Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-09-2007, 22:19   #141
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Omg biore na siebie 2-3 bp sd, z 5 bp mf, ide do dl na wierze w veno, wchodze wale sd schodze (ew. manasuje po zejsciu jak trzeba) wchodze wale sd schodze itd. To dziala dla sorca/druta. Pal to ide w thais do thais dragon lair tam za ghoule w AT, luruje dl przed fire fieldy i biegam z nim dookoła drabinki az padnie. Teraz po upie jak hity sa pala po 200 to szybciej padnie zanim zdazy zadac konkretne combo. To samo w przypadku knighta tyle ze stoje po skos a on mi moze loda.

Jesli nadal mi nie wierzysz ze jest to wykonalne i potrzebujesz filmu zeby sie o tym przekonac to powiem bez ogródek - jestes noobem.
No tak ... super hiper taktyka ... po jednym dniu na DL masz w (_Y_) cala kase i runy i moze 5% zwrotu z lootu. A i po Upie to na jais skillach bijesz te 200 ?? Bo bez problemu mozna i ponad 300 zasadzac ... wiec cos ci Bot szfankuje.

Do pana UP.
Bardziej odbieraj to jako podkreslenie. Slowa politycznie poprawne ... dobre zapamietam, zapisze w notesiku ze zlotymi myslami & idiotyzmami ...


Cytuj:
Zastanawia mnie inna sprawa - co Wam, uczciwym graczom daje spedzanie calych dni przy tibii? Rozumiem ze mozecie byc zafascynowani ta gra - tez kiedys bylem i potrafilem sporo siedziec. Jezeli to Wam sprawia przyjemnosc - ok, super. Ciekawe ilu z Was super-hiper-uczciwych graczy zrobilo desert quest samemu od poczatku do konca. Bez spoilerow. Nie tylko przebiec sie z kusza, jablkiem itd z 3 innymi osobami po 10k.
Tak duzo gracie i to osobiscie - to co to znaczy - rurnum maelis?
Pewnie tak duzo czasu spedzacie siedzac na expowiskach, ze juz Wam sie nie chce nic poczytac, polazic tak bez celu, pogadac z NPC...
Siedze w Tibii wtedy mam na to chec i nie siedze calymi dniami. Rozmawiamy o Botach a zeszlismy na Spoilerki ... co i tak zostalo zaakceptowane przez CipSoft = jest legalne. Gram na rooku i smialo moge powiedziec ze przeszedlem rook kratka po kratce - tam gdzie da sie wejsc, bo musialem to do supportu zrobic a raczej chcialem cos sprawdzic. Osobiscie sprawdzilem i podalem do uaktualnienia wszystkich Npc z rook sell/buy itp itd. Sprawdzilem wszystkie ksiazki czy sa na tibia.pl przetlumaczone i wszystkie dodane. 100% questow juz znam na pamiec ... a za pierwszym razem niektore kiedys dawno temu zrobilem sam - przez przypadek nawet nie wiedzac ze to sie nazywa quest ...


Cytuj:
Inna sprawa - widzicie bottera? No to jaki problem zabic go z kolegami? Czy nie macie kolegow, bo boja sie ze ich GMowi sprzedacie?
Widzialem taki filmik... expiacy recznie chcieli ubic bottera. Blokowali go parcelami XD
Jak wiekszosc obroncow recznego expienia blysneli inteligencja
Macie czas, zeby go marnowac na bezsensowne klikanie - ok - przeciez Wam nie zabronie.
Ja nie mam, dlatego swoj czas poswiecam na quest i hunty z przyjaciolmi albo pomaganie przy jakis questach slabszym graczom. Nudne expienie zalatwia moj "Brat Od Treningu" XD
Tak ale na rooku nie ma parceli, wiem chodzilo ci o maina. Ale tutaj praowadzimy dyskusje w oparciu o rooka. Botka mozna bloknac samemu bez kolegow ... ale mi najwiecej satysfakcji daje raportowanie - udane zraportowanie ... dzis na neranie 4 osoby bana za macro w tym 2 odemnie ... Jak mam czas, ochote, checi to zawsze pomagam slabszym na rooku ... to nic nie kosztuje ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.

Ostatnio edytowany przez Scobel - 28-09-2007 o 22:29.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-09-2007, 23:25   #142
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
No tak ... super hiper taktyka ... po jednym dniu na DL masz w (_Y_) cala kase i runy i moze 5% zwrotu z lootu. A i po Upie to na jais skillach bijesz te 200 ?? Bo bez problemu mozna i ponad 300 zasadzac ... wiec cos ci Bot szfankuje.

Do pana UP.
Bardziej odbieraj to jako podkreslenie. Slowa politycznie poprawne ... dobre zapamietam, zapisze w notesiku ze zlotymi myslami & idiotyzmami ...
Dzisiaj rano mi mowiles ze nie mozliwe jest aby zabic DL wszystkimi profesjami na 30 lvl. Ja ci udowodnilem ze jednak jest mozliwe to teraz odwracasz kota ogonem i zaczynasz gadac o oplacalnosci takiego zabijania. No ignorancja godna pochwaly.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2007, 23:55   #143
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Dzisiaj rano mi mowiles ze nie mozliwe jest aby zabic DL wszystkimi profesjami na 30 lvl. Ja ci udowodnilem ze jednak jest mozliwe to teraz odwracasz kota ogonem i zaczynasz gadac o oplacalnosci takiego zabijania. No ignorancja godna pochwaly.
Jakbyś [...] nie wiedzial, to mu chodzilo o to ze nie wierzyl Ci ze na 30 levelu, bez problemu ubijesz to coś... Może i ubijesz, ale chyba nie jestes na tyle glupi zeby wastowac kilka k na 1 glupiego DL'a nie? Co w normalny sposób, nie napieprzajac z SD gdzie popadnie, raczej Ci sie tak "bez problemu" nie uda...
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:02   #144
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Jakbyś [...] nie wiedzial, to mu chodzilo o to ze nie wierzyl Ci ze na 30 levelu, bez problemu ubijesz to coś... Może i ubijesz, ale chyba nie jestes na tyle glupi zeby wastowac kilka k na 1 glupiego DL'a nie? Co w normalny sposób, nie napieprzajac z SD gdzie popadnie, raczej Ci sie tak "bez problemu" nie uda...
Widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. Scobel napisal ze boterzy padaja na dlach. Dlatego ja mu odpowiedzialem ze dl to na tyle slaby potwor że zabić go moze kazdy gracz z lvlem powyzej 30. Nie chodzi mi tutaj o to czy sie oplaca czy nie tylko o to ze teza Scobela o rzekomych dedach boterow na DL jest calkowicie wyssana z palca.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:09   #145
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. Scobel napisal ze boterzy padaja na dlach. Dlatego ja mu odpowiedzialem ze dl to na tyle slaby potwor że zabić go moze kazdy gracz z lvlem powyzej 30. Nie chodzi mi tutaj o to czy sie oplaca czy nie tylko o to ze teza Scobela o rzekomych dedach boterow na DL jest calkowicie wyssana z palca.
No tak, ale chyba nie nastawisz bota na powiedzmy 40 levelu, żeby Ci DL'e solowal? Przez kilka [h]?
Bot na dl'ach jest mocno ryzykowny poprostu... I sa ludzie ktorych to kusi, i kusi w taki sposob ze predzej czy pózniej sie cos "skrzaczy" i padną...
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 29-09-2007 o 00:10.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:22   #146
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
No tak, ale chyba nie nastawisz bota na powiedzmy 40 levelu, żeby Ci DL'e solowal? Przez kilka [h]?
Bot na dl'ach jest mocno ryzykowny poprostu... I sa ludzie ktorych to kusi, i kusi w taki sposob ze predzej czy pózniej sie cos "skrzaczy" i padną...
Ale Scobel napisal o tym ze jak boter skonczy botowac to pada na dl, co jest kompletna bzdura ktora ja napiętnowalem. Wiec nie odwracaj kota ogonem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:22   #147
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Widze ze nie zrozumiales o co mi chodzi. Scobel napisal ze boterzy padaja na dlach. Dlatego ja mu odpowiedzialem ze dl to na tyle slaby potwor że zabić go moze kazdy gracz z lvlem powyzej 30. Nie chodzi mi tutaj o to czy sie oplaca czy nie tylko o to ze teza Scobela o rzekomych dedach boterow na DL jest calkowicie wyssana z palca.
Nadal Czekam na 4 filmy o 4 profesjach z 30 lev ... ktore wszystkie wybijaja same DL ... a najbardziej czekam na rycka ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:23   #148
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Nadal Czekam na 4 filmy o 4 profesjach z 30 lev ... ktore wszystkie wybijaja same DL ... a najbardziej czekam na rycka ...
Haha jaki newbie. Malo bylo filmow na tibia.pl z solowaniem dla przez 25-30 rycka?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:25   #149
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

@up
Cykasz pupe? Ile Ci to zajmie kilkanascie minutek, a wszyscy z usmiechem na twarzy to obejrzymy, wiec co sie upierasz?
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:27   #150
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
@up
Cykasz pupe? Ile Ci to zajmie kilkanascie minutek, a wszyscy z usmiechem na ustach to obejrzymy, wiec co sie upierasz?
Użycie opcji "szukaj" i odnalazienie filmow ktore juz sa zajmie wam kilka a nie kilkanascie minutek.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:33   #151
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Kolo... ale ja... i ogolnie publika chcemy Twoje filmy z solowania wszystkimi profesjami DL'a na 30 levelu -.- a nie jakies osoby trzeciej, która to czyni... wiec badz tak dobry i zrob taki filmik i podeslij go tu w temacie (byle bez keyloggerka ) i niech to bedzie dowód (bądź nie dowód) Twojej racji.
Mam rozumiec ze sie nadal upierasz? Jesli tak to gowno, nie ubijesz DL'a...
Chcesz zebysmy uwierzyli? Prosze o film... ale Twoj i Twojego wykonania !!
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:37   #152
Soldier of Harlen
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
Kolo... ale ja... i ogolnie publika chcemy Twoje filmy z solowania wszystkimi profesjami DL'a na 30 levelu -.- a nie jakies osoby trzeciej, która to czyni... wiec badz tak dobry i zrob taki filmik i podeslij go tu w temacie (byle bez keyloggerka ) i niech to bedzie dowód (bądź nie dowód) Twojej racji.
Mam rozumiec ze sie nadal upierasz? Jesli tak to gowno, nie ubijesz DL'a...
Chcesz zebysmy uwierzyli? Prosze o film... ale Twoj i Twojego wykonania !!
Scobel pisal ze na 30 lvl nie da rady zabic wszystkimi profesjami. "Osoba trzecia" zabila czyli da rade. Kolejna glupia teza Scobela obalona.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:43   #153
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Soldier of Harlen Pokaż post
Scobel pisal ze na 30 lvl nie da rady zabic wszystkimi profesjami. "Osoba trzecia" zabila czyli da rade. Kolejna glupia teza Scobela obalona.
Nie rozumiesz, ja czekam nadal na 4 filmy w ktorych to TY zabijasz DL kazda profesja ...

Daru...
Po nim mozna bylo sie spodziewac, ze powie cos w tym stylu lub da gotowe innych osob ...
Czekamy nadal na jego wielki ubijanie DL ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.

Ostatnio edytowany przez Scobel - 29-09-2007 o 00:45.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:43   #154
Ares de'Buchanan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2005
Wiek: 40

Posty: 46
Imię: Carlin~
Profesja: Elite Knight
Świat: C~~
Poziom: 14x
Skille: 96/94
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Tak ale na rooku nie ma parceli, wiem chodzilo ci o maina. Ale tutaj praowadzimy dyskusje w oparciu o rooka. Botka mozna bloknac samemu bez kolegow ... ale mi najwiecej satysfakcji daje raportowanie - udane zraportowanie ... dzis na neranie 4 osoby bana za macro w tym 2 odemnie ... Jak mam czas, ochote, checi to zawsze pomagam slabszym na rooku ... to nic nie kosztuje ...
Jestes wielki Pro konfident XD gratz
Chyba jednak nie wiesz o co mi chodzilo z tymi parcelami Pewnie tak wlasnie "sam" blokujesz Hehehehe
Boterzy tez maja sposoby na takich jak Ty
Kolesiowi ostatnio cos sie nie podobalo to dziwnym trafem 2 dni pozniej nie mogl zejsc z duzego respu hydr i mu sie padlo
A GMow kiedys w miare dobrze znalem, ze tak sie wyraze. Odwiedzali mnie czesto zarowno za bota jak i za blokowanie ludzi - gram na n-pvp wiec to jest jak rook XD. Nigdy nie mieli na nic dowodow. A bez dowodow.... domniemanie niewinnosci Trzeba udowodnic wine a nie niewinnosc

Mysle ze nie ma sensu dalej z Wami dyskutowac.
Do zobaczenia w tibii
Ares de'Buchanan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 00:53   #155
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
Jestes wielki Pro konfident XD gratz
Chyba jednak nie wiesz o co mi chodzilo z tymi parcelami Pewnie tak wlasnie "sam" blokujesz Hehehehe
Boterzy tez maja sposoby na takich jak Ty
Kolesiowi ostatnio cos sie nie podobalo to dziwnym trafem 2 dni pozniej nie mogl zejsc z duzego respu hydr i mu sie padlo
A GMow kiedys w miare dobrze znalem, ze tak sie wyraze. Odwiedzali mnie czesto zarowno za bota jak i za blokowanie ludzi - gram na n-pvp wiec to jest jak rook XD. Nigdy nie mieli na nic dowodow. A bez dowodow.... domniemanie niewinnosci Trzeba udowodnic wine a nie niewinnosc

Mysle ze nie ma sensu dalej z Wami dyskutowac.
Do zobaczenia w tibii
Najpierw piszez by ich blokowac, to jak zamiast tego ich raportuje to konfident ... hmm spoko. Tak boterzy maja sposoby na takich jak ja, da sie zbanowac i po problemie, bo na rooku jesli gram ja a nie za mnei bot nie ma szans chodzby nie wiem jak sie starali bym padl ... hackna mnie ?? hyhy KK czekam - jesli to miales na mysli. Porownujesz Non pvp Main do Non pvp Rook ... Taaaaaki walek a jeszcze mniejsza roznica nie ?? uuuuu znales kiedys dobrze GM tzn ze umiales przeliterowac jego nick bo znales go na pamiec czy moze byles z nim w rl na piwku ... jak mozna znac dobrze GM ... A co do udowadniania, nic nie trzeba udowadniac wystarczy byc pewnym i napisac raporta jak widac skutkuje dosc dobrze ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 01:24   #156
darushu
Użytkownik Forum
 
darushu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Małopolska
Wiek: 33

Posty: 271
Imię: Darushu
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 47
Skille: 23.29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ares de'Buchanan Pokaż post
Mysle ze nie ma sensu dalej z Wami dyskutowac.
Do zobaczenia w tibii
No i kolejny "prawdziwy botter", który poddał sie w tej zażartej wojnie na słowa uczciwi gracze to jak sprite, a botterzy jak pragnienie... chyba wiecie o co mi chodzi?
Nie ma zmiłuj, zostaniecie wypędzeni z tego forum w pierwszej kolejności, bo na naszych "kochanych" modków nie bardzo można w tej sytuacji liczyć.
__________________
Chcesz podlać mi drzewko?
Zapraszam!

Podlej mi drzewko!
Dziękuje za wszystkie odwiedziny

Chcesz wyrazić swoje własne zdanie na temat mojej osoby?
Zapraszam!

Wstaw mi notkę!

Ostatnio edytowany przez darushu - 29-09-2007 o 01:25.
darushu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 01:45   #157
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darushu Pokaż post
No i kolejny "prawdziwy botter", który poddał sie w tej zażartej wojnie na słowa uczciwi gracze to jak sprite, a botterzy jak pragnienie... chyba wiecie o co mi chodzi?
Nie ma zmiłuj, zostaniecie wypędzeni z tego forum w pierwszej kolejności, bo na naszych "kochanych" modków nie bardzo można w tej sytuacji liczyć.
Głownie chyba Kochanego Modka jednego pierwszeg ... Bleee
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 10:21   #158
Alessandro Del Piero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 156
Stan: Niegrający
Alessandro Del Piero ma numer GG 6815433
Domyślny

Nie wiem co wam przeszkadza w boterach... Ja sam nie botuje, ale nic do nich nie mam. Ty zdobywasz exp/skille własnoręcznie -> jesteś ze swojej postaci dumny i sprawia ci gra radość. Za botera zdobywa to program, ale też jest zadowolony ze swojego programu... Czy wam w tej grze chodzi tylko i wyłącznie o lvl, nie o radość z gry?
Alessandro Del Piero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-09-2007, 12:50   #159
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alessandro Del Piero Pokaż post
Nie wiem co wam przeszkadza w boterach... Ja sam nie botuje, ale nic do nich nie mam. Ty zdobywasz exp/skille własnoręcznie -> jesteś ze swojej postaci dumny i sprawia ci gra radość. Za botera zdobywa to program, ale też jest zadowolony ze swojego programu... Czy wam w tej grze chodzi tylko i wyłącznie o lvl, nie o radość z gry?
Bottuje = Zajmuje expowiska, Bottuje = Zdobywa lev potem ma orgazm na sama mysl jaki to on lev "zdobyl" ... jesli chodzi o mnie mogli by bottowac jesli by mi i innym nie przeszkadzali = niestety to nie realne, bo nie dosc ze leca w kulki to jeszcze chca z nooba botteraz zostac super hiper mega graczem ...


Nadal czekam na film 4x profesja ... z 30 lev na DL ...
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-10-2007, 19:53   #160
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez World_of_naabz Pokaż post
Scobel, wybacz, ale ja nie gram na rooku. Mam co sprzedawać/kupować, jakie questy robić itd.

darushu, mistrzu, to że nie expie ręcznie nie oznacza że nie gram. W czasie kiedy bot wbija za mnie lvl, ja właśnie choćby gadam z przyjaciółmi.

Racja, nikt mi nie każe expić. Ale zrozumcie, że bot nie wyręczy gracza. Co z tego, że expi? Co z tego że odpisuje autoresponderem? Bot pozostanie botem, a osoba siedząca przed kompem pozostanie graczem. Zresztą jak już powiedziałem nikt na przymus nie każe mi expić więc jak mi się znudzi patrzenie na bota, rozmawianie, kupowanie/sellanie, wykonywanie questów itd. to szukam innych botterów, próbuje ich wybić a jeśli to mi się znudzi to myślę jak poprawić/napisać nowe skrypty do mojego bota, co również sprawia mi przyjemność (profil mat-inf robi swoje - po prostu lobię programowanie).

No i jeszcze mały pokaz bezwładności GMów:
13:58 GM detected ( CM ... on Celesta ). Runemaker disabled. Closing in 123 seconds. Cancel with Exiva cancel
13:58 CM ... on Celesta [2]: hello : )
13:58 ... [60]: hiho
Po czym CM znikł.

Nicki cenzurowane, chodzi o same zajście, sytuacja z niedzieli.
Jakbys nie zauwazyl rozmawiac a grac to dwa rozne pojecia chyba ze grasz w zgadnij co to na privie. Ze tez to forum akceptuje booterów jak ja bym byl modem to bym codziennie tu zagladal i was w huj banowal do nigdy ,bo by mi to radoche sprawialo... Jak chcesz pogadac o tym jak dobrego masz boota i ile go uzywasz to zapraszam na www.tibia.org.pl to jest strona dla ,,graczy" takich jak ty. Tu za takie wypowiedzi mozesz dostac bana booterze pier****ny. Ty nie grasz boot za ciebie gra, a ty pilnujesz najwyzej zeby nikt sie nie polapal ,ze boota uzywasz. Co do Gmów to ja im sie nie dziwie ... Jestescie plagą tibii tak duza ,ze jednego dnia nie wytepi sie was wszystkich... Trzeba na to wielu lat systematycznego banowania/usuwania postaci , a wy przeciez i tak nowa zrobicie wiec i to nie mialo by sensu
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 06-10-2007 o 20:00.
Rotherdamie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:22.


Powered by vBulletin 3