Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-07-2008, 23:03   #41
Retroniq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Wiek: 32

Posty: 19
Retroniq ma login Tlenu retroniq
Domyślny Nie wkurzajcie się nt niusa

Chciałbym wszystkim, którzy narzekają na tłumaczenie niusa i na czas, w którym się pojawił, zakomunikować, aby sami sobie przeczytali po angielsku. Takie proste, takie proste to to zróbcie i tyle, a nie narzekajcie. Owszem, to jest błąd, że pojawiło się to tak późno, ale cóż, czasem tak jest.
Kolejna sprawa to update. Życzyłbym wszystkim stworzyć coś takiego jak tibia, zawiadywać tym. Przynajmniej byście się nauczyli, że to wcale nie jest prosta sprawa zrobić taki update. Większość z was(w tym np. ja) nie umie narysować odpowiedniej grafiki, której dałoby się użyć w tibii, ale oczywiście wy się na tym znacie i twierdzicie, że dodanie np. 50 grafik to jest nic. Znowuż, większość z was(tutaj akurat ja się nie zaliczam) nie napisałoby algorytmu wyszukującego drogę, ale po raz kolejny- wszyscy się znają i... krytykują.
Więc, uprzejmie proszę o konserwatywną i podpartą dowodami krytykę, a wszystkich, którzy narzekają na brak klimatu tibii prosiłbym o jasną argumentację tego zdania, a nie same, puste słowa!
Ohhh, ale się rozpisałem
__________________
Za błędy ortograficzne, interpunkcyjne i literówki przepraszam Bardzo starałem sie ich uniknąć. Mówcie o takich rzeczach, a będę edytował.
Retroniq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2008, 01:42   #42
Develis
Użytkownik Forum
 
Develis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2008

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Develis ma numer GG 2523686 Send a message via Skype™ to Develis
Domyślny

Troche cienko z ta wyspa nic nie rozumiem ale sie udalo ;P
__________________

http://forum.tibia.pl/showthread.php...81#post2535181 Moja Solera Twoja Nerana
Develis jest offline  
stary 08-07-2008, 02:03   #43
Gollumek
Użytkownik Forum
 
Gollumek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2005
Lokacja: Śląskie :P
Wiek: 32

Posty: 344
Stan: Na Emeryturze
Imię: Leen Thor
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Domyślny

Jeszcze, gdyby dodali specjalny channel jak jesteś w party to byłoby ok, bo ile razy jestem w party to musze z dużą ilością osób pisać na whispie ;/.
Gollumek jest offline  
stary 08-07-2008, 07:59   #44
Bald Drah
Użytkownik Forum
 
Bald Drah's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 1

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bald Drah
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 18
Skille: 00\000
Poziom mag.: 2
Domyślny

Ja mam pytanie

Czy na wyspie przeznaczenia każdy dostaje eq? Czy tylko pacc :d I co musze zrobić aby je dostać ;p


A na rooku gdzie kupić backpack zawsze sprzedawał Obi a teraz sprzedaje jakiś szajs ...

ps-2 Jak mam kase na rooku w banku a już wyszedłem na main to ta kasa bedzie w banku na mainie??
__________________
Lol, tibia schodzi na psy.

Ostatnio edytowany przez Bald Drah - 08-07-2008 o 08:03.
Bald Drah jest offline  
stary 08-07-2008, 08:03   #45
[aScetiX_KraToS_CydRoS]
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Oj lamerstwo! Samouczek kompletnie psuje atmosfere tibii! Tylko ulepszone tereny i potwory cos tutaj daja! Ale itemy to juz kompletne lamerstwo. Po pierwsze ze wygladaja beznadziejnie to jeszcze nigdzie niemozna ich zdobyc (ze wszystkich armorów których było chyba z 7 do zdobycia sa 2 a reszte to o dupe strzelić bo ani z potwora ani z Questu!!! Bez sensu !!! Tak samo te zj***ne shieldy dla magów co wygladaja jak ksiazki. lamerstwem jest to ze on jest ku**a książką ale dzięki bogu nieda sie ich zdobyć bo by doreszty atmosfere tibii roz***rdo**li) to jest k**wa po*e**ne !!! A oni nowe zasady wprowadzają dla imion żeby ku**a ulepszyć atmosfere !!! WEDŁUG MNIE TO W 58 % zj****y update !!! żal.pl
 
stary 08-07-2008, 09:36   #46
Chokas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 25

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 33
Skille: 61/58
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ej plx odpowiedzcie jak dodać awatar jestem nowy???
Chokas jest offline  
stary 08-07-2008, 10:13   #47
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez [aScetiX_KraToS_CydRoS] Pokaż post
Oj lamerstwo! Samouczek kompletnie psuje atmosfere tibii! Tylko ulepszone tereny i potwory cos tutaj daja! Ale itemy to juz kompletne lamerstwo. Po pierwsze ze wygladaja beznadziejnie to jeszcze nigdzie niemozna ich zdobyc (ze wszystkich armorów których było chyba z 7 do zdobycia sa 2 a reszte to o dupe strzelić bo ani z potwora ani z Questu!!! Bez sensu !!! Tak samo te zj***ne shieldy dla magów co wygladaja jak ksiazki. lamerstwem jest to ze on jest ku**a książką ale dzięki bogu nieda sie ich zdobyć bo by doreszty atmosfere tibii roz***rdo**li) to jest k**wa po*e**ne !!! A oni nowe zasady wprowadzają dla imion żeby ku**a ulepszyć atmosfere !!! WEDŁUG MNIE TO W 58 % zj****y update !!! żal.pl
Spokojnie... przytulić? Nakarmię głodne dziecko, mozesz mi się na priv wypłakać... To faktycznie straszne że w kilka dni po update nie ma jeszcze wszystkiego podanego na tibia wiki! faktycznie, wiem że bardzo trudno ruszyć łeb, zwłaszcza jeśli jest on tak ociężały po piwie i nie chce sie nim ruszać. Ale musisz przyjąć do swojej wiadomości, że czasami jednak trochę trzeba pomyśleć, bo niektóre zagadki będą dopiero znane i powszechnie rozwiązane dopiero np. za kilka lat...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 08-07-2008, 10:44   #48
walusprax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2007

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 25
Skille: 71/56
Poziom mag.: 8
Domyślny Spox`

upade spoko ale ciezko jest z dobyc te nowe itemki;/
walusprax jest offline  
stary 08-07-2008, 18:51   #49
Elew86
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elef
Profesja: Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: low
Skille: bad
Poziom mag.: :(
Elew86 ma numer GG 6049740
Domyślny

@up no dopiero kilka dni po upie a tu narzekania ze po depo nie walaja sie nowe itemy...

up jak up... każdy ma swoje + i -
trochę popsuli, trochę poprawili ... lepsze to niż nic...

a do oldschoolowców... klimat tworza gracze... ( Ty i Ty też) wiec jak wam czegos brakuje to to róbcie...
p.s ale i tak przyznam wam racje ze jest coraz gorzej
Elew86 jest offline  
stary 08-07-2008, 19:40   #50
spoko_sorcerrer
Użytkownik Forum
 
spoko_sorcerrer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2008
Lokacja: Carlin
Wiek: 28

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 13
Skille: 15/18
Poziom mag.: 5
spoko_sorcerrer ma numer GG 8506774 spoko_sorcerrer ma login Tlenu justyna_k_1967@tlen.pl Send a message via Skype™ to spoko_sorcerrer
Evul Lol 2

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kakademona111 Pokaż post
No prosze a mysalelm ze ja tu jestem tylko poj****y!
Co ci na łeb padlo exp x3?
omg lepiej pomykaj na OTS! tam se mzoesz w 5 min 50 lvl wbic ;p

Pozatym stara tibia!?.. Wiesz z tego co napisales pod avatarem tzn z twojego 11 lvla i daty zalozenia konta na tym forum raczej niemozmna wnioskowac ze ty wogule cos znasz ze ''starej tibi'' pewno piszesz tak bo wszyscy tak pisza...
I ty twierdzisz że grasz w Tibię.
Jakoś przed zimmer update 2007 zrobili exp x 3.Według twojej wiedzy wnioskuję że to ja gram dłuzej w tibię
__________________
Harmonia the best server
NoN-PvP


I AM SORCERER

I AM
spoko_sorcerrer jest offline  
stary 08-07-2008, 19:43   #51
Bald Drah
Użytkownik Forum
 
Bald Drah's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 1

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bald Drah
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 18
Skille: 00\000
Poziom mag.: 2
Domyślny

Sorry że odejdę od tematu ale mam pytanie::

Czy za trapa jest może ban? Na harmoni dostałem trapa od 38 i 18 lvl xD Bo wiecie chciałbym aby ponieśli jakaś kare Co mam zrobić?? Najlepiej jakby dostali bana xD Gdzie to mam napisać
__________________
Lol, tibia schodzi na psy.
Bald Drah jest offline  
stary 09-07-2008, 01:59   #52
Sarnatis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja zaczalem grac w Tibie z 5 lat temu gdy jeszcze nie bylo takich udogodniej jak teraz. Zaczalem i przestalem. Gralem dla przyjemnosci potem dwa razy wracalem i powiem wam jedno. Gra zostala stworzona dla przyjemnosci a przez takich maruderow jak wy sie zmienia bo:
1)ciagle sie nudzi wam jedno
2)Ci co placa to wymagaja wiecej i wiecej
i nigdy w stanie czlowiek nie jest wam dogodzic, narzekacie na grafike? ja pamietam kiedy zwykly bug byl wielkosci beara(mowa o wygladzie) i mial smieszne kolory ale wtedy tez sie fajnie gralo. A co do rozmow z NPC i trybem trade jestem za bo 99% osob nie dochodzilo do tego tak jak pisze ze jacy to oni nie sa w sprzedawaniu i kupowaniu itemow tylko wlezli tutaj na strone i patrzyli gdzie, u kogo i za ile? Wiec po co macie sie trudzic wlaczaniem przegladarki skoro zapytacie NPC i widzicie wszystko.

Co do nowych monsterow to fajnie ze ktos je wymysla bo przez to bedzie ciekawiej. Ja juz spotkalem jednego o ktorym nie bylo(albo poprostu nie zauwazylem go wczesniej) mowy a mianowicie SKELETON WARRIOR. Ulepszona wersja skeleta ktory ma 65hp i dostaniemy z niego 45exp. Ja z niego dostalem tak max 9gp 2mushrooms brown mushroom sword i mace. Moze i one na rocku beda teraz?

Ogolnie rzecz biorac nigdy nie dogodzi sie wszystkim wiec cieszcie sie ze jest jakis update niz mialo by nic nie byc bo wkoncu trzeba sie rozwijac a najlepiej sie uczyc na bledach pozdrawiam
 
stary 09-07-2008, 07:26   #53
Bald Drah
Użytkownik Forum
 
Bald Drah's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 1

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bald Drah
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 18
Skille: 00\000
Poziom mag.: 2
Domyślny

Ej gdzie kupic shovel i backpakc na rooku? Zawsze sprzedawał obi a teraz sprzedaje broń. Troche zjebali ...
__________________
Lol, tibia schodzi na psy.
Bald Drah jest offline  
stary 09-07-2008, 10:12   #54
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spoko_sorcerrer Pokaż post
I ty twierdzisz że grasz w Tibię.
Jakoś przed zimmer update 2007 zrobili exp x 3.Według twojej wiedzy wnioskuję że to ja gram dłuzej w tibię
Patrząc na twój poziom i na wiek też wnioskuje że nie grałeś w starą tibię, ale co tam, rozumiem cię, w końcu każdy musi się upodobnić do h- lvla który powiedział kiedyś że tibia traci klimat itp itd. Grałeś na OTS'sie? wątpie, ja na zwykłym, nie przesadzonym expem np exp X 1000 wbiłem kilkanaście lvli na dwarfach i trollach mace'm w jakąś godzinę ;]. Aha... nigdy nie było expX3 w tibii, było tylko exp x 2 jak coś. Cya
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 09-07-2008, 11:11   #55
spoko_sorcerrer
Użytkownik Forum
 
spoko_sorcerrer's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2008
Lokacja: Carlin
Wiek: 28

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 13
Skille: 15/18
Poziom mag.: 5
spoko_sorcerrer ma numer GG 8506774 spoko_sorcerrer ma login Tlenu justyna_k_1967@tlen.pl Send a message via Skype™ to spoko_sorcerrer
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aevolana Pokaż post
Patrząc na twój poziom i na wiek też wnioskuje że nie grałeś w starą tibię, ale co tam, rozumiem cię, w końcu każdy musi się upodobnić do h- lvla który powiedział kiedyś że tibia traci klimat itp itd. Grałeś na OTS'sie? wątpie, ja na zwykłym, nie przesadzonym expem np exp X 1000 wbiłem kilkanaście lvli na dwarfach i trollach mace'm w jakąś godzinę ;]. Aha... nigdy nie było expX3 w tibii, było tylko exp x 2 jak coś. Cya
Ale bylo

Sorcerer/Druid
Knight
Palladin
__________________
Harmonia the best server
NoN-PvP


I AM SORCERER

I AM
spoko_sorcerrer jest offline  
stary 09-07-2008, 11:16   #56
kakademona111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Kętrzyn - W.-M.

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta/Morgana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aevolana Pokaż post
Patrząc na twój poziom i na wiek też wnioskuje że nie grałeś w starą tibię, ale co tam, rozumiem cię, w końcu każdy musi się upodobnić do h- lvla który powiedział kiedyś że tibia traci klimat itp itd. Grałeś na OTS'sie? wątpie, ja na zwykłym, nie przesadzonym expem np exp X 1000 wbiłem kilkanaście lvli na dwarfach i trollach mace'm w jakąś godzinę ;]. Aha... nigdy nie było expX3 w tibii, było tylko exp x 2 jak coś. Cya
@spoko sorcer
Napisalem to poniewz wnerwiaja mnie dziecii piszace ze tibia straci swoj klimat.
Jaki klikmat pisza takie zdania osoby w wiekszosci ktore graja mzoe niecale pol roczku ?! o.0
exp x3 = 3x wiecej nOObow!
Ogolnie zgadzam sie z wypowiedzia o tobie Aevolana
kakademona111 jest offline  
stary 09-07-2008, 11:33   #57
Chokas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 07 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 25

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 33
Skille: 61/58
Poziom mag.: 4
Domyślny

ludzie ten temat jest o uptade a nie o tym co było kiedyś.Racja pamiętam exp razy 2 ale to było z powodu laggów i wiele osób miało deda.To było tylko takie jako nagrode za wytrwałość i żeby nadrobić lvl z dedów!!!
Chokas jest offline  
stary 09-07-2008, 14:43   #58
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kakademona111 Pokaż post
@spoko sorcer
Napisalem to poniewz wnerwiaja mnie dziecii piszace ze tibia straci swoj klimat.
Jaki klikmat pisza takie zdania osoby w wiekszosci ktore graja mzoe niecale pol roczku ?! o.0
exp x3 = 3x wiecej nOObow!
Ogolnie zgadzam sie z wypowiedzia o tobie Aevolana
Z wypowiedzią Aevolany - to imię się odmienia

@up
Nie... to było jako coś w trakcie czekania na update
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spoko_sorcerrer


Sorcerer/Druid
Knight
Palladin
Hm... podniecają cię te emotikony? wiemy co jest co, nie musisz nam tego przedstawiać;|
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo

Ostatnio edytowany przez Aevolana - 09-07-2008 o 14:46.
Aevolana jest offline  
stary 10-07-2008, 10:39   #59
dawiddk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak dla mnie upek jest spoko
 
stary 10-07-2008, 12:21   #60
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

ale wy dzieciaki macie niski poziom wypowiedzi.... "Update jest zły i psuje klimat tibi" odpowiedz : "ty gupku dobry update nie znasz sie" riposta: "ja gram dużej niż ty wiec to ty sie nieznasz noobie" "a wcale ze nie to ja gram dużej"

Nie ma co meryytoryczna wypowiedź i jakże poparta argumętami riposta jednym słowem rozmowa na poziomie....szkoda tylko ze ani jeden ani drugi ani trzecie niepoparli swych teorii jakimiś konkretami...

A co do update...hmm taki sam jak każdy inny, zmiany zmiany zmiany jednym pasują innym nie, tak było zawsze i tak pozostanie gdyż jeszcze sie taki nieurodził co by wszystkim dogodził...uważam ze nieminie tydizeń a wszyscy przyzwyczaja sie do nowego i juz nie bedzie narzekania na to czy na tamto
W tibi widzimy ewolucjie a nie rewolucjie i oby tak zostało
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"


Ostatnio edytowany przez Pacek - 10-07-2008 o 12:24.
Pacek jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:02.


Powered by vBulletin 3