Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-11-2005, 22:00   #21
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

Jest jeden skuteczny sposób: ignorowanie.
Wyzwiska, groźby, inne takie - ignorować. Nie zwracać uwagi na idiotów. Poszczekają, poszczekają i przestaną.

Co do twojej sytuacji: IMO lepiej zgłosić do "władz wyższych". Jak dyrektor/ka czy tam inne organy władzy są pomocne (a bywają...) to potrafią pomóc. Skutecznie. To nie jest ujma na honorze. Nie wszystko da się samemu rozwiązać, a obijanie pysków z kumplami to też niezbyt dobry pomysł. Jechanie na huraaa nic nie da.
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.
Adaras jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2005, 00:08   #22
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeltix
Kill Him ! Kill Him !!!!!!!! Prosta sprawa idziesz , wbijasz , odchodzisz . Lub bierzesz wałek z kuchni od Mamy ktorym najczesciej uwala ciasto , bierzesz i ****a roz*******asz mu mozg ja ***ie !! ZROZUMCIE NIE MA LITOŚCI DLA NIESPRAWIEDLIWOŚCI ****A ZABIC FRAJERA I JEGO BANDE INDYWIDUALISTÓW . Potem ****a mysli taki ze ma wladze i wychowuje sie kolejny idiota ktory bedzie projektowal bomby wodorowe i jak tu zyc powiedzcie mi . Nie rozumiem kurde jak tak mozna przecież ty jestes zwyklym lajtowym ziomem bez problemow to co oni chcą ?
zgadam sie z Xeltix [no moze nie do konca ale przynajmniej po czesci ]. ludzie piszecie ze jestem chory... ale mi nie chodzi o to zeby zabic wszystkich ludzi na tym swiecie tylko o to zeby nauczyc niektorych czegos. ja jestem czlowiekiem i ty jestes czlowiekiem... jesli uwazasz ze ty jestes kim wiecej odemnie to nie ma miejsca dla ciebie na tym swiecie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Tak, ****a, potem ludzie się dziwią czemu tacy psychopaci latają po ulicach...
Albo matki: "ale przeciez mój synek był takim grzecznym chłopczykiem..."
Pozatym jak oni zobaczą, że masz nóż to:
a) albo będziesz miał sprawę w sądzie,
b) lub zabiorą ci nóż i ciebie zadźgają.
jasne... a zastanawiales sie czemu do szkoly potrafi wpasc chlopak ze splowa i zabic kilka osob a na koncu popelnic samobujstwo?

a) nie chodzi o to zeby podejsc do kolesia i go zabic, ale o to ze ten noz ma cie chronic. uzywasz go do obrony...

b) jak zdaza... ciekawe czy jak dostaniesz po buzi od 5 dresow to nadal bedziesz tak spokojnie chodzil po swiecie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adaras
Jest jeden skuteczny sposób: ignorowanie.
Wyzwiska, groźby, inne takie - ignorować. Nie zwracać uwagi na idiotów. Poszczekają, poszczekają i przestaną.
jesli go bija to troche trudno to ignorowac...

jest jeszcze jedno ciekawe rozwiazanie... [moim zdaniem oczywiscie]:
jesli koles ma normalna rodzine [tzn. ojciec nie jest pijakiem, a matka qrwa] to idziesz z kims doroslym [moze byc ojciec ale lepszy bylby brat tak kolo 25 lat, i zeby koniecznie to byl ktos z rodziny a nie kolega w dresie ] do niego do domu i gadasz ostro z rodzicami... wiem ze moze do wam sie wydaje idiotyczne ale jak ktos nawrzeszczy na jego starzych zeby trzymali synka na smyczy bo jak nie to bedzie niedobrze, to moze to dac niezle efekty... oczywisie nie nalezy ich straszyc podpaleniam domu itp tylko policja, sadem itp...

no i jeszcze jedno wyjscie... ale to tylko wtedy jak sie naprawde dobrze dogadujesz ze starymi... poprosu z nimi pogadaj i popros o pomoc. zawsze lepiej wyjdzie jesli twoj ojciec pojdzie do dyrektora [i powie ze to skandal ze w szkole sie dzieja takie rzeczy i ze nikt tego nie widzi] niz jesli ty pojdziesz i powiesz ze 'Zenek' cie bije...
mozna straszyc szkole np tym ze pojdzie sie do gazety itp... jakis czas temu ktos z osiedla niedaleko mojej budy poskarzyl sie do gazety ze 'mlodziez' pali fajki w klatkach... no i jak to doszlo do szkoly to uuu... chartkot byl...
pamietaj ze w szkole zawsze bardziej licza sie ze zdaniem twojego ojca niz z twoim...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Safut
Yhy... Zauwaz , ze on ma 14 lat ... Nie 18 czy 20 ...
A co do sztuk walki to polecam Krav maga.
no racja... zapomnialem o tym... ale jesli on ma 14 lat to o ile sie nie myle jest w 2 gimnazjum wiec ci co sie czepiaja miaja max 16 lat [bo takie debile to czesto spadochroniarze]

jesli chodzi o sztuki walki to sam nic nie cwicze ale wydaje mi sie ze to musi byc bardzo fajna rzecz. jesli cie to choc troche interesuje i masz troche kasy =:/ to moze sprobuj sie gdzies zapisac...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]

Ostatnio edytowany przez ogorek - 17-11-2005 o 22:38.
ogorek jest offline  
stary 17-11-2005, 00:19   #23
Safut
Użytkownik Forum
 
Safut's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: Stargard
Wiek: 33

Posty: 54
Stan: Aktywny gracz
Imię: Safut
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: 40
Safut ma numer GG 4946800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ogorek
a) nie chodzi o to zeby podejsc do kolesia i go zabic, ale o to ze ten noz ma cie chronic. uzywasz go do obrony...
Yhy... Zauwaz , ze on ma 14 lat ... Nie 18 czy 20 ...

A co do sztuk walki to polecam Krav maga .
Safut jest offline  
stary 17-11-2005, 02:00   #24
PinGOnE
Użytkownik Forum
 
PinGOnE's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2004
Wiek: 36

Posty: 465
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Bardzo mądre wypowiedzi tu widze ... az chcialo by sie powiedziec "banda debili" na niektorych. Mowicie zeby go zabil? Uzycie broni jest uzasadnione tylko w przypadku zagrozenia zycia lub gdy osoba ktora nam grozi rowniez ma bron. W innych przypadkach (nawet jesli go nie zabije tylko rani), grozi mu sad dla nieletnich -> poprawczak do 21 roku zycia. I co madrale? Warto przesiedziec nastepne 7 lat z mordercami, zlodziejami itp w jednym budynku?

Najlepiej zrobisz jak zglosisz to do dyrekcji lub innej osoby upowaznionej do podjecia dzialan w takich sprawach. Moze beda sie nabijac ze jestes mięczak itp. ale i tak pośmieja sie tydzien lub dwa i pozapominają. Ja tam bym wolal tydzien wytykania palcami niz 7 lat w poprawczaku. A jesli myslisz o bijatyce z nim to chce tylko powiedziec ze do szkol trafil nowy przepis Wyrzucic ze szkoly teraz moga nawet za bijatyke poza terenem szkoly ... (takze jak chcesz miec wilczy bilet (czyt. nagane od dyra) to idz go sprać)

A dla tych co zaraz wyskoczą "ale ciotowaty pomysl z sypaniem na innych" ... zauwazcie ze wiele osob skladaja skargi na policje nawet o zaklucanie spokoju (A CO DOPIERO O POBICIE I GROZBY!) i nikt z nich sie nie smieje... smiac bedzie sie tylko gnojek ktory nie dorosl do zycia w spoleczenstwie ...
__________________
Mess with the best, die like the rest...

Ostatnio edytowany przez PinGOnE - 17-11-2005 o 02:04.
PinGOnE jest offline  
stary 17-11-2005, 02:28   #25
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Problem fight fire with fire

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE
az chcialo by sie powiedziec "banda debili" na niektorych.
ciekawe kogo masz na mysli...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PinGOnE
Uzycie broni jest uzasadnione tylko w przypadku zagrozenia zycia lub gdy osoba ktora nam grozi rowniez ma bron. W innych przypadkach (nawet jesli go nie zabije tylko rani), grozi mu sad dla nieletnich -> poprawczak do 21 roku zycia. I co madrale? Warto przesiedziec nastepne 7 lat z mordercami, zlodziejami itp w jednym budynku?
fakt... polskie prawo jest popier... jesli kolo w ciebie celuje z jakiejs broni palnej to ty mozesz mu co najwyzyej zrobic to samo... jesli chcesz kogos zabic i nie miec potem problemow z prawem to musisz to zrobic tak zeby ten kogo chcesz 'udupic' zabil cie pierwszy... ci co mowia ze to jest bezsensu maja racje, ale coz... takie mamy prawo w naszym ukochanym kraju...

a wiec podsumowujac robisz tak: kupujesz sobie noz i jesli zrobi sie nie ciekawie... tzn zaczna cie bic w wiekszej grupie tak ze nie bedziesz mial jak uciec to go wyciagasz i... dalej wiesz co zrobic... ale to dopiero jak beda sie mozna pruc. poza tym idziesz do wychowawczyni i mowisz jak jest i jak powinno byc. jesli po 5 dniach nie zauwazysz poprawy [czytaj kolesie nadal chodza do tej szkoly] to rozmawiasz z rodzicami [a moze lepiej z nimi pogadac wczesniej...] i wysylasz ich do dyrektora zeby ostro pogadali. jak to nie pomoze do idzesz na policje, do sadu... pamietaj ze jak juz powiesz rodzicom czy wychowawczyni co sie stalo to potem musisz mowic o wszystkim. nie odpuszczaj, nie poddawaj sie...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 17-11-2005, 06:22   #26
Anteks
Użytkownik Forum
 
Anteks's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Lokacja: Kraków/
Wiek: 33

Posty: 113
Stan: Niegrający
Anteks ma numer GG 4770665
Domyślny

@Ogorek
Najpierw to głupoty pisałeś, a teraz...

Tak, masz racje:
Niech idzie do jakiejś wychowawczyni czy coś albo nawet do rodziców...
Nóż czy jakakolwiek broń poczynając od pilnika do paznokci to ostateczność..

@Inni użytkownicy wpisani w tym temacie (nie wszyscy):

Po ile wy macie lat, że mu takie "rady" dajecie.....
Niektórym proponuje zastanowić sie nad pewnymi sprawami.

A poza tym to, że gość powie komuś o tym, że go chcą natłuc to nie będzie żadne sprzedawanie czy coś innego. Przecież on sie tak może obronić... A nie... nożem..

Sorry za takie słowa ale nieraz wkurzają mnie ludzie, którzy sądzą, że potrafią coś, czego nie potrafią..


PoZdro
Antek
__________________
Na wiejskiej znajdziemy to miejsce....
Patrz niżej
^
||
Nie klikaj wyżej, bo bedziesz sikał w nocy

PoZdro
Antek

Ostatnio edytowany przez Anteks - 17-11-2005 o 06:26.
Anteks jest offline  
stary 17-11-2005, 07:02   #27
Dechsta
Użytkownik Forum
 
Dechsta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2004
Lokacja: Raczej Chyba Ziemia. Liczba postów: 1,783
Wiek: 33

Posty: 274
Stan: Tutor
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 2
Skille: 10/10
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dechsta Dechsta ma numer GG 3038867 Dechsta ma login Tlenu orin11@tlen.pl Adres Jabbera do Dechsta Send a message via Skype™ to Dechsta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo
Lol...
Idź do wychowawczyni, dyrektorki, pedagoga...
Humh., Ja osobiście za taki tekst już bym ci wy... uderzył :>
A co byś wybrał?
Żeby ci naa... pobili czy iść zaje... sprzedać*?
Ja tam bym wolał żeby mi naje... pobili.., ale do takiej sytuacji chyba nie dojdzie


@up
A jak już pójdzie do rodziców to się kurde załamie :/
Z takim gównem iść sprzedawać oO
Bym może zrozumiał jeszcze jak by chodziło że ciebie tam już chcą zabić czy cie utopić
__________________
† End of all hope ,,!,, ^_^ ,,!,, †

[img]http://www.stibia*********/2/Sathariel.png[/img]

Ostatnio edytowany przez Dechsta - 17-11-2005 o 07:05.
Dechsta jest offline  
stary 17-11-2005, 07:53   #28
-=Kiciorek=-
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Warszawa ;-/
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 38
Problem ....

Dechsta..... jakie ty pierdoły opowiadasz , że sie w głowie nie mieści.

Jeżeli masz "dostać" , a nie masz tak solidarnych kolegów/koleżanek to co zrobisz ?

Nie ma takiego pojecia jak sprzedawczyk. Mowisz nauczycielom ,oni załatwiaja. Po sprawie . I to ty bedziesz sie śmiał, nie oni.

To ty stawiasz zasady ,bo to TOBIE maja przeszkadzać przez najbliższu czas.

Rozpisze sie potem , bo do szkoly lece cya all
-=Kiciorek=- jest offline  
stary 17-11-2005, 08:19   #29
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dechsta
Humh., Ja osobiście za taki tekst już bym ci wy... uderzył :>
A co byś wybrał?
Żeby ci naa... pobili czy iść zaje... sprzedać*?
Ja tam bym wolał żeby mi naje... pobili.., ale do takiej sytuacji chyba nie dojdzie
Jak bym cię zobaczył bijącego kogoś za takie, a nie inne zdanie tak bym ci dał w pysk, że sam byś był kilka tygodni przekonany o wyżości słow nad siłą mięśni.

@Topic
Zapisz sie na Viet Vu Dao (nie pamiętam jakto się pisze..). 2 miesiące pochodzisz i nie będziesz miał problemów, choćby ich było z czterech powinieneś dać sobie radę. Wtedy i taki Dechsta był by zadowolony ("że się nie sprzedałeś") i oni czuli by do ciebie respekt, bo czasem wystarczy komuś dać w pysk żeby inni bali się z tobą bić ("a on to pobił tych i tamtych o0o0..."). Wierz mi ;-)).
Thero jest offline  
stary 17-11-2005, 13:27   #30
Ziomisław
Zbanowany
 
Ziomisław's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Lokacja: W moim domu proste, nie?

Posty: 150
Domyślny

hehe.... ja też tak miałem ale to nic .
Jeżeli masz brata zrób to co ja.
Zaczepiało mnie też około tylu kolesi i poprosiłem braciaka o pomoc ( 2 metry wzrostu hehe )
Potem byli dla mnie tacy mili, że aż się rzygać chciało .
Ps: mój brat przyszedl z 6 kumplami podobnej postury .
A jeżeli brata nie masz to zastosuj się do rad dawanych przez innych np : pedagoga, dyrki albo sam jakiś kumpli sobie skołuj, a nawet jeśli nie przestaną cie zaczepiac to zignoruj ich - działa w 100%.
Ziomisław jest offline  
stary 17-11-2005, 13:56   #31
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Pierwszy, i mam nadzieje nie ostatni raz popieram Cię Badzo.
Zamiast przemocą odpowiadać na przemoc, i zniżać się do poziomu oprawcy (chyba, że Ci to pasuje, to nie mamy o czym rozmawiać), wole być nazywany donosicielem aniżeli skończyć z pękniętą śledzioną...
Cytuj:
Jest jeden skuteczny sposób: ignorowanie.
Wyzwiska, groźby, inne takie - ignorować. Nie zwracać uwagi na idiotów. Poszczekają, poszczekają i przestaną.
Zapewniam, bardzo skuteczna metoda.
A co do kumpli, przydaje się ekipa i takową w zanadrzu mam;p, jednak nie była póki co potrzebna gdyż ignorowanie i riposty do tej pory skutkują.

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 17-11-2005 o 21:04.
Dr.Unknown jest offline  
stary 17-11-2005, 13:59   #32
-=Max=-
Użytkownik forum
 
-=Max=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Zachod slonca

Posty: 16
Domyślny

Powiedz to nauczycielce,dyrektorowi lup pedagogowi to wszystko odemnie
-=Max=- jest offline  
stary 17-11-2005, 14:06   #33
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Jesli nie mozesz uzyskac od dyrektorki/pedagoga/rodzicow pomocy w rlu no i skoro zwracasz sie z pytaniem na forum internetowym, polecam :

-zabezpieczyc sie przed obrazeniami brzucha, plecow oraz klatki piersiowej, uzywajac kamizelki kevlarowej:


-gdyby napastnikow byloby maksymalnie 3 i znajdowaliby sie w odleglosci 1.5 metra, polecam krotki noz bojowy:


-gdyby ilosc napastnikow przekraczala 3 i znajdowali sie w odleglosci ponad 2m, warto zaopatrzyc sie w m249:
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 17-11-2005, 14:20   #34
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Według mnie, jeśli ktoś zaczepia innych bez większego powodu, to napewno ma grupę kumpli-debili, którzy leją innych o byle co. Więc najlepszym rozwiązaniem jest pójście do dyrektorki. Kolesie odpuszczą na 90%. Mi się jeszcze nie zdażyło, żeby ktoś mnie tak agresywnie zaczepił...
Rethfing on Aldora jest offline  
stary 17-11-2005, 15:54   #35
kaczi
Użytkownik Forum
 
kaczi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Daleko Ci do mnie. Sklep: Skate Shop.
Wiek: 33

Posty: 949
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do kaczi kaczi ma numer GG 4029572
Domyślny

Pójscie do dyr. itp.
Dobrze, może i ich wyrzuci ze szkoły. Ale co potem? Będzie sobie spokojnie wracać i zostanie napadnięty. Lepsze to rozwiązanie? Nie.

I do tych co sądzą, żeby wziął broń:
Taa.. Zobaczy jakaś banda drechów, że ma nóż to pomyślą że kozak i go pobiją...
__________________
~~Wieczny Szejk of Oldschool's maniacs~~

Jestem jaki jestem to fakt
Lubie kiedy buja sie mój świat
Poruszam sie raz w przód raz w tył
Ja piłem, pije i będę pił
Historii mojej nie pozna nikt
Znów świat się buja a ja z nim
To nie jest wyścig , to nie próba sił
Ja piłem, pije i będę pił.

kaczi jest offline  
stary 17-11-2005, 16:14   #36
ogorek
Użytkownik Forum
 
ogorek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: BUCKETHEADLand

Posty: 251
Stan: Na emeryturze
Problem kill all the shit on the world

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anteks
@Ogorek
Najpierw to głupoty pisałeś, a teraz...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaczi
Pójscie do dyr. itp.
Dobrze, może i ich wyrzuci ze szkoły. Ale co potem? Będzie sobie spokojnie wracać i zostanie napadnięty. Lepsze to rozwiązanie? Nie.
jesli twoj ojciec z nim pogada to watpie zeby cie pobili... no chyba ze jest z niego totalny debil. jesli jednak tak sie stanie to albo uciekasz, albo sie bronisz
[ knife party ]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaczi
I do tych co sądzą, żeby wziął broń:
Taa.. Zobaczy jakaś banda drechów, że ma nóż to pomyślą że kozak i go pobiją...
a ty to pewnie chodzisz tylko w miniowkach i nie wiesz co to kieszen i ze mozna do niej cos wsadzic

wracajac do broni to tu bardzo przydatny moze okazac sie nawet telefon komorkowy. jesli kolo jest sam to wyciagasz szybko telefon, robisz zamach i z calej sily walisz w glowe. jesli z robisz to odpowiednio mocno to koles straci przytomnosc a mozliwe nawet ze stanie mu sie cos duzo bardziej przykrego jesli jest 2 kolesi to tez mozna sprobowac. jak 3 to juz gorzej =:/

i jeszcze jedno. zrozumcie ze nie kazdy ma takich qmpli ktorzy na kazde twoje zawolanie pujda i zleja kogo zechcesz...
__________________
Ja tylko na chwilę... [mam nadzieję]
ogorek jest offline  
stary 17-11-2005, 19:37   #37
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Jest także bardzo przydatny cios, bez używania jakichkolwiek przedmiotów, mianowicie uderzenie otwartą dłonią w okolice ucho-skroń. Jeśli zrobisz to bardzo mocno ogłuszysz kolesia. No albo zamiast tego, jeśli go walniesz odpowiednio mocno w nos, i mu poleci krew, koleś być może się troche zniechęci.
Pamiętam jeszcze taki cios z filmu "The New Guy" (Nowy Koleś). Ustawiałeś ręce jak szpony, czyli wierzchnią stroną do siebie, krzyczałem "TIGER CLAWS !!!!" (Szpony Tygrysa), po czym waliłeś kolesia w krocze, gdy ten łapiąc się rękami w tamto miejsce schyla głowe, ty walisz mu z kolanka prosto w nos. Jeszcze nie próbowałem bo agresywny nie jestem, lecz myśle, że zawsze coś może zdziałać
Ale najlepiej do dyrektorki...
Rethfing on Aldora jest offline  
stary 17-11-2005, 19:55   #38
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Pierwszy, i mam nadzieje nie ostatni raz popieram Cię Badzio.

Wrrr!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dechsta
Humh., Ja osobiście za taki tekst już bym ci wy... uderzył :>
A co byś wybrał?
Żeby ci naa... pobili czy iść zaje... sprzedać*?
Ja tam bym wolał żeby mi naje... pobili.., ale do takiej sytuacji chyba nie dojdzie
No ciekawe...
Ja nadal utrzymuje że wolałbym sie sprzedać niż dostać wpierdul..
Poza tym to nie ja wyszedłbym na frajera, tylko oni.

Idziesz do dyrektorki i masz spokoj... I koniec sprawy, dziękuje
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline  
stary 17-11-2005, 19:58   #39
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Najlepiej chodz w grupie kumpli , jak by cie zaczeli znowu zaczepiac olewaj ich to sie im znudzi. No a jak dojdzie do najgorszego to albo uciekaj, albo z kumplami dajcie sie w bojke niech twoi kumple zajma sie jego grupa aty ich Bossem jak wygracie to wtedy juz cie moze nie beda zaczepiac itp.

Takie troche gangsterskie, ale takie sa realia, jesli chcesz zeby sie od ciebie doczepili to musisz im dac zrozumiec ze ty nie jestes kolejna ofiara.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline  
stary 17-11-2005, 20:20   #40
Marcin wymiatacz
Użytkownik Forum
 
Marcin wymiatacz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nienapisze bo pedofili jest za duzo ;p

Posty: 92
Imię: Tajne
Profesja: Sorcerer
Poziom mag.: 46
Domyślny

Wedlug mnie masz 2sposoby.
1.Zyskac respekt, na*** jednemu z jego kumpli i moze reszta sie odczepi.
2.Sprowokuj go i jak cie udezy udawaj ze zemdlales ,a wtedy wezma cie do pielegniarki pojedziesz na pogotowie i bedziesz mugl mu zalozyc sprawe w sadzie o pobicie. Dzieki temu mozesz troche zarobic i kazdy bedzie sie bal cie udezyc .
__________________
sory za bledy
ps. mam slownik(niezamiezam go czytac )
Marcin wymiatacz jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:15.


Powered by vBulletin 3