Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-07-2006, 23:22   #921
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adu93
Siema zainteresowała mnie sprawa Spike Sworda otuż expiłem sobie na spearmenach i patrzałem dla zwały dedy wolfow SZKIELET WOLFA SZKIELET WAZY 130 cap kolo wiezy orcow jest kamienny krag i jest szkielet wolfa wazacy 100 cap wiec jest jakiss inny, A ded potwory sprzedaje sie u Toma może u niego tkwi cała zagadka ?
Niestety, Tom skupuje tylko świeże ciała wilków. Te zaś martwe wolfy są już w pewnym stanie rozkładu i nie da się ich opylić Tomowi. :-)

Poza tym, popatrz na inne tematy - o tym już wiele razy było pisane. ;-)

@ Michal9000:
Troszkę kultury, proszę. :-P
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!
Jarassimus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2006, 11:03   #922
Babel60
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No to widze ze staneliscie w martwym punkcie. Ja robilem cuda z tym wilkiem jakis rok temu wszystko co mi przyszlo do glowy sprzedawalem go jako bonus do czegos (np. rata) chodzilem kladlem go w rozne miejsca. Oprocz akcji z wilkiem przeszukalem jakies 90% wszystkich (na rooku) drzew i krzewów w nadzieji ze moze byc w nim klucz... oprocz tego przekopalem lopata wszystkie mozliwe miejsca (tylko tam gdzie sie da oczywiscie trawy nie kopalem bo to nie ma sensu) pickiem nie kopalem bo uwazam ze skoro CipSoft nie nakierowal w zadnej ksiazce na to aby kopac to nie jest mozliwe ze warunkiem na rozwiazanie qestu jest wykopanie dziury. Co do tego co stonoga mowil na poczatku mnie to zaintereseowalo pozniewaz niektorych faktow nie znalem ale popytalem kumpli (dobrych)rookslayerow i popytalem sie ich o niektore rzeczy i uwazam ze stonoga "troche" pozmyslal przedstawiajac nam te dzieje rooka itp.

Moje dwa pytania odnosnie qestu to:
a) Czy ktos wie kiedy zostala wprowadzona pacc area na rooku... w ktorym roku
b) Czy jest mozliwosc ze najpierw CipSoft dal SS na ta wysepke a qesta na niego wymyslil dobpiero po tym jak zostal stworzony pacc land co by oznaczalo ze rozwiazanie musi byc na pacc area.

Podsumowywujac uwazam ze aby rozwiac qest szukamy za daleko... bardzo daleko albo poprostu a wszystko na to wskazuje ze cipsoft zamknal ten qest w piziet kilka updateow temu a czemu nie powiedzialem tego jasno i konkretnie to nie wiem ale to moze byc jedynie ich chwyt. Ja sobie dalem spokoj z tym qestem dobry rok temu gdy zrozumialem ze nie ma praktycznie zadnego punkty zaczepienia odnosnie tego qestu historia tibia nie musi z tym byc zupelnie zwiazana a nawet watpie zeby byla...

EDIT: Konto zalozylem sobie dzis poniewaz nie pamietam passow na stare... zadko pisze na tym forum.

Ostatnio edytowany przez Babel60 - 24-07-2006 o 11:05.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 11:24   #923
Keron Trion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 13
Skille: 44/43
Poziom mag.: 3
Domyślny

Ludzie obczajcie tego SS i ogien wokol niego na nrmalny ogien mozna cos wzucic i na itemy ktore leza na ziemi to dla czego nie mozna wzucic zadnych rzeczy na ogien i SS?? wychodzi na to ze to jest kit bo na wyspe wzuci rzeczy mozna wiele ludzi bedzie nadal uwazalo ze SS mozna zdobyc ale niektorym to udowodni ze SS'a nie da sie zdobyc bo jak przejsc przez ogien jak nie mozna na niego wejsc??
Keron Trion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 11:27   #924
Picasso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 131
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yako'taka
Profesja: Druid
Świat: Unitera
Skille: -/20
Domyślny

@up

Nie da sie nic rzucil na kamien a ogien nie ma z tym nic wspolnego.

A wiecie, ze mi ze 3 lata temu przydarzylo sie cos bardzo dziwnego.
Bylem tam na trollach gdzie jest wedding ring quest.
Ktos zlurowal mino maga pod drabine i schodzac dostalem niezle combo.
Wyszedlem do gory i nagle jakis koles pisze zebym schodzil na dol bo on juz go zabil... Niby wszystko pieknie, ale cala ta jaskinia byla pusta a ten koles mial 4lv i byl na rooku (sprawdzalem na tibia.com). Skad on niby wiedzial, ze ja tam wlasnie jestem?

Wtedy dopiero zaczynalem swoja przygode z ta gra i jakos tak wyszlo, ze zmienilem server i potem juz nie gadalem z tym kolesiem.
Picasso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 11:30   #925
Keron Trion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 13
Skille: 44/43
Poziom mag.: 3
Domyślny

Jak to nie ma obczaj jak ni mozna podejs na jedna kratke do SS to jak go wziasc??
Keron Trion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 11:40   #926
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

To wszystko to legenda przecież i już wiemy dlaczego tlyko pokorny może go dotknąć. Więc nieprzejmujmy się takimi rzeczami bo może być całkiem inaczej... no dobra CipSoft stworzył bardzo trudnego qesta ale zapomniał że jak ktoś wejdzie na wyspę to go niedosięgnie. A może jak tam będziesz (w co wątpie bo wyobrażacie sobie tp na wyspę ot tak sobie i tam będziesz mógł sobie chodzić dookoła tych kamieni tralalala) ja to sobie wyobrażam całkiem inaczej - że jakiś NPC który zabrał miecz kylindrze teleportuje mnie do miejsca gzie jest np: więźienie Kylindry a potem naprzykład on sam zdejmie miecz z wyspy i włoży do jakiejś skrzyni itp a my musimy to zabrać. Tu pokazuje tlyko tak sobie ogólnie to wszystko więc nie mówie że tak jest
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 11:43   #927
adu93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Wiecie stonoga mówił że kluczem jest magia runy może Destroy Field :> nie wiadomo ale jak niemożna rzucić itema ani nic to musi być magia...A w bibliotec znalazłem książke na temat Destro Field Rune więc nie jestem pewien czy SS jest nie do zdobycia.Trzeba szukać próbować
adu93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 12:09   #928
Lady Rookstayerka
Użytkownik Forum
 
Lady Rookstayerka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006
Lokacja: Thais

Posty: 44
Profesja: Paladin
Poziom: 11
Poziom mag.: 4
Żarówka Hmmm...

Ostatnio jak chcialam wylotowac mace ze szkieleta to poszlam na teren dla pacc i mniej wiecej jak sie idzie na gobliny tylko ze trzeba isc w dul jest dziura, w niej sa szkielety a na kamieniu lezy martwe cialo a na nim jest ogien wiec ciala nie da sie otworzyc...A moze wlasnie chodzi o runy ktore niszcza ogien itd? Moze jak sie ugasi tamten ogien to moze w ciele bedzie brass armor ???? Kto wie Albo tez jest bardziej mozliwe ze jak zgasi sie ten ogien bedzie w tym ciele klucz do mino maga?? ja nie wiem Trzeba jakos poprubowac ten ogien zgasic
__________________
I Like Good Fake
Lady Rookstayerka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 12:24   #929
adu93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Bardzo całkiem możliwe jest też że historia teleportu Z Mino hell do Mintwalin jest przesądą... możliwe że w ciele jest ten klucz a klucz ten jest do Mino Maga a teleport do wysepki z SS anie do Thais... wszystko jes mozliwe wkoncu kiedys podobno ktoś znalazł spike sword a expiocy w mintwalil ludzi nie widzieli zadnego 3 lvl chodzacego sobie i wycinajacego mino moze jest jakiś ukryty quest z destroy fieldem jest to bardzo prawdobodbne te 2 quest z cialem i SS wkoncu w obydwóch trzeba użyć Destroy Fielda... Tylko pytanie skąd wziąśc tą rune
adu93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 12:28   #930
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Darujcie sobie Destroy Fieldy. Czy naprawde nikt błyskotliwy nie wpadł do tej pory na to, że trzeba mieć 3 magic level, żeby użyć tej runy...?
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.


Ostatnio edytowany przez - Prodigy - - 24-07-2006 o 13:08.
- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 13:05   #931
adu93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 10
Domyślny

To tak samo jak z tym wolfem ez jest inny niz pozostałe może ta runa też będzie inna Cipsoft może zrobić wszystko może zrobić i to... Trzeba próbować a nie spisywać wszystko na straty...
adu93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 13:12   #932
Lady Rookstayerka
Użytkownik Forum
 
Lady Rookstayerka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006
Lokacja: Thais

Posty: 44
Profesja: Paladin
Poziom: 11
Poziom mag.: 4
Żarówka Hmmm...

Hejka... Ostatnio chcialam wylotowac mace z szkieleta wiec udalam sie na pacc arena, weszlam w dziure gdzie jak pujdzie sie do gury jest dziura z goblinami, ale udalam sie w dul pozwiedzac najpierw napotkalam 2 trolle a potem zobaczylam dziure, odrazu weszlam! Byly 2 szkielety a potem na kamieniu bylo martwe cialo ktore sie pali(wiec tego ciala nie da sie otworzyc) A moze w tym ciele jest Brass armor? A moze w tym ciele jest key do mino maga? Kto wie! Ja musze pomyslec jak by ten malutki ogien mozna zgasic...(ogien jest maly a cialo zawsze swieze).Wiec Pokombinujmy jak zgasic ten ogien bo to moze byc wlasnie to
__________________
I Like Good Fake
Lady Rookstayerka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 13:49   #933
- Prodigy -
Użytkownik Forum
 
- Prodigy -'s Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2006

Posty: 575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lady Rookstayerka
Hejka... Ostatnio chcialam wylotowac mace z szkieleta wiec udalam sie na pacc arena, weszlam w dziure gdzie jak pujdzie sie do gury jest dziura z goblinami, ale udalam sie w dul pozwiedzac najpierw napotkalam 2 trolle a potem zobaczylam dziure, odrazu weszlam! Byly 2 szkielety a potem na kamieniu bylo martwe cialo ktore sie pali(wiec tego ciala nie da sie otworzyc) A moze w tym ciele jest Brass armor? A moze w tym ciele jest key do mino maga? Kto wie! Ja musze pomyslec jak by ten malutki ogien mozna zgasic...(ogien jest maly a cialo zawsze swieze).Wiec Pokombinujmy jak zgasic ten ogien bo to moze byc wlasnie to

O tym, pisałem już w tym poście.
__________________
You have the strongest armour, because you are the weakest.

- Prodigy - jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 13:54   #934
adu93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 10
Domyślny

Mozna pokombinowac, czytałem że w bearroom jest podziemny dopły wody może próbować gasić wodą no niewiem jeśli to jest mały ogień Lady na jakim serwerze grasz i jaki masz nick moze na tibi razem bysmy cos zdzialali
adu93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 14:16   #935
Lady Rookstayerka
Użytkownik Forum
 
Lady Rookstayerka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006
Lokacja: Thais

Posty: 44
Profesja: Paladin
Poziom: 11
Poziom mag.: 4
Cool :p

<----- tam sa wszystkie moje dane,swiat i nick. Sorka ze nie klikalam na magiczny przycisk "szukaj". Nastepnym razem tak zrobie bo jestem tu nowa.
__________________
I Like Good Fake
Lady Rookstayerka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 14:33   #936
adu93
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2006

Posty: 10
Domyślny

trzeba ułożyć wszystko w kupe prawda Dallheim nie pojechał nigdy na maina bo musiał szukać złodzieja złodziejem był Vendor czy Vertoth na www.tibia.pl pisze ze dixi sprzedaje na zmiane z Vendorem, vendor ukradł SS Dallheimowi ale kiedy pytam sie NPC o Vendori nikt nic nie odpowiada a przeciez ten npc istniał a Cipsoft raczej nie przeprogramował NPC Vendor złodziej SS mogł posiadać klucz do MM możliwe że te ciało może być Vendora który chciał ukryć się w podziemiach ale poległ może jakiś NPC znalazł jego ciało i rzucil na ciało ogień albo CIpsoft tak to zaprogramował żeby nie było łatwo tego klucz z ciała wziąść to moja teoria jest jeszcze 2 teoria na temat dźwigni toma obok niego pokój miał Vendom albo Dallheim niepamiętam może dziwgnia toma otwiera pokój za kratami tam Vendom też mogłw skrzyniach zostawić klucz albo coś innego...Ale mimo wszystko wydaje mi sie że te ciało które znalazłaś jest ciałem złodzieja Spike sworda i może otworzenie tego ciała to jest 90 % zrobienia tego tajemniczego questa to tylko moja teoria ale może być prawdobodobna
adu93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 14:40   #937
Seana
Użytkownik forum
 
Seana's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006
Lokacja: Gliwice RLZ ;)

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@up

Echckm... A więc tak... Vendor nie istnieje! Vendor to po angielsku sprzedawca, przeczytaj cały topic i dopiero się wypowiadaj Istnieje takie coś jak przecinek i kropka... :> Taka dobra rada na przyszłość.

@topic

A słyszeliście o Kylindrze?! Jeśli nie to warto poszukać. Może prędzej dojdziemy do celu. Ja myślę, że to Amber ukradła SS, niby wróciła z Main tratwą, ale przecież każdy z nas w życiu czasami kłamie
Seana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 14:42   #938
Lady Rookstayerka
Użytkownik Forum
 
Lady Rookstayerka's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2006
Lokacja: Thais

Posty: 44
Profesja: Paladin
Poziom: 11
Poziom mag.: 4
Król Napewno!

Masz Racje! Vendor chcial sie ukryc ze spike swordem ale szkielety go zabily, i moze ten ogien zrobil mino mag? albo Hiycanth(czy jakos tak) zeby nikt nie mogl go ukrasc? to napewno jest jakis quest tylko trzeba dluuugo myslec.... Myslmy dalej moze nam sie uda.
__________________
I Like Good Fake
Lady Rookstayerka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 14:48   #939
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Pergamin

Hmmm nareszcie temat ożył

Ludzie przeczytajcie cały temat, vendor to po angliklańsku() sprzedawca, na tibia.pl jestr źle przetłumaczone poprostu
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2006, 14:55   #940
Seana
Użytkownik forum
 
Seana's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006
Lokacja: Gliwice RLZ ;)

Posty: 9
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Mhm... Może przypomnę naszą 'ukochaną' Kylindrusię A więc wg. jakiejś tam legendy Kylindra to dziewczynka, która będąc na Rookgardzie znienawidziła wszystkich, szczególnie Cipfrienda i chciała mu wydrapać oczy czy coś w tym stylu Gdy przechodziła przez tunel na terenie PACC zobaczyła dziwną postać. Zapomniałam dodać, że Kylindra była posiadaczką SS. Tajemnicza postać zabrała Kylindrze miecz, bo ta wyrządziła nim zbyt wiele szkód. Miecz został wyrzucony na wysepkę, a Kylindrę wywieziono na Main. Chodzą słuchy, że ukrywa się gdzieś na Rooku i pomaga innym... Podejżewam, że jest to Amber! Ona wróciła z Main tratwą, co nie?! I dokładnie z Thais, tam gdzie wywieziono Kylindrę!

Editek: Przecież to u Amber można było wymienić X na język orków. Amber była przez nie więziona, a Kylindra podobno też... A może to ta sama osoba?! Kylindra zmieniła imię, aby jej nikt nie poznał i cacy xD

Ostatnio edytowany przez Seana - 24-07-2006 o 15:37.
Seana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin 3