Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-12-2011, 19:08   #1
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny Konkurs

Fajnie, że zrobiliście ten konkurs by przyciągnąć ludzi, ale robicie błąd, że akceptujecie ich nabijanie postów w tematach, które mają nie tylko już pare miesięcy ale i parę lat..

Proponuje byście kasowali posty w takich odświeżanych tematach i nie dopuszczali nowych spamerów do konkursu.

Jak już mają nabijać posty to niech to robią w nowych tematach lub zakładają własne i z sensem, to wtedy takie ściągnięcie ludzi na to forum będzie długofalowe, bo narazie to będzie tak:

typ nabija 20 postów --> udział w konkurs --> i mówi nara do następnego konkursu


Jestem użytkownikiem tego forum od 2008 roku, wcześniej często bywałem na forum też nie będąc zalogowanym, nie nabijałem postów bo nie chodziło mi o to, tak samo bywam często na hunted.pl ale nawet się nie loguje, chociaż też mam tam konto (pod innym nickiem), od paru lat.


Tak nabije do tego konkursu 20 postów, ale będę to robił w aktualnych tematach, a nie jak 95% ludzi w tematach sprzed paru lat.


To, że ktoś zacznie spamić w każdym temacie, nic wam nie da, a w tej akcji przecież wam chodzi o promocje forum, a nie o sprawienie prezentu jakiemuś noobowi.
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-12-2011, 19:14   #2
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Staramy się*na bieżąco kasować posty i karać ich autorów, przed rozwiązaniem konkursu także sprawdzimy wartość wypowiedzi uczestników.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 19:38   #3
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Tak jak Slythia napisała - posty kasowane są na bieżąco, a jeszcze przed rozstrzygnięciem zweryfikujemy użytkowników pod kątem postów oraz możliwych oszustw (tj. czy do jednego konta nie zgłoszono kilku numerów).
Jeżeli po weryfikacji zostaną wolne numery otworzymy z powrotem temat i uczciwi użytkownicy na pewno będą mieli szansę wzięcia udziału w konkursie
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 19:48   #4
swiderek12341
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 20
Domyślny

Ja tez tego nie rozumiem ...
Ja chce poprostu pomoc ludzia ktorzy pytaja sie gdzie expic np lub cos
Lubie pomagac ludzie a forum chyba jest od tego nie !?
swiderek12341 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 19:50   #5
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Pomagać można zawsze, przecież to nic złego A konkurs nie jest ostatnim, w planach są kolejne, a że ten jest taki a nie inny to po prostu zysk jednego, a innego użytkownika strata.
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 19:58   #6
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez swiderek12341 Pokaż post
Ja tez tego nie rozumiem ...
Ja chce poprostu pomoc ludzia ktorzy pytaja sie gdzie expic np lub cos
Lubie pomagac ludzie a forum chyba jest od tego nie !?
Przecież nie będziemy karać za pomaganie. Jeśli Twoje posty to coś więcej niż zabawa w archeologa lub 'fajne, 10/10' to oczywiście zostaną, a Ty weźmiesz udział w konkursie (jeśli chcesz).
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 22:41   #7
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Tak pomóc ludziom, ciekawe, że pytanie zadali jakieś 5 miechów temu i dostali odpowiedź, a co widać? Widać ostatni post sprzed 4 miechów, a pod nim 20 ze wczoraj... Takie posty akurat powinny być usuwane...

Po za tym, powinniście wykluczyć wszystkich tych co skączyli na 20 postach, bo oni tylko po to wbili na forum, to smutne ;/ Zresztą, większość z nich ma zmienne ip zapewne i nabija sobie numerki ;/
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 22:56   #8
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Spokojnie, pousuwamy posty. Nie da się zrobić wszystkiego od razu.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2011, 23:13   #9
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

To, że szybko lista się zapełniła nie znaczy, że jest ona ostateczna. Przejrzymy wszystkie posty, a osoby, które nie będą pod koniec tygodnia spełniały warunków regulaminu zostaną zdyskwalifikowane
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2011, 07:59   #10
morfeusz462
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2011
Lokacja: Białystok
Wiek: 36

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fros Cado
Profesja: Knight
Świat: Unitera
Poziom: 116
Poziom mag.: 7
Domyślny

Jest z 5 wolnych numerków chciałem się wpisać ale temat zamknięty . Ciekawe czy było by trzeba walczyć o nagrodę znowu
morfeusz462 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-12-2011, 01:31   #11
tomeklew1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 12 2011

Posty: 17
Domyślny

Każdy może spróbowac szczęścia moze sie trafi pacc
tomeklew1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2011, 00:36   #12
laxiu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2007

Posty: 374
Domyślny

Trochę to śmieszne, że nagle w każdym dziale post pojawia się co kilka minut.
Forma promocji jako tako dobra, ale większość postów jest strasznie na siłę. W sumie pomysł na plus
laxiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2011, 00:23   #13
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Pomysł słaby, bo ludzie zobaczą, że to forum jest tylko do spamu, nikt nie będzie tu wbijał potem z tych spamerów, bo wie, że jedyne co to spam >.<

Wgl na forum obok tematu powinna być data jego założenia i jakiś regulamin, żeby nie odświeżać tak tematów sprzed paru lat/miechów, tak jak jest na innych forach.



Co do konkursu, to kto to wgl jest:
Widzew77
??

Jakoś nie widzę żadnego zgłoszenia pod numer 43 oprócz.. MOJEGO >.<, a tutaj nagle jakiś Widzew77??

Można to jakoś wyjaśnić?

//edit:
Oglądam sobie posty tego Widzew77 i jakoś nie mogę zrozumieć czemu nawet dopuszczacie go do konkursu co? Może najpierw usuwajcie im debilne posty, a potem wpisujcie na listy


//edit2:

On dał swoje zgłoszenie dopiero po moim, więc zgłosił już zajęty teoretycznie numer...

Ostatnio edytowany przez Kanfarus - 26-12-2011 o 00:28.
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2011, 00:28   #14
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Wybacz, widocznie ktoś inny miał ten numer przed Tobą, potem osoba została zdyskwalifikowana, a potem ja brałem numer, który ktoś napisał. Już jesteś na liście.

A co do archeologów można zgłaszać ich posty - zostaną stosownie nagrodzeni
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2011, 11:11   #15
morfeusz462
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2011
Lokacja: Białystok
Wiek: 36

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fros Cado
Profesja: Knight
Świat: Unitera
Poziom: 116
Poziom mag.: 7
Domyślny

W tym konkursie trzeba mieć 20 postów . A jak 20 Postem jest ten konkursowy to też się to liczy ? Osoba z numerem 6 na liście ma 19 postów i 20 postem jest post konkursowy z nazwa postaci i światem .

--- morfeusz462 dodał 1 minut i 44 sekund później ---

A tak na boku to jak robicie takie losowania 20 postów to moim zdaniem za mało tak od 50 to już zmusza ludzi do myślenia i brania udziału w życiu forum .

Ostatnio edytowany przez morfeusz462 - 26-12-2011 o 11:11. Powód: Automerged Doublepost
morfeusz462 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2011, 06:57   #16
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morfeusz462 Pokaż post
W tym konkursie trzeba mieć 20 postów . A jak 20 Postem jest ten konkursowy to też się to liczy ? Osoba z numerem 6 na liście ma 19 postów i 20 postem jest post konkursowy z nazwa postaci i światem .

--- morfeusz462 dodał 1 minut i 44 sekund później ---

A tak na boku to jak robicie takie losowania 20 postów to moim zdaniem za mało tak od 50 to już zmusza ludzi do myślenia i brania udziału w życiu forum .
No właśnie, że nie, by odkopywali jeszcze więcej bezsensownych tematów...

Już sensowniejsze by było dodanie punktu, że osoba musi być aktywna i jeżeli np. nabije 20 postów i powie nara, to wywalić z konkursu, a wgl te premium acc też przyznawane powinny nie być od razu, ale po jakimś czasie, conajmniej 2 tygodni, by sprawdzić czy rzeczywiście wpadli na forum i zostaną czy tylko zrobili spam i pacca chcieli... ;/
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2011, 01:24   #17
morfeusz462
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2011
Lokacja: Białystok
Wiek: 36

Posty: 46
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fros Cado
Profesja: Knight
Świat: Unitera
Poziom: 116
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ale oni nie maja tyle pacców i nie mogą już ich cofnąć . Więc powinna być wyższa granica postów i stworzenie konta przynajmniej 3 miesiące przed konkursem
morfeusz462 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2011, 02:07   #18
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morfeusz462 Pokaż post
Ale oni nie maja tyle pacców i nie mogą już ich cofnąć . Więc powinna być wyższa granica postów i stworzenie konta przynajmniej 3 miesiące przed konkursem
3 miesiące przed konkursem? Ten konkurs nie jest dla ludzi z forum, tylko jest poprostu wabikiem na nowe osoby.. Wbijają bo chcą zdobyć pacca, a organizatorzy mają nadzieje, że pewien % z nich zostanie na forum, jednakże powinni z góry jakoś trochę przewidzieć, którzy dają oznaki, że mogą zostać, a którzy tylko wbijają posty na konkurs.. ;/
Kanfarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2011, 03:42   #19
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Mieliśmy dyskusję na temat punktów regulaminu i braliśmy pod uwagę różne aspekty - ilość spędzonych godzin na forum, liczbę postów, datę rejestracji itd. Regulamin w obecnej formie jest wynikiem porozumienia między osobami odpowiedzialnymi za konkurs.
A tak w ogóle stali użytkownicy mieli bardzo duże szanse na wzięcie udziału - większość na pewno miała ponad 20 postów, dawno zarejestrowane konto, więc wystarczyło napisać post. Przecież numerki nie zniknęły w ciągu jednego dnia A za gapowe trzeba płacić.
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:39.


Powered by vBulletin 3