Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-12-2008, 14:52   #81
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Proponuję już nie udzielać się w dyskusje z Kaczanthebestem bo do niego nic nie dociera, po prostu go ignorujcie. (jednak test na IQ przy rejestracji byłby dobrym pomysłem ; |)
Chcesz, żeby nam forum padło? Forum bez użytkowników to nie forum...

Aha i powiem Wam, tym, ktorzy narzekają na miecze świetlne, na vadery, na mechnikę i jakieś tam samchody..

Test Server jest fajny, questy rowniez ncizego sobie, potwory - cos nowego..
Pamietajcie, ze Cipsoft mial sporo problemow technicznych, przy ktorych naprawie pracowali nawet graficy.. wiec mieli troche malo czasu, ja jakies naprawde fajne stwory..
ale ja tak naprawde wiem co was boli.. 3/4 tego forum to osoby z maxymalnym 60-70 poziomem.. to was boli, ze bedziecie miec na nich waste, ze to nic ciekawego, ze i tak nie zrobicie questa bo jestescie po prostu za slabi..
pozatym, jak niektorzy mowili, 'zaawansowana' technika byla juz od dawna w naszym swiecie, potem byl jej upadek i ponowne narodziny, do dzis sie ona rozwija.. nie znacie legend o atlantyzie? nie pamietacie DaVinciego? jego pomyslow? Obudzcie sie i spojrzcie zyciu prostu w twarz..


/Rase, a grales? grales na Ts? Poczekaj az zagrasz po update dopiero mow, o rzeczach ktore nie pasuja.. otoczenia, predmioty i potwory jak najbardziej pasuja do klimatu gdy.. gra powinna sie rozwijac, a nie stac w miejscu.. zreszta, takie rewolucje jak ta teraz w grze zwieksza ilosc zer na koncie CipSoftu, a o to tu chodzi ;-)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:

Ostatnio edytowany przez Gawus - 07-12-2008 o 14:58.
Gawus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2008, 15:07   #82
Johny0
Użytkownik forum
 
Johny0's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: oj daleko

Posty: 11
Stan: Niegrający
Świat: Unitera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Nie podoba się? Nie graj.
Nie grasz? Nie krytykuj, nie dotyczy to ciebie.
Opanujcie się ludzie? 5 stron narzekania na update przed update.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
to za przeproszeniem wypier****j i nie graj, nikt cie nie trzyma
a więc, może tak: jak by sami robili uptade to by im przypasił, neopostman najpierw piszesz "trochę dystansu", a potem obrażasz ludzi, Vasudanin każdy ma własne zdanie/gust i to jego sprawa znamy twój pogląd od paru tematów zawsze piszesz "nie chcecie to nie grajcie" ok rozumiem reszta pewnie też i każdy wie że może przestać kiedy chce o ile nie jest uzależniony, ludzie lubią narzekać to poprawia samoocenę, poza tym utarł się pogląd że cipsoft zawsze wszystko pieprzy więc po co go chwalić jak można objechać i to równo ?
Johny0 jest offline  
stary 07-12-2008, 15:24   #83
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
3/4 tego forum to osoby z maxymalnym 60-70 poziomem..
73 \o/


Cytuj:
to was boli, ze bedziecie miec na nich waste, ze to nic ciekawego, ze i tak nie zrobicie questa bo jestescie po prostu za slabi..
Mylisz się. Wyłącznie chodzi o spierdzielony klimat.


Cytuj:
otoczenia, predmioty i potwory jak najbardziej pasuja do klimatu gdy..
Wcale nie.

Cytuj:
gra powinna sie rozwijac, a nie stac w miejscu..
Powinna powoli iść swoją drogą, a nie zbaczać z kursu.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 07-12-2008 o 16:11.
Rocket Slayer jest offline  
stary 07-12-2008, 15:39   #84
Johny0
Użytkownik forum
 
Johny0's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: oj daleko

Posty: 11
Stan: Niegrający
Świat: Unitera
Domyślny

Gawus chłopie zastanów się zanim coś napiszesz mieszasz tibie z rl, chociaż ona sama się też miesza np. inkwizycja (jeden z wielkich grzechów Kościoła), Da Vinci wielki człowiek, obrażasz go jeżeli porównujesz jego renesansowe wynalazki to tych badziewi wymyślonych przez cipsoft
Johny0 jest offline  
stary 07-12-2008, 15:40   #85
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post


Cytuj:
otoczenia, predmioty i potwory jak najbardziej pasuja do klimatu gdy..
Wcale nie.


Powinna powoli iść swoją drogą, a nie zbaczać z kursu.
A skad Ty znasz jej kurs? nie jestes tworca gry wiec nie wiesz do czego daza...

Zawsze jest przed update tak, ze sie wszyskiego czepiacie bo to i takmto wam nie pasuje, ale tak naprawde i tak kurwa grac bedziecie no, czy beda pistolety, miecze czy bomby atomowe, czy ebdziecie plywac statkami, samochodem jezdzic czy latac samolotem i tak bedziecie w to grac..

czlowiek to istota, ktora szuka tylko czegos w czyms nowym zeby sie rpzyczepic, normalne.. _/

Cytuj:
Gawus chłopie zastanów się zanim coś napiszesz mieszasz tibie z rl, chociaż ona sama się też miesza np. inkwizycja (jeden z wielkich grzechów Kościoła), Da Vinci wielki człowiek, obrażasz go jeżeli porównujesz jego renesansowe wynalazki to tych badziewi wymyślonych przez cipsoft
Nie porownuje jego wynalazkow, tylko 'czasy i historie'.. u nas technologia byla dawno, to niby czemu w grze tak byc nie moze? pomysl co.. a LOTR? Co, niby miecze, orci, smoki i wogole a proch maja..!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:

Ostatnio edytowany przez Gawus - 07-12-2008 o 15:46.
Gawus jest offline  
stary 07-12-2008, 15:41   #86
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Regeusz
http://poland.otservlist.org/

Szkoda że opuszczasz nas - ludzi którzy wolą grać w aktualna tibie
to są otsy głąbie naucz się odrózniac ots od rl tibi

Cytuj:
Wiecie czemu cipsoft nigdy nie zrobi servera pod tibie 7.6 ? proste - tak naprawde nikt by tam nie grał może kilku leszczy "dla szpanu" zrobiliby chary wbiliby po 30lv i na swoim servie "ja jestem pr0 mam 30lv na tibi 7.6" a wkońcu każdy by tam przestał grać...już lepiej zrobić z 5 servów gdzie każdy mógłby wbić taki TS może wtedy by ludzie przestali grać cześciowo na ots'ach, czasy tibi 7.6 nie wróca wiec po co płaczecie na każdym kroku jak tam było fajnie a pewnie wiekszość z was nie miało wtedy nawet 50lv
nie zrobi servera pod starą tibie dlatego bo by nowe servery upadały te na nową tibie był temat na tibia.com czy chciał byś stary server i bardzo dużo się osób pod nim podpisało wienc nie mów że by nikt nie wbił może i dużo osób nie miało 50 lvla ale tam w tedy nie liczył się lvl tylko dobra zabawa a ludzie się wypisują na tym forum że by wspomniec starą grę która kiedyś sprawiała tyle przyjemnosci a teraz tak ją spierdolili
Dzik11 jest offline  
stary 07-12-2008, 16:02   #87
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
i tak kurwa grac bedziecie no, czy beda pistolety, miecze czy bomby atomowe, czy ebdziecie plywac statkami, samochodem jezdzic czy latac samolotem i tak bedziecie w to grac..
Chyba śnisz. Piszesz tu o sobie? Współczuje gustu - ja w kicz nie potrafiłbym grać.

Cytuj:
A skad Ty znasz jej kurs? nie jestes tworca gry wiec nie wiesz do czego daza...
Przyjrzyj się każdemu update'owi

Cytuj:
to są otsy głąbie naucz się odrózniac ots od rl tibi
On tak specjalnie napisał. Głąbie.

Cytuj:
nie zrobi servera pod starą tibie dlatego bo by nowe servery upadały te na nową tibie był temat na tibia.com czy chciał byś stary server i bardzo dużo się osób pod nim podpisało wienc nie mów że by nikt nie wbił może i dużo osób nie miało 50 lvla ale tam w tedy nie liczył się lvl tylko dobra zabawa a ludzie się wypisują na tym forum że by wspomniec starą grę która kiedyś sprawiała tyle przyjemnosci a teraz tak ją spierdolili
Najdłuższe zdanie jakie widziałem na tym forum >.>
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 07-12-2008 o 16:08.
Rocket Slayer jest offline  
stary 07-12-2008, 16:57   #88
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Chyba śnisz. Piszesz tu o sobie? Współczuje gustu - ja w kicz nie potrafiłbym grać.


Przyjrzyj się każdemu update'owi

Sen na jawie? To po co komentujesz, jak i tak nie bedziesz w to gral, nie grales i nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadaj na ten temat.. Tematy z teaserami powinni byc pozamykane zebyscie nie pisali glupot..

jakby kazdy update byl taki sam, to gra bylaby nudna? Zachowujesz sie jak idiota..
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
stary 07-12-2008, 17:04   #89
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
To po co komentujesz, jak i tak nie bedziesz w to gral,
<łyka tabletkę na uspokojenie>
1. Forum jest od tego by komentować
2.
Cytuj:
i tak kurwa grac bedziecie no, czy beda pistolety, miecze czy bomby atomowe, czy ebdziecie plywac statkami, samochodem jezdzic czy latac samolotem i tak bedziecie w to grac..
W takie g.... NA PEWNO nie będę grać.
Cytuj:
nie grales i nie wiesz jak jest to sie nie wypowiadaj na ten temat..
WTF? SKĄD TY TO WIESZ!? Wiesz więcej na temat mnie niż ja sam? Xd
Muszę cię rozczarować
btw chciałeś w tym momencie udowodnić jaki ty to "pro" jesteś czy mi się wydaje?

Cytuj:
Tematy z teaserami powinni byc pozamykane zebyscie nie pisali glupot..
Zapomniałeś o sobie

Cytuj:
jakby kazdy update byl taki sam, to gra bylaby nudna? Zachowujesz sie jak idiota..
W tym momencie mam ochotę cię walnąć pięścią w twarz za taką głupotę. Nie wiem w jaki sposób twój mózg funkcjonuje i nie zamierzam w to wnikać.
Tak na przyszłość, póki jestem spokojny - zastanów się zanim coś napiszesz, przeczytaj ponownie najlepiej



Może to trochę wam rozjaśni sytuację
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzik11
i złoto włosy książe pognał do wieży na swoim białym rumaku że by uratowac księżniczkę ale zamiast smoka zobaczył na swojej drodze wielkiego transformera więc postanowił zejśc lochami ale tam biegali zmutowani ludzie i zwierzęta więc poszedł po pomoc do miasta ale miasto wyglądało jak wielki statek kosmiczny więc zawrócił ale miał szczęście zobaczył wybite wszystkie potwory i jakiegoś kolesia który biegał w kółko i pisał exura więc wszedł do najwyższej wierzy patrzy a tam w łóżku ktoś leży zbliża się bardziej odsłania zasłony a tam leży jakiś chłop i mówi plx free items
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 07-12-2008 o 17:18.
Rocket Slayer jest offline  
stary 07-12-2008, 17:16   #90
semilunaris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

O, update. O, narzekanie.

@up: lól, ty się uspokój.
 
stary 07-12-2008, 17:18   #91
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
to są otsy głąbie naucz się odrózniac ots od rl tibi
Radził bym ci wyłączyć Tibię i poskillować rozkminianie...

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 07-12-2008 o 17:48.
Xr3 jest offline  
stary 07-12-2008, 17:23   #92
Przemkoo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem cała Tibia sie j...e 7.6 i 8.0 to jescze była fajna
 
stary 07-12-2008, 17:31   #93
Danciu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2007

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Iridia ^^
Domyślny

Bedzie nowy swiat ? !! ?
Danciu jest offline  
stary 07-12-2008, 17:40   #94
Kuszak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 01 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zdoonio
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 41
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

no i znow zapomnieli o Faccu ;/
Kuszak jest offline  
stary 07-12-2008, 17:44   #95
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuszak Pokaż post
no i znow zapomnieli o Faccu ;/
Lololol. Nie zapomnieli. Wam się po prostu nic nie należy.

A napis Tibia.pl na zdjęciach - coś żałosnego. Nie ma to jak dodawać swoje logo na obrazki, które nie były dla was.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 07-12-2008 o 17:48.
Erhion jest offline  
stary 07-12-2008, 17:48   #96
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Generalnie te nowe tereny nie są takie złe, lecz mimo wszystko trzeba się liczyć z faktem, że prawie na pewno coś w tym updacie zostanie źle zrobione. Nie narzekam na mechaniczne monstra, ponieważ egzystują one w wielu światach fantasy. Jeśli się nie mylę, to jednym z nich jest nawet Forgotten Realms. W grach, przykładem może być na przykład Morrowind (Świat "The Elder Scrolls"). Nie spotkałem się ze smęceniem, jakoby Centuriony psuły klimat owej gry.
Xr3 jest offline  
stary 07-12-2008, 17:52   #97
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Generalnie te nowe tereny nie są takie złe, lecz mimo wszystko trzeba się liczyć z faktem, że prawie na pewno coś w tym updacie zostanie źle zrobione.
Już wiadomo, że pomysł party buffów spalił na panewce- co po knightowi +3 do shieldingu? Nawet tego nie zauważy przy blokowaniu.
Kojotes jest offline  
stary 07-12-2008, 17:59   #98
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Update jest zajebisty, odezwały sie 20 lvl bez PACCA nie wiedzacy o czym mowia...

OTS? Podobno tibia staje sie ots-em? Ots, jak sama nazwa wskazuje, jest wzorowany na tibii, a nie tibia na nim...

To, ze potworki sa naokolo miasta - co z tego? Tak czy tak musisz przejsc przez straznikow, ktorzy zadaja pytania wtedy, kiedy chcesz przejsc przez brame - musisz dobrze odpowiedziec, jak zle odpowiesz odrzuca cie na 1sqm i straznik nie odpowiada.. bardzo fajne rozwiazanie, tak czy tak mozna dojsc jeszcze raz i wybrac nowa odpowiedz, ale to nie ma znaczenia

Co z tego ze wygladaja jak roboty? Tibia MUSI sie rozwijac, musza byc nowe potworki, nowe expowiska... wy chyba nie wiecie co to kolejka na dragach czy gdziekolwiek indziej, teraz jest kilka wiecej expowisk i bardzo dobrze - poczawszy od miejsca z dworkami, wild warriorami, gang memberami, crazed beggarami konczac na infernalistach, war golemach itd. Po prostu zastepuja zaludnione trolle, gobliny czy tam wrl/dle itd. War golemy bija porownywalnie do DLi, 50ed na combo zjechał ;s Infernalisty - zastepcy wrl, nie wiem co leci i jaki exp - nie huncilem, za dobre.

Mutacje - bardzo fajne, w Yalahar prowadzone sa zapewne eksperymenty na stworzeniach, wiec bardzo dobry pomysl i nowy exp dla graczy.

Nowe miejsca z green/blue djinnami do huncenia - dobry pomysl, fajnie tam sie siedzi z dwarven ringiem.

Co do postu z naukowcem w sredniowieczu - bez nich nie byloby tego co teraz, a Kopernik to co? Urodzil sie pod koniec sredniowiecza i jest naukowcem, zabierz sie do historii.

Gladiatorzy juz byli w Starozytnym Rzymie, wiec nie wiem na co mozna narzekac - tak samo mogloby nie byc jakichkolwiek innych potworow, bardzo fajne posuniecie.

Chociaz sama cene przesadzili na poczatek - travel z jakiegokolwiek miasta do LB, a z LB do Yalahar - 400+100~200gp w 1 strone i powrot. Fajne sa podziemia Yalahar, jak crowbarem tłuczesz w te sciany czy co tam ma byc, nie pamietam - zamieniasz sie w boga, szkieleta itd. Lepsze to niz nic...

Charles: Once in Yalahar, I guess you have to take up negotiations with Captain Karith in Yalahar to establish more ship routes for you.
I dobrze, trzeba odblokowac, ktos kto nie ma duzo kasy nie bdzie ciagle plywal np. edron-lb-yalahar bo mu sie to oplacac nie bedzie.

Nowe podziemia z Cryptami, DSami i Ghoulami - wielki plus, nareszcie cos ala tomb gdzie bedzie mozna pohuncic!

Zoo - to juz mnie rozsmieszylo, no ale git - w klatkach Kongry, nie wiadomo co jeszcze.. na wzgorkach Quary, Behe, GSy itd.

Polnoc Yalahar - Hero, Culty, duuzo Necro - bardzo dobre rozwiazanie, wszystko naraz..


Update jest bardzo dobry, nie graliscie na tescie - nie wypowiadajcie sie.

ps. buffy sux

aha, moglbym pisac 10x wiecej o tym upie ale po co? kilkanascie % z was zobaczy jak tam bedzie , a inni beda dalej narzekac

Ostatnio edytowany przez robek - 07-12-2008 o 18:02.
robek jest offline  
stary 07-12-2008, 18:03   #99
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Cytuj:
Przeszkadzają mi dzieci, które nie widzą w tym nic złego, które nie czują klimatu i chcą się tylko pochwalić wybotowanym lvlem przed kolegami z podstawówki/1 gim

albo raczej przeszkadzały... zastanawiam się czy sobie darować tą grę
Ale co mają nowe potwory które mi się podobają do botowania przez dzieci?

Cytuj:
Lololol. Nie zapomnieli. Wam się po prostu nic nie należy.
Tylko jakoś nam też dodają nowe rzeczy co jakiś czas, a na pewno nie powiedziałbym że nic się nie należy bo jakoś średnio wizę tibie gdzie grają sami paccowie. Ale ten nad tobą też dziwne rzeczy piszę, tak jakby nas nie dotyczył np. częstszy loot z potworków.

BTW: Popieram Robka.

Ostatnio edytowany przez Dragonit - 07-12-2008 o 18:07.
Dragonit jest offline  
stary 07-12-2008, 18:12   #100
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
to są otsy głąbie naucz się odrózniac ots od rl tibi
Aha ja poprostu myslałem że to inne tibie Oo thx nie wiedziałem że to ots

Cytuj:
nie zrobi servera pod starą tibie dlatego bo by nowe servery upadały te na nową tibie był temat na tibia.com czy chciał byś stary server i bardzo dużo się osób pod nim podpisało wienc nie mów że by nikt nie wbił może i dużo osób nie miało 50 lvla ale tam w tedy nie liczył się lvl tylko dobra zabawa a ludzie się wypisują na tym forum że by wspomniec starą grę która kiedyś sprawiała tyle przyjemnosci a teraz tak ją spierdolili
Niby czemu by upadły ? Moze masz racje i ludzie by sie przenieśli na tamte servy ale np jakby z harmoni odszedło no ilu ? 300typa ? 400 ? - to i tak online by zostało 500-600, a pozatym im to chyba rybka gdzie kto gra bo pacc wszedzie kosztuje tak samo. Jak na 1 serverze bedzie grac 0 typa to go poprostu zamkną ale takiej sytuacji nie bedzie i tak bo jakby na takiej antice nagle wszyscy przestali grać to z innych serv by przyszli z jakiegoś npvp prawdopodobnie. No i nie każdy chce grać pod tibie 7.6...ja np nie
Wogóle dziki nadal nie potrafisz tego swojego exp/h opisać przestań sie w takim razie odnosić do moich wypowiedzi

Cytuj:
A skad Ty znasz jej kurs? nie jestes tworca gry wiec nie wiesz do czego daza...
Cytuj:
Przyjrzyj się każdemu update'owi
Cipsoft jak każda szanująca sie firma dąży tylko i wyłącznie do zarabiania pięniedzy, nie ma sie co sprzeczać w tej kwesti ;d Oni nie mają zamiaru robić tibie tak jakby chciało 30% graczy tylko taką jaką chce pozostałe 70% Dlatego te narzekania nie mają wiekszego sensu bo nic nie zmienimy, możemy tylko akceptować te zmiany które wprowadzają albo przestać grac...zastanówcie sie ile graczy narzeka na tą tibie? jakby wszyscy przestali grać i wpisali to w tibia.com może by was zauważyli, a gdy piszecie swoje żale na stronie która została wykopana z fansite co możecie zdziałać ?


Cytuj:
Już wiadomo, że pomysł party buffów spalił na panewce- co po knightowi +3 do shieldingu? Nawet tego nie zauważy przy blokowaniu.
Mysle że go zmienią pamietajcie że to tylko ts ;d rok temu stary miały chyba 75atk na początku, a ten czar który podnosi skilla o 100 na 10sec ? dla 250ek~ to 3 grany a jak sorc bedzie mf ek to może i 4 ;d
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 07-12-2008 o 18:15.
Regeusz jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:32.


Powered by vBulletin 3