Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-12-2003, 22:25   #1
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny Mag & Druid - Roty Forever

Sorc & Druid zostali skrzywdzeni nie do ponania. Cipy chyba nie lubią magów i druidków.

Tak wiec sorc i druid nie moze tak jak kiedys polowac sobie gsów, smoczków, itp
Dziwicie sie dlaczego ?
ano wlasnie gsa nie mozna zblokowac e bąbką ani e fieldami wiec dla sorca odpada chyba ze ma gs na 3-6 sd
ale nie mozna bloknac wiec jest wieksze ryzyko
smoczka idziesz bic z 2 sumonkami (DS) mozna isc tylko gorzej gdy smoczke przezuci sie na ciebie combo za full hp i jazda. Moim zdaniem teraz sorc z druidkiem moga tylko expic na rotach itp. to jest wielka glupota tak upoosledzac magów i druidów.

Napiszcie co wy o tym sadzicie bo ja juz sil nie mam :/
__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-12-2003, 23:25   #2
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

1. Mysle ze marudzisz, na Secura bomba nie dalo sie jakos blokowac nigdy potworow (field/boomb dzialalo 5 sek), a jakos na Secura w pierwszej 25 najwyzszych lvl jest chyba najwiecej magow/druidow na wszystkich swiatach.

2. GS mozna bez problemu upolowac na tej samej zasadzie co paladyn (biegniemy i walim z HMM), tylko trzeba miec odpowiedni lvl a nie na 8 idziemy polowac na GS.

3. Ludzie marudzili ze ekonomia w tibi ledwo zipie bo od 30 lvl w gore ludzie poluja na smoki, GS, DL, itp. CIP staraja sie to naprawic to sie wszystkim nie podoba bo nie moga juz na 20 lvl polowac na trudne potwory.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 03:21   #3
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Cytuj:
1. Mysle ze marudzisz, na Secura bomba nie dalo sie jakos blokowac nigdy potworow (field/boomb dzialalo 5 sek), a jakos na Secura w pierwszej 25 najwyzszych lvl jest chyba najwiecej magow/druidow na wszystkich swiatach.
To fakt ale za na sekurze nikt Cie nie ubije za afkowanie, czyli znajdujesz dobre miejsce, bierzesz full zarcia, nastawiasz macro na palenie many i jedziesz na wczasy. Wracasz za kilka dni i masz taki mlvl ze poza hmm'ami nic Ci do szczescia nie potrzeba.

Cytuj:
2. GS mozna bez problemu upolowac na tej samej zasadzie co paladyn (biegniemy i walim z HMM), tylko trzeba miec odpowiedni lvl a nie na 8 idziemy polowac na GS.
Teoretycznie tak, ale w praktyce na wiekszosci polskich laczy masz takie lagi ze to sie mija z celem, poza tym paladyn kliknie raz na GSa w battle window i sobie tylko ucieka, a sorc/dru musi "celowac" za kazdym strzalem i jednoczescnie uwazac by nie wbiec w jakies krzaki.

Sumujac - ten update mial byc na lepsze a w moim przypadku doprowadzil do tego ze skonczylem z tibia, jak powiedzial nawigator - CIPy uposledzily magow i to jest fakt. Taki mag/dru nie ma teraz nic, ani skili, ani CAPa, ani HP ani nawet pozytku ze swych czarow. Bez MANY jest bezbronny, bo udzwge i tak nie ma by taskac ze soba kilka plecakow SD i UH. Tak czy siak pozostaka mu roty (chyba ze CIPowie i to ukroca tlumaczac ze za szybko magom na rotach exp leci). Mozna co prawda bic draggi i GSy za pomoca SD, ale kogo na to stac?? Mozna rowniez caly tydzien robic runki by je potem wystrzelac w ciagu godziny - ale czy to da nam przyjemosc gry???
Od tibi uzalezniony nie jestem, wiec nie mam problemu z porzuceniem jej, ale szkoda mi troche kasy straconej na pacc, ktorego i tak juz nie wykorzystam.
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 09:06   #4
Xavier
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 47
Xavier ma numer GG 3382258
Domyślny

Cytuj:
To fakt ale za na sekurze nikt Cie nie ubije za afkowanie, czyli znajdujesz dobre miejsce, bierzesz full zarcia, nastawiasz macro na palenie many i jedziesz na wczasy. Wracasz za kilka dni i masz taki mlvl ze poza hmm'ami nic Ci do szczescia nie potrzeba.
Uwielbiam 'uczciwych' graczy. Bardzo dobrze, że takich idiotów pk'uje się za afk. To właśnie cenię w treningu paladynem - nigdy nie możesz być afk, bo życie szybko ucieka i trzeba podnosić zapałki (speary). I dopiero wtedy można się pochwalić, że nie będąc afk wytrenowało się np 90 w distance fighting.

Cytuj:
Teoretycznie tak, ale w praktyce na wiekszosci polskich laczy masz takie lagi ze to sie mija z celem, poza tym paladyn kliknie raz na GSa w battle window i sobie tylko ucieka, a sorc/dru musi "celowac" za kazdym strzalem i jednoczescnie uwazac by nie wbiec w jakies krzaki.
Zrobiłem sobie doświadczenie. Zabiłem gs'a moim paladynem używając tylko hmm. Żadnego problemu nie miałem i nie wiem w czym ty go widzisz.

Cytuj:
Sumujac - ten update mial byc na lepsze a w moim przypadku doprowadzil do tego ze skonczylem z tibia, jak powiedzial nawigator - CIPy uposledzily magow i to jest fakt. Taki mag/dru nie ma teraz nic, ani skili, ani CAPa, ani HP ani nawet pozytku ze swych czarow. Bez MANY jest bezbronny, bo udzwge i tak nie ma by taskac ze soba kilka plecakow SD i UH. Tak czy siak pozostaka mu roty (chyba ze CIPowie i to ukroca tlumaczac ze za szybko magom na rotach exp leci). Mozna co prawda bic draggi i GSy za pomoca SD, ale kogo na to stac?? Mozna rowniez caly tydzien robic runki by je potem wystrzelac w ciagu godziny - ale czy to da nam przyjemosc gry???
A ja nadal mówię. Bez dobrego sorca / druta NIE MA udanego huntu. Nie zabijesz nic lepszego bez tej magicznej artylerii.
Xavier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 10:00   #5
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

No nie przesadzaj ... pozostają nam jeszcze....
szkielety i ghule! No i cyce i ew. DS z hmm

A tak na serio to mam pytanko do bardziej doświadczonych: wiem że zwieję gs-owi na prostej (sprawdzone doświadczalnie )... ale czy na 25 lvl dam radę też walić z hmm tak żeby mnie nie dogonił?
__________________





p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 10:29   #6
Xavier
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 47
Xavier ma numer GG 3382258
Domyślny

@p.l
Przed updatem tak, nie wiem jak teraz... Może na początek spróbuj z sd tak dla pewności.
Xavier jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 13:24   #7
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Wszystko rozbija sie o to, że Tibia jest trudniejsza. źle wam? po prostu przyzwyczailiście się i już! a ruszcie tyłki i do roboty!.....
ja do 20lvlu siedzialem na rotach- jakos nie nazekam. Teraz jestem u ghuli i tez jest dobrze. Czego chciec wiecej?
Gra nie moze byc liniowa i prosta, bo stanie się nudna....
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 13:43   #8
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

Cytuj:
Uwielbiam 'uczciwych' graczy. Bardzo dobrze, że takich idiotów pk'uje się za afk.
@Xavier - mam nadzieje ze to nie jest aluzja do mojej osoby, bo choc opisalem tu sposob na pakowanie mlvl to sam nie stosuje. Ja gram uczciwie.
Cytuj:
Zrobiłem sobie doświadczenie. Zabiłem gs'a moim paladynem używając tylko hmm. Żadnego problemu nie miałem i nie wiem w czym ty go widzisz.
Ano widze problem w tym, ze ja z moim laczem nie zabije GSa uciekajac i walac z HMM, chyba ze nad ranem, ale wtedy bardzo zadko gram.
Cytuj:
A ja nadal mówię. Bez dobrego sorca / druta NIE MA udanego huntu.
Tu se akorat zgadzamy, postac z wysokim mlvl jest potrzebna chociazby do leczenia innych, poza tym w ciezkich chwilach moze ostrzelac wroga z SD czyniac ogromne straty w jego zasobach HP.

..heh, to chyba tyle..
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 14:21   #9
Bloody_Izual
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 221
Bloody_Izual ma numer GG 6608391
Domyślny

Po prostu trzeba znaleśc nowe taktyki bojowe,bo skoro znalazły sie na inne stworki tak teraz też się znajdą wystarczy pokombinować,np mo kumpel stawiał całego f bomba przed cycem(nie dostawał nim cyc)a potem cyc sobei przebiegał a kumpel tylko uciekał i od czasu do czsu uderzył z hmm.Więc jak widzicie trzeba pokombinować bo potworek nei ma zamiaru sę smażyć w ogniu tak samo jak ty byś dostał z f bomby to byś stał w nim czy byś wyszedł.
Bloody_Izual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 14:56   #10
kotomaniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 10 2003
Lokacja: Na wakacjach od forum ;p

Posty: 508
Domyślny

Ja jestem sorcem i się nie czuje upośledzony! Lubie grać sorcem. Ja nie siedze na rotach tylko ale od 12 levelku chodze se na DSki, guardy, cyce. Lubie być magiem bo nim można mię full kasy nie expiąc. Mam BP blanków, wędke i moge zbierać na MPA ) . Poza tym sorców ludzie się boją. Mnie na 15 levelu zaatakował knight. Cisną mnie po 5 HP. Ja mu oddałem z paru SD i prosił mnie by go nie zabijać. Sorc rullez.
A apropo update to teraz jest trudniej ale fajniej. Trudno chodzić na przykład na smoka bo się na ciebie przeżci a nie będzi bił blokera ale to taki skok adrenaliny.
__________________
Już mnie na tym forum nie uświadczycie. Żegnam wszystkich.
kotomaniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 15:30   #11
MatKus
http://tibiaspy.com
 
MatKus's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2003
Lokacja: Opole / Głuchołazy
Wiek: 43

Posty: 2,289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Matkus
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Adres Jabbera do MatKus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Magus
Ano widze problem w tym, ze ja z moim laczem nie zabije GSa uciekajac i walac z HMM, chyba ze nad ranem, ale wtedy bardzo zadko gram.
Jak masz lagi i nie jesteś w stanie uciekać, to se zrób knighta. paldkiem z lagami przecież też nie pograsz. Zresztą, nawet knightem z lagami sie gra ciężko.

Cytuj:
Cytuj:
A ja nadal mówię. Bez dobrego sorca / druta NIE MA udanego huntu.
Tu se akorat zgadzamy, postac z wysokim mlvl jest potrzebna chociazby do leczenia innych,
To akutat mniejszy problem.
poza tym w ciezkich chwilach moze ostrzelac wroga z SD czyniac ogromne straty w jego zasobach HP.
Akurat leczenie to mniejszy problem, każdy na większym polowaniu sam się może UHać (no, chyba że idziesz w teamie z knightem 15 lvl, co nie ma jeszcze 4 MLVL, ale to chyba co najwyzej cyca ci może zblokować )
Wazniejsze jest wlasnie to, że możesz runkami walić. Jedyna różnica, to że czasem bieze sie 2 blokerów, żeby zablokowali dojście potworkowi do maga. A i to nawet nie konieczne, bo nie każdy potworek się przezuca, a nawet jeśli, można na moment wyropowac się, wyskoczyć po drabince czy co tam masz pod ręką lub przestać atakować i odejść lekko, to potworek zwykle przezuci się na atakującego go blockera.

Nie licząc czaszek, moim zdaniem każdy element update jest zdecydowanie na plus (choć niektóre są niedopracowane, np. system helperów, ale to już inna bajka)
__________________
Najlepsza strona o Tibii - http://tibiaspy.com - jeśli nie znasz, to nie wiesz, co tracisz!
Zarejestruj się na http://forum.tibiaspy.com - prowadź i oglądaj galerie, szukaj i udzielaj pomocy, rozmawiaj o Tibii i na każdy inny temat!
MatKus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 15:59   #12
Magus
eX Moderator
 
Magus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2003
Lokacja: Fangorn Forest
Wiek: 42

Posty: 1,355
Stan: Na Emeryturze
Magus ma numer GG 2279467
Domyślny

@Matkus - ja doskonale wiem ze na lagi to jedynie rycek, tyle ze ja nie lubie tej profesji. Wybralem maga z kilku powodow:
- mozna nim zarabiac kase majac nawet lagi
- z dobrym sprzetem (ewentualnie z mana shieldem) jest w stanie przetrzymac na lagu nawet silnego potworka (ale przeciez nie bede na kazdego GSa czy draga mana shielda rzucal).
- grajac magiem mozna sie bawic w rozne taktyki itp, a taki rycerzyna tylko macha tym mieczem i sie leczy.

A co do roli maga na huntach to masz racje ze kazdy moze sie UHac sam, ale taki rycerz wyciaga srednio 250 hp z UHa a ja magiem wylecze go za duzo wiecej (nie wiem dokladnie ale mysle ze okolo 400).
__________________
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie
3. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę
4. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
5. Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
Magus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 16:48   #13
p.l
eX Moderator
 
p.l's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2003
Lokacja: Fotel przed monitorem
Wiek: 36

Posty: 1,139
p.l ma numer GG koniec tego dobrego
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez kotomaniak
Trudno chodzić na przykład na smoka bo się na ciebie przeżci a nie będzi bił blokera ale to taki skok adrenaliny.
o tak ... ja się na mnie GS przerzucił to była ADRENALINA ... wiałem aż sie kurzyło ... mógłbym chyba w maratonie biegać
__________________





p.l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 17:10   #14
Bloody_Izual
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2003

Posty: 221
Bloody_Izual ma numer GG 6608391
Domyślny

Skok adrenaliny masz jak z każdej strony biegnie na ciebie gs
Bloody_Izual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 19:11   #15
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Magus
A grales no moze kiedys na Secura?
Zeby cie nie zabili to musisz:
- stanac tak ze zadny potwor nie moze byc do ciebie ropniety
- ty nie mozesz byc nigdzie ropniety
- nikt cie nie znajdzie... na Secura mamy sporo GM/Conslorow + mase uczciwych ludzi ktozy nie lubia jak sie miejsce na serverze zajmuje.

W praktyce afk powyzej 10 minut odpada bo sie zaraz ktos przyczepi (na non PvP afk jest podstawa do bana).

Cytuj:
Tak czy siak pozostaka mu roty (chyba ze CIPowie i to ukroca tlumaczac ze za szybko magom na rotach exp leci).
1. Moj rycerz do 25 lvl expil tylko i wylacznie na rotach i minosach zwyklych (bardzo szybki exp i duzo kasy)
2. Znam maga na 60 lvl ktory ciagle poluje na roty (robi wtedy runy zamiast stojac gdzies pod depo), podobno dziennie ma z tego nawet 30k expa + 10k kasy.

Cytuj:
A ja nadal mówie. Bez dobrego sorca / druta NIE MA udanego huntu. Nie zabijesz nic lepszego bez tej magicznej artylerii.
Ale wiekszosc marudow ma 20-30 lvl i bieduje jak to zle ze nie moga pojsc z rycerzem na 50 lvl, summonowac cos i expic za darmo na smokach, DL, BK.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-12-2003, 19:16   #16
nawigator
Użytkownik Forum
 
nawigator's Avatar
 
Data dołączenia: 05 10 2003
Lokacja: Swinoujscie :)
Wiek: 43

Posty: 501
Imię: XXX
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 73
Skille: 103/102
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do nawigator nawigator ma numer GG Ni podam :p nawigator ma login Tlenu Oddech xD
Domyślny

Mówicie ze dobrze ze potforki sa trnudniejsze postawcie sie na miejscu magów i druidków jak macie wysoki lev to bedziecie wiedzieli o co chodzi (ja sam gram knightem) ale wiem bo mam druida jeszcze powiedzcie ze spedzenie calej gry nasiedzeniu na rotach to przyjemnosc. Kiedys sorc poszedl sboie z chcoazby blokerem na smoczka a teraz fazka smoki bardzo lubia magów i mag dostanie te combo i padnie szybciej niz myslicie. Zgadzam sie z Magusem on moze duzo powiedziec bo on gral sorcem przecierz ma doswiadczenie. A huncic GS ani nic dobrego z lagami i zadna taktyka nie pomoze mozesz nie miec lagów przez caly dzien i raz cie lagnie i dead. Ehhh sam sie poplatalem w tym temacie :/ nie spamel 24 h :////
__________________
103/102

23:00 You advanced in sword fighting. (103)
19:33 You advanced in shielding. (102) !!!!
12:59 You advanced to magic level 8.

Myslisz ze wiesz co to jest zycie ? -.-' Spróbuj tego...
http://www.gangstawar.com/index.php?act=speclink&speclink=f6pm690047
nawigator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 02:03   #17
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Ja mam swoim druidkiem 22 lvl i cały czas siedze na pohu, expuje na minosach i cmentarzu gs-a bez problemu bije z hmmów. Jak mi sie kończą runy ide na wyspe druidów i wracam z plecakiem hmmow i paroma explozjami. Na około 10 k expa trace góra 2 uhy
Oxygane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 05:12   #18
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

nawigator, za przeproszeniem pieprzysz glupoty.

jako Sorc do 20 lvlu siedzialem na rotach. kiedy musze zrobić runki, ide na roty, bo zarcia duzo i exp leci a bije je za darmola (z lapska).
pozatym polowanie na GS z ebomba bylo po prostu nierealistyczne. No bo jak to jest, że przychodzi taki koles na 10 lvlu i może równie dobrze rozwalać GSa jak ty na 60lvlu?? Sorry ale realizm troszke tu szwankuje. mówisz caly czas roty. A Ghostland? mnóstwo ghuli (HMM i latwy exp)
A co do lagów to trzeba troche wyobraźni: jeżeli uciekasz, to sie potkniesz, i to jest lag a jak masz freeza to widocznie walnąłeś głową o kamień mówi sie trudno (i tak zostajesz wskrzeszony )
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 06:01   #19
Josibu
Użytkownik Forum
 
Josibu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003

Posty: 85
Domyślny

ja na rotach przesiedzialem druidem do 27 lvl (przed update), po czym przenioslem sie na poha (2 monki i jazda ;] ), zawsze gdy wychodzilem z rotow mialem przy sobie ~1k w gp, skonczony bp, czasem 2 bp uh i tak na 27 lvlu bez zbednego afkowania mialem k seta, fs, ds, c helmet, zapas runow itp. Tak jak ktos powiedzial na wyzszym lvlu mozna bic gsy z hmm, ale trzeba miec dobre polaczenie no i szybkosc :/
Josibu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2004, 06:03   #20
Watto
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hanba

Moj kolega sorc od 11lvl siedzial na beholderze
Walisz tam raty trole wolfy spidery by się do niego dostać zabijasz kilka idziesz obok na roty znów na bh wracając walisz raty trole bugi spidery wolfy i masz okolo 700kasy 3 2hh i czasem 1 bh shield tak jak to moj kolega sorc w 2 godziny 6kexp
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin 3