Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2004, 09:28   #21
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

B.u.m.p. ...
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2004, 14:47   #22
eldian
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Venore
Wiek: 30

Posty: 289
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 68/59
Poziom mag.: 15
eldian ma numer GG 7414703 eldian ma login Tlenu Eldian@o2.pl
Domyślny

....
ja tam z bl nie korzystam ale sie przydaje nie powiem.....
__________________
"Bo nie możemy nie mówić tego cośmy słyszeli i widzieli"
Dz 4,20
eldian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2004, 16:18   #23
Andrew [AfR]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2004
Wiek: 38

Posty: 65
Świat: Thoria
Domyślny

Dzieki za przyklejenie W zasadzie mozna by usunac temat "czarna lista secury" i wstawic go w ten co na to mody?
__________________
Potrzebujesz relaksu podczas huntu, treningu, czy robienia runow? Zajrzyj: www.tibiatalks.blogspot.com

Ostatnio edytowany przez Andrew [AfR] - 15-10-2004 o 16:20.
Andrew [AfR] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-10-2004, 22:36   #24
Rychu
Użytkownik Forum
 
Rychu's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Kraków,Kazo
Wiek: 31

Posty: 115
Rychu ma numer GG 5489464
Domyślny

Dzięki andrew za to ze to wyskrobales wczesniej to jak widzialem cialo to na łeb na szyje żeby tylko okraść a po przeczytaniu tego gdzy huntowalem z qmplem na fd to fd zabil takiego kolesia moj qmpel powiedzial zebysmy go okradli ale ja mu o bl powiedzialem i sprawdzilismy co ma mial troche gp i jakies mierne rzeczy to gp wzielismy a reszte zostawilismy (troche nie tak mialo byc )
__________________
Nick Marek Pogromca Szczypiorku
Swiat Secura
Profesja Paladyn
Level 42
Skille 72/54
Miasto Carlin
Rychu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2004, 13:57   #25
Bieguś
Użytkownik forum
 
Bieguś's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Lokacja: Stargard Szczecinski City !! :D
Wiek: 35

Posty: 4
Bieguś ma numer GG 2163320
Domyślny

;/ mi sie odechcialo grac na securze ;/ kilka krotnie zabierano mi moje Looty ważące niekiedy grubo ponad 2000 ;/ i najgorsze jest to ze zdarzało sie ze to byli polacy....do secury trzeba miec cierpliwosc...nie ma mozliwosci by kazdy przestrzegał praw...zawsze znajdzie sie jakiś delikwent który złamie zasade...
Bieguś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-11-2004, 14:28   #26
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Niestety prawa Secury istnieją tylko na papierze, nieliczni się z nimi liczą, ciężko się wybić, i żyje tylko tym, że jak osiągne duży lvl to będe expił tam gdzie n00bowska ręka nie sięgnie.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2004, 17:54   #27
Jaszczur of Secura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 130
Imię: Sir Gumis
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 63
Poziom mag.: 62
Problem prawa.... a czy counsuler tez je acceptuje?

Więc tak chciałem zauważyć, że gdy reportujesz looting, looring itp. counsuller odpowiada:
że mu bardzo przykro ale niema na to dowodow, a jeli podasz mu nawet screeny, to powie ze to moga byc fake'i.
Jaszczur of Secura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2004, 23:09   #28
Kaszalot
Użytkownik forum
 
Kaszalot's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004

Posty: 11
Domyślny

A u mnie to wogule jak dam jakis raport to nic zanim on odpowie to ... na secuze wogule ktos to czyta co my raportujemy??
Kaszalot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2004, 22:03   #29
nox
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2004

Posty: 7
Domyślny

Na wstepie chcialbym pogratulowac AfR dobrze wykonanej roboty. Lecz - jak poprzednicy napisali - tylko nieliczni przestrzegaja tych praw.. Powodem zapewne jest 1. nieznajomosc jezyka angielskiego; 2. to, ze wiekszosc tibijczykow to poprostu dzieci... To po czesci bylo powodem usuniecia mojej postaci.

@dwaj panowie u gory

Z tym sie akurat zgadzam.. Nieraz konsul mi tak odpowiedzial..
nox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2004, 12:10   #30
Masat
Zbanowany
 
Masat's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004
Lokacja: Chodzież

Posty: 322
Imię: -
Profesja: Rookstayer
Gildia: -
Świat: -
Poziom: -
Skille: -/-
Poziom mag.: -
Masat ma numer GG 1554799
Oczko

Lepiej niz przestrzega 50% graczy niz wogole nikt
Masat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2004, 22:29   #31
Admiral Wizard
Użytkownik Forum
 
Admiral Wizard's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2004

Posty: 68
Domyślny

Gram na secura ... i nieznam nikogo kto by stosował sie do tych zasad
zrobiłem test... wziolem pustego baga.. i od poczontku venore pchałem go poziemi gdy tylko spotkałem <kogokolwiek> odrazu zabierał mi baga...
NAJLEPSZE BYŁO gdy wziolem leather boots... i zaczolem lootowac je do depo... i co ? ukradli mi nawet buty... !

Czekasz w kolejce? ... poco? lepiej wypchnoć kolesia.. i szybko powiedzieć hi... poco czekać ?

expisz? zajołeś sobie dobrom pozycje na dragonach?... i co z tego zaraz jakiś noob przyjdzie i ci zacznie NA*******AĆ TWOJEGO DRAGA!!!!

jak zlotować cokolwiek ? lajlepiej ukryć i przyjść poto później ...

najlepiej jest z skilowaniem ... ktoś ukrył sie głemboko ze swojimi zropowanymi rotami i co z tego ? ja chce mace!!!!! dajcie mi tego rota!! musze go zabić ja chce 40 expa! heh....

TAKA JEST PRAWDA...przykra prawda .. jak by teraz wprowadzili pvp... to by niestarczylo mi sd.. zeby sie zemścić... :/

DLACZEGO LUDZIE WYBIERAJOM TEN SERVER? why? .. odp jest prosta... nie ma pk..

chciałbym zeby każdy stosował sie dotych zasad ale to niemożliwe...
Np: 8 lvl za***e komuś 100 k i co? co on mu zrobi nawet jeśli ma 600 lvl .. heh
Np: 60 lvl luruje .. gs.. i co ? 20 osób deda zbiera loot.. i nawet nie poniesie konsekwencji .
Np: powino być tak ze możesz 10 razy w roku kogoś zabić...

PO c*** tam gm som ? ja co hwile widze mc....4 11 lvl druidy stojom se na dachu i robiom uh....

to niesprawiedliwe typ zablokował mnie w porcie <traped> pisze 3 razy do consulera... i co ? gówno!!!!!!!!! nikt nieraczy odpowiedzieć i jak ciołek stałem 2 godziny... zamiast expic :/
Gm słuchajom tylko hight lvl 80 lvl + ... gdy taki 10 lvl napisze do gm... to on go zignoruje.. byłem na hucie dl i co ? za***ali d hamy i gm zjawił sie odrazu!!!! bo 74 lvl zawołał gm.. a mi jak za***ali C ARMOR to ****a nic! poprostu gówno wielkie i soczyste...
chcesz wejść na secure ? o godzinie 18:00 ? hahaHAHA
bendziesz 300... albo wiencej.. bo co ? wyobraź sobie ze 850 osob gra w tibie a 400 z nich ma mc...

Ostatnio edytowany przez Admiral Wizard - 05-01-2005 o 19:54.
Admiral Wizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2005, 15:52   #32
Gerywe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 01 2005

Posty: 3
Cool :d

ja nie przestrzegam tych praw i jakos niemam żadnego blacklista a ponad 50 osób mówlo że mi go dalo (jestem po prostu.....)
Gerywe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 22:36   #33
customer17
Użytkownik Forum
 
customer17's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004
Lokacja: Gdzie mieszkasz?
Wiek: 36

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Silence Army
Świat: Secura
Poziom: 154
Skille: 98/94
Poziom mag.: 7
Domyślny

re up jak sie nie stosujesz to jests noob pewnie kradniesz zabijasz ludzia potworki ciekawe czy w rl tez kradniesz huh? ale to nvm ja mam pyt czy to bl dziala czy nie bo ja juz nie wiem czesnmowi ze nie czes mowi ze tak :S odp plzzzz

Re @ kilka postow wyzej :
co ma consul do black lista? consul jest od kolesi ktorzy luruja uzywaja bogow itp... chociaz ja tylko raz widzialem gma w mojej sprawie ale to nvm...
black listem zajmuje sie kilka osob i to jest tylko na liscie gm nic do tego nie ma ani consull to jest po to zeby ludzie wiedzieli co i kto zrobil nie tak chyba

Ostatnio edytowany przez customer17 - 25-01-2005 o 22:39.
customer17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-04-2005, 21:00   #34
Pan Własnego Losu
Użytkownik Forum
 
Pan Własnego Losu's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2005
Lokacja: przed komputerem
Wiek: 32

Posty: 123
Pan Własnego Losu ma numer GG 6577165
Domyślny

na końcu podałeś strne do "czarnej listy" a powinno byc blacklist nietłumaczymy nazw własnych
__________________
BRońmy SWEj POLskości
Pan Własnego Losu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2005, 21:47   #35
lepek
Użytkownik forum
 
lepek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005
Wiek: 33

Posty: 5
lepek ma numer GG 7762832
Problem I jak tu się nie wkurzyć?

Na securze są też ludzie uczciwi. Wiele razy spotykałem ludzi, którzy nie przeszkadzali mi w expieniu. Ja też staram się nie przeszkadzać, ale nie zawsze mi sie to udaje . Ale faktycznie grając na securze można się nieźle zdenerwować, bo często są takie sytuacje, że ktoś ci zabierze potworka do expienie czy trenienia. Spotkałem też przypadki, gdzie ktoś najpierw prosi, aby zostawić jego monsterka bo on treni. Jak mam dobry dzień to pozwalałem gościowi skilować, idę dalej i biję innego mosterka, a ten sam koleś który przed chwilą prosił o to by jego monsterka nie zabijać, zabija mojego. I jak tu się nie wkurzyć?
lepek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2005, 14:30   #36
Turek Syty
Użytkownik Forum
 
Turek Syty's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 44
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 100
Król

Ja tam przestrzegam tych praw ( przez nie kiedyś nie raz zobaczyłem napis You are dead )i namawiam wszystkich do ich przesztrzegania i tak to tyko gra...
__________________
15:15 You lose 799 hitpoints due to an attack by Zevs Mighty Thunder.
15:15 Using one of 152 spell runes...
15:15 You lose 629 hitpoints due to an attack by Zevs Mighty Thunder.
15:15 Using one of 151 spell runes...

Padamy? Nigdy!
Turek Syty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2005, 01:41   #37
Dalexi
Guest
 

Posty: n/a
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Turek Syty
Ja tam przestrzegam tych praw ( przez nie kiedyś nie raz zobaczyłem napis You are dead )i namawiam wszystkich do ich przesztrzegania i tak to tyko gra...
Ja Nie gram N securze ale na morganie i tam jest rzeź nie da sie zyc 1!! Ja staram ogólnie oddawac rzeczy !! ale jak kiedyś dedłem i zobaczyłem Gracza ***** ***** jak mnie okrada to go zabilem i wziolem jego itemy i swoje 1!! Takim Ludzią Nie wolno na dużo pozwalać 1! Duzo Razy patrzalem jak jakis Polak zabija Polaka Bo zabrał mu loot'a !! Raz tak sam zrobiłem ale ucieklem a lotta wyrzucilem 1! ale i tak mnie zabil facet :/
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2005, 18:24   #38
Pietru
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przydalo mi sie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2006, 16:49   #39
Bocio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005

Posty: 32
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Admiral Wizard
Gram na secura ... i nieznam nikogo kto by stosował sie do tych zasad
zrobiłem test... wziolem pustego baga.. i od poczontku venore pchałem go poziemi gdy tylko spotkałem <kogokolwiek> odrazu zabierał mi baga...
NAJLEPSZE BYŁO gdy wziolem leather boots... i zaczolem lootowac je do depo... i co ? ukradli mi nawet buty... !

Czekasz w kolejce? ... poco? lepiej wypchnoć kolesia.. i szybko powiedzieć hi... poco czekać ?

expisz? zajołeś sobie dobrom pozycje na dragonach?... i co z tego zaraz jakiś noob przyjdzie i ci zacznie NA*******AĆ TWOJEGO DRAGA!!!!

jak zlotować cokolwiek ? lajlepiej ukryć i przyjść poto później ...

najlepiej jest z skilowaniem ... ktoś ukrył sie głemboko ze swojimi zropowanymi rotami i co z tego ? ja chce mace!!!!! dajcie mi tego rota!! musze go zabić ja chce 40 expa! heh....

TAKA JEST PRAWDA...przykra prawda .. jak by teraz wprowadzili pvp... to by niestarczylo mi sd.. zeby sie zemścić... :/

DLACZEGO LUDZIE WYBIERAJOM TEN SERVER? why? .. odp jest prosta... nie ma pk..

chciałbym zeby każdy stosował sie dotych zasad ale to niemożliwe...
Np: 8 lvl za***e komuś 100 k i co? co on mu zrobi nawet jeśli ma 600 lvl .. heh
Np: 60 lvl luruje .. gs.. i co ? 20 osób deda zbiera loot.. i nawet nie poniesie konsekwencji .
Np: powino być tak ze możesz 10 razy w roku kogoś zabić...

PO c*** tam gm som ? ja co hwile widze mc....4 11 lvl druidy stojom se na dachu i robiom uh....

to niesprawiedliwe typ zablokował mnie w porcie <traped> pisze 3 razy do consulera... i co ? gówno!!!!!!!!! nikt nieraczy odpowiedzieć i jak ciołek stałem 2 godziny... zamiast expic :/
Gm słuchajom tylko hight lvl 80 lvl + ... gdy taki 10 lvl napisze do gm... to on go zignoruje.. byłem na hucie dl i co ? za***ali d hamy i gm zjawił sie odrazu!!!! bo 74 lvl zawołał gm.. a mi jak za***ali C ARMOR to ****a nic! poprostu gówno wielkie i soczyste...
chcesz wejść na secure ? o godzinie 18:00 ? hahaHAHA
bendziesz 300... albo wiencej.. bo co ? wyobraź sobie ze 850 osob gra w tibie a 400 z nich ma mc...
Szczera prawda, grałem kiedyś na Securze i ledwo kinghtem w dwa dni zdobyłem skille 33/33
PS : radze Ci skopiować ten post do worda i sprawdzić zasady pisownii
Bocio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2006, 23:53   #40
Pekay
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :d:d

Witam,

Dobrze, że ktoś w końcu przetłumaczył Secura Law dla osób nieznających angielskiego. Swoją drogą mam kilka zastrzeżeń co do jego treści. Nie uwazam, aby hunt w jednym miejscu więcej niż 5 godzin był niestosowny, myślę że kazdy może bić każdy spawn ile chce, to wg mnie nie podlega pod to Secura'ńskie prawo. Następnie co do lurowania, każdy z pewnością przyzna, że nikt nie lubi dzielić się XPem, tak więc biorąc jako przykład chociażby Fibule (rotworm's, demonn skeletons) można szybko zauważyć, że niektóre osoby w celu przejęcia spawn'a lurują DS'y po czym blokując przy użyciu utana vid, kociołkami itp są w stanie zabić lub przynajmniej odstraszyć intruza. Co do Black Listy to jest to po prostu kpina, post zrobiony po to żeby się wyżalić, nikt nie dba o to co jest tam napisane, oczywiście kiedy chcesz się dostać do jakiejś guild pytają Cię czy nie jesteś przypadkiem BL'ed, możesz śmiało powiedzieć, że nie bo i tak nikt tego nie sprawdzi, Black Lista Secury ma tyle stron iż nikomu nie chce się jej nawet przeglądać w poszukiwaniu ksywki postaci która ma być przyjęta do guild czy zaproszona do udziału w jakimś Quest'cie. W Tibia Rules jest wyraźnie napisane na samym początku "traktuj innego gracza w taki sposób w jaki Ty byś chciał żeby on Cię traktował", dlatego jeśli widzisz, że ktoś wybił ci slimy na których trenowałeś poświęć te pół albo godzine czasu daj mu follow i wybij mu wszystko czego się dotknie. Zapewniam, że na następny raz już slima czy innego monstera nie dotknie jest to na zasadzie Ty mnie uderzyłeś to ja Cie uderze, no ale, co inego można na Securze zrobić

Pozdro
~Pekay
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:21.


Powered by vBulletin 3