Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-05-2008, 16:48   #61
Johnny121
Użytkownik Forum
 
Johnny121's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Warszawa - Wesoła
Wiek: 30

Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
Johnny121 ma numer GG 1064581 Johnny121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Ważny jest charakter a nie to jak dana osoba wygląda na pierwszy rzut oka. Ostatnio miałem okazję się dokładnie o tym przekonać, że osoby o których wcześniej myślałem, że nie chciał bym się z nimi zadawać są ostatnio tymi, które najczęściej odwiedzam...
Święta prawda, ale bardzo często się okazuje, że "emo kidsy" są po prostu głupimi szczylami, którzy chcą być "fajni" i iść z modą.
__________________
Hell-bent for Jesus - come kiss that bible asshole.

Ostatnio edytowany przez Johnny121 - 08-05-2008 o 16:54.
Johnny121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2008, 18:30   #62
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kenixia Pokaż post
Dla mnie żałosne jest to, że ci ludzie nie mają za grosz swojego stylu. Jak dla mnie to chwilowa moda, wszyscy się tak noszą bo jest trendi. Mam nadzieje że szybko się to skończy. ; )
Za grosz swojego stylu? Rozmawiamy tutaj o EMO które swój styl posiada jak najbardziej mylisz emo z pseudo emo..
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 20:54   #63
Fautsooos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ehh, az musialem zrobic konto jak to czytam. nie lubie emo i pseudo emo, tych 2 jest u nas duzo wiecej.

piszcie, ze emo sluchaja punku itp. a bedac w sobote na reggae&rap festiwal bylo ich wiecej niz ludzi, ktorzy sluchaja tego typu muzyke. kumpel naklupal jednemu bo tez ich nie trawi, dla mnie sa to chorzy ludzie...facet maluje oczy na czarno i zaczesuje na nie wlosy, no ku*&@ chore
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 20:56   #64
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
Generalnie to panuje taka zasada, że jak się zakłada topic na jakiś konkretny temat to z ów tematem trzeba trochę najpierw poobcować żeby później móc się na niego sensownie wypowiedzieć czy podjąć jakąś dyskusję (co wydawałoby się całkiem logiczne). Jak będziesz miał ustną z polskiego to też powiesz, że takie informacje zdobyłeś i możliwe, że nie są prawdziwe? Sorry, ale Ty łamiesz nawet podstawowe zasady prostej konwersacji. Siadaj, pała!
Od Gelt się odstosunkuj bo miała takie samo obywatelskie prawo do swojego zdania i wypowiedzenia go na tymże forum publicznym jak Ty.
Brawo! Emo to skrót od emotion.

@UP:
Mimo, iż nie lubię corów w pełni muszę się z Tobą zgodzić.

@Down:
Może być i emotional. Emo nie musi się przeca odnosić do jednego pojęcia. ; )
jak zauwazyles kazdy z nas ma inne zdanie. a wiekszosc z was(np ty) choc malo wie na ten temat stara sie mimo wszystko krytykowac. bo niby skad macie wiedziec ze informacje podane w tv sa nie prawdziwe? niby skad macie wiedziec ze pisze nie prawde? sami tylko zaprzeczacie nie podajac przy tym zadnych argumentow. wiec glamri wybacz ale jesli uwazasz ze ja sie myle i pisze kompletne bzdury to sam napisz prawde

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
Generalnie to panuje taka zasada, że jak się zakłada topic na jakiś konkretny temat to z ów tematem trzeba trochę najpierw poobcować żeby później móc się na niego sensownie wypowiedzieć
tak wiec istnieje cos takiego jak masowy przekaz informacji czyli media dzieki ktorym mozemy dowiedziec sie wszystkiego o wszystkim i dzieki ktorym wyrabiamy sobie pewne zdanie. oczywiscie moglbym pomalowac sobie twarz i przylaczyc sie do emo aby wiecej sie o nich dowiedziec no ale po co ?
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:05   #65
Johnny121
Użytkownik Forum
 
Johnny121's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Warszawa - Wesoła
Wiek: 30

Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
Johnny121 ma numer GG 1064581 Johnny121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
jak zauwazyles kazdy z nas ma inne zdanie. a wiekszosc z was(np ty) choc malo wie na ten temat stara sie mimo wszystko krytykowac. bo niby skad macie wiedziec ze informacje podane w tv sa nie prawdziwe? niby skad macie wiedziec ze pisze nie prawde? sami tylko zaprzeczacie nie podajac przy tym zadnych argumentow. wiec glamri wybacz ale jesli uwazasz ze ja sie myle i pisze kompletne bzdury to sam napisz prawde
Osobą, która ma mało pojęcia na ten temat jesteś Ty. W TV prawie zawsze każda sprawa albo jest wyolbrzymiana, albo tak przekształcana żeby była dramatyczna. Dla Ciebie emo, to idiota, który chce być fajny i nadążać za modą. Nikt go nie lubi w szkole, tak więc wbrew rodzicom zapuszcza włosy, zaczyna słuchać "mocniejszej" muzyki (zresztą i tak słucha pipczenia dla 12-sto letnich dziewczynek) i "buntuje się". Takie emo-kids można porównać do kinderpunków.
Jeszcze raz powtarzam, że emo-kids nie ma NIC wspólnego z emo.

Cytuj:
tak wiec istnieje cos takiego jak masowy przekaz informacji czyli media dzieki ktorym mozemy dowiedziec sie wszystkiego o wszystkim i dzieki ktorym wyrabiamy sobie pewne zdanie. oczywiscie moglbym pomalowac sobie twarz i przylaczyc sie do emo aby wiecej sie o nich dowiedziec no ale po co ?
Żeby mieć jakieś pojęcie, a nie pieprzyć zasłyszane plotki, żeby być "fajnym".

Btw, polecam słownik.

@down
Hwheheheheheheheh :>

Ostatnio edytowany przez Johnny121 - 08-05-2008 o 21:17.
Johnny121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:14   #66
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
jak zauwazyles kazdy z nas ma inne zdanie. a wiekszosc z was(np ty) choc malo wie na ten temat stara sie mimo wszystko krytykowac. bo niby skad macie wiedziec ze informacje podane w tv sa nie prawdziwe? niby skad macie wiedziec ze pisze nie prawde? sami tylko zaprzeczacie nie podajac przy tym zadnych argumentow. wiec glamri wybacz ale jesli uwazasz ze ja sie myle i pisze kompletne bzdury to sam napisz prawde


tak wiec istnieje cos takiego jak masowy przekaz informacji czyli media dzieki ktorym mozemy dowiedziec sie wszystkiego o wszystkim i dzieki ktorym wyrabiamy sobie pewne zdanie. oczywiscie moglbym pomalowac sobie twarz i przylaczyc sie do emo aby wiecej sie o nich dowiedziec no ale po co ?
Po pierwsze gdybyś przeczytał wszystkie moje posty w tym temacie to myślę, żenawet Tobie udałoby się znaleźć kilka argumentów, które przytoczyłem wcześniej. Skąd wiem, że są nieprawdziwe. W porównaniu z wiedzą i doświadczeniem, które posiadłem wcześniej stwierdzam, iż to co zobaczyłeś w TV średnio pokrywa się z rzeczywistością. Chociażby to, że "emo" to nowa subkultura. No przepraszam bardzo. ; ) No i w końcu wcale nie trzeba być emo, żeby się czegoś o nich dowiedzieć. Znam osobiście paru "przedstawicieli" i to mi w zupełności wystarczyło, by dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Po za tym idź panie do szkoły naucz się interpunkcji, zamiast gapić się w ten telewizor. -.-

@Johny121:
Mądrze prawisz. ; )
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:17   #67
Luka$ek
Użytkownik Forum
 
Luka$ek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2006
Lokacja: Olsztyn ajj miałem nie mówić..

Posty: 335
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dolcu
Profesja: Master Sorcerer
Świat: HARMONIA A JAK!
Poziom: 10+
Skille: potężne
Poziom mag.: 50
Luka$ek ma numer GG 6730588
Domyślny

Zauważcie jedną rzecz że jak są Emo to nie są tylko światowe "popierdolce",i nie trzeba wszystkich glanować,co by było gdyby taki 'kozaczek' wbił do klubu a tam emo "żyletki w garść i tniemy bo on normalny jest" każdy ma swój styl i swoje zdanie moje zdanie jest takie że mnie to gówno obchodzi
Luka$ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:18   #68
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

powiem tak, byli gitowcym, punkrokowcy, skinhedy, dresy, metale, żelusy, hip hopowcy a teraz sa emowcy kazde pokolenie (czyt.3 lata szkoły gimnazjium ewentualnie liceum) ma swoja przodujaca subkulture, taki wiek co zorbic ja nalezałem do grupy metali hehe aczkolwiek nigdy niezapuscilem dlugasnych wlosow ze wzgledow estettycznych aczkolwiek sympatyzowalem w liceum z ludzmi w dlugich wlosach słuchajacych ciezkiej muzyki i ubierajacych sie na czarno (nielubilismy zelusow i hip hopów hehe to były czasy).
Tamtych pozadnych metali od emowców odróznia to ze tamci słuchali zazwyczaj behemota a teraz słucha sie czegos podobnego do blogu 27 i tokio hotel [; niby rock niby metal a jednak inny swiat.
Wszytsko trzeba przezyc aby potem miec co wspominac na strare lata wiem ze wy w wiekszosci niemyslicie o tym ale wasze dzieci beda sluchaly zupelnie czegos innego niz wy
skoro ktos chce sie lansowac na sluge belzebuba i kogos komu swiat przeszkadza w zyciu to czemu mielibyscie sie spinac w koncu kazdy kiedys dorosnie i wszystko mu przejdzie. Moze to byc dziwne ale 14latka w pubie ubrana i wymalowana jak 21 panna po przejsciach (tak zwana blachara) to tez nie za fajny widok i nie wiem kogo jest wiecej emo czy tych niewyrosnietych blachar wyluzujcie wszystko kiedys minie i to tez
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:19   #69
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johnny121 Pokaż post
Osobą, która ma mało pojęcia na ten temat jesteś Ty. W TV prawie zawsze każda sprawa albo jest wyolbrzymiana, albo tak przekształcana żeby była dramatyczna. Dla Ciebie emo, to idiota, który chce być fajny i nadążać za modą. Nikt go nie lubi w szkole, tak więc wbrew rodzicom zapuszcza włosy, zaczyna słuchać "mocniejszej" muzyki (zresztą i tak słucha pipczenia dla 12-sto letnich dziewczynek) i "buntuje się". Takie emo-kids można porównać do kinderpunków.
Jeszcze raz powtarzam, że emo-kids nie ma NIC wspólnego z emo.



Żeby mieć jakieś pojęcie, a nie pieprzyć zasłyszane plotki, żeby być "fajnym".

Btw, polecam słownik.
tak tylko ze ten tamat jest o tych emo kids wiec o czym ty piszesz?
oczywiscie mozna i ten watek poruszyc skad kiedy i ile to trwa tylko ze mi chodzi o ta druga strone. w polsce od calkiem niedawna dzieciaki chodza z pomalowanymi twarzami
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:23   #70
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
pewnie nie raz spotkaliscie ludzi emo na ulicy w szkolach czy w klubach

wyglad emo:
pomalowane twarze, kolczyki, dziwnie ulozone wlosy, czarne ubrania i wiele innych spraw zwiazanych z ta subkultura...

najlepiej ujete to jest na wiki
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_(ludzie )


zalozylem ten temat aby dowiedziec sie co myslicie o emo
czy to was denerwuje a moze popieracie ta subkulture?

np w Anglii kolo 90% mlodych ludzi to emo
w Polsce to nie wielki % ktory w coraz szybszym tepie rosnie
moze czas cos z tym zrobic? a moze nie?
To Twój pierwszy post w tym temacie. Szybko zmieniasz fronty... Teraz już nie o emo tylko o emo-kidach, ta? ; )
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:25   #71
Johnny121
Użytkownik Forum
 
Johnny121's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Warszawa - Wesoła
Wiek: 30

Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
Johnny121 ma numer GG 1064581 Johnny121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
tak tylko ze ten tamat jest o tych emo kids wiec o czym ty piszesz?
oczywiscie mozna i ten watek poruszyc skad kiedy i ile to trwa tylko ze mi chodzi o ta druga strone. w polsce od calkiem niedawna dzieciaki chodza z pomalowanymi twarzami
Szkoda tylko, że w ogóle nie wiesz czym jest emo.
Szkoda, że nie odróżniasz emo od emo-kida.
__________________
Hell-bent for Jesus - come kiss that bible asshole.
Johnny121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:31   #72
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johnny121 Pokaż post
Szkoda tylko, że w ogóle nie wiesz czym jest emo.
Szkoda, że nie odróżniasz emo od emo-kida.
bo szczerze mowiac nie ma to dla mnie roznicy. dosc czytelne zostalo to opisane i wiekszosc zrozumiala ze chodzi tu o nasza mlodziez polska.
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:33   #73
Johnny121
Użytkownik Forum
 
Johnny121's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2007
Lokacja: Warszawa - Wesoła
Wiek: 30

Posty: 451
Stan: Na Emeryturze
Johnny121 ma numer GG 1064581 Johnny121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
bo szczerze mowiac nie ma to dla mnie roznicy. dosc czytelne zostalo to opisane i wiekszosc zrozumiala ze chodzi tu o nasza mlodziez polska.
Jest różnica i to duża.

A polska młodzież nie jest na tyle durna.
__________________
Hell-bent for Jesus - come kiss that bible asshole.
Johnny121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:37   #74
Extari
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 61
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Shivera
Poziom: 108
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Extari ma numer GG 538387
Domyślny

To "polskie emo" to są dzieci które nie mają swojego stylu ,nudzi im się i mają coś z baniami i chcą być "trendi" czy jak to się teraz mówi xD

Wg. mnie każdy normalny człowiek powinien mieć swój styl a nie "kserować" go od innych
No ja np. slucham polskiego HH ale już nie nosze spodni w krokiem w kostkach (tak jak zazwyczaj bywa to u ludzi słuchającej tej muzyki) bo to po prostu nie mój styl i tyle ,a to że "emo-kidy" są w większości je**ięci to ich sprawa ,za pare miechów każy "emo-kid" zacznie sluchać innej muzyki i inaczej się ubierać bo emo wyjdzie z "mody"
Extari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:38   #75
Aquiva
Użytkownik forum
 
Aquiva's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aquiva
Profesja: Knight
Gildia: Dark Devils
Świat: Unitera
Poziom: 66
Skille: 79/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wali mnie to.
Są metale,są emo,są goci,są lalunie.
tacy chcą być niech będą.
Aquiva jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 21:39   #76
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Johnny121 Pokaż post
Jest różnica i to duża.

A polska młodzież nie jest na tyle durna.
zle sie wyrazilem
nie ma to dla mnie roznicy pisemnej. dla mnie emo oznacza tyle co emo kids. a to ze emo w starszym wykonaniu jest zupelne inne od emo kids to pojalem juz dawno. jesli tylko chodzi wam o ten zapis to ta dyskusja nie ma sensu.
ja mam tylko informacje o dzieciakach(dziwnie to brzmi =P).

http://dziendobrytvn.onet.pl/4,233,8...0,0,forum.html
tvn rep
http://dziendobrytvn.onet.pl/1485404,psychologia.html
__________________
;-

Ostatnio edytowany przez Zenuś - 08-05-2008 o 21:46.
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 22:04   #77
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zenuś Pokaż post
zle sie wyrazilem
nie ma to dla mnie roznicy pisemnej. dla mnie emo oznacza tyle co emo kids. a to ze emo w starszym wykonaniu jest zupelne inne od emo kids to pojalem juz dawno. jesli tylko chodzi wam o ten zapis to ta dyskusja nie ma sensu.
ja mam tylko informacje o dzieciakach(dziwnie to brzmi =P).

http://dziendobrytvn.onet.pl/4,233,8...0,0,forum.html
tvn rep
http://dziendobrytvn.onet.pl/1485404,psychologia.html
To tak jak byś powiedział, że dla Ciebie punk i kinder-punk to to samo. -.- No weźże się chopie ogarnij. Idź staremu panczurowi powiedz, że kinder-punkiem jest bo dla Ciebie to nie stanowi różnicy. : P I nie mów mi teraz, że punk i emo to co innego bo w tej sytuacji analogia jest dokładnie taka sama. ; )
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 22:14   #78
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Po pierwsze gdybyś przeczytał wszystkie moje posty w tym temacie to myślę, żenawet Tobie udałoby się znaleźć kilka argumentów, które przytoczyłem wcześniej. Skąd wiem, że są nieprawdziwe. W porównaniu z wiedzą i doświadczeniem, które posiadłem wcześniej stwierdzam, iż to co zobaczyłeś w TV średnio pokrywa się z rzeczywistością. Chociażby to, że "emo" to nowa subkultura. No przepraszam bardzo. ; ) No i w końcu wcale nie trzeba być emo, żeby się czegoś o nich dowiedzieć. Znam osobiście paru "przedstawicieli" i to mi w zupełności wystarczyło, by dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Po za tym idź panie do szkoły naucz się interpunkcji, zamiast gapić się w ten telewizor. -.-
Jeśli uważasz, że twoje posty są pozbawione błędów interpunkcyjnych, to się mylisz.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 22:16   #79
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Pokaż post
To tak jak byś powiedział, że dla Ciebie punk i kinder-punk to to samo. -.- No weźże się chopie ogarnij. Idź staremu panczurowi powiedz, że kinder-punkiem jest bo dla Ciebie to nie stanowi różnicy. : P I nie mów mi teraz, że punk i emo to co innego bo w tej sytuacji analogia jest dokładnie taka sama. ; )
kutva nie pisze o o tym starym emotion czyli tych pierwszy emo ktorzy nie nie maja nic wspolnego z emokids. ja pisze o emo kids i zem taki temat zalozyl. a to ze pisze emo to tylko dlatego ze nie chce mi sie pisac emokids bo dla mnie te slowa nie maja znaczenia. a kazdy polak i tak wie o co chodzi i ma to w dupie.

az posnioslo(ponioslo) mnie-------------
zawsze znajda sie znawcy ktorzy widza wszedzie problem. dobrze zgadzam sie ale czy to ma wieksze znaczenie? czy to co oni pisza jest na temat? ale najdziwniejsze jest to ze wiekszosc zrozumialo o co chodzi

Ostatnio edytowany przez Zenuś - 08-05-2008 o 22:23.
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2008, 22:21   #80
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

A ja widziałam w TV, że Tibia wciąga, i wywołuje agresje.

Dziecię telewizji -.-"
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:57.


Powered by vBulletin 3