Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-09-2008, 18:24   #1
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Pogawędki o fake'ach

Tak jak w temacie. Nie dręczy was dziwne uczucie, że dział tego forum, stanowiący swego rodzaju subkulturę, zaczyna pobumierac? Widac całą masę oznak, że coś tu się dzieje nie tak, jak powinno. Wysyp psuedo-fakeów, którymi ten dział był mękany od zawsze, zwiększa się, a na dodatek (o zgrozo!) jest akceptowany! To normalne, że żałosny, poprostu załosny fake dostaje oceny np.: 10/10!!!!? Nie, to zdecydowanie dziwne.
Mam wrażenie, że ten dział ostatnio bardziej skupia się na kłótniach i wytykaniu sobie błędów i potknięc, niż tworzeniem fejków. A to chyba dobre nie jest. Bo co chwilę spotkac można teksty "Carbon ty fujaro!111", albo "Araszel zuo ucielesione". A niech te kłótnie sobie są! To przecież forum, no nie, wymieniamy tu poglądy. Problem jest zasadniczy. Panowie się kłócą, a fake'ów jak nie było, tak nie ma. A jak już są, to nie takie, jak byc powinny.
Następna kwestia. Jakośc. Coś tu chyba jest nie tak, no nie? Odpowiedzcie szczerze, czy ostatnio którykolwiek fakestory wciągnął was tak, jak "Przygody Orca Vethiego" (to dla ludzi, siedzących dłużej), albo chociaż ten cały LoD? Mnie nie. A czy jakiś fakestory budzi takie napięcie, jak kolejne odcinki "Orców atakujących Rookgaard"? Nie! Masa "dobrych" fakeów, nie ma w sobie tego "czegoś". Taka prawda, bo czy dobry fake cechuje poprostu NASRANA masa efektów? A może "nowożytne" (tjaa, to też tekst roku) grafiki, które są wychwalane, a tak naprawdę są przeciętne?
Prawda, jest taka, że w dziale fake'ów brakuje czynnego udziału PRAWDZIWYCH fake'owców! Czynnego! Bo tu się pojawi Kalas, tu wskoczy Speed, tu Koper dostanie następnego bana, tu nawet Crowal zajrzy, tu Kedven ma multikonto, tu Sezu coś próbuje robic, DracoR nawet zajrzy, no i oczywiście Dracon, też coś napisze. Ahh, i Veruis tu wpada! No, niech będzie też Arashel (chociaż jego obecnośc w tym gronie, jest akurat dyskusyjna ^^). Ale oni albo wpadają, albo zerkają, albo zaglądają, albo tylko przelotnie coś napiszą. A to oni, i tu nie ma dyskusji, się przyczynili do tego, że w ''Fake'ach'' się coś dzieje! To oni rozwinęli fakestory, a teraz ich nie ma. Ja rozumiem, że nie ma czasu/zapału i wcale im tego nie mam za złe, ale miło byłoby ich zobaczyc, jak robią swoje fakestory, albo coś razem. Bo mi naprawdę szkoda, że się "The Truth" skończyło w środku i nic nie rusza. Na tym forum za dużo jest osób, które próbują coś robic (chwała im za to), ale nie są w stanie tym tutaj dorównac. I niech robią. Ale niech to robią spokojnie, z pokorą, a niech przestaną się kłócic i robic z siebie Bóg wie czego!
Oczywiście pomijam mały przestój w dziale, który z pewnością spowodowany jest początkiem nowego roku szkolnego. ^^
To dyskutujcie, ale błagam, nie zaczynajcie kolejnej kłótni, bo każda osoba, która tu trochę dłużej siedzi, wie kto tu jest naprawdę dobry. ^^
__________________
[FakeStory] Gra o Tron
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-09-2008, 18:35   #2
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

Emm, nie czytałem wszystkiego ;3
Po prostu nikomu się nie chce fake'ów robić. Fake'i mają swoich stałych użytkowników (It's me!!!!1111)
Żałosny fake dostaje 10/10 dlaczego? Bo jakis nowy użytkownik nie zna się na fake'ach więc ocenia 10/10 słaby fake!
Kłótnie czy nie, można krytykować, a skoro mody olewają ten dział (no dobra już nie xd) to spamować, spamujemy.
Pozatym wszystko może się kiedyś znudzić. Do fakeów zaglądam, a jako iż nie ma nic nowego - nie komentuje.
Aha, jeszcze jedno!
Cytuj:
w dziale fake'ów brakuje czynnego udziału PRAWDZIWYCH fake'owców! Czynnego! Bo tu się pojawi Kalas, tu wskoczy Speed, tu Koper dostanie następnego bana, tu nawet Crowal zajrzy, tu Kedven ma multikonto, tu Sezu coś próbuje robic, DracoR nawet zajrzy, no i oczywiście Dracon, też coś napisze. Ahh, i Veruis tu wpada! No, niech będzie też Arashel (chociaż jego obecnośc w tym gronie, jest akurat dyskusyjna ^^)
Ja kcem żeby tu był Iks-Ziroł end mi! Or hóntet on Rokgłard!

@Edit
Veruis'a mam w dupie :X Dał mi brzydkiego komenta ;3

@Edit 2
Tam gdzie zacytowałem dodaj też Gargoin'a >.<

@Edit 3
Lubie edytować ;3

@Edit 4
Joke!

@Edit 5
A może jednak?

@Edit 6
Rekoooooord!

@Edit 7
Chce do podpisu :X

@Edit 8
No dobra koniec...

@Edit 9
Muhahuauhauh nabrałem was xD

@Edit 10
Kolejny rekoooooord!

@Edit 11
Ale fajnie xD

Ostatnio edytowany przez Tana - 08-09-2008 o 19:43.
Avios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:42   #3
Veruis
Użytkownik Forum
 
Veruis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wiek: 30

Posty: 1,359
Veruis ma numer GG 5328971
Domyślny

Nie mogę się nie zgodzić z tym, co założyciel tematu napisał. Zdecydowanie nie ma juz takich faków, które wciągną oglądającego na pare godzinek. Przekładam stare fakei, nad te dzisiejsze. Bez żadnych zmasowanych efektów na obrazkach, przez które i tak nic nie widac. To co bylo naprawdę fajne, było robione w paincie, z grafikami z Tibi.

Co do nowych fakeowców... Niech robią jak umieją, może sie a nóż poprawią. Sam na początku robiłem - mówiac delikatnie - lipne fotomontaże. Moze jak im się wjedzie na ambicje, to sie poprawią? A może wtedy, gdy zaczną szukać porad u 'starszych'? Tak bynajmniej nauczyłem DracoRa.

Trochę się usprawiedliwię, czemu nie robię fakeów. Mam kilka nowych pomysłów, jednak szkołą i opieka nad pewnym klanem w grze nie pozwala mi na zebranie od nowa potrzebnych materiałów. Miedzy innymi nie robię dlatego, że mój kuzyn mi zniszczyl plytę z kopią zapasową, kiedy czysciłem dysk i zostalem bez spritów.

To chyba wszystko . Pozdrawiam.
__________________
Dziesięciu Najlepszych,

Dziewięciu można skreślic,

Bo jestem Ja,

I nie ma reszty!


Sprobuj skopiowac... : >

Veruis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:45   #4
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Czytając to, wyczuwam w twoich literach Włatce wenkla : >
@2down
Porzuciłem arachnofobię, oraz fejki, nie mam czasu.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 08-09-2008 o 18:52.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:46   #5
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Częściowo dobrze gadasz. Aktualnie dział fake'i jest zalewany przez denne fake'i oceniane na 10/10, ale jest to spowodowane tym, że żaden dobry fake'owiec, który potrafi dobrze ocenić fake'a nawet nie skomentuje. A w obecnych czasach dobrzy fake'owcy stracili zapał i nie są tak aktywni w życiu forum jak kiedyś.
Następna rzecz to fake'i napakowane efektami. Tu też się zgodzę. Teraz wszyscy starają się zrobić uberkosmiczne efekty, mimo że im to nie wychodzi. Kiedyś fake nie opierał się na efektach tylko na wciągającej fabule, a ci nowi tego nie rozumieją. Trzecia kwestia to starzy fake'owcy. Jak już mówiłem oni nie są już tak zaangażowani i niech żyją własnym życiem, ale co fakt to fakt - miło by było zobaczyć codziennie nowy post Sir Speeda czy Kopera. Narazie miejmy nadzieję, że pojawi się jakiś nowy talent i rozwinie na nowo ten dział.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:50   #6
Evil_Aragami
Użytkownik Forum
 
Evil_Aragami's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2008
Lokacja: W óhu.
Wpisy bloga: 48

Posty: 257
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aragami
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Choosen Ones
Świat: Ziemia
Poziom: 66
Skille: 66/66
Poziom mag.: 66
Evil_Aragami ma numer GG 9041627
Domyślny

Ja powiem ci tak niezgadzam się z tobą ponieważ każde pokolenie kiedyś mija
pamiętacie mistrza Avagera??.
Teraz jest nowe pokolenie:
Gargo Vasudanin itd itp
Prawda o fake jest taka : jak gargoin robił księgę losu i kedven robił swój fake pt: "Inni" wtedy niebyło nudno a ty mówisz ,że dawno niebyło fake...
Powiem po prostu:
Kalaś Speed Koper itd itp
Mają własne życie.

@Down
USUNELI....odchodze...
__________________
\G/órnik Zabrze

Ostatnio edytowany przez Evil_Aragami - 08-09-2008 o 18:56.
Evil_Aragami jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:52   #7
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Ktoś usunął piwko z dragonami, to wszyscy spierdolili.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:53   #8
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Aragami
Połowy z tego co napisałeś, nie zrozumiałem, ale trudno się mówi xD
Mistrz Avenger był mistrzem... ale chyba w częstotliwości robienia nowych fake'ów na tydzień. ^^ Co chwila nowy fake, ale trzeba przyznac, ze zawsze dobry.
Teraz czaję! xD "Książka" się skończyła tak szybko, jak upadła, "Inni" pociągnęli ciut dłużej. A Kedven ma bana za multikonto. Co nie zmienia faktu, ze byl fajnym kolesiem i jego konto umarlo dzielnie w walce z roznego typu pseudo-fakeowcami xD

@Vasu
Ja, Vasku, raczej po tej drugiej stronie stoję. ^^

@down
Tjaa, jeszcze możesz mnie zreportowac, w koncu nie dalem regulaminowych trzech obrazkow. xD
Ahh, to sie pisze Avager xD

Ostatnio edytowany przez Glannath - 08-09-2008 o 19:03.
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 18:59   #9
Lagon Night
Użytkownik Forum
 
Lagon Night's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 258
Domyślny

Dział fake'i umiera. To fakt. Jest to dla starych użytkowników (którzy dołączyli przynajmniej rok temu) oczywiste. Teraz człowiek pakuje ile się da efektów i spritów których nie ma tibii i... tyle. Nie dba o resztę. A tacy jak Avenager (dawno go nie widziałem więc mogłem przekręcić nick) od dawna porzucili ten dział. Ile ja bym dał za kontynuację "Orce atakują rookgard". A obecnie jest tak, że (trudno uwierzyć ale tak jest) część nowych userów wybiera losowe tematy (nawet te z 10 strony) i pisze we wszystkich (nawet nie czytając) teksty typu "Ale super fake, 10/10". Lizustwo jest popularne.
Może mój fake przypomni (gdy będzie) że napakowanie 100 efektów w 15 obrazkach nie jest najważniejsze.
PS. Większości przydałaby się powtórka z regulaminu - max 20 obrazków na post. Ehhh.
Edit@
Tana zmieniła 01.09.2008 regulamin i mój PS jest nieaktualny. Jakie to rzeczy się na tym świecie dzieją... (Przynajmniej nie będę musiał czterech postów na part dawać [64? obrazków w prologu])
__________________
Ignorując przeszłość, ściągasz na siebie pogardę innych.
Ignorując teraźniejszość, stajesz się leniwy.
Ignorując przyszłość, prosisz się o nieszczęście.
........................ R. Newcomb

Ostatnio edytowany przez Lagon Night - 08-09-2008 o 20:32.
Lagon Night jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:10   #10
Avios
Użytkownik Forum
 
Avios's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Lublin
Wpisy bloga: 1

Posty: 591
Stan: Na Emeryturze
Avios ma numer GG 6300642
Domyślny

@Lagon
A zrobić orce atakują Rookgaard ale, ja zrobie nowe? Tylko początek podobny xD

@Edit
Buuu, Aragami zmienił przed chwilą Avek :3
Avios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:11   #11
Kogucik302
Użytkownik Forum
 
Kogucik302's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Lokacja: Bochnia
Wpisy bloga: 8

Posty: 799
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Titania
Kogucik302 ma numer GG 981793 Send a message via Skype™ to Kogucik302
Domyślny

Spada iloraz inteligencji wśród młodych użytkowników. To po pierwsze.

Ludziom się nie chce robić Fake'ów, żeby potem jakieś pro elo elo ich zwyzywali, bo są od nich gorsi, a boją się utraty pozycji, albo po prostu ktoś zrobił równo, z 3 godziny robił jedną zajebaną lokację, a jakiś nefb napisze "OTS ME!1111jeden" i wszyscy podłapują, byle zgnoić. To po drugie.

Całe forum.tibia.pl zdycha powolutku, bo starsi użytkownicy odchodzą, a nowi mają po 9-10 lat i mają się za pro... (Hagi-Magi... Pokój niech będzie jego duszy.) To po trzecie.

No to tyle. To po czwarte.

Nara. To po piąte.
__________________


Kogucik302 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:14   #12
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Gdyby OTS byłby dozwolony, może by coś ruszyło.
@Evil Aragami
Skasowali kiedy jeszcze ciebie nie było na forum, epic fail.
Nadrill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:18   #13
.hobnail
Zbanowany
 
.hobnail's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2008
Wpisy bloga: 17

Posty: 140
.hobnail ma numer GG 406216 .hobnail ma login Tlenu cornn@tlen.pl
Domyślny

Nie wypowiem się w tym temacie. Powiem jedynie, że dział Fake'i nieraz był w gorszych sytuacjach.
.hobnail jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:34   #14
Mikes1
Użytkownik Forum
 
Mikes1's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 426
Domyślny

Ekhm..
Po pierwsze.. Myślisz, że w miare rozgarnięty fake'owiec będzie szalał z radości, że jakiś koleś, który dopiero założył konto na forum i ma w podpisie tekst "Tibja to muj Bug" napisał coś w stylu "super fake 10/10!!!111oneone"?
Nie wiem jak inni ale dla mnie takie oceny są bezwartościowe.
(Nie mówie, że każdy kto dobrze ocenia to.. bachor? )

A po drugie... Gdyby na tym forum oceniano wyłącznie fabułe to pewnie dalej oglądalibyście te wasze LoDy i inne cuda. Ale jak ludzie zaczeli czepiać się innych rzeczy typu: pospolite outy, brak efektów, stare ściany, podłoża itd. to zaczęto przywiązywać większą uwage do wyglądu. I dlatego teraz powstają fake'i z nowymi grafikami, efektami itd. Mniejszą uwagę przywiązuje się do fabuły niż do estetyki pracy. Wiadomo, że jest ona(estetyka) też ważna ale chyba nie najważniejsza...

A tak w ogóle to te całe lamenty "stare fake'i były lepsze" przypominają mi lamenty graczy pt. "stara tibia była lepsza"
Te stare fake'i i tak by się wam w końcu znudziły
Jak dla mnie to dział fake'i się zmienia a nie umiera...
A czy zmienia się na lepsze czy gorsze to już sobie każdy sam odpowie xD


Pozdraffiam xD
__________________
Mielonka i zajebiste płomyczki are back!

Ostatnio edytowany przez Mikes1 - 08-09-2008 o 19:48. Powód: Eee tam takie korekty...
Mikes1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:44   #15
Veruis
Użytkownik Forum
 
Veruis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wiek: 30

Posty: 1,359
Veruis ma numer GG 5328971
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mikes1 Pokaż post
Ale jak ludzie zaczeli czepiać się innych rzeczy typu: pospolite outy

Tutaj sprostuje.

Czepiali się ciagle od nowa używanych outfitów i innych grafik. A jakoś - z tego co widze na forum - dalej sa używane w kółko te same grafiki.
__________________
Dziesięciu Najlepszych,

Dziewięciu można skreślic,

Bo jestem Ja,

I nie ma reszty!


Sprobuj skopiowac... : >

Veruis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:49   #16
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glannath Pokaż post
To normalne, że żałosny, poprostu załosny fake dostaje oceny np.: 10/10!!!!? Nie, to zdecydowanie dziwne.
No dobra, jedziemy...
Wojna XXI-wieku
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Carbon
>>>3/10<<<
Fake wcale nie jest taki uber, więc raczej ocena zasłużona... No może trochę zbyt mała, bo zasługuje na więcej... 5/10?
Truel
Eee... No ten... To chyba nie był ten "żałosny, poprostu załosny fake" ;/
Zabujca
Cytuj:
Super fejk daje 10/10
Ohh... Jeden nubek. Niestety, ale takich nie znawców jest zbyt wiele ;p
Ciemna Strona
Tu proszę, pełno krytyków, i żadnej oceny pokroju "10/10!!!"
Sierota
Tu też kilka ocen "10/10!!!"
True Land
TEŻ... KILKA!

I tak dalej...
Ludzie, zrozumcie że nie każda osoba co tu wchodzi musi się czepiać itp. A ocen 10/10 za durne fake'i nigdy się nie pozbędziecie ;d

@Stare fake'i były lepsze!!! :
Nie prawda... Może teraz nie ma takich fake'ów co tak super przyciągają, ponieważ wychodzą wolniej itp. A Wy też się starzejecie... I kiedyś Wam się to bardziej podobało.

@łedit:
Cytuj:
Odpowiedzcie szczerze, czy ostatnio którykolwiek fakestory wciągnął was tak, jak "Przygody Orca Vethiego"
O.o Z 10* przyciągnęło mnie bardziej niż ten cały Orc ;d
[X] Tak, ja X-zero, oglądałem go wtedy kiedy był.

* - Sierota, Stracona Nadzieja, Empatia: Więzy umysłu, Szukając Sensu, Brotherly Love, Rebelia ... Dalej już tytułów nie pamiętam ;p

Ostatnio edytowany przez X-Zero - 08-09-2008 o 20:06.
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 19:56   #17
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glannath Pokaż post
Tak jak w temacie. Nie dręczy was dziwne uczucie, że dział tego forum, stanowiący swego rodzaju subkulturę, zaczyna pobumierac? Widac całą masę oznak, że coś tu się dzieje nie tak, jak powinno. Wysyp psuedo-fakeów, którymi ten dział był mękany od zawsze, zwiększa się, a na dodatek (o zgrozo!) jest akceptowany! To normalne, że żałosny, poprostu załosny fake dostaje oceny np.: 10/10!!!!? Nie, to zdecydowanie dziwne.
Nie upada, tak było, jak sam zauważyłeś, zawsze. I właśnie wśród tego kiczu wyrastali ci wszyscy masterzy.
Cytuj:
Mam wrażenie, że ten dział ostatnio bardziej skupia się na kłótniach i wytykaniu sobie błędów i potknięc, niż tworzeniem fejków. A to chyba dobre nie jest. Bo co chwilę spotkac można teksty "Carbon ty fujaro!111", albo "Araszel zuo ucielesione". A niech te kłótnie sobie są! To przecież forum, no nie, wymieniamy tu poglądy. Problem jest zasadniczy. Panowie się kłócą, a fake'ów jak nie było, tak nie ma. A jak już są, to nie takie, jak byc powinny.
Racja, ale to całkiem normalne - głupsi 'masterzy' się kłócą, który to ma większego.
Cytuj:
Następna kwestia. Jakośc. Coś tu chyba jest nie tak, no nie? Odpowiedzcie szczerze, czy ostatnio którykolwiek fakestory wciągnął was tak, jak "Przygody Orca Vethiego" (to dla ludzi, siedzących dłużej),
Dla ludzi siędzących dłużej to 'Jak powstał kefir' albo INK.
Cytuj:
Następna kwestia. Jakośc. Coś tu chyba jest nie tak, no nie? Odpowiedzcie szczerze, czy ostatnio którykolwiek fakestory wciągnął was tak, jak "Przygody Orca Vethiego" (to dla ludzi, siedzących dłużej), albo chociaż ten cały LoD? Mnie nie. A czy jakiś fakestory budzi takie napięcie, jak kolejne odcinki "Orców atakujących Rookgaard"? Nie! Masa "dobrych" fakeów, nie ma w sobie tego "czegoś".
Sora, ale akurat te fejki które wymieniłeś, proporcjonalnie (albo jakoś inaczej, co pasuje) do czasów nie różnią się specjalnie od dzisiejszych 'hitów'. Tak samo jednych grzeją, drugich ziębią. Zwyczajnie dorosłeś, więc dla ciebie to już nie to samo. Obejrzyj sobie stare fejki, zobaczysz jak pęcznieją od kiczu.
Cytuj:
Taka prawda, bo czy dobry fake cechuje poprostu NASRANA masa efektów? A może "nowożytne" (tjaa, to też tekst roku) grafiki, które są wychwalane, a tak naprawdę są przeciętne?
Teraz właśnie niezbyt to boli. Teraz ludzie się już nauczyli umiaru. Jak efekty zaczęły dopiero do fejków wchodzić, to wtedy ludzie szaleli, ładując wszędzie flary. Sam temu troszkę uległem. A te przyszłościowe grafiki zaczął Avager. I ludzie się strasznie podniecali nimi, pewno producent ściereczek do monitorów z środkiem plemnikobójczym zarobił majątek.
Cytuj:
"nowożytne" (tjaa, to też tekst roku)
AHSUSAHSHAHSAHSA LOL LOL CO ŚMIESZNE
Cytuj:
Prawda, jest taka, że w dziale fake'ów brakuje czynnego udziału PRAWDZIWYCH fake'owców! Czynnego! Bo tu się pojawi Kalas, tu wskoczy Speed, tu Koper dostanie następnego bana, tu nawet Crowal zajrzy, tu Kedven ma multikonto, tu Sezu coś próbuje robic, DracoR nawet zajrzy, no i oczywiście Dracon, też coś napisze. Ahh, i Veruis tu wpada! No, niech będzie też Arashel (chociaż jego obecnośc w tym gronie, jest akurat dyskusyjna ^^). Ale oni albo wpadają, albo zerkają, albo zaglądają, albo tylko przelotnie coś napiszą. A to oni, i tu nie ma dyskusji, się przyczynili do tego, że w ''Fake'ach'' się coś dzieje! To oni rozwinęli fakestory, a teraz ich nie ma. Ja rozumiem, że nie ma czasu/zapału i wcale im tego nie mam za złe, ale miło byłoby ich zobaczyc, jak robią swoje fakestory, albo coś razem. Bo mi naprawdę szkoda, że się "The Truth" skończyło w środku i nic nie rusza. Na tym forum za dużo jest osób, które próbują coś robic (chwała im za to), ale nie są w stanie tym tutaj dorównac. I niech robią. Ale niech to robią spokojnie, z pokorą, a niech przestaną się kłócic i robic z siebie Bóg wie czego!
Może wyjdę na starego łonabi eliciarz itp., ale z tych wszystkich uberów co wymieniłeś, kojarzę praktycznie tylko Crowala i Drakon Firsta. Z postów i fejków znaczy się. Prawie wszystkich innych kojarzę nicki.
Cytuj:
Oczywiście pomijam mały przestój w dziale, który z pewnością spowodowany jest początkiem nowego roku szkolnego. ^^
Przestój?... Gdzie?
Cytuj:
To dyskutujcie, ale błagam, nie zaczynajcie kolejnej kłótni,
Żadnych kłótni? Tutaj? Tu się przecież wszyscy kłócą
Cytuj:
bo każda osoba, która tu trochę dłużej siedzi, wie kto tu jest naprawdę dobry. ^^
właśnie o to.
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 08-09-2008 o 19:59.
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 20:04   #18
KalasantyX
Użytkownik Forum
 
KalasantyX's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006

Posty: 682
KalasantyX ma numer GG Dostaniesz na PW
Domyślny

Tak btw - czyim jesteś multikontem ;p jeśli jest inaczej to po prostu połóż ręcę nad kark i stań pod ścianą.

Jeżeli chodzi o ludzi to nie jest tak źle, widzisz jak dużo osób się pokazało w ciągu niecałych dwóch godzin. Nawet ja, wpadam przynajmniej raz dziennie tutaj. Oo Veruis!

Co do tematu: Wiadomo... ja nie robię fake to nie ma co tutaj oglądać...


Hmm... jednak wyjaśnie, że to na górze to sarkazm był, bo trudno pewnie wam jest się zorientować czytając moje durne wypowiedzi co miałem na myśli.

Temat warty mojej dłuższej wypowiedzi, którą napiszę po "wieczorynce" xD Ojć skończyła się. Walnę tego giga posta jak będę miał czas. <długo zbieram myśli>
__________________
KalasantyX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 20:10   #19
Lova
Użytkownik Forum
 
Lova's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2008
Lokacja: Białystok
Wiek: 31

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Luminellee
Profesja: Paladin
Świat: Candia
Poziom: 5
Domyślny

Widzę,że chciałeś walnąć posta i napisałeś durny temat.

Niektórzy lubią,kiedy jest dużo efektów,inni nie.Większość starych faeków była niedopracowana i nowe party ukazywały się bardzo szybko.A teraz wszystkie obrazki są szczególnie dopracowane i ładne,a party ukazują się rzadziej.Teraz jest moda na efekty.A co do fakeowców,to niektórzy z nich wchodzą prawie codziennie.Jest rok szkolny i niektórzy nie mają czasu.

A,i jeszcze złamałeś regulamin ;<

@edit

A tak w ogóle zamknąć temat ;f
__________________
Nie ma sygnatury,bo uciekła :<

Ostatnio edytowany przez Lova - 08-09-2008 o 20:11.
Lova jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2008, 20:33   #20
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Ja tam nie zaprzestałem działalności Fake'owca...
Mam już opis Nowego Fake'a, a raczej jego świata(chronologia wydarzeń, światy jakie w nim są, rasy, moce natury(?) itp...(Mam juz tego pisu z 12-13 A4 kartek))


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lova
A,i jeszcze złamałeś regulamin ;<
Może i niby złamał ale przydały by się tematy/dział w którym można by podyskutować o danym fake'u...
Podzielić się z innymi wiedzą o nim i wysunąć jakieś przypuszczenia o jego przyszłości...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza
Racja, ale to całkiem normalne - głupsi 'masterzy' się kłócą, który to ma większego.
A ty potem płaczesz że masz mniejszego nawet od kardox'a???

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez X-Zero Pokaż post
Eeee... Temat z fake'iem nie wystarczy? ;<
Może by wystarczył ale czasami lub po pewnym czasie zrobił by się z tego dość mocy spam...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 08-09-2008 o 20:47.
Arashel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:38.


Powered by vBulletin 3