Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-04-2009, 17:40   #1001
Ziemniax
Użytkownik Forum
 
Ziemniax's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007

Posty: 102
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Nie jedźcie po nim, dobra?
To, że nie zna skrótów, żargonu itp to nie znaczy, że nie umie grać! Zagraj samemu - bez gildii, kumpli itd, bez kontaktu z ludźmi. Jak niby miał się tego nauczyć?
Zauważyłem, że jak ktoś pisze coś, z czym nie całkiem się zgadzacie, po prostu go objeżdżacie. Nawet, jeśli po prostu wyraża swoją opinię.
Eh, w niektórych tibia zostaje na całe życie...
Ehhh mi się przypomina jak zaczynałem grać na moim pierwszym serverze...US
żadnych Europejczyków (no dobra - raz się trafił jeden Norweg)...
Więc nie mów mi, że człowiek nie potrafił się niczego nauczyć sam
Co prawda uczyłem się na błędach, ale dziś wiem o grze sporo, bo wyniosłem to z moich własnych doświadczeń przeżytych z grą

BTW gdzie się podział nasz kochany Tauren Paladin lvl31?
Ziemniax jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-04-2009, 19:13   #1002
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
nie bede sie wypowiadal na temat czyjejs wiedzy o tej grze. ty tez tego nie rob skoro mnie nie znasz ani troche
Czytaj ze zrozumieniem - ja myslalem, ze "Alluch" to nick jakiegos uzytkownika, ktory sie o cos wyklucal ze wszystkimi, i ze to niby ja to on, tyle, ze na nowym koncie

btw. Ustka to nie miasto >.> a haracz to sobie mozesz wyludzac od kolegow, nie odemnie.

Cytuj:
Wciąż bullshit. Nie mów mi tu o jakiś "żargonie". Skróty w Wowie są powszechnie znane, jeśli ty jesteś taki niezaznajomiony to może grałeś non stop sam, nie wiem... Ja swoją pierwszą postać zrobiłem już w TBC, był to hunter, grając samemu, tylko levelując, wbiłem 70 level. I miałem już jakieś pojęcie o grze. Po prostu tego nie rozumiem, to tak jakbyś 10 lat mieszkał w Anglii i wciąż nie potrafił angielskiego...
Prosze skoncz ze swoimi wywodami, bo prawda jest taka, ze na moim realmie (chromaggus) sie skrotow az tak czesto nie uzywa. Do levela 65 expilem na instancjach tylko z kolegami z rl, a nie z przypadkowymi graczami, stad wlasciwie nie mialem kontaktu z takimi pro playerami jak ty.

Cytuj:
Faktem jest, że to ty gówno wiesz. Ale powiem ci, że dobrze że jesteś alluchem. Właśnie tam powinni trafiać tacy gracze jak ty, którzy nie potrafią nauczyć się grać do 70 levela...
Wole grac z osobami, ktorzy pisza normalnie, a nie "going 4 naxman25 lol?" A to, ze pytam sie o rade nie znaczy, ze nie ogarniam jako postac ktora gram, czyli tank.
Ametystowec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 19:24   #1003
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Nie jedźcie po nim, dobra?
To, że nie zna skrótów, żargonu itp to nie znaczy, że nie umie grać! Zagraj samemu - bez gildii, kumpli itd, bez kontaktu z ludźmi. Jak niby miał się tego nauczyć?
Czytaj to, co napisałem post wyżej od ciebie. Ja właśnie tak się nauczyłem grać: sam, bez kolegów, bez gildii. Więc nie wiem co w tym trudnego.

Cytuj:
Prosze skoncz ze swoimi wywodami, bo prawda jest taka, ze na moim realmie (chromaggus) sie skrotow az tak czesto nie uzywa.
Ale co za różnica, czy ktoś napisze UK, czu Utgarde Keep? Co za różnica, czy ktoś pisze FFB, czy Frostfire bolt? Skróty to nie wszystko.

Cytuj:
Wole grac z osobami, ktorzy pisza normalnie, a nie "going 4 naxman25 lol?"
Jakoś ja nigdy nie widziałem sformułowań podobnych do tego, a gram na Burning Legionie, serverze, na którym 80% to Polacy.

Cytuj:
A to, ze pytam sie o rade nie znaczy, ze nie ogarniam jako postac ktora gram, czyli tank.
Ale mi nie chodzi o to, żeby ci udowodnić, że nie ogarniasz, tylko o to, żeby ci pokazać, że poznanie gry nie zależy od ilośći kumpli / gildii / znajomości skrótów. Chce ci pokazać, jak małe pojęcie masz na temat tej gry, między innymi porównywanie 74 levela do 80 jest żałosne. To może wbij jeszcze 1 level expiąc na bossach w Nexusie, a potem leć na Naxxa (mam nadzieję, że chociaż to rozumiesz). Przemyśl to sobie, a potem wbij 80 w normalny sposób.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 21:13   #1004
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Czytaj to, co napisałem post wyżej od ciebie. Ja właśnie tak się nauczyłem grać: sam, bez kolegów, bez gildii. Więc nie wiem co w tym trudnego.
Mniejsza o to, czy nauczyłeś się grać sam czy też nie. Ludzie są różni. Jedni ogarniają po pierwszym raidzie, innym potrzeba na to trochę więcej czasu, ale to NIE JEST powód, aby im to złośliwie wypominać.
Prawda jest taka, że objeżdżacie każdego, kto ma trochę inne poglądy niż wy, albo wyraża opinię sprzeczną od waszej (która NIE JEST faktem).

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 07-04-2009 o 22:46.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 21:33   #1005
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
haracz to sobie mozesz wyludzac od kolegow, nie odemnie.
czy ktos to mowil o wyludzaniu haraczu? przewrazliwieni jestesmy?
jesli wszystko bierzesz tak powiaznie to powinszowac
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.

Ostatnio edytowany przez xoz - 07-04-2009 o 21:43.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2009, 22:13   #1006
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
OCB z tym alluchem, bo mam wrazenie, ze to jakis uzytkownik, ktory tu pisal madrosci a gowno wiedzial - nie, nie jestem nim.
Nie. Chodzi o to, że należysz do jedynej żałosnej strony, któa będąc niczym myśli, że są tymi dobrymi.

Cytuj:
Wole grac z osobami, ktorzy pisza normalnie, a nie "going 4 naxman25 lol?"
No to złą grę wybrałeś.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 01:53   #1007
LaYs
CS Tibia.pl Team
 
LaYs's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Zagłębie
Wiek: 31

Posty: 417
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dies Irae
Świat: Secura
Poziom: 135
Skille: 20/28
Poziom mag.: 75
Domyślny

za bardzo śmierdzi tu horda
__________________
LaYs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 07:46   #1008
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Dobra, chłopaki, mam solucje na wszystkie wasze dotychczasowe problemy:

L2P

A co do trochę wcześniejszej sprawy, eerionie, sęk w tym, że nawet jeśli czytasz to co Blizzard mówi, to i tak nie masz pewności, że tak będzie. Dla przykładu Blizzard mówił jak to oni chcą unikać RNG i jaki Ring of Valor jest wspaniały. Skończyło się tak, że go usunęli bo był penisowy. Oni czasami mówią co chcą osiągnąć, ale nie zawsze im to wychodzi - dlatego wszyscy tacy jak my potrafią być sceptyczni.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-04-2009, 09:44   #1009
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
A co do trochę wcześniejszej sprawy, eerionie, sęk w tym, że nawet jeśli czytasz to co Blizzard mówi, to i tak nie masz pewności, że tak będzie. Dla przykładu Blizzard mówił jak to oni chcą unikać RNG i jaki Ring of Valor jest wspaniały. Skończyło się tak, że go usunęli bo był penisowy. Oni czasami mówią co chcą osiągnąć, ale nie zawsze im to wychodzi - dlatego wszyscy tacy jak my potrafią być sceptyczni.
Ale mówisz to tak, jakby to nie oni robili takie rzeczy jak AQ, MH czy SWP.
Poza tym - wiem o co ci chodzi, bo jeśli chodzi o balans klas to jestem dość sceptyczny. Ale rajd nie jest balansem klas i jeśli o to chodzi, to naprawdę rzadko coś wychodziło nie takie jak chcieli.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2009, 15:30   #1010
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Ile ja już w WoWa nie grałem :/ nawet nie miałem czasu na sprawdzenie woltka:/ a tu już patch 3.1 wychodzi z nowymi PETkami
Poczekam na 5.0 dopiero wrócę do gry
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 00:18   #1011
Thuriv
Użytkownik Forum
 
Thuriv's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 30
Stan: Niegrający
Domyślny

Dla wszystkich, którzy twierdzą, że Ulduar będzie zdecydowanie trudniejszy od Naxx - nie liczcie na to, trudniejszy tak, ale na pewno nie na poziomie MH/BT.
Żeby nie było, że to informacja wyssana z palca - oficjalna wypowiedź Blizzarda:

Cytuj:
Ulduar is not Sunwell. It is not a huge leap up in difficulty from Naxx, but it is a step up. If that isn’t enough of a challenge for you, then I suggest you try the hard modes and pay a visit to Algalon.
Teraz liczą się już tylko achievementy (hard modes), nic więcej.
__________________

Ostatnio edytowany przez Thuriv - 10-04-2009 o 00:22.
Thuriv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 09:25   #1012
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Poczekaj na Icecrown Citadel i Azjol Nerub...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 11:45   #1013
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thuriv Pokaż post
Dla wszystkich, którzy twierdzą, że Ulduar będzie zdecydowanie trudniejszy od Naxx - nie liczcie na to, trudniejszy tak, ale na pewno nie na poziomie MH/BT.
Żeby nie było, że to informacja wyssana z palca - oficjalna wypowiedź Blizzarda:
Cytuj:
Ulduar is not Sunwell. It is not a huge leap up in difficulty from Naxx, but it is a step up. If that isn’t enough of a challenge for you, then I suggest you try the hard modes and pay a visit to Algalon.
Teraz liczą się już tylko achievementy (hard modes), nic więcej.
Musieli tak napisać, bo niektórzy ludzie ciągle uważają, że trudny rajd to tylko i wyłącznie sunwell level.
Poza tym - nie widzę, czemu ludzie tak nie cierpią tych hard mode. Jak dla mnie to bardzo ciekawy smaczek.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 12:01   #1014
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thuriv Pokaż post
Dla wszystkich, którzy twierdzą, że Ulduar będzie zdecydowanie trudniejszy od Naxx - nie liczcie na to, trudniejszy tak, ale na pewno nie na poziomie MH/BT.
Żeby nie było, że to informacja wyssana z palca - oficjalna wypowiedź Blizzarda:
Cytuj:
Ulduar is not Sunwell. It is not a huge leap up in difficulty from Naxx, but it is a step up. If that isn’t enough of a challenge for you, then I suggest you try the hard modes and pay a visit to Algalon.
Teraz liczą się już tylko achievementy (hard modes), nic więcej.
No ale słyszałem, że sprytny jesteś i umiesz czytać ze zrozumieniem. MH/BT =/= Sunwell
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 12:27   #1015
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Musieli tak napisać, bo niektórzy ludzie ciągle uważają, że trudny rajd to tylko i wyłącznie sunwell level.
Poza tym - nie widzę, czemu ludzie tak nie cierpią tych hard mode. Jak dla mnie to bardzo ciekawy smaczek.
To jest takie narzekanie, byleby tylko do czegoś się doczepić :/
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 13:34   #1016
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
No ale słyszałem, że sprytny jesteś i umiesz czytać ze zrozumieniem. MH/BT =/= Sunwell
Odniosłem się do wypowiedzi blizzarda. Wytłumaczyłem dlaczego tak jest.
Poza tym
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eerion
Ulduar ma być rajdem o kilka klas wyższym. Jest to oficjalne oświadczenie. Ulduar ma być wymagający, trudny i pochłaniający czas. Nie jak SWP. Ale jak TK/SSC/MH. Algalon ma być jeszcze trudniejszy.
Właśnie do tego przyrównuje Ulduar. Do T5 content i początku T6. Co do możliwych zapytań o kaela, vashj i archimonde i ich poziom trudności - wszyscy byli final bossami. Zobaczymy jaki będzie final boss Ulduaru. Wiadome jest jedno - będzie to trzeba odkryć samemu, bo blizz powiedział, że nie będzie testowania Yogg-Sarona ani Algalona.

Tak więc... Nie widziałem postu, w któym blizz porównywał Ulduar do MH/BT więc ja też się nie odniosłem. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem wsio.
Anyway - teraz hard mode tez określają poziom trudności. Ludzie skarżą się na strasznie proste rajdy, ale Sarth 3D 10 zrobiło ledwo 4% gildii. Więc nie jest tak tragicznie

edit:
Cytuj:
To jest takie narzekanie, byleby tylko do czegoś się doczepić :/
Dokładnie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 10-04-2009 o 13:35.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 14:48   #1017
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Sarth 3D 10 zrobiło ledwo 4% gildii
Wtf? Od kiedy 10-many są trudniejsze od 25-manów..?
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 17:17   #1018
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Wtf? Od kiedy 10-many są trudniejsze od 25-manów..?
Ze swojego doświadczenia wiem to, ze ta 10 może być trudniejsza od 25, dlatego że jak w tej 25 padnie parę osób, to nic takiego się nie stanie, ale jak w 10 padnie parę osób to już jest poważny problem, zwłaszcza przy Sarth +3smoki.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 18:07   #1019
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

No a poziom trudności mobów? Jest taki sam, czy wyższy/niższy? Bo przecież itemy z 25-man są lepsze...
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2009, 18:35   #1020
Vrael
Użytkownik Forum
 
Vrael's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2006
Lokacja: Poznan
Wiek: 32

Posty: 526
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Odniosłem się do wypowiedzi blizzarda. Wytłumaczyłem dlaczego tak jest.
No kolejny sprytny facet, to już zaczyna być komiczne - Cytowałem Thuriva Ty już sam nie wiesz co Twoje a co nie.
Vrael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:47.


Powered by vBulletin 3