Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-06-2008, 19:46   #141
Snejk
Użytkownik Forum
 
Snejk's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rena Carti
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 71
Domyślny

#up
nie przesadzajmy* , pacc jest tym, co zacheca nas do gry i wyroznia, gdyby wszyscy byli p.a. byloby tak samo jak na faccu

Co do test serva, duzo mapy nie doszlo, bedzie test server ale na 100% zamkniety dla tutkow, jak ktos to juz wyzej napisal

#topic
Update zapowiada sie fajnie; nowe questy, poprawione grafiki (mioooodzio). Od prawie 3 lat gram w tibie i nie znudzila mi sie jeszcze i nie widze powodow, by to stalo sie teraz

#do tych co placza o brak "uwygodnien" dla facca:
pieniadz rzadzi i daje wladze, swiat sie na tej zasadzie opiera, wiec czemu mialoby byc inaczej w tibi? Cipy musza zarabiac, bo za frajer by dla was nawet nowego respa deera nie wstawili. im wczesniej do was dotrze, ze jestesci takimi malymi pasozytami, ktorych cipy utrzymuja, tym lepiej.

powiedzialem co chcialem
Pozdro ~Argon
__________________
Co się gapisz?

Ostatnio edytowany przez Snejk - 07-06-2008 o 19:50. Powód: literowki :P
Snejk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2008, 19:54   #142
Modliszka11
Użytkownik Forum
 
Modliszka11's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Freak
Świat: Candia
Poziom: 72
Skille: 20/25
Poziom mag.: 55
Domyślny Update

Cytuj:
Reed
Tak BRAWO!! NOWA TIBIA WRECZ!!! -.- nc

Update do dupy,a tlumaczenie sie nie dodaniem nowych terenow do expienia podnienieniem grafik w miastach i para nowych questow to komedia.
w pewnej części sie zgadzam

Cytuj:
Rykun
Ja uwazam, ze zapowiada sie ciekawy up. Mysle, ze jak zawsze FACC nie dostanie prawie nic i zeby porobic te nowe questy i tak trzeba bedzie kupic PACC bo w koncu o to chodzi Cipom. O kase
A tak ogolnie to moze byc fajnie.
Skończ waść wstydu oszczęć

Cytuj:
Libacjan
HEEEJ K*RWA! CO TO MA BYĆ?! Ja chcę w końcu poexpic, a nie czekać w 2 tygodniowej kolejce na wrle. Jest o 8x za mało expowisk, a ta banda idiotów tego nie dostrzega i zajmuje się tylko takimi mało znaczącymi pierdołami jakie będą w następnym updacie. Nie można przez cały czas powtarzać, że exp nie jest najważniejszy. Nie po to mam pacc, aby marnować go na stanie pod depo.
Zamiast koszatniczek i nowych demon świnek morskich mogli by przynajmniej zrobić coś z masskickami. SSIJSOFT GMBH
Zgadzam sie w 100%

Topic
Teraz CipSoft chodzi tylko o kasę i zajmują sie mało ważnymi sprawami . Mają ponad 6 miesięcy na wymyślenie czegoś a dodają nic wartościowego . Było pisane że w letnim update mają dodawać nowe tereny a w zimowym poprawiać stare taki update co dodają znudzi sie w tydzień . Ale nie którym noobą dodadzą jakiegoś nowego kwiatka a ci już sie podniecają że fajny update . Takie coś można zrobić na ots w nie całe 3 godziny
__________________
Uwaga Tekst Który Pisze Nie Jest Przeznaczony Dla Ludzi Uzależnionych Psychicznie Od Ortografi

Ostatnio edytowany przez Modliszka11 - 07-06-2008 o 19:58.
Modliszka11 jest offline  
stary 07-06-2008, 20:18   #143
Fisher
Użytkownik Forum
 
Fisher's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 37
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sixth Sence
Świat: Isara
Poziom: 80~
Skille: 80~
Poziom mag.: 6
Fisher ma numer GG 9281601
Domyślny

Cytuj:
Masz na myśli kwadratowe góry, kamienie ktore wygladaly jak z plasteliny, lina która wygladala jak jakieś zwiniete w rulon gowno, a outfity wygladaly jak w paincie robione, już nie mowiac o potworach, np. behloder co wygladal jak zgnita guma do zucia albo gs jak animacja robiona w power paincie o to Ci chodzi ?
Grafika to nie wszystko mój drogi...
__________________
revolution.myftp.org
Fisher jest offline  
stary 07-06-2008, 22:43   #144
Therus Mroczny
Użytkownik Forum
 
Therus Mroczny's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 32

Posty: 86
Therus Mroczny ma numer GG 3559475
Domyślny

Jeśli jeszcze raz przeczytam, że coś jest zerżnięte z innych gier, to chyba więcej nie wejde na tibia.pl :| "Exp za questy i obóz orków ściągnięte z innych gier" - to jak mówienie, że krasnoludy i elfy to ściągnięcie z Tolkiena.

BTW - jestem ciekaw co z questami które już są wykonane, dostane za nie expa czy nie? Można się tego gdzieś dowiedziec?
__________________
Wow <3

Ostatnio edytowany przez Therus Mroczny - 07-06-2008 o 22:50.
Therus Mroczny jest offline  
stary 07-06-2008, 23:09   #145
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Ale wy mnie wkurzacie...... Ile razy mozna powtarzac: FACC NIE UTRZYMUJE CIPSOFTU I DLATEGO MAJA WAS W DUPIE! PACC TRZYMA TE GRE NA JAKIMS TAM POZIOMIE! JAK KTOS JESZCZE RAZ ZAPLACZE TO CHYBA PRZYJDE I MU LEB ROZWALE!
Mufinek jest offline  
stary 07-06-2008, 23:19   #146
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cashtan Pokaż post
Super.
1. Wykasuj tibie
2. Usun tibia.pl z favourites (tzn: ulubione)
3. Idz sobie grac w tego swojego WoWa

Co do tego co napisales, sam gram i w Tibie i w WoWa, i nigdy nie placilbym za to ścierwo jakim jest WoW, nie ma tego czegos. W tibi moge sobie lognac, postac w dp, pogadac z kolegami, czasem gdzies pojsc, ubic kogos, a w WoWie co? Wejde i mam expic i robic questy?
Aha, co do tych twoich zajebistych questow w WoWie, 100% z nich opiera sie na zabij x tego, albo przynies x tego, czasami idz tam i tam, rzeczywiscie panowie z Blizzard, odwalili kawal dobrej roboty robiac 1000+ takich questow, ktozby wpadl na fabule do kazdego z nich, oh!
Wiesz...gdzie jak gdzie, ale to wlasnie w WoW'ie (a nie w tibii) nie chodzi o level. Jeżeli przechodzisz sobie kampanie w WC III Reigin of Chaos, a potem w WoW'ie wybierzesz się z przyjaciółmi, do ruin Lordearonu, dojdziesz do sali tronowej, gdzie Arthas zabił swojego ojca...TO JEST TEN SMACZEK ^^

Co do płatności za WoW'a 52zł na miesiąc, to nie tak dużo, wystarczy dziennie odłożyć te 1,50zł~, btw powyżej 50lvla knightem, sorcem lub druidem gra bez pacca nie ma najmniejszego sensu; padasz - dwa levele w dól, expisz - waste z powodu braku niektórych spelli, spotkasz pkerów - patrz "expisz"...bez pacca gra w tibie, to nie gra.

Faktem jest, że CipSoft robiąc update co pół roku, nie ma dostatecznej ilości czasu na przemyślenie, co jest graczom potrzebne, i co jest potrzebne, by zachęcić ich do gry, należy pamiętać, iż tibia nigdy nie osiągnie takiej perfekcji co WoW, mianowicie: WoW jest po pięciokroć bardziej strategiczną grą, profesje (raczej klasy, bo profesja to zawód do zarabiania pieniędzy) są zbalansowane w 100% (każda jest dobra na swój sposób, i każda ma build, który stanowi anty-build na build innej klasy - dajmy na to Shadow Priest vs Protection Paladin, oczywiście, gdyby paladyn był w Retribution, a Priest w Holy, to paladyn by wygrał) i nawet głupi system sprzedawania w WoW'ie osiągną perfekcje (chodzi mi tutaj o aukcje).

A jeżeli nie skumałeś jaką fabułę ma WoW...to po prostu jesteś chyba upośledzony.

Prawdą jest, że każdy lubi coś innego, Tibia (7.5) biła WoW'a w niektórych kategoriach na głowę, za to teraz, tibia jak dla mnie jest gorsza we wszystkim.

Steamwheedie Carthel _/

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 09-06-2008 o 18:19.
Ametystowec jest offline  
stary 08-06-2008, 00:13   #147
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Wiesz...gdzie jak gdzie, ale to wlasnie w WoW'ie (a nie w tibii) nie chodzi o level. Jeżeli przechodzisz sobie kampanie w WC III Reigin of Chaos, a potem w WoW'ie wybierzesz się z przyjaciółmi, do ruin Lordearonu, dojdziesz do sali tronowej, gdzie Arthas zabił swojego ojca...TO JEST TEN SMACZEK ^^

Co do płatności za WoW'a 52zł na misiąc, to nie tak dużo, wystarczy dziennie odłożyć te 1,50zł~, btw powyżej 50lvla knightem, sorcem lub druidem gra bez pacca nie ma najmniejszego sensu; padasz - dwa levele w dól, expisz - waste z powodu braku niektórych spelli, spotkasz pkerów - patrz "expisz"...bez pacca gra w tibie, to nie gra.

Faktem jest, że CipSoft robiąc update co pół roku, nie ma dostatecznej ilości czasu na przemyślenie, co jest graczom potrzebne, i co jest potrzebne, by zachęcić ich do gry, należy pamiętać, iż tibia nigdy nie osiągnie takiej perfekcji co WoW, mianowicie: WoW jest po pięciokroć bardziej strategiczną grą, profesje (raczej klasy, bo profesja to zawód do zarabiania pięniędzy) są zabalansowane w 100% (każda jest dobra na swój sposób, i każda ma build, który stanowi anty-build na build innej klasy - dajmy na to Shadow Priest vs Protection Paladin, oczywiście, gdyby paladyn był w Retribution, a Priest w Holy, to paladyn by wygrał) i nawet głupi system sprzedawania w WoW'ie osiągną perfekcje (chodzi mi tutaj o aukcje).

Prawdą jest, że każdy lubi coś innego, Tibia (7.5) biła WoW'a w niektórych kategoriach na głowę, za to teraz, tibia jak dla mnie jest gorsza we wszystkim.

Steamwheedie Carthel _/

Dokładnie. To nie jest tak, że każdy lubi coś innego. Tak jak mówiłem jak by wow miał 16 mega to Cipsofty mieszkały by na metrze bo nikt by nawet nie pamiętał o tej gierce. Bo to jest tak kolega w szkole gra w tibie potem gra coraz więcej osób aż wkońcu nie masz z nimi wspólnych tematów więc też zaczynasz grać a jak już zaczniesz to się uzależniasz i potem gadasz takie głupoty że tibia jest lepsza od wowa . Jeśli ten człowiek co to napisał nie byłby uzależniony zupełnie ineczej podchodził by do rozmowy napisał by coś w stylu ,,wiem, że wow jest lepszy ale wole tibie'' albo ,,nie chce mi się ściągac 8 GB'' a nie już odrazu ,,nigdy bym nie wydał ani grosza na to ścierwo jakim jest wow'' tak mówi osoba uzależniona , która ma 18 lat i chodzi do 5 klasy podstawówki. Wiem, że jeśli grasz w tibie zmieniasz się w zupełnie innego człowieka to już nie jest gra to jest twój świat! Może ja widzę tam grafike za czasów Mieszka I ale dla tego człowieka to jest pełny trójwymiar bo on nie siedzi przed monitorem on jest w tym świecie! Ja nie wiem jakiego narkotyku Cipy dodają do Tibii ale to jest tak samo jak z narkotykami spróbujesz raz i już jesteś w pułapce. Tylko zamiast na towar wydajesz na PACC. A WoW tak samo jak Tibia uzależnia ale jeśli grasz w WoW'a to przynajmniej możesz to komuś powiedzieć i chodzić z podniesioną głową. Aha i nikt cie nie pobije. Więc wow jest lepszy nawet poza domem bo nie wrócimy do domu ze złamaną ręką. Uszanowanie
 
stary 08-06-2008, 01:12   #148
Neo_pl
Użytkownik Forum
 
Neo_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 374
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 15
Neo_pl ma numer GG 0002221
Domyślny

Śmiech na sali co tutaj piszecie. Tibia jak narkotyk? bleeeeeeeeeh .... koń by się uśmiał

Ale piszcie dalej, przynajmniej mozna sie posmiac czytajac Wasze wypociny.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX Pokaż post
Wiesz co to jest necroposting?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ - WYSŁUCHAJ
Neo_pl jest offline  
stary 08-06-2008, 04:54   #149
Gollumek
Użytkownik Forum
 
Gollumek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Śląskie :P
Wiek: 32

Posty: 344
Stan: Na Emeryturze
Imię: Leen Thor
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cashtan Pokaż post
Super.
1. Wykasuj tibie
2. Usun tibia.pl z favourites (tzn: ulubione)
3. Idz sobie grac w tego swojego WoWa

Co do tego co napisales, sam gram i w Tibie i w WoWa, i nigdy nie placilbym za to ścierwo jakim jest WoW, nie ma tego czegos. W tibi moge sobie lognac, postac w dp, pogadac z kolegami, czasem gdzies pojsc, ubic kogos, a w WoWie co? Wejde i mam expic i robic questy?
Aha, co do tych twoich zajebistych questow w WoWie, 100% z nich opiera sie na zabij x tego, albo przynies x tego, czasami idz tam i tam, rzeczywiscie panowie z Blizzard, odwalili kawal dobrej roboty robiac 1000+ takich questow, ktozby wpadl na fabule do kazdego z nich, oh!

Co do update:
Mam nadzieje, ze beda questy w stylu jester outfit, ten quest podobal mi sie najbardziej, i zalowalem ze jest tak malo misji. Oczywiscie pod warunkiem ze znamy ang i gramy bez spoilerow, bo mozemy posluchac Bozo, zrobic co trzeba a potem sie cieszyc, i mieć satysfakcje.

#PS.
Czekam na Test Server, zeby poogladac Kazz i rooka + powiekszony orcland i amazon camp po drodze ^.^
Żal mi Ciebie chłopie skoro wolisz Tibię od WoWa ^.^
Gollumek jest offline  
stary 08-06-2008, 07:54   #150
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

@Mufinek

My to wiemy, ale dzieci "ja cem cosi na facc" będą zawsze i nie musisz tego po raz XXX powtarzać...NIc nie zrobisz
Wylansowany jest offline  
stary 08-06-2008, 09:09   #151
Wux
Użytkownik Forum
 
Wux's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 63
Poziom mag.: 55
Domyślny

Skończcie juz tego offtopa o wowie i tibi. Każdy gra w to co lubi i nikt nie powinien mu narzucać swojego zdania. Osobiście gram w WoWa juz ponad pól roku (wcześniej grałem w tibie 2 lata) i powiem wam że każda gra ma swoje plusy i minusy. Nie mówcie że tibia ściąga z wowa bo tak naprawdę to WoW zebrał wszystkie pomysły z innych gier i połączył je w jedność. Po 2 chciałem jeszcze wspomnieć do tematu balansaci gry w WoWie otóż postacie nie są zbalansowane przynajmniej w PvP widać to po rankingach na arenie gdzie żądzą Warlockowie i Druidzi, 1vs1 też nie jest zbalansowane przyznał to sam Blizzard.

Ktoś tam pisał że przez granie w Tibie można mieć złamana rękę? Na pewno nie w moich okolicach (i z tego co wiem nie tylko w moich) czasami nawet jest to plus.

Acha i jeszcze 1 każda gra uzależnia gdy nie umie się w to grać nie rozumiem ludzi którzy siedzą przed komputerem po 5h dziennie i gra jest dla nich jedną z najważniejszych spraw, przecież gra z założenia ma dostarczyć nam rozrywki a nie nerwów i zatracenia w życiu realnym . Zarówno w WoWie jak i w tibi są tak zwani noo liferzy(chyba tak to się pisało), więc nie mówcie że tylko Tiba uzależnia.


Co do tematu dobrze że wprowadzają nowe questy i dają za nie doświadczenie bo to zawsze jakaś większa zachęta i sposób na urozmaicenie sobie trochę zdobywania doświadczenia oprócz expa.
__________________
Wux jest offline  
stary 08-06-2008, 10:12   #152
Triq
Użytkownik Forum
 
Triq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008
Wiek: 32

Posty: 239
Profesja: Elder Druid
Gildia: Motomyszy
Świat: Lucera
Poziom: 101
Domyślny

Kolejny temat typu "Tibia czy WoW" się z tego zrobił...
__________________




Motomyszy Thread <click me>
Triq jest offline  
stary 08-06-2008, 10:37   #153
Mufinek
Użytkownik Forum
 
Mufinek's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Podlasie
Wiek: 29

Posty: 50
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Mufinek ma numer GG 9167047
Domyślny

Co poradzisz... Ja w wowa nie bede gral... no moze kiedys jak net bedzie szybszy bo teraz to za dlugo mi sie bedzie ciagnac. A tibia chociaz w czesci darmowa...
Mufinek jest offline  
stary 08-06-2008, 10:43   #154
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

A mi się podoba. Pewnie i tak będzie dla pacc, ja nie zamierzam płakać, chociaż pacc nie mam i nie będę miał. Jesteście żałośni - co musiałby zrobić cipsoft, żeby was zadowolić? Nie ma takiej rzeczy, bo wy po prostu uwielbiacie pomstować na cipsoft i na to, jak niszczy tibię. Nie chcesz grać - nie graj.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline  
stary 08-06-2008, 11:20   #155
Ervciu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Pruszcz

Posty: 60
Stan: Początkujący
Imię: ,i,
Profesja: Rookstayer
Gildia: ,i,
Świat: ,i,
Poziom: ,i,
Skille: ,i,
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reed Pokaż post
Tak BRAWO!! NOWA TIBIA WRECZ!!! -.- nc

Update do dupy,a tlumaczenie sie nie dodaniem nowych terenow do expienia podnienieniem grafik w miastach i para nowych questow to komedia.
-Typowy antyfan updateów. Wolalbys zeby tibia zawsze byla taka jak na 7.4. Polepszaja tibie po mału i trochu. pewnie Ty bys wolal juz tibie 3D i grafe z Coda4 lub Assasin Creed. -.-
__________________
_)_
Ervciu jest offline  
stary 08-06-2008, 11:22   #156
Ervciu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2007
Lokacja: Pruszcz

Posty: 60
Stan: Początkujący
Imię: ,i,
Profesja: Rookstayer
Gildia: ,i,
Świat: ,i,
Poziom: ,i,
Skille: ,i,
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Wiesz...gdzie jak gdzie, ale to wlasnie w WoW'ie (a nie w tibii) nie chodzi o level. Jeżeli przechodzisz sobie kampanie w WC III Reigin of Chaos, a potem w WoW'ie wybierzesz się z przyjaciółmi, do ruin Lordearonu, dojdziesz do sali tronowej, gdzie Arthas zabił swojego ojca...TO JEST TEN SMACZEK ^^

Co do płatności za WoW'a 52zł na misiąc, to nie tak dużo, wystarczy dziennie odłożyć te 1,50zł~, btw powyżej 50lvla knightem, sorcem lub druidem gra bez pacca nie ma najmniejszego sensu; padasz - dwa levele w dól, expisz - waste z powodu braku niektórych spelli, spotkasz pkerów - patrz "expisz"...bez pacca gra w tibie, to nie gra.

Faktem jest, że CipSoft robiąc update co pół roku, nie ma dostatecznej ilości czasu na przemyślenie, co jest graczom potrzebne, i co jest potrzebne, by zachęcić ich do gry, należy pamiętać, iż tibia nigdy nie osiągnie takiej perfekcji co WoW, mianowicie: WoW jest po pięciokroć bardziej strategiczną grą, profesje (raczej klasy, bo profesja to zawód do zarabiania pięniędzy) są zabalansowane w 100% (każda jest dobra na swój sposób, i każda ma build, który stanowi anty-build na build innej klasy - dajmy na to Shadow Priest vs Protection Paladin, oczywiście, gdyby paladyn był w Retribution, a Priest w Holy, to paladyn by wygrał) i nawet głupi system sprzedawania w WoW'ie osiągną perfekcje (chodzi mi tutaj o aukcje).

Prawdą jest, że każdy lubi coś innego, Tibia (7.5) biła WoW'a w niektórych kategoriach na głowę, za to teraz, tibia jak dla mnie jest gorsza we wszystkim.

Steamwheedie Carthel _/

Nie porównywałbym Tibi do Wowa ani Tibi do innych gier. Każda gra jest inna, ma swój klimat, swoje zalety i wady.
__________________
_)_
Ervciu jest offline  
stary 08-06-2008, 12:31   #157
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gollumek Pokaż post
Żal mi Ciebie chłopie skoro wolisz Tibię od WoWa ^.^
Żal mi Was chłopcy skoro wolicie gry od reala ^.^
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 08-06-2008, 12:50   #158
Fisher
Użytkownik Forum
 
Fisher's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 37
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sixth Sence
Świat: Isara
Poziom: 80~
Skille: 80~
Poziom mag.: 6
Fisher ma numer GG 9281601
Domyślny

Tutaj ludzie nigdy chyba się nie zmienią, nobki zawsze były, są i będą nic nie poradzimy. A to, że ktoś woli czy tibię czy wowa to jego sprawa i nie rozumiem o co są te jadki...

PS: Osobiście polecam Life for Speed ^^'
__________________
revolution.myftp.org
Fisher jest offline  
stary 08-06-2008, 13:51   #159
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

O jak dobrze że tyle ludzi nie będzie już grało w tibie, wreszcie będzie można spokojnie pograć ale znając życie Ci którzy najgłośniej krzyczą jakia jest "be" pierwsi będą się logować po update lub tworzyć tematy "update miał być o 15, jest już 16 i nie moge się zalogować, halp plx". Life is brutal...
Krajzel jest offline  
stary 08-06-2008, 18:24   #160
Ametystowec
Użytkownik Forum
 
Ametystowec's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2006
Lokacja: Ustka

Posty: 247
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Żal mi Was chłopcy skoro wolicie gry od reala ^.^
Gdzie padły słowa, że ktoś bardziej bardziej lubi gry od RL? Nie masz argumentów i zaczynasz stosować taktykę "A chuj, nic do stracenia, przynajmniej kogoś wnerwie."

Ostatnio edytowany przez Ametystowec - 08-06-2008 o 18:25.
Ametystowec jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin 3