Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-09-2006, 09:27   #441
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez móc Pokaż post
Nie znam zadnego dobrego gracza ktory by robil runy sam albo kupowal od ludzi.
to chyba tylko o Sd mowisz, uhy a tym bardziej hmmy mozna spokojnie kupowac od ludzi
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-09-2006, 19:29   #442
Cenarius
Użytkownik Forum
 
Cenarius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 09 2006
Lokacja: nie chcesz wiedzieć

Posty: 236
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Gildia: Ni ma :<
Poziom: 96
Skille: 18/25
Poziom mag.: 66
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
to chyba tylko o Sd mowisz, uhy a tym bardziej hmmy mozna spokojnie kupowac od ludzi
taa ale zanim znajdziesz kogoś kto Ci sprzeda to wiesz [no chyba że kumpel etc]
Cenarius jest offline  
stary 23-09-2006, 19:35   #443
CHeeT@H
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2006
Lokacja: B-ca

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Refugia
Poziom: 80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny ehhh

Hmm knajt najsilniejszy ? nie NAJSŁABSZY
1 trzeba skilować i kupować jak najlepsze eq dobre skile to z 2 miesiące roboty
2 jeden hack i po grze na gdzies 40 levlu traci all nie ma h levlowych friendów którzy mu załatwią z k seta i gs albo d lance
3 uhy i hunty niby wszystko fajnie ale knajtów jest w bród i jest w kim wybierać a wystarczy jeden hunt znooobiony i knajt ma zle
4 walka na pvp 54 ms z pacc wali sd i mort hur po 500 dajemy z tego 1/2 to 500 dmg a knajt na 60 ma okolo 1k hp lagg i nie ma knajta
pozatym sork 54 ms utani gran hur i bohy i lata jak 160 levl a 60 knajt z utani hur i bohami jak 100
dlaczego nie drut? BO nie ma czarów ofensywnych dobry do wspomagania ale nie do zabijania uhy to latwy zarobek ale zeby pujść na mocne stwory musi mieć sd od sorka inaczej duzy waste
paladyn ok ale postawmy sie na jego miejscu przy wykonywaniu anihilatora czy ktos widzal paladyna chętnie branego na ani? ja nie
i sork którym gram
exori vis 130 dmg z energi za 20 many a ja jej mam 1400 na razie
exevo mort hur 600 dmg z energi za 250 many (2 razy i nie ma draga)
exevo gran mas vis 1500 dmg okolo zalezne od levla i m levla
i najelpsze czy sork jest brany na anichilator ? TAK czy 4 sorków to najlepsze wyjście na anichilator TAK
czy musi skilować ? NIE
czy ma z czego walić poza runami ? TAK
czy ma leczenie dla siebie ? TAK
czy ma strong haste ? TAK
czy da się go łatwo zabić ? TAK i NIE bez lagów nie z lagami i kickami tak
czy sobie poradzi bez blokera? TAK ma sumony
czy jest zależny od jakiejś profesji ? NIE
czy jest najlepszy ? TAK
czy jest nudny ? NIE bo nie skiluje
czy opłaca się nim grać? TAK
czy masz już sorka ? Nie? TO GO ZRÓB ;p
CHeeT@H jest offline  
stary 23-09-2006, 20:12   #444
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
4 walka na pvp 54 ms z pacc wali sd i mort hur po 500 dajemy z tego 1/2 to 500 dmg a knajt na 60 ma okolo 1k hp lagg i nie ma knajta
sd - uh - morthur- uh i knight cieszy dzban z pelnym hp.

lag - knight moze nie trafic uhem ale rownie dobrze sorc moze nie trafic z sd ( np knight wybiegl poza ekran ) lub, co dosc prawdopodobne, z mort hura.

dmg proponuje podzielic na 3 albo 4 a nie na 2, bo best hity wchodza naprawde rzadko i nigdy gdy ich potrzebujemy.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 23-09-2006 o 20:23.
Vil jest offline  
stary 23-09-2006, 20:26   #445
CHeeT@H
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2006
Lokacja: B-ca

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Refugia
Poziom: 80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny hmm

postawilem sorka w takiej sytuacji ze knajt szarzuje a nie ucieka odemnie
jesli ja atakuje to z kolegą na podobnym levlu i wtedy combo liczymy dzielić przez 3 ok ale jesli knajt atakuje to wali z bs albo f axe czy z gs i d lance po 2 to magia wienc licze specjalnie dla ciebie 600/3=200 +600/3=200 =400 dmgx2 bo z kolegą to knajt nam może tylko zaklaskać pozatym mozna celować sd przez battle a mort hur wali o ile pamientam na 6 kratek przedemnie wątpię zeby knajt atakował zygzakiem bo mu nawet koles bez gran hur ucieknie a zasadka robu swoje w NAPRAWDĘ desperackiej sytuacji sork manasuje sie do 1500 many i wali mas vis który zada conajmniej 500 dmg + sd i pa pa bo to z 700 dmg jesli mamy 2 sorków to 1400 dmg wystarczy na mid levl knajta
CHeeT@H jest offline  
stary 23-09-2006, 20:30   #446
Verscetti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 103
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 7
Verscetti ma numer GG 9466645
Domyślny

Knight jest najsłabszy na PVP bo każdy sorc pall czy druid rozpieprzy go z dystansu, ale Tibia to nie tylko PVP. Może knight jest słaby w zabijaniu innych graczy ale najszybciej expi i może expic praktycznie wszędzie w odróżnieniu od innych profesji. Ja grałem wszystkimi profesjami i w końcu wybralem właśnie knighta.
Verscetti jest offline  
stary 23-09-2006, 21:04   #447
CHeeT@H
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2006
Lokacja: B-ca

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Refugia
Poziom: 80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny

tak knajt expi najszybciej i co jeszcze zależny jest od uhmakerow i nie widzalem knajtów na np guardach (przed 100 levlem) bo za duży waste ale sorka DOBREGO możesz spotkać wszędzie ja gram na non pvp teraz i jakoś miałem już 5 propozycji zamiany hero sork za knajta 5 levli wienkszy i eq jego a ja swoje zatrzymuje drut 3 levle wienkszy z lepszym eq knajt z lepszym eq rp o 6 levli wienkszy i 45 ms z 90 dni pacc
EXEVO MORTH HUR poexpisz szybciej z exori + mort hur czy z gs albo d lance ja nie mam waste jak chodze expić a czy ty wynosisz ze skarabow 4bp kasy niosone przez knajta zurzywając jednego roha i life ringa? czy ty swoim knajciorem skilowałeś do 80/80 normalnie czy z botem czy nie zraziło cie to że uhy niezbędne dla ciebie może nikt ci nie sprzedać czy nie zraziło cie to że ZAWSZE musisz mieć jak najlepsze eq?
czy podoba ci się gra atak na ful + gs + uh itd
sorkiem żeby expić pójdziesz wszędzie i nie dam sobie wmówić że poexpisz szybciej odemnie bez waste
CHeeT@H jest offline  
stary 23-09-2006, 21:24   #448
Fidussss
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

moim zdaniem knajt jest dobrą profesją, ale nie najlepszą ;p
sam gram knajtem choć moim zdaniem sorcki roX

pozdrawiam,
fidussss
 
stary 23-09-2006, 21:39   #449
Mag Eragon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mag Eragon
Profesja: Sorcerer
Świat: Empera
Poziom: 28
Skille: 16/23
Poziom mag.: 33
Mag Eragon ma numer GG 1251691
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <>Mater<> Pokaż post
I oto mi chodzilo


No i co z tego, że padł. Ja gram na Kyrze i wiem, że poszedł blokować drugi raz.... i co? Orshabaal został pokonany. Stracił tylko aol i zyskał loot z Orshabaala. Czyli coś na golden qesta.

Według mnie sork to najlesza profecja na wysokim lvl.
Mag Eragon jest offline  
stary 23-09-2006, 21:41   #450
Mag Eragon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mag Eragon
Profesja: Sorcerer
Świat: Empera
Poziom: 28
Skille: 16/23
Poziom mag.: 33
Mag Eragon ma numer GG 1251691
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez <>Mater<> Pokaż post
i padl.
Co do tych umiejetnosci, mozna bylo sie domyslic o co mi chodzilo -.-"
Np. Exeta res ...
No i co z tego, że padł. Ja gram na Kyrze i wiem, że poszedł blokować drugi raz.... i co? Orshabaal został pokonany. Stracił tylko aol i zyskał loot z Orshabaala. Czyli coś na golden qesta.

Według mnie sork to najlesza profecja na wysokim lvl.

I sory za powyższego złego posta, ale coś nie wyszło :/
Mag Eragon jest offline  
stary 23-09-2006, 22:06   #451
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
postawilem sorka w takiej sytuacji ze knajt szarzuje a nie ucieka odemnie
to teraz jeszcze postaw sorca w sytuacji gdy stoi bez many przyparty do muru z knightem na plecach. Pomysl, po co knight ma na ciebie szarzowac ? zeby cie zadrapac z gsa ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
jesli ja atakuje to z kolegą na podobnym levlu
a ja jesli atakuje to grupa 5-6 osob i wszelkie kalkulacje mozna sobie w dupe wlozyc bo przeciwnik pada w 6-8 sek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
a mort hur wali o ile pamientam na 6 kratek przedemnie wątpię zeby knajt atakował zygzakiem bo mu nawet koles bez gran hur ucieknie
stanie na ukos to najlepszy sposob zeby zmusic sorca do wystrzelania calej many bez zadnego skutku. Dziala zarowno na mort hura jak i UE.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
a zasadka robu swoje w NAPRAWDĘ desperackiej sytuacji sork manasuje sie do 1500 many i wali mas vis który zada conajmniej 500 dmg + sd i pa pa bo to z 700 dmg jesli mamy 2 sorków to 1400 dmg wystarczy na mid levl knajta
a dlaczego nie rzucisz od razu 5 sdkow z UE zeby zabic knighta na 100 levelu solo ? bo exhausted ? na kazdy twoj atak knight moze odpowiedziec uhem, jesli zobaczy ze atakujecie we 2 podbiegnie na tyle blisko ciebie, ze z UE zabijecie sie nawzajem. To nie jest golem ktory leci na oslep z gracja wystrzelonego z armaty kowadla prosto w przeciwnika. Gracze czasami mysla.

Nie mowiac juz o tym, ze UE za 500 trafi, owszem, ale sorc 100 lev z 70 mlvl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
tak knajt expi najszybciej i co jeszcze zależny jest od uhmakerow i nie widzalem knajtów na np guardach (przed 100 levlem) bo za duży waste
level nie gra roli, knightem tam sie nie oplaca chodzic bo powolny exp a nie dlatego ze waste.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
czy ty swoim knajciorem skilowałeś do 80/80 normalnie czy z botem czy nie zraziło cie to że uhy niezbędne dla ciebie może nikt ci nie sprzedać czy nie zraziło cie to że ZAWSZE musisz mieć jak najlepsze eq?
nie musze, nie kupuje uhow, nie skillowalem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CHeeT@H Pokaż post
sorkiem żeby expić pójdziesz wszędzie i nie dam sobie wmówić że poexpisz szybciej odemnie bez waste
pochwal sie jeszcze jak szybko expisz "wszedzie".
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 23-09-2006 o 22:32.
Vil jest offline  
stary 23-09-2006, 23:12   #452
CHeeT@H
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2006
Lokacja: B-ca

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Refugia
Poziom: 80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny ;p

nie tak wszędzie i nie tak szybko to prawda jesli chodzi sie w 6-8 o o czym gadamy gram sorikiem na non pvp gralem na pvp ustań na ukos to może jescze uciekaj ukosami jak mnie bedziesz gonić to tylko na ukos? 2 kolo siebie zeby sie zabić nie wystarczy sie zgrać i knajcika zaskoczyć że bedzie sie uhać ok ale to zależy od knajta jesli jest dobry to sie uchnie jesli taki sobie to moze miec problem jesli ma swierzo kupione konto na allegro to go 20 levl zjedzie
6-8sd to jakies 1200-1600 dmg fajnie czy knajcik sie temu oprze nie czy oprze sie sork nie czy ucieknie nasz knajcik nie czy ma szanse mizerną ale jest na ucieczke sork tak
knajcik jest nuuuuuudny a w dodatku wystarczy 1 kick na h levlu bez pacca i ma po kilku dniach skilowania
CHeeT@H jest offline  
stary 24-09-2006, 00:41   #453
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

dobra, a teraz po polsku i ze znakami przestankowymi.
__________________
Vil jest offline  
stary 10-10-2006, 20:29   #454
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

Cytuj:
knajcik jest nuuuuuudny a w dodatku wystarczy 1 kick na h levlu bez pacca i ma po kilku dniach skilowania
a wystarczy maly lag na sorcu i padasz
maszter321 jest offline  
stary 10-10-2006, 20:51   #455
noobowaty mistrz
Zbanowany
 
noobowaty mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006

Posty: 560
Domyślny

Cytuj:
a wystarczy maly lag na sorcu i padasz
Straty sorca po dedzie sa znikome i nawet na wysokim lvlu ich odrobienie jest sprawa ledwie kilku godzin. (mlvl odrabia sie jednoczesnie z expem) A teraz sprobuj odrobic skille w kilka godzin na wysokim lvlu - jak ci sie uda to pogratuluje.
noobowaty mistrz jest offline  
stary 11-10-2006, 12:57   #456
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
LOL pall

lol...moim zdaniem Pall jest najsilnieszy..dlaczego??
1.Krąży teraz po forum film jak 180 pall soluje dh...poprostu staje,nawala z sd od 600-800..i sie uha,nic prostrzego.A teraz wyobrazcie sobie sorca na 180 levelu solujacego dh...tja co z tego ze wali z tych sdków 800-1000 (nieduzo wiecej niz pall) jak dostaje jedno combo i dead.?nie zdazyl by nawet zabic 1 demona i by dostal GEB+banshe itp...Teraz knight..ok soluje dh bez problemu ale te hity z explo po 200..smiac mi sie chce jak to widze...
2. Sorc na 60 levelu expiacy na dlach??HAHAHAHAH LOOL jedno combo=dead,mnostwo kasy na runki..a Pall stoi sobie tylko z boltów,czasem pomage sobie hmm...a sorc nie zauwazyl bym nawet jakby padl bo by byl zajety waleniem z sd/hmm..knight...zanim on zabije dla to zejda mu jakies 2 bp uh,explo...
3. Sorc wali palla z sd,hmm,gfb,pall sie uha/vituje, sorcowi konacza sie runy a pall wali z boltów (zaraz powiedza ze pallkowi tez bolty sie skoncza,tak ale ma ich okolo 600-700 a sorc runek??max 5 bp sd..) z knigtem nie ma co walczyc ale on tez nie stwarza nam zadnego zagrozenia...
A wiec dlaczego jest tak duzo sorców i knightów a tak malo pallków?Bo kazdy NooB potrafi wyjsc z rooka wziasc wanda i nawalac wszystko co sie rusza do 30 levelu a potem juz naby nie wiedza co dalej robic bo zal kasy na runki...knightem tez latwo,potrenowac troche i zabijajac wszystko co sie da..a pallem jakby nie patrzec ciezko sie gra do okolo 35 levelu..
P.s sorry ze sie az tak rospisałem..Mozecie mnie zbluzgac,ale TO JEST MOJA OPINIA!!
Tentotrix jest offline  
stary 11-10-2006, 14:32   #457
Podkładka
Użytkownik Forum
 
Podkładka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2006
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 30

Posty: 271
Stan: Niegrający
Podkładka ma numer GG 7366579
Domyślny

@up

Sorc posiada tak zwany Magic Shield, i dzięki temu można powiedzieć, że ma więcej hp (przez manę) niż Knight

Ja mam Knighta ale robię sorca
Podkładka jest offline  
stary 11-10-2006, 14:55   #458
Diddy
Użytkownik Forum
 
Diddy's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006

Posty: 273
Stan: Niegrający
Diddy ma numer GG 8025029
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podkładka Pokaż post
@up

Sorc posiada tak zwany Magic Shield, i dzięki temu można powiedzieć, że ma więcej hp (przez manę) niż Knight

Ja mam Knighta ale robię sorca
Ta mana mu się skończy w pare sekund.
Diddy jest offline  
stary 11-10-2006, 14:57   #459
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
Straty sorca po dedzie sa znikome i nawet na wysokim lvlu ich odrobienie jest sprawa ledwie kilku godzin. (mlvl odrabia sie jednoczesnie z expem) A teraz sprobuj odrobic skille w kilka godzin na wysokim lvlu - jak ci sie uda to pogratuluje.
Od okolo 50mlv na kazdy kolejny potrzeba kilka dni zeby wbic nastpeny a stratu u sorca nie sa tak znikome jak mowisz wiec podaruj sobie takie posty bo zapewniam cie na mlv okolo 50 bez blessow nieodrobisz w kilka godzin bez ucycia mana fluidow/life ringow
Asthan jest offline  
stary 11-10-2006, 15:11   #460
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
1.Krąży teraz po forum film jak 180 pall soluje dh...poprostu staje,nawala z sd od 600-800..i sie uha,nic prostrzego.A teraz wyobrazcie sobie sorca na 180 levelu solujacego dh...tja co z tego ze wali z tych sdków 800-1000 (nieduzo wiecej niz pall) jak dostaje jedno combo i dead.?nie zdazyl by nawet zabic 1 demona i by dostal GEB+banshe itp...Teraz knight..ok soluje dh bez problemu ale te hity z explo po 200..smiac mi sie chce jak to widze...

Sorc na 180 levlu ma 5000+ many. Wystarczy ze po wejsciu walnie jedno UE i spokojnie moze uciekac w miejsce z lewarkiem, problem banshee odpadnie, zostanie kilka demonow ktore ( dysponujac np SSA ) spokojnie wytnie szybciej od palka. Teoretycznie nie jest to wcale trudne.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
2. Sorc na 60 levelu expiacy na dlach??HAHAHAHAH LOOL jedno combo=dead,mnostwo kasy na runki..a Pall stoi sobie tylko z boltów,czasem pomage sobie hmm...a sorc nie zauwazyl bym nawet jakby padl bo by byl zajety waleniem z sd/hmm..knight...zanim on zabije dla to zejda mu jakies 2 bp uh,explo...
Obstawialbym raczej wand+exori vis - koszty mniejsze, dmg wiekszy i mlvl leci do przodu, oczywiscie z blokerem ( bo kto na takim levelu wogole wybiera sie na dle solo ). SD na dle ? ROTFL.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
3. Sorc wali palla z sd,hmm,gfb,pall sie uha/vituje, sorcowi konacza sie runy a pall wali z boltów (zaraz powiedza ze pallkowi tez bolty sie skoncza,tak ale ma ich okolo 600-700 a sorc runek??max 5 bp sd..) z knigtem nie ma co walczyc ale on tez nie stwarza nam zadnego zagrozenia...
Na 48 levelu zabieralem na necro 10-12bp hmm. Czemu niby mialbym brac tylko 5bp SD ?

600-700 boltow wystrzelonych to jest niewiele ponad 400-450 trafionych z czego obrazenia oscyluja w granicach 50-70 na bolta. Sprobuj znalezc czlowieka ktory pozwoli sobie na zejscie ponizej 150hp w walce pvp. Pekowania noobow nie bierzemy pod uwage bo n0skille daja sie zabic nawet knightem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
A wiec dlaczego jest tak duzo sorców i knightów a tak malo pallków?Bo kazdy NooB potrafi wyjsc z rooka wziasc wanda i nawalac wszystko co sie rusza do 30 levelu a potem juz naby nie wiedza co dalej robic bo zal kasy na runki...knightem tez latwo,potrenowac troche i zabijajac wszystko co sie da..a pallem jakby nie patrzec ciezko sie gra do okolo 35 levelu..
Palkiem gra sie latwo, cala filozofia jest taka sama jak u knighta - zaznaczyc przeciwnika na battle i czekac az padnie. Roznica jest jedna - wypada zachowac dystans. Jesli dlaciebie to jest trudne to przerzuc sie na tetrisa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladiatr
zapewniam cie na mlv okolo 50 bez blessow nieodrobisz w kilka godzin bez ucycia mana fluidow/life ringow
po co odrabiac mlvl skoro mozna nabic pare leveli i wyjdzie na lepiej ?
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 11-10-2006 o 15:17.
Vil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:24.


Powered by vBulletin 3