Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-08-2005, 12:21   #21
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darth Ryba
@UP
lody i chrupki to hobby??

Widziałeś pana Berubrio ?
Jeśli nie kliknij >>TU<<

To dowiesz się że takie hobby istnieje... . Gostek przez całą zimę siedział przy tibii i żarł !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-08-2005, 12:22   #22
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

avager: Wtf?! mam dlugie wlosy przez to ze gram w tibie? -.- Nie no to niezla ta tibia. Chyba ide sie ogolic bo zaroslem jak dziki agrest przez tibie. ( ? )

ROTFL

Kiedys kupilem pacca, ale zauwazylem ze to rzeczywiscie strata kasy. O wiele lepszym pomyslem byloby kupic sobie cos do luku, pozbierac na gitare, alo trzymac na czarna godzine...
Albo pojsc do cukierni na rurki z kremem -.-
__________________
WWW.RZALIBUL.PRV.PL - macie niepowtarzalna mozliwosc wyrzalenia sie i wyrazenia swoich buluw xD
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:26   #23
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

@up up

O kurde czy ten kolo tylko tibia zyje?
Ja jak gram troche dluzej w tibie to potem ide na dwor to nadrabiac np. grajac w noge lub w kosza
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:27   #24
kundzia666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005

Posty: 32
Król

ej a masz moze fotke jak wygladal przed zima ? bo jego wyglad niejest taki zly, normalny ziomal tylko ze troche ma masy, i skoro ciagle gral w tibie to czemu na fotce na monitorze niema tibi mode on ? i wogoole kim on jest ze jest ogulnym przykladem zła wyrządzanego przez tibie ?
__________________
World - Guardia

Profession - Master Sorcerer

MLVL 34

Lvl -21
kundzia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:29   #25
pokemonlol
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 05 2004
Lokacja: Opole -> Czarnowąsy
Wiek: 36

Posty: 33
pokemonlol ma numer GG 5833547
Domyślny

JAk ja kupiłem PACC'a to mi się Tibia odrazu znudziła. Powinno być odwrotnie ale tak się nie stało.
Zaraz po zakupie PACC'a, a kupił mi go ojciec ( wyporzyczył karte ), to on bardziej zainteresował się grą niż ja. Założył sobie konto, postać i w 1 dniu miał już 7lvl na rooku. Co jest ogromnym osiągnięciem, gdy nie masz zielonego pojęcia gdzie iść, co robić, jak kupować/sprzedawać. A on i angielski to tak jak wieloryby i pustynia .

Ja miałem zaledwie 27 lvl (skille 70/70) i mi się nie chciało grać, a on nie wiem jakim cudem doszedł do poziomu 42 i całege c-seta+sstaffa+dopełnienie

NIezły jest, ale nadal nie wie jak się w to gra, a żeby coś od kogoś kupić sprzedać to zawsze woła mnie, chociaż ostatnio czasami też oś prubuje handlować

Od tej pory co zaczął w to grać ja mam luzy z Tibią, ale co z tego jak od tej pory mi się przejadła
__________________
"I must won Tibia"

tłumaczenie dla noobów:

"Nie grajcie leszcze w Tibie"
pokemonlol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:31   #26
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciemne dropsy
avager: Wtf?! mam dlugie wlosy przez to ze gram w tibie? -.- Nie no to niezla ta tibia. Chyba ide sie ogolic bo zaroslem jak dziki agrest przez tibie. ( ? )

ROTFL

Kiedys kupilem pacca, ale zauwazylem ze to rzeczywiscie strata kasy. O wiele lepszym pomyslem byloby kupic sobie cos do luku, pozbierac na gitare, alo trzymac na czarna godzine...
Albo pojsc do cukierni na rurki z kremem -.-

Co do tych długich włosów... powszechnie wiadomo że Promieniowanie Komputerowe (lol) powoduje nadmierny porost włosów ! Przez także zmianę wyglądu twarzy na nijaką (nie można odróżnić płci). Zanikają organy rozrodcze oraz ... zaczyna się tyć nadmiernie, takze i mózg zanika. Nawet pokazano to na kilku przykładach, dam 1 :

Jakiś pan się pytał na tym forum "Jak schudnąć" bo zadużo grał w tibie i przytył... więc jak myślisz ? Czy to nie prawda że mózg zanika przy komputerze ? To prawda ! TO PRAWDA !

Potem się zastanawiasz czy na ulicy idzie dziewczyna czy chłopak.... sylwetka nie wiadomo czego (czasem jest nie dokarmiany z powodu braku czasu bo musi hunta robić) a czasem zbyt (czyt. Sorce i Druidzi... bo jak stoją i robią runki to sobie podjadają te wszystkie chipsy i pepsi w tonach). A potem sie dziwić czemu są takie parady równości xD .

ROTFL

Sry za Offtopa .



EDIT:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kundzia666
ej a masz moze fotke jak wygladal przed zima ? bo jego wyglad niejest taki zly, normalny ziomal tylko ze troche ma masy, i skoro ciagle gral w tibie to czemu na fotce na monitorze niema tibi mode on ? i wogoole kim on jest ze jest ogulnym przykladem zła wyrządzanego przez tibie ?

Więc, Berburio uważał się za Szataniste (ma 11 lat czy coś koło tego). Ciągle gadał że modli się do szatana rano xD itp... gadał że prawdziwy z niego Szatanista...a tu taki lol...potem jak zamieścił fotke to były z niego jaja tu (na forum), na Ircu i na GG .

Jak to nie ma tibii... ma tam na pasku zadań... .

Ostatnio edytowany przez Avager Tymczasowy - 04-08-2005 o 12:33.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:32   #27
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Pergamin

... ja bym se pacca kupił jakby był tańszy (20 zł a nie 20 eu) , bo jak tak , to jednak zbyt wygórowana cena za taką gre :/ i jak kiedyś powiedziałem , że bym se pacca kupił , to mnie w domu wyśmiali , że na gówno mi nie szkoda kasy ...
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:32   #28
kundzia666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005

Posty: 32
Domyślny

ciekawa re-posta do wszystkich innych komentarzy przeciwko rodzicom

osobiscie niechcialbym zeby mój stary grał w tibie tzn. po części ale napewno niemaniakalnie, bo bym ja sam miał problemy z graniem pozdro dla twojego starszego
__________________
World - Guardia

Profession - Master Sorcerer

MLVL 34

Lvl -21
kundzia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:37   #29
Progmast
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2004

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Domyślny

T jest poprostu tak rodzice od wieków zabraniali dziecia w nadmiareze robic to co lubia kiedys bylo to czytanie ksiazek teraz komputer czy Tibia.
Progmast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:39   #30
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Król

... spox , teraz nas gonią do czytania , a kiedyś my będziemy gonić dzieci do grania w Tibie , a one "ale mnie od tego oczy bolą i to nudne" , tak jak my o książkach (zanim zaczniemy czytać) ...
DRoN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:41   #31
kundzia666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005

Posty: 32
Evul

[quote=Avager Tymczasowy]Co do tych długich włosów... powszechnie wiadomo że Promieniowanie Komputerowe (lol) powoduje nadmierny porost włosów ! Przez także zmianę wyglądu twarzy na nijaką (nie można odróżnić płci). Zanikają organy rozrodcze oraz ... zaczyna się tyć nadmiernie, takze i mózg zanika. Nawet pokazano to na kilku przykładach, dam 1 :

Jakiś pan się pytał na tym forum "Jak schudnąć" bo zadużo grał w tibie i przytył... więc jak myślisz ? Czy to nie prawda że mózg zanika przy komputerze ? To prawda ! TO PRAWDA !

Potem się zastanawiasz czy na ulicy idzie dziewczyna czy chłopak.... sylwetka nie wiadomo czego (czasem jest nie dokarmiany z powodu braku czasu bo musi hunta robić) a czasem zbyt (czyt. Sorce i Druidzi... bo jak stoją i robią runki to sobie podjadają te wszystkie chipsy i pepsi w tonach). A potem sie dziwić czemu są takie parady równości xD .

ROTFL

Sry za Offtopa .


sory, stary gram w tibie 2 lata jestem szczupły, wyglądam jak facet i niemam długich włosów, co prawda miałem problem z szkołą, ale tylko przez to że sie nieuczyłem gdy zaczołem, poprawiać oceny byly naprawde dobre 4-5 wiec tibia niedziala zle !!! bede bronil tutaj mojej wypowiedzi bo w raz z kumplem sadzimy ze to my mamy racje a nie ty, pewnie tak najezdzasz na tibie bo cos ci w niej niewyszlo i nieumiesz przebaczyc tibi za wyrzadzone zło, wiem zły dotyk boli przez całe życie. Ciekawe co tak na ciebie wpłyneło, pewnie jakiś nieudolny pk szukał nooba którym właśnie ty jesteś
__________________
World - Guardia

Profession - Master Sorcerer

MLVL 34

Lvl -21
kundzia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:52   #32
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kundzia666


sory, stary gram w tibie 2 lata jestem szczupły, wyglądam jak facet i niemam długich włosów, co prawda miałem problem z szkołą, ale tylko przez to że sie nieuczyłem gdy zaczołem, poprawiać oceny byly naprawde dobre 4-5 wiec tibia niedziala zle !!! bede bronil tutaj mojej wypowiedzi bo w raz z kumplem sadzimy ze to my mamy racje a nie ty, pewnie tak najezdzasz na tibie bo cos ci w niej niewyszlo i nieumiesz przebaczyc tibi za wyrzadzone zło, wiem zły dotyk boli przez całe życie. Ciekawe co tak na ciebie wpłyneło, pewnie jakiś nieudolny pk szukał nooba którym właśnie ty jesteś

Jedyne co moge powiedzieć to współczuć waszej inteligencji... Wiesz co to robienie sobie jaj ? Nie ! Gdyz zanikł WAM lub Tobie (bo moge was jedynie porównać do 1 JEdnoski ...).
Po 1, jest kilka typów ludzi, Ci co się poddają wszystkiemu.... i wchodzą w nałóg, ci co są normalni, i ci co mają cholernie silną wolę .
Po 2, Ty sie wliczasz może w tych drugich...ale i tak ci mózg zeżarło
Po 3, naucz się takiego czegoś jak irionia, metafora i innych rzeczy tako podobnych by odróżniać podobne teksty do moich .
Po 4, A co mnie to obchodzi że jesteś Skinem i nie nosisz długich włosów ?

JA osobiście GRAŁEM 3 lata więc mam więcej tzw "EXP'a" (realnego nie tibijskiego).
Aha co ty qwa poruwnujesz Czyjeś decyzje czy został spekowany czy nie ? Mogę ci powiedzieć że to ja raczej pkowałem i to takich...skinów i mastahów jak ty -.- . Mnie to waliło że zginołem (inni dostawali zawału, napadu padaczki oraz krwotoku z dupy bo zgineli) albo jak znalazłem jakiś fajny stuffik to co... inni już erekcja ! Bo znaleźli nie wiadomo co pierwszy raz -.-, jak ci tibia sądzie na psyche to możesz być pewien że to będzie twoje życie (Zapomnisz o RL...a szkoła to będzie przeszkoda w grze ... sam nawet to powiedziałeś, miałeś problemy z nauką).
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:53   #33
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

[quote=kundzia666]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
Co do tych długich włosów... powszechnie wiadomo że Promieniowanie Komputerowe (lol) powoduje nadmierny porost włosów ! Przez także zmianę wyglądu twarzy na nijaką (nie można odróżnić płci). Zanikają organy rozrodcze oraz ... zaczyna się tyć nadmiernie, takze i mózg zanika. Nawet pokazano to na kilku przykładach, dam 1 :

Jakiś pan się pytał na tym forum "Jak schudnąć" bo zadużo grał w tibie i przytył... więc jak myślisz ? Czy to nie prawda że mózg zanika przy komputerze ? To prawda ! TO PRAWDA !

Potem się zastanawiasz czy na ulicy idzie dziewczyna czy chłopak.... sylwetka nie wiadomo czego (czasem jest nie dokarmiany z powodu braku czasu bo musi hunta robić) a czasem zbyt (czyt. Sorce i Druidzi... bo jak stoją i robią runki to sobie podjadają te wszystkie chipsy i pepsi w tonach). A potem sie dziwić czemu są takie parady równości xD .

ROTFL

Sry za Offtopa .


sory, stary gram w tibie 2 lata jestem szczupły, wyglądam jak facet i niemam długich włosów, co prawda miałem problem z szkołą, ale tylko przez to że sie nieuczyłem gdy zaczołem, poprawiać oceny byly naprawde dobre 4-5 wiec tibia niedziala zle !!! bede bronil tutaj mojej wypowiedzi bo w raz z kumplem sadzimy ze to my mamy racje a nie ty, pewnie tak najezdzasz na tibie bo cos ci w niej niewyszlo i nieumiesz przebaczyc tibi za wyrzadzone zło, wiem zły dotyk boli przez całe życie. Ciekawe co tak na ciebie wpłyneło, pewnie jakiś nieudolny pk szukał nooba którym właśnie ty jesteś
Jak nie zauważyłeś/aś, to było powiedziane z ironią.
Jak to ktoś kiedyś powiedział, ironia jest bronią ludzi inteligentnych.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:57   #34
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

ale flipsy i tak wymiataja xD
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 12:58   #35
kundzia666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005

Posty: 32
LOL

tak miałem problemy ale dlatego ze olewałem jak sie zaczołem uczyć wszystko było ok. troche źle przeczytales niejestem skinem, ani osobami które wymieniłeś i ludzie sie niedzielą na grupy, może ty ich segregujesz ale to raczej nie jest mądre bo jak chcez dzielić ludność skoro znasz tylko ludzi z tibi i otoczenia w RL, stary skoro tak, to wytlumacz czemu tak sadzisz o tibi a nie inaczej, i to madrze a nie czyms w stylu :" Tibia jest do kitu bo tak "
__________________
World - Guardia

Profession - Master Sorcerer

MLVL 34

Lvl -21
kundzia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 13:06   #36
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Tibia jest do kitu BO:
1) Nic w niej nie osiągniesz, co zdobędziesz duży lvl ? I co z tego ? Satysfakcja ze zmarnowanych kilku miechów ? Phi, ja bym wolał poszukać ciekawej duszy do rozmowy
2) Zdobywasz item... idziesz go sprzedać bo go nie potrzebujesz, wracasz na hunt, zdobywasz item ...idziesz go sprzedać bo go nie potrzebujesz... itp
3) Masz szanse 0,01% że dostaniesz padaczki i innych chorób mózgu (i tak przy każdej rzeczy w kompie to jest)
4) Zwalisz sobie psyche, bo sie podniecasz że jakiś KOD BINARNY czy co tam wyleci z potworka o takich cyferkach lub że "zginiesz" i stracisz ciężko zarobione ... em 1k (ktoś tam przestał grać bo stracił 1k, tutaj pisał na forum).
5)Uzależniasz się, zawalasz szkołę a co za tym idzie.... twoja jedyna praca to albo sprzątanie, albo kopanie rowów albo zbieranie surowców wturnych
6) Będziesz DZIKI !
7) Gra jest monotonna....
8) Jest wiele innych rzeczy ale nie chce mi się wgłębiać !
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 13:16   #37
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager Tymczasowy
Tibia jest do kitu BO:
1) Nic w niej nie osiągniesz, co zdobędziesz duży lvl ? I co z tego ? Satysfakcja ze zmarnowanych kilku miechów ? Phi, ja bym wolał poszukać ciekawej duszy do rozmowy
2) Zdobywasz item... idziesz go sprzedać bo go nie potrzebujesz, wracasz na hunt, zdobywasz item ...idziesz go sprzedać bo go nie potrzebujesz... itp
3) Masz szanse 0,01% że dostaniesz padaczki i innych chorób mózgu (i tak przy każdej rzeczy w kompie to jest)
4) Zwalisz sobie psyche, bo sie podniecasz że jakiś KOD BINARNY czy co tam wyleci z potworka o takich cyferkach lub że "zginiesz" i stracisz ciężko zarobione ... em 1k (ktoś tam przestał grać bo stracił 1k, tutaj pisał na forum).
5)Uzależniasz się, zawalasz szkołę a co za tym idzie.... twoja jedyna praca to albo sprzątanie, albo kopanie rowów albo zbieranie surowców wturnych
6) Będziesz DZIKI !
7) Gra jest monotonna....
8) Jest wiele innych rzeczy ale nie chce mi się wgłębiać !

moze i uciebie tak jest u mnie jest inna sytuacja

1 ide expic , robie np. 50 lvl ,sprzedaje postac , 100 zl + jestem do przodu.
i tak w kolo macieja , proste?
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 13:16   #38
Inkusia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 03 2005

Posty: 12
Domyślny

Troche odbiegacie od tematu.

Moja mama odkąd zaczęłam grać, twierdzi, że tibia to sekta. Nie widzi w tej grze żadnego sensu (uważa, że to tylko jakieś mrówki chodzące po ekranie tam i z powrotem). Nie twierdze, że ma racje ale również nie zaprzeczam jej słowom. Nie powinna się wypowiadać o Tibi, skoro nie ma zielonego pojęcia
o jej zasadach. Niestety trzeba też powiedzieć, że ów program strasznie niszczy naszą psychikę. Przynajmniej w większości przypadków. Wiele osób, zamiast iść na dwór pograć w piłkę woli posiedzieć przed PC i iść na hunt
z kumplami. Ale zadajmy sobie pare pytań:

1. Ile godzin swojego życia marnujemy na siedzenie przed tibią ?
2. Ile graczy traci cenne pieniądze na PACC zamiast kupić za to coś co naprawdę jest potrzebne ?
3. Ile osób opóściło się w nauce tylko dlatego żeby mieć więcej czasu na expienie/skillowanie/trenowanie mlvla ?

Zastanówcie się nad tym.
Inkusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 13:18   #39
Maethi
Zbanowany
 
Maethi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 411
Maethi ma numer GG 4684801
Domyślny

Cytuj:
Tibia jest do kitu BO:
Tibia jest do dupy, nie do kitu.

Cytuj:
Phi, ja bym wolał poszukać ciekawej duszy do rozmowy
Phi, ja tam znalazłem .

Cytuj:
3) Masz szanse 0,01% że dostaniesz padac zki i innych chorób mózgu (i tak przy każdej rzeczy w kompie to jest)
Źle, wg badań statystynycznych jednego serwisu komputerowego szansa na dostania choroby mózgu lub czegoś podobnego to aż 0.06%.

Cytuj:
4) Zwalisz sobie psyche, bo sie podniecasz że jakiś KOD BINARNY
Jakiś? No co ty pleciesz. Przecież to jest tylko ten jeden jedyny kod binarny.

Cytuj:
5)Uzależniasz się, zawalasz szkołę a co za tym idzie.... twoja jedyna praca to albo sprzątanie, albo kopanie rowów albo zbieranie surowców wturnych
Znam goscia , który ma 25 lat i utrzymują go rodzice.

Cytuj:
6) Będziesz DZIKI !
Zacytuje słowa piosenki : "Jesteś szalona". To już prędzej to. Ewentualnie staniecie się podobnymi do naszych przodków.
Maethi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2005, 13:19   #40
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::..
moze i uciebie tak jest u mnie jest inna sytuacja

1 ide expic , robie np. 50 lvl ,sprzedaje postac , 100 zl + jestem do przodu.
i tak w kolo macieja , proste?

znajdź se prace...robisz lvl taki w kilka miechów albo miech (zależy ile siedzisz non-stop), a ja w te miechy zarobie już więcej.... i to pracując mniej niż ty grasz, wniosek ? nie opłacalne -.- .


uP:
No widzisz :> .

Ostatnio edytowany przez Avager Tymczasowy - 04-08-2005 o 13:21.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.


Powered by vBulletin 3