Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-11-2008, 19:51   #21
JechaczNakonny
Użytkownik Forum
 
JechaczNakonny's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: PYRLANDIA

Posty: 282
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 165
Poziom mag.: 8
Domyślny Hello.

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Witam. Moje to Ariel mam 16 lat interesuje się technologią komputerową uczęszczam do Technikum informatycznego, które wybrałem dlatego iż chce się zajmować tym co lubię i w przyszłości kosić kase za przyjemność. Pozytywnie nastawiony

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Konto na tym forum mam od 8 miesięcy przedtem miałem jakieś ale zgubiłem passy z powodu braku dostępu do internetu. Kiedyś prowadziłem własne forum z kolegami o tematyce sportowo filmowej.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Moją kariere z grą jaką jest Tibia zacząłem około 5 lat temu pierwszą postacią był sorcerer dobrze go pamiętam miałem 17 lvl, druga postać 62 palladyn no i trzecia postać to 155 elite knight którym gram teraz.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Dlaczego chce zostać supporterem ? z uwagi na to że to forum potrzebuje pomocy ponieważ ludzie nie posiadają kultury, wrzucają key-loggery w co drugim linku, a ktoś tego musi pilnować i ostrzegać nowych graczy żeby nie zrezygnowali gry po pierwszym hacku..

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Myślę że tak pomimo tych postów które napisałem tym kontem nadaje się. Sądzę że poradziłbym sobie z uciążliwymi użytkownikami ponieważ kluczem do porozumienia jest udana konwersacjaa a jestem pewien że z tym nie mam problemów wnioskując po moich cechach.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Moim pomysłem na rozwój forum jest przebudowa działu "wydarzenia ze światów" i ogarnięcie go ponieważ ludzie tam prawie non stop się kłócą, sprzeczają się ze sobą .. No i oczywiście dodanie światów których na liście nie ma ponieważ gracze ze światów non-pvp czują się nie docenieni..

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Chciałbym się zająć moderowaniem forum ponieważ mam czas poza nauką i Tibią również na to.


8) Dlaczego macie wybrać mnie ? ..


Ponieważ jestem pewien że sobie poradzę radzę sobie z ortografią w szkole mam same piątki.. Angielski też lubię. Mam chęci do pracy i przede wszystkim czas który jest potrzebny do moderowania. Jestem pozytywnie nastawiony idzie się ze mną dogadać także nie sprawiam problemów lecz czasami zdarzy mi się popełnić błąd bo wiadomo człowiek maszyną nie jest, ale błędów nie traktuje jako porażek tylko jest to dla mnie nauczka na przyszłość.. Na ogół nie zdarza mi się popełniać tych samych błędów dwa razy


Pozdrawiam Ariel.
__________________
JA JESTEM TEN ZUYYY xD

Ostatnio edytowany przez JechaczNakonny - 03-12-2008 o 16:29.
JechaczNakonny jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2008, 13:24   #22
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Mam na imię Kamil, lat 18 (za miesiąc 19) jak każdy interesuje się komputerami, a dokładniej programowaniem (z tym wiąże swoją prace w przyszłości).Jeśli chodzi o szkołę to obecnie uczęszczam na studia informatyczne.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na tym Forum urzeduje już 2,5 roku.Sukcesów jako takich nie mam, pracowałem na wielu forach, najcześciej tematycznych, ponadto prowadziłem małe strony www.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
W tibie gram od 3 lat ,najczęściej były to 50 lv, obecnie urzeduję na rookgaardzie.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Jako, że strona tibia.pl jest najlepszą Polską stroną o tibi to chciałbym się przyłączyć do jej rozwijania.Po za tym support do droga ku górze ale priorytetem jest pomoc w rozwijaniu serwisu.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Myślę, ze nadaję się na to stanowisko,spotykałem się z różnymi rzeczami i sytuacjami na forum i wiem o co kaman
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie
Poprawienie opcji "szukaj", tak żeby nowi gracze nie musieli zakładać zbędnych tematów po "100 razy", umieszczenie je w bardziej widocznym miejscu i przy rejestracji na forum, zaznaczenie o opcji szukaj.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Najchętniej zajmowałbym się rookgaardem, ewentualnie wydarzeniami, że światów, ale przyjmę wszystko ci mi da cie
8) Dlaczego macie wybrać mnie ? ..
Czuję się na siłach i myśle, że sobie poradze.Nie mam wiekszych problemów z jezykiem obcym. Mam dużo czasu wolnego


To tyle na mój temat...Decyzja należy do was
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 27-11-2008 o 16:57.
Cygan Slejter jest offline  
stary 17-11-2008, 15:52   #23
Daram
Użytkownik Forum
 
Daram's Avatar
 
Data dołączenia: 08 05 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 134
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 64+
Daram ma numer GG 7211636
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Jacek, lat 14. Interesuje się koszykówką,piłką nożna (sporty) informatyką.
W nauce nie idzie mi źle

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum jestem z rok z czymś, nie mam żadnych sukcesów i nie pracowałem na innych forach, ale jestem gotów sprostać wymaganiom.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Mój najwyższy poziom to 64druid (wcześniej ED) na harmoni nick Irohur Daram, jeśli będzie potrzebne więcej informacji to zamieszczę.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Praca w supporcie, wydaje mi się z pomaganiem ludziom, a to lubie ;d
Tak jak w tibi zostałem tutorem aby pomagać ludziom. Jestem gotów poświecić dużo czasu na pracę w supporcie.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Wydaję mi się, że się nadaję. Bardzo chciałbym aby tibia.pl się rozwijała, ZAWSZE dążę do celu nigdy się nie poddaje.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Chciałbym trochę zmienić sytuacje na forum (tibia.pl na razie jest spoko ;P)
wprowadzic coś aby było mniej pr0 dzieci z free owntibia, i i ogarnąc chaos w tematach ze zdjęciami

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Tak jak mówiłem, ogólnie tematy z potworami,questami mógłbym także tłumaczyć niektóre rzeczy (angielskim władam raczej dobrym ;d)

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Jestem systematyczny, nie robię błędów ortograficznych. Bardzo chętnie pomagałbym ludziom na forum a resztę napisałem w punktach wyżej

Teraz Wasza kolej, czekam na odpowiedź.
Daram jest offline  
stary 17-11-2008, 17:15   #24
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Jarek, "hot" 14-stka. Interesuję się ogólnie wszystkim, w szkole nie idzie mi źle, ale jak wszędzie, może być lepiej.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum niedługo 1,5 roku. Sukcesy? Narazie raczej żadnych.? Pracowałem na kilku mniejszych forach, które zaginęły w internecie.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
24 starszy druid, nie osiągnąłem wiele, nie zdobywałem doświadczenia prawie w ogóle, bo mam "super" internet.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
A czemu by nie? Dobra, żarty na bok. Poprostu chcę, aby newsy pojawiały się w krótszym czasie na stronie głównej Tibia.pl

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Raczej tak. Międzyinnymi dlatego, że jak już się za coś wezmę to skończę to. Poza tym nie jestem konfliktowy.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Na stronę główną nie mam żadnych pomysłów poza poprawieniem licznych literówek, składniowców itp. w opisach przedmiotów, potworów, ubrań. Na forum narazie nie trzeba nic zmieniać.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Poprawianiem literówek na stronie głównej i tłumaczeniem newsów. Oczywiście nie przeszkadzały by mi awanse, ale zrobię wszystko, a przynajmniej większość, co mi dacie.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Jestem gościem, który jak coś zacznie robić, to robi to do końca, zazwyczaj z dobrym efektem. Nie przeszkadza mi praca w grupie, angielski znam dość dobrze i staram się nie robić błędów. Następną rzeczą to częsta obceność na forum, jak i na tibia.com.
Poza tym, jeśli wybierzecie mnie na supporta, będę mógł przejąć tematy dotyczące awansów. Zmniejszyłyby się wtedy wymogi, przez co Tibia.pl stała by się barwniejsza i bardziej popularna.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 06-12-2008 o 00:54.
Vasudanin jest offline  
stary 17-11-2008, 17:56   #25
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
1)Nazywam się Radek, mam 15 lat. Interesuje się informatyką, książkami, mangą&anime oraz piłką siatkową. W szkole idzie mi dobrze, mam średnią 4.2 (z II klasy). Szczycę się III miejscem w konkursie historycznym

2) Jestem na tym forum od dobrych kilku (zdaje mi się, że moje pierwsze konto jest tutaj z roku 2004 lub 2003- nie pamiętam). Sukcesów mam mało n a tym forum, aczkolwiek miałem kilka swoich forów i znam się trochę na tym.

3)W tibii osiągnąłem na mojej 6 postaci mój najwyższy 78 lvl RP (pozycja senior tutora). Potrafię również grać innymi postaciami (trochę głupio brzmi ale wiadomo o co chodzi).

4)Dlaczego chcę? Bo chce pomóc innym, mniej doświadczonym graczom, no i pragnę by to forum się rozwijało.

5)Według mnie nadaje się, ponieważ zmusiłoby mnie to do określonej pracy, którą lubię.

6)Wielkich pomysłów nie mam, lecz gdybym dłużej pomyślał, to bym coś wymyślił.

7)Chciałbym zajmować się tłumaczeniem newsów z www.tibia.com, aczkolwiek jestem bardzo skory do współpracy i jestem w stanie robić to, co mi każą (a już najchętniej zajmowałbym się owion).

8)Dlaczego ja? Ponieważ jestem studnią pomysłów pod postacią chłopaka. Taką studnią jaką potrzebuje support i forum zarazem.
__________________
Juzefek jest offline  
stary 17-11-2008, 19:17   #26
Aron Roar
Użytkownik Forum
 
Aron Roar's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: skuntowni
Wiek: 31
Wpisy bloga: 23

Posty: 292
Stan: Na Emeryturze
Aron Roar ma numer GG 833224
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Imię - Rafał
Wiek - 16lat
Zainteresowania - informatyka, F1, motocykle
Postępy w szkole - średnia na poziomie 4,1, J. Polski 4/5
Praca - tylko sezonowa
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Jestem na forum od ok. 3 lat. Udzielam się aktywnie od 2. Znaczniejszych sukcesów nie mam na koncie. Lubię pomagać innym i staram się to robić jak najlepiej.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Mój najwyższy lvl w grze to 51 palladin. Gdy grałem wolałem stanąc w depo i pogadać. Lubiłem wykonywać questy.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Jestem tu już dłuższy czas i pomyślałem, że może ten mój wkład można by uoficjalnić.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Myślę, że tak. Staram się być sumienny, a także przesiaduję na forum po kilka godzin dziennie.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Chciałbym uzupełnić i uaktualnić wiele informacji na stronie, gdyż wiele z nich jest przestarzałe lub błędne.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Jak już napisałem wyżej uaktualnianiem informacji na stronie ale mogę zając się i innymi sprawami.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Jestem uparty i zawsze doprowadzam wszystko do końca. Chciałbym, także włączyć się do tworzenia tak wielkiego projektu jakim jest tibia.pl.

Dziękuję,
Aron Roar
__________________
Bloki mom ojczysnom
Aron Roar jest offline  
stary 17-11-2008, 21:36   #27
Abbadim
Użytkownik Forum
 
Abbadim's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2008
Lokacja: Szczecinek
Wiek: 34

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nebula
LOL

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Tak apropo To witam ;] , Z tej strony Piotrek o 18 letnim stażu na tym świecie.. interesuję się żeglarstwem, które uprawiam sportowo.. a także różnymi dziedzinami informatyki ;] jak i sportu. W szkole jak to w szkole, raz do przodu raz do tyłu.. jak na razie 3 klasa Lo o Kierunku dziennikarskim.. no i zbliżająca się maturka ^^ .. Praca.. hmm czasem u cioci jako kierowca busa, lub sezonowo jako zbieracz owoców polnych tzw. Truskawek ^^
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
hmm.. Forum jest dla mnie zajęciem na zabicie nudy.. i przy którym spędzam dużą część czasu.. te konto mam stosunkowo od niedawna.. lecz na długo ^^ Byłem swego czasu kompanierem i pomocą przy tworzeniu forum tibi.soft.com.. no i tak o sobie korzystam .. piszę, pomagam
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
hmm.. Aktualnie najbardziej lubię walczyć .. miałem trochę dużo postaci 100+ , praktycznie większość na nebuli.. aktualnie gram 116 Ek i 141 Rp.. na nebuli ,, nick mogę podać na priv
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
.. odpowiadająć pytaniem na pytanie.. Dlaczego Trzeba legalnie pracować, skoro można na czarno mam nadzieję,że rozumiecie przenośnie ^^
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Gdybym się nie nadawał.. nie pisałbym tu ;] proste.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Chciałbym uzupełnić i uaktualnić wiele informacji na stronie, gdyż wiele z nich jest przestarzałe lub błędne.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Korygowaniem błędów.. Newsowaniem.. i wszystkim innym.. zależnie od dnia i czasu.. a tego mam ostatnio dużo ;]
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
nie jestem narcyzem.. jednak jesteście najlepszym polskim portalem o tematyce tibijskiej i chyba jasne jest,że poszukujecie najlepszych.. a jasne jest,że to własnie ja :} pozdrawiam was.. i czekam na wiadomość o tym,że się dostałem
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie
Zawsze się jakieś znajda .. Np. Większe zaangażowanie moderatorów w posty z wydarzeń ze światów.. ponieważ panuję tam niezwykły Harmider

Ostatnio edytowany przez Abbadim - 17-11-2008 o 21:40.
Abbadim jest offline  
stary 18-11-2008, 18:00   #28
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Mam na imię Olek, jestem 17latkiem z Lublina, uczę się w LO na profilu humanistycznym.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Z forami obcuję właściwie odkąd dostałem internet (czyli od zawsze), byłem modernatorem na stronach internetowych mojej podstawówki i gimnazjum.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Najwyżej 88 ek z full barbarianem(duma) i 2kk w banku, bez użycia bota.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Nie owijając w bawełne - liczę na dobrą i owocną zabawę. Ale uważam, że się nadaje. Moja wiedza o Tibii jako takiej jest conajmniej duża, a przez dostanie się do supportu mogę odpowiednio ją wykorzystać.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak. Ponieważ jestem solidny, staranny w tym co robię, lubię Tibię, a co najważniejsze - mogę spędzić przy komputerze długie godziny.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Wyznaczyć grupę odpowiedzialnych ludzi, by stworzyli opis WSZYSTKICH poważniejszych expowisk w całym tibijskim świecie (szczegółowe opisy itd.)
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Jestem naprawdę otwarty na to co mi się zleci, ale chętnie uzupełniłbym opisy potworów, czarów itd. na tibia.pl
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Poprostu traktuję to poważnie.

Ostatnio edytowany przez Argen - 18-11-2008 o 18:03.
Argen jest offline  
stary 18-11-2008, 18:07   #29
Milten Magician
Inquisition Hero
 
Milten Magician's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005

Posty: 918
Stan: Niegrający
Domyślny

1. Witam, moje imię to Kuba. Mam 16 lat i obecnie uczęszczam do liceum o profilu informatycznym oraz językowym (angielski - rosyjski). Praca? hm, dorabianie sobie na boku .

2.
Data dołączenia
11-12-2005
Jakieś sukcesy? hmm, chyba to, że wytrwałem tu tyle lat .

3. Najlepsza postać? 125 royal palladyn.
W tej chwili dysponuje 90 palladynem.

4. Chcę zostać supporterem bo wierzę, że jestem w stanie coś zmienić na lepsze, uporządkować, pomóc.

5. Czy się nadaję... hmm ciężko to tak samemu określić, ale myślę, że przy moim stażu w grze oraz na forum mogę się przydać.

6. Uporządkowanie forum, tzn często powstające tematy były zawsze na wierzchu, oraz zmuszenie użyszkodników do myślenia.

7. Obojętnie, potrafię się dostosować do wszystkiego. Najchętniej to potwory, przedmioty.

8. Tak jak już napisałem w punkcje 4, wierzę, że jestem w stanie coś zmienić na tym forum.
Dodatkowo, znam dość dobrze angielski, oraz jestem osobą odpowiedzialną, która jak coś zacznie to doprowadzi do końca.
__________________

"I tried so hard
and got so far
but in the end
it doesn't even matter"

Ostatnio edytowany przez Milten Magician - 18-11-2008 o 18:10.
Milten Magician jest offline  
stary 18-11-2008, 20:54   #30
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Witam!

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)

Na imię mi Łukasz, mam 15lat, interesuję się informatyką, sportem, fantasy i fizyką, jestem w szkole z wysokimi wymaganiami i mam średnią 4.75, pracuję w sklepie internetowym.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)

Na tym forum siedzę już kupę czasu, nawet przed założeniem kąta , byłem supporterem, następnie moderatorem na wowpilot.com.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)

Obecnie jestem na emeryturze, ale w tibie grałem dosyć długo. Miałem 51 EK, ze skillami 79/78 (sword), mimo że nie gram, to staram się być na bieżąco.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?

Wolny czas, chęć zrobienia większego porządku w dziale RPG, pomoc innym, tibia.pl jest to główna strona na jaką wchodzę.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Mimo że nie lubię oceniać sam siebie, to uważam że się nadaję, głównie dla tego że, jestem punktualny, staram się nigdy nie popełniać tych samych błędów, zawsze wkładam swoje serce w to, co robię.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Lepsze zabezpieczenia przed linkami, (które mogą przecież prowadzić do wirusów), byłbym za tym, żeby "nowi na forum", nie mogli pisać tematów, lub chociaż podawać linków.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?

Zająć się działem RPG, poza tym przyjmę każde zadanie, od tłumaczenia newsów, po różne inne.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Wolny czas, jestem ambitny i szybko się uczę. Poza tym: odpowiedzialny, pracowity i dotrzymuję danych terminów. Chcę pomóc serwisowi, posiadam dość dużą wiedzę o tibi.

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Bluray - 22-11-2008 o 00:01.
Bluray jest offline  
stary 18-11-2008, 23:14   #31
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

1) Parę słów o sobie
Nazywam się Piotrek, mam 15 lat. Chodzę do klasy II gimnazjum, jednak myślę, że mój wiek nie będzie stwarzał jakiś problemów. Interesuję się głównie komputerami oraz piłką siatkową/nożną. W szkole moim ulubionym przedmiotem zawsze pozostaną przedmioty ścisłe. Z nauką nie mam problemów - moja średnia w szóstej klasie to 5.7; I gimnazjum to 5.4 (zeskanować świadectwo xD?)
2) Doświadczenie na forum
Na forum dołączyłem 1 stycznia 2007 r.(01-01-2007), więc jestem na nim od ponad dwóch lat. Sukcesów na forum, raczej żadnych nie miałem, natomiast brałem udział we wcześniejszych wyborach na moderatorów. Prowadziłem kilka for po około 50~ użytkowników, oraz uczestniczyłem w projekcie dt. forum pewnego ogromnego sojuszu w grze internetowej OGame.
3) Doświadczenie w grze Tibia
Moje dwie najlepsze postacie to 60 knight (hackneli mnie u kolegi :X) oraz 65 palek. Teraz nie gram; czekam na jakieś nowe światy. Mino tego jestem świetnie zorientowany we wszystkich eventach, imprezach i nowinkach

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Zawsze chciałem być "kimś" na forum; teraz nadarzyła się ku temu okazja. Jestem aktywny; potrafię dobrze zachować się w każdej sytuacji; zagospodarować czas . Mam go dość dużo ( tzn. po update na pewno będę miał, teraz przygotowuję się do olimpiad). Pisanie różnego rodzaju notatek sprawia mi dużą przyjemność. Gdybym został supporterem na pewno bym was nie zawiódł i spełnił oczekiwania przede mną postawione.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Sądzę, że nadaję się na nią. Jestem odpowiedzialny i mimo swojego młodego wieku znam się dobrze na różnych aspektach komputerów/forum. Potrafię projektować strony w HTML, swojego czasu interesowałem się grafiką komputerową i językiem C++. Znam się również dość dobrze na platformie Microsoftu (Windows XP) oraz na Linuxie ( w szczególności na Ubuntu). Sądzę, że pisanie i edytowanie różnych materiałów na tibia.pl nie stanowiłoby dla mnie problemu. Więc tak, sądzę, że nadaję się na tą pozycję.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Jestem bardzo kreatywnym i pomysłowym człowiekiem. Gdybym miał szansę dorzucić choćby trzy grosze do rozwoju tej strony to na pewno bym takiej szanse nie zaprzepaścił. Mam dużo drobnych pomysłów, m.in. na lepsze pisanie materiałów odnośnie czarów, wyposażenia itp. Spokojnie mógłbym się tym zająć.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Najchętniej pisałbym artykuły odnośnie różnego rodzaju wyposażenia, potworów czy terenów i czarów. Po update pewnie będzie dużo takiej roboty Równie dobrze mógłbym zająć się czym innym
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Jestem odpowiedzialny, potrafię pisać poprawnie ortograficznie i gramatycznie. Zawsze dotrzymuję terminów. Znam się dobrze na komputerach (jak już wspomniałem potrafię pisać w HTML, coś tam umiem o C++ - bo już troszkę pozapominałem - dobrze znam Windowsa oraz Linuxa). Stosunkowo dobrze znam angielski (zdałem PET, będę przygotowywał się do FCE). Unikam kłótni, jestem kulturalny. Mam nadzieję, że mnie wybierzecie To chyba tyle

Piternet
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 28-11-2008, 18:50   #32
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)

Mam na imię Jakub, na początku listopada skończyłem osiemnaście lat, uczę się na profilu mat-fiz-chem w III klasie Liceum Ogólnokształcącego w Kętrzynie , drugiego pod względem poziomu na Warmii i Mazurach (skromnie). Interesuje mnie głównie grafika komputerowa, która zajmuję się od wakacji 2006 roku, samochodami, muzyką oraz sportem (siatkówka). Studia planuję na wydziale ekonometrii bądź ekonomii (zależy od wielu czynników). Znajomość html (zaawansowana), CSS (średnio-zaawansowana), Adobe Photoshop'a (mocno zaawansowana). Mam angielski opanowany w stopniu zaawansowanym.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)

Od grudnia 2006 roku udzielałem się na jednym z największych for graficznych w Polsce, od lipca 2007 objąłem posadę moderatora, od marca 2008 prowadziłem je jako administrator (obecnieponad 275'000 postów i 11'000 użytkowników, moją kadencję rozpoczynałem przy około 4'000 userów.). Pod koniec wakacji odszedłem, tworząc własne. Mam doświadczenie w moderowaniu, znam zasady netykiety, staram się nie popełniać błędów ortograficznych, nie nadużywam uśmieszków, nie troluję, nie zachowuję się, jak dzieciak. Myślę, że dobrze sprawowałem i sprawuję swoje obowiązki.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)

Gram w Tibię raczej dla relaksu. Kilka miesięcy grałem w 2006 roku w wakacje, jednak po krótkim czasie porzuciłem je dla grafiki oraz dla nauki, aby dostać się do wymarzonego liceum. Powróciłem po kilku miesiącach, jednak zostałem shackowany (straciłem spory majątek w grze). Znowu przestałem grać, zająłem się prowadzeniem forum graficznego. Niedawno znowu wróciłem, gram dla relaksu po szkole. Obecnie akurat mogę sobie na to pozwolić.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?

Ponieważ mam dużo wolnego czasu oraz chęci, znam się i jestem dobry w tym, co robię.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Tak, patrz wyżej.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Może konwersja forum na Invision Power Board? Daje dużo możliwości, jest bardzo łatwe w obsłudze. Ponadto nowy skin, nowe działy.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?

Żadna praca nie hańbi, jednak myślę, że najciekawszym zajęciem byłaby praca związana z grafiką, pomocą techniczną bądź ogólnym pilnowaniem porządku.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Myślę, że jeżeli nie dałem się przekonać podczas czytania wiadomości o mnie umieszczonych powyżej, to nie przekonam was jednym zdaniem na końcu. Po prostu uważam, że się nadaję. Tyle.

Pozdrawiam.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.

Ostatnio edytowany przez Jacobsson - 29-11-2008 o 18:43.
Jacobsson jest offline  
stary 30-11-2008, 02:36   #33
Roshka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 102
Skille: 94/68
Poziom mag.: 19
Domyślny


1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Na imię mam Alicja W styczniu 18 latek będzie Interesuję się siatkówką i koszykówką:d Oczywiście różnym grami komputerowym i również tibią hmm Postępy w szkole... ? Uczę sie nie najgorzej Troche osiągnieć jest szkolych ale nie związanych z Tibią

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Doświadczenie na forum mam Aczkolwiek byłam stałym gościem tutaj od dziś jestem już użytkownikiem forum tylko i wyłącznie dlatego, że jest nabór do Supportu. A co oferuję i dlaczego to już później Chyba nie bardzo wskazane jest podawac tutaj fora innych gier więc w razie potrzeby mogę podać na pw

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Tutaj, tak naprawdę nie będę się dużo rozpisywała. Dużo wiem o grze ponieważ gram od 2004 roku więc siedze w tym już 4 lata i mam duże pojęcie Grałam z przerwami a nie miałam 50lvl+ żeby się tu chwalić (grałam na kilku serverach(PvP jak i również No-PvP) Jeżeli chodzi o wiedze na temat gry jest bardzo, bardzo bogata.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Chciałabym w końcu, żeby ludzie przestali narzekać, że tłumaczenie z tibia.com na tibia.pl trwa wieczność i że tibia.pl jest zawsze ostatnia! Gwarantuję tutaj (UWAGA!) tłumaczenie tekstów ze strony angielskiej w 20-30minut od pojawienia się na tibia.com. Angielski mam dobrze opanowany Mam dużo czasu(szczególnie w weekendy) Wiadomo że nie będę dostępna 24/7 bo też muszę kiedyś wypocząć ale na moją pracę nikt narzekać nie będzie musiał.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Oczywiście, że się nadaję! A dlaczego? Bo wiem ile sama z siebie mogę dać i ile czasu poświęcić. a jeżeli już nim zostanę to sami już się przekonacie, że to był dobry wybór

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Ogólnie nie mam żadnych nowych pomysłów aczkolwiek kilka rzeczy przydałoby się udoskonalić. Ale najważniejsza i postawową sprawą w jakiej również zdecydowałam się tu napisać jest tłumaczenie z angielskiego na polski! Koniec z narzekaniem ze tibia.pl zawsze ostatnia wszystko tłumaczy i ze ostatnia wszystko podaje!

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Oczywiście tematem przewodnim całego tego wypracowania czyli (powtórzę się) tłumaczeniem strony z tibia.com -> na tibia.pl To jest to czym najbardziej chciałabym się zajać aczkolwiek innymi sprawami nie pogardze Wręcz przeciwnie przyjmę na siebie wiele obowiązków

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Bo będziecie mieli gwarancję szybkiego tłumaczenia strony!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post
Czego oczekujemy?
- Systematycznej i odpowiedzialnej pracy
- Umiejętności pracy w grupie
- Kreatywności
- Lojalności wobec zespołu Supporterów
- Innych podobnych cech itd.
Tego wszystkiego możecie być pewni w 100%
Tak jak pisałam już wyżej mogę poświecić dużo czasu dla tego forum.

Pozdrawiam serdecznie. Roshka.
Roshka jest offline  
stary 02-12-2008, 16:49   #34
Stanley6a
Użytkownik Forum
 
Stanley6a's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 509
Stan: Na Emeryturze
Imię: Stie Voi
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell Owners
Świat: Honera
Poziom: 53
Poziom mag.: 49
Domyślny

Witam.

1)Kilka słów o sobie.
Nazywam się Stanisław, mam 16 lat. Interesuje się muzyką (gram na gitarze), sportem (głównie koszykówka i tenis) oraz informatyką. Jeśli chodzi o języki to angielski i niemiecki na poziomie zaawansowanym.

2)Doświadczenie na forum.
Na forum jestem już prawie półtora roku, a dokładnie od czerwca 2007 (jako gość mniej więcej od początku 2006) . Jednym z większych sukcesów było prowadzenie swojego tematu w dziale "zdjęcia".
Zaglądam tu regularnie, kilkanaście razy dziennie (jest to pierwsza strona jaką otwieram), staram się pomagać użytkownikom, odpowiadać na sensowne pytania itp. Doświadczenie na innych stronach? Jestem administratorem na moim własnym Forum o Tibii (link pw) oraz na stronie tibiaspy.com jestem Agentem (taki jakby Support) oraz redaktorem gazetki. Ponad to pomagałem przy robieniu forum mojej byłej szkoły.

3)Doświadczenie w grze.
W grze posiadam 52 MS, oraz 30 EK oraz masę 20 lvlowych postaci. Obecnie nie gram żadną z nich.

4)Dlaczego chcesz zostać supporterem??
Moim celem jest pomaganie na forum innym użytkownikom, dlatego chciałbym rozszerzyć swoje horyzonty nie ograniczając się tylko do forum i "pracy" zwykłego członka.

5)Czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Według mnie nadaje się do tej pracy ponieważ, jak pisałem juz wyżej, lubię pomagać innym, mam dużo wolnego czasu, jestem osobą odpowiedzialną i ambitną.

6)Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony?
Pierwszą rzeczą którą chciałbym zrobić jest uzupełnienie do końca informacji na stronie, i oczywiście dodanie nowych po update.Zrobiłbym coś z działem "zdjęcia" - panuje tam ogromny bałagan. Może do tego jakieś poradniki ;] Byłbym też za aktualizacja Tibia Earth.

7)Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Na stronie najchętniej zająłbym się dodawaniem informacji o potworch, przedmiotach, questach, czarach itp. Z tłumaczeniem też bym sobie poradził, więc można powiedzieć że jestem wszechstronny.

8)Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Jestem ambitny, odpowiedzialny,pracowity,sumienny, mam dużo czasu, który moge poświęcić na strone, na forum mam duże doświadczenie, bardzo wiele wiem o Tibii. Oprócz tego jestem osobą dojrzałą, o silnych nerwach i dużej cierpliwości

Pozdrawiam ;]
__________________

Ostatnio edytowany przez Stanley6a - 23-02-2009 o 16:49.
Stanley6a jest offline  
stary 02-12-2008, 17:54   #35
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Witam

1. Kilka słów o sobie.
Mariusz, student UG. Dla zdrowia grywam w piłę. No a tak to nie będę kimś nadzwyczajnym, muzyka, dobry film - to mnie interesuje.

2. Doświadczenie na forum.
Na forum od czerwca 2006, ale jako gość kapkę wcześniej. Zdarzały mi się także dłuższe przerwy, choć teraz takich nie planuje.

3. Doświadczenie w grze:
To co stare to już przeszłość, obecnie 42 MS / 41 NV, choć siła tego pierwszego rośnie z dnia na dzień.

4. Dlaczego chcesz zostać supporterem??
Jestem w stanie pomóc.

5. Czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak nadaję się na to miejsce, jeszcze nigdy o to nie zabiegałem, choć nie raz miałem ochotę.

6. Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony?
Na pierwszy rzut oka strona prowadzona jest w dobrą stronę, choć np. niechlujnością charakteryzują się mapki w spoilach. To trzeba poprawić. Ponadto skorygowania wymaga powszechny bałagan na forum. Więcej? Tak więc wybierzcie mnie.

7. Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Jak powiem, że wszystkim to nie skłamie, nawet z angielszczyzną bym sobie poradził.

8. Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?
Ten kto mnie zna wie że rzetelny ze mnie człowiek. Zawsze jestem profesjonalistą w tym co robię.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 02-12-2008 o 18:03.
Res Khmer jest offline  
stary 02-12-2008, 18:15   #36
Goggo
Użytkownik Forum
 
Goggo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2007

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

1)Mikołaj , lat 12 interesuję się przede wszystkim literaturą fantasty i grafiką komputerową. W szkole idzie mi nieźle , choć pewnie moja wiedza będzie równa 0 w porównaniu z innymi.
2). Na forum jestem od 24-03-2007 , pewnie od 2006 roku jako gość. Chyba jako sukces można powiedzieć o zatwierdzonym poradniku (Jak przeżyć nockę) oraz tym w propozycjach (Święta w Tibii). Jestem autorem bloga o grafice (ok. 500 wyświetleń miesięcznie) oraz zajmuję się porządkiem na forum mojej klasy ;-S
3).H-lvl 56 RP , poza tym żadnych większych sukcesów w grze.
4)Chcę pomagać nowym graczom.
5)Raczej tak , chyba dlatego że mam pewne umiejętności (pisanie , grafika) , oraz lubię pomagać innym.
6)Większych pomysłów nie mam , przydałaby by się zmiana logo , oraz poprawienie wyświetlania reklam.
7)Redagowaniem działu ,,Wasze propozycje...'' oraz uzupełnianiem opisów czarów/przedmiotów na stronie.
8)Będziecie potrzebować kogoś do pomocy po aktualizacji... Będzie mnóstwo rzeczy do zrobienia , a ja jestem no... wielozadaniowy. Oprócz pisania na różne tematy mogę pomóc w tworzeniu nowych elementów graficznych , oraz co-nieco popisać strony.

@Edit.
Znam język niemiecki i angielski w stopniu podstawowym
__________________
http://www.eweimages.blogspot.com/

Moja Galeria Prac

Ostatnio edytowany przez Goggo - 02-12-2008 o 19:50.
Goggo jest offline  
stary 02-12-2008, 19:14   #37
MikeRoyal
Użytkownik Forum
 
MikeRoyal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 435
Świat: Nerana
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Michał 15 lat, komputer, kulturystyka, języki obce, średnia 5,2 w wakacje pracuje dorabiam sobie, zaliczony FCE, uczę się w szkole lingwistycznej znam język angielski, niemiecki, rosyjski i przymierzam się do Hiszpańskiego lub Francuskiego.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum bywam często od 2005 roku w 2006 założyłem 1 konto teraz jestem na tym.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Armia 20 levelowych postaci, najwyższy level na Harmoni 79 Kakashi Elite obecnie już nie istnieje, teraz 55 knight Van Esprit a od połowy grudnia rozpoczynam przygodę ms'em. Mape Tibi znam bardzo dobrze i mam dość sporą wiedze ponieważ gram od Tibi 7.6.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Chciałbym tłumaczyć różne teksty z innych stron fanowskich, ewentualnie korygować pewne błędy, które zauważyłem i poprawić pare Quest Spoilów.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Myślę, że się nadaje znam bardzo dobrze angielski (patrz wyżej) i nie mam problemu z porozumieniem się z innymi graczami, spędzam przed komputerem wiele czasu, więc bez problemu mogę znaleźć czas na pomoc stronie i graczom.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Pierwszą rzeczą o którą bym się starał to powrót do Supported Fansite strona wiele by na tym zyskała i nie rozumiem dlaczego nie jesteśmy. Zwolnienie 2 moderatorów których nie cierpi większość użytkownik, część pracy wykonują pozytywnie ale kompletnie nie mają pojęcia jakie relacje panują w danym temacie a się wtrącają. Przydała by się aktualizacja Tibia Earth bo wiele osób z niej korzysta a nie ma kilku ważnych lokacji. Na forum każdy świat powinien mieć własny temat aby załatwiać swoje sprawy tak niestety nie jest. Statystyki takie jak na tibiabr, więcej informacji na głownej stronie na temat graczy i innych ważnych wydarzeń, szybki informator czyli informacje o stanie serwerów takie jak na tibia.com.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Tłumaczenie tekstów, dział questy i pomoc graczom na forum, cóż innego można robić.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
- Chciałbym wprowadzić w życie moje projekty.
- Spełniałbym wszystkie powierzone mi obowiązki.
- Mam doskonały kontakt z graczami i użytkownikami forum.
- Chciałbym przyczynić się do rozwoju strony
- Chciałbym pomagać początkującym graczom
- Codziennie przez kilka godzin jestem na komputerze więc nie ma problemu z opóźnieniem informacji (Jak np IV Update Teaser który pojawił się po całym dniu oczekiwania)
__________________
Mike

Ostatnio edytowany przez MikeRoyal - 02-12-2008 o 19:15.
MikeRoyal jest offline  
stary 03-12-2008, 11:36   #38
Pietrasek23
Użytkownik Forum
 
Pietrasek23's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2008
Lokacja: Polska/Kwilcz

Posty: 59
Profesja: Royal Paladin
Świat: Honera
Skille: dobre
Pietrasek23 ma numer GG 712336
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Na imie mam Mateusz mam 19lat moim zainteresowaniem jest informatyka i sport(głównie piłka nożna) Ukończyłem liceum ogólno kształcące.Od tego roku studiuje inforamtyke więc nie pracuje;p
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum uczęszczam od Marca 2008 roku, lubie podawac innym wskazówki dotyczace gry
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
W swojej Tibisjskiej karierze osiągnołem 56 sorcera i 38 palka...
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Chce zmnienić "tibijski świat" na lepsze...mam troche wolnego czasu i lubie organizowac rożne przdsięwzięcia.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak, uważam, że nadaje sie do pracy w supporcie,ponieważ informatyka to maja pasia.. uważam,że ta praca spełni moje oczekiwania.czesto robie strony www dla różnych firm. Mam w tym ogólne obeznanie;D
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Tak. Pomysłow jest wiele...Jednym z nich jest przerobienie strony www na troszczeke bardzej czytelną i bardziej "rozbudowaną" dla mniej obczajonych...
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Tłumaczniem tekstów, pisaniem nowych widadomości o nowych expowiskach itp...Opisywanie róznych itemów.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Pniewież, miałem juz tego typu doczynienia i wiem i w jaki sposób to funkcjonuje;p
Pracowałem juz jako moderator forum na wielu stronkach www.
POzDraWIam
__________________

Ostatnio edytowany przez Pietrasek23 - 08-12-2008 o 21:32.
Pietrasek23 jest offline  
stary 04-12-2008, 21:09   #39
AduII
Użytkownik Forum
 
AduII's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2008

Posty: 408
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aduil
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Domyślny

1. Mateusz, 16lat, siatkówka/piłka ręczna/biologia/, I klasa w LO prof. Przyr-Med.

2. Członek od 2005 r., miałem kilka kont, były supporter, napisałem kilka artykułów (wszystko dotyczy tibia.pl).

3. 121Ed.. Co by tu powiedzieć.. członek jednej z najlepszych gildii na serwie, lotnołem parę "rarów"...

4. Byłem już wcześniej w tym zespole, ale niestety nie miałem okazji sie wykazać, poza tym update sie zbliża, a rak do pracy nigdy za wiele?

5. Jeśli we własnych oczach bym sie nie nadawał, nie pisał bym tego "podania".

6. Mogę zająć sie nowymi terenami/potworkami etc.

7. Byłem już tutaj, wiem jak to działa.. mam do tego predyspozycje ;ffff i Kszak mnie kofa ;

Reasumujac: pisac potrafie - stare artykuły przyjete przez Bosal'a, grac potrafie - siedze w tym prawie 4 lata, jesli chodzi o jezyki, angielski - nie blyszcze, ale nigdy nie mialem problemow z dogadaniem sie z cudzoziemcami, niemiecki - uczylem sie go ponad 7 lat wiec, co nie, co potrafie...

Pozdro i Cze ;]
__________________
Nasze serwisy:
PoI - 11/07/09 - 100k
Inq - 18/07/09 - 250k

Najszybsze na non-pvp*
by Dies Irae

Ostatnio edytowany przez AduII - 04-12-2008 o 21:22.
AduII jest offline  
stary 05-12-2008, 21:27   #40
Ma'tys
Użytkownik Forum
 
Ma'tys's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 137
Profesja: Elite Knight
Gildia: Titania
Świat: Titania
Poziom: 204
Poziom mag.: 9
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Jakub, 17(niedługo 18), brak jednoznacznych zainteresowań(jak mnie coś zaciekawi to zagłębiam ten temat po czym szukam czegoś nowego) 2 LO
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum niedługo 3 lata, już byłem dosyć długo w supporcie(z przyczyn nie związanych z tibią musiałem odejsc
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
107 Master Sorc, grałem dosyć długo 130+ rp którego nick ew mogę podać na pw.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Już wiem że bycie supporterem to świetna zabawa mogąca jednocześnie pomóc w rozwijaniu projektu strony.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak, już sprawdziłem się jako supporter.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Ostatnio słyszałem narzekania na poziom informacji na stronie, przydało by się od nowa sprawdzić poszczególnych npc.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Questy.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Już raz się sprawdziłem jako supporter, mam nadzieje że zaufacie mi jeszcze raz.
Ma'tys jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:11.


Powered by vBulletin 3