Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-06-2007, 23:48   #141
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
vatariel, co robiles jak my walczylismy ? PYTAJA SIE O TO VASHI, MAIN, GORNIK.... CO ROBILES? DAJ SOBIE SPOKOJ, BLAGAM CIE.

ile razy siedzialem z nimi po nocach ZEBY BYLO DOBRZE JAK DAFFY POJECHAL DO BOSNII ? CO ? DO 4 czekalismy zeby kogos ujebac... GDZIE BYLES WTEDY? W DUPIE.

TERAZ MI CISNIESZ ZE JA KOGOS ZOSTAWILEM? NIE. JA ZOSTAWALEM DO SAMEGO KONCA , NAWET BEZ DAFFIEGO, BEZ GIPO, ZBIERALEM LUDZI NA VENTO I ROBILISMY MASSLOGI. NAJPIERW POPYTAJ LUDZI JAK BYLO, A POZNIEJ WYPISUJ TUTAJ BZDURY.
Gościu weź się obudź bo gadasz tylko o ostatniej wojnie a o innych w których walczyłem/walczyliśmy jakoś nie wspominasz, a to że dostaliście to nie było dlatego że ja nie doszedłem tylko dlatego że GiPO sobie poszło na Elysie no i że Sonde~ padł w niewyjaśnionych okolicznościach... co Ty robiłeś Xitem jak ja i Aqua~ walczyłem we wcześniejszych wojna? Skakałeś z jajka na jajko a na papu mówiłeś kupa.
Co do Thori to ok jesteś lojalny do Daffiego i biegasz za nim jak piesek ale czy on jest lojalny do innych? To co napisał jeden z Twoich dawnych kompanów z którym teraz walczyłeś nie jest wyciągnięte z palca.
Teraz na Beryli może znowu będzie war do którego ja dołącze chociaż nie będę już tam grał, a Ty się zesrasz bo sprzedałeś chara żeby go nie 'zwastować', kto tu uciekł?

Ostatnio edytowany przez Vatariel - 10-06-2007 o 23:56.
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-06-2007, 23:53   #142
antybullshit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 6
Domyślny

No raczej tiquesku. Jak zawsze masz racje. Wszyscy na okolo ciebie sa glupi tylko ty jestes inteligencja. Tak jak juz mowilem. Czego jak czego ale tego ze spierdoliles jak szczurek z okretu sie nie wyprzesz. Sprzedales chara i juz ci niema na berylii. Podobnie pewnie bedzie na thori, jakbys przegral wojne. No ale to ty wiesz najlepiej co i jak. Powiedziec sobie niedasz.

/notyourbussiness
antybullshit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 23:58   #143
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez antybullshit Pokaż post
No raczej tiquesku. Jak zawsze masz racje. Wszyscy na okolo ciebie sa glupi tylko ty jestes inteligencja. Tak jak juz mowilem. Czego jak czego ale tego ze spierdoliles jak szczurek z okretu sie nie wyprzesz. Sprzedales chara i juz ci niema na berylii. Podobnie pewnie bedzie na thori, jakbys przegral wojne. No ale to ty wiesz najlepiej co i jak. Powiedziec sobie niedasz.

/notyourbussiness
przedstaw sie a potem szczekaj(dawaj glos) aff
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 23:59   #144
antybullshit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn Pokaż post
przedstaw sie a potem szczekaj(dawaj glos) aff
Moze sie podpisac jak ty. Nazwa chara ktorym gralem 10 ownerow w tyl.
antybullshit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:01   #145
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Ja sie nie musze podpisywac, jestem rozchwytywany.

@up Zycie ;<

Ostatnio edytowany przez Kajn - 11-06-2007 o 00:02.
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:08   #146
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Gościu weź się obudź bo gadasz tylko o ostatniej wojnie a o innych w których walczyłem/walczyliśmy jakoś nie wspominasz, a to że dostaliście to nie było dlatego że ja nie doszedłem tylko dlatego że GiPO sobie poszło na Elysie no i że Sonde~ padł w niewyjaśnionych okolicznościach... co Ty robiłeś Xitem jak ja i Aqua~ walczyłem we wcześniejszych wojna? Skakałeś z jajka na jajko a na papu mówiłeś kupa.
Co do Thori to ok jesteś lojalny do Daffiego i biegasz za nim jak piesek ale czy on jest lojalny do innych? To co napisał jeden z Twoich dawnych kompanów z którym teraz walczyłeś nie jest wyciągnięte z palca.
Teraz na Beryli może znowu będzie war do którego ja dołącze chociaż nie będę już tam grał, a Ty się zesrasz bo sprzedałeś chara żeby go nie 'zwastować', kto tu uciekł?
jestem ciekaw jak sie wykarzesz, BTW na innych wojnach co zrobiles?
tylko na gc czytalem "no don't kill vatariel he's neutral" slowa excaila
to bylo za czasow ao.
wyciagniete z palca? gowno wiesz.Pieskiem byles Ty, ja nie.
ja nie ucieklem jak daffy pojechal do bosnii, ty sie posrales jak excail nie gral.
staralem sie robic to co najlepsze, powodzenia na wojnie zobaczymy co pokazesz kozaku

Ostatnio edytowany przez Corsolopussy - 11-06-2007 o 00:11.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:15   #147
Lucas I
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 11 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 32

Posty: 34
Imię: Mage Solo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Vatariel jestes uwazany za nikogo na beryli..Nic nie zrobiles po za zabiciem paru noobkow na masslogach przed ssem..Na thorie przenioslem sie sam nawet niewiedzialem ze tam daffy gra po za tym daffy sam pozycza sca/sov zebysmy sobie szybciej po expili tyczy sie to knajtow,robi to sam od siebie a nie ze my prosimy go,ty bedziesz jestes i zostaniesz pier******* retardem na kazdym serwerze...Wypie****** expic na scaraby a do Thorii sie nie w*******aj bo grales tam pare dni zabili Cie pare razy i koniec edukacji na Thorii i spierd******
__________________
/Lucas aka Mage Solo


Character Korobskura does not exist.
Character Knightsolo does not exist.
Lucas I jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:20   #148
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
jestem ciekaw jak sie wykarzesz, BTW na innych wojnach co zrobiles?
tylko na gc czytalem "no don't kill vatariel he's neutral" slowa excaila
to bylo za czasow ao.
wyciagniete z palca? gowno wiesz.Pieskiem byles Ty, ja nie.
ja nie ucieklem jak daffy pojechal do bosnii, ty sie posrales jak excail nie gral.
staralem sie robic to co najlepsze, powodzenia na wojnie zobaczymy co pokazesz kozaku
No na pewno więcej zrobię od Ciebie. Zresztą wcześniej też walczyłem więcej niż Ty, gdzie byłeś w wojnie dt vs gg? Pierwszej Ao vs Kh? Hb vs Gp? (wspominasz tylko ostatnią wojne, czym to się tam nie wykazałeś a na prawdę nic wielkiego nie zrobiłeś ; ja też kilka tygodniu temu ogranizowałem massy i zgrupowania na ventrilo i się tym nie chwaliłem) i teraz jeszcze w tej wojnie, z kim ja gadam...
Tak się wymądrzasz i krytykujesz a sam sprzedałeś chara = uciekłeś, cu plebie
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:25   #149
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
No na pewno więcej zrobię od Ciebie. Zresztą wcześniej też walczyłem więcej niż Ty, gdzie byłeś w wojnie dt vs gg? Pierwszej Ao vs Kh? Hb vs Gp? (wspominasz tylko ostatnią wojne, czym to się tam nie wykazałeś a na prawdę nic wielkiego nie zrobiłeś ; ja też kilka tygodniu temu ogranizowałem massy i zgrupowania na ventrilo i się tym nie chwaliłem) i teraz jeszcze w tej wojnie, z kim ja gadam...
Tak się wymądrzasz i krytykujesz a sam sprzedałeś chara = uciekłeś, cu plebie
zal mi Ciebie....ojjjj zal...

i co tymi massami mieliscie wygrac wojne? my mielismy szanse, wasze massy to byly rozpaczliwe, nie mogliscie sie pogodzic z porazka.
przypominam Ci, nie ucieklem-tylko wiedzialem w ktorym momencie powininem odejsc...bye PLEBSIE
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:31   #150
antybullshit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 6
Domyślny

OK Xito, narobiles w chuj rzeczy na berylii. Najwiecej ze wszystkich. Caly ten wasz "team" na thorii to sa same pro. "wiedzialem w ktorym momencie powininem odejsc" - skoro wiedziales kiedy odejsc z serva to moze wiesz kiedy odejsc z tego forum. http://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=204 - masz tu forum i siedz tam.
antybullshit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:33   #151
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
zal mi Ciebie....ojjjj zal...

i co tymi massami mieliscie wygrac wojne? my mielismy szanse, wasze massy to byly rozpaczliwe, nie mogliscie sie pogodzic z porazka.
przypominam Ci, nie ucieklem-tylko wiedzialem w ktorym momencie powininem odejsc...bye PLEBSIE
My wiedzieliśmy że nie wygramy z Khood a te kilka masslogów zrobiliśmy dla zabawy. To smutne co uważasz o graczach w Too Late no ale Ty umiesz tylko krytykować bo sam jesteś z*jebi*ty
Dla jednych jak cwaniak "odeszłeś w odpowiednim momencie" dla innych jak cip*a spier****eś bo Ci było szkoda wastować chara (wolałeś sobie dobrobić w rl)...
Dla jednych jesteś lojalny do Daffiego dla innych zdradziłeś swoich ziomków...
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:33   #152
Corso
Użytkownik Forum
 
Corso's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 106
Skille: 90\85
Poziom mag.: 7
Corso ma numer GG 8093400
Domyślny

"ps. nie probujcie mi cisnac, bo mnie szanuja na Berylii, a na was za plecami gadaja ze jestescie popierdolonymi lizusami," - Xito

Ja nie mam dla ciebie respektu i znam conajmniej setke osob ktora smieje sie z ciebie jak z dzieciaka.

Odpier**** od Vatariela chlopaczku bo i tak on u wielu ma respekt,
gdzie jest napisane ze trzeba brac udzial w kazdym war,moze ktos czasami chceo odpoczac?

Wedlug mnie przez przynajmniej wiekszosc swojego czasu Vatariel byl b. loyal,
o czym ci sie nawet nie sni.

Moze poprostu sie juz zmeczyl tym?
Ja bylem w paru warach typu geekbreed i ktos tam jeszcze,
dobrze sie bawilem ale wiedzialem juz ze vata sobie teraz odpusci na jakis czas.

to byly czasy,

;pp

no dawaj flame'uj cfaniaczku,tylko to potrafisz.



EDIT : Dajcie juz spokoj,drazycie juz jeden temat od hu hu hu hu wielu postow i nic z tego ciekawego nie wyniklo,
ciagle padaja podobne slowa i te same racje,koniec i tyle.
__________________
Berylia Pwn

Ostatnio edytowany przez Corso - 11-06-2007 o 00:35.
Corso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:43   #153
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Vatariel odpierd** się od xita, gówno wiesz o thori jesteś zielony. Zal ci teraz dupsko ściska ze nikt nie chce już walczyć BO WIELU ZNALAZŁO SWOJE MIEJSCE NA INNYM ŚWIECIE a zapewniam cie ze xito na thori ma wielu kumpli i jest szanowany nie tak jak ty...Beke to my mamy z ciebie na vencie popaprańcu cały czas świrujesz nam tu wojnami z przed roku co ty nie zrobiłeś i czego nie wygrałeś a zrozum jedno przegrałeś WOJNE OSTATNIA wiec prosze oszczedz sobie i nie mniej ku**o do niego pretensji że sprzedał chara bo na beryli był do samego KONCA!!! wszystkie masslogi gdy swe odeszły były organizowane przez niego dzwonił do ludzi i zbierał ekipe więc zamknij wkońcu pi*de.



ps. pozdrów swoich nowych br przyjaciół

Ostatnio edytowany przez sefuaa - 11-06-2007 o 00:44.
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:55   #154
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corso Pokaż post
"ps. nie probujcie mi cisnac, bo mnie szanuja na Berylii, a na was za plecami gadaja ze jestescie popierdolonymi lizusami," - Xito

Ja nie mam dla ciebie respektu i znam conajmniej setke osob ktora smieje sie z ciebie jak z dzieciaka.

Odpier**** od Vatariela chlopaczku bo i tak on u wielu ma respekt,
gdzie jest napisane ze trzeba brac udzial w kazdym war,moze ktos czasami chceo odpoczac?

Wedlug mnie przez przynajmniej wiekszosc swojego czasu Vatariel byl b. loyal,
o czym ci sie nawet nie sni.

Moze poprostu sie juz zmeczyl tym?
Ja bylem w paru warach typu geekbreed i ktos tam jeszcze,
dobrze sie bawilem ale wiedzialem juz ze vata sobie teraz odpusci na jakis czas.

to byly czasy,

;pp

no dawaj flame'uj cfaniaczku,tylko to potrafisz.



EDIT : Dajcie juz spokoj,drazycie juz jeden temat od hu hu hu hu wielu postow i nic z tego ciekawego nie wyniklo,
ciagle padaja podobne slowa i te same racje,koniec i tyle.
powiedzial ten co hackowal,kradl,lizal dupe i botowal oraz sharowal smiech
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:56   #155
okrzesik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Aff xito zalosny jestes... Vatariel moze nie jest perfekcyjny ale ma klase... a tobie dziecko tego brakuje... pierdolenie ktotka mlotkiem takie... Xito idz do domu tyle ci powiem. Vatariel to wlasnie czesc historii berylii. Koncze bo mi ptasznik z terrarium uciekl nara!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:57   #156
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sefuaa Pokaż post
Vatariel odpierd** się od xita, gówno wiesz o thori jesteś zielony. Zal ci teraz dupsko ściska ze nikt nie chce już walczyć BO WIELU ZNALAZŁO SWOJE MIEJSCE NA INNYM ŚWIECIE a zapewniam cie ze xito na thori ma wielu kumpli i jest szanowany nie tak jak ty...Beke to my mamy z ciebie na vencie popaprańcu cały czas świrujesz na tu wojnami z przed roku co ty nie zrobiłeś i czego nie wygrałeś a zrozum jedno przegrałeś WOJNE OSTATNIA wiec prosze oszczedz sobie i nie mniej ku**o do niego pretensji że sprzedał chara bo na beryli był do samego KONCA!!! wszystkie masslogi gdy swe odeszły były organizowane przez niego dzwonił do ludzi i zbierał ekipe więc zamknij wkońcu pi*de.



ps. pozdrów swoich nowych br przyjaciół
To jest Twoja opinia o Twoim bogu zwanym Xito, dla części osób na Thori Xito jest i będzie zdrajcą/psem Daffiego
Nigdy nie pisałem że jestem super, po prostu nie lubię jak ktoś mnie krytykuje a sam ma brudne łapy. Ja na Berylie już nie wracam ale nie sprzedałem chara i powalczyć jeszcze mogę w przeciwieństwie do niektórych którzy sprzedali chara (uciekli, nie zostali do końca) bądź też nie zrobili odpowiedniego lvl na wojnę

Btw: znam dużo Br którzy wykazują się większą iq niż Ty co można zauważyć po Twoich i ich wypowiedziach
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 00:59   #157
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
To jest Twoja opinia o Twoim bogu zwanym Xito, dla części osób na Thori Xito jest i będzie zdrajcą/psem Daffiego
Nigdy nie pisałem że jestem super, po prostu nie lubię jak ktoś mnie krytykuje a sam ma brudne łapy. Ja na Berylie już nie wracam ale nie sprzedałem chara i powalczyć jeszcze mogę w przeciwieństwie do niektórych którzy sprzedali chara (uciekli, nie zostali do końca) bądź też nie zrobili odpowiedniego lvl na wojnę

Btw: znam dużo Br którzy wykazują się większą iq niż Ty co można zauważyć po Twoich i ich wypowiedziach
Xito moze walczyc ciagle na berylia
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:00   #158
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez okrzesik Pokaż post
Aff xito zalosny jestes... Vatariel moze nie jest perfekcyjny ale ma klase... a tobie dziecko tego brakuje... pierdolenie ktotka mlotkiem takie... Xito idz do domu tyle ci powiem. Vatariel to wlasnie czesc historii berylii. Koncze bo mi ptasznik z terrarium uciekl nara!
HAHAHAHHAHA dobre to było "ma klase" jest 0, a xito jest kimś i osiągnoł coś a no i zawsze jest lojalny do końca ale Ty akurat nie masz o tym pojęcia ;/
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:08   #159
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
To jest Twoja opinia o Twoim bogu zwanym Xito, dla części osób na Thori Xito jest i będzie zdrajcą/psem Daffiego
Nigdy nie pisałem że jestem super, po prostu nie lubię jak ktoś mnie krytykuje a sam ma brudne łapy. Ja na Berylie już nie wracam ale nie sprzedałem chara i powalczyć jeszcze mogę w przeciwieństwie do niektórych którzy sprzedali chara (uciekli, nie zostali do końca) bądź też nie zrobili odpowiedniego lvl na wojnę

Btw: znam dużo Br którzy wykazują się większą iq niż Ty co można zauważyć po Twoich i ich wypowiedziach
Człowieku pierdoln** ty się w łeb co ty wogóle piszesz jakim zdrajcą?! był lojalny do samego końca wobeć swoich przyjaciół co w tym złego ze sprzedał chara ?!gdy gito odeszlo, ty frajerze byłes "neutral" a na vencie było w porywach 10 osob co maił zrobić? poszedł z nami na thorie. Chcesz frajerze to walcz sobie na swojej beryli ze swoim Excailem PSIE a od niego sie odpierd**
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:08   #160
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Xito widze zatrudniles kolezkow, zeby ci opinie budowali hrhr zalosne. No chcialbym sie dowiedziec co takiego zrobiles wielkiego, czym to sie wykazales. Gdzie byles w czasach Berylii w 2005 roku, poczatki 2006. My wtedy walczylismy miesiacami, wiesz kiedys kazdy ma dosc. Ostatnia wojna, Vata akurat stracil net na 2 miesiace, wierz lub nie. Gdy juz chcielismy dojsc do wojny, zostalem spekowany na Sondejekskunie, potem wielce przepraszany, ale straciliscie wtedy kilku waznych graczy w swoich szeregach z powodu wlasnej glupoty. W ogole co tak nagle szczekac zaczales, nie rzucales sie tak gdy biegalismy razem po ziemiach Berylii, mogles wtedy wyrazic swoje zdanie a nie teraz na forum wyciagasz jakies stare smieci. Zajmij sie soba, a naprawianie i ocenianie zacznij od siebie.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:39.


Powered by vBulletin 3