewnie w końcu dostalibyśmy Brass Armor, Spike sword albo inny mityczny przedmiot na rook. (Ew znaleźlibyśmy tunel na Maina) Słyszałem już tysiące bajeczek na ten temat. Ten temat wkrótce zamieni się w wymyślanie kolejnych.

@Down
Cytuj:
tam sciana jest cala po nacisnieciu dzwigni "wyrywa" sie jak by jej kawalek otwierajac nam droge . Czemu tam nie mialo by byc tak samo ?!
Może dlatego, ze jeszcze nikt jej nie znalazł. Twierdzisz, ze nie jesteś głupcem. I dobże, ja też tak nie twierdze. Jak myślisz, co Sunrise i cała reszta rookstayerów na Antice robi?? Zgadiaj ile razy już przeszukali rook wzdłóż i wszeż?? A Rookstayerzy na innych światach?? Dla mnie(i dla wielu innych osób) jest to taka sama bajeczka jak FS od spoconego cyklopa-Kiedyś był ten quest, ale teraz jest nieaktywny.
Jeżeli jest to jednak aktywny quest, życze ci z cało serca, abyć go rozwiązał.
Wbrew twojemu przekonaniu, nie jestem przeciw temu pomysłowi, ale jestem z natury realistą, jeżeli chodzi o takie rzeczy.
Cytuj:
( ty jestes kims takim ktory nei chcesz szukac rozwiazan )
I tu się mylisz. Też szukałem dojścia do Mino Maga rookstayerem. Na ghulu mniej się koncentrowałem, bo nie mam pacca. Jedyne co robiłem w tym zaktersie to analiza filmów & zdjęć dostarczonych przez moich kolegów. Czytałem wiele sprawozdań z takich "wypraw" na ghula. Przekopałem wiele miejsc, i nic. Tka natura tego Ghula, ze nie chce mieć towarzystwa.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 21-01-2005 o 19:42.
Dwimenor jest offline  
stary 21-01-2005, 19:25   #6
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

up@:

Glupcem bym byl gdybym sadzil ze jestem pierwszy . A teraz pomyslmy , ktos kto kiedys odkryl cos waznego dla calego swiata nigdy nie spodziewal sie ze jemu bylo to pisane . Teraz twoj argument z drzwiami i kluczami . Taka sama sciana jak przy ghulu stoji w miescie i chroni skrzynki z torchem ( chodzi mi o ten krotki quescik z ratem w okolicach training room ) tam sciana jest cala ... po nacisnieciu dzwigni "wyrywa" sie jak by jej kawalek otwierajac nam droge . Czemu tam nie mialo by byc tak samo ?!

Jestem tolerancyjny ale troszke nie rozumiem twojego bezpodstawnego uniesienia , nie chcesz plotek ? nie chcesz tajemnic ? to cy ty tu robisz ? Rook ma wiecej tajemnic niz main poniewaz wszyscy uciekaja z niego jak najszybciej i nie przejmuja sie nim ( ty jestes kims takim ktory nei chcesz szukac rozwiazan )
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.

Ostatnio edytowany przez moF - 21-01-2005 o 19:29.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 19:27   #7
Toomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004
Lokacja: Rawa Mazowiecka
Wiek: 34

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Imię: Yoomek
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Poziom mag.: 46
Domyślny

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .[/quote]

no to ty chyba nei znasz rook power ludzie zawsz4e znajda sposoby żeby coś zabić. wystarczyl by jakis dobry bloker gdzie ja wiem 24lvl i pare osób z wysokim distance fighting + life fluidy nei wiem ghul odsówa przedmioty? jak nei to zabicie ghula bylo by pestką
Toomek jest offline  
stary 21-01-2005, 19:33   #8
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Przesuwa ... 24 lvl a 24 lvl druid z coper shieldem xD ... i life fluidami bloknie ghula ?! Nie palcie mnie na stosie za to ze szukam odpowiedzi ...
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 19:34   #9
Mistyczny
Użytkownik Forum
 
Mistyczny's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Venore

Posty: 167
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez moF
up@:

Glupcem bym byl gdybym sadzil ze jestem pierwszy . A teraz pomyslmy , ktos kto kiedys odkryl cos waznego dla calego swiata nigdy nie spodziewal sie ze jemu bylo to pisane . Teraz twoj argument z drzwiami i kluczami . Taka sama sciana jak przy ghulu stoji w miescie i chroni skrzynki z torchem ( chodzi mi o ten krotki quescik z ratem w okolicach training room ) tam sciana jest cala ... po nacisnieciu dzwigni "wyrywa" sie jak by jej kawalek otwierajac nam droge . Czemu tam nie mialo by byc tak samo ?!

Jestem tolerancyjny ale troszke nie rozumiem twojego bezpodstawnego uniesienia , nie chcesz plotek ? nie chcesz tajemnic ? to cy ty tu robisz ? Rook ma wiecej tajemnic niz main poniewaz wszyscy uciekaja z niego jak najszybciej i nie przejmuja sie nim ( ty jestes kims takim ktory nei chcesz szukac rozwiazan )


Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)
__________________
Ice Warriors
Mistyczny jest offline  
stary 21-01-2005, 19:40   #10
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toomek
no to ty chyba nei znasz rook power ludzie zawsz4e znajda sposoby żeby coś zabić. wystarczyl by jakis dobry bloker gdzie ja wiem 24lvl i pare osób z wysokim distance fighting + life fluidy nei wiem ghul odsówa przedmioty? jak nei to zabicie ghula bylo by pestką
Antica:77lv prof:none
40lv, prof: none
35lv prof:none
I jeszcze paru innych. Myśle, zę na Antice zebrałoby się z 10 ludzi z 20+lv na rook. Pokonanie ghula to raczej najmniejszy problem. Problemem jest dostanie się do niego.

@Down
Nie zrozumiałeś moich intencii w tym poście. Ja tylko przedstawiłem przykłady, na potwierdzenie tego, że zabicie ghula to dla nich nie problem.
Oczywiście, zę tacy 15-20lv mogą go wykonać. Idzie bloker z masą life fluidów, reszta osób niesie jeszcze więcej life fluidów oraz speary. I tyle.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 21-01-2005 o 19:49.
Dwimenor jest offline  
stary 21-01-2005, 19:46   #11
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Czemu zakladamy ze akurat najlepsi rookstayerzy na swiecie odkryja co i jak ? A moze grupa 15-20 lvl'owcow ktozy sie tajemnica nie podziela ?!
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 19:51   #12
Muczaszak
Użytkownik forum
 
Muczaszak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2005
Lokacja: Sandomierz
Wiek: 34

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Askara
Poziom: 9
Skille: 26/22
Poziom mag.: 2
Domyślny

Kiedyś moim starym rookstayerem razem z kolegami próbowaliśmy rozwiązać zagadke ghoula. W sumie więcej było siedzienia na gg i analizowania tego co wiemy niż grania. Zagadaj do mnie na gg (1171022) to ci moge powiedzieć do czego udało nam sie dojść.




PS Nie poddawaj sie! Może ten ghoul to coś więcej niż tylko mit lub nieaktywny quest...
Muczaszak jest offline  
stary 21-01-2005, 19:53   #13
-Res-
Użytkownik Forum
 
-Res-'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Niewazne...
Wiek: 32

Posty: 788
Domyślny

Skoro cie intryguje to zdradze tajemnice:
Ghoul jest do poogladania(jak w zoo) nie da sie tam dojsc-moze kiedys byl tam quest ale wtedy musialoby to bys baardzo dawno temu
Ghoul jest tez zeby ludzie sie nad nim glowili i starali sie tam dojsc-wiec jak ktos ci powie ze ma scale armor na rooku to go wysmiej bo ow pacerz ma tylko sunrise za najwyzszy lvl na rooku
-Res- jest offline  
stary 21-01-2005, 20:01   #14
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Ghoul, Mino mag, spike Sword na rooku, Bazyliszek itp, to easter eggs'y Cip Soft'u kiedy to do was ludzie dojdzie, chyba jeszcze za 1000 tematów o ghoulu/mino/spike'u.
Dr.Unknown jest offline  
stary 21-01-2005, 20:04   #15
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wiecie jakie to drudne dozyc do celu gdy sie ma prawie caly swiat przeciwko sobie ?! Kiedys ludzie mysleli ze ziemia jest plaska ... ten ktory pierwszy powiedzial ze jest kulą tez nie spotkal sie ze zrozumieniem wiec rozumiem to ze nei bde mogl liczyc na wielu ...
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 20:06   #16
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Ghoul, Mino mag, spike Sword na rooku, Bazyliszek itp, to easter eggs'y Cip Soft'u kiedy to do was ludzie dojdzie, chyba jeszcze za 1000 tematów o ghoulu/mino/spike'u.
Bazyliszek na rook?? Pierwszy raz słyszę.............

A na poważnie
Nigdy nie myślałem o Legendach rooka jako o Ester Eggs. Ciekawy i zapewne dobry punkt widzenie. Pewnie podśmiewają się tam u siebie z ludzi, którzy wiąż prubują rozwiązać ten quest.......

@Down
Ty też mnie źle zrozumiałeś.
Cytuj:
A na poważnie
daje dużo do myślenia.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 21-01-2005 o 20:18.
Dwimenor jest offline  
stary 21-01-2005, 20:13   #17
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Bazyliszek na rook?? Pierwszy raz słyszę.............

A na poważnie
Nigdy nie myślałem o Legendach rooka jako o Ester Eggs. Ciekawy i zapewne dobry punkt widzenie. Pewnie podśmiewają się tam u siebie z ludzi, którzy wiąż prubują rozwiązać ten quest.......
Źle mnie zrozumiałeś;p, bazyliszek to przykład podany przyokazji, aby podkreślić, itp. Co do mino maga, byćmoże jest to informacja, tak mało wiarygodna jak to o zabijaniu z fista, ale pewnego dnia zniszczono wszystkie klucze(tak jak z innymi questami)do mino maga, bo quest był za trudny.
@Down
Cytuj:
Anihilatora wycofali bo byl trudny ?! oh ... chyba nie >.<
Rozumowanie 5'cio latka, anihilator wykonało wiele osób, a quest'a z mino magiem nikt, lubie prawie nikt, więc nie filozofuj porównując anihilator do questu z mino magiem. Koniec off topa, wracać do tego ghoula;p

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 21-01-2005 o 20:54.
Dr.Unknown jest offline  
stary 21-01-2005, 20:21   #18
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Źle mnie zrozumiałeś;p, bazyliszek to przykład podany przyokazji, aby podkreślić, itp. Co do mino maga, byćmoże jest to informacja, tak mało wiarygodna jak to o zabijaniu z fista, ale pewnego dnia zniszczono wszystkie klucze(tak jak z innymi questami)do mino maga, bo quest był za trudny.
Proponuje abyscie zalozyli temat o bazyliszku bo chyba dobrze wam sie rozmawia ... -.-''

Anihilatora wycofali bo byl trudny ?! oh ... chyba nie >.<
Mam juz cos ciekawego nie co do ghula ale napisze jezeli sprawdze to jeszcze jutro zeby nie powstawaly niepotrzebne plotki .
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.

Ostatnio edytowany przez moF - 21-01-2005 o 20:24.
moF jest offline  
stary 21-01-2005, 21:01   #19
Master druid
Użytkownik Forum
 
Master druid's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 39
Stan: Tutor
Evul Mozecie nie wierzyć ...

Nie uwierzycie mi bo mam dopiero rokmastera na 14 lvl, ale do mino maga jeszcze da sie dostać, podejdźcie na max do ściany na wprost, widać teleport ? Muj ziomek z Calmery się tam dostał na moich oczach, tam jest klucz do czego ? Do mino maga, ale nie radze kombinować tylko otworzył drzwi i ... "You are dead" :/ stracił klucz, ale wiem jak tam wszedł ... Jak już niektórzy z was muwili, tacy newbie jak ja nie wyjawia jednej z największych tajemnic rooka Ale prubujcie, fajnie jest mieć deada od Mino Maga na rooku. Zaszczyt
__________________


Master druid jest offline  
stary 21-01-2005, 21:05   #20
moF
Użytkownik Forum
 
moF's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: CalmerA
Wiek: 32

Posty: 447
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 68
Skille: 83/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Jezeli mowisz prawde to moze bardzo pomoc nawet jezeli nie powiesz co i jak , jezeli klamiesz to n/c ... nie chce nic wiecej jak tylko nick twojego kolegi ktory na rooku padl na minomagu . Z gory thx.
__________________
Twoja sygnatura łamała regulamin z powodu swojej wielkości lub sumarycznej wagi obrazków.
moF jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:02.


Powered by vBulletin 3