Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-12-2006, 22:20   #1
Pawciooo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 104
Domyślny Pytanie Laguna Island

Nie wiedziałem w którym dziale dlatego w tym umieszczam, chciałbym pójść poexpic na Laguna Island (wiem ze trzeba questa wykonac) bo jezeli sie nie myle sa tam thornback tortoise i chodzi mi o to ze czesto widzialem ludzi ktorzy szli tam lub wracali i podrodze spotykali quary, dlatego boje sie tam troche isc i tu jest moje pytanie czy te quary respia sie po drodze do żółwia (dobrze chyba mowie) ktory przenosi na Laguna Island, czy są tam zlurowane (wiem ze jest antyluring) i jakie quary moge tam spotkać zlurowane bądz zrespione
Pawciooo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2006, 22:51   #2
Lifter
Użytkownik Forum
 
Lifter's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 412
Domyślny

Quary o ile mi wiadomo występują tylko pod wodą i jak jest najazd na Liberty Bay. Po drodze do żółwia masz tylko malutkie żabki, raty, waspy, może tygrysa...
__________________
Keylogger tygodnia:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasisok
Witam jesli ktos chce obejrzec film solo dmeon 70 lvl sorcerer link daje
***
Uwaga moze wystapic trojan albo keylogger w nie ktorych anty wirach bo w exe dodałem film by był lepszy efekt jak i dzwieku i graficzny
Lifter jest offline  
stary 31-12-2006, 00:22   #3
Kasztaniaczek
Zbanowany
 
Kasztaniaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Łodź

Posty: 978
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 65
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawciooo Pokaż post
Nie wiedziałem w którym dziale dlatego w tym umieszczam, chciałbym pójść poexpic na Laguna Island (wiem ze trzeba questa wykonac) bo jezeli sie nie myle sa tam thornback tortoise i chodzi mi o to ze czesto widzialem ludzi ktorzy szli tam lub wracali i podrodze spotykali quary, dlatego boje sie tam troche isc i tu jest moje pytanie czy te quary respia sie po drodze do żółwia (dobrze chyba mowie) ktory przenosi na Laguna Island, czy są tam zlurowane (wiem ze jest antyluring) i jakie quary moge tam spotkać zlurowane bądz zrespione
nie ma tam nic :O
Kasztaniaczek jest offline  
stary 31-12-2006, 01:15   #4
Korondon
Użytkownik forum
 
Korondon's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bland
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Coś ci sie zdaje chyba bo tam nic strasznego po drodzie nie ma
Korondon jest offline  
stary 31-12-2006, 01:26   #5
Bloodmoon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Krk
Wiek: 41

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bloodmoon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Old Camp
Świat: Elera
Poziom: 116
Skille: 96/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Idąc na Laguna Island możesz spotkać Quary Scouty tylko wtedy, kiedy wcześniej była informacja o najeździe. Nie masz co się bać, że trafisz na nie przez przypadek. Jeżeli chodzi o powrót to już inna sprawa. Czasami Quary Scouty pojawiają się na północ od miasta Liberty Bay bez komunikatu. Nie ma ich dużo ale mimo wszystko mogą stanowić zagrożenie dla nieprzygotowanego gracza. W czasie powrotu zalecam ostrożność. Przy czym trzeba pamiętać, że one pojawiają się tam naprawdę rzadko
Bloodmoon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:30.


Powered by vBulletin 3