Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Iridia

Notki

Iridia Wydarzenia ze świata Iridia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-12-2008, 23:33   #7921
-Phoenix-
Użytkownik Forum
 
-Phoenix-'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 322
Stan: Usunięty
Domyślny

Pokazał wam, że wbrew wam wszystkim (polaczkom of plboruta) umie wbić 100lvl i wielu z was tego nie osiągnie, gratuluje Emeric - szczerze chociaż się nie znamy i cisnij tam dalej tych leszczy
__________________
W obronie krwi dla której dziś tak wiele znaczysz - on poświęcił wszystkie swoje dni..

Szczery[*]
-Phoenix- jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-12-2008, 23:56   #7922
Galera_Warrior
Użytkownik Forum
 
Galera_Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007

Posty: 696
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
wow, pochwal się jeszcze huj wie czym.
teraz jesteś bogiem, wbiłeś 100 lv ! OMG! WOWOWOW ŁĄŁĄĄŁALALONEONEONOENOENOE!!!11!!!!!!1ONEONEONE

a teraz tak na poważnie, co chciałeś zdziałać tym screenem? że jesteś mastah pro i umiesz expić na pikselkach? no to szacun, pewnie koledzy z bloku jebią ci allachy bo jesteś kul !

sranie typu kupiłes/wybociłes chara, sharowałeś, albo od*******ałeś nolajfa 24/365 jest gorsze od filmiku 2girls1cup(polecam buahahaha). Co z tego, że ktoś kupił chara, albo wbił 33 lewik, każdy ma swój własny styl gry-.-

ale trzeba być kul, i stosować się do ogólnej zasady miałeś poniżej 100lew to jesteś nikim, nie wniosłeś nic do gry, nie brałeś udziału w wojnie, nie zrobiłeś nigdy poważnej akcji, ale to ja jestem kul, wbiłem 100 lew, szpanik przed kolegami na dworze, a teraz na forum powyciskać nobom że nie wbili takiego lewa co ja i do tego pierdolą o wojnie a nic o niej nie wiedzą. Wypłaciłem się kilka razy, wiem co to wojna/pokazałem klasę na wojnie, przegrywając bitwę o server 4 razy SUPAH!
Co pokazalem tym ssem? To ze taka pizda jak ty gadasz wciaz o tym jakie te piksele sa takie i owakie, a mimo wszystko caly dzien spedzasz na forum. A moze bardziej zabolalo to ze ty nigdy nie widziales jeszcze trzy cyfrowej liczby u swojej postaci?
__________________


Notka

Od zawsze... Na zawsze... Łódzki KS
Galera_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 10:25   #7923
ZwirekM
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2006

Posty: 71
Domyślny

A mnie boli to ze masz w podpisie jakies gowno "łks ultras" czy huj wie co to.

To patrz: Albo masz 13 lat i twoi koledzy z pod bloku pozwolili ci umiescic ze jestes ultrasem łkasu co jest gowno prawda albo masz 18 lat + jestes ultrasem elkaesu i na*******asz w tibie HAHAH powiem ci ze ladnie masz w glowie.

Boze jak mnie rania ci internetowi napinacze :[

Smiem twierdzic ze Emeric Luca to jest Wodny Spawacz on tez jest za łks'em

Co do 100 lvl'a - my oprocz expienia widzimy tez inny sens tej gry jaka jest boruta i to nie tylko w carlin... Dziwnym trafem ostatnio na thais padlo kilka KOZAKOW thais i teraz siedza cicho.

Emeric wpadnij kiedys do carlin tylko we 2 z vironem albo bierz tez helsina Jak juz wczesniej wspomnialem Mendill wszystkich polaczkow ma gleboko wiec chill. Poprostu miesza was z gownem. Ale nie wy "przyjaciele"
ZwirekM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 10:45   #7924
Galera_Warrior
Użytkownik Forum
 
Galera_Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007

Posty: 696
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZwirekM Pokaż post
A mnie boli to ze masz w podpisie jakies gowno "łks ultras" czy huj wie co to.

To patrz: Albo masz 13 lat i twoi koledzy z pod bloku pozwolili ci umiescic ze jestes ultrasem łkasu co jest gowno prawda albo masz 18 lat + jestes ultrasem elkaesu i na*******asz w tibie HAHAH powiem ci ze ladnie masz w glowie.

Boze jak mnie rania ci internetowi napinacze :[

Smiem twierdzic ze Emeric Luca to jest Wodny Spawacz on tez jest za łks'em

Co do 100 lvl'a - my oprocz expienia widzimy tez inny sens tej gry jaka jest boruta i to nie tylko w carlin... Dziwnym trafem ostatnio na thais padlo kilka KOZAKOW thais i teraz siedza cicho.

Emeric wpadnij kiedys do carlin tylko we 2 z vironem albo bierz tez helsina Jak juz wczesniej wspomnialem Mendill wszystkich polaczkow ma gleboko wiec chill. Poprostu miesza was z gownem. Ale nie wy "przyjaciele"
1. Ultrasem nie jestem, lecz mimo wszystko interesuje sie tym ruchem.
2. W carlin bylem wczoraj 2 razy, i jakos zadna pipa mnie nie ubila. Probowaliscie zrobic glupiego trapa przy statku na Isle of Kings, ale poziom waszej inteligencji dorownuje zeru wiec nikt nie padl.
3. Naucz sie troche szacunku szczylu, bo kiedys w zyciu sie przejedziesz nie raz.
4. Ponawiam moje pytanie, jezeli te "piksele" sa takie zle, po co spedzasz na forum cale zycie? Kompleksy? Szukasz przyjaciol?
__________________


Notka

Od zawsze... Na zawsze... Łódzki KS
Galera_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 11:23   #7925
Adedin
Użytkownik Forum
 
Adedin's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 289
Stan: Na Emeryturze
Imię: Adedin
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 31
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galera_Warrior Pokaż post
1. Ultrasem nie jestem, lecz mimo wszystko interesuje sie tym ruchem.
2. W carlin bylem wczoraj 2 razy, i jakos zadna pipa mnie nie ubila. Probowaliscie zrobic glupiego trapa przy statku na Isle of Kings, ale poziom waszej inteligencji dorownuje zeru wiec nikt nie padl.
3. Naucz sie troche szacunku szczylu, bo kiedys w zyciu sie przejedziesz nie raz.
4. Ponawiam moje pytanie, jezeli te "piksele" sa takie zle, po co spedzasz na forum cale zycie? Kompleksy? Szukasz przyjaciol?
ad. 1
to po chuj masz w podpisie, ze jestes ultrasem?
ad. 2
jestes kolejnym cfaniackiem ktory raz uciekl i teraz bedzie nam pisal na forum ze jaki to jest pro - gz
ad. 3
do twojej wiadomosci Zwirek nie jest juz "szczylem"
ad. 4
wchodze na forum poniewaz lubie pona*******ac z takimi bukietami(pozdro dla Ridofa) jak ty nie wchodze tutaj co 1h, mam ustawione autologowanie, forum jest duze wiec moge przegladac tysiace tematow/postow tutaj

btw
gra tibia jest jak kazda inna gra mmorpg, masowe lvl up. A gdy tylko odcina ktos sie od tego, zabija etc. zaczyna sie ostra napinka ludzi ktorzy tak niestety nie moga :< tak wiec to ty tutaj masz jakies kompleksy. Tak przez tibie poznalem kilku ciekawy ludzi, nawet kilkunastu i nie musialem przy tym miec supah lvla. Tak wiec skoncz pierdolic o kompleksach bo ich nie mam i zacznij myslec nad swoimi postami. -.-
__________________
Zapraszam do grupy Camera Obscura
a tutaj nasze forum

http://www.youtube.com/watch?v=Aew5QRKPHGc

Ostatnio edytowany przez Adedin - 18-12-2008 o 11:27.
Adedin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 11:31   #7926
ZwirekM
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2006

Posty: 71
Domyślny

Napisze to 10000 raz z kolei.

Mowisz ze nasz poziom IQ dorownuje 0? Sadze ze ponad 50 % ludnosci na iridi miala stycznosc z nami padla bądz tez uciekla. Najlatwiej jest napie... ciagle na kogos ze nie ma pvp ze jestesmy ciotami. Najpierw zeby napie.rdalac to trzeba cos pokazac. Tak wiec udowodnijcie ze jestescie przynajmniej na niskim poziomie a dopiero pozniej oceniajcie.

Bongo : Bardzo Ogarniety Nadzwyczaj Grozny Osobnik.

My cos przynajmniej robimy... nara :*

Chory jestem a ten jeszcze mnie w*****a
ZwirekM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 13:42   #7927
Abdulwisimulacha
Użytkownik Forum
 
Abdulwisimulacha's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2008
Lokacja: wlkp

Posty: 57
Imię: D-A
Profesja: Royal Paladin
Gildia: bango them
Świat: iridja
Poziom: 40
Skille: 65
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZwirekM Pokaż post

Chory jestem a ten jeszcze mnie w*****a
tez jestem chora, ale przystawiłem sobie łóżko do kompa, żebym mógł napinać w piksele, żeby mieć 100 lvik i wstawic ssa na forum Kropka
__________________
17:11 Dalad Brie [102]: ja z pogrzebu niedawno wrocilem
17:11 Dalad Brie [102]: ojciec qmpla padl
17:11 Elite Vlood [126]: na czym?


__________________

12:00 Ziomster Warior [83]: Jestesmy dziecmi Bozymi, i osmielamy sie mówic...
12:00 Ziomster Warior [83]: Cipsoftcie nasz, ktory jest w niemczech
12:01 Ziomster Warior [83]: swiec sie tibia twoja..
12:01 Ziomster Warior [83]: przyjdz updejty twoje


__________________


00:20 Mewtu [201]: u is a big lame
Abdulwisimulacha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 15:21   #7928
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Heh dupki Heh Heh Heh co tam !?!?!?!?!?!?!?!?!?!
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 15:55   #7929
Rzolniez
Użytkownik Forum
 
Rzolniez's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2006
Lokacja: Żory

Posty: 199
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Rzolniez ma numer GG 5516975
Domyślny

Fenix : FAIL ujawnił sie tak ze dal mi passy a ja zamiast expic poszedłem pekowac

Tak ogólnie Fenix to popatrz na to co ty robiłeś i dopiero się odzywaj.
__________________
"Pożyjemy Albo Nie"
"Żołnierze nie umierają oni idą do piekieł żeby sie przegrupowac"
"I Kiedy Stanie w ogniu dom uciekaj Bracie stąd bo Strzelają"
Rzolniez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 16:01   #7930
Prawda_w_oczy
Użytkownik Forum
 
Prawda_w_oczy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Venore

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Huxy
Profesja: Knight
Gildia: BA
Świat: Iridia
Poziom: 203
Skille: 94/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

Gz Luca Nie przejmuj sie nobasami, bo to jest mala grupka forumowiczów, którzy to forum uważają za swoje, <jak nikt tu nie pisze to oni do siebie "pozdrófki ślą">

@Ripper > "nie lizalem nigdy Szwedów!!" Nie kurw@, JA JUŻ NIE PAMIĘTAM, ŻE ELASTORM TO ZE SZWECJI JEST!! "Rusz mnie a elastorm was ujebie" "NIE LIZALEM SZWEDÓW" "ZAPŁACIŁEM TAK SOBIE 700k PAYMENTA o tak bo mi nie zależy na graniu!!"

@Bongo: Huja robicie swego nie znacie!

Banda nobków, "wpadnijcie do Carlin!" "Nie Tylko Carlin ale też Thais!"
Kurw@ Wpadnijcie moze na Edron co cwaniaczki? NOby nawet na pacc nie maja , ich najlepszym atakiem to runy bo facc może używać.

I znowu mi sie nasuwa "WPadaj do Carlin pokażemy ci"
Carlin to miasto nobów i tyle, nie tylko na Iridii ale i na wszystkich światach. Szukasz nobów> wpadaj do carlin. Normalny gracz tam nie chodzi bo nie ma po co

Wasze "akcje ograniczają się do logniecia na "milion" nobcharów z rezydencja w carlin. Co ktos go ubije to zaraz wraca zaraza.
I co to te wasze akcje? Stoicie i czekacie az nobki wypchna do was strapowana ofiare, wy stoicie na 1 sqm I spam run (Nierzadko a ostatnio co akcje to padacie jak szmatY) Straszliwie to trudne jest.
Prawda_w_oczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 16:09   #7931
Galera_Warrior
Użytkownik Forum
 
Galera_Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007

Posty: 696
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adedin Pokaż post
ad. 1
to po chuj masz w podpisie, ze jestes ultrasem?
ad. 2
jestes kolejnym cfaniackiem ktory raz uciekl i teraz bedzie nam pisal na forum ze jaki to jest pro - gz
ad. 3
do twojej wiadomosci Zwirek nie jest juz "szczylem"
ad. 4
wchodze na forum poniewaz lubie pona*******ac z takimi bukietami(pozdro dla Ridofa) jak ty nie wchodze tutaj co 1h, mam ustawione autologowanie, forum jest duze wiec moge przegladac tysiace tematow/postow tutaj

btw
gra tibia jest jak kazda inna gra mmorpg, masowe lvl up. A gdy tylko odcina ktos sie od tego, zabija etc. zaczyna sie ostra napinka ludzi ktorzy tak niestety nie moga :< tak wiec to ty tutaj masz jakies kompleksy. Tak przez tibie poznalem kilku ciekawy ludzi, nawet kilkunastu i nie musialem przy tym miec supah lvla. Tak wiec skoncz pierdolic o kompleksach bo ich nie mam i zacznij myslec nad swoimi postami. -.-

HAHAHAHAH!! Ty albo jestes glupi albo udajesz. Gdzie w podpisie masz napisane "JESTEM ULTRASEM"? Jest jedynie avatar z napisem ultras co nei swiadczy ze nim jestem, idz wroc kurvva do szkoly bo widze ze z inteligencja to u ciebie slabo. Po drugie te "wielkie" bongo jest takie mocne, bo ubije 1, moze 2 osoby po czym padaja wszyscy. Kozaczycie jedynie w Carlin i AB (no i teraz raz Thais) a jak wyszliscie na PACC odrazu ciezki wpierd0l (np Kurumai, Bard Argon czy Xermvis), wiec skoncz opowiadac bajki jaki to ty jestes fajny, bo jestes nikim i wiesz ze insteniejesz tylko wsrod 30 leveli.
__________________


Notka

Od zawsze... Na zawsze... Łódzki KS
Galera_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 16:57   #7932
ZwirekM
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2006

Posty: 71
Domyślny

Za to wy jestescie zajebisci. Macie 100 lvl'e macie "friendow ze swe , br" chodzicie z nimi na potforki questy a oprocz tego to co?! Boicie sie zlapac pz albo pytacie sie aynamy itp czy mozna laskawie zrobic pz zeby hunta nie bylo...

No nie ran mnie ale takie cos to jest obraza samych siebie. Ile kurwa dni , miesiecy mozna byc na czyjes zawolanie? Moge ci zapewnic ze polowa z nas miala zblizone lvl do 100 ale znudzilo im sie ciagle bycie na samym dnie. Na dnie na ktorym wy od dawna jestescie. Pozdrawiam Czule

Sadze ze nie dogadamy sie. Ja nie pisze tego offence poprostu pisze prawde patrzac neutralnie.
ZwirekM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 17:21   #7933
Akunis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Nigdzie

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arkanium
Świat: Iridia
Poziom: 113
Skille: ~
Poziom mag.: 76
Domyślny

Skoro na Karlinie cie nie zabili to moze idz na Bansze Klest i tam cie kurumai zabije napewno . Lamersie ;]

Pozdrawiam.
__________________
Let's dance..
Akunis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 17:29   #7934
-Phoenix-
Użytkownik Forum
 
-Phoenix-'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 322
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzolniez Pokaż post
Fenix : FAIL ujawnił sie tak ze dal mi passy a ja zamiast expic poszedłem pekowac

Tak ogólnie Fenix to popatrz na to co ty robiłeś i dopiero się odzywaj.
Co zrobiłem? Ano zrobiłem was wszystkich w chuja i wbiłem 100, chociaż Kucharz przysiągł mi na Phoenixie, że jej nigdy nie zrobie; żadnym charem <3
__________________
W obronie krwi dla której dziś tak wiele znaczysz - on poświęcił wszystkie swoje dni..

Szczery[*]
-Phoenix- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 17:34   #7935
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

@prawda w oczy.

Ile razy od nas padles, badz jak bardzo Ci zaszkodzilismy, ze tak o nas piszesz?
My zabijamy- padamy, zabijamy- padamy i nikomu to nie przeszkadza, zawsze po akcji nawet nieudanej jest smiech i tyle, a Ty nigdy nic nie zrobiles, nie walczyles i jest Ci poprostu zal, ze nie mozesz tak jak my

Galera gz lv
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 18:19   #7936
Galera_Warrior
Użytkownik Forum
 
Galera_Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007

Posty: 696
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akunis Pokaż post
Skoro na Karlinie cie nie zabili to moze idz na Bansze Klest i tam cie kurumai zabije napewno . Lamersie ;]

Pozdrawiam.
Hahaha piesku, to ja mam was szukac czy wy mnie? To ze raz w tygodniu ubijecie jedna osobe nie znaczy ze jestescie pro, bo jak wyzej pisalem jestescie nikim, a ubijac potraficice tylko na faccowskich terenach gdzie roi sie (!!) od noobow, noob charow. I tak jak tez pisalem, wystarczyly 2 albo 3 dni i odrazu "wpjerdol" wylapaliscie na paccu

@Meton
Dziekuje
__________________


Notka

Od zawsze... Na zawsze... Łódzki KS

Ostatnio edytowany przez Galera_Warrior - 18-12-2008 o 18:20.
Galera_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 18:35   #7937
Meteon!
Użytkownik Forum
 
Meteon!'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 36

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Iridia
Domyślny

Wiekszosc z nas nie ma pacc, nie mow, ze jestesmy niczym bo robimy wiecej na tym servie niz Ty i pozostale polaczki, na ktore kebaby maja wyjebane.
__________________
_/ BW

//Metek.
Meteon! jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 18:48   #7938
Galera_Warrior
Użytkownik Forum
 
Galera_Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007

Posty: 696
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Meteon! Pokaż post
Wiekszosc z nas nie ma pacc, nie mow, ze jestesmy niczym bo robimy wiecej na tym servie niz Ty i pozostale polaczki, na ktore kebaby maja wyjebane.
A co takiego robicie? Ubijecie szweda raz na tydzien? No i co? On na drugi dzien ma odrobiony lv i na was wyjebane. Wy padacie i nie odrabiacie, i co najgorsze uwazacie sie za bogow i kozaczycie do kazdego, co was kiedys zgubi (moze i nawet juz was zgubilo, bo ciagle widze wasze deady).
__________________


Notka

Od zawsze... Na zawsze... Łódzki KS
Galera_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 18:52   #7939
Akunis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2007
Lokacja: Nigdzie

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Arkanium
Świat: Iridia
Poziom: 113
Skille: ~
Poziom mag.: 76
Domyślny

@3^ ty ich skoro jestes taki masta !
Nie bij ok ? bo pojde sie ded in rel ;/
__________________
Let's dance..
Akunis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 19:34   #7940
Prawda_w_oczy
Użytkownik Forum
 
Prawda_w_oczy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2008
Lokacja: Venore

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Huxy
Profesja: Knight
Gildia: BA
Świat: Iridia
Poziom: 203
Skille: 94/92
Poziom mag.: 9
Domyślny

@ Galena

Nie ma sensu z nimi gadac, oni naprawde wierzą, że są jakąś super siłą na iridii.


@ Bongo. Wy naprwade tak myslicie. Poczytajcie swoej posty. Kazdej osobie piszecie Ze ona na iridii nic nie zrobila, nic nie znaczy. Ze same lizodupy. A tak nie jest. Niektorzy po prostu chca grac, zeby sie dobrze bawic nie trzeba pkowac. Mowicie ze kazdy wam zazdrosci bo wy mozecie pkowac kogo chcecie.
Wy juz nie macie wyboru. Owszem mozecie sobie pkować ale spróbojcie cos poexpic, zaraz was ubija


Meteon pisze co wy nie robicie dla iridii. No żal. Nic nie robicie. Ubijacie jakiegos nobka biegniecie do kanałów Carlin modląc się, żeby nobki wytrzymaly. To nie jest powód do chawały . chowacie się jak szczury. co z tego że bijecie szwedów? Szwedzi jak i inne narodowosci nie są źli. Wszystko zależy od czlowieka.


Ludzie, ogarnijcie sie!
Prawda_w_oczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin 3