Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-06-2007, 12:29   #181
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

@up dobra zbastuj
powoli robi sie z tego temat Vata&Aqua vs Xito
wezcie wszyscy opanujcie wibracje twarzy to jest tylko gra co sie stalo to sie nie odstanie i kazdy gra po swojemu.......
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2007, 13:14   #182
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nie , Aqua nie bierze w tym udzialu, tylko jakis frajer ktory wbil nim kilka lvl, zwastowal wiekszosc kasy i kupil nowego chara.Prawdziwy Aqua gra z nami na Thorii... te szwedy ktore Cie oceniaja wiedza x10 wiecej odemnie i od Ciebie dlatego lepiej juz zbastuj chlopcze...nawet na foum tibia.com maja swe z was beke...eEHhh !
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 13:21   #183
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
nie , Aqua nie bierze w tym udzialu, tylko jakis frajer ktory wbil nim kilka lvl, zwastowal wiekszosc kasy i kupil nowego chara.Prawdziwy Aqua gra z nami na Thorii... te szwedy ktore Cie oceniaja wiedza x10 wiecej odemnie i od Ciebie dlatego lepiej juz zbastuj chlopcze...nawet na foum tibia.com maja swe z was beke...eEHhh !
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH...ahahahaha hahahahahahahaahah
Zioooomek, no parodia sie robi Zapytaj Waciaka, kto zalozyl tego chara i kto gral do 100 A Waciak, racja gra na Thorii. Znam go od 5 lat Wiec zamknij pysk. Powiedzialem juz, wy*******aj na pudelek.pl. A co takiego wiedza Szewdzi? Jak grac w jakas gierke? O ranyyyyyy Ty a moze ty w ogole szwedem chcesz zostac? przemaluj sie na zolto-niebiesko, moze tez bedziesz wiecej wiedzial W ogole jaki ty wtajemniczony we wszystko jestes Tylko jeszcze raz napiszesz o mnie nieprawde to cie wykastruje pajacu.

Ostatnio edytowany przez Dreso - 11-06-2007 o 13:36.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 16:58   #184
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
podsumaje Twoje wypowiedzi Vatariel i z moim przemyslen dalej wychodzi na to samo ...www.tibia.com->forum berylia-> post Lucifera ... Bardzo prosze sobie wszyscy sprawdzcie jak na Ciebie ludzie reaguja a nie na mnie.
Do mnie pisza czy bede mial prem, nie musza nawet pytac czy pomoge lolq.
Jonzz, Wezu i jeszcze pewnie wielu innych sie z Ciebie smieje.
Szanuje Cie Corso? Gz! Spy, hacker, botter, itd. Wiesz kto Cie jeszcze szanuje? Naaby ktore widza 140 lvl , "WOW LADNY LVL" , a zapewniam Cie ze malo kto Cie szanuje z osob ktore wiedza o co chodzi ...flamujesz innych? acc sellerzy itd? chlopie a kto kupil 50ek? kto kupil sonde? kto z nim sharowal?
kto nawet jednego pelnego lvlu na vatarielu nie wbil? Ty. Zastanow sie zanim zaczniesz cos pisac i przejrzyj na OCZY. LUDZIE Berylii sie z Ciebie smieja, a naaby szanuja GZ.

ps. bylem w wojnie gg vs dt, tak bylem ;'), bylem w ao, a nie bylem w hb poniewaz daffy napisal mi ze nie przydam sie na 60~ , zebym zrobil pg ,wbil 100+ i wtedy, NA MNIE MOZNA LICZYC, NA CIEBIE TO KURWA MOZNA WYSRAC. BTW "AJ PEJ, HOW MUCH? AJ PEJ" zaplac jeszcze raz ^.^
mozzzeee bedzieszzzz freeee? xDddddd zal.pl
Masz racje, z Ciebie się na Thori nie śmieją bo to smutne jak się zdradza znajomych i nie gadaj że tego nie zrobiłeś (przeskoczyłeś z jednego team'u do drugiego za Daffym). Dla tych których zdradziłeś jesteś zdrajcą i oni o tym mówili. Może byłoby lepiej dla Ciebie jakbyś zrobił akcje typu "aj pej" niż wbijanie noża komuś w plecy.
Ja nie kupiłem/sharowałem 50 ek i Sonde~, zreszta po co się wypowiadasz na temat sharingu jak sam sharowałeś Kajna od zera?
Na ciebie można liczyć? No pewnie tak jeśli wczesniej się nie p*srasz i nie sprzedasz chara
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 17:28   #185
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Masz racje, z Ciebie się na Thori nie śmieją bo to smutne jak się zdradza znajomych i nie gadaj że tego nie zrobiłeś (przeskoczyłeś z jednego team'u do drugiego za Daffym). Dla tych których zdradziłeś jesteś zdrajcą i oni o tym mówili. Może byłoby lepiej dla Ciebie jakbyś zrobił akcje typu "aj pej" niż wbijanie noża komuś w plecy.
Ja nie kupiłem/sharowałem 50 ek i Sonde~, zreszta po co się wypowiadasz na temat sharingu jak sam sharowałeś Kajna od zera?
Na ciebie można liczyć? No pewnie tak jeśli wczesniej się nie p*srasz i nie sprzedasz chara

Jesteś żenującym pajacem, wez kredki blok rysunkowy i idz coś porysować.


ps. Naprawde nie widzisz jak się z Ciebie ludzie śmieją?
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 17:32   #186
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

kto pierwszy skonczy ta bezsensowna wymiane pogladow dostanie odemnie kredki swiecowe bambino i butelke soku jablkowomarchwiowego kubus(a teraz sa takie fajne z naklejkami)
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 18:37   #187
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Xito jestes dzieckiem i udowdniles mi to pare razy swoimi tekstami w tibi, nie potrafisz ujebac nawet 50 lvl przed save servem
Mam nadzieje ze zniszcze cie na wojnie


Vatariel?

Mam szacunek do niego, jego teksty sa dojrzale, chociaz mnie zabil (slusznie) okazal sie mily i nie pisal tekstow w stylu xito


JEZ
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 18:42   #188
H.L
Użytkownik Forum
 
H.L's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Wiek: 32

Posty: 370
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dethmar Pokaż post
Xito jestes dzieckiem i udowdniles mi to pare razy swoimi tekstami w tibi, nie potrafisz ujebac nawet 50 lvl przed save servem
Mam nadzieje ze zniszcze cie na wojnie


Vatariel?

Mam szacunek do niego, jego teksty sa dojrzale, chociaz mnie zabil (slusznie) okazal sie mily i nie pisal tekstow w stylu xito


JEZ
Z twoim slowem tu nikt sie nie liczy, zreszta jest to temat dla starych graczy wiec spadaj
H.L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 19:14   #189
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

DRESIKU , napewno wiem wiecej od Ciebie ;') ... a jak grasz widzialem i jestes zalosny ;'] ... btw aque tez nie krotko znam i nie jedno juz wiem ^.-

o vatarielu juz mi sie nawet pisac nie chce, poprostu zal

jez- ja nie umiem? ;< Twoje camy sa SMISZNE, byles kiedys wogole na battle?
;<
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 20:28   #190
antybullshit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 6
Domyślny

Tiques
Jak zwykle pierdolisz takie bzdury ze sie plakac chce. Myslisz ze jestes niewiadomo kim. Chuja z ciebie bylo na beryli i chuja z ciebie na thori. Masz tam paru kolesi co ich najoles zeby cie bronili na forum i myslisz ze jestes super fajny. Prawda jest taka ze TAK - SPIERDOLILES Z SERVA jak szczur z tonacego okretu i chocbys niewiem jak to chcial przkrecic tak to zostanie. Nie czepiaj sie Vatariela bo umie lepiej grac od Ciebie. Ty myslisz ze jestes jakis niepokonany a tu chuja. Latasz jak pojeb, szukasz zaczepki a potem padasz i placzesz. O Aquie pierdolicie a przeciez byl czas kiedy ty nawet nim grales tak ze nie pierdol ze ktos tam jest acc sharer czy cos takiego. Sam w zyciu nie grales zadnym charem sam. Zawsze byl sharing albo trading.
antybullshit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 20:49   #191
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez antybullshit Pokaż post
Tiques
Jak zwykle pierdolisz takie bzdury ze sie plakac chce. Myslisz ze jestes niewiadomo kim. Chuja z ciebie bylo na beryli i chuja z ciebie na thori. Masz tam paru kolesi co ich najoles zeby cie bronili na forum i myslisz ze jestes super fajny. Prawda jest taka ze TAK - SPIERDOLILES Z SERVA jak szczur z tonacego okretu i chocbys niewiem jak to chcial przkrecic tak to zostanie. Nie czepiaj sie Vatariela bo umie lepiej grac od Ciebie. Ty myslisz ze jestes jakis niepokonany a tu chuja. Latasz jak pojeb, szukasz zaczepki a potem padasz i placzesz. O Aquie pierdolicie a przeciez byl czas kiedy ty nawet nim grales tak ze nie pierdol ze ktos tam jest acc sharer czy cos takiego. Sam w zyciu nie grales zadnym charem sam. Zawsze byl sharing albo trading.
Masz niewyparzoną gębe...może sie przedstawisz?
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 21:03   #192
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez antybullshit Pokaż post
Tiques
Jak zwykle pierdolisz takie bzdury ze sie plakac chce. Myslisz ze jestes niewiadomo kim. Chuja z ciebie bylo na beryli i chuja z ciebie na thori. Masz tam paru kolesi co ich najoles zeby cie bronili na forum i myslisz ze jestes super fajny. Prawda jest taka ze TAK - SPIERDOLILES Z SERVA jak szczur z tonacego okretu i chocbys niewiem jak to chcial przkrecic tak to zostanie. Nie czepiaj sie Vatariela bo umie lepiej grac od Ciebie. Ty myslisz ze jestes jakis niepokonany a tu chuja. Latasz jak pojeb, szukasz zaczepki a potem padasz i placzesz. O Aquie pierdolicie a przeciez byl czas kiedy ty nawet nim grales tak ze nie pierdol ze ktos tam jest acc sharer czy cos takiego. Sam w zyciu nie grales zadnym charem sam. Zawsze byl sharing albo trading.
1.padam - nie placze , tylko sie w*****am i odrabiam po chwili
2.nie spierdolilem z tonacego okretu, jak okret tonal probowalem go ratowac, nie udalo sie to z powodu braku chetnych osob, zrobilismy ile moglismy
3.nie mowie ze lepiej gram, tzn na battle napewno, chodzi mi o jego glupie decyzje,tudziez ich brak
4.mylisz sie nie zawsze byl sharing, ale skoro ktos mi cos zarzuca, czemu ja mam klamac i np. nie pisac o tym ze oni takze sprzedawali/kupowali/sharowali?
5.nie uwazam ze nic ze mnie nie bylo na berylii/thorii.1 tylko nie ja gralem swoim charem z powodu neta, dlatego zastanow sie czy nie bylem/jestem nikim
UPRAGNIONA 6. nie wiem wedlug jakich zasad dzialasz, ale ja obrazajac vatariela, dresa podpisuje sie kim jestem i to Ty zachowujesz sie jak szczur nie ujawniajac sie.Mozesz mnie oceniac jezeli sam cos osiagnales. czekam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 21:09   #193
Dethmar
Użytkownik Forum
 
Dethmar's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H.L Pokaż post
Z twoim slowem tu nikt sie nie liczy, zreszta jest to temat dla starych graczy wiec spadaj
Ehh.. nic nie wiesz o mnie, bylem na berylli jak ty zaczynlaes grac w tibie, uczestniczylem w wojnie przeciwko del'toro wiec zamknij wkoncu siei jezeli nadal uwazasz ze jestem ass lickerem to nie powtarzaj tego caly czas, bo to jest nie prawda!

@Xito

Smieszne, bo pokazuje pvp? lubie zabijac i nie uwazam sie za jakiegos poor pvp, oczywiscie daleko mi brakuje do daffiego, ale nie uwazam sie mastera jak ty.

Mozemy przed ssem sie ustawic, pasuje? Czwartek albo sobota.

Ty i ja, ty wybierasz miejsce.
Dethmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:09   #194
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Ja koncze juz ta niezbyt blyskotliwa dyskusje. Wyrazilem swoje zdanie i starczy. A ty ponizaj sie dalej, ty to zaczales ale ja to skoncze. Z Waciakiem tylko pogadam przy wodeczce wakacyjnej zeby uwazal z jakim pajacem sie zadaje A Aqua sharowales po tym jak ja przestalem grac. A przestalem grac dokladnie w polowie marca 2006, kiedy wbilismy u mnie 100 razem. Ok spadam robic projekt, a ty wbijaj te swoje marne lvle, tylko za pare lat obudzisz sie z ryjem w nocniku...i uslyszysz glos "witam cie w rzeczywistosci". Zegnam.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:27   #195
LeoOfSparta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Żywiec

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Payback
Świat: Inferna
Poziom: 71
Poziom mag.: 56
Domyślny :d

Xito ty tez pierdolisz ale akurat ciebie Lubie

Co do Vatariela to jako gracz beryli z krotkim stazem ,ale uwazam z dosc niezlym lvlem jak na czas grania, to widze Vatariela tylko jako h lvla ktory h*ja zdzialal, nic nie wniosl do wojny.
Vat nie ma cie na zadnym battle, na zadnym filmiku jaki ogladalem z Beryli!! A nie sry, jest jeden jak padasz od Alicus i jej RL, no masz miec za co SZACUNEK GRATZ

Na filmach widac takich graczy PL jak Aga, Xito, Vashi, ale ciebie tam NIE MA!!

Nawet na OTSie twojego chara nie ma!!
Chlopcze SANDLERA dali, debila ze szwecji czy z skad on tam jest!!
Moze tez powinienes nakrecic filmik jak robisz z siebie debila zeby cie chociaz na OTSa dali

P.S Gdybym mial taka mozliwosc jak Xito, zebym mogl wymienic chara z Beryli na Thorie to zrobilbym to nawet gdybym mial dac 65 lvl za 50 !!
Pozdrawiam caly Team z Thori, w szczegolnosci Gornika i Vashiego
LeoOfSparta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:29   #196
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Dreso wygrywa nagrode o ktorej wczesniej mowilem , drugie miejsce to super wycieczka na farme kurczakow mozna tam poznac niezwykle milych ludzi a takze kurczaki.

Jez pvp masz dobre, przynajmniej mi sie tak wydaje po kilku filmikach ale wedlug mnie bawienie sie w PA bo lubi sie zabijac jest troche egoistyczne.
jesli ma sie taki styl bycia to sie idzie na pvpenfo albo sie ubija osoby ktore czyms podpadly a nie za free ludzi
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 22:30   #197
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LeoOfSparta Pokaż post
Na filmach widac takich graczy PL jak Aga, Xito, Vashi, ale ciebie tam NIE MA!!
Szkoda tylko, ze tymi charami grali kumple Daffiego.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 23:05   #198
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dreso Pokaż post
Szkoda tylko, ze tymi charami grali kumple Daffiego.
)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ostatnio edytowany przez sefuaa - 12-06-2007 o 00:19.
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 23:53   #199
okrzesik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
rotfl* xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 02:11   #200
LeoOfSparta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Żywiec

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Payback
Świat: Inferna
Poziom: 71
Poziom mag.: 56
Domyślny LOLz

I co z tego ze nimi grali, widocznie byli na tyle mili ze troche expa powbijali.
Heh doczepiles sie tylko tego, czyli z cala reszta sie zgadzasz??
LeoOfSparta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:57.


Powered by vBulletin 3