Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-08-2008, 14:51   #61
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

mysliscie ze bylo by mozliwe zostawic 350 ek , (z rsem,w warze,z full eq, na swiecie pvp) na cavie bocie?jesli tak , to idz sie lecz, jesli uwazasz ze nie to jestes normalny..kurwa zrozumncie ,moze uzywa NG (jak 90% tibijczyków) ale na 100% nie hunci na cave bocie,bo jakby tak bylo to kazdy by chcial go zajebac noob charem i by co chwile padał,lub co chwile raporty by na niego leciały...a GMowie z cała pewnoscia trzymaja na nim oko ..tak wiec jest to nie mozliwe,a mu zazdroscicie , dlatego mowicie ze wyboocil tego chara..ta strona przez was powinna sie nazywac noobs.pl a nie tibia.pl ...i sie kurwa dziwicie jeszcze dlaczego inne narodowosci nie lubia polaków..zal mi was !

Btw. ja sie ciesze ze L"P jest najwyzszym lvlem a nie jakis noob , o noobowskim nicku na noobowskim noob pvp :{

Ostatnio edytowany przez Tentotrix - 03-08-2008 o 15:03.
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-08-2008, 15:06   #62
Cfaniac
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wiec tak obejrzałem filmik, zaczołem czytac komenty i normalnie ręce opadają.
Ludzie, przecież to widac że poprostu mu zazdroscicie!! Jesli mówicie że wolicie grac uczciwie i miec czas na imprezy itp. to do cholery zrób se tego 200 najta na bocie i sprzedaj(kasa na imprezki a Ty nadal bd grał swoim uczciwie zrobionym 50 msem). Co do jego wyglądu w rl, nikt nie jest idealny choc fakt możliwe że przez tibie się roztył itp. ale to JEGO sprawa. Moim zdaniem jesteście zwykłymi pajacami co mu zazdroszczą lvla (zrobionego przez bota czy też nie jego sprawa).


Pozdrawiam pajacyki.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:08   #63
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
mysliscie ze bylo by mozliwe zostawic 350 ek , (z rsem,w warze,z full eq, na swiecie pvp) na cavie bocie?jesli tak , to idz sie lecz, jesli uwazasz ze nie to jestes normalny..kurwa zrozumncie ,moze uzywa NG (jak 90% tibijczyków) ale na 100% nie hunci na cave bocie,bo jakby tak bylo to kazdy by chcial go zajebac noob charem i by co chwile padał,lub co chwile raporty by na niego leciały...a GMowie z cała pewnoscia trzymaja na nim oko ..tak wiec jest to nie mozliwe,a mu zazdroscicie , dlatego mowicie ze wyboocil tego chara..ta strona przez was powinna sie nazywac noobs.pl a nie tibia.pl ...i sie kurwa dziwicie jeszcze dlaczego inne narodowosci nie lubia polaków..zal mi was !

Btw. ja sie ciesze ze L"P jest najwyzszym lvlem a nie jakis noob , o noobowskim nicku na noobowskim noob pvp :{

Ta zanim zlejszz 20druidem kolesia co ma 5,7k hp 300GHP/UHP I 3K MP i leczy się exura po 200+ to minie cały dzień.
Szybki'lols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:13   #64
Prison_Break
Użytkownik Forum
 
Prison_Break's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2007

Posty: 226
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Skoni Erio
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Premia
Poziom: 305
Skille: 25/32
Poziom mag.: 93
Domyślny

Tak sie sklada ze gram na tym servie co LP i kazdy wie ze on boci na frostach, tylko GMowie go zlapac nie moga na botowaniu bo on jest zawsze blisko kompa jak mu bot expi i sa tam alarmy.
Co do zabicia go nb charem to powodzenia, zanim go zabijesz to save server predzej bedzie, a zebrac team na niego. On padnie raz, a potem Ty padniesz 10 razy wiec to nie ma sensu.
Poza tym jakby go ktos zaczal bic to alarm mu oznajmi i nic z tego nie wyjdzie, bys gral na tym swiecie to bys wiedzial.

Pozdro
Prison_Break jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:25   #65
Kruul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: ciemnogrut

Posty: 155
Świat: rurznie kurwa
Poziom: ej
Skille: 13/38
Poziom mag.: !!
Domyślny

Po pierwsze on nie zawsze ma rs, po drugie teraz wbijał 350 lvl i 11 mlvl dlatego chodził w takim eq i wtedy jak widać po zbieraniu loota i innych mankamentach grał wtedy bez bota, po trzecie nie zabijesz go tak łatwo w pojedynkę bo po zaatakowaniu go bot atakuje Ciebie (sprawdzone), po czwarte ŻAL WAM haha

@no mój 30 druid który padł w drodze do niego od frosta, doszedł z 29 lvl i padł w kilka sekund po zaatakowaniu go ze snakebite roda

Ostatnio edytowany przez Kruul - 03-08-2008 o 15:28.
Kruul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:26   #66
Herezjusz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Hindenburg O/S
Wpisy bloga: 4

Posty: 58
Profesja: Elder Druid
Gildia: Mordheim <3
Świat: Nebula
Herezjusz ma numer GG 2022284
Domyślny

@up
O kurde i pewnie jak Cię zaatakuje to dentka odrazu od samego mieczyka co?:\
Herezjusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:33   #67
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
mysliscie ze bylo by mozliwe zostawic 350 ek , (z rsem,w warze,z full eq, na swiecie pvp) na cavie bocie?jesli tak , to idz sie lecz, jesli uwazasz ze nie to jestes normalny..kurwa zrozumncie ,moze uzywa NG (jak 90% tibijczyków) ale na 100% nie hunci na cave bocie,bo jakby tak bylo to kazdy by chcial go zajebac noob charem i by co chwile padał,lub co chwile raporty by na niego leciały...a GMowie z cała pewnoscia trzymaja na nim oko ..tak wiec jest to nie mozliwe,a mu zazdroscicie , dlatego mowicie ze wyboocil tego chara..ta strona przez was powinna sie nazywac noobs.pl a nie tibia.pl ...i sie kurwa dziwicie jeszcze dlaczego inne narodowosci nie lubia polaków..zal mi was !

Btw. ja sie ciesze ze L"P jest najwyzszym lvlem a nie jakis noob , o noobowskim nicku na noobowskim noob pvp :{
Tak tak zabic go noob harem , chyba ze uwazasz noob hara za 200 msa ktory i tak pewnie by go nie zajebal , po pierwsze on boci na frostach po 2 trzeba miec na to questa ktory w sumie nie jest ciezki po trzecie dostan sie noob harem i wejdz na te frosty to gwarantuje ci ze dlugo sie nie potrzymasz jak ci wyskoczy na leb 10 frostow ^^ wiec nawet on cie nie bedzie musial zabijac a po czwarte ma wlaczone 100 alarmow na "plajer atack" "gieem detected" etc. no chyba ze masz zamiar wbic tam swoim pro evul 9 drutem ze snake bitem i go karac przez 20 lat to powodzenia ale on chodzi tak ze bys mu nawet 1 hita nie zadal bo za*******a szybciej od Ferrari Enzo.

Ostatnio edytowany przez Couranger - 03-08-2008 o 15:35. Powód: .
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:42   #68
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

Hmm. No cóż, coś wtrącę, być może komuś coś wyjaśnię.

@Bot.

Swego czasu w internecie pojawił się ss przedstawiający zrzut ekranu z komputera L'P kiedy to stał na jakiejś pustyni "błyszcząc" swoim 347 lv. (Zdobywając go stał się największym lv w Tibii) Widać było dumny napis u góry... Tibiabot NG.

Jak wszyscy wiedzą zdjęcie zawsze może być sfałszowane i w tym przydaku sfałszowanie go nie byłoby trudne.

Póki co nie mamy dowodów świadczący o tym, że L'P kiedykolwiek bocił. Być może ktoś wie więcej... ktoś kto gra na elerze albo któryś z jego kumpli. No ale ja - osoba interesujaca sie - nic o tym nie wiem.

Póki co 0 dowodów

@Morda L'p

Jezeli ss przedstawiony w tym temacie jest prawdziwy to moj komentarz jest taki :

Dobrze byłoby gdyby reszta tibijczyków wygladala przynajmniej tak jak on.

@Sharing?

Psko i to ile expa wbija L'p swiadczy o tym, ze ta postac czesto byla online...
Daloby sie tyle wysiedziec?
Pewnie.
Czy L'p bocil?
0 dowodow. No ale, nie zdziwilbym sie jakby tak bylo ;p

@czeste, zalosne wpadki L'p

Jeden dzień. Dwa deady... na 262 i 260 lv. Drugi dead bez blessow, muaha! L'p zapewne stracil eq na rs i padl po raz drugi ;]

Jeden dzien. Dwa deady.. obydwa na Morga~ Healing system, czy brak zgrania wsród ekipy ;]

Jeden dzień. Dwa deady... jeden na demonie, drugi... z powodu palenia sie ;p
Dead na demonie = porazka podczas "ubijania" (a raczej proby ubijania) Ferumbrasa. 0 zgrania, totalna porazka

Tym razem 1 dead. L'p chodzi po ukosie podczas paralize... i pada od wrogow. "Leczyl się" exetą res.

znow jeden dead. Sytuacja na hellgate ;] Tym razem Healing system zawiodl
ale nie da się ukryć - L'p po prostu dał się zabić!

Czym te porazki byly spowodowane? Botem (tzn. jesli postac boci to nie mozna sie dziwic, ze nie ma pojecia o grze)? Sharowaniem? (postacia gral owner, ktory nie umial grac)?
Czy po prostu tym, ze l'p umie tylko bocic i w innych sytuacjach nie zawsze mu wychodzi?
__________________

Ostatnio edytowany przez Valariazz - 03-08-2008 o 15:45.
Valariazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 15:56   #69
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Hmm no rzeczywiście zabicie go noob charem nie było by mozliwe,źle to napisałem.Ktoś tam napisał ,że zawsze jest blisko kompa...no możliwe,ale tak naprawde nigdy tego nie sprawdzimy i rownie dobrze mozna powiedzieć ze boci , jak ze nie boci...L'P jest w warze,wiec wrogi team moglby pojsc w momenscie kiedy boci i go ujebac +zobaczyć jak sie zachowuje w pierwszych sekundach ataku(czy probuje tylko uciec,czy nadal bije frosty).Nie wiem jaka jest sytuacja tam ,bo tam nie gram,ale jak ktos jest w warze to według mnie nie moze sobie swobotnie bocić,bo caly czas musi sprawdzac/exivować czy tamci nie lecą po niego...
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:02   #70
Dafney
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ladnie przybocil GieZet

@lamerstow co mowi ze on nie boci UP
jak mial 1% do 350lvl to wiadomo na manualu se smignie czy tam 1% do mlvl ale jak ma z 6mln expa do lvl to puszcza [cenzura cipkomodkow czyli zakaz pisania NG] i leci exp, choc na rs pewni tylno MMS zaklda i SOVa i cheja
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:31   #71
Kruul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: ciemnogrut

Posty: 155
Świat: rurznie kurwa
Poziom: ej
Skille: 13/38
Poziom mag.: !!
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valariazz Pokaż post
Jak wszyscy wiedzą zdjęcie zawsze może być sfałszowane i w tym przydaku sfałszowanie go nie byłoby trudne.
Nie jest sfałszowane, bo ng ma na 100%, pytanie do czego go używa - czy tylko do licznika expa, zbierania loota, opisywania backpack'ow czy może do expienia?

Dowód:
Kruul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:40   #72
KoXiS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 260
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny Kris

@up
Mialem tu nie pisac, ale jak pare osob sie przelamalem, bo w chuj dzieciarni tutaj lata i pisze swoje teorie,m ale TY KURWA jestes juz totalnie przyjebanym kolesiem zeby wypowiadac sie na jakis temat nie majac zadnego pojecia na dany temat a moze masz ale na pewno znikly. o kruwa ale polewa hahahahahahahahahahahaajahahahahha\hahahahahahahaa

I ON JEST PRZYKLADEM ZE POLOWA LUB WIEKSZOSC Z WAS KTORA SIE TU WYPOWIADA GOWNO SIE ZNA I PISZE SWOJE TEORIE JAKIE TO W GLOWIE NA SNUL ALE PO PROSTU JESTESCIE POJEBANI


"ja sie nim interesuje on nie boci"
"ej jak to wq warze z eq na rsie lata o kruwa to nie bot"
"o kurwa ale wybocony eczek jejku mam mokra pizdeczke hashaa ja moge w 2 dni"
"oale jak to taki level to boter oszczerstow"
"Alez on nie boci bo przeciez jak to niemozliwe nie ma dowodow klmiecie"
"Zlamasy zadrosciciee jejciu przeciez to fajny ziomek zazdfrosc polaczki zazdorsc"
"co do jego wygladuuu hmm ale grubiutku fajniutki myszorek, ale to nie JEGO WINA!!!!!!(ja tez taki jestem dlatego to pisze)"
" ZERO TOLERANCJI PRZECIEZ ON SIE TAKI URODZIL!!"
"ALE GRUBA KRZYWA CIOTA TO TIBIA MU ZNISZCZYLA TAK RYJ!!! ZAL MI GOO"
"ZAL.PL ale ZALOSNY.... PHI GLUPKU TO IRONIA BYLA!!! ALE Z CIEBIE DZIECKO"
etc.
KAzdy z was ma najwieksza racje kazdy!!! JESTESCIE NAJLEPSI W SWIECIE
a krul to wasz krol taka jakby bejbi sister


TIBIA.PL/FANSITE=4=CHILDREN

PS. Wiem, ze nie jest juz mianem fansitu.
PPS. Wiem, ze post przypomina posty tych lamusow typu "krul" ale musialem sie znizyc do tego poziomu, bo sledze ten temat i k...cy dostaje jakie przyjeby tutaj lataja

@Down
nie prawdzasz, ze wygral, ze to najwiekszy lamus tego tematu ahahahaha h )))) , a NG nie ma bo pewnie nie umie zainstalowac krul wielki FORUMOWICZ KRUL WIELKI
NIE MOGE PRZESTAC SMIAC SIE Z JEGO DEBILIZMUUUUUUUU hguasgasasuahsa
I Wiekszosc tutaj uwaza ze racja, ktora sam przedstawia jest jedyna i najprawdziwsza, a w rzeczywistosci to pierdolce zajebane sa i tyle.

btw. Swoja droga ciekawe czemu co poniektorzy pisza w temacie "EO dead" (czy jakos tak) pisza "Szkoda tak szanowanego gracza". On tez jest br tylko, ze LP nie porownuje sie do niego. LP w porownaniu z EO to nic. Zreszta ogolnie nie ma zadnego doswiadczenia oprocz wytrwalosci a byc moze szczescia. Tylko to jak duzo czasu poswieca na Tibie ma wplyw na nakrecenie tych filmow.
__________________
UZUMAKI NARUTO!

Ostatnio edytowany przez KoXiS - 03-08-2008 o 19:17. Powód: Kris
KoXiS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:47   #73
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH KRUUL POBIŁ WSZYSTKO
hahahahahahaaaha
opisywanie BP? Ty kredko, włącz sobie tibie, otwórz BP i zobacz że też jest opisany, pomimo że z pewnoscią nie masz NG.
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:48   #74
Herezjusz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Hindenburg O/S
Wpisy bloga: 4

Posty: 58
Profesja: Elder Druid
Gildia: Mordheim <3
Świat: Nebula
Herezjusz ma numer GG 2022284
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric Pokaż post
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH KRUUL POBIŁ WSZYSTKO
hahahahahahaaaha
opisywanie BP? Ty kredko, włącz sobie tibie, otwórz BP i zobacz że też jest opisany, pomimo że z pewnoscią nie masz NG.
Ej noo odczep się od jego niezbitych dowodów :/
Herezjusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:55   #75
Szybki'lols
Użytkownik Forum
 
Szybki'lols's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 705
Szybki'lols ma numer GG 12231069
Domyślny

Moze i niewiecie ale jak masz NG to pisze nie jakies purple backpack tylko BP -1 itd...+ na filmie gdy wbijal 350lvl i 11ml nie mial NG bo jak masz NG to pisze na bialo w default ile masz mf przy używaniu itp.

Ostatnio edytowany przez Szybki'lols - 03-08-2008 o 16:57.
Szybki'lols jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 16:56   #76
Emlo666
Użytkownik Forum
 
Emlo666's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: W domu(?)
Wiek: 33

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 112
Skille: 80+
Poziom mag.: ?!
Domyślny

Niektorzy maja swoj swiat i kolorowe kredki
Emlo666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 17:02   #77
bulamen7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 06 2007

Posty: 307
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Couranger Pokaż post
to sie mecz tym swoim 68 najtem ktorego na bocie moge zrobic w 2 dni xDD
zabawny jestes ... jezeli wybocisz w 2 dni 40 lvl to juz bedzie cos ...
bulamen7 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 17:25   #78
Emlo666
Użytkownik Forum
 
Emlo666's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2008
Lokacja: W domu(?)
Wiek: 33

Posty: 224
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 112
Skille: 80+
Poziom mag.: ?!
Domyślny

Moj kumpel na rooku 3 (moze 2, niepamietam)dni na ratach wybocil 21lvl xD
Emlo666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 17:30   #79
0wn3D
Użytkownik Forum
 
0wn3D's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2008

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Top SeCreT
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 1+
Skille: 10+/10+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Emlo666 Pokaż post
Moj kumpel na rooku 3 (moze 2, niepamietam)dni na ratach wybocil 21lvl xD
Ale jestes fajny :O
Zablysneles na Forum!
__________________
Dzieki przyjaciolom powstalam, przy nich upadne.
Tylko Przed Bogiem upadne na kolana

Byly sobie trzy obrazki,
Byly sobie trzy obrazki,
Takie kolorowe paski.
Ale przyszedl Modek Mały,
I rozj*bał podpis cały
Takie kolorowe paski.
Ale przyszedl Modek Mały,
I rozj*bał podpis cały

0wn3D nie nabija postow - 0wn3D ma wiele do przekazania
0wn3D nie myli sie -0wn3D ma inne zdanie
0wn3D nie obija sie - 0wn3D czuwa
0wn3D nie obraza innych - 0wn3D dobitnie zwraca uwage
forumowiczom
0wn3D jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2008, 17:42   #80
Diuks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 33

Posty: 127
Świat: Berylia/selena
Diuks ma numer GG 6666666
Domyślny

Próbowałem się wstrzymywać przez wiele rożnych tematów o no liferach/boterach itp ale z braku zajęcia w niedzielne popołudnie postanowiłem napisać jednak tego posta...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szybki'lols Pokaż post
Moze i niewiecie ale jak masz NG to pisze nie jakies purple backpack tylko BP -1 itd...+ na filmie gdy wbijal 350lvl i 11ml nie mial NG bo jak masz NG to pisze na bialo w default ile masz mf przy używaniu itp.

W opcjach NG masz by tego nie było. PZDR


Co do bocenia... Jeśli któryś z was bez bota wbił 200lvl. To niech idzie się jebnąć w łeb i to zdrowo... Choć i tak pewnie tylko kilki 100+ można naliczyć spośród przeglądających temat. Reszta to forumowe mądrale...


Co do L'P gz dla niego, za cierpliwość w tej monotonii, btw ciekaw jestem ile on kasy robi dziennie na frostach z lotu x_X.

A co do tego czy bocie czy nie... i tak musi siedzieć w pobliżu kompa i co 8-12h to duzo na kompie niby? Zależy jaką kto ma prace... ja na wakacje dorwałem taką ze 12h spędzam przed kompem za godziwą stawkę i nie ma problemów z botowaniem w tle. tak a propos tych co twierdzą że to no lifer.

a co do jego foci, to wg mnie wygląda jak normalny człowiek. No może troszkę odstaje od niektórych forumowiczów bo widać że ma pogodną naturę z racji licznych uśmiechów na zdjęciach czym jak najbardziej plusuje
Diuks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:35.


Powered by vBulletin 3