Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-11-2008, 14:43   #1
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny Nabór do Supportu

W związku ze zbliżającym się Update i ogólnych zmianach, które ostatnio zaszły w Supporcie, ponownie otwieramy rekrutację do Supportu.

Temat ten, podobnie jak "Wybory Moderatorów!", został umieszczony w dziale "tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.". Ma to zapobiec fali niepotrzebnych i beznadziejnych podań.

Czas na złożenie podania - Nieokreślony. Temat będzie otwarty do odwołania.
Na bieżąco będziemy przyjmować nowych Supporterów.
Pierwsi Supporterzy wejdą do Supportu wraz z updatem. Proszę być cierpliwym

Podanie powinno trzymać się tego schematu:

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcia itp)
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Czego oczekujemy?
- Systematycznej i odpowiedzialnej pracy
- Umiejętności pracy w grupie
- Kreatywności
- Lojalności wobec zespołu Supporterów
- Innych podobnych cech itd.

Co możemy wam zaoferować w zamian za pracę?
- Nagrody za aktywność i starannie wykonywane zadania
- "Służbowy" adres e-mailowy
- Możliwość pracowania w zgranym zespole, w którym możemy poznać wielu wspaniałych znajomych i zawsze otrzymać od nich pomoc w razie problemów
- Fantastyczna atmosfera
- Wiele innych, o których zapomniałem napisać

Jak widzicie jest tego dosyć sporo, ale w Supporcie trzeba być, aby poczuć atmosferę, a także satysfakcję (Np. Gdy zgarniasz nagrody ^^)

Podania proszę składać w tym temacie. Żadnych komentarzy!
O przyjęciu do Supportu zostaniecie poinformowani przez PW.

EDIT
Proszę nie zakładać tematu z komentarzami. Przemyślcie czy naprawdę jest on potrzebny? Chcecie pisać swoich faworytów - zostawcie to dla siebie. Kto ma się dostać, dostanie się i bez tego, załatwi to swoim podaniem. Chcecie się wygadać i powiedzieć coś co nie ma wpływu na nabór? Zachowajcie swoje myśli i słowa dla siebie albowiem "Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa". Więcej pokory userzy

Ostatnio edytowany przez Kshaq - 04-01-2009 o 00:53.
Kshaq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2008, 15:27   #2
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

1) Na imię mi Piotrek, lat 14. Interesuję się grafiką, trochę informatyką i angielskim. Pracy jeszcze nie mam, a w szkole trzymam średnią powyżej 4.0 .
2) Na forum jestem już ponad rok (nie patrzeć na to konto, stare z jakieś powodów mi nie działało, obecnie ma założonego bana, też nie wiem dlaczego). Sukcesów zbytnich nie miałem, na innych forach czasami bywam moderatorem.
3) Obecnie w Tibię nie gram (problemy z internetem), ale staram się być na bieżąco. Niegdyś 39 elder druid, jako takie doświadczenie z gry mam.
4) Miło by było wspomóc www.tibia.pl, szczególnie że przesiaduję tu 3-5h dziennie i jest to moja ulubiona strona.
5) Sądzę, że się nadaję. Potrafię się wyluzować i podejść do wszystkiego ze spokojem, ale gdy trzeba wziąć się do pracy, traktuję to na poważnie.
6) Póki co, nie. Narazie strona wydaje się być wystarczająco rozwinięta, może jakieś pomysły dojdą w swoim czasie.
7) Najchętniej tłumaczyłbym niusy z tibia.com. Jako takie pojęcie z angielskiego mam, jadę na piątkach, na prywatnych lekcjach przerabiam materiał do matury.
8) Sądzę, że wszystkie argumenty zawarłem wyżej. Nie ma potrzeby dopisywać niczego więcej, no może tylko tyle, że wiek to nie wszystko . Reszta należy do was.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.

Ostatnio edytowany przez GargoinX - 15-11-2008 o 17:46.
GargoinX jest offline  
stary 15-11-2008, 15:41   #3
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

1) Nazywam sie Robert, mam 17 lat. Interesuje sie dosyc siatkowka, pilka nozna (ogolnie sporty), informatyka, troche matematyka, grafika komputerowa. Mialem srednia 3.92 w 1 klasie liceum o profilu mat-inf-fiz.

2) Na forum jestem zarejestrowany od ponad roku, ale rzadko wtedy na nim przebywalem. W 1 poscie dostalem swoje pierwsze ostrzezenie, ale coz.. tak to bywa : P Na wakacjach z powodu wielkiej nuudy zaczalem coraz dluzej przesiadywac na forum, i tak coraz czesciej i czesciej, ze pierwsza strona ktora wlaczam po uruchomieniu przegladarki jest wlasnie forum i strona glowna Tibii.pl.
Sukcesow raczej nie mam, i mnie one nie interesuja - przebywam na forum tylko dlatego, zeby pomoc uzytkownikom.
Co do innych stron - kiedys tylko zrobilem strone mojego gimnazjum, ktora upadla po moim odejsciu ze szkoly. Bylem administratorem w Bilardzie na stronie wp.pl.

3) Gram od 2 lat, mialem 98rp, 51ed i jakiegos 40ek. Mialem Senior Tutora. Moim osiagnieciem jest full assassin ;d Nie jestem typem PA/PG, nie kreci mnie to, chociaz z kumplami pohuncic lubie. Ale tak czy tak wole sobie stac przed depo, porozmawiac z kolegami niz huncic 100 draga solo z horda noobow. Preferuje exp w druzynie.

4) Chcialbym rozwijac swoja prace na forum, a nie ograniczac sie do tych paru dzialow na ktorych odpowiadam.

5) Tak, po dlugim namysle zdecydowalem ze sie nadaje, poniewaz moim celem w Supporcie bylaby pomoc ludziom itd. a nie zdobywanie jakichkolwiek osiagniec czy szpanowanie innym uzytkownikom ze jestem w Supporcie. Wiem, ze to odpowiedzialna praca, dlatego wole mnie na tym stanowisku niz innych ludzi ktorzy nie wywiazywali sie ze swoich obowiazkow - po prostu nie spelniali swojej roli w Supporcie ktora ja powinienem spelniac.

6) *Wiecej moderatorow (to chyba oczywiste, denerwuja mnie tematy w ktorych ludzie po prostu rzucaja sie blotem czy wyzywaja sie nawzajem).
*Zrobienie czegos z quest spoilingiem, bo nie kazdy czyta rozwiazanie do questa - woli rozwiazac go sam.
*Rozpowszechnic reportowanie postow, bo nie za duzo uzytkownikow wie o tym. Ogolnie to zmienic - powinna byc ramka do wyboru typu reporta (spam, wulgaryzmy, itd.) a pozniej opis.
* Poprawki w regulaminie.
* Wiecej podforow w dziale Wydarzenia ze swiatow, i moze tam bysmy wrzucali zdjecia do 1 tematu? bo w dziale Zdjecia jest taki syf, ze ciezko cokolwiek tam znalezc.

Mogloby byc wiecej, ale nie ma sensu rozpisywania tego. Jak gdzie indziej zapytacie mnie o to samo, moglbym wymieniac i wymieniac...

7) Tlumaczeniem teaserow, eventow oraz innych informacji z Tibii.com. Z angielskiego na koniec roku mialem 5. Duzo wypowiadałem sie na forum.tibia.com oraz na Helpie. Przy okazji czasem z nudy tlumacze sobie jakies teksty aby poprawic moj angielski, poznac nowe slowka itd.
Moglbym rowniez zajac sie aktualizowaniem danych na temat questow, potworow, przedmiotow oraz innych danych. Mam duza wiedze na ten temat.
Rozwijac strone wraz z pozostalymi czlonkami Supportu. (a w szczegolnosci Tibia Earth)

8) Jestem odpowiedzialny, dosyc pracowity, systematyczny, mam duzo czasu na poswiecenie dla Supportu, uczciwy. Po obeznaniu sie z otoczeniem (w tym wypadku Support) dobrze pracuje z ludzmi, raczej nikt nie mial do tego zarzutow. Nie jest latwo mnie sprowokowac, ale zdarzalo sie to. Mam dosyc duza wiedze o Tibii ktora moglbym przekazywac na stronie Tibii.pl.



pzdr, robek


@edit
w pkt. 7 zle skopiowałem. pisało 'na koniku' a powinno 'na koniec roku'

Ostatnio edytowany przez robek - 15-11-2008 o 19:14.
robek jest offline  
stary 15-11-2008, 16:46   #4
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Borys, na forum znany jako ważek. 14 lat, interesuję się geografią, informatyką, ekonomią, kolarstwem i pływaniem. W szkole należę do "czołówki" uczniów, tj. bardzo przyzwoite oceny i osiągnięcia w konkursach. Nie pracuję, chociaż mam już plany związane z ewentualną pracą.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum przebywam już prawie rok. Sądzę, że przez ten czas zdobyłem uznanie i szacunek wielu użytkowników. Ostatnio mało udzielam się w tematach traktujących o Tibii, a skupiłem na OWION'ie. Zdarzyło mi się pracować przy paru internetowych projektach, ale nie było to zbyt udane przedsięwzięcie, dlatego uznajmy, że w tym zakresie mam minimalnie doświadczenie. Będzie to dla mnie nowe wyzwanie .
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Moja "najlepsza" postać to 42 rycerz z Menery. Po nagłym napływie nowych graczy zniechęciłem się do gry, jednakże w ostatnim czasie wracam do moje 37-ego paladyna na Nebuli, w najbliższym czasie zamierzam zakupić PACC'a. Udało mi się osiągnąć całkiem przyzwoitą wiedzę o tibijskim świecie.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Ponieważ jest to dla mnie nowe wyzwanie. Spędzam na tym forum dosyć sporo czasu, który mógłbym poświęcić na pomoc w tworzeniu strony. Zawsze byłem chętny do pomocy, a praca w supporcie to pomoc dla graczy, szczególnie dla tych nowych, bez których Tibia i forum z czasem przestanie istnieć.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Nie mi to oceniać, tylko Panu w niebie, no ale...
Uważam, że się nadaję. Jestem osobą sumienną, pracowitą i ambitną (czasem do przesady). Uwielbiam pomagać, zwłaszcza nowym graczom. Już trochę na tym forum jestem, czas przynosić jakieś zyski ;'P.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
1. Stworzyć więcej pod-for w "wydarzeniach ze światów" (np. Menera nie ma swojego pod-fora, a mamy sporo menerańskich graczy na forum).
2. Zaktualizować Tibian Earth, która jest BARDZO pomocna nowym graczom.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Opisywaniem miejsc, potworów i przedmiotów. Opisywaniem i tworzeniem poradników na temat rożnych miejsc. Ewentualnie mógłbym się zająć robieniem spoilerów. Wiedzę tibijską mam całkiem sporą, dlatego opisywanie i badanie sprawiłoby mi samą przyjemność.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Bez żadnej fałszywej skromności. Jestem pracowity, odpowiedzialny, dotrzymuję terminów, trzymam poziom(?). Jestem bardzo uczciwy, co sprawiało mi niejednokrotnie problem podczas podrózy przez brutalne tibijskie realia. BARDZO chcę pomóc serwisowi Tibia.pl, aby ciąglę się rozwijał i trzymał wysoki poziom.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Dragon-Fly - 13-12-2008 o 21:45.
Dragon-Fly jest offline  
stary 15-11-2008, 17:37   #5
Corn
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Jakub, lat 15. Interesuję się grafiką komputerową, Anime i Mangą. W szkole idzie mi dobrze, zazwyczaj moje świadectwo ma zaszczyt gościć średnią 5.1. Nie pracuję, jednak to nie oznacza, że nie chcę.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum jestem około dwa i pół roku*. Myślę też, że jestem dosyć lubiany przez użytkowników. Byłem moderatorem na NewHope, założycielem FakeAreny, założycielem projektu Salvador oraz założycielem upadłego niestety ArtPassion. Jeśli to ma jakieś znaczenie - dodam, że w pełni umiem posługiwać się BBCode na t.pl.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Niegdyś EK na poziomie 122. Na dzień dzisiejszy przez słaby internet musiałem zakończyć jego żywot.
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Uważam, że mógłbym się nadać chociażby do moderowania forum czy wymyślania opisów/regulaminów. Poza tym, chciałbym wnieść coś nowego, zostawić jakiś ślad. Mam wiele nowych pomysłów na ulepszenie forum, jednak przy pomocy tytułu zupporta mogę spróbować wnieść je w życie.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Uważam, że jestem osobą ambitną i skromną. Czasem jednak łapię krótkie dołki, które mogą skutkować krótkim (1-2 dni) brakiem aktywności na forum. Uważam że robota supporta nie jest może wprost stworzona dla mnie, jednak jeśli tylko się dostanę - będę z całych sił starał dawać z siebie wszystko.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Chociażby nowe fora i subfora i wiele urozmaiceń dla grup użytkowników. Chciałbym również umieścić blokadę pisania tematów dla użytkowników z postami poniżej 25 - w ten sposób na pewno liczba trojanów i wirusów w dziale "Filmy" i "Zdjęcia" wrzucanych przez nowych użytkowników gwałtownie by zmalała.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Moderowaniem forum [; )], pisaniem opisów potworów i przedmiotów, czasem również tłumaczenie newsów.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
W stu procentach władam poprawną polszczyzną (czasem tylko wkradnie mi się jakiś błąd interpunkcyjny ), na poziomie bardzo dobrym "szarżuję" językiem angielskim. Bez skromności - jestem osobą ambitną. W każdej grupie internetowej (mówię tu o Gildiach, Forach) byłem uznawany za najlepszego dyplomatę. Jestem optymistą, gdy jednak przyjdzie co do czego - realizm mą siłą.

*Link do pierwszego konta. Niestety musiałem je opuścić, gdyż zapomniałem hasła zarówno do maila jak i do konta. Cóż, jestem tylko człowiekiem - zdarza mi się zapomnieć
 
stary 15-11-2008, 17:50   #6
Grocix
Użytkownik Forum
 
Grocix's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Uć
Wiek: 32

Posty: 2,319
Stan: Na Emeryturze
Grocix ma numer GG 6761731
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Nazywam się Maciek, mam 17 lat i uczęszczam do 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego. W tym roku zdaję maturę (z języka angielskiego i polskiego na poziomie rozszerzonym) po czym wybieram się na filologię angielską. Co do moich zainteresowań... myślę, że największym (a raczej najbardziej czasochłonnych) jest zainteresowanie kulturą japońską (a w szczególności animacją). Na własną rękę próbuję uczyć się języka japońskiego. Poza tym, jestem zapalonym numizmatykiem i interesuję się motoryzacją i najnowszą technologią.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum urzęduję od 4 lat, jest to moje pierwsze i jedyne konto. Chociaż ostatnio całą swoją działalność skoncentrowałem na OWiONie, myślę, że na forum jestem dosyć rozpoznawany (co już uznaję za "jakiś" sukces). Co do pracy na innych stronach, byłem moderatorem na kilku nieliczących się forach.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcia itp)
W Tibię gram od września 2004 roku. Podczas swojej przygody z tą grą miałem wiele mniej lub bardziej ważnych postaci na wielu różnych światach. Myślę, że do najważniejszych moich postaci można by zaliczyć 105 Druida, 102 Paladyna i moją obecną postać, 93 Rycerza. Za nie lada osiągnięcie w grze uważam znalezienie wielu dobrych przyjaciół (z którymi utrzymuję kontakt także poza Tibią). Poza tym, zmierzyłem się z praktycznie każdym potworem w grze i wykonałem lwią część zadań.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Myślę, że dlatego, bo chcę się przyczynić do rozwoju strony, na której spędzam największą ilość czasu. Oczywiście, chciałbym zawrzeć też nowe, ciekawe znajomości.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Myślę, że tak. Uważam się za człowieka odpowiedzialnego, szczerego i (zwalczając wrodzone lenistwo ) punktualnego. Poza tym, lubię pracować w grupie i uważam, że z tym także nie będzie najmniejszych problemów.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Cóż, osobiście uważam, że przydałoby się więcej opisów (chociażby przedmiotów, potworów, itp.) utrzymanych w konwencji fantasy. Na pewno urozmaica to stronę. Po drugie, myślę, że warto byłoby zrobić tak rozbudowaną bazę danych, jak na wiki (bo nie każdemu chce się tam zaglądać). Po trzecie, trzeba poprawić funkcjonowanie samego forum, m. in. poprzez zwiększenie liczby moderatorów i poprawę funkcji raportowania.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Na pewno tak jak moi poprzednicy, tłumaczeniami (w których myślę, że mam większe doświadczenie - bez obrazy panowie). Chętnie pisałbym też wyżej wspomniane opisy (także w języku angielskim) i zajął się ogólnym zbieraniem danych (czy to dotyczących questów, czy potworów, czy miejsc). Oczywiście, mógłbym też służyć pomocą obecnym moderatorom.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Myślę, że w swojej dziedzinie mam duże doświadczenie (tłumaczyłem zarówno teksty publicystyczne, jak i chociażby napisy do filmów). Poza tym, jestem chętny do współpracy i dobrze dogaduję się z innymi.

Pozdrawiam,

Grocix
__________________



時を超え捕らえられてる
あふれるこの想いは何?
優しさが目尻に似合う
あの人たちは今どこに居るの?


Ostatnio edytowany przez Grocix - 15-11-2008 o 17:52.
Grocix jest offline  
stary 15-11-2008, 18:37   #7
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Witam.
Nazywam się Artur i mam 16 lat.Aktualnie chodzę do Londyńskiego College'u, uczę się dobrze, jestem jednym z najlepszych uczniów w klasie z: matematyki, angielskiego i informatyki. Posiadam wiele zainteresować, od kultury japońskiej, poprzez informatykę, do gry w kosza. Najbardziej natomiast interesuję się, oraz przyszłość swą wiążę z programowaniem komputerowym.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Forum to poznałem około 4 lata temu, jednak swoje jedyne konto założyłem dnia 27 kwietnia 2006 roku. Głównie uwagę skupiam na Owionie, jednak czasami zdarza mi się wyrazić swoją opinię w innym dziale. Jeszcze niedawno, często udzielałem się w forum grupy ''Tawerna RPG'', niestety teraz owe forum ''zamarło''.Czy jestem znany na forum? Myślę, że przez niektórych użytkowników owszem, jednak wolę pozostać skromny i zostawić tą sprawę.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcia itp)
Moją pierwszą postać założyłem jeszcze za czasów tibi 7.5 - rycerz.Największy poziom, jaki osiągnąłem, to 50. Pomimo poziomu w grze, moja wiedza o tibi nie jest mała.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Przede wszystkim chciałbym pomagać w rozbudowie strony.Liczę także na nowe przyjaźnie i miłą atmosferę. Spędzam na tej stronie bardzo dużo czasu i chciałbym zacząć po prostu pomagać.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Uważam, że jak najbardziej tak. Umiem dogadać się z ludźmi, zawsze staram się wykonać powierzone mi zadania. Bardzo lubię pracować w grupie, więc myślę, że nadam się na tą pozycję.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Nie mam żadnych propozycji na rozwój strony.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Czym by się dało. Każde zadanie postaram się wykonać bardzo dobrze.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Nie mam doświadczenia, jednak mam w sobie dużo chęci do pracy i myślę, że to wystarczy. Język Angielski znam dobrze, oraz wiem dużo o obyczajach panujących na forum. Gwarantuję swoje pozytywne nastawienie do pracy.

Serious Sam
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 15-11-2008 o 18:41.
Serious Sam jest offline  
stary 15-11-2008, 18:50   #8
Yetj
CS Tibia.pl Team
 
Yetj's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2007
Wiek: 31

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Yetj ma numer GG 25***** Yetj ma login Tlenu tlen@o2.pl
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
• Kamil
• 16 lat
• Interesuje się informatyką i komputerami
• Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu Matematyczno-Informatyczno-Biologiczno-Fizycznym
• W szkole jak to w szkole idzie mi dobrze, przeważnie świadectwo jest poplamione biało-czerwonym paskiem

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
• Z silnikiem forum jestem dobrze obeznany pracuję na nim już dosyć długo
• Największym sukcesem jest pozycja Super Moderatora na Hunted.pl

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
• Zbyt dużego doświadczenia nie mam ale wiedzę mam dosyć sporą
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
• Chcę pomóc w rozwijaniu strony aby odzyskała dawny "blask"

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
• Uważam że nadaję się na tą pozycję, gdyż mam sporo wolnego czasu który mógłbym poświęcić stronie, dobrze wiem jak działa forum więc nie będzie problemu żeby się w tym połapać. Dobrze pracuje mi się w grupie co sporo osób może potwierdzić.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
• Jak zapewne wiele osób zauważyło na głównej stronie jest opcja wyboru pomiędzy językiem strony Polski/Angielski lecz ona nie działa i trzeba by było to zrobić aby nie tylko Polacy mogli korzystać z tej strony ale również i obcokrajowcy.
• Obecny poziom newsów oraz szybkość ich ukazywania się nie jest najlepszy (bez obrazy ale to prawda), więc trzeba by to poprawić

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
• Najchętniej zajął bym się pisaniem newsów gdyż mam z tym do czynienia codziennie na Hunted.pl
• Postarał bym się pomóc w stworzeniu angielskiej wersji strony

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
• Uważam iż jestem osoba którą szukacie. Mam spore doświadczenie i chęć do pracy nie tylko samemu ale również i w grupie. Staram się pisać poprawną polszczyzną tzn nie popełniać błędów i pisać zrozumiale dla innych.
Ale wybór i tak należy do Was.

Pozdrowienia
Kamil
__________________
Yetj jest offline  
stary 15-11-2008, 20:01   #9
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)

Marcin, lat 15, interesuje się komputerami, internetem i płcią przeciwną. W tym roku kończę gimnazjum, jak na razie bez większych wpadek. Dalej kieruję się na humanistykę. Nie mam problemów z obszernymi tekstami, ogólnie lubię pisać, szczególnie opowiadania.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)

Jestem tutaj już 3 zimę, nie pracowałem na jakichś większych forach, zazwyczaj na małych, tematycznych. Sukcesy? Dla mnie największym sukcesem jest to, że poznałem tutaj super kumpli.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcia itp)

Moja gra w tibie ogranicza się do paru 50 lvli tu i tam. Od dłuższego czasu nie gram, ale systematycznie przeglądam forum, i wiem co nie co, szczególnie na temat Rookgaardu.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?

Chciałbym wstąpić do supportu chyba z tego samego powodu, co większość użytkowników. Chciałbym uczestniczyć w rozwoju strony, pomagać przy pracach czerpiąc z tego satysfakcje. Do tego kontakt i praca z nowymi użytkownikami sprawiłby mi wielką przyjemność.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Myślę, że się nadaję. Jestem codziennie na forum, miałbym dużo czasu na pracę. Szybko się nie poddaję, jak mam coś robić, to robię to najlepiej jak umiem, na 110%. Jak już wyżej nadmieniłem, lubię pisać, nie miałbym problemu z przepisywaniem większych tekstów. Wymyślanie takowych to też nie problem, mam zamiłowanie do opowiadań, szczególnie fantasy (co w klimatach tibijskich będzie pomocne). Sprawozdania, relacje, czy proste opisy to też nie kłopot. Lubię pracować w grupie, szybko się w nich odnajduję. Sam jestem towarzyski i otwarty na nowe kontakty, dlatego szybko się zaznajamiam z współpracownikami, a to już połowa sukcesu.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Szybkie reagowanie na błędy, porządek na stronie.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?

Właściwie to wszystkim, po za tłumaczeniami. Języki to moja pięta achillesowa. Mógłbym opisywać potwory, bronie, questy. Pisać artykuły o tibijskich wydarzeniach, czy przeprowadzać wywiady na rzecz strony. Mogę sprawdzać teksty pod kątem gramatycznym, interpunkcyjnym i ortograficznym.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Znam dobrze stronę, lubię pisać obszerne teksty, i dobrze mi się pracuje w grupie. Jestem towarzyski i pozytywnie nastawiony do nowych znajomości.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 19-11-2008 o 18:29.
Marcin24 jest offline  
stary 15-11-2008, 20:39   #10
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Na imię mam Przemek. Żyję na świecie 16 wiosen. Interesuję się przede wszystkim grafiką komputerową, a ostatnio zajmuję się twórczością własną (opowiadania, wierszyki itp). Jak można domyślić się z wieku, chodzę do 1 liceum. Z powodu przejścia do nowej szkoły miałem przerwę w Tibi i na forum, żeby zaaklimatyzować się w nowej placówce i nie ukrywam, że na dobre mi to wyszło (ciężka praca już procentuje - zagwarantowany mam wyjazd do warszawy z olimpiady szkolnej z języka angielskiego).

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Od 2 miesięcy byłem nieaktywny z powodów wymienionych w pkt. 1. Sukcesów wirtualnych sporo, przede wszystkim wielu zadowolonych użytkowników w dziale Potwory, Magia, Przedmioty, Inne oraz Profesje. W wakacje pracowałem jako redaktor naczelny na forum poświęconym tematyce konsoli PlayStation Portable (PSP) - www.psplive.pl. Niestety, efektów nie można zobaczyć, ponieważ strona tamtejsza przechodziła remont, aczkolwiek można zapytać się jednego z adminów (Norbi'ego) o mojej skromnej działalności. Sukcesów materialnych nie mniej niż wirtualnych. Wiele wygranych olimpiad, głównie z języka angielskiego, pasek i nagroda za świadectwo ukończenia gimnazjum to tylko część z wielu innych.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcia itp)
W Tibię zacząłem grać w wieku 13 lat w 2005 roku (od tamtego też czasu udzielam się na forum, moim poprzednim kontem był Flashman). Odchodząc z gimnazjum zostawiłem po sobie dorobek w postaci 69 EK (Viertiz) oraz 60 ED (Vonius), którymi aktualnie nie gram. Aktualnie posiadam 26 maga (Lukisork) oraz 22 paladyna (Voniek). Nie gram dużo, ponieważ nie interesują mnie kolejne cyfry przy poziomie. Większość czasu przeznaczanego na grę poświęcam na rozmowy na kanale gildiowym oraz Help (jestem ex-tutorem, który pomimo straty pozycji na rzecz dwumiesięcznej przerwy udziela się nadal).

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Supporter, czyli pomocnik. Użytkownik, który pragnie zostać supporterem powinien posiadać wiedzę na temat Tibi, MMORPG, znać bardzo dobrze angielski, a przede wszystkim pomagać. Pomimo mojej przerwy, znam (skromnie mówiąc) świetnie świat Tibi, a z językiem nie mam problemów (9 lat nauki angielskiego, certyfikat FCE oraz 3 lata niemieckiego robi swoje). Jednakże sama wiedza nie wystarczy. Trzeba ją też umiejętnie przekazać. Wnioskując z moich postów w działach wymienionych w pkt. 2 jeszcze nie znalazłem osoby, do której mój przekaz nie dotarłby jasno i przejrzyście. Wszystkie te osoby otrzymały odpowiedzi na nurtujące je pytania i ułatwiły dalszą przygodę. User należący do supportu powinien 'błyszczeć' też ortografią, stylem oraz interpunkcją. Umiejętności, pomimo tego, że są na wysokim poziomie cały czas szlifuję w klasie, która jakby nie patrzyć ma nachylenie na przedmioty humanistyczne ;>

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Będąc szczery, myślę, że nadaję się. Rozumiem, jeżeli nie zostanę przyjęty, bo support'er nie może pozwolić sobie na tak długą przerwę, jak moja. Z drugiej strony, nadal pozostała mi mała cząstka, która codziennie wchodziła na oficjalną stronę Tibi i czytała z zaciekawieniem nowe posty.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Mam jeden pomysł dotyczący działów wymienionych w pkt. 2. Przed każdym pisanym postem mogłoby pojawiać się małe okienko odsyłające do tematu przyklejonego, w którym zazwyczaj jest odpowiedź na nurtujące pytanie. Przykładowo - użytkownik zastanawia się czy wybrać Rycerza czy Maga. Chce już kliknąć, żeby założyć nowy temat, ale wyskakuje mu obok pisanej wiadomości okienko informujące go o tym, że taki temat już istnieje/możliwe, że istnieje, więc jeżeli jest zainteresowany, może kliknąć i uniknąć niepotrzebnego spamu.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Z chęcią podjąłbym próbę opracowywania taktyk na wszystkie potwory. Wielu użytkowników ma problemy z potworami, a takie artykuły ułatwiły by poruszanie się w krainie tibijskiej.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Nie gram w Tibię od wczoraj, więc świat ten nie jest mi obcy. Angielski to podstawowy język w tej grze, a ten jest u mnie na przyzwoitym poziomie. Świetna organizacja i umiejętności pracy w grupie nie raz doprowadziły zespoły, w których byłem na szczeble najwyższej chwały. Gdybym miał siebie określić w kilku przymiotnikach, myślę, że wyglądałoby to tak:
1. Pomocny
2. Kulturalny
3. Zorganizowany
4. Pracowity
5. Mówiący zwięźle i na temat.
Czy zostanę przyjęty czy nie, będę pomagał nadal użytkownikom tego forum.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Voniek.
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 18-11-2008 o 18:23.
Voniek jest offline  
stary 15-11-2008, 20:57   #11
Korule
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 11 2008
Lokacja: Toruń

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fenomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 82
Domyślny

Na początek jedno sprostowanie, prosze nie brać pod uwagi daty rejstracji tego nicku, poniewaz moim pierwszym kontem byl http://forum.tibia.pl/member.php?u=10351
Niestety po rejstracji nicka pobylem kilka miesiecy na forum i zapomnialem hasla, Mialem w notatniku zapisane ale format i buch.. a teraz zaczynajmy.


1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)


Mam na imie Patryk, mam 17 lat i uczęszczam do 2 klasy Liceum w Toruniu.
W szkole jak to w szkole, raz lepiej raz gorzej, ogólnie na średnia nie narzekam ponieważ nie spada poniżej 3,8. Interesuję sie piłką nożną (grałem zza czasów gimnazjum w TKP (Toruński Klub Piłkarski) znany również jako Elana Toruń w roczniku 91.



2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)

Udzielałem sie na wielu forach o różnej tematyce, sukcesów związanych z forum nie miałem. A na forum.tibia.pl przebywam od roku 2004.


3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcia itp)

W Profilu. Doświadczenie mam w miare duże. Jeżeli będzie potrzeba podania nicka to podam jedynie na PW ze względu na sytuacje na Furorze.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?

Ponieważ chcę pomóc rozwijać sie serwisowi jakim jest tibia.pl, i mam nadzieje że znowu powróci do "statusu Supported Fansite"


5)Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, zawsze chciałem i lubie współpracować z grupą ludzi którzy również chcą pomóc na rozwój serwisu jak i forum. Oraz dlatego że jeżeli nic nie staje na przeszkodzie to odwiedzam forum oraz strone codziennie. Chyba że jakiś wyjazd lub nauka.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Poprawienie wszystkich błędów, oraz większa przejżystość strony.
Co do pomysłów jest ich wiele, lecz trzeba to przedyskutować w gronie ludzi, którzy naprawde chcą pomóc serwisowi.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?

Naprawde wszystkim, może troche mniej w tłumaczeniach, ale jeżeli są na poziomie podstawowym do przetłumaczenia to oczywiście również moge to zrobić.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas.

Bo jestem osobą która nigdy sie nie poddaje, jeżeli stawiam sobie jakiś cel to staram dążyc by go zdobyć. Pracowitość również jest moja zaletą jak i kultura osobista.


Pozdrawiam.
Korule jest offline  
stary 15-11-2008, 21:03   #12
Zalgadis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 09 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 1,264
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)

Nazywam się Wojtek, jestem 16 latkiem i interesuje się płcią przeciwną, sportem, grami komputerowymi. Chodzę na siłownię i gram w Warcrafta 3 The Frozen Throne przez internet.
Często siedzę na gadu i przeglądam forum. Interesuje się także muzyką Rockową, Punkową. Systematycznie chodzę i na siłownię i na koncerty. Lubię także Manga/Anime. W szkole przykładam się jedynie z POLSKIEGO ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO, Z niemieckiego mam 6, Angielskiego 5 a z Polskiego -5. Niemiecki znam prawie doskonale z tego że przez rok mieszkałem w Szwajcarii (Urzędowym językiem jest tam niemiecki)
Angielski znam z gier a Polski to wiadomo.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)

Na forum jestem 3 lata z hakiem, osiągami jakimi mogę się poszczycić to to że znalazłem przyjaciół i rozwijam swoje zainteresowania.

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)

Jakiś tam 50 levelek się znajdzie, kiedyś to było coś, teraz to tylko cyferki.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?

Bo chcę pomóc! Nawet beze mnie strona dobrze się rozwija, ale zawsze to jedna para rąk do pracy więcej.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Nadawać się nadaje, tylko będę musiał się przyłożyć ^^.

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Pomysłów od groma mają inni, ja mogę je wykonać.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?

7) Poradniki, tłumaczenia.

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Ponieważ jak do czegoś się zabiorę to to kończę. I potrafię pisać po polsku !



Z poważaniem Zalgadis.

Edited

Ostatnio edytowany przez Zalgadis - 16-11-2008 o 18:50.
Zalgadis jest offline  
stary 15-11-2008, 21:31   #13
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

1) Parę słów o sobie:
Imię-Michał
Wiek-16
Zainsteresowania: Komputery, Internet, Fantasy.
Postępy w szkole: 3gim, dobrze się ucz...nie, przecież ja się prawie nie uczę...Mam dobrze opanowany program.
2)Doświadczenie na forum
Staż na forum: 3 lata od rejestracji pierwszego konta.
Sukcesy: Umh...Mam podać tylko te pozytywne? W takim razie-regularne co-update'owe zbieranie screenów, dostarczanie i magazynowanie informacji o aktualizacjach, wcale-nie-rzadsza-niż-spam pomoc użytkownikom.
Sukcesy poza stroną: Administracja forum Pomocfake, o fotomontażach tibijskich. Wielokrotne aktualizacje anglojęzycznej tibia-wiki.
3)Doświadczenie w grze
Postaci: Niestety, najwyższym moim poziomem był 46 MS (aktualnie 45 S po małym wypadku).
Osiągnięcia: Niewielkie. Dwa pacce, większość wykonanych dostępnych dla mnie questów, tutor.
Inne: Największe imho osiągnięcie w tibii: Dostrzegłem w niej fabułę. Znam historię tibii, słyszałem coś o każdym NPC. Potrafię wskazać grób Goshnara, znam imię Beholdera, mówiącego ludzkim językiem, wiem czemu Ferumbras nienawidzi ludzi.
4)Czemu chcę być w Supporcie:
Nie pojadę banałem "Chcę pomóc w rozwoju strony". Strona się dobrze rozwija beze mnie.
Chcę:
-Zadbać o szybką i sprawną dostawę informacji do użytkowników
-Pokazać ludziom, że "Deadeye Devious- Jeden z dowódców najazdu piratów na Liberty Bay" to nie jest najambitniejszy możliwy opis potwora. Chce im udowodnić że w tibii może być jakaś historia, a punkty exp to nie jest najciekawsza rzecz u potwora.
Mógłbym pisać wiele dobrych i ciekawych opisów dla potworów, bossów a nawet przedmiotów.
5)Czy wg. samego siebie nadaję się do supportu.
Mam niską samoocenę, więc imho-nie. Nie wydaje mi się bym był dostatecznie dobry, na szczęście, nie do mnie należy decyzja. Ponoć jestem uparty, konsekwentny i dokładny w tym co robię, nie poddaję się, i pracuję nawet jak wszyscy inni się poddadzą. Może i to prawda. ie będę kontynuować, nie chcę zaniżać swoich szans.
6)Pomysły i propozycje rozwoju strony:
Szybsze aktualizacje, więcej opisów. Reszta jest wg. mnie dobra.
7)Czym najchętniej zająłbyś się w supporcie
Newsy, opisy potworów i przedmiotów, ew. questów.
8)Czemu właśnie ja?
Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, już was nie przekonam. Mogę tylko powiedzieć, że trudno jest znaleźć kogoś takiego jak ja.

Michos
Michoss jest offline  
stary 15-11-2008, 22:12   #14
Bordo
Użytkownik Forum
 
Bordo's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Poznań
Wpisy bloga: 3

Posty: 274
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bordolinio
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq Pokaż post

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Witam

1. Mam na imię Kacper, mam 19 lat. Obecnie zarabiam na studia, planuję dostać się do bardzo dobrej szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

2. Na tym forum udzielam się od około półtora roku. Wcześniej tylko przeglądałem tematy i zdobywałem doświadczenie.

3. W Tibię gram od ponad 3 lat. Miałem mnóstwo postaci - wiele 30-50lvli, także 68 royal paladina oraz 53 master sorcerera. Obecnie mam 77 royala paladina na świecie Guardia którym aktualnie gram. Mimo tego, że nie osiągnąłem nigdy bardzo wysokiego poziomu uważam, ze mam ogromne doświadczenie w tej grze. Mam wielu przyjaciół na wysokich poziomach, od których wiele się już nauczyłem.

4. Pragnę zostać supporterem, ponieważ uwielbiam pomagać ludziom i dzielić się z nimi moim doświadczeniem oraz wiedzą na temat gry. Mam także nadzieję, że ewentualne zdobycie tej posady pomogłoby mi w jakiś sposób rozwijać się w kierunku humanistyczno-dziennikarskim

5. Według mnie nadaję się znakomicie i z czystym sumieniem mogę podjąć się bycia w Supporcie (patrz pkt 8).

6. Mam sporo pomysłów i koncepcji na rozwój strony. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie są idealne i wymagają konsultacji z innymi więc niekoniecznie chcę o wszystkim tutaj pisać. Między innymi chciałbym w jakiś sposób przyspieszyć proces dodawania newsów na stronę główną (chodzi o tłumaczenia newsów ze strony tibia.com), oraz dodać do forum trochę świeżości i profesjonalizmu, aby przyciągnąć więcej dobrych graczy.

7. Sądzę, że w supporcie mógłbym bez problemu podjąć się większości powierzonych mi zadań. Chętnie zająłbym się pisaniem artykułów lub poradników, a w związku z moim dziennikarskim zainteresowaniem mógłbym zająć się także gazetką hunted.pl

8. Myślę, że powinienem zostać wybrany ponieważ posiadam bardzo dużą wiedzę na temat Tibii i mam olbrzymią chęć przekazywania jej innym graczom. Jestem osobą kompetentną oraz godną zaufania, nie stwarzam problemów podczas pracy zespołowej, a wręcz przeciwnie - robię wszystko aby dojść do kompromisu (co może być przydatne, gdy każda z osób miałaby inny pogląd na daną sprawę). Mam także przyjaciół na wielu światach w Tibii, oraz sam jestem aktywnym graczem więc zawsze wiem "co w trawie piszczy".
Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie

Pozdrawiam Serdecznie.

Ostatnio edytowany przez Bordo - 15-11-2008 o 22:17.
Bordo jest offline  
stary 16-11-2008, 01:34   #15
Yakky
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Yakky

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Tomek. 17(za 2 tyg. 18). Muzyka, CS 1.6, koszykówka. Chodzę do ogólniaka (profil. ANG-GEO-HIST) średnia 3.66, hmm praca? Na wakacjach w UK jako cleaner-sprzątacz.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Na forum przebywam w zależności ile mam czasu. 2-3h dziennie to tak standardowo. Sukcesy? Dostałem 2 warny, ale nie wiem czy się liczy.
Inne strony: mamy stronę klanu w CS 1.6, pomagałem przy jej tworzeniu, teraz troche zarosła pajęczynami.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
W tibię gram od 2005 roku. Lvl: 81, 78, 56, i jakies 45+
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Spędzam czasem wiele czasu na forum wydaje mi się najbardziej profesjonalnej stronie fanowskiem w Polsce i czasem ''głupota'' użytkowników doprowadza do szału. Dlatego chciał bym zrobić coś w tym celu, choć to i tak walka z wiatrakami.
Dlaczego jeszcze? Poprostu, chciał bym coś wnieśc od siebie.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Inaczej bym nie pisał.
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
*co tygodniowe(2 tyg.) sondy na różne tematy. (sondy przyciągają ludzi)
*przywrócenie liczników postów (albo rang za staż/ilośc postów na forum)
*konkursy dla użytkowników z różnych serverów np. na najlepszy blok bez siokera, największe combo w 1 hicie.
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Dział: Filmy/Zdjęcia/Mainland/Wywiady/Wydażenia ze światów
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Wybierając mnie nic nie tracicie, a możecie zyskać osobę, która może się przydać.

Ostatnio edytowany przez Yakky - 16-11-2008 o 01:35. Powód: pogróbienie pytań
 
stary 16-11-2008, 02:46   #16
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)

No wiec zacznę jak każdy. Nazywam sie Kamil liczę sobie 16 wiosen, niedługo 17. Zainteresowania... hmm, ciężko powiedzieć, ale napewno informatyka(grafika), sport (koszykowka, pilka nozna, jazda na rowerze), gry komputerowe, anime oraz manga. Postępy w nauce? No powiedzmy, że są.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)

Na forum od 10-05-2005. Sukcesy... cs.tibia.pl team ( o ile można nazwać to sukcesem). Moderator nieistniejacego juz portalu blokersi.net ( serwer o Counter-Strike)

3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)

200 Royal paladyn. Wykonana bardzo duża ilość questów. Jeśli będzie to potrzebne podam więcej informacji.

4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?

Chciałbym pomóc rozwijać się stronie, w kwestii uaktualniania jej.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Wydaje mi się, że tak. Dlaczego? Trudno odpowiedzieć, jestem pracowitą osobą która dąży do obranego celu. Myślę, że to wystarczy

6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Według mojej opini strona jest już wystarczająco rozwinięta, wystarczy ją tylko często aktualizować i wprowadzać poprawki.

7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?

Informacjami o nowych potworach//questach//expowiskach. Myślę, że moją postacią mógłbym dostarczyć informacji o każdym potworze ( no pomijam bossy typu Orshabaal, Morgoroth, Ferumbras)

8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

Dlaczego... hmm znowu skomplikowane pytanie. :>
Wydaje mi się, że gracz z moim doświadczeniem może pomóc w zdobywaniu pewnych informacji. Spełniam również wszystkie warunki których wymagacie.

Wydaje mi się ze to wszystko z mojej strony.
__________________

Ostatnio edytowany przez Koszyk - 16-11-2008 o 03:01. Powód: Literówki.
Koszyk jest offline  
stary 16-11-2008, 09:23   #17
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

1) Marcin, 18 lat. Interesuję się piłką nożna, muzyką, kulturą brytyjską. Uczęszczam do III klasy LO na profilu społeczno-prawnym. Przy okazji należę do zespołu muzyki dawnej. Uwielbiam grać na gitarze ;-)

2) Na forum jestem od czerwca 2004. Należałem już do supportu, jednak z powodu miliarda zajęć pozalekcyjnych nie wyrabiałem się ze wszystkim. Jednak teraz, pomimo tego iż jestem w klasie maturalnej mam tego czasu więcej niż w klasie I i II, gdyż odeszło mi wiele przedmiotów, takich jak chemia, niemiecki, fizyka, biologia, wiedza o kulturze czy chociażby przysposobienie obronne.

3) Należę do świata Tibii od stycznia 2004 więc doświadczenie jest na zadowalającym poziomie. Najwyższy poziom to 84.

4) Pracę w zespole supporterów wspominam naprawdę miło. Wykonywanie zadań połączone z nawiązywaniem znajomości z różnymi sympatycznymi ludźmi jest świetne. Poza tym, wkład w rozwój strony daje dużą satysfakcję.

5) Wydaje mi się, że nadaję się do pracy w Waszym zespole, gdyż poprzednim razem potrafiłem sprostać zadaniu i wypełnianiu obowiązków. Jedyną niedogodnością z tamtych czasów był brak czasu.

6) Mówiąc szczerze, nad tym musiałbym się porządnie zastanowić. Póki co nie mam żadnego pomysłu. Z czasem planuję zabrać się za tworzenie poradników. Póki co mam tylko jeden na koncie.

7) Tłumaczenia, zbieranie wszelkiego rodzaju informacji. Z resztą, jestem w stanie podołać wielu zadaniom.

8) Jestem osobą, która w przypadku zaangażowania się w jakąś czynność, stawia sobie za cel wypełnienie jej do końca w jak najlepszej jakości. Praca w grupie nie jest mi obca. Poza tym zależy mi piekielnie na rozwoju tej strony, w końcu już trochę czasu jestem związany z tym serwisem ;-)
Jedynym minusem może być tylko to, że skoro raz dałem sobie spokój z supportem, można wywnioskować iż mogę tak postąpić drugi raz. Jednak ja jestem pewien, że tym razem wszystko ułoży się dobrze i sytuacja się nie powtórzy.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!

Ostatnio edytowany przez Monte - 16-11-2008 o 09:57.
Monte jest offline  
stary 16-11-2008, 11:29   #18
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Mam na imię Maciek, lat 17. Interesuję się większością spraw związanych z oprogramowaniem komputerowym, "gram" na gitarze, trochę pływam. Uczęszczam do 2 klasy LO o profilu mat-fiz-inf z wynikami dobrymi.
Na forum jestem od jesieni 2005 (inne konto, nie zbanowane - pm jak potrzeba). Sukcesów raczej brak, jedynie sofcik w downloadzie tibia.pl i zero warnów. Udzielam się na wielu forach, modem nie jestem na żadnym.
W Tibi nic nadzywczejnego, 93ek, 91ek, 68ms, 60rp + w miarę gp,. Grać zaczynałem stosunkowo dawno (przed wakacjami 2005). Senior tutor przez prawie rok, zwolniony za brak aktywności.
Chciałbym mieć swój wkład w rozwój strony jako supporter, mam spore doświadczenie i umiejętnośći które mogą się przydać. Naprawdę chcę to robić.
tibia.pl wymaga częstszych aktualizacji i szybszych tłumaczeń. Nowe artykuły nie są złym pomysłem. Chciałbym aby powstał dział o historii Tibi.
Mogłbym zająć się tłumaczeniami (angielski ok. FCE). Nie odrzuce żadnego danego mi zadania.
Dlaczego właśnie ja? Ponieważ chcę i mogę pomóc.

Yours faithfully,
xoz
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.

Ostatnio edytowany przez xoz - 16-11-2008 o 13:05.
xoz jest offline  
stary 16-11-2008, 15:05   #19
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Mam na imię Krzysiek, mam 14 lat(prawie, bo urodziłem się 29.12.1994r). Interesuje się historią XX wieku i motoryzacją. No cóż mieszkam w Islandii więc chodzę do islandzkiej szkoły, związku z tym znam trochę islandzki.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy, praca na innych stronach internetowych)
Ile czasu?Hmmm jestem tu codziennie, nie mam żadnych innych zajęć więc przebywam tutaj Sukcesy? Wg mnie nie mam żadnych. Byłem moderatorem na stronie poświęconej grze Enemy Territory.
3) Doświadczenie w grze Tibia (poziomy, osiągnięcią itp)
Poziomy? 39 Druid i 21 Paladin ale czy to ważne? Wg mnie to tylko gra
4) Dlaczego chcesz zostać supporterem?
Ani razu nie byłem Supporterem, dlatego chce się podjąć tego wyzwania
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Raczej nadaje się, Dlaczego? Spędzam większość czasu na komputerze, związku z tym mógłbym dużo czasu poświęcić stronie Tibia.pl
6) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Na razie żadnych nie mam, musiałbym się mocno zastanowić co mogłoby pomóc stronie
7) Czym najchętniej zająłbyś się w Supporcie?
Nowymi ciekawostkami. Ogólnie to wiadomości o updacie itp.
8) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Fakt nie jestem długo na stronie nie zdobyłem wysokiego level'u, ale jestem bardzo pracowity. Dlatego pozyskanie takiej osoby jak Ja mogło by wam dać "dobre owoce"
__________________



Lotnictwo<3

Bóg, Honor, Ojczyzna

Ostatnio edytowany przez Aphino - 18-11-2008 o 20:30.
Aphino jest offline  
stary 16-11-2008, 16:55   #20
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

1) Mam na imię Stanisław i mam 16 lat. Interesuję się żeglarstwem, snowboardingiem oraz gram w tenisa ziemnego . W szkole jak to w szkole, wzloty i upadki (1,2,3 głównie), aczkolwiek jak na moje LO są to dobre oceny (czołówka wrocławskich LO)
2) ponad 5 lat na Tibia.pl, kiedyś byłem administratorem polskiego fansite'u o grze Thang On-Line, aczkolwiek z powodu małej popularności tejże gry, fansite upadł.
3) Było dużo postaci, bardzo dużo - w tym kilka ponad poziom 100. Aktualnie gram postacią o nicku Vasilies, ulokowaną na serwerze Elysia (117 EK).
4) Ponieważ ta strona wg. mnie zawiera sporo błędnych/niepotrzebnych/źle sformułowanych (niepotrzebne skreślić) informacji. Chciałbym je zaktualizować, dla dobra ogółu i mniejszego zaśmiecania forum z pytaniami "a dragon lord siem respi kolo depo karlin?11one".
5) Tak, nadaję się:
- wysoki poziom w grze Tibia, osobiście mogę sprawdzić wiele rzeczy czy są poprawne, czy nie.
- doskonała znajomość języka angielskiego, podstawowa znajomość języka niemieckiego i szwedzkiego.
- Jestem kompetentny, zawsze staram się zdążyć z terminem powierzonego mi zadania.
6) Przede wszystkim, na dobry początek, uzupełniłbym taktyki dla mobów, bo nie ma wszystkich (np. Lizard Snakecharmer) lub uaktualnił je (np. Vampire - trochę przestarzała), a później zastanowiłbym się nad jakimś szybszym sposobem wykrywania postów z keyloggerami.
7) Taktykami, newsami, tłumaczeniem artykułów na język polski, lub z polskiego na angielski oraz jeśli byłaby taka możliwość, moderowaniem działu Zdjęcia i Filmy - jest tam na prawdę bardzo dużo keyloggerów, które nawet i po 24 godzinach nie są usuwane.
8) Dlaczego? 5 lat na forum (z małą emeryturą, ale co tam), raczej dobra reputacja (czytając notki o,o), dobra znajomość języków, bystrość, ah no i skromność.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 16-11-2008 o 17:15.
Gonzo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:52.


Powered by vBulletin 3