Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-08-2004, 18:40   #21
czlowiek strzala
Użytkownik Forum
 
czlowiek strzala's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 46
Domyślny

nawet jesli od czasu do czasu robia mass pk to co w tym zlego ? padnie pare osob... "pk is part of the game"

Ps. nie jestem pk ale tez nie wkurzam sie gdy pk mnie zabije co innego monster

Ps2. Ciekawe od kogo Rowo dowiedzial sie o tym temacie
__________________
Cioban|knight|Venore|23 lvl|70/70|będą 80/80|isara
____________________________________________
czlowiek strzala jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-08-2004, 18:51   #22
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

a ciekawe skad wiecie ze on to on ?
tesh moge sbie zrobic jakies konto z loginem takim i takim i sie podszywac... to nie problem.....
RADA: msg him ingame

EDIT (nie bede pisal nowego posta)
zauwaz ze nie ma zadnych oczywistych przeslanek ze ty to ty. Nagle (z nienacka) ktos sie tu pojawia i mowi ze to on, i kazdy ma mu wiezyc "na gębę"... to tak jakbym powiedział że jestem uczciwy tuż przed wymianą na parcel-trade......
a poza tym wykominowanie takiego obrazka to też nie problem (wystarczy jeden film na TibiCAM, shot z gry tudzież po prostu troche uporu i mamy fake'a.....). Dlatego jedyny i najprostszy spsob to wyslanie ci MSG w grze czy wiesz o tym forum...

Ja nie obrażam, ale znam ciekawe przypadki podszywania sie (bynajmniej nie chodzi o tibie) wiec jestem po prostu ostrożny w takich sytuacjach :> Lubię dmuchać na zimne, ot co

Ale skończmy już z tym bo jedziemy off topik.. jakby co to zapraszam na IRC/priv/inny temat w OWION )

a to jescze ciachne pare postów off topikowych... z obroną sobie poradze, nie trzeba mi pomagać, dzieki :>
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 03-08-2004, 20:46   #23
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny o0o

Na harmonii ostatnio jakieś 2tyg temu wybuchła dyskusja na temat jednego gościa.
Mianowicie mój kolega zauważył że gościu o imieniu xxx relogował się na Picarro del toro (może źle imię napisałem).Pozatym mam sorcerera na isarze 8lvl <wow>i spotkałem kolege z rl i on mi mówi że blackshipy z del toro trzymają to tyle
PiXik jest offline  
stary 03-08-2004, 21:05   #24
Kapix
Zbanowany
 
Kapix's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Imię: n0 n4m3 :)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 99+
Kapix ma numer GG N.I.E.W.A.Ż.N.E.
Domyślny

Mam dużo kumpli w Black Sheep i wiem,że te trzy gildie(mianowicie BS,DT i Banana Team)trzymaja sie ze sobą tworząc jedną ,zgraną paczkę.A wracając do tematu to Del'Toro miało rozpaść się już trzy razy!!!A jak widac nadal istnieje.Często mają na stronie tibia.com napis ze gildia będzie rozwiązana dnia tego i tego, ale Diego nie jest głupi i zawsze cos wymyśli,żeby utrzymac gildie "przy życiu".Tak więc takie spekulacje jakoby ta gildia mialaby być rozwiązana są według mnie nie na miejscu!!!


pozdro dla Kvi i Dwika
Kapix jest offline  
stary 03-08-2004, 21:22   #25
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

ee tam.DT zawsze bedzie , tak mysle i nic do nich nie mialem i nie mam . NIe łudźcie sie że sie tak po prostu rozejdą - nadal są gildiamy "alied" wiec nawet jakby nie byloby dt, to nadal byłaby siła mnie do zniszczenia(diego i paczka).
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 03-08-2004, 21:41   #26
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

Jezeli chodzi o sojusze to jest takie cos "Nie trzymasz, przegrywasz" i w tym tkwi sekret bo gdyby BS nie trzymalo z DT to by po pewnym czasie(na bank) wybuchl jakis konflikt i by sie zaczela wojna a ze zalozyciele BS chca miec spokuj i wladze to sa w sojuszu z DT , gildia moze ejst uczciwa,spokoja itp ale woli miec sojusz z DT niz z nimi walczyc i jeszcze przegrac. Z doswiadczenia wiem ze jak sa 2 lub wiecej najsilniejszych gildi i nie sa w sojuszu to prowadzi to do zatargow . DO ludzi z isary tak samo bylo z Kindergarden i innymi gildiamy ktore nie tolerowaly DT...

P.S. Zeby nie bylo nie domowien z tym "Nie trzymasz przegrywasz" chodzi mi o to ze jak nei jestes wsojusza z ta najlepsza gildia lub jedna z lepszych (twoja gildia tez taka musi byc) to wiadomo ze bedziesz bral udzial w wojnie o dominacje
Abdul jest offline  
stary 03-08-2004, 21:49   #27
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja tu trochę z innej beczki... DT dużo stracili podczas ostatnich resetow Isary...tzn cala ich praca na huncie poszla na marne... pewnie będą nadrabiać szybszym sposobem...

Pozdro Knapix & cala Isara
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline  
stary 03-08-2004, 21:59   #28
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

tu nie o to chodzi abdul - trzymają razem bo sie znają ( w black sheep jest lucas , a w bananach dimitri ) , i o to chodzi, w koncu lucas nadal ma na koncu "Del toro" , a że w bananach siedzi 1/4 ekipy z dt (sehindel , bapupa , dimitri itd) to pozostają w dobrych stosunkach
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline  
stary 03-08-2004, 22:18   #29
Rowontas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 36

Posty: 7
Rowontas ma numer GG 4588521
Domyślny

Po1. Do pana nowego moderatora specjalnie dla ciebie zrobiłem emblemat,więc nie mów ludzią,że ja to nie ja.Po drugie Black Sheep jest gildią, która nie podlizuje się nikomu. Trzymamy całą Isara bo jesteśmy jednością. To, żeja jako pierwszy połączyłem Polaków i DT to powud do dumy nie do chowania głowy wpiasek. Więc rada dla wszystkich za nim coś napiszećie zastanówcie się ze 2 razy. apropo bapupa nie jest w bananach jużjeśli udzielacie sięw tym temaciebądcie na bieżaco!.^^^HAIL BLACK SHEEP^^^
Rowontas jest offline  
stary 03-08-2004, 22:36   #30
czlowiek strzala
Użytkownik Forum
 
czlowiek strzala's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 46
Domyślny

szanowny moderatorze czy ladnie tak oskarżać kogoś bez dowodów ?
__________________
Cioban|knight|Venore|23 lvl|70/70|będą 80/80|isara
____________________________________________
czlowiek strzala jest offline  
stary 03-08-2004, 22:53   #31
Rowontas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 36

Posty: 7
Rowontas ma numer GG 4588521
Domyślny

Może i nie ładnie ale ja za to żalu żadnego nie mam. Poprostu denerwuje mnie to jak ludzie gadaja a do konca nie wiedzą co. Coś wam dzwoni ale dowiedcie się w jakim kościele.
Rowontas jest offline  
stary 04-08-2004, 01:03   #32
!k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2003

Posty: 128
!k ma numer GG 3216039
Domyślny

część dt jest na azurce i ostro expiom

Heh i bravo dla dimitria w koncu nie wytrzymał i poszedł w cholere od diega
!k jest offline  
stary 04-08-2004, 05:05   #33
El Cubanito
Użytkownik Forum
 
El Cubanito's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004

Posty: 83
Domyślny

Rowontas, dlaczego polaczyliscie kontakty z DT, terrorystami Isary, ktorzy zabijaja slabszych ?

pozdro.

El Cubanito
__________________
Na co mi ten podpis ?
El Cubanito jest offline  
stary 04-08-2004, 10:08   #34
Kapix
Zbanowany
 
Kapix's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Imię: n0 n4m3 :)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 99+
Kapix ma numer GG N.I.E.W.A.Ż.N.E.
Domyślny

Hehe głupie pytanie,zobacz sobie El Cubanito wcześniejsze wypowiedzi Rowontasa 8) .Dla mnie to także jest powód do dumy,że w końcu Del'Toro są z Polakami w pokoju, a nie jak za czasów Vampires byli w wojnie i ginęli praktycznie wszyscy Polacy napotkani przez DT.TO IŻ DT JEST Z POLAKAMI W POKOJU TO JEST POWÓD DO DUMY ,A NIE TY JESZCZE MASZ MU TO PEWNIE ZA ZŁE!!!!


pozdro Kvi,Dwik i Rowontas
Kapix jest offline  
stary 04-08-2004, 10:09   #35
Legionista
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004

Posty: 9
Legionista ma numer GG 1441584
Domyślny Nie nawidze Del'Toros !!

Isara to byl pierwszy swiat na jakim gralem.... zanim poznalem Del "Lamy" bylo ok.... ale spokuj wkrotce potem zaklucili highlvl'owe LAMY !!! Jednen z naszych "ukochanych" Del'Lam zaczol przywolywac fire elementale i zaczelo sie.... wracalem z huntu ( mialem mase loota i mase kasy okolo 10 k ....) zdehlem ..... NIE NAWIDZE DEL'TOROS !!!



Obecnie Gram na harmoni ( Elf Bladedancer Knight ) skille
(niedlugo bendą) 60/50
Legionista jest offline  
stary 04-08-2004, 10:50   #36
Kapix
Zbanowany
 
Kapix's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Imię: n0 n4m3 :)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 99+
Kapix ma numer GG N.I.E.W.A.Ż.N.E.
Domyślny

Widocznie nie przypadłeś im do gustu. ...Żartuje oczywiscie , dam sobie uciąc głowe za to ,że bylo to wtedy gdy DT byli w kłutni z Polakami (a dokładniej z Vampires)jak już wspominałem w poście wyżej .Więc nie ma się co dziwić. Wtedy to było wtedy a teraz jest całkiem inaczej 8) ,gdyż Rowontas "zawarł z DT pokój", za co wszyscy powinni być mu wdzieczni.


Pozdo dla Kvi,Dwika i Rowontasa
Kapix jest offline  
stary 04-08-2004, 11:27   #37
Master magi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004

Posty: 110
Domyślny

Nie wiem co robia Del'Toro ale wiem ze na Calmerze tworzy sie jakas rodzinka Del'Fenix.Nie wiem po co oni zakladaja taka rodzine na non pvp
Master magi jest offline  
stary 04-08-2004, 12:32   #38
Rowontas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 36

Posty: 7
Rowontas ma numer GG 4588521
Domyślny

HRHRHR SZKODA mi cie El Cubanito zadajesz gupie pytania nie poczytając wcześniejszych postów. Logiczne, że BS trzyma z DT bo w gildi są ludzie z DT. Czy ty tego nie widzisz. noob plx noob
Rowontas jest offline  
stary 04-08-2004, 12:51   #39
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

Ja mam pytanie skad wiadomo ze czesc DT robi sobie lvl na azurze i czy moge wiedziec kto bo przyjzal bym sie im:evil: bo na nowym swiecie napewno sie nie zmienili i azniemoge uwiezyc ze oni az tacy straszni i zli
Zwieshu jest offline  
stary 04-08-2004, 21:35   #40
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Dobra, pociąłem troche topik, jeszcze raz mówie ze jak ktoś chce podyskutować to zapraszam do innego (specjalnie założonego) topika albo na PW albo na IRC...

Ten post zostanie jutro skasowany, podobnie jak WSZYSTKIE posty które beda _nie_na_temat_

EOD
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:36.


Powered by vBulletin 3