Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 16:40   #181
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kikuslav Pokaż post
po części masz racje. z drugiej strony nawet niektórzy ateiści nie lubią pedałów więc nie mozna mowic tu o dzialaniu kosciola.
Bardzo mało jest ateistów z dziada pradziada, a średniowiecze skończyło się dawno temu - po prostu odcisnęło swoje piętno na ludziach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
Śmieszni to są twoi rodzice, którzy rozpuścili Cię jak dziadowski bicz. Stary pewnie nie chodził do kościoła i wbijał w nauke synalka. Matka próbowała coś wskurwać, ale po kłutniach z mężem też ma gdzieś to czy synalek wierzy w coś czy nie.
Tak? CO prawda w oczy kole? A Ja to p[Cenzura]e.
Cóż, nie umiesz nawet napisać 'wskórać' (i nawet nie mówię tu o 'u') bez wciśnięcia tam 'w'. Bardzo pozytywnie świadczy o tym, jakie słowa najczęściej piszesz.

Swoją drogą, jeśli dla cIEBIE katolickie wychowanie to podstawa 'nie bycia rozpuszczonym', to współczuję serdecznie. Ja przynajmniej mam swoje poglądy i swoją indywidualność, nie powielam błędów rodziców czy księdza.

Stary czy chodzi do kościoła - nie wiem, ale wątpię. Mój ojciec to człowiek inteligentny, chociaż jest ch*jem. Ale to, dlaczego tak uważam, to już nie bardzo tWOJA sprawa.

Matka do kościoła dawniej chodziła, ja zresztą też, jak byłem mały. Teraz oboje nie chodzimy i bardzo dobrze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
Nie mam zamiru się spinać jak pół furory, że co ja bym ci nie zrobił na RL. Bo szczerze mówiąc przeszedł bym obok ciebie i miał to gdzieś kim jesteś.
Zyskałeś u mnie maleńki plusik.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
Ale teraz zastanów się czy akceptójesz się takim jakim jesteś.
Uważasz mnie za plebsa. Ok. Ale bolało by cię to kim jestem.
Teraz piszemy na co mamy ochotę, poniżamy się itp. Ok.
Ale ja gaszę tą stronę i uwierz mi; mam daleko gdzieś co napiszesz na mój temat poprostu dla mnie jesteś ubogą duchowo osobą z bardzo wywyższonym ego, która poprzez swój wygląd jak i zachowanie, którym próbuje zwrucić na siebie uwagę nie jest akceptowana przez ogólne środowisko.
Jak najbardziej _jestem_ w moim środowisku akceptowany. Nie potrzebuję akceptacji wśród dresów z okolicznych dzielnic (na mojej na szczęście dresów po prostu nie ma), nikomu mającemu poczucie własnej wartości (i jakąś towarzyską ambicję) nie jest ona potrzebna. I nie mam bardzo wywyższonego ego, często zresztą siebie nie doceniam i w siebie wątpię - ale na ogół znam swoją wartość i nie boję się powiedzieć, że TAK, uważam się za człowieka inteligentnego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
A potem spójżcie w lustro i na swoich rodziców i odpowiedzcie sobie na pytanie czy chcialibyście mieszkać w Holandii albo Kanadzie i żeby wasza rodzina składało się z dwóch przedstawicieli tej samej pułci.
Owszem, nie chciałbym, żeby moi rodzice byli homo - ale to nie znaczy, że mam komuś zabraniać. Nie chciałbym też mieć brata takiego jak tY - na szczęście nie mam - ale i tak nie miałbym na to wpływu. A mój hipotetyczny brat mógłby być osobą tWOJEGO pokroju, prawo mu tego nie zabrania.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 31-01-2009 o 16:44.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 16:45   #182
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale w kodeksie chyba nie pisze ze ten kto przyjdzie pierwszy albo ma więcej dyplomów musi uzyskać prace , wydaje mi sie ze ten kogo pracodawca uzna za lepszego ten dostaje prace.
To sobie poczytaj KP. Z mojej strony eot.

down: powtorze raz jeszcze - dostales zrodlo, POCZYTAJ sobie. Nikt cIE tu nie bedzie nianczyl.

Ostatnio edytowany przez Slay - 31-01-2009 o 16:50.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:45   #183
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Owszem, nie chciałbym, żeby moi rodzice byli homo - ale to nie znaczy, że mam komuś zabraniać. Nie chciałbym też mieć brata takiego jak tY - na szczęście nie mam - ale i tak nie miałbym na to wpływu.
no to nie życz innemu co tobie nie mile ;D takie dzieci w pedalskich rodzinach tez mogły by tego nie chcieć


Cytuj:
To sobie poczytaj KP. Z mojej strony eot.
to zacytuj mi jak taki mądry jesteś gdzie pisze ze pracodawca ma wybierać tego kto ma większe wykształcenie ? pracodawca wybiera tego kto bardziej spełnia jego oczekiwania na dane stanowisko.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 31-01-2009 o 16:47.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:48   #184
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
no to nie życz innemu co tobie nie mile ;D takie dzieci w pedalskich rodzinach tez mogły by tego nie chcieć
A mogłoby im to w ogóle nie przeszkadzać. W myśl 'mogłoby' - zakażmy sprzedaży noży, ktoś może nimi kogoś zabić. I chleba, bo ktoś może karmić szczury w piwnicy i reszcie lokatorów się to nie będzie podobać. I benzyny, bo przecież co drugi nabywca zrobi przy jej pomocy koktajl mołotowa i obrzuci nim niewinnych obywateli...

... swoją drogą za legalizacją adopcji wśród (hipotetycznych...) małżeństw homoseksualnych nie jestem. Ale takowe małżeństwa mi w ogóle nie przeszkadzają i w sumie bardziej o tym był zacytowany przez Ciebie fragment posta.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:53   #185
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
to zacytuj mi jak taki mądry jesteś gdzie pisze ze pracodawca ma wybierać tego kto ma większe wykształcenie ? pracodawca wybiera tego kto bardziej spełnia jego oczekiwania na dane stanowisko.
Pozwól, że wyręczę Slay'a.


"Jakakolwiek dyskryminacja w stosunkach pracy, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania zwłaszcza polityczne i religijne oraz przynależność związkową jest niedopuszczalna" (art. 11.3 KP).
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:54   #186
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
zapomniales dodac ze hitler mial korzenie zydowskie, w sumie on chyba nie nawidzil siebie, chcial zniszczyc wszystko co go przypominalo. Typ aryjski wogole sie nie imal do niego, zydow nie nawidzil itp
I prawdopodobnie tak samo jak z Hitlerem jest i z forumowymi hejterami. Uraz z dzieciństwa/tatuś który porzucił rodzinę dla kolegi. Wszystko ma gdzieś początek.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a jak umrę stanę u bram Walhali i krzyknę ze walczyłem !
I usłyszysz dumną odpowiedź: ''walczyłem!''. Durne echo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kikuslav Pokaż post
po części masz racje. z drugiej strony nawet niektórzy ateiści nie lubią pedałów więc nie mozna mowic tu o dzialaniu kosciola.
Duża część ateistów bierze taki ''powrót do korzeni''. Ja mam penisa, ja zapładnia kobietę, ona wychowuje moje potomstwo. Nijak w tym planie nie mieści się homoseksualista.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
a ten 1% to My.
Chłopie, jesteś w mniejszości!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yakky Pokaż post
To jest tibia.pl i ty chcesz tu inteligentnej wymiany poglądów?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
dlatego ze mam swoje poglądy i sie ich trzymam.
Zwalczacie się wzajemnie? Czy wy czasami nie walczyliście po jednej stronie?

Kłóćcie się trochę wolniej i trochę mniej obszernie bo ciężko być na bieżąco.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 16:57   #187
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarna_Mamba Pokaż post
Pozwól, że wyręczę Slay'a.


"Jakakolwiek dyskryminacja w stosunkach pracy, w szczególności ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania zwłaszcza polityczne i religijne oraz przynależność związkową jest niedopuszczalna" (art. 11.3 KP).

ale oficjalnym powodem będzie to ze znalazłem kogoś kto lepiej spełni moje oczekiwania na danym stanowisku.

tak samo jak biorą do pracy po znajomości , kto im udowodni ze dana osoba nie będzie spełniać oczekiwań pracodawcy?


Cytuj:
I usłyszysz dumną odpowiedź: ''walczyłem!''. Durne echo.
nie , usłyszę glosy setek wojów którzy otworzą bramy i razem będziemy zasiadać przy stole jeść i chlać do opadłego

Cytuj:
Uważasz, że sądy i prawnicy są głupi?
nie , ale na jakiej podstawie stwierdza ze OSOBIŚCIE uważam ze pracownik xxx (biały) lepiej spełni MOJE oczekiwania w stosunku do pracy niż pracownik zzz (jakiś inny)

nie będą mieli podstaw bo nikomu nie powiedziałbym nie biorę ciebie bo jesteś czarny , po prostu wzia bym wszystkie podania o prace , i powiedział ze zadzwonię do osoby która jest najlepsza. A mój wybór byłby moja sprawa
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 31-01-2009 o 17:04.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 17:01   #188
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale oficjalnym powodem będzie to ze znalazłem kogoś kto lepiej spełni moje oczekiwania na danym stanowisku.

tak samo jak biorą do pracy po znajomości , kto im udowodni ze dana osoba nie będzie spełniać oczekiwań pracodawcy?
Uważasz, że sądy i prawnicy są głupi?
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 17:02   #189
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale oficjalnym powodem będzie to ze znalazłem kogoś kto lepiej spełni moje oczekiwania na danym stanowisku.
"Oficjalnym powodem" to bedziesz mogl sie podetrzec. Ale co ja sie bede produkowal - jesli jakims cudem uda cI sie zalozyc wlasna firme, to sie predzej czy pozniej przekonasz, jak to jest w rzeczywistosci...
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 17:09   #190
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
"Oficjalnym powodem" to bedziesz mogl sie podetrzec. Ale co ja sie bede produkowal - jesli jakims cudem uda cI sie zalozyc wlasna firme, to sie predzej czy pozniej przekonasz, jak to jest w rzeczywistosci...
ale ja nie mam zamiaru zakładać własnej firmy ;D rozmowa była teoretyczna. chciałbym iść do wojska albo pracować w piekarni(mój zawód) albo na budowie.

PS. zaraz poleca komenty z tym wojskiem. To takie marzenie ;D ale mnie nie wezmą bo bylem już karany , a z tego co wiem to jak ktoś karany to do wojska nie biorą.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:00   #191
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
ale co wy macie za poglądy , jak można tolerować gejów ?
Jesteś bardzo ubogim umysłowo człowiekiem. Uszanuj, że ktoś ma odmienne poglądy od twoich, troglodyto.

Cytuj:
wyobraź sobie jeden z drugim ze widzicie jak wasz ojciec/brat uprawia sex z innym mężczyzna? albo wasz syn , kolega , sąsiad czy ktoś z waszego otoczenia. Wtedy tez tolerowalibyście gejów?
Jak najbardziej.

Cytuj:
nie po to Bóg stworzył Mężczyznę i Kobietę żeby łączyli sie oni z ta sama płcią.
Żebyś po śmierci, nie "obudził się" z ręką w nocniku.

Cytuj:
mnie to obrzydza i zdania nie zmienię nigdy , a jak w moim miasteczku zobaczę 2 gejów to napewno kastet pójdzie w użycie.
W tym momencie uświadomiłeś mi, że zaliczasz się do marginesu społecznego.

Cytuj:
PS. mieszkałem 2 lata za granica gdzie to było tolerowane , nie raz zwymiotowałem gdy zobaczyłem jak sie 2 chłopów całuje.
Kiedyś jadłem obiad, siedząc na sedesie (czyt. "srając").

Typowy ortodoksyjny katolik.


Cytuj:
mowie ze u mnie oficialnie gejów nie będzie , chyba ze mnie wsadza do wiezienia.
Znam gościa, który próbował pobić dwóch panów, trzymających się za rękę. Wrócił bez zęba.

Cytuj:
16 letni niszczyciel gejów się znalazł.
Wyjąłeś mi to z ust.

Cytuj:
pedarasty
Pederaści.

Cytuj:
tak są tez biali-swinie itp
Odezwał się...

Cytuj:
najlepiej było by wysiedlić wszystkich poza granice europy , gejów , murzynów arabów itp.
Ja za to, z chęcią wysiedlił bym całą pro-blokerską hołotę i nieletnich pseudo gangsterów joł joł.

Cytuj:
czy jestem jedynym, ktory uwaza, ze nawet na tym forum przydalaby sie jakas inkwizycja wyrywajaca rasistowsko-homofobiczno-pseudoindoktrynujace chwasty o IQ na poziomie pantofelka?
Nie.

Cytuj:
zabójstwo geja czy czegoś takiego = publiczna pochwala
Jesteś chorym człowiekiem.

Cytuj:
Polacy jako mniejszość we własnym kraju są gnębieni przez arabów.
Gnębili cię arabowie? Masz jakieś kompleksy? (właściwie powinno być to pytanie retoryczne)

Cytuj:
zresztą mówcie se co chcecie ja będę walczył by w moim mieście nie było takich wynaturzeń
Wobec tego rusz dupę od kompa.

Cytuj:
a jak umrę stanę u bram Walhali i krzyknę ze walczyłem !
Ogarnij się błaźnie. Gdy umrzesz, to co najwyżej zjedzą cię robaki.

Cytuj:
za 20/30 lat to wy będziecie mniejszością i to oni będą decydować o waszym losie
Lepsze to, niż żeby tacy jak ty, dorwali się do władzy.

Cytuj:
no i koniec tematu , wole trzymać sie na uboczu wśród swoich niż pracować z gejem czy murzynem.
Wobec tego sprzedawaj jabłka na straganie, w zimie przy -20 stopniach, spoglądając na Murzyna jadącego w limuzynie i przypalającego sobie banknotami cygaro, które jest warte więcej, niż tyle ile ty na tym straganie zarobisz kiedykolwiek.

Cytuj:
czy większość z was jest aż tak głupi?
Odezwał się ten inteligentny, piękny i mądry w każdym aspekcie. Słoma ci z butów wyłazi.

Cytuj:
może dlatego ze dużo ludzi z tego forum silnie próbuje mi wmówić rożne rzeczy.
Może dlatego, że zawzięcie robisz to samo?

Cytuj:
nie , usłyszę glosy setek wojów którzy otworzą bramy i razem będziemy zasiadać przy stole jeść i chlać do opadłego
Jak bym Bolszewików widział.

Cytuj:
chciałbym iść do wojska
Totalnych turbodebili do wojska raczej nie biorą.

Cytuj:
ale mnie nie wezmą bo bylem już karany
Lanie na kolanie?

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 31-01-2009 o 18:04.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:05   #192
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Up

A Ty tolerujesz homoseksualistów?

@topic

Do homoseksualistów nic nie mam, ale te parady na ulicach itd. to już lekka przesada. Tak samo adopcja dzieci przez takie związki przykładowo: Dziecko zaadoptowane przez homo~ idzie do przedszkola a tam? gdy inne dzieci dowiedzą się jakich ma rodziców to nie wiem czy się będą chciały z takim dzieckiem bawić. Chcielibyście mieć rodziców gejów? Bo ja nie.
__________________
Mistrz Offtopu.

Ostatnio edytowany przez Xelius - 31-01-2009 o 18:18.
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:06   #193
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
no to nie życz innemu co tobie nie mile ;D takie dzieci w pedalskich rodzinach tez mogły by tego nie chcieć
Jeśli dzisiaj zalegalizowałoby się adopcje dla Homo, za 20 lat nie byłoby to niczym dziwnym. Kiedyś dziwili się że można kochać czarnego, jeszcze dawniej-kogoś kto nie czci Świętowita.

Cytuj:
Duża część ateistów bierze taki ''powrót do korzeni''. Ja mam penisa, ja zapładnia kobietę, ona wychowuje moje potomstwo. Nijak w tym planie nie mieści się homoseksualista.
Natura dala też mężczyznom wciąż regenerujące się plemniki, a kobietom 9miesięczną ciąże. Wniosek jest prosty-według planu nie powinno się mieć żon, a posuwać co popadnie.

Cytuj:
nie , usłyszę glosy setek wojów którzy otworzą bramy...
...wybiegną z dzidami w spódniczkach z trawy i upieką cię na ruszcie.

Cytuj:
albo pracować w piekarni(mój zawód)
Bałbym się u ciebie kupować pieczywo. Kiedyś już był artykuł o facecie co się spuszczał do pączków...



Wnioski:
Hipotetyczni kosmici, jeśli są choć trochę inteligentniejsi od ludzi, powinni nas rozwalić zanim poznają nasz język. Nikomu kto jeszcze nas nie zna, nie życzyłbym poznać.


#Edit
@Xr3
<kłania się>
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 31-01-2009 o 18:10.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:15   #194
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Xr3
no i? mam swoje przekonania i ich nie zmienię , a karany bylem prawnie i to nie powinno cię obchodzić. jeżeli mnie geje obrzydzają to to moja sprawa , jeżeli ty ich tolerujesz to toleruj ja tylko ci powiedziałem jak by mogla (nie koniecznie ) wyglądać przyszłość jak wszyscy będziecie to tolerować , a jak jesteś gejem (w co wątpię , ale nie jestem pewien ) to życzę powolnej śmierci.

ten temat jest założony po to by każdy wyraził swoja opinie , moja jest taka ze to należy wybić i wytłuc. a wy odrazu spamujecie mnie ze jestem homofobem itp itd. taka jest moja opinia na ten temat i tyle. I mowie ze ja nie zamierzam tego tolerować co już wyjaśniłem w wielu postach w tym temacie.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:24   #195
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ty, szanowny Albertusie
zabójstwo geja czy czegoś takiego = publiczna pochwala
Niee, oczywiście że nie jesteś homofobem.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:33   #196
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
A Ty tolerujesz homoseksualistów?
Owszem, toleruję. Co do Parad Równości, to przyznam, że nie widzę w nich głębszego sensu, lecz nie dostrzegłem u siebie, żeby mi jakoś szczególnie przeszkadzały.

Cytuj:
a karany bylem prawnie
Powinni cię zamknąć w poprawczaku dla bezpieczeństwa narodowego. Przy okazji dokształcił byś się nieco pod kątem podnoszenia mydełka.

Cytuj:
jeżeli mnie geje obrzydzają to to moja sprawa , jeżeli ty ich tolerujesz to toleruj
Jeśli się nie mylę, to nazwałeś nas głupkami, ale to szczegół.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:35   #197
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

niee , nazwałem głupkami tych co mi wmawiali ze ja jestem gejem , jak zobaczysz cały temat to będziesz wiedział o kogo mi chodzi;

nie mowie ze nie jestem homofobem , bo nie lubię tego i sie boje ze to może być obok mnie (kolega jakiś co by sie okazał itp)



Cytuj:
Albertus. Postaw sie na miejscu geja.
Wolisz kobiety. Jestes zonaty i jestes happy. Idziesz na zakupy i spotykasz grupe 16-latkow. Pro mocnych gangsta, którzy są bardzo (bardzobardzobardzo) inteligentni. Nagle jeden z nich zaczyna cie bic. Tylko i wylacznie za twoja orietacje seksualna... Jest fajny?

Teraz podstaw to sobie pod homoseksualiste. Jesli masz problemy z tolerowaniem ludzi. Lecz sie.
ale ze ktoś ma żonę i dzieci to jest normalne !!!

tez ci dam takie bezsensowne porównanie

idziesz ulica i oddychasz a ktoś bije cię za to ze oddychasz bo on jest nienormalny i nie oddycha
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 31-01-2009 o 18:39.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:35   #198
CsCiacho
Użytkownik forum
 
CsCiacho's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2009
Lokacja: /\ u niego

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
CsCiacho ma numer GG 11892211
Domyślny

Albertus. Postaw sie na miejscu geja.
Wolisz kobiety. Jestes zonaty i jestes happy. Idziesz na zakupy i spotykasz grupe 16-latkow. Pro mocnych gangsta, którzy są bardzo (bardzobardzobardzo) inteligentni. Nagle jeden z nich zaczyna cie bic. Tylko i wylacznie za twoja orietacje seksualna... Jest fajny?

Teraz podstaw to sobie pod homoseksualiste. Jesli masz problemy z tolerowaniem ludzi. Lecz sie.
CsCiacho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:35   #199
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Jestem tolerancyjny, a homoseksualizm uważam za chorobę, którą należy leczyć i to od chwili pierwszych objawów.
- od razu uprzedzam, że nie jestem za prześladowaniem, wyzywaniem, czy krzywdzeniem fizycznym tych ludzi, bo to są ludzie tylko, że chorzy.

Ostatnio edytowany przez S-75 - 31-01-2009 o 18:43.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-01-2009, 18:40   #200
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
Jestem tolerancyjny, a homoseksualizm uważam za chorobę, którą należy leczyć i to od chwili pierwszych objawów.
Pogadaj z jakimkolwiek psychologiem, każdy Ci powie, że homoseksualizm, to nie jest choroba. Istnieją trzy orientacje seksualne, a nie jedna, w związku z czym żadna nie powinna być nazywana chorobą. Nie da się wyleczyć z homoseksualizmu.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:25.


Powered by vBulletin 3