Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2005, 23:25   #21
Wolf
Użytkownik Forum
 
Wolf's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 232
Stan: Niegrający
Domyślny

Brawa dla autora swietny tekst
Wolf jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2005, 13:50   #22
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Mam problem w Falloucie,a mianowicie gdy udaje się do Navarro wszyscy mnie atakują.Wiem,że trzeba mieć jakąś zbroje czy coś,ale skąd to wziąść ?
Mam nadzieje,że pomożecie
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2005, 14:19   #23
Wolf
Użytkownik Forum
 
Wolf's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 232
Stan: Niegrający
Domyślny

1. Nie trzeba miec zbroi
2. Jak wchodzisz do Navarro jest taki typ w rózowej szacie trza z nim tak pogadac żeby posiłków nie wezwał i szybko go zabić i wtedy nie będą cię atakowali ;P
Wolf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2005, 17:33   #24
Nil
Użytkownik forum
 
Nil's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2004
Wiek: 35

Posty: 20
Domyślny

masz kilka sposobów na dostanie sie do navarro mianowicie:
1.Mój ulubiony sposób zabijasz odrazu gościa w habicie i włazisz przez otwór w jednym z domów...długi tunel i jestes w bazie
2.idziesz frontalnie na główną bramę (nie polecam bo staniesz naprzeciwko kilku gości z plazma rifle + dodatkowo 2 wieżyczki. Nim zdążysz ich zabic zleci się reszta kompanii
3.Jedziesz do San Francisco i dowiadujesz sie od goscia należącego do bractwa stali że Navarro rekrutuje nowych żołnieży ... gadasz z gościem w habicie on zdradza ci co masz powiedzieć strażnikowi bramy który wpusci cie do bazy sprubój pracowac dla navarro jako strażnik jak juz dostaniesz stanowisko opuść je i pogadaj z sierżantem po miłej pogadance ...load
4.No i zostal 4 sposób (juz od dawna nie gralem w falla więc moge nie pamiętać). Na lokacji z gościem w habicie poszukaj włazu wentylacyjnego otwóż go poczym (chyba) wejdziesz do bazy od strony pokoju w którym zamknięty jest dethclaw no i jeszcze musisz mieć przy sobie niebieską (a może inny kolor??) karte magnetyczną którą otwierasz drzwi....

to tyle ile pamiętam . THE END

niewazne jak wejdziesz do navarro i tak nie bendą cie atakować jeśli zostawisz swoich kumpli. chyba

Ostatnio edytowany przez Nil - 17-09-2005 o 17:35.
Nil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 14:18   #25
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

a ja bylem w navaro na 17 levie ... nie byl to jakis super mutant. a wiekszosc walk, to turowo panie ... turowo ... bo nic tak nie rozjasnia gry, jak pare tur i po walce
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 14:27   #26
Kazno
Użytkownik forum
 
Kazno's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 17
Stan: Rookstayer
Imię: Kazno
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Kazno ma numer GG 8971811
Domyślny

to ja mam opytanie...
skad wziasc silnik do samochodu dla Joego?
wiem ze musze isc do osady ghuli i do fabryki
moze ktos pomoc?
ja tu powiem jak najlepiej mozna tez zaczaC GRE
dochodzimy do San Fransisco bierzemy misje z tymi planami lataczy w navarro i idziemy do navarro.zabijamy tego ziomka na stacji benzynowej i wchodzimy do kanalizacji...idziemy dalej zagadajmy do generala i bedzie nam kazal ubrac mundur i bedzie wrzeszczal cos takiego:
CO TO JEST ZOLNIERZU?!MARSZ UBRAC MUNDUR!
mozna odpowiedziec:
Tak Jest Sir!
lub
Pocaluj mnie w dupe zolnierzyku.
Tego drugiego nie polecam bo bez tej zbroi nie mamy za duzych szans na przezycie
Bierzemy i luz mozna polazic po innych miastach bezpiecznie
wtej zbroi zaatakowala mnie karawana walczaca z zolnierzami navarro pomagalem im zabic tych z navarro bo myslalem ze mnie nie zaatakuja
a tu zabilismy i ci na mnie.w calej walce stracilem tylko 6 hp ale dostalem tylko od navarro ten hit.
i moze mi ktos powiedziec jak uruchomic statek w San Fransisco??
Kazno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 14:31   #27
Kazno
Użytkownik forum
 
Kazno's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 17
Stan: Rookstayer
Imię: Kazno
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Secura
Kazno ma numer GG 8971811
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nil
masz kilka sposobów na dostanie sie do navarro mianowicie:
1.Mój ulubiony sposób zabijasz odrazu gościa w habicie i włazisz przez otwór w jednym z domów...długi tunel i jestes w bazie
2.idziesz frontalnie na główną bramę (nie polecam bo staniesz naprzeciwko kilku gości z plazma rifle + dodatkowo 2 wieżyczki. Nim zdążysz ich zabic zleci się reszta kompanii
3.Jedziesz do San Francisco i dowiadujesz sie od goscia należącego do bractwa stali że Navarro rekrutuje nowych żołnieży ... gadasz z gościem w habicie on zdradza ci co masz powiedzieć strażnikowi bramy który wpusci cie do bazy sprubój pracowac dla navarro jako strażnik jak juz dostaniesz stanowisko opuść je i pogadaj z sierżantem po miłej pogadance ...load
4.No i zostal 4 sposób (juz od dawna nie gralem w falla więc moge nie pamiętać). Na lokacji z gościem w habicie poszukaj włazu wentylacyjnego otwóż go poczym (chyba) wejdziesz do bazy od strony pokoju w którym zamknięty jest dethclaw no i jeszcze musisz mieć przy sobie niebieską (a może inny kolor??) karte magnetyczną którą otwierasz drzwi....

to tyle ile pamiętam . THE END

niewazne jak wejdziesz do navarro i tak nie bendą cie atakować jeśli zostawisz swoich kumpli. chyba
nom 4 to moj ulubiony sposob ale do dethclawa na poczatku nie lece ide po zbroje
a 3 pkt?nigdy nie potrafilem sie dogadac z tym gosciem wiec go zabijalem
a zeby byc zolnierzem navarro to ja go zabijalem w habicie i normalnie wchodzilem po zbroje i luz kazdy mysli ze jestem zolnierzem
potem wchodze do pokoju sierzanat(?) jako pokojówek i przeszukuje jego pokoj...tylko sie trzeba streszczac bo mamy pol godziny falloutowskiej pozniej cale navarro na nas leci
Kazno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 14:54   #28
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

Ta niebieska karte mozna dostac w gecko od zoltego przejscia w lewo jest szafka .Do uruchomienia statku trzeba miec paliwo (od shi lub centrologow),karte z navarro i procesor nawigacyjny z 13 .
kiedy skonczylem gre mialem 25 lvl .Dla tych co chca miec 99lvl po skonczeniu gry niestety.Idzie sie do reno i jest koles w habicie (jakis kosciol) i on nazywa nas bohaterem i mowi ,ze malo ludzi przechodzi gry i dostajesz ksiazke.
Ta ksiazka daje expa i umiejetnosci na 300% i UWAGA JEST NIESKONCZONA
czyli mozna ja przeczytac ile sie chce .Tak przy okazji na jakie losowe spotkania
trafiliscie? Jako pokojowka wlazlem tam i nie dal mi otworzyc szafki .
Przy okazji kiedy niszcza wioske wogule nie ma patroli wokol navvaro (chyba ,ze raz tam wejdziemy)

Ostatnio edytowany przez Hydro - 15-03-2006 o 15:00.
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 17:51   #29
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hydro
Ta niebieska karte mozna dostac w gecko od zoltego przejscia w lewo jest szafka .Do uruchomienia statku trzeba miec paliwo (od shi lub centrologow),karte z navarro i procesor nawigacyjny z 13 .
kiedy skonczylem gre mialem 25 lvl .Dla tych co chca miec 99lvl po skonczeniu gry niestety.Idzie sie do reno i jest koles w habicie (jakis kosciol) i on nazywa nas bohaterem i mowi ,ze malo ludzi przechodzi gry i dostajesz ksiazke.
Ta ksiazka daje expa i umiejetnosci na 300% i UWAGA JEST NIESKONCZONA
czyli mozna ja przeczytac ile sie chce .Tak przy okazji na jakie losowe spotkania
trafiliscie? Jako pokojowka wlazlem tam i nie dal mi otworzyc szafki .
Przy okazji kiedy niszcza wioske wogule nie ma patroli wokol navvaro (chyba ,ze raz tam wejdziemy)
Tankowiec -> ew. obniżyć sobie inteligencję (psycho) na 1 i gadać z kimśtam u centrologów czy jak im tam... jeśli mnie pamięć nie myli (grałem daaaawno... a i ten pomysł zaczerpnięty z filmiku z przejściem gry w około 17 minut - osobiście wolę się pobawić)...

Gry nie przeszedłem, ale wykonałem większość questów i dotarłem do enklawy.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 18:39   #30
Thazie
Użytkownik forum
 
Thazie's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Police

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Thazie
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Thazie ma numer GG 3758838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kazno
to ja mam opytanie...
skad wziasc silnik do samochodu dla Joego?
wiem ze musze isc do osady ghuli i do fabryki
moze ktos pomoc?
ja tu powiem jak najlepiej mozna tez zaczaC GRE
dochodzimy do San Fransisco bierzemy misje z tymi planami lataczy w navarro i idziemy do navarro.zabijamy tego ziomka na stacji benzynowej i wchodzimy do kanalizacji...idziemy dalej zagadajmy do generala i bedzie nam kazal ubrac mundur i bedzie wrzeszczal cos takiego:
CO TO JEST ZOLNIERZU?!MARSZ UBRAC MUNDUR!
mozna odpowiedziec:
Tak Jest Sir!
lub
Pocaluj mnie w dupe zolnierzyku.
Tego drugiego nie polecam bo bez tej zbroi nie mamy za duzych szans na przezycie
Bierzemy i luz mozna polazic po innych miastach bezpiecznie
wtej zbroi zaatakowala mnie karawana walczaca z zolnierzami navarro pomagalem im zabic tych z navarro bo myslalem ze mnie nie zaatakuja
a tu zabilismy i ci na mnie.w calej walce stracilem tylko 6 hp ale dostalem tylko od navarro ten hit.
i moze mi ktos powiedziec jak uruchomic statek w San Fransisco??
Jak chcesz miec silink muszisz dac jakies gowno Staremu Ghoulowi
(jest on na smietnisku w jakim miescie nie pamietam ale tam bylo duzo Ghouli)
PS. najlepiej go zabic =]
Thazie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2006, 20:47   #31
szametu
Użytkownik Forum
 
szametu's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: z reklamy Plusa :P

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kazno
to ja mam opytanie...
skad wziasc silnik do samochodu dla Joego?
wiem ze musze isc do osady ghuli i do fabryki
moze ktos pomoc?
ja tu powiem jak najlepiej mozna tez zaczaC GRE
dochodzimy do San Fransisco bierzemy misje z tymi planami lataczy w navarro i idziemy do navarro.zabijamy tego ziomka na stacji benzynowej i wchodzimy do kanalizacji...idziemy dalej zagadajmy do generala i bedzie nam kazal ubrac mundur i bedzie wrzeszczal cos takiego:
CO TO JEST ZOLNIERZU?!MARSZ UBRAC MUNDUR!
mozna odpowiedziec:
Tak Jest Sir!
lub
Pocaluj mnie w dupe zolnierzyku.
Tego drugiego nie polecam bo bez tej zbroi nie mamy za duzych szans na przezycie
Bierzemy i luz mozna polazic po innych miastach bezpiecznie
wtej zbroi zaatakowala mnie karawana walczaca z zolnierzami navarro pomagalem im zabic tych z navarro bo myslalem ze mnie nie zaatakuja
a tu zabilismy i ci na mnie.w calej walce stracilem tylko 6 hp ale dostalem tylko od navarro ten hit.
i moze mi ktos powiedziec jak uruchomic statek w San Fransisco??

http://www.fallout3.phx.pl/

ta strone polecam. dowiesz sie wszystkiego
__________________
Dla mnie myslenie jest jak orgazm ... dlatego tak zadko doznaje przyjemnosci
szametu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:56.


Powered by vBulletin 3