Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-06-2008, 12:31   #121
zibi211
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja myślę, że clip soft zrobi coś dla roku wystarczy zobaczyć zdjęcie na Teaser 1 i tam widać już zmiany np. kafelki.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2008, 13:18   #122
Smerf'pallek
Użytkownik Forum
 
Smerf'pallek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2008

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 115
Wyślij wiadomość przez ICQ do Smerf'pallek Smerf'pallek ma numer GG 13 Smerf'pallek ma login Tlenu tlen_ssie@tlen.pl Adres Jabbera do Smerf'pallek Send a message via Skype™ to Smerf'pallek
Domyślny

@up
Wow kafelki.. wielkie zmiany : <
__________________



Smerf'pallek jest offline  
stary 07-06-2008, 13:51   #123
Barosa7
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 10 2007
Lokacja: Na lewo Na prawo w góre i w dół :cup:
Wiek: 16

Posty: 584
Imię: ..../o/
Gildia: ..\o/
Świat: ...lol
Poziom: \o/
Skille: ...\o\
Domyślny

Z jednej strony, powinni dać wreszcie Zolaruka z Triangle of Terror lub Kogoś z Ruthless Seven zamiast ich sługusów.
Z drugiej strony, Orshaabal nie będzie ich jedynym sługą (?), co strasznie mnie denerwuje.

Ostatnio edytowany przez Barosa7 - 07-06-2008 o 13:53.
Barosa7 jest offline  
stary 07-06-2008, 13:52   #124
VanBobel
Użytkownik Forum
 
VanBobel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2008

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 76
VanBobel ma numer GG 1830097
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scartex Pokaż post
@

Ehh i kolejny update co niszczy klimat ktorego juz i tak brak
Klimat gry ?
Masz na myśli kwadratowe góry, kamienie ktore wygladaly jak z plasteliny, lina która wygladala jak jakieś zwiniete w rulon gowno, a outfity wygladaly jak w paincie robione, już nie mowiac o potworach, np. behloder co wygladal jak zgnita guma do zucia albo gs jak animacja robiona w power paincie o to Ci chodzi ?
W tedy to tibia wygladala jak jakieś, że tak powiem gowno na które aż żal było kupić pacc, teraz to jakoś pożadnie wyglada, Cipki sie staraja a wy tego nie dostrzegacie... Update świetny, już nie moge sie doczekać
__________________
Fall to my feets !



http://youtube.com/watch?v=LLrJFZVFq2k

COMBOS!!!
VanBobel jest offline  
stary 07-06-2008, 14:27   #125
K4R0L
Użytkownik Forum
 
K4R0L's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008
Lokacja: Gdynia

Posty: 226
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Aldora
K4R0L ma numer GG 11850984 Send a message via Skype™ to K4R0L
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Dzisiaj CipSoft pragnie podzielić się z nami informacjami dotyczącymi nowych questów, które zostaną dodane już tego lata.

Jak wielu z Was się domyśla, aby zmierzyć się z nowym podwodnym stworem, konieczne będzie ukończenie jednego z zadań. Captain Haba w Svargrond polował na te złośliwe kreatury przez wiele, wiele lat, na pewno doceniłby Twój gest, gdybyś postanowił mu pomóc. Niestety nie tylko on, również niektórzy mieszkańcy tego miasta borykają się z problemem morskich stworów. Jerom ledwo co się przeprowadził, a miejsce w którym planował otworzyć swój biznes zostało zrujnowane przez okropnego trola. Teraz jego przyszłość w Svargrond nie wygląda najlepiej, może zechciałbyś mu pomóc?
Co więcej, również orkowie szykują się do bitwy. Każdy dzielny żołnierz powinien stawić się i bronić królestwa przez zielonymi bestiami. Broń naszych posterunków, pomóż podtrzymać linię obrony, szpieguj ich, a nawet niszcz ich konstrukcję, takie jak imponująca wieża poniżej.


Gildia złodziei również szuka nowych członków. Podstępne i chytre osoby są zawsze mile widziane, by szkolić się w umiejętnościach niezbędnych do zostania złodziejem. Bądź ostrożny, wielu nie przepada za takimi osobami, tym samym potrzebujesz wielkich umiejętności by nie wylądować w miejscowym więzieniu.
Mamy także wiele świetnych wyzwań dla bardzo doświadczonych graczy. Będziecie mogli stanąć twarzą w twarz ze sługą mistycznej ""Ruthless Seven", a może nie tylko ze sługą? Jednak to wciąż nie wszyscy, którzy zostali wytypowani do zniszczenia naszego wspaniałego świata. Wysłali oni najbardziej złowieszcze, demoniczne istoty, więc jedynie bardzo zahartowany i doświadczony w walce bohater może stawić im czoła.


Jeden z eksperymentów, który zakończył się niepowodzeniem, spowodował wszczęcie alarmu w akademii magii na Edron. Alverus odbył nieoczekiwane starcie z potworem, który w mgnieniu oka zamienił go w bryłę lodu. Teraz potrzebuje Twej pomocy, byś ocalił jego znajomych. Po wielu dniach i nocach spędzonych przy badaniach, Arkulius znalazł rozwiązanie całej sytuacji. Jedynie kombinacja czterech żywiołów - ziemi, ognia, lodu i energii, prezentowanych przez każdą profesję może uwolnić Alverusa z jego lodowej klatki. Współpraca jest tu kluczem do rozwiązania zadania.

Prócz tego, zostało dodanych wiele nowych najazdów oraz bosów potworów, dzięki czemu gra stanie się bardziej urozmaicona. Nastąpiła również mała zmiana w systemie nagród. Jeśli wykażesz się wystarczającą wiedzą oraz nieprzeciętnymi umiejętnościami podczas wykonywania questów, nagrodą może być również doświadczenie! Nie oznacza to, że poziomy będą teraz zdobywane wraz z wykonywaniem questów; jest to jedynie mały bonus.


Druga informacja; CipSoft wypowiedział się na temat ostatnich nasilonych mass kicków. Tłumaczy to uciążliwymi atakami DDoS, oraz wyjaśniają iż rozumie frustrację graczy oraz robą co w ich mocy. Proszą o cierpliwość i zapowiadają wygranie walki z atakami co za może zaskutkować nie powtarzaniem się ich w przyszłości.
Ale o Rooku to już nic nie powiedzą
__________________
Na temat fake'ów:
Ukryty tekst:
Przygódki Etrosa <--Look, Rate, Comment

Ukryty tekst:
Już w Krótce-Przemytnik
K4R0L jest offline  
stary 07-06-2008, 14:41   #126
bajerfull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: suwauki
Wiek: 34

Posty: 203
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: aldora
Domyślny

mysle ze next teaser bedzie o rooku. a potem jeszcze jeden ze np za tydzien update lub TS
bajerfull jest offline  
stary 07-06-2008, 14:56   #127
Vadem
Użytkownik Forum
 
Vadem's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 699
Stan: Zbanowany
Imię: Vademekium
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Menera
Poziom: 150
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VanBobel Pokaż post
Klimat gry ?
Masz na myśli kwadratowe góry, kamienie ktore wygladaly jak z plasteliny, lina która wygladala jak jakieś zwiniete w rulon gowno, a outfity wygladaly jak w paincie robione, już nie mowiac o potworach, np. behloder co wygladal jak zgnita guma do zucia albo gs jak animacja robiona w power paincie o to Ci chodzi ?
W tedy to tibia wygladala jak jakieś, że tak powiem gowno na które aż żal było kupić pacc, teraz to jakoś pożadnie wyglada, Cipki sie staraja a wy tego nie dostrzegacie... Update świetny, już nie moge sie doczekać
tak o ten klimat... bez easy mode magów, jebanych hotkey's, z lepszym systemem pvp...
Vadem jest offline  
stary 07-06-2008, 15:14   #128
VanBobel
Użytkownik Forum
 
VanBobel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2008

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 76
VanBobel ma numer GG 1830097
Domyślny

up@ to żal mi cie...
__________________
Fall to my feets !



http://youtube.com/watch?v=LLrJFZVFq2k

COMBOS!!!
VanBobel jest offline  
stary 07-06-2008, 15:15   #129
Kaer
Użytkownik Forum
 
Kaer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 117
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 142
Domyślny

Update ogólem mi sie podoba;
Plusy:
-cos dla wyzszych lvli
-wiecej questow<oby trudne to bedzie quest service xd!>
-troche wiecej expowisk
-moze of sie odludni
-drzewo quest z tymi demonami czy cokolwiek to jest
-wiecej questow zlozonych
-prawdopodobnie nowy outfit, jezli chodzi o gildie zlodziei, thief/robber outfit?
-boski wyglad dara i kazo + ulatwione poruszanie sie po nim
Minusy:
-brak balansacji <mowie o magach>

:-)!
Kaer jest offline  
stary 07-06-2008, 15:16   #130
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

Mam nadzieje, że dodadzą nowe servery. Najlepiej 1 pvp i 1 npvp
Vyohman jest offline  
stary 07-06-2008, 15:43   #131
bajerfull
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: suwauki
Wiek: 34

Posty: 203
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VanBobel Pokaż post
up@ to żal mi cie...
widac ze nie grales w tibie powiedzmy 3-5 lat temu bo bys inaczej mowil
bajerfull jest offline  
stary 07-06-2008, 16:13   #132
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angeerfire Pokaż post
Spoko ;]Oby naprawili DDoSa
BUAHAHAHAHAHA łahaha naprawili DDosa niezłe niezłe
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 07-06-2008, 17:49   #133
Savierus
Użytkownik Forum
 
Savierus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 50
Stan: Niegrający
Imię: Halmir
Profesja: Knight
Świat: Berylia
Domyślny

no na rooku powinni dodac z wyspe jednak dla wyzszych lvli
powiedzmy od 8 w gore. bylyby tam orc worriory i takie bajery

update wielki ale, skoro wielki to tydzien bedzie wchodzil, tzn bedzie jeszcze bugow i kickow ze paccu beda musieli wiecej oddawac

fajne pod wzgledem tych nowych bossow i wekszej ilosci najazdow, no i questy, i doswiadczenie za nie, jak bym gral w WOW'a
Savierus jest offline  
stary 07-06-2008, 17:50   #134
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

własnie zdałem sobie sprawe z tego ze to juz mój 10 update tibi jakiego będe świadkiem....powiem wam ze co roku jest tak samo....wielkie zapowiedzi, ogromne wyczekiwanie nowego a potem uczucie zawiedzenia i niespelnienia poniewaz update idwaraca tą gre o 180 stopni

powiem wam co naprawde uratowało by tą gre przed monnotonią jaka w niej panuje

1. Sytem PvP z prawdziwego zdarzenia, to znaczy prawdziwe wojny miedzy klanami po wypowiedzneniu ktorym deliwkeci po zabiciu traca max 1% expa a moze nawet mniej
2.system party kiedy to profesjie byly by od konkretnych zadan, druid leczy, knight tankuje a reszta zadaje obrazenia i wzyscy dostaja expa mimo niezadanego dmg, oczywiscie trzeba by to jakos ogladzic bo wiadome ze pojawily by sie taxowki ale cos w ten desen
3.system rajd bosow...to znaczy ograniczyc wyapdnie drogocennych itemow ze zwyklych mobow przenoszac wypadnie tych na mocniejsze bossy pojawiajace sie dajmy na to raz w tygodniu w okresonym miejscu, na takie bosy chodzilo by sie w poskladanych party i takie tam
4.moze jakies siege rodem z L2, naprawde fajna zabawa...duzo ciekawsze niz bezustanne farmienie lvl w tibi
5.rodzelenie i zroznicowanie armorow i broni, wedlog mnie to skandal ze jest kilka armorow o obranoni 10, 11 przydalo by sie to rodzielic poprzez zwiekszenie obrony w najlepszej zbrojce dajmy na to do 30....
6.zmiana ekonomi tibijskiej....kiedys po zdropieniu dsm sikalo sie ze szczescia teraz sie idzie do sklepu obchnac za marne grosze....przeciez to jest skandal
7.system questow....hmm wiecej logiki, wiecej questow na party, wiecej questow z ciekawymi nagrodami
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 07-06-2008, 18:07   #135
artii2
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A mi sie nawet spodobał ostatni update
 
stary 07-06-2008, 18:35   #136
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pacek Pokaż post
własnie zdałem sobie sprawe z tego ze to juz mój 10 update tibi jakiego będe świadkiem....powiem wam ze co roku jest tak samo....wielkie zapowiedzi, ogromne wyczekiwanie nowego a potem uczucie zawiedzenia i niespelnienia poniewaz update idwaraca tą gre o 180 stopni

powiem wam co naprawde uratowało by tą gre przed monnotonią jaka w niej panuje

1. Sytem PvP z prawdziwego zdarzenia, to znaczy prawdziwe wojny miedzy klanami po wypowiedzneniu ktorym deliwkeci po zabiciu traca max 1% expa a moze nawet mniej
2.system party kiedy to profesjie byly by od konkretnych zadan, druid leczy, knight tankuje a reszta zadaje obrazenia i wzyscy dostaja expa mimo niezadanego dmg, oczywiscie trzeba by to jakos ogladzic bo wiadome ze pojawily by sie taxowki ale cos w ten desen
3.system rajd bosow...to znaczy ograniczyc wyapdnie drogocennych itemow ze zwyklych mobow przenoszac wypadnie tych na mocniejsze bossy pojawiajace sie dajmy na to raz w tygodniu w okresonym miejscu, na takie bosy chodzilo by sie w poskladanych party i takie tam
4.moze jakies siege rodem z L2, naprawde fajna zabawa...duzo ciekawsze niz bezustanne farmienie lvl w tibi
5.rodzelenie i zroznicowanie armorow i broni, wedlog mnie to skandal ze jest kilka armorow o obranoni 10, 11 przydalo by sie to rodzielic poprzez zwiekszenie obrony w najlepszej zbrojce dajmy na to do 30....
6.zmiana ekonomi tibijskiej....kiedys po zdropieniu dsm sikalo sie ze szczescia teraz sie idzie do sklepu obchnac za marne grosze....przeciez to jest skandal
7.system questow....hmm wiecej logiki, wiecej questow na party, wiecej questow z ciekawymi nagrodami

Nie stety z Tibii WoWa nie zrobisz
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 07-06-2008, 18:54   #137
thelolmaker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 05 2008
Lokacja: z nikond

Posty: 128
Gildia: durza była
Świat: chyba tak
Domyślny

test server jak będzie to pewnie tylko dla tutorów bo już ich jest tak wiele, że wystarczą do szukania bugów, a nie jak inne noobki logowały się tylko po to by pk'ować...

@pisze się zacząłem...

Ostatnio edytowany przez thelolmaker - 07-06-2008 o 19:22.
thelolmaker jest offline  
stary 07-06-2008, 19:03   #138
VanBobel
Użytkownik Forum
 
VanBobel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2008

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xantera
Poziom: 123
Skille: 23/28
Poziom mag.: 76
VanBobel ma numer GG 1830097
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bajerfull Pokaż post
widac ze nie grales w tibie powiedzmy 3-5 lat temu bo bys inaczej mowil
Hah zaczołem na tibi 7.1 i mi nie pierol ze nie gralem 5 lat temu... ciekawe czy ty grałeś. Po wybiciu 10 lvla zdudzily mi sie te kwadraty, potem wrocilem jakies 2 lata temu i zrobilem 123 sorca...
__________________
Fall to my feets !



http://youtube.com/watch?v=LLrJFZVFq2k

COMBOS!!!
VanBobel jest offline  
stary 07-06-2008, 19:15   #139
Ptakuba
Zbanowany
 
Data dołączenia: 03 06 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 239
Domyślny

Muszę przyznać, że po tym upie Tibia zmieni się na lepsze. O wiele. Szkoda, że wciąż komercha, ale cóż... IMO powinni zmienić tą grę na całkowicie płatną - i tak już taka praktycznie jest, ale teraz może będzie na to zasługiwać, a powiedzenie w twarz, że jest całkowicie płatna będzie wreszcie końcem kłamania, że jest darmowa, a PACC to kilka udogodnień itp.
Ptakuba jest offline  
stary 07-06-2008, 19:45   #140
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Wersja 1: Jupi! W końcu jakieś zajefajne kłesty! Zapowiada się ciekawie, choć pewnie i tak znów wszystko zniszczą spojlery...

Wersja 2: Buuu! CipSoft SUX!!! Spalić ich! na co kolejne durne kłesty dla lev +669 :< Ja chcę kłesta dla mojego 10lev knajta co wali z axa :<

Cytuj:
1. Sytem PvP z prawdziwego zdarzenia, to znaczy prawdziwe wojny miedzy klanami po wypowiedzneniu ktorym deliwkeci po zabiciu traca max 1% expa a moze nawet mniej
2.system party kiedy to profesjie byly by od konkretnych zadan, druid leczy, knight tankuje a reszta zadaje obrazenia i wzyscy dostaja expa mimo niezadanego dmg, oczywiscie trzeba by to jakos ogladzic bo wiadome ze pojawily by sie taxowki ale cos w ten desen
3.system rajd bosow...to znaczy ograniczyc wyapdnie drogocennych itemow ze zwyklych mobow przenoszac wypadnie tych na mocniejsze bossy pojawiajace sie dajmy na to raz w tygodniu w okresonym miejscu, na takie bosy chodzilo by sie w poskladanych party i takie tam
4.moze jakies siege rodem z L2, naprawde fajna zabawa...duzo ciekawsze niz bezustanne farmienie lvl w tibi
5.rodzelenie i zroznicowanie armorow i broni, wedlog mnie to skandal ze jest kilka armorow o obranoni 10, 11 przydalo by sie to rodzielic poprzez zwiekszenie obrony w najlepszej zbrojce dajmy na to do 30....
6.zmiana ekonomi tibijskiej....kiedys po zdropieniu dsm sikalo sie ze szczescia teraz sie idzie do sklepu obchnac za marne grosze....przeciez to jest skandal
7.system questow....hmm wiecej logiki, wiecej questow na party, wiecej questow z ciekawymi nagrodami
1. Czemu max 1%?... To ma być wojna czy jakies piczu piczu pierdol...e się?
2. ZNam multum gier gdzie jest taki system party, jak wtedy wygląda granie? Wyskok na "Mega Trudnego Potwora" (MTP) z kolegą lev +669. Znajomy tłucze je jak schabowe a naszym celem jest skakanie na około znajomego unikając MTP i lecząc obrażenia, o ile mieliśmy szczęście nie paść za 1 uderzeniem...
3. Dla mnie normalne zrarowanie itemów było by lepszym wyjściem
5. Rozdzielenie zbori w/g profesji nie jest złe, ale zmiana statów wiązała by się ze zmianą całego systemu, mimo tego, pomysł na plus
6. To są prawa rynku a nie skandal... Czym starszy serwer tym więcej osób jest w stanie ubić przykładowego DLa, tym częściej wypada DSM tym ich jest więcej a pobyt z regóły jest bez zmian, więc cena leci w dół...
7. Ja bym po prostu powiedział "mniej korzystania ze spoilerów"... Zastanawiam się jaki ułamek procenta tibijczyków wykonał Deserta w 1oo%...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:52.


Powered by vBulletin 3