Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-09-2010, 20:59   #1
VarianWrynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2010

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 134
Skille: 10/19
Poziom mag.: 71
Domyślny 72 ms i kiepska sytuacja finansowa

W ostatnich dniach towarzyszą mi dziwne freezy 5-10 sekundowe przez które już 3 razy padłem , i po zakupie blessów , moje fundusze gwałtownie zmalały.
Mam około 20k gp,2h softów oraz 70 smp. MUSZĘ jakoś zarobić , jednak powinien być to zarobek pewny , szybki i expowisko nie może byc hardkorowe (bym znów przez te freezy nie padł). Gdzie mogę zarobić? 72 ms.
VarianWrynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-09-2010, 21:36   #2
Nighted
Użytkownik forum
 
Nighted's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2010

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nighted
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 12
Domyślny

piraty? robisz hmm i jazda
Nighted jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2010, 16:32   #3
Tyrond
Użytkownik forum
 
Tyrond's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2010
Wiek: 33

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Kyra
Poziom: 114
Skille: pro!!!
Poziom mag.: 66
Domyślny

MSikiem to niestety freez i na wielu stworkach można paść. Co do zarobku, to pójdź na dragi, wyrmy albo ancienty. Pewny zarobek. Ewentualnie możesz spróbować na jaszczurach na Zao, choć tam może być Ci ciężko
Tyrond jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2010, 14:00   #4
qbfrost
Multimedia
 
qbfrost's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 554
Stan: Niegrający
Domyślny

Tak jak napisał kolega wyżej, proponuje wyrmy i ancienty. Na jednym i drugim przy normalnym biciu powinno ci się zwrócić. Bijąc ancienty zbieraj plate armory, za nie jest dużo hajsu ;-) . Jeżeli natomiast radzisz sobie z monotonią polecam earth elementale, mają mało hp, a leci z nich dużo złota i mimo, że z itemków prawie nic z nich nie leci można na twoim lvl trochę zarobić (wiem z doświadczenia)
__________________


Ostatnio edytowany przez qbfrost - 03-10-2010 o 14:02.
qbfrost jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2010, 18:00   #5
Bubusiek
Użytkownik Forum
 
Bubusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: doesn't really matter, does it?
Wiek: 31

Posty: 236
Stan: Usunięty
Imię: :cool:
Profesja: Elite Knight
Gildia: THUMBSUP
Świat: Antica
Domyślny

A jak jesteś jeszcze bardziej cierpliwą i upartą osobą to polecam mintwallin / dwarf guardy i robienie lootbagów.

To naprawde w cholere roboty ale jest to raczej pewna kasa o ile nie dasz sobie ukraść worka z lootbagiem.

Piraci też nie zły pomysł tylko pamiętaj żeby włączyć taski i expić tak długo aż zabijesz te 3 bossy. Tylko pamiętaj żeby co 10 minut nie sprawdzać licznika że ci 100 piratów przybiło bo to też cholerna strata czasu

Smoki też się da zarobić, oczywiście do lootbaga zbierasz wszystko, dragon hamy a nawet mace. Tak się traci mnóstwo forsy.
__________________
____________
21:03 Patrycja: Czy ktos hce cos kupic???? bo muj brat byl na hauncie messeg me tylko polacy
Bubusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2010, 18:10   #6
qbfrost
Multimedia
 
qbfrost's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 554
Stan: Niegrający
Domyślny

Co prawda mace już nie lecą z dragów , ale jeżeli Ci się chcę, możesz na dragach yalahar robić lootbagi, mam na myśli zbierać wszystko nawet otwierać zabite już potwory, bo w nich często coś jest - ludzie nie zbierają wszystkiego; i składować to w dp (p legi, steel shieldy, kusze itd) po sprzedaniu wszystkiego możesz mieć niezłą kasę
__________________

qbfrost jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2010, 11:49   #7
Patysiak
Zbanowany
 
Patysiak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 636
Stan: Niegrający
Domyślny

Boską kasę masz na energy elementalach między ankh, a dara, no ale fakt faktem freez i Cię nie ma.

Obstawiałbym jakieś badziewie typu piraty, lizardy, barby, mutated humany, earth elementale. Paść nie powinieneś, a kasa leci.
Patysiak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2010, 07:57   #8
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

A ja Ci powiem z własnego doświadczenia ze jak masz freezy i lagi to nie wybieraj się nigdzie , sorkiem czy druidem na freezie masz bardzo małe szanse. Wystarcza 3-4 guardy i już możesz być na glebie. Gdy ja miałem problem z freezami to zwykle tak mnie to denerwowało ze kończyłem grę na jakiś czas i myślałem nad rozwiązaniem problemu. I radze CI zrobić tak samo, sprawdź neta , kompa , zrób formata , poskanuj itp itd. jeżeli to nie pomoże to znaczy ze są to tak zwane mass freezy z tibi , popytaj tez kolegów czy maja w tym samym czasie co ty. Innymi słowy znajdź i zlikwiduj przyczynę freezow bo one piekielnie utrudnia CI grę.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin 3